Indywidualne Porady Prawne – ePorady24

Specjaliści z różnych dziedzin

Zadanie pytania do niczego nie zobowiązuje!  /  Pracujemy 7 dni w tygodniu

Załącznik 1:
+ Dodaj następny załącznik

. . .
Maksymalny rozmiar pojedynczego
załącznika to 15 Mb.
Jeśli Twój plik jest większy
prosimy go przesłać mailem
na adres pliki@eporady24.pl

Dlaczego warto?Numer telefonu pozwoli na kontakt
w przypadku podania nieprawidłowego emaila.
Otrzymasz SMS o wycenie i przygotowaniu
głównej odpowiedzi, a także w przypadku
problemów technicznych. Wiele razy podany
numer pomógł szybciej rozwiązać problem.

  Wycenę wysyłamy do 1 godziny
* W dni robocze w godzinach od 7 do 20.
* W weekendy i święta do 4 godzin.

 • Bogusław Nowakowski»

  Bogusław Nowakowski

  Radca prawny od 1993 r. Specjalizuje się głównie w prawie handlowym (spółki kapitałowe, zwłaszcza spółki z o.o. – odpowiedzialność członków spółek, operacje na udziałach spółek), prawie spadkowym oraz rodzinnym (rozwody i podziały majątkowe: małżeńskie…

 • Tomasz Krupiński»

  Tomasz Krupiński

  Radca prawny, specjalizuje się w prawie nieruchomości i prawie lokalowym (wykup mieszkań, najem, eksmisje, zasiedzenia itp.) oraz w prawie rodzinnym (rozwody, alimenty, podział majątku itp.). Doradza też wspólnotom mieszkaniowym i zarządcom nieruchomości…

 • Eliza Rumowska»

  Eliza Rumowska

  Prawniczka związana z serwisem ePorady24 od początku jego istnienia, administrator, udziela porad w najbardziej złożonych sprawach. Specjalizuje się w prawie cywilnym, zwłaszcza w prawie konsumenckim (reklamacje, gwarancje itp.). Prowadzi własne biuro…

 • Hanna Żurowska»

  Hanna Żurowska

  Radca prawny od 1994 r., mediator. Udziela porad z zakresu prawa autorskiego i nowych technologii. Zajmuje się sporządzaniem regulaminów sprzedaży przez internet oraz umów z zakresu e-biznesu. Przygotowuje porady z prawa cywilnego, rodzinnego, pracy…

 • Jakub Bonowicz»

  Jakub Bonowicz

  Radca prawny obsługujący przedsiębiorców i osoby fizyczne w kraju i za granicą. W kręgu jego zainteresowań pozostają sprawy najbardziej kontrowersyjne. Specjalizuje się w prawie podatkowym (doradztwo w zakresie VAT, PIT, CIT, optymalizacja podatkowa…)

 • Wioletta Dyl»

  Wioletta Dyl

  Radca prawny. Udziela porad prawnych z zakresu prawa autorskiego, nowych technologii, ochrony danych osobowych, a także prawa konkurencji, podatkowego i pracy. Zajmuje się również sporządzaniem regulaminów oraz umów, szczególnie z zakresu e-biznesu…

 • Monika Wycykał»

  Monika Wycykał

  Prawniczka, specjalizuje się w prawie cywilnym, konsumenckim, prawie własności intelektualnej, mieszkaniowym i gospodarczym. Aktualnie doktorantka na Wydziale Prawa i Administracji UJ w Krakowie (w przygotowaniu rozprawa doktorska z zakresu prawa…

 • Pozostali prawnicy»

  Zespół ePorady24

  Zobacz opisy pozostałych prawników…

7 tysięcy pozytywnych opinii
zadowolonych klientów ›

Ponad 67 tysięcy
zrealizowanych zleceń ›

Pytania dodatkowe (do zakresu)
bez żadnych ograniczeń ›

 • Dajemy Ci 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy! Jeśli nie będziesz zadowolony z jakości otrzymanej porady – zwrócimy Ci 100% wpłaconej kwoty. Korzystając z naszych usług, nic nie ryzykujesz!

  Zobacz szczegóły
 • Boisz się, że porada może być zbyt zawiła lub niepełna? Nie martw się – po otrzymaniu porady możesz w nieograniczonym czasie zadawać nieograniczoną ilość nieodpłatnych pytań dodatkowych.

 • U nas zadanie pytania nic Cię nie kosztuje! Jeśli wycena porady nie będzie Cię satysfakcjonować – będziesz mógł bez konsekwencji zrezygnować z usługi.

 • Jeśli zależy Ci na błyskawicznej poradzie prawnej, to trafiłeś we właściwe miejsce. W typowych sprawach porad udzielamy do 24 godzin!

 • Masz niecodzienne pytanie prawne? Nasz zespół tworzy sztab specjalistów: doświadczeni prawnicy, radcy prawni, doradcy podatkowi, rzeczoznawcy i agenci celni, którzy nie tylko udzielą Ci wyczerpującej porady, ale w razie potrzeby będą reprezentować Cię w sądzie.

 • Porady prawne w naszym serwisie to przede wszystkim niezwykła wygoda – nie wychodzisz z domu, nie umawiasz się wcześniej z prawnikiem, a do tego masz stały dostęp do porady!

 • Masz krępujące pytanie? Wszedłeś w konflikt z prawem? Aby zadać pytanie, wystarczy, że podasz imię oraz e-mail. Prawnik, który udzieli Ci odpowiedzi, jest ponadto objęty bezwzględną tajemnicą powierzonych mu informacji – dzięki temu możesz być spokojny o poufność Waszej korespondencji.

 • Wydaje Ci się czasem, że prawnicy mówią obcym językiem? Nie u nas! W poradzie prawnej otrzymasz nie tylko cytaty z odpowiednich aktów prawnych, ale przede wszystkim ich jasnązrozumiałą interpretację w odniesieniu do Twojej konkretnej sytuacji.

 • W przeciwieństwie do tradycyjnych kancelarii prawnych
  u nas otrzymasz poradę w formie pisemnej, gotową
  do wydrukowania – dzięki temu masz pewność, że nic nie
  umknie Twojej pamięci, a w razie potrzeby możesz podeprzeć
  się wydrukowaną poradą w ewentualnym sporze z innymi.


Opinie naszych Klientów:

« ‹ Poprzednie
Następne › »
30.10.2009

Bardzo szybka i konkretna pomoc. Jestem usatysfakcjonowana. Chętnie polecę waszą kancelarię znajomym.

Wioleta

30.10.2009

Dziękuję za odpowiedź. Jest obszerna i wyczerpująca. W razie kolejnych problemów prawnych na pewno będę korzystał z waszych usług.

Pozdrawiam

Radek

29.10.2009

Dziękuję pięknie za wyczerpujące informacje. Fachowo i zrozumiale. Jestem bardzo zadowolona. Pozdrawiam serdecznie.

Grażyna

29.10.2009

Porady udzielane są konkretnie, rzeczowo i wyczerpująco. Bardzo dziękuję.

Magdalena

29.10.2009

Opinia w pełni wyczerpująca - satysfakcjonująca mnie dziękuje.

Darek

29.10.2009

Ocena 5

Adam

29.10.2009

Dziękuje za otrzymaną pomoc w dręczącej mnie sprawie!!! Ani przez chwile nie myślałam ,że tak szybko można otrzymać odpowiedż. POLECAM wszystkim którzy potrzebują pomocy prawnej. DZIĘKUJE!!! Pani Irenie Sawa w szczególności. Wielka szkoda,że nie ma większej skali ocenen-Ja daje 6!

Renata

27.10.2009

Wydawałoby się, że taka forma porady jest wątpliwa. Jednak bez wątpienia dokładna, wyczerpująca i za niewielką opłatę. Jeśli ktokolwiek ma jeszcze jakieś wątpliwości to zapewniam, że należy je wykluczyć. Tutaj mamy szybkość, dokładność, rzetelność połączoną z fachowością i przystępną cenę. Serdecznie dziękuję Panu Łukaszowi Poczyńskiemu.

Z poważaniem

Zenon

27.10.2009

Dziękuje bardzo za pomoc.

Pozdrawiam

Marcin

27.10.2009

Bardzo dziękuję całej ekipie ePorady24 a w szczególności Panu Łukaszowi Obrałowi za udzielenie jasnych i wyczerpujących odpoweidzi oraz za napisanie rewelacyjnego pozwu.

Marta

26.10.2009

Dziękuję za pomoc! Bardzo dokładna i wyczerpująca odpowiedź, napisana zrozumiałym językiem. Polecam wszystkim ten serwis. Szybka odpowiedź, w tym również na pytania dodatkowe. Duży profesjonalizm! Z pewnością, w przyszłości jeśli zaistnieje taka potrzeba skorzystam z Państwa usług.

Dziękuję

Joanna

26.10.2009

Uprzejmie dziękuję za poświęcony mojej sprawie czas,za bardzo wyczerpującą odpowiedź,,jestem pod wrażeniem,sumienności.Dziękuję i pozdrawiam cały zespół a szczególnie prowadzącego moją sprawę Pana Karola Jokiela. Polecam się na przyszłość.

Z poważaniem

Józef

25.10.2009

Odpowiedź całkowicie zadowalająca,wyczerpująca treść pytania.

Edward

25.10.2009

Uważam iż porady prawne online bardzo pomagają w wyjaśnieniu nurtujących nas pytań. Odpowiedzi zawsze są treściwe i zrozumiałe. Bardzo dziękuję i zachęcam wszystkich zainteresowanych.

Mirosław

23.10.2009

Usługę tę polecam wszystkim. Jest szybka, prosta, niezbyt kosztowna a równocześnie fachowa i wyczerpująca. Dziękuję za pomoc.

Katarzyna

23.10.2009

Ocena 5

Józef

23.10.2009

Ocena 5

Maria

23.10.2009

Pełny profesjonalizm i uczciwość. Eporady24 to sama przyjemność, poważne i odpowiedzialne podejście do sprawy. Dziękuję w szczególności Panu Łukaszowi Poczyńskiemu. Pozdrawiam. POLECAM!!!

Marlena

22.10.2009

Kilkakrotnie korzystałem z usług eporady24 i mogę polecić prawników firmy. Usługa w pełni profesjonalna i rzeczowa. Nawet laik jest w stanie zrozumieć porady prawne.

Rafał

22.10.2009

Bardzo dziękuję za bardzo sprawną i fachową pomoc! Polecam wszystkim, którzy w meandrach prawa nie czują się pewnie!

Agnieszka

« ‹ Poprzednie
Następne › »
wizytówka