ePorady24 – Indywidualne Porady Prawne

Specjaliści z konkretnych
dziedzin prawa

1. Opis sprawy i pytania do prawnika

Zadanie pytania do niczego nie zobowiązuje!  /  Pracujemy 7 dni w tygodniu

. . .
Maksymalny rozmiar pojedynczego
załącznika to 15 Mb.
Jeśli Twój plik jest większy
prosimy go przesłać mailem
na adres pliki@eporady24.pl

2. Dane kontaktowe

Imię:

E-mail:

Telefon:

Numer telefonu pozwoli na kontakt
w przypadku podania nieprawidłowego emaila.
Otrzymasz SMS o wycenie i przygotowaniu
głównej odpowiedzi, a także w przypadku
problemów technicznych. Wiele razy podany
numer pomógł szybciej rozwiązać problem.

  Wycenę otrzymasz do 1 godziny
* W dni robocze w godzinach od 7 do 20.
* W weekendy i święta do 4 godzin.

 • Bogusław NowakowskiNastępny prawnik

  Bogusław Nowakowski

  Radca prawny od 1993 r. Specjalizuje się głównie w prawie handlowym (spółki kapitałowe, zwłaszcza spółki z o.o. – odpowiedzialność członków spółek, operacje na udziałach spółek), prawie spadkowym oraz rodzinnym (rozwody i podziały majątkowe: małżeńskie, spadkowe, współwłasności)…

 • Tomasz KrupińskiNastępny prawnik

  Tomasz Krupiński

  Radca prawny, specjalizuje się w prawie nieruchomości i prawie lokalowym (wykup mieszkań, najem, eksmisje, zasiedzenia itp.) oraz w prawie rodzinnym (rozwody, alimenty, podział majątku itp.). Doradza też wspólnotom mieszkaniowym i zarządcom nieruchomości (sam również ma…

 • Eliza RumowskaNastępny prawnik

  Eliza Rumowska

  Prawniczka związana z serwisem ePorady24 od początku jego istnienia, administrator, udziela porad w najbardziej złożonych sprawach. Specjalizuje się w prawie cywilnym, zwłaszcza w prawie konsumenckim (reklamacje, gwarancje itp.). Prowadzi własne biuro prawne. Jako prokurent…

 • Hanna ŻurowskaNastępny prawnik

  Hanna Żurowska

  Radca prawny od 1994 r., mediator. Udziela porad z zakresu prawa autorskiego i nowych technologii. Zajmuje się sporządzaniem regulaminów sprzedaży przez internet oraz umów z zakresu e-biznesu. Przygotowuje porady z prawa cywilnego, rodzinnego, pracy oraz handlowego i gospodarczego…

 • Jakub BonowiczNastępny prawnik

  Jakub Bonowicz

  Radca prawny obsługujący przedsiębiorców i osoby fizyczne w kraju i za granicą. W kręgu jego zainteresowań pozostają sprawy najbardziej kontrowersyjne. Specjalizuje się w prawie podatkowym (doradztwo w zakresie VAT, PIT, CIT, optymalizacja podatkowa…)

 • Wioletta DylNastępny prawnik

  Wioletta Dyl

  Radca prawny. Udziela porad prawnych z zakresu prawa autorskiego, nowych technologii, ochrony danych osobowych, a także prawa konkurencji, podatkowego i pracy. Zajmuje się również sporządzaniem regulaminów oraz umów, szczególnie z zakresu e-biznesu…

 • Monika WycykałNastępny prawnik

  Monika Wycykał

  Prawniczka, specjalizuje się w prawie cywilnym, konsumenckim, prawie własności intelektualnej, mieszkaniowym i gospodarczym. Aktualnie doktorantka na Wydziale Prawa i Administracji UJ w Krakowie (w przygotowaniu rozprawa doktorska z zakresu prawa własności intelektualnej)…

 • Pozostali prawnicyNastępny prawnik

  Zespół ePorady24

  Zobacz opisy pozostałych prawników…

Tysiące pozytywnych opinii
zadowolonych klientów ›

Ponad 61 tysięcy
zrealizowanych zleceń ›

Pytania dodatkowe (do zakresu)
bez żadnych ograniczeń ›

 • Dajemy Ci 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy! Jeśli nie będziesz zadowolony z jakości otrzymanej porady – zwrócimy Ci 100% wpłaconej kwoty. Korzystając z naszych usług, nic nie ryzykujesz!

  Zobacz szczegóły
 • Boisz się, że porada może być zbyt zawiła lub niepełna? Nie martw się – po otrzymaniu porady możesz w nieograniczonym czasie zadawać nieograniczoną ilość nieodpłatnych pytań dodatkowych.

 • U nas zadanie pytania nic Cię nie kosztuje! Jeśli wycena porady nie będzie Cię satysfakcjonować – będziesz mógł bez konsekwencji zrezygnować z usługi.

 • Jeśli zależy Ci na błyskawicznej poradzie prawnej, to trafiłeś we właściwe miejsce. W typowych sprawach porad udzielamy do 24 godzin!

 • Masz niecodzienne pytanie prawne? Nasz zespół tworzy sztab specjalistów: doświadczeni prawnicy, radcy prawni, doradcy podatkowi, rzeczoznawcy i agenci celni, którzy nie tylko udzielą Ci wyczerpującej porady, ale w razie potrzeby będą reprezentować Cię w sądzie.

 • Porady prawne w naszym serwisie to przede wszystkim niezwykła wygoda – nie wychodzisz z domu, nie umawiasz się wcześniej z prawnikiem, a do tego masz stały dostęp do porady!

 • Masz krępujące pytanie? Wszedłeś w konflikt z prawem? Aby zadać pytanie, wystarczy, że podasz imię oraz e-mail. Prawnik, który udzieli Ci odpowiedzi, jest ponadto objęty bezwzględną tajemnicą powierzonych mu informacji – dzięki temu możesz być spokojny o poufność Waszej korespondencji.

 • Wydaje Ci się czasem, że prawnicy mówią obcym językiem? Nie u nas! W poradzie prawnej otrzymasz nie tylko cytaty z odpowiednich aktów prawnych, ale przede wszystkim ich jasnązrozumiałą interpretację w odniesieniu do Twojej konkretnej sytuacji.

 • W przeciwieństwie do tradycyjnych kancelarii prawnych
  u nas otrzymasz poradę w formie pisemnej, gotową
  do wydrukowania – dzięki temu masz pewność, że nic nie
  umknie Twojej pamięci, a w razie potrzeby możesz podeprzeć
  się wydrukowaną poradą w ewentualnym sporze z innymi.


Opinie naszych Klientów:

« ‹ Poprzednie
...
Następne › »
16.03.2017

Problem podziału firmy dość skomplikowany ale eporady24.pl wykonały zadanie prawidłowo i od zadania pytania do otrzymania odpowiedzi czas wynosił 16 godz. rewelacja

Stefan, 60 lat

16.03.2017

Jestem bardzo zadowolona z udzielonej mi porady. Profesjonalne podejście do sprawy, a co najważniejsze jasno i zrozumiale wyjaśniono mi moją sytuację .Na pewno będę w razie potrzeby korzystać z usług firmy i oczywiście polecę innym. 

Dziękuję

Danuta

16.03.2017

Ocena 5

Sławomir, 46 lat, magazynier

15.03.2017

Jestem zadowolona z otrzymanej od Was zrozumiałej odpowiedzi na moje pytanie jak mam postąpić w mojej sytuacji na razie czekam na odpowiedz z banku. 

Pozdrawiam

Krystyna, ekonomista, 68 lat

15.03.2017

Odpowiedź dokładnie wyjaśniła mi wszystkie zagadnienia i wątpliwości.

Andrzej, emeryt, 65 lat

15.03.2017

Ocena 5

Anna, 42 lata, kucharz-kelner

15.03.2017

Ocena 5

Katarzyna, 43 lata, kadrowa

14.03.2017

Ocena 5

Aleksandra

13.03.2017

Ocena 5

Wiola

13.03.2017

Ocena 5

Bożena

13.03.2017

W pełni profesjonalna, szybka porada za adekwatną, niewygórowaną cenę. 

Polecam

Jacek

13.03.2017

Ocena 5

Piotr

13.03.2017

Ocena 5

Bronisław, 64 lata, animator kultury

12.03.2017

Bardzo szybka pierwsza reakcja. Końcowy tekst porady rzeczowy, pouczający a przy tym zrozumiały. Niepozbawiony pewnej lekkości pióra (jak na tekst prawniczy). 

Bardzo polecam

Krzysztof, informatyk, 55 lat

11.03.2017

Odpowiedź całkowicie mnie satysfakcjonuje. 

Dziękuję

Marzena

10.03.2017

Udzielona odpowiedz na zadane przeze mnie pytanie jest bardzo obszerna, rozwiała wszystkie niepewnosci. Jest pełna wskazówek, które uchronią przed popełnieniem błędów. Poza podstawowym pytaniem zadałam jeszcze dodatkowe , na które niezwłocznie udzielono mi odpowiedzi. 

Dziękuję i pozdrawiam

Elżbieta

09.03.2017

Dziękuję za bardzo szybką odpowiedź i analizę mojego problemu prawnego. Opinia jest wyczerpująca, satysfakcjonuje mnie jej wyrazistość i przystępny komentarz przepisów. Już wiem, gdzie zwrócić się w razie innego problemu prawnego.

Bogusława, nauczyciel

09.03.2017

Opinia bardzo rzetelna, wyczerpująca, zrozumiała, przydatna.

Ewa, ekonomista, 65 lat

09.03.2017

Odpowiedź bardzo rzetelna, wyczerpująca, przydatna i zrozumiał. Ocena 5

Ewa

08.03.2017

Ocena 5

Halina

« ‹ Poprzednie
...
Następne › »
wizytówka