Indywidualne Porady Prawne – ePorady24

Specjaliści z różnych dziedzin

Zadanie pytania do niczego nie zobowiązuje!  /  Pracujemy 7 dni w tygodniu

Załącznik 1:
+ Dodaj następny załącznik

. . .
Maksymalny rozmiar pojedynczego
załącznika to 15 Mb.
Jeśli Twój plik jest większy
prosimy go przesłać mailem
na adres pliki@eporady24.pl

Dlaczego warto?Numer telefonu pozwoli na kontakt
w przypadku podania nieprawidłowego emaila.
Otrzymasz SMS o wycenie i przygotowaniu
głównej odpowiedzi, a także w przypadku
problemów technicznych. Wiele razy podany
numer pomógł szybciej rozwiązać problem.

  Wycenę wyślemy do 1 godziny
* W dni robocze w godzinach od 7 do 20.
* W weekendy i święta do 4 godzin.

 • Tomasz Krupiński»

  Tomasz Krupiński

  Radca prawny, specjalizuje się w prawie nieruchomości i prawie lokalowym (wykup mieszkań, najem, eksmisje, zasiedzenia itp.) oraz w prawie rodzinnym (rozwody, alimenty, podział majątku itp.). Doradza też wspólnotom mieszkaniowym i zarządcom nieruchomości…

 • Eliza Rumowska»

  Eliza Rumowska

  Prawniczka związana z serwisem ePorady24 od początku jego istnienia, administrator, udziela porad w najbardziej złożonych sprawach. Specjalizuje się w prawie cywilnym, zwłaszcza w prawie konsumenckim (reklamacje, gwarancje itp.). Prowadzi własne biuro…

 • Hanna Żurowska»

  Hanna Żurowska

  Radca prawny od 1994 r., mediator. Udziela porad z zakresu prawa autorskiego i nowych technologii. Zajmuje się sporządzaniem regulaminów sprzedaży przez internet oraz umów z zakresu e-biznesu. Przygotowuje porady z prawa cywilnego, rodzinnego, pracy…

 • Jakub Bonowicz»

  Jakub Bonowicz

  Radca prawny obsługujący przedsiębiorców i osoby fizyczne w kraju i za granicą. W kręgu jego zainteresowań pozostają sprawy najbardziej kontrowersyjne. Specjalizuje się w prawie podatkowym (doradztwo w zakresie VAT, PIT, CIT, optymalizacja podatkowa…)

 • Wioletta Dyl»

  Wioletta Dyl

  Radca prawny. Udziela porad prawnych z zakresu prawa autorskiego, nowych technologii, ochrony danych osobowych, a także prawa konkurencji, podatkowego i pracy. Zajmuje się również sporządzaniem regulaminów oraz umów, szczególnie z zakresu e-biznesu…

 • Monika Wycykał»

  Monika Wycykał

  Prawniczka, specjalizuje się w prawie cywilnym, konsumenckim, prawie własności intelektualnej, mieszkaniowym i gospodarczym. Aktualnie doktorantka na Wydziale Prawa i Administracji UJ w Krakowie (w przygotowaniu rozprawa doktorska z zakresu prawa…

 • Pozostali prawnicy»

  Zespół ePorady24

  Zobacz opisy pozostałych prawników…

7 tysięcy pozytywnych opinii
zadowolonych klientów ›

Ponad 67 tysięcy
zrealizowanych zleceń ›

Pytania dodatkowe (do zakresu)
bez żadnych ograniczeń ›

 • Dajemy Ci 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy! Jeśli nie będziesz zadowolony z jakości otrzymanej porady – zwrócimy Ci 100% wpłaconej kwoty. Korzystając z naszych usług, nic nie ryzykujesz!

  Zobacz szczegóły
 • Boisz się, że porada może być zbyt zawiła lub niepełna? Nie martw się – po otrzymaniu porady możesz w nieograniczonym czasie zadawać nieograniczoną ilość nieodpłatnych pytań dodatkowych.

 • U nas zadanie pytania nic Cię nie kosztuje! Jeśli wycena porady nie będzie Cię satysfakcjonować – będziesz mógł bez konsekwencji zrezygnować z usługi.

 • Jeśli zależy Ci na błyskawicznej poradzie prawnej, to trafiłeś we właściwe miejsce. W typowych sprawach porad udzielamy do 24 godzin!

 • Masz niecodzienne pytanie prawne? Nasz zespół tworzy sztab specjalistów: doświadczeni prawnicy, radcy prawni, doradcy podatkowi, rzeczoznawcy i agenci celni, którzy nie tylko udzielą Ci wyczerpującej porady, ale w razie potrzeby będą reprezentować Cię w sądzie.

 • Porady prawne w naszym serwisie to przede wszystkim niezwykła wygoda – nie wychodzisz z domu, nie umawiasz się wcześniej z prawnikiem, a do tego masz stały dostęp do porady!

 • Masz krępujące pytanie? Wszedłeś w konflikt z prawem? Aby zadać pytanie, wystarczy, że podasz imię oraz e-mail. Prawnik, który udzieli Ci odpowiedzi, jest ponadto objęty bezwzględną tajemnicą powierzonych mu informacji – dzięki temu możesz być spokojny o poufność Waszej korespondencji.

 • Wydaje Ci się czasem, że prawnicy mówią obcym językiem? Nie u nas! W poradzie prawnej otrzymasz nie tylko cytaty z odpowiednich aktów prawnych, ale przede wszystkim ich jasnązrozumiałą interpretację w odniesieniu do Twojej konkretnej sytuacji.

 • W przeciwieństwie do tradycyjnych kancelarii prawnych
  u nas otrzymasz poradę w formie pisemnej, gotową
  do wydrukowania – dzięki temu masz pewność, że nic nie
  umknie Twojej pamięci, a w razie potrzeby możesz podeprzeć
  się wydrukowaną poradą w ewentualnym sporze z innymi.


Opinie naszych Klientów:

« ‹ Poprzednie
Następne › »
23.02.2011

Porada bardzo dobrze napisana i świetnie wytłumaczona. Bardzo mi pomogła i obecnie znalazłem pracę, mimo że byłem karany. Szybka i fachowa pomoc za, jak myślę, rozsądne pieniądze. Szczerze polecam; warto poświęcić swój czas i pieniądze.

Artur

23.02.2011

Rzeczowo, konkretnie i na temat. Pełna satysfakcja, a to już nie pierwszy raz korzystania z tego portalu prawnego.

Mariusz

23.02.2011

Co tu dużo pisać. Pomoc jak zwykle udzielona błyskawicznie i fachowo. Stosunek ceny do jakości: rewelacja. W niejednej kancelarii uzyskana pomoc jest mniej szczegółowa (nie każda kancelaria posiada ekspertów ze wszystkich dziedzin), a za wszelkie dodatkowe konsultacje trzeba oczywiście dopłacić. Tutaj nie dość, że pierwsza odpowiedź rozwiewa praktycznie wszelkie wątpliwości, to w razie dodatkowych pytań nie jest pobierana dodatkowa opłata.

Karol

23.02.2011

Ocena: w pełni zasłużone 5. Bardzo dziękuję Panu Jakubowi Bonowiczowi. Odpowiedź błyskawiczna, jednak dokładna i rzeczowa. Zostały rozwiane wszelkie moje wątpliwości w sposób przejrzysty i jasny dla laika, jednak każde uzasadnienie zostało poparte odpowiednimi ustawami i odwołaniami do przepisów prawa. Nie po raz pierwszy korzystam z pomocy serwisu i na pewno nie był to mój ostatni raz.

Karol

23.02.2011

I am very satisfied. I am a foreigner and was able to communicate in English. The answers were quite lengthy and sometime very technical, but the lawyer was able to explain things to me in layman's terms in the end.

Patrick

23.02.2011

Jestem naprawdę zadowolona, pomoc szybka, rewelacyjna, wyczerpująco opisane zagadnienie. Polecam wszystkim niepewnym swojej wiedzy prawniczej i potrzebującym pomocy.

Bożena

22.02.2011

Bardzo dziękuję za pomoc, odpowiedź w pełni mnie satysfakcjonuje i wiem, że jednak zawsze mam szanse do obrony.

Pozdrawiam,

Paweł

22.02.2011

Szczerze polecam, pełen profesjonalizm ;-)

Waldek

22.02.2011

Jestem bardzo zadowolona z wyczerpującej, dokładnej odpowiedzi.

Małgorzata

22.02.2011

Bardzo dziękuję za wyczerpujące odpowiedzi. Znacznie mi pomogą w rzeczowej dyskusji i podjęciu ostatecznych decyzji. W przyszłości, w razie potrzeby, chętnie skorzystam z Państwa porady.

Z poważaniem,

Witold

22.02.2011

Bardzo dziękuję za pomoc. Szczerze wszystkim polecam.

Elżbieta

22.02.2011

Odpowiedź w sprawie podatku od wynajmu mieszkania na zasadach ogólnych rozjaśniła niektóre moje wątpliwości. Decyzja, jak rozliczę się z US, jest i tak trudna.

Jerzy

22.02.2011

Szczególne ukłony dla Pani Izabeli Nowackiej-Marzeion za sposób, w jaki pomogła wyjaśnić moje wątpliwości. Możliwość zadawania dodatkowych pytań to strzał w dziesiątkę. Mam nadzieję, że zawsze będziecie na rynku porad prawnych. Będę korzystał z nich w pierwszej kolejności.

Mirek

22.02.2011

Jestem zadowolony ze współpracy, bardzo profesjonalne rozpracowanie problemu. Co prawda miałem nadzieję na korzystną dla mnie opinię, a taka nie była w nurtującym mnie problemie.
Bardzo szybka odpowiedź na moje pytanie. Obszerne i zrozumiałe wyjaśnienie nurtującej mnie sprawy. Polecam wszystkim korzystanie z usług EPORADY.

Henryk

21.02.2011

Jestem bardzo zadowolony z porad. Fachowo, szybko i tanio!

Mirek

21.02.2011

Jestem zadowolona z udzielonej porady, do tej pory nikt tak rzetelnie i rzeczowo nie był w stanie mi pomóc. Bardzo dziękuję i polecam innym użytkownikom.

Z poważaniem,

Zofia

21.02.2011

Naprawdę bardzo szybka i profesjonalna odpowiedź. Trochę czasu minęło, zanim wystawiłem tę ocenę, ale musiałem „przegryźć” się przez swój problem, ponieważ odpowiedź była obiektywna i niekoniecznie po mojej myśli, ale cóż… prawo to prawo. Co do ceny nie jestem w stanie powiedzieć, czy drogo, czy też nie, nie mam porównania. Natomiast forma kontaktu z prawnikiem poprzez internet – bardzo wygodna.

Arek

21.02.2011

Odpowiedź zgodna z moimi oczekiwaniami, czyli konkretnie i na temat. POLECAM.

Marcin

21.02.2011

Bardzo dziękuję za wyczerpującą odpowiedź i przytoczenie przepisów prawa na dany temat.

Pozdrawiam,

Małgorzata

21.02.2011

Rzetelna, w szybkim czasie, zrozumiała opinia, polecam firmę zagubionym w gąszczu prawa.

Lucyna

« ‹ Poprzednie
Następne › »
wizytówka