Mamy 11 432 opinii naszych Klientów
Zadaj pytanie » Zadaj pytanie »

Sporządzanie pism


Jeżeli potrzebujesz pisma prawnego, przygotujemy je dla Ciebie!
Wpisz tutaj swoje pytanie, a trafi ono do naszego prawnika specjalisty.

Zobacz, czemu warto zlecić sporządzenie pisma na indywidualne zamówienie:

1. Pismo dopasowane do Twojej sytuacji

Zamówione przez Ciebie pismo w żadnym wypadku nie jest gotowym wzorem. „Gotowce” nigdy się nie sprawdzają, ponieważ każda sytuacja prawna jest inna, a co za tym idzie – każde pismo musi być inne.

Dlatego zamawiając pismo w naszym serwisie, możesz być pewien, że otrzymasz pismo ściśle dopasowane do sytuacji, w jakiej się znajdujesz, i uwzględniające wszystkie niezbędne informacje o Twojej sprawie.

2. Pismo sporządzone przez prawnika specjalistę

Sporządzaniem pism zajmują się wyłącznie prawnicy specjaliści. Jeśli np. Twoje pismo dotyczy sporu z zakresu prawa rodzinnego (pozew o alimenty, pozew o rozwód itp.) – przygotuje je prawnik specjalizujący się właśnie w tej dziedzinie prawa.

3. Pismo spełniające wymogi formalne

Zamawiając pismo, możesz też być spokojny o to, że sąd nie odrzuci pisma z braków formalnych. Prawnik, który sporządzi pismo dla Ciebie, dokładnie też Cię poinformuje, w jaki sposób i gdzie je złożyć.

Wszystko, co Ty będziesz musiał zrobić, to złożyć podpis na piśmie i dostarczyć je do odpowiedniego sądu.

Opinie naszych Klientów:

11.08.2020

Ocena 5

11.08.2020

Ocena 5

09.08.2020

Ocena 5

09.08.2020

Bardzo dobrze że na waszą stronę trafiłam. Po uzyskaniu odpowiedzi na pytanie dużo zrozumiałam i wiem co mam zrobić i jak to mamie wszystko wytłumaczyć. Dziękuję i Pozdrawiam

08.08.2020

Dziękuję za przygotowaną opinię. Jest ona dla mnie zrozumiała na obecnym etapie postępowania spadkowego wystarczająca. Mam nadzieję, że również dla pozostałych spadkobierców. Jestem również zadowolona z faktu, że mogę zadać jeszcze pytania w tej kwestii o ile będą mi potrzebne.

08.08.2020

Szybka, jasna, rzetelna odpowiedź. Paragrafy prawne z bardzo zrozumiałym komentarzem. Dzięki Panu Markowi Gola mogę jaśniej ocenić dotychczas całkowicie mroczną sytuację. Przede wszystkim mam się do kogo zwrócić o pomoc i otrzymać nieomal natychmiastową poradę. Dziękuję.

08.08.2020

Profesjonalna obsluga polecam

07.08.2020

Szczegółowo omówiona porada prawna oraz prawdziwa wiedza prawnika

07.08.2020

Dziękuję za fachową, rzetelną i uczciwą poradę. Bardzo szybka odpowiedź, możliwość zadawania dodatkowych pytań w ramach jednej usługi powoduje zaufanie i z pewnością polecam wszystkim, którzy potrzebują natychmiastowej pomocy prawnej. Mogłabym zasugerować, że jeśli pytanie klienta dotyczy jednego kierunku działania to oczekiwałabym odpowiedzi z kilkoma możliwościami rozwiązań.

05.08.2020

Ocena 5

Porad przez Internet udzielają
prawnicy z dużym doświadczeniem:
Prawnicy

Zapytaj prawnika

Zadanie pytania do niczego nie zobowiązuje!
Wycenę wyślemy do 1 godziny
wizytówka Szukamy ambitnego prawnika »