Indywidualne Porady Prawne – ePorady24

Specjaliści z różnych dziedzin

Zadanie pytania do niczego nie zobowiązuje!  /  Pracujemy 7 dni w tygodniu

Załącznik 1:
+ Dodaj następny załącznik

. . .
Maksymalny rozmiar pojedynczego
załącznika to 15 Mb.
Jeśli Twój plik jest większy
prosimy go przesłać mailem
na adres pliki@eporady24.pl

Dlaczego warto?Numer telefonu pozwoli na kontakt
w przypadku podania nieprawidłowego emaila.
Otrzymasz SMS o wycenie i przygotowaniu
głównej odpowiedzi, a także w przypadku
problemów technicznych. Wiele razy podany
numer pomógł szybciej rozwiązać problem.

  Wycenę wyślemy do 1 godziny
* W dni robocze w godzinach od 7 do 20.
* W weekendy i święta do 4 godzin.

 • Tomasz Krupiński»

  Tomasz Krupiński

  Radca prawny, specjalizuje się w prawie nieruchomości i prawie lokalowym (wykup mieszkań, najem, eksmisje, zasiedzenia itp.) oraz w prawie rodzinnym (rozwody, alimenty, podział majątku itp.). Doradza też wspólnotom mieszkaniowym i zarządcom nieruchomości…

 • Eliza Rumowska»

  Eliza Rumowska

  Prawniczka związana z serwisem ePorady24 od początku jego istnienia, administrator, udziela porad w najbardziej złożonych sprawach. Specjalizuje się w prawie cywilnym, zwłaszcza w prawie konsumenckim (reklamacje, gwarancje itp.). Prowadzi własne biuro…

 • Hanna Żurowska»

  Hanna Żurowska

  Radca prawny od 1994 r., mediator. Udziela porad z zakresu prawa autorskiego i nowych technologii. Zajmuje się sporządzaniem regulaminów sprzedaży przez internet oraz umów z zakresu e-biznesu. Przygotowuje porady z prawa cywilnego, rodzinnego, pracy…

 • Jakub Bonowicz»

  Jakub Bonowicz

  Radca prawny obsługujący przedsiębiorców i osoby fizyczne w kraju i za granicą. W kręgu jego zainteresowań pozostają sprawy najbardziej kontrowersyjne. Specjalizuje się w prawie podatkowym (doradztwo w zakresie VAT, PIT, CIT, optymalizacja podatkowa…)

 • Wioletta Dyl»

  Wioletta Dyl

  Radca prawny. Udziela porad prawnych z zakresu prawa autorskiego, nowych technologii, ochrony danych osobowych, a także prawa konkurencji, podatkowego i pracy. Zajmuje się również sporządzaniem regulaminów oraz umów, szczególnie z zakresu e-biznesu…

 • Monika Wycykał»

  Monika Wycykał

  Prawniczka, specjalizuje się w prawie cywilnym, konsumenckim, prawie własności intelektualnej, mieszkaniowym i gospodarczym. Aktualnie doktorantka na Wydziale Prawa i Administracji UJ w Krakowie (w przygotowaniu rozprawa doktorska z zakresu prawa…

 • Pozostali prawnicy»

  Zespół ePorady24

  Zobacz opisy pozostałych prawników…

7 tysięcy pozytywnych opinii
zadowolonych klientów ›

Ponad 67 tysięcy
zrealizowanych zleceń ›

Pytania dodatkowe (do zakresu)
bez żadnych ograniczeń ›

 • Dajemy Ci 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy! Jeśli nie będziesz zadowolony z jakości otrzymanej porady – zwrócimy Ci 100% wpłaconej kwoty. Korzystając z naszych usług, nic nie ryzykujesz!

  Zobacz szczegóły
 • Boisz się, że porada może być zbyt zawiła lub niepełna? Nie martw się – po otrzymaniu porady możesz w nieograniczonym czasie zadawać nieograniczoną ilość nieodpłatnych pytań dodatkowych.

 • U nas zadanie pytania nic Cię nie kosztuje! Jeśli wycena porady nie będzie Cię satysfakcjonować – będziesz mógł bez konsekwencji zrezygnować z usługi.

 • Jeśli zależy Ci na błyskawicznej poradzie prawnej, to trafiłeś we właściwe miejsce. W typowych sprawach porad udzielamy do 24 godzin!

 • Masz niecodzienne pytanie prawne? Nasz zespół tworzy sztab specjalistów: doświadczeni prawnicy, radcy prawni, doradcy podatkowi, rzeczoznawcy i agenci celni, którzy nie tylko udzielą Ci wyczerpującej porady, ale w razie potrzeby będą reprezentować Cię w sądzie.

 • Porady prawne w naszym serwisie to przede wszystkim niezwykła wygoda – nie wychodzisz z domu, nie umawiasz się wcześniej z prawnikiem, a do tego masz stały dostęp do porady!

 • Masz krępujące pytanie? Wszedłeś w konflikt z prawem? Aby zadać pytanie, wystarczy, że podasz imię oraz e-mail. Prawnik, który udzieli Ci odpowiedzi, jest ponadto objęty bezwzględną tajemnicą powierzonych mu informacji – dzięki temu możesz być spokojny o poufność Waszej korespondencji.

 • Wydaje Ci się czasem, że prawnicy mówią obcym językiem? Nie u nas! W poradzie prawnej otrzymasz nie tylko cytaty z odpowiednich aktów prawnych, ale przede wszystkim ich jasnązrozumiałą interpretację w odniesieniu do Twojej konkretnej sytuacji.

 • W przeciwieństwie do tradycyjnych kancelarii prawnych
  u nas otrzymasz poradę w formie pisemnej, gotową
  do wydrukowania – dzięki temu masz pewność, że nic nie
  umknie Twojej pamięci, a w razie potrzeby możesz podeprzeć
  się wydrukowaną poradą w ewentualnym sporze z innymi.


Opinie naszych Klientów:

« ‹ Poprzednie
...
Następne › »
07.08.2017

Konkretna i szybka odpowiedź

Michał

06.08.2017

Ocena 4

Katarzyna

06.08.2017

Ocena 5 Profesjonalne podejście do problemu. Odpowiedzi na pytania były wyczerpujące.

Elżbieta

06.08.2017

Odpowiedź otrzymałem szybko, zgodnie z Regulaminem. Po zadaniu dodatkowego pytania wyczerpującą dodatkową poradę otrzymałem już po kilkunastu minutach.

Krzysztof, terapeuta, 63 lata

06.08.2017

Kontakt i pomoc prawnika jest nieoceniona, nadzwyczaj konkretna, błyskawiczna i bardzo sensowna.

Ola, tłumacz, 64

06.08.2017

Bardzo szybka i rzetelną odpowiedź

Krzysztof

05.08.2017

Ocena 5

Alina

05.08.2017

Serdecznie dziękuję za konkretną odpowiedź na moje zapytanie. 

Grażyna

04.08.2017

Opinia jest OK. Stanowi mocne potwierdzenie moich wcześniejszych badań. Zobaczymy, jaka będzie ostateczna decyzja uczelni. 

Pozdrawiam

Andrzej

04.08.2017

Ocena 5

Emilia

03.08.2017

Ocena 5

Marek

03.08.2017

Już wcześniej korzystałem z waszych usług i dlatego zdecydowałem się ponownie.
Największym plusem z waszej strony jest że na pytania odpowiadanie w firmie pisemnej, a do prawnika trzeba isc;zapłacić tyle samo i po wyjściu o wszystkim zapominamy

03.08.2017

Ocena 5

Roman

03.08.2017

Jestem usatysfakcjonowany z udzielonej porady prawnej przez Pana mecenasa Marka Goli. Uzyskana obszerna opinia prawna świadczy o wielkiej staranności i solidności a zarazem wiedzy fachowej jaką posiada Pan mecenas jaką włożył w opracowanie dla mnie materiału. Szczególnie ostatnia odpowiedź na pytanie dodatkowe postawiła tą przysłowiową kropkę nad i. Dziękuje. Nadmieniam, że do emerytury byłem dyrektorem naczelnym dużej firmy handlowej zatrudniającej kilka tysięcy osób i przez moje ręce przewinęło się kilkunastu radców prawnych i na co dzień miałem do czynienia z ich opiniami prawnymi które były różne co do jakości. 

Pozdrawiam

Franciszek, mgr ekonomii, 79 lat

02.08.2017

Super. Dziękuje bardzo.

Tomasz

02.08.2017

Dotychczasowa pomoc Pani Prawnik Izabeli Nowackiej-Marzeion jest bardzo fachowa i dla mnie pomocna. To bardzo kompetentna i życzliwa osoba. Będę wszystkim potrzebującym polecać ePorady24. Jestem bardzo zadowolona, ze oprócz głównego pytania mogę zadawać pytania dodatkowe, a Pani Izabela błyskawicznie udziela mi porady w postaci wyczerpującej odpowiedzi. 

Bez wahania polecam.

Elżbieta, 54 lata

01.08.2017

Po raz kolejny korzystam z pomocy Pani prawnik i po raz kolejny wystawiam ocenę 5, ponieważ kontakt z takim prawnikiem to sama przyjemność. Polecam serdecznie wszystkim zainteresowanym . Moja sprawa należy do trudnych ale jak widzę i takie sprawy można poprowadzić , tylko trzeba się mocno zaangażować tak jak pani adwokat . 

Dziękuje za pomoc.

Maria, emeryt, 64 lata

01.08.2017

Ocena 5

Małgorzata

01.08.2017

Ocena 5

Izabela, 46 lat, technik administracji

31.07.2017

Wyczerpująca odpowiedź na zadane pytanie. Umowa deweloperska została szczegółowo przeanalizowana. Bardzo dobry kontakt z prawnikiem, szybka odpowiedź na zadane pytania. Panel Klienta działa bardzo sprawnie.

Mateusz

« ‹ Poprzednie
...
Następne › »
wizytówka