Indywidualne Porady Prawne – ePorady24

Specjaliści z różnych dziedzin

Zadanie pytania do niczego nie zobowiązuje!  /  Pracujemy 7 dni w tygodniu

Załącznik 1:
+ Dodaj następny załącznik

. . .
Maksymalny rozmiar pojedynczego
załącznika to 15 Mb.
Jeśli Twój plik jest większy
prosimy go przesłać mailem
na adres pliki@eporady24.pl

Dlaczego warto?Numer telefonu pozwoli na kontakt
w przypadku podania nieprawidłowego emaila.
Otrzymasz SMS o wycenie i przygotowaniu
głównej odpowiedzi, a także w przypadku
problemów technicznych. Wiele razy podany
numer pomógł szybciej rozwiązać problem.

  Wycenę wyślemy do 1 godziny
* W dni robocze w godzinach od 7 do 20.
* W weekendy i święta do 4 godzin.

 • Bogusław Nowakowski»

  Bogusław Nowakowski

  Radca prawny od 1993 r. Specjalizuje się głównie w prawie handlowym (spółki kapitałowe, zwłaszcza spółki z o.o. – odpowiedzialność członków spółek, operacje na udziałach spółek), prawie spadkowym oraz rodzinnym (rozwody i podziały majątkowe: małżeńskie…

 • Tomasz Krupiński»

  Tomasz Krupiński

  Radca prawny, specjalizuje się w prawie nieruchomości i prawie lokalowym (wykup mieszkań, najem, eksmisje, zasiedzenia itp.) oraz w prawie rodzinnym (rozwody, alimenty, podział majątku itp.). Doradza też wspólnotom mieszkaniowym i zarządcom nieruchomości…

 • Eliza Rumowska»

  Eliza Rumowska

  Prawniczka związana z serwisem ePorady24 od początku jego istnienia, administrator, udziela porad w najbardziej złożonych sprawach. Specjalizuje się w prawie cywilnym, zwłaszcza w prawie konsumenckim (reklamacje, gwarancje itp.). Prowadzi własne biuro…

 • Hanna Żurowska»

  Hanna Żurowska

  Radca prawny od 1994 r., mediator. Udziela porad z zakresu prawa autorskiego i nowych technologii. Zajmuje się sporządzaniem regulaminów sprzedaży przez internet oraz umów z zakresu e-biznesu. Przygotowuje porady z prawa cywilnego, rodzinnego, pracy…

 • Jakub Bonowicz»

  Jakub Bonowicz

  Radca prawny obsługujący przedsiębiorców i osoby fizyczne w kraju i za granicą. W kręgu jego zainteresowań pozostają sprawy najbardziej kontrowersyjne. Specjalizuje się w prawie podatkowym (doradztwo w zakresie VAT, PIT, CIT, optymalizacja podatkowa…)

 • Wioletta Dyl»

  Wioletta Dyl

  Radca prawny. Udziela porad prawnych z zakresu prawa autorskiego, nowych technologii, ochrony danych osobowych, a także prawa konkurencji, podatkowego i pracy. Zajmuje się również sporządzaniem regulaminów oraz umów, szczególnie z zakresu e-biznesu…

 • Monika Wycykał»

  Monika Wycykał

  Prawniczka, specjalizuje się w prawie cywilnym, konsumenckim, prawie własności intelektualnej, mieszkaniowym i gospodarczym. Aktualnie doktorantka na Wydziale Prawa i Administracji UJ w Krakowie (w przygotowaniu rozprawa doktorska z zakresu prawa…

 • Pozostali prawnicy»

  Zespół ePorady24

  Zobacz opisy pozostałych prawników…

7 tysięcy pozytywnych opinii
zadowolonych klientów ›

Ponad 67 tysięcy
zrealizowanych zleceń ›

Pytania dodatkowe (do zakresu)
bez żadnych ograniczeń ›

 • Dajemy Ci 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy! Jeśli nie będziesz zadowolony z jakości otrzymanej porady – zwrócimy Ci 100% wpłaconej kwoty. Korzystając z naszych usług, nic nie ryzykujesz!

  Zobacz szczegóły
 • Boisz się, że porada może być zbyt zawiła lub niepełna? Nie martw się – po otrzymaniu porady możesz w nieograniczonym czasie zadawać nieograniczoną ilość nieodpłatnych pytań dodatkowych.

 • U nas zadanie pytania nic Cię nie kosztuje! Jeśli wycena porady nie będzie Cię satysfakcjonować – będziesz mógł bez konsekwencji zrezygnować z usługi.

 • Jeśli zależy Ci na błyskawicznej poradzie prawnej, to trafiłeś we właściwe miejsce. W typowych sprawach porad udzielamy do 24 godzin!

 • Masz niecodzienne pytanie prawne? Nasz zespół tworzy sztab specjalistów: doświadczeni prawnicy, radcy prawni, doradcy podatkowi, rzeczoznawcy i agenci celni, którzy nie tylko udzielą Ci wyczerpującej porady, ale w razie potrzeby będą reprezentować Cię w sądzie.

 • Porady prawne w naszym serwisie to przede wszystkim niezwykła wygoda – nie wychodzisz z domu, nie umawiasz się wcześniej z prawnikiem, a do tego masz stały dostęp do porady!

 • Masz krępujące pytanie? Wszedłeś w konflikt z prawem? Aby zadać pytanie, wystarczy, że podasz imię oraz e-mail. Prawnik, który udzieli Ci odpowiedzi, jest ponadto objęty bezwzględną tajemnicą powierzonych mu informacji – dzięki temu możesz być spokojny o poufność Waszej korespondencji.

 • Wydaje Ci się czasem, że prawnicy mówią obcym językiem? Nie u nas! W poradzie prawnej otrzymasz nie tylko cytaty z odpowiednich aktów prawnych, ale przede wszystkim ich jasnązrozumiałą interpretację w odniesieniu do Twojej konkretnej sytuacji.

 • W przeciwieństwie do tradycyjnych kancelarii prawnych
  u nas otrzymasz poradę w formie pisemnej, gotową
  do wydrukowania – dzięki temu masz pewność, że nic nie
  umknie Twojej pamięci, a w razie potrzeby możesz podeprzeć
  się wydrukowaną poradą w ewentualnym sporze z innymi.


Opinie naszych Klientów:

« ‹ Poprzednie
...
Następne › »
23.05.2017

Opinia prawna, którą uzyskałam bardzo mi pomogła w napisaniu pisma do właściciela małego osiedla.

Barbara, finansista

22.05.2017

Ocena 4

Andrzej

22.05.2017

Ocena 5

Ryszard

22.05.2017

Ocena 5

KATARZYNA

19.05.2017

Ocena 5

Olga

19.05.2017

Korzystałam już kilka razy z porad prawnych. Zawsze są one dokładne, wyczerpujące. Dziękuję.

Krystyna, 60 lat, nauczyciel

18.05.2017

Dzień dobry z udzielonej informacji jestem zadowolony, wyjaśnia moje pytania. 

Dziękuję

Janusz, emeryt, 68 lat

18.05.2017

Ocena 5

Wanda

17.05.2017

Ocena 5

Andrzej

17.05.2017

Opinię wystawiono bardzo sprawnie i udzielono wyczerpującej odpowiedzi.

Anna

16.05.2017

Dziękuję za wyjaśnienie naszych wątpliwości zawartych w pytaniu.

Bogdan, urzędnik państwowy, 52 lata

16.05.2017

Profesjonalna porada, wyczerpująca zadany temat.

Mirek, 55 lat

16.05.2017

Bardzo wyczerpująca odpowiedź, ukierunkowująca i wyjaśniająca zawiłości prawnicze. Możliwość poszerzenia wiedzy o interesującym zagadnieniu w oparciu o polecone linki. Na co dzień używamy sformułowań, które są nieprecyzyjne, a ich potoczne rozumienie dodatkowo utrudnia nam niejedną sytuację. Mam nadzieję, że pozyskana wiedza pomoże mi w rozwiązaniu problemu rodzinnego i w przygotowaniach do zawarcia małżeństwa.

Joanna

16.05.2017

Ocena 5

Anna

16.05.2017

Dzień dobry. Dziękuję bardzo za przekazaną poradę prawną wraz z odpowiedziami na pytania dodatkowe. Udzielona porada pozwoliła na zdefiniowanie mojej sytuacji jako podatnika VAT w odniesieniu do początkowej fazy mojej działalności gospodarczej. Porada tym bardziej cenna, że dotyczy działalności nietypowej na rynku w Polsce. Pan radca prawny Piotr Brożyński udzielił wyczerpujących odpowiedzi na moje pytania o charakterze ogólnym i szczegółowym, przedstawił mogące pojawić zagrożenia związane z interpretacją dokonywanych transakcji przez administrację skarbową. Otrzymałem również cenne wskazówki związane z prowadzeniem PKPiR oraz ewidencji VAT. 

Dziękuję bardzo za dotychczasową współpracę. Z poważaniem.

Dariusz, przedsiębiorca, 58 lat

16.05.2017

Dostałam bardzo wnikliwa odpowiedz. Bardzo dziękuję!

Anna

15.05.2017

Ocena 5

Ewa

15.05.2017

Ocena 5

Wiesław

14.05.2017

Profesjonalne i wyczerpujące odpowiedzi. Bardzo dziękuję.

Svitlana

14.05.2017

Fachowa, konkretna, dokładna itd

Piotr, kierownik, 57 lat

« ‹ Poprzednie
...
Następne › »
wizytówka