Indywidualne Porady Prawne – ePorady24

Specjaliści z różnych dziedzin

Zadanie pytania do niczego nie zobowiązuje!  /  Pracujemy 7 dni w tygodniu

Załącznik 1:
+ Dodaj następny załącznik

. . .
Maksymalny rozmiar pojedynczego
załącznika to 15 Mb.
Jeśli Twój plik jest większy
prosimy go przesłać mailem
na adres pliki@eporady24.pl

Dlaczego warto?Numer telefonu pozwoli na kontakt
w przypadku podania nieprawidłowego emaila.
Otrzymasz SMS o wycenie i przygotowaniu
głównej odpowiedzi, a także w przypadku
problemów technicznych. Wiele razy podany
numer pomógł szybciej rozwiązać problem.

  Wycenę wyślemy do 1 godziny
* W dni robocze w godzinach od 7 do 20.
* W weekendy i święta do 4 godzin.

 • Tomasz Krupiński»

  Tomasz Krupiński

  Radca prawny, specjalizuje się w prawie nieruchomości i prawie lokalowym (wykup mieszkań, najem, eksmisje, zasiedzenia itp.) oraz w prawie rodzinnym (rozwody, alimenty, podział majątku itp.). Doradza też wspólnotom mieszkaniowym i zarządcom nieruchomości…

 • Eliza Rumowska»

  Eliza Rumowska

  Prawniczka związana z serwisem ePorady24 od początku jego istnienia, administrator, udziela porad w najbardziej złożonych sprawach. Specjalizuje się w prawie cywilnym, zwłaszcza w prawie konsumenckim (reklamacje, gwarancje itp.). Prowadzi własne biuro…

 • Hanna Żurowska»

  Hanna Żurowska

  Radca prawny od 1994 r., mediator. Udziela porad z zakresu prawa autorskiego i nowych technologii. Zajmuje się sporządzaniem regulaminów sprzedaży przez internet oraz umów z zakresu e-biznesu. Przygotowuje porady z prawa cywilnego, rodzinnego, pracy…

 • Jakub Bonowicz»

  Jakub Bonowicz

  Radca prawny obsługujący przedsiębiorców i osoby fizyczne w kraju i za granicą. W kręgu jego zainteresowań pozostają sprawy najbardziej kontrowersyjne. Specjalizuje się w prawie podatkowym (doradztwo w zakresie VAT, PIT, CIT, optymalizacja podatkowa…)

 • Wioletta Dyl»

  Wioletta Dyl

  Radca prawny. Udziela porad prawnych z zakresu prawa autorskiego, nowych technologii, ochrony danych osobowych, a także prawa konkurencji, podatkowego i pracy. Zajmuje się również sporządzaniem regulaminów oraz umów, szczególnie z zakresu e-biznesu…

 • Monika Wycykał»

  Monika Wycykał

  Prawniczka, specjalizuje się w prawie cywilnym, konsumenckim, prawie własności intelektualnej, mieszkaniowym i gospodarczym. Aktualnie doktorantka na Wydziale Prawa i Administracji UJ w Krakowie (w przygotowaniu rozprawa doktorska z zakresu prawa…

 • Pozostali prawnicy»

  Zespół ePorady24

  Zobacz opisy pozostałych prawników…

7 tysięcy pozytywnych opinii
zadowolonych klientów ›

Ponad 67 tysięcy
zrealizowanych zleceń ›

Pytania dodatkowe (do zakresu)
bez żadnych ograniczeń ›

 • Dajemy Ci 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy! Jeśli nie będziesz zadowolony z jakości otrzymanej porady – zwrócimy Ci 100% wpłaconej kwoty. Korzystając z naszych usług, nic nie ryzykujesz!

  Zobacz szczegóły
 • Boisz się, że porada może być zbyt zawiła lub niepełna? Nie martw się – po otrzymaniu porady możesz w nieograniczonym czasie zadawać nieograniczoną ilość nieodpłatnych pytań dodatkowych.

 • U nas zadanie pytania nic Cię nie kosztuje! Jeśli wycena porady nie będzie Cię satysfakcjonować – będziesz mógł bez konsekwencji zrezygnować z usługi.

 • Jeśli zależy Ci na błyskawicznej poradzie prawnej, to trafiłeś we właściwe miejsce. W typowych sprawach porad udzielamy do 24 godzin!

 • Masz niecodzienne pytanie prawne? Nasz zespół tworzy sztab specjalistów: doświadczeni prawnicy, radcy prawni, doradcy podatkowi, rzeczoznawcy i agenci celni, którzy nie tylko udzielą Ci wyczerpującej porady, ale w razie potrzeby będą reprezentować Cię w sądzie.

 • Porady prawne w naszym serwisie to przede wszystkim niezwykła wygoda – nie wychodzisz z domu, nie umawiasz się wcześniej z prawnikiem, a do tego masz stały dostęp do porady!

 • Masz krępujące pytanie? Wszedłeś w konflikt z prawem? Aby zadać pytanie, wystarczy, że podasz imię oraz e-mail. Prawnik, który udzieli Ci odpowiedzi, jest ponadto objęty bezwzględną tajemnicą powierzonych mu informacji – dzięki temu możesz być spokojny o poufność Waszej korespondencji.

 • Wydaje Ci się czasem, że prawnicy mówią obcym językiem? Nie u nas! W poradzie prawnej otrzymasz nie tylko cytaty z odpowiednich aktów prawnych, ale przede wszystkim ich jasnązrozumiałą interpretację w odniesieniu do Twojej konkretnej sytuacji.

 • W przeciwieństwie do tradycyjnych kancelarii prawnych
  u nas otrzymasz poradę w formie pisemnej, gotową
  do wydrukowania – dzięki temu masz pewność, że nic nie
  umknie Twojej pamięci, a w razie potrzeby możesz podeprzeć
  się wydrukowaną poradą w ewentualnym sporze z innymi.


Opinie naszych Klientów:

« ‹ Poprzednie
Następne › »
11.04.2010

Po raz kolejny skorzystałam z porady prawnej. Jak zwykle otrzymałam szybką, wyczerpującą i jasną odpowiedź. Ważne jest, iż odpowiedzi dotyczą ściśle poruszonej tematyki.
Uderza mnie uprzejmość i kultura wypowiedzi prawnika oraz niespotykana wyrozumiałość i całkowity brak zniecierpliwienia, o czym wnioskuję ze stylu odpowiedzi. Niezwykle istotnym jest fakt, iż przy poruszaniu drastycznych czy też bardzo osobistych problemów nie odczuwa się dezaprobaty prawnika. Duże poczucie bezpieczeństwa daje możliwość zadania dodatkowych pytań.
Strona serwisu jest prowadzona przez świetnego informatyka. Po raz pierwszy spotykam się ze stroną internetową tak przejrzystą i funkcjonalną. Trochę się obawiam, czy w przyszłości, gdy Serwis stanie się jeszcze bardziej popularny i będzie miał wielu klientów, nie zmienią się warunki udzielania odpowiedzi i jakość usługi. Jednakże, biorąc pod uwagę, jacy ludzie w Serwisie pracują, mam nadzieję, że do tego nie dojdzie.

Paulina

11.04.2010

Prawnicy konsekwentnie i krok po kroku, a szczególnie P. Dariusz, utwierdzają nas w przekonaniu co do słuszności naszego stanowiska w sprawie, którą pomagają nam prowadzić już ponad 2 miesiące – sprawę, której nie widać było końca do momentu opracowania pierwszego pisma przez prawnika z Waszego zespołu. Widzimy teraz światełko w tunelu i mamy nadzieję, że obecne pismo przyspieszy zakończenie, i to pomyślne zakończenie sprawy, która trwa już ponad 2,5 roku, i to ze szkodami, i kosztami, jakie ponosimy z jej powodu.
Mając doświadczenie z prawnikami, widzimy jasno, że forma, którą p. Dariusz wraz z zespołem stworzył, pomagając w sposób szybki, rzetelny i obszerny, zagłębiając się w sprawę, da efekty zamierzone i, mamy nadzieję, doprowadzi do pomyślnego końca. Jest to bardzo dobra metoda pomocy prawnej wszystkim, którzy potrzebują jej natychmiast, a szczególnie dla tych, którzy są za granicą państwa i borykają się z problemem niezawinionym przez nich.
Sam fakt, że trafiliśmy na Wasz portal i zainteresowaliśmy się nim, daje nam szanse na zakończenie sprawy po naszej myśli, w momencie kiedy czuliśmy się już bezsilni.
Dziękujemy p. Dariuszowi i całemu zespołowi i życzymy samej satysfakcji z porad prawnych udzielanych osobom, które są w takiej sytuacji, wydawałoby się, bez wyjścia jak my.

Z poważaniem,

Ewa

10.04.2010

Jestem również prawnikiem, czynnym policjantem, wasza odpowiedź utwierdziła mnie w tym, co już wiedziałam, dzięki. Serdecznie pozdrawiam.

Helena

10.04.2010

Dziękuję za udzielenie informacji. Porada prawna była szybka, fachowa i bardzo pomocna. Odpowiedź była czytelna i zrozumiała. Można zaoszczędzić czas na bieganie po kancelariach. Polecam wszystkich korzystanie z tej formy pomocy.

Basia

10.04.2010

Bardzo dziękuję za odpowiedź.

Z poważaniem,

Zdzisława

09.04.2010

Dziękuję za wyczerpującą odpowiedź. Po przeanalizowaniu informacji i w razie konieczności będę z Państwem w kontakcie.

Pozdrawiam,

Zbigniew

09.04.2010

Dziękuję za profesjonalną i rzetelną pomoc. Polecam usługi eporady24.pl.

Z poważaniem,

Anna

09.04.2010

Udzielone mi odpowiedzi były bardzo szybkie, wyczerpujące i profesjonalne. Prawnik zadał sobie trud przeniesienia się w moją sytuację, co nie jest oczywiste nawet wtedy, gdy idzie się osobiście po poradę prawną. Na pewno skorzystam jeszcze z możliwości porad prawnych na Waszym portalu i z pewnością polecę Was innym. Jestem równiez przekonana, że usługa, którą otrzymałam, w pełni była warta ceny, którą zapłaciłam. Jestem bardzo zadowolona z odpowiedzi na moje pytania na tym etapie mojej sprawy.

Eva

09.04.2010

Jestem bardzo zadowolona z otrzymanej porady. Rzetelne i bardzo profesjonalne podejście do sprawy. Podziękowania i gratulacje. Z przyjemnością polecę innym Wasz adres.

Krystyna

09.04.2010

Chodzenie do prawników do tej pory było kłopotliwe, czasochłonne i niezbyt efektywne. Wasze porady prawne są bardzo dobre i nie mają wad, są wygodne, szybkie, profesjonalne. Internet to upraszcza znakomicie. Świetny sposób na nasze problemy do rozwiązania.

Ryszard

09.04.2010

Jest to moim zdaniem uczciwa odpowiedź, a nie enigmatyczna i pokrętna jak u innych prawników.

Grzegorz

08.04.2010

Bardzo dziękuję za pomoc. Odpowiedź oceniam jako bardzo wyczerpujacą i przekazaną w krótkim okresie czasu. Co prawda nie rozwiązało to mojego problemu, ale cenne uwagi pozwoliły mi poprawnie zweryfikować problem. Bardzo doceniam opcję zadania dodatkowych pytań. Polecam.

Marina

08.04.2010

Otrzymałam wyczerpujące i szybkie odpowiedzi na zadawane pytania. Cena troszkę wysoka. Ogólnie portal godny polecenia.

Pozdrawiam,

Elżbieta

08.04.2010

Dzięki Waszej fachowej pomocy (Pani Elizy Rumowskiej) zaoszczędziłam sobie czasu i fatygi na tzw. walkę z wiatrakami. Dziękuję Wam bardzo. Działacie Państwo szybko, tanio i solidnie!!!! A to w dzisiejszych czasach jest cenne nadzwyczaj – z prawdziwą przyjemnością polecę Wasz Serwis swoim znajomym!!

Z pozdrowieniami,

Wiktoria

08.04.2010

Serdecznie dziękuję za pomoc w palącym problemie. Państwa odpowiedź pozwoliła mi na ukierunkowanie zarzutów w skardze i jej usystematyzowanie, odpowiedź pełna profesjonalizmu i wiedzy dała mi możność zlikwidowania chaosu, jaki wg mnie istniał w mojego autorstwa skardze. Jeszcze raz serdecznie dziękuję. Teraz oczekuję, co wywinie mi prawnik i czy zdołam przekonać sąd do moich racji. No cóż, jeżeli odmówią, to pozostanie już tylko kasacja w NSA, a później Administracja Rady Europy.

Z wyrazami głębokiego szacunku,

Zygmunt Urbański

07.04.2010

Dziękuję, bardzo szybka i fachowa obsługa. Wszystko wyjaśnione klarownie.

Sergiusz

07.04.2010

Wszystko OK! Merytorycznie i fachowo zrozumiale. Tylko termin mógłby byc krótszy, np. 12-godzinny. Bo jak święta wejdą, to się robi mało czasu. Powinien być telefon do ponownej rozmowy czy np. zamówienia pozwu. A bez telefonu to i czas ucieka, i nie ma jak zamówić pozwu.

Jerzy

06.04.2010

Dziękuję. Bardzo fachowa porada, która potwierdziła moje domysły. Oczywiście poleciłem Was znajomym.

Pozdrawiam,

Tomek

06.04.2010

Dziękuję za udzielone informacje. Moim zdaniem system działa dobrze, podoba mi się zwłaszcza możliwość zadawania pytań dodatkowych, bez ograniczeń co do ilości i czasu. Odpowiedzi napisane były w sposób przystępny. Wolę tę formę od bezpośredniej wizyty w kancelari prawniczej.

Z poważaniem,

Andrzej

06.04.2010

Oceniam pozytywnie – szczególnie terminowe porady przedstawione w sposób fachowy i jednocześnie przystępny.

Barbara

« ‹ Poprzednie
Następne › »
wizytówka