Indywidualne Porady Prawne – ePorady24

Specjaliści z różnych dziedzin

Zadanie pytania do niczego nie zobowiązuje!  /  Pracujemy 7 dni w tygodniu

Załącznik 1:
+ Dodaj następny załącznik

. . .
Maksymalny rozmiar pojedynczego
załącznika to 15 Mb.
Jeśli Twój plik jest większy
prosimy go przesłać mailem
na adres pliki@eporady24.pl

Dlaczego warto?Numer telefonu pozwoli na kontakt
w przypadku podania nieprawidłowego emaila.
Otrzymasz SMS o wycenie i przygotowaniu
głównej odpowiedzi, a także w przypadku
problemów technicznych. Wiele razy podany
numer pomógł szybciej rozwiązać problem.

  Wycenę wyślemy do 1 godziny
* W dni robocze w godzinach od 7 do 20.
* W weekendy i święta do 4 godzin.

 • Tomasz Krupiński»

  Tomasz Krupiński

  Radca prawny, specjalizuje się w prawie nieruchomości i prawie lokalowym (wykup mieszkań, najem, eksmisje, zasiedzenia itp.) oraz w prawie rodzinnym (rozwody, alimenty, podział majątku itp.). Doradza też wspólnotom mieszkaniowym i zarządcom nieruchomości…

 • Eliza Rumowska»

  Eliza Rumowska

  Prawniczka związana z serwisem ePorady24 od początku jego istnienia, administrator, udziela porad w najbardziej złożonych sprawach. Specjalizuje się w prawie cywilnym, zwłaszcza w prawie konsumenckim (reklamacje, gwarancje itp.). Prowadzi własne biuro…

 • Hanna Żurowska»

  Hanna Żurowska

  Radca prawny od 1994 r., mediator. Udziela porad z zakresu prawa autorskiego i nowych technologii. Zajmuje się sporządzaniem regulaminów sprzedaży przez internet oraz umów z zakresu e-biznesu. Przygotowuje porady z prawa cywilnego, rodzinnego, pracy…

 • Jakub Bonowicz»

  Jakub Bonowicz

  Radca prawny obsługujący przedsiębiorców i osoby fizyczne w kraju i za granicą. W kręgu jego zainteresowań pozostają sprawy najbardziej kontrowersyjne. Specjalizuje się w prawie podatkowym (doradztwo w zakresie VAT, PIT, CIT, optymalizacja podatkowa…)

 • Wioletta Dyl»

  Wioletta Dyl

  Radca prawny. Udziela porad prawnych z zakresu prawa autorskiego, nowych technologii, ochrony danych osobowych, a także prawa konkurencji, podatkowego i pracy. Zajmuje się również sporządzaniem regulaminów oraz umów, szczególnie z zakresu e-biznesu…

 • Monika Wycykał»

  Monika Wycykał

  Prawniczka, specjalizuje się w prawie cywilnym, konsumenckim, prawie własności intelektualnej, mieszkaniowym i gospodarczym. Aktualnie doktorantka na Wydziale Prawa i Administracji UJ w Krakowie (w przygotowaniu rozprawa doktorska z zakresu prawa…

 • Pozostali prawnicy»

  Zespół ePorady24

  Zobacz opisy pozostałych prawników…

7 tysięcy pozytywnych opinii
zadowolonych klientów ›

Ponad 67 tysięcy
zrealizowanych zleceń ›

Pytania dodatkowe (do zakresu)
bez żadnych ograniczeń ›

 • Dajemy Ci 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy! Jeśli nie będziesz zadowolony z jakości otrzymanej porady – zwrócimy Ci 100% wpłaconej kwoty. Korzystając z naszych usług, nic nie ryzykujesz!

  Zobacz szczegóły
 • Boisz się, że porada może być zbyt zawiła lub niepełna? Nie martw się – po otrzymaniu porady możesz w nieograniczonym czasie zadawać nieograniczoną ilość nieodpłatnych pytań dodatkowych.

 • U nas zadanie pytania nic Cię nie kosztuje! Jeśli wycena porady nie będzie Cię satysfakcjonować – będziesz mógł bez konsekwencji zrezygnować z usługi.

 • Jeśli zależy Ci na błyskawicznej poradzie prawnej, to trafiłeś we właściwe miejsce. W typowych sprawach porad udzielamy do 24 godzin!

 • Masz niecodzienne pytanie prawne? Nasz zespół tworzy sztab specjalistów: doświadczeni prawnicy, radcy prawni, doradcy podatkowi, rzeczoznawcy i agenci celni, którzy nie tylko udzielą Ci wyczerpującej porady, ale w razie potrzeby będą reprezentować Cię w sądzie.

 • Porady prawne w naszym serwisie to przede wszystkim niezwykła wygoda – nie wychodzisz z domu, nie umawiasz się wcześniej z prawnikiem, a do tego masz stały dostęp do porady!

 • Masz krępujące pytanie? Wszedłeś w konflikt z prawem? Aby zadać pytanie, wystarczy, że podasz imię oraz e-mail. Prawnik, który udzieli Ci odpowiedzi, jest ponadto objęty bezwzględną tajemnicą powierzonych mu informacji – dzięki temu możesz być spokojny o poufność Waszej korespondencji.

 • Wydaje Ci się czasem, że prawnicy mówią obcym językiem? Nie u nas! W poradzie prawnej otrzymasz nie tylko cytaty z odpowiednich aktów prawnych, ale przede wszystkim ich jasnązrozumiałą interpretację w odniesieniu do Twojej konkretnej sytuacji.

 • W przeciwieństwie do tradycyjnych kancelarii prawnych
  u nas otrzymasz poradę w formie pisemnej, gotową
  do wydrukowania – dzięki temu masz pewność, że nic nie
  umknie Twojej pamięci, a w razie potrzeby możesz podeprzeć
  się wydrukowaną poradą w ewentualnym sporze z innymi.


Opinie naszych Klientów:

« ‹ Poprzednie
Następne › »
04.01.2010

Porada bardzo rzetelna i wyczerpująca temat. Miałem pewne wątpliwości co do takiej formy. Po otrzymaniu i po przeanalizowaniu odpowiedzi (i to wszystko „czarne na białym” z podstawą prawną) stwierdziłem, że należy częściej korzystać z Waszych usług.

Jacek

04.01.2010

Uzyskałam wyczerpującą i szybką odpowiedź, jestem zadowolona z pomocy tego serwisu. Polecam.

Magdalena

02.01.2010

Jestem bardzo zadowolony z poziomu profesjonalizmu i kultury.

Pozdrawiam serdecznie,

Wojciech

31.12.2009

Odpowiedzi na moje pytania uzyskałam błyskawicznie i były one wyczerpujące. Polecam korzystanie z usług ePorad24.

Agnieszka

30.12.2009

Dziekuję za bardzo dobrą poradę prawną. Szybka i fachowa opinia i wyjasnienie sprawy. Polecam wszystkim.

Maciej

30.12.2009

Jest wiele spraw nurtujących ludzi bezradnych na paragrafy. Tu zostałem naprowadzony na trop bardzo szybko – trop, który podjąłem. Zobaczymy, czy z sukcesem :-) Resumując, porada rzetelna, szybka, fachowa i, co ważniejsze, nie naciągają na następne „pytania”. A to, że trzeba coś tam zapłacić – uważam, że warto (za niewiedzę trzeba płacić :-)) Gorąco POLECAM serwis eporady24.

Pozdrawiam,

Artur

30.12.2009

Bardzo rzetelne podejście do tematu. Z przyczyn obiektywnych (indywidualne podejście, sobiepaństwo spółdzielni) nie rozwiązało to mojego problemu, lecz włożono sporo pracy w próbę wyjaśnienia sytuacji.

Artur

30.12.2009

Szybko, jasno i przystępnie.

Andrzej

29.12.2009

Ocena 3

Tomasz

29.12.2009

Ocena 5

Julia

28.12.2009

Błyskawiczna, rzeczowa i przystępna odpowiedź. Jeżeli będę potrzebował kolejnej porady podatkowej, na pewno wrócę na stronę www.eporady24.pl.

Kacper

27.12.2009

Bardzo szybka i fachowa pomoc. Wszystko jasno i przystępnie wytlumaczone. Bardzo dziekuję. Na pewno skorzystam ponownie, gdy będę w potrzebie.

Irek

25.12.2009

Serdecznie polecam. Odpowiedź jest bardzo wyczerpująca i rzeczowa.

Jakub

24.12.2009

Ocena 5

Barbara

23.12.2009

Profesjonalnie, rzetelnie, ekspresowo. Jestem bardzo zadowolona i wdzięczna Panu Jakubowi Bonowicz za okazaną cierpliwość, pomoc i, wreszcie, za napisanie bardzo profesjonalnego, merytorycznego, dokładnego odwołania.

Pozdrawiam i dziękuję,

Marta

23.12.2009

Bardzo dziękuję za szybką odpowiedź w dość nietypowej sprawie. Wszystkie PAŃSTWA podpowiedzi okazały się pomocne i dobrze nakierowane. Z wyrazami szacunku DZIĘKUJĘ.

Pozdrawiam,

Dosia

23.12.2009

Serdecznie dziękuję za rzetelną poradę prawną, Panie Tomaszu.

Pozdrawiam,

Kornelia

23.12.2009

Otrzymałam odpowiedź na moje pytanie, która uspokoiła moje obawy. Myślę, że jest wyczerpująca. Dziękuję bardzo.

Pozdrawiam,

Ewa

23.12.2009

Dziękuję bardzo za wszelkie informacje i odpowiedzi na moje pytania. Jestem bardzo zadowolona z tej formy porady prawniczej. Odpowiedzi na pytania są wyczerpujące, czas oczekiwania na odpowiedzi – błyskawiczny! Na pewno skorzystam jeszcze w przyszłości z Pani usługi.

Z poszanowaniem,

Barbara

22.12.2009

Dziękuję za odpowiedzi. Profesjonalna i szybka usługa.

« ‹ Poprzednie
Następne › »
wizytówka