Mamy 8845 opinii naszych Klientów
Zadaj pytanie » Zadaj pytanie »

Indywidualne Porady Prawne

Masz problem z prawem cywilnym? Opisz swój
problem i zadaj pytania.

(zadanie pytania do niczego nie zobowiązuje)

Prawo cywilne

»Pytania i odpowiedzi

Ilość: 3108 | Wyświetlono: 1-10

Opublikowane: 11.04.2019

Czy bank dopuścił się złamania prawa?

Od kilku lat dokonuję comiesięcznego przelewu ze swojego banku na rzecz pewnej organizacji znajdującej się za granicą. Do tej pory nie było ...
Opublikowane: 11.04.2019

Odzyskanie straty od biura rachunkowego

Prowadzę DG i korzystam z biura rachunkowego. Na skutek zaniedbania księgowej straciłem prawo do zwrotu podatku z Niemiec (ok. 40 tys. zł). ...
Opublikowane: 10.04.2019

Zasiedzenie nieruchomości przez współwłaściciela

Sprawa dotyczy zasiedzenie nieruchomości przez współwłaściciela. Moja mama rozwiodła się w 1987 r. Od tego czasu samoistnie zarządza ...
Opublikowane: 05.04.2019

Uszkodzony zakupiony sprzęt a żądanie rekompensaty za te straty

Jako firma zakupiłam sprzęt fotograficzny. Przyszedł uszkodzony. Reklamacja jest w toku, ale straciłam kilku klientów, musiałam ...
Opublikowane: 31.03.2019

Wniosek o umorzenie kary za brak OC

Jak napisać wniosek w sprawie umorzenia części lub całości kary za brak OC? Termin płatność polisy miałam w październiku. Z powodu ...
Opublikowane: 28.03.2019

Otrzymanie innego produktu od zamówionego

W sklepie internetowym z zabytkową elektroniką zaoferowano mi konkretny model amplitunera. Oferent wysłał zdjęcia tego urządzenia. Na ...
Opublikowane: 23.03.2019

Pożyczka osobie fizycznej z hipoteką na nieruchomości

Zamierzam pożyczyć osobie fizycznej pewną sumę pieniędzy na okres 4 miesięcy na 10% w skali tych 4 miesięcy. Pożyczkobiorca zgadza się ...
Opublikowane: 21.03.2019

Czy sąd może wyznaczyć osobę kuratorem bez jego zgody?

Dostałem wezwanie do sądu w charakterze świadka, gdzie będę przesłuchiwana na okoliczność ustanowienia kurateli dla osoby nieobecnej. Czy ...
Opublikowane: 18.03.2019

Rachunki za energie elektryczną od kilku dostawców

Mojej sąsiadce w chwili obecnej przychodzą rachunki za energie elektryczną od kilku dostawców. Jest to kobieta starsza. Podpisała umowy, ...
Opublikowane: 17.03.2019

Zaległości związane ze starym kredytem

W 2008 r. nadano klauzulę wykonalności na rzecz wierzyciela (ok. 100 tys. zł). Zasądzona kwota została spłacona w całości, na co mam ...

»Wybrane opinie klientów

Rewelacja!!! Wszystko bardzo klarownie wytłumaczone. Korzystałem z usług nie jednego prawnika, ale tak przygotowane pismo i objaśnienia jakie otrzymałem wprawiło mnie w zdumienie. Wszystko na najwyższym poziomie!!! Polecam serdecznie i dziękuję całemu zespołowi ePorady24, a w szczególności Panu Karolowi Jokielowi.
Żadna opinia nie wyrazi mojej wdzięczności dla zespołu ePorady. Moja sprawa wydawała mi się tak skomplikowana, że nie do rozwiązania. Nie wiedziałem, od której strony ją zacząć. Szperając w internecie, natrafiłem na ePorady i okazało się, że moją sprawę można zacząć od strony, której absolutnie bym się nie spodziewał.
Jestem bardzo zadowolony z obrotu sprawy, która mnie dotyczy. Z tak znikomych danych, które przekazałem, otrzymałem pismo tak profesjonalnie napisane, jakby zespół ePorady był moim bardzo dobrym znajomym i znał mój problem tak dobrze jak ja. Dziękuję bardzo i będę polecał wszystkim korzystanie z waszych usług.
Bardzo, bardzo dziękuję!!! W ciągu dwóch dni otrzymałam więcej wiadomości na temat mojej sprawy niż w ciągu 2 miesięcy od dwóch adwokatów!!!! Do tej pory dowiadywałam się tylko, jakie prawa ma osoba, która naraziła mnie na ogromne szkody, i jakie konsekwencje grożą mi, jeżeli nie będę respektować tych praw. Nawet odpowiedź na dodatkowe pytanie nastąpiła szybciej i była bardziej wyczerpująca niż trwająca od tygodnia dyskusja na ten temat z moim pełnomocnikiem (teraz byłym). O kosztach nie mówiąc. BARDZO POLECAM!!!
Widziałem już wiele pozwów, ale sporządzony przez prawnika z eporady24.pl jest prawdziwym majstersztykiem i wyrazem profesjonalizmu. Jasno, konkretnie, przy minimum słów, maksimum treści. Do tego relacja jakości do ceny również znajduje swoje uzasadnienie. Z pełnym przekonaniem wygranej sprawy zanoszę pozew do sądu. Nikomu nie należy życzyć sądowych spraw, ale gdyby zaszła potrzeba, z pełnym przekonaniem mogę polecić eporady24.pl.
Powiem tak: cuda załatwiane są od ręki! Na sprawie w sądzie sędzina była zaskoczona tak profesjonalnym i rzeczowym przygotowaniem, a wszystko dzięki ePorady24! Zakończyłem sprawę i wygrałem!!!! Polecam ten serwis i serdecznie dziękuję. Tak sprawnej obsługi mógłby pozazdrościć każdy inny serwis! Prawnicy są na najwyższym poziomie!!! Polecam z całego serca!!!
Cóż ja mogę napisać. Jedynie chwalić w niebiosa, wszystkich Prawników którzy na łamach tego portalu, pomagają, za dość niską cenę, zwykłym „Kowalskim” w ich problemach Zwłaszcza wielkie dzięki dla Pani Elizy - PROFESJONALISTKA W PEŁENEJ KRASIE!!!
Tak profesjonalnego portalu prawniczego nie spotkałam, mimo szuflowania w necie! Nie musicie się obawiać o dużą konkurencję bo wiarygodność Wasza pozwala w razie potrzeby tylko TUTAJ kliknąć! Sposób informowania klienta poprzez maile, to przykład jak serio podchodzicie do załatwienia sprawy, zaangażowanie się paru prawników do jednej kwestii problemu to również zasługuje na "piec z plusem". Jesteście WIELCY! nikt Wam do tej pory dorównać nie jest w stanie! Pozdrowienia dla całej ekipy tego portalu.
Wspaniały serwis, wspaniali prawnicy. Szybka odpowiedź na pytanie i, co najważniejsze, wyczerpująca odpowiedź. Prawnicy są wspaniali, dostałam bardzo przejrzystą odpowiedź, zawierającą ważne szczegóły. Pani prawnik dokładnie doradziła mi, co mam robić, jak działać, jakie mam możliwości, co mam uwzględnić, pisząc wniosek, z jakiego paragrafu i co dla mnie ważne – napisała także od siebie, co najlepiej wypisać i na co zwracać uwagę. Gorąco polecam.
Serdecznie dziękuję za szybką i wyczerpującą opinię. Szczerze mówiąc, korzystałam z porad kilku prawników. Zdecydowanie jesteście najbardziej solidni, widać w opinii, że przygotowana jest dla konkretnej sprawy, a przygotowujący ją prawnik wnikliwie przeanalizował konkretną sytuację, a nie tylko cytował fragmenty prawa autorskiego. Pozdrawiam i dziękuję.
Polecam ten serwis, ponieważ oprócz fachowej i wyczerpującej odpowiedzi na moje pytania potrafią zrozumieć ludzkie nieszczęście. Na pewno przy kolejnych sprawach prawnych zwrócę sie do waszego serwisu.
Dziękuję za fachową poradę – bardzo mnie uspokoiła. Pani sędzia podczas rozprawy, uzasadniając swoje stanowisko w sprawie, również powołała się na cytowane przez Pana artykuły. Pozdrowienia dla Pana Lenowieckiego – od dziś polecam wszystkim EPORADY24.
Fachowa porada bardzo dokładnie opisana szybko na temat miałem uczucie że rozmawiam z prawnikiem w cztery oczy - gorąco polecam.
Super profesjonalna porada!!!! Polecam wszystkim fachowców którzy na łamach tego portalu pomagają zwykłym „Kowalskim” w sprawach dla Nich trudnych i niezrozumiałych. Starannie z wielką dokładnością opisany problem został wytłumaczony i zaproponowany tok załatwienia problemu za co, z całego serca DZIĘKUJE!!!!
Dziękuję za szybką i rzetelną pomoc. Do porad prawnych udzielanych internetowo podchodziłam raczej ostrożnie. Jednak po kilku wizytach w kancelariach prawnych, w których prawnik rezerwuje sobie czas ok. 15 min na klienta, a ponadto udziela odpowiedzi z głowy, bez żadnego wcześniejszego przygotowania, mówiąc: „prawdopodobnie”, z żalem stwierdziłam, że straciłam tylko czas i pieniądze. W związku z tym po przestudiowaniu kilku porad w interesującym mnie temacie postanowiłam spróbować skorzystać z serwisu ePorady24.pl. Opisałam jak najdokładniej zaistniałą sytuację i w ciągu 2 dni otrzymałam wyczerpującą i jasną odpowiedź. Byłam bardzo mile zaskoczona. Tutaj prawnik ma czas, aby przetrawić problem, zajrzeć gdzie trzeba, aby pomóc w rozwiązaniu sytuacji, i to jest WIELKI PLUS tego portalu. Polecam wszystkim taka formę!
Dziękuję za jasną, rzeczową i bardzo szybką odpowiedź. Dzięki waszej pomocy sprawę w sądzie wygrałam. Wszystkim będę polecać Wasz portal eporady24.
Serdecznie dziękuję prawnikom tego portalu za pomoc. Odpowiedzi były naprawdę rzetelne i, co ważne, udzielane bardzo szybko. Wiem, „na czym stoję”. Wiedzy nigdy za wiele, w kancelarii bywało, że po opisaniu swojego problemu dowiadywałem się jedynie, że sprawa jest ciekawa i trudna, traciłem czas, pieniądze i wiedziałem tyle, co wiedziałem. W przypadku tego portalu tak się nie da – jest pytanie i jest wyczerpująca odpowiedź. Osobiście jestem bardzo zadowolony z porady.
BARDZO POLECAM. Sprawa z którą się zwróciłem wydawała się bez wyjścia. Wplątałem się w bardzo skomplikowany "układ" współpracy z dużym producentem materiałów budowlanych. Sądziłem, że mając gwarancję + aprobaty + deklaracje + faktury i wykonując usługi na wysokim poziomie mogę spać spokojnie. Myliłem się. Realia okazały się bardzo brutalne. Byłem załamany - wszystkie próby zainteresowania różnych instytucji były nieskuteczne. Pani Eliza wskazała mi sposób i czynnie POMOGŁA w jego wprowadzeniu. Wiem, że do ostatecznego rozstrzygnięcia minie jeszcze sporo czasu. Sprawa jest naprawdę bardzo trudna. Odzyskałem jednak wiarę w siebie i ludzi. Kontakt bardzo dobry - o wiele lepszy od kontaktów z innymi prawnikami. Jeszcze raz gorąco POLECAM.
Panie, Panowie, nie marnujcie czasu na przeszukiwanie internetu i poszukiwanie właściwych rozwiązań co do waszych prywatnych spraw. Napiszcie zapytanie do „eporady24”, a szybko, konkretnie i na temat dostaniecie odpowiedź... Za niewielką opłatą uzyskałem nie „odpowiedź”, lecz „odpowiedzi”, bo było ich kilka i jestem w pełni usatysfakcjonowany.
Jeżeli w poradach rozdawaliby Oskary, na pewno bym wysłał nominację do Oskara na eporady24.
Dziękuję bardzo za rzetelną i wyczerpującą odpowiedź. Od jakiegoś czasu słyszałam różne sprzeczne opinie dotyczące mojego problemu i szczerze mówiąc, nie bardzo wiedziałam, do kogo się zwrócić, by uzyskać potrzebne informacje. W stosownym urzędzie nie dowiedziałam się niestety niczego konkretnego, a korzystanie z drogich usług biur doradczych nie wchodziło w grę. Państwa konkurencja w internecie wyceniła mój problem drożej. Pan Aleksander Słysz dokładnie przeanalizował moje pytania i rozwiał wątpliwości. Teraz wiem, jakie powinnam podjąć kroki w najbliższej przyszłości. Przyznam się, że obawiałam się krótkiej, lakonicznej odpowiedzi, niekoniecznie adekwatnej do wpłaconej kwoty, ale jestem pozytywnie zaskoczona. Duży plus za możliwość zadawania pytań dodatkowych.
Chodziło o jedną sprawę - zadałem w sumie 5 pytań. Myślałem że odpowiedź to będzie kilka zdań tymczasem dostałem kilka stron naprawdę fachowej porady - każdy problem został dokładnie opisany. Teraz praktycznie nie muszą wynajmować prawnika - dostałem gotowe rozwiązanie. Mało tego prócz porady dosłałem kilkadziesiąt innych źródeł (książki internet) których znalezienie i zweryfikowanie zajęło by mi pewnie bardzo dużo czasu. A co do ceny to muszę bez wahania przyznać że usługa była za pól darmo w porównaniu do ilości wiedzy jaką dostałem.

»eBooki

Sposoby zabezpieczenia wierzytelności z wzorami umów i pism
Karol Jokiel

Mały błąd w prowadzeniu biznesu, który kosztował mnie 32 600 złotych i mnóstwo nerwów – choć mogłem uniknąć go w TAK PROSTY sposób...

Zobacz wszystkie eBooki »

»Artykuły

Ilość: 200 | Wyświetlono: 1-10

Aktualizacja: 14.09.2016
Zwolnienie przedsiębiorców od kosztów sądowych
Przedsiębiorca może uzyskać zwolnienie od kosztów sądowych w sprawach cywilnych. Odbywa się to na takich zasadach, jak w przypadku osób ...
Aktualizacja: 12.09.2016
Uprawnienia z gwarancji
Uprawnienia z gwarancji przysługują kupującemu, któremu gwarant dobrowolnie udzielił ochrony, składając oświadczenie gwarancyjne. ...
Aktualizacja: 25.04.2016
Arbitraż przed sądem polubownym
Sądy arbitrażowe (polubowne) mogą być powołane w celu rozstrzygnięcia sporu o prawa majątkowe lub prawa niemajątkowe mogące być ...
Aktualizacja: 31.03.2016
Jakie są skutki oświadczenia woli złożonego dla pozoru?
Oświadczenie woli złożone dla pozoru jest co do zasady nieważne i nie odnosi skutków prawnych. Pozorność oświadczenia woli nie ma jednak ...
Aktualizacja: 21.12.2015
Prawo umieszczania firm w KRD
Prawo zamieszczania firm w tzw. „rejestrze długów” przysługuje osobom lub podmiotom, które zawarły odpowiednią umowę z ...
Aktualizacja: 28.10.2015
Wniosek o uznanie za zmarłego
Uznana za zmarłego może zostać osoba, która zaginęła i nie została odnaleziona we wskazanych w przepisach Kodeksu cywilnego ...
Aktualizacja: 09.10.2015
Nazwa przedsiębiorcy a jego imię i nazwisko
Imię i nazwisko osoby fizycznej prowadzącej działalność gospodarczą są podstawowymi danymi identyfikującymi przedsiębiorcę w obrocie ...
Aktualizacja: 17.09.2015
Nieodebrany sprzęt z serwisu
Przedsiębiorca, który przyjął na przechowanie sprzęt oddany do naprawy, nie ma prawa zniszczyć tego sprzętu, jeśli klient nie odbiera go ...
Aktualizacja: 10.07.2015
Informacja o składzie produktu spożywczego
W większości przypadków przedsiębiorca wprowadzający do obrotu produkty żywnościowe zobowiązany jest do zamieszczania na opakowaniu ...
Aktualizacja: 24.06.2015
Bank wzywa do spłaty kredytu po zmarłym krewnym
Co do zasady spadkobierca ponosi odpowiedzialność za długi spadkowe, a więc również za długi z tytułu zawartej przez spadkodawcę umowy ...

»Orzecznictwo

Ilość: 72 | Wyświetlono: 1-10

« ‹ Poprzednie
1 2 3 4 5 6 7 8
Następne › »
Opublikowane: 07.11.2008
Przedawnienie roszczeń wierzycieli
Wyrok z dnia 7 listopada 2008 r. (sygn. akt III CZP 72/08)

Do roszczeń wierzycieli spółki z ograniczoną odpowiedzialnością przeciwko członkom jej zarządu (art. 299 k.s.h.) mają zastosowanie przepisy o przedawnieniu roszczeń o naprawienie szkody wyrządzonej czynem niedozwolonym.
Opublikowane: 28.08.2008
Niezgodność z księgą wieczystą
Uchwała SN z dnia 28 sierpnia 2008 r. (sygn. akt III CZP 76/08)

W sprawie o usunięcie niezgodności między stanem prawnym nieruchomości ujawnionym w księdze wieczystej a rzeczywistym stanem prawnym sąd jest związany żądaniem pozwu.
Opublikowane: 23.07.2008
Zasiedzenie a użytkowanie wieczyste
Uchwała SN z dnia 23 lipca 2008 r. (sygn. akt III CZP 74/08)

Do okresu posiadania samoistnego prowadzącego do nabycia własności nieruchomości w drodze zasiedzenia nie dolicza się okresu posiadania rzeczy jak użytkownik wieczysty.
Opublikowane: 23.07.2008
Nadużywanie pozycji dominującej
Uchwała SN z dnia 23 lipca 2008 r. (sygn. akt III CZP 52/08)

Jeżeli do ustalenia nieważności umowy jest to niezbędne, sąd może samodzielnie stwierdzić naruszenie zakazu nadużywania pozycji dominującej (art. 8 ust. 1 i 2 ustawy z dnia 15 grudnia 2000 r. o ochronie konkurencji i konsumentów, tekst jedn.: Dz.U. z 2005 r. Nr 244, poz. 2080 ze zm.), chyba że została już wydana ostateczna decyzja Prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów stwierdzająca nadużycie pozycji dominującej (art. 9 ustawy).
Opublikowane: 02.07.2008
Przedawnienie składek na ZUS
Uchwała z dnia 2 lipca 2008 r. (sygn. akt II UZP 5/08)

Dziesięcioletni okres przedawnienia przewidziany w art. 24 ust. 4 ustawy z dnia 13 października 1998 r. o systemie ubezpieczeń społecznych (jednolity tekst: Dz.U. z 2007 r. Nr 11, poz. 74 ze zm.) w brzmieniu nadanym ustawą z dnia 18 grudnia 2002 r. o zmianie ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych oraz o zmianie niektórych innych ustaw (Dz.U. Nr 241, poz. 2074), znajduje zastosowanie do należności z tytułu składek, które stały się wymagalne przed dniem 1 stycznia 2003 r., jeżeli do tej daty nie uległy przedawnieniu według przepisów dotychczasowych.
Opublikowane: 11.04.2008
Nabywca nieruchomości w świetle ustawy o gospodarce nieruchomościami
Uchwała z dnia 11 kwietnia 2008 r. (sygn. akt III CZP 130/07)

Nabywcą nieruchomości, o którym mowa w art. 68 ust. 2 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami (t.j. Dz.U. z 2004 r., Nr 261, poz. 2603) przed jej zmianą ustawą z dnia 24 sierpnia 2007 r. o zmianie ustawy o gospodarce nieruchomościami oraz o zmianie niektórych innych ustaw (Dz.U. Nr 173, poz. 1218), jest wyłącznie kupujący nieruchomość od Skarbu Państwa lub jednostki samorządu terytorialnego.
Opublikowane: 07.03.2008
Remont balkonu
Uchwała z dnia 7 marca 2008 r. (sygn. akt III CZP 10/08)

Właściciel lokalu mieszkalnego ponosi wydatki związane z utrzymaniem w należytym stanie balkonu stanowiącego pomieszczenie pomocnicze służące wyłącznie zaspokajaniu potrzeb mieszkaniowych osób zamieszkałych w tym lokalu. Wydatki na remonty i bieżącą konserwację części budynku, które są elementem konstrukcji balkonu trwale połączonym z budynkiem obciążają wspólnotę mieszkaniową.
Opublikowane: 07.12.2007
Odszkodowanie z tytułu uszkodzenia pojazdu przez zwierzynę łowną
Uchwała z dnia 7 grudnia 2007 r. (sygn. akt III CZP 120/07)

Na podstawie art. 50 ust. 1 ustawy z dnia 13 października 1995 r. - Prawo łowieckie (jedn. tekst: Dz.U. z 2005 r. Nr 127, poz. 1066 ze zm.) Skarb Państwa odpowiada tylko za szkody określone w art. 46 ust. 1 tej ustawy.
Opublikowane: 22.11.2007
Utrzymanie domeny internetowej
Uchwała z dnia 22 listopada 2007 r. (sygn. akt III CZP 109/07)

Roszczenie o wynagrodzenie wynikające z umowy o rejestrację i utrzymanie domeny internetowej przedawnia się po upływie terminów przewidzianych w art. 118 k.c.
Opublikowane: 22.11.2007
Przedawnienie roszczeń o utrzymanie domeny internetowej
Uchwała z dnia 22 listopada 2007 r. (sygn. akt III CZP 109/07)

Roszczenie o wynagrodzenie wynikające z umowy o rejestrację i utrzymanie domeny internetowej przedawnia się po upływie terminów przewidzianych w art. 118 k.c.
« ‹ Poprzednie
1 2 3 4 5 6 7 8
Następne › »

»Materiały

Ilość: 133 | Wyświetlono: 1-10

« ‹ Poprzednie
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Następne › »
Opublikowane: 20.07.2012
Składka AC
Składka na ubezpieczenie AC, czyli autocasco, dotyczy ubezpieczenie pojazdów mechanicznych od skutków uszkodzenia, zniszczenia i kradzieży. ...
Opublikowane: 17.06.2012
Dobrowolne ubezpieczenie
Ubiegasz się o objęcie przez dobrowolne ubezpieczenie zdrowotne? Musisz okazać dokument tożsamości i dokument potwierdzający ostatni okres ...
Opublikowane: 17.06.2012
Ubezpieczenie samochodu
Zastanawiasz się czy ubezpieczenie samochodu jest potrzebne? Co się stanie jeśli brak ubezpieczenia samochodu?
Opublikowane: 10.06.2012
Firmy ubezpieczeniowe
Firmy ubezpieczeniowe działają na Polskim rynku i jest wiele takich, które oferują ubezpieczenia dla osób indywidualnych oraz firm.
Opublikowane: 10.06.2012
Ubezpieczenia komunikacyjne
Ubezpieczenia komunikacyjne dzielą się na obowiązkowe i dobrowolne. Jednym z ubezpieczeń komunikacyjnych obowiązkowych jest ubezpieczenie OC.
Opublikowane: 07.06.2012
Opłaty OC
Według prawa każdy obywatel będący właścicielem samochodu, którym jeździ po polskich drogach musi mieć ubezpieczenie OC. Opłaty OC są ...
Opublikowane: 05.06.2012
Autocasco
Co to jest autocasco? Autocasco (skrót AC) jest to dobrowolne ubezpieczenie majątkowe dotyczące zniszczeń, uszkodzeń i kradzieży od pojazdu ...
Opublikowane: 03.06.2012
Odszkodowania wypadek
Odniosłeś uszczerbek na zdrowiu? Chcesz się dowiedzieć, czy należy Ci się odszkodowanie powypadkowe? Przeczytaj poniższe teksty, a jeśli ...
Opublikowane: 03.06.2012
Odszkodowania powypadkowe
Chcesz się dowiedzieć czegoś na temat odszkodowania powypadkowego? Sprawdź, czy możesz uzyskać odszkodowanie w swoim przypadku.
Opublikowane: 02.06.2012
Nieznajomość prawa szkodzi
„Ignorantia iuris nocet”, czyli nieznajomość prawa szkodzi. Nikt nie może zasłaniać się nieznajomością norm prawnych. Dlatego warto ...
« ‹ Poprzednie
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Następne › »

Indywidualne Porady Prawne

Masz problem z prawem cywilnym? Opisz swój
problem i zadaj pytania.

(zadanie pytania do niczego nie zobowiązuje)

Zapytaj prawnika

Zadanie pytania do niczego nie zobowiązuje!
Wycenę wyślemy do 1 godziny
wizytówka Szukamy ambitnego prawnika »