ePorady24 – Indywidualne Porady Prawne

Specjaliści z konkretnych
dziedzin prawa

1. Opis sprawy i pytania do prawnika

Zadanie pytania do niczego nie zobowiązuje!  /  Pracujemy 7 dni w tygodniu

. . .
Maksymalny rozmiar pojedynczego
załącznika to 15 Mb.
Jeśli Twój plik jest większy
prosimy go przesłać mailem
na adres pliki@eporady24.pl

2. Dane kontaktowe

Imię:

E-mail:

Telefon:

Numer telefonu pozwoli na kontakt
w przypadku podania nieprawidłowego emaila.
Otrzymasz SMS o wycenie i przygotowaniu
głównej odpowiedzi, a także w przypadku
problemów technicznych. Wiele razy podany
numer pomógł szybciej rozwiązać problem.

  Wycenę otrzymasz do 1 godziny
* W dni robocze w godzinach od 7 do 20.
* W weekendy i święta do 4 godzin.

 • Bogusław NowakowskiNastępny prawnik

  Bogusław Nowakowski

  Radca prawny od 1993 r. Specjalizuje się głównie w prawie handlowym (spółki kapitałowe, zwłaszcza spółki z o.o. – odpowiedzialność członków spółek, operacje na udziałach spółek), prawie spadkowym oraz rodzinnym (rozwody i podziały majątkowe: małżeńskie, spadkowe, współwłasności)…

 • Tomasz KrupińskiNastępny prawnik

  Tomasz Krupiński

  Radca prawny, specjalizuje się w prawie nieruchomości i prawie lokalowym (wykup mieszkań, najem, eksmisje, zasiedzenia itp.) oraz w prawie rodzinnym (rozwody, alimenty, podział majątku itp.). Doradza też wspólnotom mieszkaniowym i zarządcom nieruchomości (sam również ma…

 • Eliza RumowskaNastępny prawnik

  Eliza Rumowska

  Prawniczka związana z serwisem ePorady24 od początku jego istnienia, administrator, udziela porad w najbardziej złożonych sprawach. Specjalizuje się w prawie cywilnym, zwłaszcza w prawie konsumenckim (reklamacje, gwarancje itp.). Prowadzi własne biuro prawne. Jako prokurent…

 • Hanna ŻurowskaNastępny prawnik

  Hanna Żurowska

  Radca prawny od 1994 r., mediator. Udziela porad z zakresu prawa autorskiego i nowych technologii. Zajmuje się sporządzaniem regulaminów sprzedaży przez internet oraz umów z zakresu e-biznesu. Przygotowuje porady z prawa cywilnego, rodzinnego, pracy oraz handlowego i gospodarczego…

 • Jakub BonowiczNastępny prawnik

  Jakub Bonowicz

  Radca prawny obsługujący przedsiębiorców i osoby fizyczne w kraju i za granicą. W kręgu jego zainteresowań pozostają sprawy najbardziej kontrowersyjne. Specjalizuje się w prawie podatkowym (doradztwo w zakresie VAT, PIT, CIT, optymalizacja podatkowa…)

 • Wioletta DylNastępny prawnik

  Wioletta Dyl

  Radca prawny. Udziela porad prawnych z zakresu prawa autorskiego, nowych technologii, ochrony danych osobowych, a także prawa konkurencji, podatkowego i pracy. Zajmuje się również sporządzaniem regulaminów oraz umów, szczególnie z zakresu e-biznesu…

 • Monika WycykałNastępny prawnik

  Monika Wycykał

  Prawniczka, specjalizuje się w prawie cywilnym, konsumenckim, prawie własności intelektualnej, mieszkaniowym i gospodarczym. Aktualnie doktorantka na Wydziale Prawa i Administracji UJ w Krakowie (w przygotowaniu rozprawa doktorska z zakresu prawa własności intelektualnej)…

 • Pozostali prawnicyNastępny prawnik

  Zespół ePorady24

  Zobacz opisy pozostałych prawników…

Tysiące pozytywnych opinii
zadowolonych klientów ›

Ponad 61 tysięcy
zrealizowanych zleceń ›

Pytania dodatkowe (do zakresu)
bez żadnych ograniczeń ›

 • Dajemy Ci 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy! Jeśli nie będziesz zadowolony z jakości otrzymanej porady – zwrócimy Ci 100% wpłaconej kwoty. Korzystając z naszych usług, nic nie ryzykujesz!

  Zobacz szczegóły
 • Boisz się, że porada może być zbyt zawiła lub niepełna? Nie martw się – po otrzymaniu porady możesz w nieograniczonym czasie zadawać nieograniczoną ilość nieodpłatnych pytań dodatkowych.

 • U nas zadanie pytania nic Cię nie kosztuje! Jeśli wycena porady nie będzie Cię satysfakcjonować – będziesz mógł bez konsekwencji zrezygnować z usługi.

 • Jeśli zależy Ci na błyskawicznej poradzie prawnej, to trafiłeś we właściwe miejsce. W typowych sprawach porad udzielamy do 24 godzin!

 • Masz niecodzienne pytanie prawne? Nasz zespół tworzy sztab specjalistów: doświadczeni prawnicy, radcy prawni, doradcy podatkowi, rzeczoznawcy i agenci celni, którzy nie tylko udzielą Ci wyczerpującej porady, ale w razie potrzeby będą reprezentować Cię w sądzie.

 • Porady prawne w naszym serwisie to przede wszystkim niezwykła wygoda – nie wychodzisz z domu, nie umawiasz się wcześniej z prawnikiem, a do tego masz stały dostęp do porady!

 • Masz krępujące pytanie? Wszedłeś w konflikt z prawem? Aby zadać pytanie, wystarczy, że podasz imię oraz e-mail. Prawnik, który udzieli Ci odpowiedzi, jest ponadto objęty bezwzględną tajemnicą powierzonych mu informacji – dzięki temu możesz być spokojny o poufność Waszej korespondencji.

 • Wydaje Ci się czasem, że prawnicy mówią obcym językiem? Nie u nas! W poradzie prawnej otrzymasz nie tylko cytaty z odpowiednich aktów prawnych, ale przede wszystkim ich jasnązrozumiałą interpretację w odniesieniu do Twojej konkretnej sytuacji.

 • W przeciwieństwie do tradycyjnych kancelarii prawnych
  u nas otrzymasz poradę w formie pisemnej, gotową
  do wydrukowania – dzięki temu masz pewność, że nic nie
  umknie Twojej pamięci, a w razie potrzeby możesz podeprzeć
  się wydrukowaną poradą w ewentualnym sporze z innymi.


Opinie naszych Klientów:

« ‹ Poprzednie
...
Następne › »
23.04.2017

Przyznam, iż jestem rozczarowana ale w sensie pozytywnym. Co chwilę nasuwają mi się nowe pytania dodatkowe, na które w miarę szybko otrzymuję odpowiedzi w sumie mnie zadawalające.

Halina

23.04.2017

Otrzymałem odpowiedzi na wszystkie pytania i jestem z nich zadowolony. Gdybym miał kiedyś jeszcze problem czy wątpliwości na pewno znów poszukam rozwiązania właśnie tutaj.

 

Damian, 25 lat

22.04.2017

Bardzo dziękuję za wyczerpującą odpowiedź 

Paweł

21.04.2017

Prosta komunikacja do potencjalnego klienta. Bezproblemowa obsługa. Szybka i klarowna odpowiedź.

Piotr

20.04.2017

Zdecydowanie polecam.

Teresa

20.04.2017

Szybka, fachowa, adekwatna, jak najbardziej zadowalająca pomoc w 100% ;)

Sylwia

20.04.2017

Ocena 5

Anna

19.04.2017

Dziękuję za obszerną i bardzo pomocną odpowiedź. Będzie bardzo przydatna w dalszym działaniu. 

Piotr

18.04.2017

Witam, bardzo dziękuję Pani Katarzynie Nosal za odpowiedzi na moje pytania. Były one bardzo szczegółowe i zrozumiale przedstawione. Dzięki nim mogłam przeprowadzić sprzedaż nieruchomości bezpiecznie i prawidłowo, unikając wszelkich ryzykownych sytuacji. Jestem całkowitym laikiem w tej tematyce więc wsparcie Pani Mecenas było dla mnie nieocenione

Agnieszka

16.04.2017

Miałam okazję poznać i współpracować z najwspanialszą P. Prawnik, z którą w krótkim czasie udało się załagodzić i naprawić trudną sytuację, a tym samym uniknąć dużych konsekwencji finansowych. Pomogła mi nawet w dni wolne od pracy za co jestem bezwzględnie wdzięczna. 

Polecam !!

Anni

15.04.2017

Odpowiedzi na zadane pytania były, jak zwykle, bardzo satysfakcjonujące. 

Polecam

Adrian

14.04.2017

Ocena 5

Dorota

14.04.2017

Ocena 5

Emilia

13.04.2017

Ponownie Państwo mnie nie zawiedli, odpowiedź na moje pytanie została udzielona szybko mimo przedświątecznej gorączki. Pełen profesjonalizm, odpowiedź jasna i poparta odpowiednimi paragrafami. Znów jestem zadowolona i spokojnie będę spać. Internet pełen jest informacji, ale nic nie dorówna interpretacji prawnika. Namawiam wszystkich do korzystania z Państwa usług. Maile, które dostaję na różne okazje zawsze przypominają mi, że w razie potrzeby nie jestem sama. 

Pozdrawiam i bardzo dziękuję.

Ewa, specjalista w banku, 57 lat

13.04.2017

Super i bardzo dziękuję.

Jarosław

12.04.2017

Super

Jarosław

12.04.2017

Ocena 5

Maria, 56 lat, nauczyciel

12.04.2017

Polecam wszystkim, wyczerpujące odpowiedzi

Marek, 60+

11.04.2017

Ocena 5

Krzysztof

11.04.2017

Ocena 5

Maciej, Prezes Zarządu

« ‹ Poprzednie
...
Następne › »
wizytówka