Indywidualne Porady Prawne – ePorady24

Specjaliści z różnych dziedzin

Zadanie pytania do niczego nie zobowiązuje!  /  Pracujemy 7 dni w tygodniu

Załącznik 1:
+ Dodaj następny załącznik

. . .
Maksymalny rozmiar pojedynczego
załącznika to 15 Mb.
Jeśli Twój plik jest większy
prosimy go przesłać mailem
na adres pliki@eporady24.pl

Dlaczego warto?Numer telefonu pozwoli na kontakt
w przypadku podania nieprawidłowego emaila.
Otrzymasz SMS o wycenie i przygotowaniu
głównej odpowiedzi, a także w przypadku
problemów technicznych. Wiele razy podany
numer pomógł szybciej rozwiązać problem.

  Wycenę wyślemy do 1 godziny
* W dni robocze w godzinach od 7 do 20.
* W weekendy i święta do 4 godzin.

 • Tomasz Krupiński»

  Tomasz Krupiński

  Radca prawny, specjalizuje się w prawie nieruchomości i prawie lokalowym (wykup mieszkań, najem, eksmisje, zasiedzenia itp.) oraz w prawie rodzinnym (rozwody, alimenty, podział majątku itp.). Doradza też wspólnotom mieszkaniowym i zarządcom nieruchomości…

 • Eliza Rumowska»

  Eliza Rumowska

  Prawniczka związana z serwisem ePorady24 od początku jego istnienia, administrator, udziela porad w najbardziej złożonych sprawach. Specjalizuje się w prawie cywilnym, zwłaszcza w prawie konsumenckim (reklamacje, gwarancje itp.). Prowadzi własne biuro…

 • Hanna Żurowska»

  Hanna Żurowska

  Radca prawny od 1994 r., mediator. Udziela porad z zakresu prawa autorskiego i nowych technologii. Zajmuje się sporządzaniem regulaminów sprzedaży przez internet oraz umów z zakresu e-biznesu. Przygotowuje porady z prawa cywilnego, rodzinnego, pracy…

 • Jakub Bonowicz»

  Jakub Bonowicz

  Radca prawny obsługujący przedsiębiorców i osoby fizyczne w kraju i za granicą. W kręgu jego zainteresowań pozostają sprawy najbardziej kontrowersyjne. Specjalizuje się w prawie podatkowym (doradztwo w zakresie VAT, PIT, CIT, optymalizacja podatkowa…)

 • Wioletta Dyl»

  Wioletta Dyl

  Radca prawny. Udziela porad prawnych z zakresu prawa autorskiego, nowych technologii, ochrony danych osobowych, a także prawa konkurencji, podatkowego i pracy. Zajmuje się również sporządzaniem regulaminów oraz umów, szczególnie z zakresu e-biznesu…

 • Monika Wycykał»

  Monika Wycykał

  Prawniczka, specjalizuje się w prawie cywilnym, konsumenckim, prawie własności intelektualnej, mieszkaniowym i gospodarczym. Aktualnie doktorantka na Wydziale Prawa i Administracji UJ w Krakowie (w przygotowaniu rozprawa doktorska z zakresu prawa…

 • Pozostali prawnicy»

  Zespół ePorady24

  Zobacz opisy pozostałych prawników…

7 tysięcy pozytywnych opinii
zadowolonych klientów ›

Ponad 67 tysięcy
zrealizowanych zleceń ›

Pytania dodatkowe (do zakresu)
bez żadnych ograniczeń ›

 • Dajemy Ci 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy! Jeśli nie będziesz zadowolony z jakości otrzymanej porady – zwrócimy Ci 100% wpłaconej kwoty. Korzystając z naszych usług, nic nie ryzykujesz!

  Zobacz szczegóły
 • Boisz się, że porada może być zbyt zawiła lub niepełna? Nie martw się – po otrzymaniu porady możesz w nieograniczonym czasie zadawać nieograniczoną ilość nieodpłatnych pytań dodatkowych.

 • U nas zadanie pytania nic Cię nie kosztuje! Jeśli wycena porady nie będzie Cię satysfakcjonować – będziesz mógł bez konsekwencji zrezygnować z usługi.

 • Jeśli zależy Ci na błyskawicznej poradzie prawnej, to trafiłeś we właściwe miejsce. W typowych sprawach porad udzielamy do 24 godzin!

 • Masz niecodzienne pytanie prawne? Nasz zespół tworzy sztab specjalistów: doświadczeni prawnicy, radcy prawni, doradcy podatkowi, rzeczoznawcy i agenci celni, którzy nie tylko udzielą Ci wyczerpującej porady, ale w razie potrzeby będą reprezentować Cię w sądzie.

 • Porady prawne w naszym serwisie to przede wszystkim niezwykła wygoda – nie wychodzisz z domu, nie umawiasz się wcześniej z prawnikiem, a do tego masz stały dostęp do porady!

 • Masz krępujące pytanie? Wszedłeś w konflikt z prawem? Aby zadać pytanie, wystarczy, że podasz imię oraz e-mail. Prawnik, który udzieli Ci odpowiedzi, jest ponadto objęty bezwzględną tajemnicą powierzonych mu informacji – dzięki temu możesz być spokojny o poufność Waszej korespondencji.

 • Wydaje Ci się czasem, że prawnicy mówią obcym językiem? Nie u nas! W poradzie prawnej otrzymasz nie tylko cytaty z odpowiednich aktów prawnych, ale przede wszystkim ich jasnązrozumiałą interpretację w odniesieniu do Twojej konkretnej sytuacji.

 • W przeciwieństwie do tradycyjnych kancelarii prawnych
  u nas otrzymasz poradę w formie pisemnej, gotową
  do wydrukowania – dzięki temu masz pewność, że nic nie
  umknie Twojej pamięci, a w razie potrzeby możesz podeprzeć
  się wydrukowaną poradą w ewentualnym sporze z innymi.


Opinie naszych Klientów:

« ‹ Poprzednie
...
Następne › »
29.08.2017

Ocena 5

Grażyna

29.08.2017

Informacja była rzetelna, szybka i konkretna. Bez chodzenia po urzędach czy prawnikach. Polecam

Leszek, 58 lat

28.08.2017

Ocena 4

MARIA

27.08.2017

Opinia Pana jest pełna, wyczerpująca, obejmująca sedno problemu oraz wszystkich związanych z tym konsekwencji, oraz innych ewentualności. Jeszcze raz bardzo dziękuje i jeżeli w przyszłości będę potrzebowała porady prawnej zwrócę się do Was z pełnym zaufaniem. 

Pozdrawiam

Bogda, emerytka, 73 lata

26.08.2017

Jestem bardzo zadowolona z odpowiedzi na moje pytania. Odpowiedzi są dokładne.

Joanna

26.08.2017

Pierwszy raz miałem kontakt z serwisem tego typu. Uzyskana porada była 100% tym czego potrzebowałem. Co będzie się działo dalej w mojej sprawie nie wiem, ale na pewno pierwsze kroki skieruję tutaj.

Tomasz, właściciel, 43 lata

26.08.2017

szybkość i jakość udzielanych odpowiedzi na 5

Małgorzata, 50 lat

25.08.2017

Odpowiedź była wyczerpująca i zrozumiała. 

Warto polecam.

Joanna

25.08.2017

Ocena 5

Henryk

25.08.2017

Serdecznie dziękuję za wyjaśnienia. Pomoże mi Państwa opinia oraz szczegółowe wskazania i interpretacje w prawidłowym stosowaniu norm prawnych w rozliczaniu świadczonych usług. Przyznaję, że o ile moja wiedza inżynierska pozwala mi kompetentnie realizować zadania techniczne wykonywania ekspertyz , realizacji usług utrzymania systemów kanalizacyjnych oraz infrastruktury technicznej na sieciach, o tyle zawiłości regulacji prawnych w tej materii są dla mnie często zbyt mało przejrzyste, jasne. Jeszcze raz serdecznie dziękuję za profesjonalną pomoc. 

Łączę wyrazy szacunku

Gracjan, mgr inż.

25.08.2017

Ocena 4

Ewa

24.08.2017

Uprzejmie dziękuje za szybką i wyczerpującą poradę. Moje sprawy sadowe dobiegają końca. Dziękuje za pomoc portalu gdyż dzięki Waszej pomocy wywalczyłam odsetki dla córki. Niestety nie mogłam liczyć na rzetelna pomoc i bezstronność moich pełnomocników. Moje doświadczenia były bardzo negatywne. Niestety nie działali oni w moim najlepszym interesie a wręcz przeciwnie. 

Zawsze będę polecała Wasze usługi

Alicja

24.08.2017

Polecam korzystanie z porad. Z uwagi na upływający termin załatwienia mojej sprawy, błyskawicznie otrzymałam odpowiedź na pytanie i poradę. 

Serdecznie dziękuję!

Hanna

24.08.2017

Porady bardzo pomocne, bardzo cenne, bardzo czytelne - dokładnie wytłumaczone na.....naszą konkretna sprawę. 

Bardzo dziękuję!!

Anna, 35 lat

24.08.2017

Serwis działa szybko i sprawnie. Po uiszczeniu opłaty, odpowiedz na moje pytanie otrzymałem następnego dnia. Ta nie była dla mnie całkowicie jasna, wiec skorzystałem z możliwości zdawania dodatkowych pytań, uzyskując równie szybkie i bardziej precyzyjne odpowiedzi. Na ostateczna opinie zbyt wcześnie, bo niewątpliwie będę pytał dalej w miarę przygotowywania dokumentacji dla sadu.

Jacek

23.08.2017

Ocena 5

Tomasz

23.08.2017

Porada prawna bardzo profesjonalna i jestem z niej bardzo zadowolony.

Henryk, 46 lat

23.08.2017

Mogę z pełną odpowiedzialnością potwierdzić fachowość udzielonych mi porad i wyjaśnień. A możliwość dodatkowego pytania umożliwia wyjaśnienie całkowicie wszelkich niejasności. Dziękuję Panie Marku za cierpliwość i wyjaśnienie wszelkich zawiłości prawnych w sposób zrozumiały.

 

Waldemar

23.08.2017

Dziękuję za wyczerpujące odpowiedzi.

Pozdrawiam

Jerzy

23.08.2017

Szybko i profesjonalnie. 

Dziękuję

Michał

« ‹ Poprzednie
...
Następne › »
wizytówka