Mamy 8845 opinii naszych Klientów
Zadaj pytanie » Zadaj pytanie »

Indywidualne Porady Prawne

Masz problem z prawem rodzinnym? Opisz swój
problem i zadaj pytania.

(zadanie pytania do niczego nie zobowiązuje)

Prawo rodzinne

»Pytania i odpowiedzi

Ilość: 1823 | Wyświetlono: 1-10

Opublikowane: 18.04.2019

Czy zaprzeczenie ojcostwa może złożyć w sądzie ojciec biologiczny dziecka?

Jestem w małżeństwie i urodziłam dziecko, którego ojcem nie jest mój mąż. Czy zaprzeczenie ojcostwa w sądzie mogę złożyć ja i mój ...
Opublikowane: 16.04.2019

Alimenty dla pełnoletniej córki tylko od ojca

Kilka lat temu rozwiodłem się, córka pozostała przy matce, a ja zostałem sądownie zobowiązany do płacenia na nią alimentów w wysokości ...
Opublikowane: 15.04.2019

Sprzedaż mieszkania matki w celu zapewnienia jej opieki

Aktualnie toczy się sprawa w sądzie okręgowym o ubezwłasnowolnienie całkowite mojej matki. Jest w tej chwili osobą leżąca, całkowicie ...
Opublikowane: 10.04.2019

Jak uniemożliwić żonie powrót do wspólnego domu po romansie?

Jak uniemożliwić żonie powrót do wspólnego domu po romansie?  Trzy miesiące temu żona wyprowadziła się z domu na skutek romansu z ...
Opublikowane: 09.04.2019

Kto zgłasza komornikowi informacje o zmniejszeniu alimentów?

We wrześniu sąd wydał wyrok obniżający mojej pełnoletniej siostrze alimenty od ojca z kwoty 700 do 550 zł. Zgodnie z wyrokiem obniżenie ...
Opublikowane: 07.04.2019

Widzenie z dzieckiem w 2 weekend miesiąca

W jakim terminie przypada drugi weekend miesiąca, jeżeli pierwszy dzień miesiąca to niedziela? Ojciec dziecka ma widzenie z dzieckiem w ...
Opublikowane: 05.04.2019

Zażalenie na zabezpieczenie alimentów a uiszczenie wskazanej kwoty

Otrzymałem postanowienie sądu o udzielenie zabezpieczenia alimentów. Postanowieniu została nadana klauzula wykonalności. Zażalenie od ...
Opublikowane: 04.04.2019

Wniosek o zaprzeczenie ojcostwa - jak uniknąć kosztów procesu?

Była żona złożyła wniosek o zaprzeczenie ojcostwa wraz z wnioskiem o zwolnienie od kosztów sadowych. Domaga się zarządzenia od pozwanego, ...
Opublikowane: 03.04.2019

Czy żona może wspólną firmę przepisać bez zgody męża?

Razem z żoną prowadzimy firmę handlowo-usługową, firma jest zarejestrowana na żonę. Żona przeszła na emeryturę i chce przepisać firmę ...
Opublikowane: 02.04.2019

Czy przy podziale majątku istotne jest orzeczenie o winie podczas rozwodu?

Jestem na etapie złożenia pozwu rozwodowego bez orzekania o winie, mimo iż mąż jest alkoholikiem. W jakich okolicznościach mąż może ...

»Wybrane opinie klientów

Rewelacja!!! Wszystko bardzo klarownie wytłumaczone. Korzystałem z usług nie jednego prawnika, ale tak przygotowane pismo i objaśnienia jakie otrzymałem wprawiło mnie w zdumienie. Wszystko na najwyższym poziomie!!! Polecam serdecznie i dziękuję całemu zespołowi ePorady24, a w szczególności Panu Karolowi Jokielowi.
Żadna opinia nie wyrazi mojej wdzięczności dla zespołu ePorady. Moja sprawa wydawała mi się tak skomplikowana, że nie do rozwiązania. Nie wiedziałem, od której strony ją zacząć. Szperając w internecie, natrafiłem na ePorady i okazało się, że moją sprawę można zacząć od strony, której absolutnie bym się nie spodziewał.
Jestem bardzo zadowolony z obrotu sprawy, która mnie dotyczy. Z tak znikomych danych, które przekazałem, otrzymałem pismo tak profesjonalnie napisane, jakby zespół ePorady był moim bardzo dobrym znajomym i znał mój problem tak dobrze jak ja. Dziękuję bardzo i będę polecał wszystkim korzystanie z waszych usług.
Bardzo, bardzo dziękuję!!! W ciągu dwóch dni otrzymałam więcej wiadomości na temat mojej sprawy niż w ciągu 2 miesięcy od dwóch adwokatów!!!! Do tej pory dowiadywałam się tylko, jakie prawa ma osoba, która naraziła mnie na ogromne szkody, i jakie konsekwencje grożą mi, jeżeli nie będę respektować tych praw. Nawet odpowiedź na dodatkowe pytanie nastąpiła szybciej i była bardziej wyczerpująca niż trwająca od tygodnia dyskusja na ten temat z moim pełnomocnikiem (teraz byłym). O kosztach nie mówiąc. BARDZO POLECAM!!!
Widziałem już wiele pozwów, ale sporządzony przez prawnika z eporady24.pl jest prawdziwym majstersztykiem i wyrazem profesjonalizmu. Jasno, konkretnie, przy minimum słów, maksimum treści. Do tego relacja jakości do ceny również znajduje swoje uzasadnienie. Z pełnym przekonaniem wygranej sprawy zanoszę pozew do sądu. Nikomu nie należy życzyć sądowych spraw, ale gdyby zaszła potrzeba, z pełnym przekonaniem mogę polecić eporady24.pl.
Powiem tak: cuda załatwiane są od ręki! Na sprawie w sądzie sędzina była zaskoczona tak profesjonalnym i rzeczowym przygotowaniem, a wszystko dzięki ePorady24! Zakończyłem sprawę i wygrałem!!!! Polecam ten serwis i serdecznie dziękuję. Tak sprawnej obsługi mógłby pozazdrościć każdy inny serwis! Prawnicy są na najwyższym poziomie!!! Polecam z całego serca!!!
Cóż ja mogę napisać. Jedynie chwalić w niebiosa, wszystkich Prawników którzy na łamach tego portalu, pomagają, za dość niską cenę, zwykłym „Kowalskim” w ich problemach Zwłaszcza wielkie dzięki dla Pani Elizy - PROFESJONALISTKA W PEŁENEJ KRASIE!!!
Tak profesjonalnego portalu prawniczego nie spotkałam, mimo szuflowania w necie! Nie musicie się obawiać o dużą konkurencję bo wiarygodność Wasza pozwala w razie potrzeby tylko TUTAJ kliknąć! Sposób informowania klienta poprzez maile, to przykład jak serio podchodzicie do załatwienia sprawy, zaangażowanie się paru prawników do jednej kwestii problemu to również zasługuje na "piec z plusem". Jesteście WIELCY! nikt Wam do tej pory dorównać nie jest w stanie! Pozdrowienia dla całej ekipy tego portalu.
Wspaniały serwis, wspaniali prawnicy. Szybka odpowiedź na pytanie i, co najważniejsze, wyczerpująca odpowiedź. Prawnicy są wspaniali, dostałam bardzo przejrzystą odpowiedź, zawierającą ważne szczegóły. Pani prawnik dokładnie doradziła mi, co mam robić, jak działać, jakie mam możliwości, co mam uwzględnić, pisząc wniosek, z jakiego paragrafu i co dla mnie ważne – napisała także od siebie, co najlepiej wypisać i na co zwracać uwagę. Gorąco polecam.
Serdecznie dziękuję za szybką i wyczerpującą opinię. Szczerze mówiąc, korzystałam z porad kilku prawników. Zdecydowanie jesteście najbardziej solidni, widać w opinii, że przygotowana jest dla konkretnej sprawy, a przygotowujący ją prawnik wnikliwie przeanalizował konkretną sytuację, a nie tylko cytował fragmenty prawa autorskiego. Pozdrawiam i dziękuję.
Polecam ten serwis, ponieważ oprócz fachowej i wyczerpującej odpowiedzi na moje pytania potrafią zrozumieć ludzkie nieszczęście. Na pewno przy kolejnych sprawach prawnych zwrócę sie do waszego serwisu.
Dziękuję za fachową poradę – bardzo mnie uspokoiła. Pani sędzia podczas rozprawy, uzasadniając swoje stanowisko w sprawie, również powołała się na cytowane przez Pana artykuły. Pozdrowienia dla Pana Lenowieckiego – od dziś polecam wszystkim EPORADY24.
Fachowa porada bardzo dokładnie opisana szybko na temat miałem uczucie że rozmawiam z prawnikiem w cztery oczy - gorąco polecam.
Super profesjonalna porada!!!! Polecam wszystkim fachowców którzy na łamach tego portalu pomagają zwykłym „Kowalskim” w sprawach dla Nich trudnych i niezrozumiałych. Starannie z wielką dokładnością opisany problem został wytłumaczony i zaproponowany tok załatwienia problemu za co, z całego serca DZIĘKUJE!!!!
Dziękuję za szybką i rzetelną pomoc. Do porad prawnych udzielanych internetowo podchodziłam raczej ostrożnie. Jednak po kilku wizytach w kancelariach prawnych, w których prawnik rezerwuje sobie czas ok. 15 min na klienta, a ponadto udziela odpowiedzi z głowy, bez żadnego wcześniejszego przygotowania, mówiąc: „prawdopodobnie”, z żalem stwierdziłam, że straciłam tylko czas i pieniądze. W związku z tym po przestudiowaniu kilku porad w interesującym mnie temacie postanowiłam spróbować skorzystać z serwisu ePorady24.pl. Opisałam jak najdokładniej zaistniałą sytuację i w ciągu 2 dni otrzymałam wyczerpującą i jasną odpowiedź. Byłam bardzo mile zaskoczona. Tutaj prawnik ma czas, aby przetrawić problem, zajrzeć gdzie trzeba, aby pomóc w rozwiązaniu sytuacji, i to jest WIELKI PLUS tego portalu. Polecam wszystkim taka formę!
Dziękuję za jasną, rzeczową i bardzo szybką odpowiedź. Dzięki waszej pomocy sprawę w sądzie wygrałam. Wszystkim będę polecać Wasz portal eporady24.
Serdecznie dziękuję prawnikom tego portalu za pomoc. Odpowiedzi były naprawdę rzetelne i, co ważne, udzielane bardzo szybko. Wiem, „na czym stoję”. Wiedzy nigdy za wiele, w kancelarii bywało, że po opisaniu swojego problemu dowiadywałem się jedynie, że sprawa jest ciekawa i trudna, traciłem czas, pieniądze i wiedziałem tyle, co wiedziałem. W przypadku tego portalu tak się nie da – jest pytanie i jest wyczerpująca odpowiedź. Osobiście jestem bardzo zadowolony z porady.
BARDZO POLECAM. Sprawa z którą się zwróciłem wydawała się bez wyjścia. Wplątałem się w bardzo skomplikowany "układ" współpracy z dużym producentem materiałów budowlanych. Sądziłem, że mając gwarancję + aprobaty + deklaracje + faktury i wykonując usługi na wysokim poziomie mogę spać spokojnie. Myliłem się. Realia okazały się bardzo brutalne. Byłem załamany - wszystkie próby zainteresowania różnych instytucji były nieskuteczne. Pani Eliza wskazała mi sposób i czynnie POMOGŁA w jego wprowadzeniu. Wiem, że do ostatecznego rozstrzygnięcia minie jeszcze sporo czasu. Sprawa jest naprawdę bardzo trudna. Odzyskałem jednak wiarę w siebie i ludzi. Kontakt bardzo dobry - o wiele lepszy od kontaktów z innymi prawnikami. Jeszcze raz gorąco POLECAM.
Panie, Panowie, nie marnujcie czasu na przeszukiwanie internetu i poszukiwanie właściwych rozwiązań co do waszych prywatnych spraw. Napiszcie zapytanie do „eporady24”, a szybko, konkretnie i na temat dostaniecie odpowiedź... Za niewielką opłatą uzyskałem nie „odpowiedź”, lecz „odpowiedzi”, bo było ich kilka i jestem w pełni usatysfakcjonowany.
Jeżeli w poradach rozdawaliby Oskary, na pewno bym wysłał nominację do Oskara na eporady24.
Dziękuję bardzo za rzetelną i wyczerpującą odpowiedź. Od jakiegoś czasu słyszałam różne sprzeczne opinie dotyczące mojego problemu i szczerze mówiąc, nie bardzo wiedziałam, do kogo się zwrócić, by uzyskać potrzebne informacje. W stosownym urzędzie nie dowiedziałam się niestety niczego konkretnego, a korzystanie z drogich usług biur doradczych nie wchodziło w grę. Państwa konkurencja w internecie wyceniła mój problem drożej. Pan Aleksander Słysz dokładnie przeanalizował moje pytania i rozwiał wątpliwości. Teraz wiem, jakie powinnam podjąć kroki w najbliższej przyszłości. Przyznam się, że obawiałam się krótkiej, lakonicznej odpowiedzi, niekoniecznie adekwatnej do wpłaconej kwoty, ale jestem pozytywnie zaskoczona. Duży plus za możliwość zadawania pytań dodatkowych.
Chodziło o jedną sprawę - zadałem w sumie 5 pytań. Myślałem że odpowiedź to będzie kilka zdań tymczasem dostałem kilka stron naprawdę fachowej porady - każdy problem został dokładnie opisany. Teraz praktycznie nie muszą wynajmować prawnika - dostałem gotowe rozwiązanie. Mało tego prócz porady dosłałem kilkadziesiąt innych źródeł (książki internet) których znalezienie i zweryfikowanie zajęło by mi pewnie bardzo dużo czasu. A co do ceny to muszę bez wahania przyznać że usługa była za pól darmo w porównaniu do ilości wiedzy jaką dostałem.

»eBooki

Rozwód i alimenty
Dariusz Kostyra

Jak rozwiązać problemy związane z rozwodem i alimentami oraz prawidłowo przygotować pisma procesowe
Stan prawny na dzień 1.03.2007 r.

Zobacz wszystkie eBooki »

»Artykuły

Ilość: 39 | Wyświetlono: 1-10

Aktualizacja: 26.06.2016
Powództwo prokuratora o zaprzeczenie ojcostwa
Powództwo o zaprzeczenie ojcostwa, oprócz męża matki, matki i dziecka, wytoczyć może również prokurator. Nie jest on związany żadnymi ...
Aktualizacja: 27.11.2015
Powództwo o zaprzeczenie ojcostwa, o którym mowa w przepisach Kodeksu rodzinnego i opiekuńczego
Powództwo o zaprzeczenie ojcostwa, o którym mowa w przepisach Kodeksu rodzinnego i opiekuńczego, jest jedynym sposobem, w jaki może zostać ...
Aktualizacja: 05.11.2015
Zgoda sądu rodzinnego na odrzucenie spadku
Złożenie oświadczenia o odrzuceniu spadku w imieniu dziecka jest czynnością przekraczającą zwykły zarząd jego majątkiem i jako takie ...
Aktualizacja: 14.01.2015
Konsekwencje orzeczenia winy w rozwodzie
Orzekając rozwód sąd orzeka także, czy i który z małżonków ponosi winę zupełnego i trwałego rozkładu pożycia, chyba że ...
Aktualizacja: 03.12.2013
Prawa i obowiązki małżonków
Zawarcie związku małżeńskiego skutkuje uzyskaniem przez małżonków względem siebie oraz osób trzecich i państwa pewnych praw i ...
Opublikowane: 24.05.2013
Przywrócenie terminu procesowego
Artykuł omawia zagadnienia związane z przywróceniem terminu procesowego w postępowaniu cywilnym.
Aktualizacja: 25.05.2012
Podział majątku wspólnego małżonków
Rozstanie małżonków szczególnie po wielu latach pożycia rodzi wiele problemów. Trzeba układać sobie życie na nowo. Jednym z ważnych ...
Opublikowane: 23.05.2012
Sposoby przekazania majątku dzieciom
Artykuł w przystępny sposób omawia w zarysie podstawowe konstrukcje prawne mogące służyć przekazaniu majątku przez rodziców lub ...
Opublikowane: 19.03.2012
Ile kosztuje sprawa cywilna w sądzie?
Wystąpiłeś do sądu z pozwem (z wnioskiem), zostałeś pozwany (jesteś uczestnikiem postępowania), a może dopiero nosisz się z zamiarem ...
Opublikowane: 14.03.2012
Źródła nieważności małżeństwa kościelnego
Artykuł omawia główne źródła nieważności małżeństwa kościelnego według Kodeksu prawa kanonicznego. Również małżeństwo ...

»Orzecznictwo

Ilość: 51 | Wyświetlono: 1-10

« ‹ Poprzednie
1 2 3 4 5 6
Następne › »
Opublikowane: 13.03.2008
Wkład do spółki cywilnej
Uchwała z dnia 13 marca 2008 r. (sygn. akt III CZP 13/08)

1. Jeżeli wkład jednego z małżonków do spółki cywilnej przekształconej w spółkę jawną pochodzi z majątku objętego wspólnością majątkową małżeńską, do majątku tego należy wierzytelność z tytułu nakładu, którym pokryto wkład. Wysokość tej wierzytelności ustala się według reguł obowiązujących przy obliczaniu wartości udziału kapitałowego w przypadku wystąpienia wspólnika ze spółki jawnej (art. 65 k.s.h.),
2. Wartość nakładu z majątku wspólnego małżonków na nabycie należącego do jednego z nich udziału w spółce z ograniczoną odpowiedzialnością ustala się według ceny rynkowej tego udziału,
3. Przy obliczaniu wartości udziałów w obu spółkach należy mieć na względzie stan spółki z chwili ustania wspólności majątkowej małżeńskiej, a ceny z daty orzekania.
Opublikowane: 21.02.2008
Podział majątku wspólnego po ustaniu wspólności majątkowej
Uchwała z dnia 21 lutego 2008 r. (sygn. akt III CZP 148/07).

W sprawie o podział majątku wspólnego po ustaniu wspólności majątkowej między małżonkami sąd ustala wartość nakładów poczynionych z majątku wspólnego na majątek osobisty jednego z małżonków bez względu na inicjatywę dowodową uczestników postępowania.
Opublikowane: 22.11.2007
Powrót do wspólności ustawowej
Postanowienie z dnia 22 listopada 2007 r. (sygn. akt III CZP 99/07)

Czy w sytuacji, gdy między małżonkami istnieje ustrój rozdzielności majątkowej powstały z mocy orzeczenia sądu (art. 52 § 1 i 2 k.r.o.) dopuszczalne jest przywrócenie wspólności ustawowej na podstawie małżeńskiej umowy majątkowej zawartej w formie aktu notarialnego?
Opublikowane: 08.03.2006
Styczniść z dzieckiem - władza rodzicielska
Uchwała z dnia 08 marca 2006 r. (sygn. akt III CZP 98/05)

Przepis art. 113 § 1 K.r.o. nie wyłącza udzielenia na podstawie art. 755 § 1 K.p.c. zabezpieczenia przez zakazanie rodzicom niepozbawionym władzy rodzicielskiej osobistej styczności z dzieckiem.
Opublikowane: 13.12.2005
Świadczenia z funduszu alimentacyjnego na dzieci
Wyrok z dnia 13 grudnia 2005 r. (sygn. akt II SA/Rz 37/05)

Przez zwrot użyty w art. 70a ust. 1 ustawy z dnia 28 listopada 2003 r. o świadczeniach rodzinnych (Dz. U. Nr 228, poz. 2255 ze zm.) "osoba, która pobierała świadczenia z funduszu alimentacyjnego", należy rozumieć rodziców lub opiekunów dziecka, do rąk których wypłacane były świadczenia funduszu alimentacyjnego na dzieci małoletnie, jak również rodziców lub opiekunów uczącego się dziecka pełnoletniego, któremu z racji pełnoletności świadczenie z tego funduszu było w terminie ustalonym tym przepisem wypłacone do rąk własnych.
Opublikowane: 21.10.2005
Rozwód - kontakty rodziców z małoletnim dzieckiem
Wyrok z dnia 21 października 2005 r. (sygn. akt III CZP 75/05)

Postępowanie o uregulowanie osobistych kontaktów rodziców, będących małżonkami, z ich małoletnim dzieckiem ulega z urzędu zawieszeniu z chwilą wytoczenia powództwa o rozwiązanie przez rozwód małżeństwa jego rodziców. Dopuszczalne jest zawarcie ugody w sprawie o uregulowanie osobistych kontaktów rodziców z ich małoletnim dzieckiem.
Opublikowane: 15.09.2005
Wkład małżonków w spółce cywilnej
Uchwała z dnia 15 września 2005 r. (sygn. akt III CZP 46/04)

Wierzytelność z tytułu pokrycia wkładu jednego z małżonków w spółce cywilnej ze środków należących do majątku wspólnego podlega rozliczeniu na podstawie art. 45 K.r.o., stosowanego w drodze analogii.
Opublikowane: 12.05.2004
Świadzenia alimentacyjne - egzekucja komornicza
Uchwała z dnia 12 maja 2004 r. (sygn. akt III CZP 22/04)

W postępowaniu egzekucyjnym przeciwko osobie zobowiązanej do świadczeń alimentacyjnych na podstawie tytułu egzekucyjnego ustalającego alimenty na rzecz osoby pobierającej świadczenia z funduszu alimentacyjnego komornik na wniosek Zakładu Ubezpieczeń Społecznych może wszcząć egzekucję z nieruchomości dłużnika alimentacyjnego.
Opublikowane: 03.03.2004
Małżeństwo konkordatowe - niesporządzenia aktu małżeństwa, wymogi zawarcia
Wyrok SN z dnia 3 marca 2004 r. (sygn. akt III CK 346/02)

W razie niesporządzenia aktu małżeństwa, mimo spełnienia pozostałych wymogów określonych w art. 1 § 2 k.r.o., nie można dochodzić ustalenia istnienia małżeństwa konkordatowego na podstawie art. 189 k.p.c. Rejestracja takiego małżeństwa jest jednym z konstytutywnych wymogów jego zawarcia.
Opublikowane: 06.12.2000
Separacja na zgodny wniosek małżonków
Postanowienie z dnia 06 grudnia 2000 r. (sygn. akt I ACa 842/00)

Z treści art. 5672 K.p.c. wynika, że w sprawie o separacje na zgodny wniosek małżonków, w razie cofnięcia uprzednio zgłoszonego żądania albo wyrażenia w inny sposób braku zgody na orzeczenie separacji przez któregokolwiek z małżonków, postępowanie się umarza. Nie stosuje się w tym wypadku art. 512 § 1 K.p.c., który stanowi, że po rozpoczęciu posiedzenia albo po złożeniu przez któregokolwiek z uczestników oświadczenia na piśmie, cofnięcie wniosku jest skuteczne tylko wtedy, gdy inni uczestnicy nie sprzeciwili się temu w terminie wyznaczonym. Zatem w tym wypadku cofnięcie żądania nie wymaga akceptacji ze strony drugiego małżonka.
« ‹ Poprzednie
1 2 3 4 5 6
Następne › »

»Materiały

Ilość: 81 | Wyświetlono: 1-10

« ‹ Poprzednie
1 2 3 4 5 6 7 8 9
Następne › »
Opublikowane: 20.07.2012
Pozew rozwodowy bez orzekania o winie
Myślisz o szybkim rozwodzie i chcesz złożyć pozew rozwodowy bez orzekania o winie? Sprawdź wady i zalety takiego rozwodu.
Opublikowane: 30.05.2012
Jak wziąć kredyt?
Zastanawiasz się jak wziąć kredyt?
Opublikowane: 29.05.2012
Ile wynosi zasiłek rodzinny?
Zastanawiasz się ile wynosi zasiłek rodzinny? Chcesz się dowiedzieć coś o zasiłku rodzinnym? Czytając poniższe teksty poszerzysz swoją ...
Opublikowane: 29.05.2012
Macierzyńskie
Dowiedz się ile trwają urlopy macierzyńskie oraz sprawdź inne informacje na ten temat czytając poniższe teksty.
Opublikowane: 26.05.2012
Jak przeprowadzić rozwód?
Małżonek lub małżonka nie chce zgodzić się na rozwód. Zastanawiasz się jak przeprowadzić rozwód? Nie ważne czy mieszkasz za granicą ...
Opublikowane: 22.04.2012
Związek z rozwodnikiem
Czy związek z rozwodnikiem niesie za sobą jakieś konsekwencje prawne czy tylko dotyczy to w sfery duchowej?
Opublikowane: 22.04.2012
Rozstanie z partnerem
Musisz płacić wysokie alimenty, a powodem jest rozstanie z partnerem, który teraz wychowuje wasze dziecko? A może sytuacja jest odwrotna?
Opublikowane: 18.04.2012
Zdrada żony
Zdrada żony może doprowadzić do rozwodu. Dowiedz się o zapisach prawnych dotyczących tematu, jakim jest zdrada żony.
Opublikowane: 18.04.2012
Wzór wniosku o alimenty
Zapewne zastanawiasz się co powinien zawierać wniosek o alimenty, dlatego przedstawiam Ci wzór wniosku o alimenty, gdzie należy umieścić: ...
Opublikowane: 17.04.2012
Rozwody w Polsce
Zastanawiasz się czy rozwody w Polsce są możliwe, jeśli jesteś w związku z obcokrajowcem lub po prostu chcesz wiedzieć coś na temat ...
« ‹ Poprzednie
1 2 3 4 5 6 7 8 9
Następne › »

Indywidualne Porady Prawne

Masz problem z prawem rodzinnym? Opisz swój
problem i zadaj pytania.

(zadanie pytania do niczego nie zobowiązuje)

Zapytaj prawnika

Zadanie pytania do niczego nie zobowiązuje!
Wycenę wyślemy do 1 godziny
wizytówka Szukamy ambitnego prawnika »