Indywidualne Porady Prawne – ePorady24

Specjaliści z różnych dziedzin

Zadanie pytania do niczego nie zobowiązuje!  /  Pracujemy 7 dni w tygodniu

Załącznik 1:
+ Dodaj następny załącznik

. . .
Maksymalny rozmiar pojedynczego
załącznika to 15 Mb.
Jeśli Twój plik jest większy
prosimy go przesłać mailem
na adres pliki@eporady24.pl

Dlaczego warto?Numer telefonu pozwoli na kontakt
w przypadku podania nieprawidłowego emaila.
Otrzymasz SMS o wycenie i przygotowaniu
głównej odpowiedzi, a także w przypadku
problemów technicznych. Wiele razy podany
numer pomógł szybciej rozwiązać problem.

  Wycenę wyślemy do 1 godziny
* W dni robocze w godzinach od 7 do 20.
* W weekendy i święta do 4 godzin.

 • Tomasz Krupiński»

  Tomasz Krupiński

  Radca prawny, specjalizuje się w prawie nieruchomości i prawie lokalowym (wykup mieszkań, najem, eksmisje, zasiedzenia itp.) oraz w prawie rodzinnym (rozwody, alimenty, podział majątku itp.). Doradza też wspólnotom mieszkaniowym i zarządcom nieruchomości…

 • Eliza Rumowska»

  Eliza Rumowska

  Prawniczka związana z serwisem ePorady24 od początku jego istnienia, administrator, udziela porad w najbardziej złożonych sprawach. Specjalizuje się w prawie cywilnym, zwłaszcza w prawie konsumenckim (reklamacje, gwarancje itp.). Prowadzi własne biuro…

 • Hanna Żurowska»

  Hanna Żurowska

  Radca prawny od 1994 r., mediator. Udziela porad z zakresu prawa autorskiego i nowych technologii. Zajmuje się sporządzaniem regulaminów sprzedaży przez internet oraz umów z zakresu e-biznesu. Przygotowuje porady z prawa cywilnego, rodzinnego, pracy…

 • Jakub Bonowicz»

  Jakub Bonowicz

  Radca prawny obsługujący przedsiębiorców i osoby fizyczne w kraju i za granicą. W kręgu jego zainteresowań pozostają sprawy najbardziej kontrowersyjne. Specjalizuje się w prawie podatkowym (doradztwo w zakresie VAT, PIT, CIT, optymalizacja podatkowa…)

 • Wioletta Dyl»

  Wioletta Dyl

  Radca prawny. Udziela porad prawnych z zakresu prawa autorskiego, nowych technologii, ochrony danych osobowych, a także prawa konkurencji, podatkowego i pracy. Zajmuje się również sporządzaniem regulaminów oraz umów, szczególnie z zakresu e-biznesu…

 • Monika Wycykał»

  Monika Wycykał

  Prawniczka, specjalizuje się w prawie cywilnym, konsumenckim, prawie własności intelektualnej, mieszkaniowym i gospodarczym. Aktualnie doktorantka na Wydziale Prawa i Administracji UJ w Krakowie (w przygotowaniu rozprawa doktorska z zakresu prawa…

 • Pozostali prawnicy»

  Zespół ePorady24

  Zobacz opisy pozostałych prawników…

7 tysięcy pozytywnych opinii
zadowolonych klientów ›

Ponad 67 tysięcy
zrealizowanych zleceń ›

Pytania dodatkowe (do zakresu)
bez żadnych ograniczeń ›

 • Dajemy Ci 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy! Jeśli nie będziesz zadowolony z jakości otrzymanej porady – zwrócimy Ci 100% wpłaconej kwoty. Korzystając z naszych usług, nic nie ryzykujesz!

  Zobacz szczegóły
 • Boisz się, że porada może być zbyt zawiła lub niepełna? Nie martw się – po otrzymaniu porady możesz w nieograniczonym czasie zadawać nieograniczoną ilość nieodpłatnych pytań dodatkowych.

 • U nas zadanie pytania nic Cię nie kosztuje! Jeśli wycena porady nie będzie Cię satysfakcjonować – będziesz mógł bez konsekwencji zrezygnować z usługi.

 • Jeśli zależy Ci na błyskawicznej poradzie prawnej, to trafiłeś we właściwe miejsce. W typowych sprawach porad udzielamy do 24 godzin!

 • Masz niecodzienne pytanie prawne? Nasz zespół tworzy sztab specjalistów: doświadczeni prawnicy, radcy prawni, doradcy podatkowi, rzeczoznawcy i agenci celni, którzy nie tylko udzielą Ci wyczerpującej porady, ale w razie potrzeby będą reprezentować Cię w sądzie.

 • Porady prawne w naszym serwisie to przede wszystkim niezwykła wygoda – nie wychodzisz z domu, nie umawiasz się wcześniej z prawnikiem, a do tego masz stały dostęp do porady!

 • Masz krępujące pytanie? Wszedłeś w konflikt z prawem? Aby zadać pytanie, wystarczy, że podasz imię oraz e-mail. Prawnik, który udzieli Ci odpowiedzi, jest ponadto objęty bezwzględną tajemnicą powierzonych mu informacji – dzięki temu możesz być spokojny o poufność Waszej korespondencji.

 • Wydaje Ci się czasem, że prawnicy mówią obcym językiem? Nie u nas! W poradzie prawnej otrzymasz nie tylko cytaty z odpowiednich aktów prawnych, ale przede wszystkim ich jasnązrozumiałą interpretację w odniesieniu do Twojej konkretnej sytuacji.

 • W przeciwieństwie do tradycyjnych kancelarii prawnych
  u nas otrzymasz poradę w formie pisemnej, gotową
  do wydrukowania – dzięki temu masz pewność, że nic nie
  umknie Twojej pamięci, a w razie potrzeby możesz podeprzeć
  się wydrukowaną poradą w ewentualnym sporze z innymi.


Opinie naszych Klientów:

« ‹ Poprzednie
...
Następne › »
14.08.2017

Ocena 5

Dorota, 51 lat, technik ekonomista

13.08.2017

Bardzo wyczerpująca odpowiedź.

Magdalena

13.08.2017

Ocena 5

Agata

13.08.2017

Duże uznanie za opinię napisaną językiem zrozumiałym dla osób nie zajmujących się prawem. Podkreślić należy również bardzo szybki czas odpowiedzi( praktycznie 24 godz). Duża zaleta to możliwość dodatkowych pytań i niemal odręczne odpowiedzi. Ważnym argumentem jest również bardzo przystępna cena w porównaniu z innymi kancelariami.

Janusz, księgowy, 66 lat

13.08.2017

Zadowoliła mnie wyczerpująca odpowiedź.

Dziękuję

Wojciech

12.08.2017

Bardzo wyczerpująca odpowiedz na zadane pytanie, która mnie satysfakcjonuje, Nie pierwszy raz korzystam z usług tej firmy i zawsze bylem zadowolony z udzielanych odpowiedzi. Moim zdaniem ePorady24 to jedna z najlepszych firm.

Jerzy, inżynier, 61 lat

12.08.2017

Ocena 5

Edith, poniewar

11.08.2017

Porady za każdym razem trafione , zrozumiałe i bardzo przydatne. Jestem bardzo zadowolony z serwisu i podziękowania dla Pana Marka.

Piotr, magazynier, 41 lat

11.08.2017

Ocena 5

Robert, 53 lata, emeryt

11.08.2017

Ocena 5

Andrzej, 61 lat

10.08.2017

Bardzo rzetelnie i profesjonalnie udzielono mi odpowiedzi na moje pytania. Szybko i wyczerpująco uzyskałam również odpowiedzi na moje wszystkie dodatkowe wątpliwości. Jestem bardzo zadowolona z porad radcy prawnego, który zajmował się moją sprawą. Jeżeli w przyszłości będę potrzebowała fachowej pomocy, to na pewno skorzystam z usług ekspertów Waszego serwisu. 

Dziękuję bardzo za pomoc.

Małgorzata

10.08.2017

Proszę Państwa na razie bardzo mi się podobała współpraca jednakże ostateczną ocenę dam jak pójdę z tą umowa do notariusza w celu sporządzenia do niej aktu notarialnego i notariusz nie będzie miał zastrzeżeń wtedy ocenie.

Dziękuje bardzo

Maria

10.08.2017

Opinia konkretna, oparta na solidnych argumentach. dokładnie takiej informacji oczekiwałam. Chętnie skorzystam w przyszłości z usług serwisu. 

Pozdrawiam

Jadwiga, ekonomista, 59 lat

10.08.2017

Korzystam już drugi raz z Waszych usług i jestem bardzo zadowolona. Konkretna odpowiedź, rzetelne i indywidualne potraktowanie każdego problemu. Każdemu polecam , szczególnie pana mecenasa Marka Golę. Z najbliższą sprawą również zwrócę się do eporady24. 

Pozdrawiam

Daria, kierownik sklepu, 52 lata

10.08.2017

Serdecznie dziękuję! Chętnie skorzystam w przyszłości znowu i bardzo chętnie polecę . 

Serdecznie pozdrawiam

Eva

09.08.2017

Ocena 5

Antoni

09.08.2017

Serwis super odpowiedz na pytania wyczerpująca i szybka, pytania dodatkowe jeszcze szybsza odpowiedz. Jestem w szoku! W porównaniu do radców prawnych u których byłem to niebo a ziemia!!! Polecam wszystkim! PS. Oprócz odpowiedzi na moje pytania dostałem też częściową odpowiedz na pytanie zupełnie z innej dziedziny;-)

Paweł, 31 lat

08.08.2017

Odpowiedź na moje pytanie była szybka, konkretna i wyczerpująca. Cena za usługę przystępna. 

Polecam wszystkim!

Maria, nauczyciel

08.08.2017

Ocena 5

RADOSŁAW, 27 lat

07.08.2017

Porada w pełni satysfakcjonująca, polecam

Wiesława

« ‹ Poprzednie
...
Następne › »
wizytówka