ePorady24 – Indywidualne Porady Prawne

Specjaliści z konkretnych
dziedzin prawa

1. Opis sprawy i pytania do prawnika

Zadanie pytania do niczego nie zobowiązuje!  /  Pracujemy 7 dni w tygodniu

. . .
Maksymalny rozmiar pojedynczego
załącznika to 15 Mb.
Jeśli Twój plik jest większy
prosimy go przesłać mailem
na adres pliki@eporady24.pl

2. Dane kontaktowe

Imię:

E-mail:

Telefon:

Numer telefonu pozwoli na kontakt
w przypadku podania nieprawidłowego emaila.
Otrzymasz SMS o wycenie i przygotowaniu
głównej odpowiedzi, a także w przypadku
problemów technicznych. Wiele razy podany
numer pomógł szybciej rozwiązać problem.

  Wycenę otrzymasz do 1 godziny
* W dni robocze w godzinach od 7 do 20.
* W weekendy i święta do 4 godzin.

 • Bogusław NowakowskiNastępny prawnik

  Bogusław Nowakowski

  Radca prawny od 1993 r. Specjalizuje się głównie w prawie handlowym (spółki kapitałowe, zwłaszcza spółki z o.o. – odpowiedzialność członków spółek, operacje na udziałach spółek), prawie spadkowym oraz rodzinnym (rozwody i podziały majątkowe: małżeńskie, spadkowe, współwłasności)…

 • Tomasz KrupińskiNastępny prawnik

  Tomasz Krupiński

  Radca prawny, specjalizuje się w prawie nieruchomości i prawie lokalowym (wykup mieszkań, najem, eksmisje, zasiedzenia itp.) oraz w prawie rodzinnym (rozwody, alimenty, podział majątku itp.). Doradza też wspólnotom mieszkaniowym i zarządcom nieruchomości (sam również ma…

 • Eliza RumowskaNastępny prawnik

  Eliza Rumowska

  Prawniczka związana z serwisem ePorady24 od początku jego istnienia, administrator, udziela porad w najbardziej złożonych sprawach. Specjalizuje się w prawie cywilnym, zwłaszcza w prawie konsumenckim (reklamacje, gwarancje itp.). Prowadzi własne biuro prawne. Jako prokurent…

 • Hanna ŻurowskaNastępny prawnik

  Hanna Żurowska

  Radca prawny od 1994 r., mediator. Udziela porad z zakresu prawa autorskiego i nowych technologii. Zajmuje się sporządzaniem regulaminów sprzedaży przez internet oraz umów z zakresu e-biznesu. Przygotowuje porady z prawa cywilnego, rodzinnego, pracy oraz handlowego i gospodarczego…

 • Jakub BonowiczNastępny prawnik

  Jakub Bonowicz

  Radca prawny obsługujący przedsiębiorców i osoby fizyczne w kraju i za granicą. W kręgu jego zainteresowań pozostają sprawy najbardziej kontrowersyjne. Specjalizuje się w prawie podatkowym (doradztwo w zakresie VAT, PIT, CIT, optymalizacja podatkowa…)

 • Wioletta DylNastępny prawnik

  Wioletta Dyl

  Radca prawny. Udziela porad prawnych z zakresu prawa autorskiego, nowych technologii, ochrony danych osobowych, a także prawa konkurencji, podatkowego i pracy. Zajmuje się również sporządzaniem regulaminów oraz umów, szczególnie z zakresu e-biznesu…

 • Monika WycykałNastępny prawnik

  Monika Wycykał

  Prawniczka, specjalizuje się w prawie cywilnym, konsumenckim, prawie własności intelektualnej, mieszkaniowym i gospodarczym. Aktualnie doktorantka na Wydziale Prawa i Administracji UJ w Krakowie (w przygotowaniu rozprawa doktorska z zakresu prawa własności intelektualnej)…

 • Pozostali prawnicyNastępny prawnik

  Zespół ePorady24

  Zobacz opisy pozostałych prawników…

Tysiące pozytywnych opinii
zadowolonych klientów ›

Ponad 61 tysięcy
zrealizowanych zleceń ›

Pytania dodatkowe (do zakresu)
bez żadnych ograniczeń ›

 • Dajemy Ci 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy! Jeśli nie będziesz zadowolony z jakości otrzymanej porady – zwrócimy Ci 100% wpłaconej kwoty. Korzystając z naszych usług, nic nie ryzykujesz!

  Zobacz szczegóły
 • Boisz się, że porada może być zbyt zawiła lub niepełna? Nie martw się – po otrzymaniu porady możesz w nieograniczonym czasie zadawać nieograniczoną ilość nieodpłatnych pytań dodatkowych.

 • U nas zadanie pytania nic Cię nie kosztuje! Jeśli wycena porady nie będzie Cię satysfakcjonować – będziesz mógł bez konsekwencji zrezygnować z usługi.

 • Jeśli zależy Ci na błyskawicznej poradzie prawnej, to trafiłeś we właściwe miejsce. W typowych sprawach porad udzielamy do 24 godzin!

 • Masz niecodzienne pytanie prawne? Nasz zespół tworzy sztab specjalistów: doświadczeni prawnicy, radcy prawni, doradcy podatkowi, rzeczoznawcy i agenci celni, którzy nie tylko udzielą Ci wyczerpującej porady, ale w razie potrzeby będą reprezentować Cię w sądzie.

 • Porady prawne w naszym serwisie to przede wszystkim niezwykła wygoda – nie wychodzisz z domu, nie umawiasz się wcześniej z prawnikiem, a do tego masz stały dostęp do porady!

 • Masz krępujące pytanie? Wszedłeś w konflikt z prawem? Aby zadać pytanie, wystarczy, że podasz imię oraz e-mail. Prawnik, który udzieli Ci odpowiedzi, jest ponadto objęty bezwzględną tajemnicą powierzonych mu informacji – dzięki temu możesz być spokojny o poufność Waszej korespondencji.

 • Wydaje Ci się czasem, że prawnicy mówią obcym językiem? Nie u nas! W poradzie prawnej otrzymasz nie tylko cytaty z odpowiednich aktów prawnych, ale przede wszystkim ich jasnązrozumiałą interpretację w odniesieniu do Twojej konkretnej sytuacji.

 • W przeciwieństwie do tradycyjnych kancelarii prawnych
  u nas otrzymasz poradę w formie pisemnej, gotową
  do wydrukowania – dzięki temu masz pewność, że nic nie
  umknie Twojej pamięci, a w razie potrzeby możesz podeprzeć
  się wydrukowaną poradą w ewentualnym sporze z innymi.


Opinie naszych Klientów:

« ‹ Poprzednie
...
Następne › »
23.03.2017

Bardzo dziękuję za pomoc i podanie kierunku działania. Wprowadziłam się na wieś i staram się pomoc ludziom tam zamieszkałym wyjść z problemów jakie ich przerastają. Opinia bardzo przejrzysta i dostępna. Bardzo dziękuję w imieniu mieszkańca. Sprawę dalej poprowadzi notariusz. 

Z wyrazami podziękowania

Hanna, finansista, 60 lat

22.03.2017

Otrzymana odpowiedź - na tym etapie - jest dla nas satysfakcjonująca a opis wyczerpujący i zrozumiały.

Andrzej

22.03.2017

Dziękuję za rzeczowe porady , które rozwiały moje wątpliwości.

Polecam ten portal

Marta

22.03.2017

Otrzymałam szybką i wyczerpującą informację. Po kilku dniach \" dopytalam\" o parę szczegółów i też bezzwłocznie przyszła odpowiedź. Usługa warta ceny, myślę, ze skorzystam z tej formy porady jeszcze kiedyś w innej sprawie. Polecam!

Grażyna, emeryt, 64 lata

21.03.2017

Ocena 5

Anna

21.03.2017

Witam, bardzo dziękuję za odpowiedź. 

Pozdrawiam

Jola

21.03.2017

Ocena 5

Stanisław, 75 lat, inżynier

21.03.2017

Konsultacja z panią prawnik ze strony ePorady24 zwiększyła moje szanse na rozwiązanie problemu jaki powstał w związku z brakiem kompetencji ze strony pracowników firmy PayPal ponieważ pomogła mi zorientować się nieco w mojej sytuacji prawnej, co pozwoliło mi skutecznie z naciskiem przedstawić opieszałym wysokościom PayPala nie tylko swoją sytuację prawną ale też niekorzystną sytuację prawną f-my PayPal. Po niecałym miesiącu zwrócili mi moje pieniądze z przeprosinami.

Ronald

21.03.2017

Ocena 5

Joanna

21.03.2017

Rzetelnie, szybko, sprawnie.

Tadeusz

21.03.2017

Ocena 5

Aleksander, 64 lata, Specjalista Technolog

21.03.2017

Polecam korzystanie z usług serwisu prawnego. Byłam zaskoczona szybkością i jakością odpowiedzi. Wszystko na wysokim poziomie. 

Polecam

Eliza, 40 lat

20.03.2017

Ocena 4

Marzena

20.03.2017

Super szybko w 12 godzin i dobrze wyjaśniona porada

Joanna, nauczyciel, 40 lat

20.03.2017

Dziękuję za bardzo szybką odpowiedź i analizę mojego problemu prawnego. Opinia jest wyczerpująca, satysfakcjonuje mnie jej wyrazistość i przystępny komentarz przepisów przedstawiony w bardzo obszerny sposób. Bardzo zadowolona jestem z możliwości zadania dodatkowych pytań bez dodatkowych kosztów. 

Bardzo praktyczna usługa - polecam!

Natalia, 37 lat

20.03.2017

Ocena 5

Mirosław

20.03.2017

Ocena 5

Gabriela

17.03.2017

Bardzo dokładna i wyczerpująca informacja. Jestem bardzo zadowolony.

Marek

17.03.2017

Bardzo dokładne i wyczerpujące informacje i odpowiedzi na moje pytania. Jestem bardzo zadowolony.

Marek

17.03.2017

Dziękuję za takie porady.

Józef

« ‹ Poprzednie
...
Następne › »
wizytówka