ePorady24 – Indywidualne Porady Prawne

Specjaliści z konkretnych
dziedzin prawa

1. Opis sprawy i pytania do prawnika

Zadanie pytania do niczego nie zobowiązuje!  /  Pracujemy 7 dni w tygodniu

. . .
Maksymalny rozmiar pojedynczego
załącznika to 15 Mb.
Jeśli Twój plik jest większy
prosimy go przesłać mailem
na adres pliki@eporady24.pl

2. Dane kontaktowe

Imię:

E-mail:

Telefon:

Numer telefonu pozwoli na kontakt
w przypadku podania nieprawidłowego emaila.
Otrzymasz SMS o wycenie i przygotowaniu
głównej odpowiedzi, a także w przypadku
problemów technicznych. Wiele razy podany
numer pomógł szybciej rozwiązać problem.

  Wycenę otrzymasz do 1 godziny
* W dni robocze w godzinach od 7 do 20.
* W weekendy i święta do 4 godzin.

 • Bogusław NowakowskiNastępny prawnik

  Bogusław Nowakowski

  Radca prawny od 1993 r. Specjalizuje się głównie w prawie handlowym (spółki kapitałowe, zwłaszcza spółki z o.o. – odpowiedzialność członków spółek, operacje na udziałach spółek), prawie spadkowym oraz rodzinnym (rozwody i podziały majątkowe: małżeńskie, spadkowe, współwłasności)…

 • Tomasz KrupińskiNastępny prawnik

  Tomasz Krupiński

  Radca prawny, specjalizuje się w prawie nieruchomości i prawie lokalowym (wykup mieszkań, najem, eksmisje, zasiedzenia itp.) oraz w prawie rodzinnym (rozwody, alimenty, podział majątku itp.). Doradza też wspólnotom mieszkaniowym i zarządcom nieruchomości (sam również ma…

 • Eliza RumowskaNastępny prawnik

  Eliza Rumowska

  Prawniczka związana z serwisem ePorady24 od początku jego istnienia, administrator, udziela porad w najbardziej złożonych sprawach. Specjalizuje się w prawie cywilnym, zwłaszcza w prawie konsumenckim (reklamacje, gwarancje itp.). Prowadzi własne biuro prawne. Jako prokurent…

 • Hanna ŻurowskaNastępny prawnik

  Hanna Żurowska

  Radca prawny od 1994 r., mediator. Udziela porad z zakresu prawa autorskiego i nowych technologii. Zajmuje się sporządzaniem regulaminów sprzedaży przez internet oraz umów z zakresu e-biznesu. Przygotowuje porady z prawa cywilnego, rodzinnego, pracy oraz handlowego i gospodarczego…

 • Jakub BonowiczNastępny prawnik

  Jakub Bonowicz

  Radca prawny obsługujący przedsiębiorców i osoby fizyczne w kraju i za granicą. W kręgu jego zainteresowań pozostają sprawy najbardziej kontrowersyjne. Specjalizuje się w prawie podatkowym (doradztwo w zakresie VAT, PIT, CIT, optymalizacja podatkowa…)

 • Wioletta DylNastępny prawnik

  Wioletta Dyl

  Radca prawny. Udziela porad prawnych z zakresu prawa autorskiego, nowych technologii, ochrony danych osobowych, a także prawa konkurencji, podatkowego i pracy. Zajmuje się również sporządzaniem regulaminów oraz umów, szczególnie z zakresu e-biznesu…

 • Monika WycykałNastępny prawnik

  Monika Wycykał

  Prawniczka, specjalizuje się w prawie cywilnym, konsumenckim, prawie własności intelektualnej, mieszkaniowym i gospodarczym. Aktualnie doktorantka na Wydziale Prawa i Administracji UJ w Krakowie (w przygotowaniu rozprawa doktorska z zakresu prawa własności intelektualnej)…

 • Pozostali prawnicyNastępny prawnik

  Zespół ePorady24

  Zobacz opisy pozostałych prawników…

Tysiące pozytywnych opinii
zadowolonych klientów ›

Ponad 61 tysięcy
zrealizowanych zleceń ›

Pytania dodatkowe (do zakresu)
bez żadnych ograniczeń ›

 • Dajemy Ci 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy! Jeśli nie będziesz zadowolony z jakości otrzymanej porady – zwrócimy Ci 100% wpłaconej kwoty. Korzystając z naszych usług, nic nie ryzykujesz!

  Zobacz szczegóły
 • Boisz się, że porada może być zbyt zawiła lub niepełna? Nie martw się – po otrzymaniu porady możesz w nieograniczonym czasie zadawać nieograniczoną ilość nieodpłatnych pytań dodatkowych.

 • U nas zadanie pytania nic Cię nie kosztuje! Jeśli wycena porady nie będzie Cię satysfakcjonować – będziesz mógł bez konsekwencji zrezygnować z usługi.

 • Jeśli zależy Ci na błyskawicznej poradzie prawnej, to trafiłeś we właściwe miejsce. W typowych sprawach porad udzielamy do 24 godzin!

 • Masz niecodzienne pytanie prawne? Nasz zespół tworzy sztab specjalistów: doświadczeni prawnicy, radcy prawni, doradcy podatkowi, rzeczoznawcy i agenci celni, którzy nie tylko udzielą Ci wyczerpującej porady, ale w razie potrzeby będą reprezentować Cię w sądzie.

 • Porady prawne w naszym serwisie to przede wszystkim niezwykła wygoda – nie wychodzisz z domu, nie umawiasz się wcześniej z prawnikiem, a do tego masz stały dostęp do porady!

 • Masz krępujące pytanie? Wszedłeś w konflikt z prawem? Aby zadać pytanie, wystarczy, że podasz imię oraz e-mail. Prawnik, który udzieli Ci odpowiedzi, jest ponadto objęty bezwzględną tajemnicą powierzonych mu informacji – dzięki temu możesz być spokojny o poufność Waszej korespondencji.

 • Wydaje Ci się czasem, że prawnicy mówią obcym językiem? Nie u nas! W poradzie prawnej otrzymasz nie tylko cytaty z odpowiednich aktów prawnych, ale przede wszystkim ich jasnązrozumiałą interpretację w odniesieniu do Twojej konkretnej sytuacji.

 • W przeciwieństwie do tradycyjnych kancelarii prawnych
  u nas otrzymasz poradę w formie pisemnej, gotową
  do wydrukowania – dzięki temu masz pewność, że nic nie
  umknie Twojej pamięci, a w razie potrzeby możesz podeprzeć
  się wydrukowaną poradą w ewentualnym sporze z innymi.


Opinie naszych Klientów:

« ‹ Poprzednie
...
Następne › »
30.03.2017

Ocena 5

Krzysztof, pracownik administracji

30.03.2017

Korzystam nie pierwszy raz z pomocy prawnej na tym portalu. Jak zwykle obsługę prawną - oceniam na najwyższym poziomie.

Michał

29.03.2017

Ocena 5

Tadeusz, pracownik umyslowy

29.03.2017

Dziękuję za opinię. Rozwiała moje wątpliwości.

Grażyna

29.03.2017

Jest to bardzo wygodny sposób na otrzymanie porady. W sobotę napisałam pytanie a w niedzielę miałam już fachową odpowiedź, napisaną zrozumiałym językiem, całkowicie wyczerpującą zadany temat. Polecam serwis eporady24 i dziękuję Panu Piotrowi Brożyńskiemu za rzetelną informację (choć nie do końca po mojej myśli, ale wiem już na czym stoję i z całą pewnością pomoże mi to w dalszych negocjacjach).

Małgorzata, 43 lata

28.03.2017

Dzięki rzetelnej pomocy prawnej Pana Łukasza wyegzekwowanie należnych kwot od PZU miało swój pozytywny finał. 

Serdecznie dziękuje

Tomasz

28.03.2017

Szybko i rzetelnie.

Krzysztof

28.03.2017

W zasadzie uzyskałam potwierdzenie dla wiedzy którą już w dużym stopniu posiadałam. Liczyłam , że wypali droga skrócona, ale to się dopiero okaże. Bardzo mi się podoba możliwość uzupełnień. Bo właściwie postawione pytanie/nazwany problem to połowa sukcesu. \"Jakie pytanie-taka odpowiedź\"- Do prostych i oczywistych rozwiązań dochodzi się często bardzo okrężną drogą. Moim marzeniem jest by była ona jednak jak najmniej okrężna- to na przyszłość.

Maria, inżynier , były prezes małej spółki teraz współwłaściciel małej firmy, 67 lat

27.03.2017

Porada udzielona terminowo , fachowo i rzetelnie . Pismo-odpowiedź na zadane pytania otrzymałem na pocztę . 

Polecam

Marek

27.03.2017

Ocena 5

Mariola

27.03.2017

Bardzo szybka odpowiedz, rzeczowa, konkretna.

Rafał, doradca, 35 lat

26.03.2017

Odpowiedź na zadany i nurtujący mnie problem otrzymałam w ekspresowym tempie z bardzo wnikliwym i wyczerpującym podejściem do sprawy. Byłam bardzo mile zaskoczona tym, że jest kilka wersji rozwiązania mego problemu. Polecam korzystanie z usług serwisu prawnego. Rozsądna cena za bardzo rozsądne odpowiedzi. 

Anna, 57 lat

26.03.2017

Udzielona porada prawna w pełni mnie satysfakcjonuje. 

Dziękuję

Andrzej

26.03.2017

Dziękuję za możliwość uzyskania porady w krótkim czasie od złożenia zapytania.

Liliana, nauczyciel, 50 lat

25.03.2017

Otrzymana opinia jest dla mnie satysfakcjonująca a opis wyczerpujący i zrozumiały.

Bronisława

24.03.2017

Jest kilka zalet Państwa portalu. Najważniejsze to to, że otrzymuję wiarygodną, rzetelną informację i poradę: - bez wychodzenia z domu i poszukiwania prawnika, który zapewniłby mi anonimowość (szczególnie uciążliwe w małych miasteczkach, gdzie pocztą pantoflową roznosi się wszystko) - mam możliwość spokojnego przeanalizowania uzyskanej porady w domu i omówienia jej z najbliższymi - mam możliwość zadania dodatkowych pytań - to największy walor tego portalu. Dla laika w sferze prawnej zawsze znajdzie się coś niezrozumiałego - u Was pytałam do skutku i szybko dostawałam odpowiedzi (nawet w niedzielę) Jestem bardzo zadowolona, że skorzystałam z Państwa portalu. 

Szczerze polecam

Meduza

24.03.2017

Ocena 5

Joanna, 30 lat

23.03.2017

Pan Marek Gola mimo otrzymanego obfitego materiału w sprawie , szybko odpowiedział na wszystkie moje pytania wykazując się przy tym dużą cierpliwością i wyrozumiałością . Dopytywałam wiele razy i na każde zadane dodatkowe pytanie otrzymałam odpowiedz . Swoimi odpowiedziami wskazał jasno kierunek jakim powinnam iść , umiejętnie pokierował mną , upewniając mnie o prawidłowości mojego toku rozumowania w toczącym się postępowaniu . Mam cichą nadzieje ,że wskazany kierunek działania będzie 100% skuteczny .Rozprawa dopiero przed mną i jestem dobrej myśli . Bardzo szkoda , że nie było prawnika współpracującego z serwisem ePorady24 w moim mieście , aby wspólnie kontynuować postępowanie przed Sądem. I tak jestem dozgonne bardzo wdzięczna za okazaną mi pomoc. Jeśli będę potrzebowała ponownie pomocy prawnej to na pewno skorzystam z ePorad24 a w szczególności porad Pana Marka Goli i polecę również moim znajomym. 

Jeszcze raz bardzo dziękuję.

Marek

23.03.2017

Jestem raczej rozczarowana ze dzieci z rodzin patologicznych są traktowane na tych samych prawach co z normalnych. Ogólnie uważam odpowiedz na mój problem za niezbyt solidny.

Emilia

23.03.2017

Bardzo dziękuję za pomoc i podanie kierunku działania. Wprowadziłam się na wieś i staram się pomoc ludziom tam zamieszkałym wyjść z problemów jakie ich przerastają. Opinia bardzo przejrzysta i dostępna. Bardzo dziękuję w imieniu mieszkańca. Sprawę dalej poprowadzi notariusz. 

Z wyrazami podziękowania

Hanna, finansista, 60 lat

« ‹ Poprzednie
...
Następne › »
wizytówka