Indywidualne Porady Prawne – ePorady24

Specjaliści z różnych dziedzin

Zadanie pytania do niczego nie zobowiązuje!  /  Pracujemy 7 dni w tygodniu

Załącznik 1:
+ Dodaj następny załącznik

. . .
Maksymalny rozmiar pojedynczego
załącznika to 15 Mb.
Jeśli Twój plik jest większy
prosimy go przesłać mailem
na adres pliki@eporady24.pl

Dlaczego warto?Numer telefonu pozwoli na kontakt
w przypadku podania nieprawidłowego emaila.
Otrzymasz SMS o wycenie i przygotowaniu
głównej odpowiedzi, a także w przypadku
problemów technicznych. Wiele razy podany
numer pomógł szybciej rozwiązać problem.

  Wycenę wyślemy do 1 godziny
* W dni robocze w godzinach od 7 do 20.
* W weekendy i święta do 4 godzin.

 • Tomasz Krupiński»

  Tomasz Krupiński

  Radca prawny, specjalizuje się w prawie nieruchomości i prawie lokalowym (wykup mieszkań, najem, eksmisje, zasiedzenia itp.) oraz w prawie rodzinnym (rozwody, alimenty, podział majątku itp.). Doradza też wspólnotom mieszkaniowym i zarządcom nieruchomości…

 • Eliza Rumowska»

  Eliza Rumowska

  Prawniczka związana z serwisem ePorady24 od początku jego istnienia, administrator, udziela porad w najbardziej złożonych sprawach. Specjalizuje się w prawie cywilnym, zwłaszcza w prawie konsumenckim (reklamacje, gwarancje itp.). Prowadzi własne biuro…

 • Hanna Żurowska»

  Hanna Żurowska

  Radca prawny od 1994 r., mediator. Udziela porad z zakresu prawa autorskiego i nowych technologii. Zajmuje się sporządzaniem regulaminów sprzedaży przez internet oraz umów z zakresu e-biznesu. Przygotowuje porady z prawa cywilnego, rodzinnego, pracy…

 • Jakub Bonowicz»

  Jakub Bonowicz

  Radca prawny obsługujący przedsiębiorców i osoby fizyczne w kraju i za granicą. W kręgu jego zainteresowań pozostają sprawy najbardziej kontrowersyjne. Specjalizuje się w prawie podatkowym (doradztwo w zakresie VAT, PIT, CIT, optymalizacja podatkowa…)

 • Wioletta Dyl»

  Wioletta Dyl

  Radca prawny. Udziela porad prawnych z zakresu prawa autorskiego, nowych technologii, ochrony danych osobowych, a także prawa konkurencji, podatkowego i pracy. Zajmuje się również sporządzaniem regulaminów oraz umów, szczególnie z zakresu e-biznesu…

 • Monika Wycykał»

  Monika Wycykał

  Prawniczka, specjalizuje się w prawie cywilnym, konsumenckim, prawie własności intelektualnej, mieszkaniowym i gospodarczym. Aktualnie doktorantka na Wydziale Prawa i Administracji UJ w Krakowie (w przygotowaniu rozprawa doktorska z zakresu prawa…

 • Pozostali prawnicy»

  Zespół ePorady24

  Zobacz opisy pozostałych prawników…

7 tysięcy pozytywnych opinii
zadowolonych klientów ›

Ponad 67 tysięcy
zrealizowanych zleceń ›

Pytania dodatkowe (do zakresu)
bez żadnych ograniczeń ›

 • Dajemy Ci 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy! Jeśli nie będziesz zadowolony z jakości otrzymanej porady – zwrócimy Ci 100% wpłaconej kwoty. Korzystając z naszych usług, nic nie ryzykujesz!

  Zobacz szczegóły
 • Boisz się, że porada może być zbyt zawiła lub niepełna? Nie martw się – po otrzymaniu porady możesz w nieograniczonym czasie zadawać nieograniczoną ilość nieodpłatnych pytań dodatkowych.

 • U nas zadanie pytania nic Cię nie kosztuje! Jeśli wycena porady nie będzie Cię satysfakcjonować – będziesz mógł bez konsekwencji zrezygnować z usługi.

 • Jeśli zależy Ci na błyskawicznej poradzie prawnej, to trafiłeś we właściwe miejsce. W typowych sprawach porad udzielamy do 24 godzin!

 • Masz niecodzienne pytanie prawne? Nasz zespół tworzy sztab specjalistów: doświadczeni prawnicy, radcy prawni, doradcy podatkowi, rzeczoznawcy i agenci celni, którzy nie tylko udzielą Ci wyczerpującej porady, ale w razie potrzeby będą reprezentować Cię w sądzie.

 • Porady prawne w naszym serwisie to przede wszystkim niezwykła wygoda – nie wychodzisz z domu, nie umawiasz się wcześniej z prawnikiem, a do tego masz stały dostęp do porady!

 • Masz krępujące pytanie? Wszedłeś w konflikt z prawem? Aby zadać pytanie, wystarczy, że podasz imię oraz e-mail. Prawnik, który udzieli Ci odpowiedzi, jest ponadto objęty bezwzględną tajemnicą powierzonych mu informacji – dzięki temu możesz być spokojny o poufność Waszej korespondencji.

 • Wydaje Ci się czasem, że prawnicy mówią obcym językiem? Nie u nas! W poradzie prawnej otrzymasz nie tylko cytaty z odpowiednich aktów prawnych, ale przede wszystkim ich jasnązrozumiałą interpretację w odniesieniu do Twojej konkretnej sytuacji.

 • W przeciwieństwie do tradycyjnych kancelarii prawnych
  u nas otrzymasz poradę w formie pisemnej, gotową
  do wydrukowania – dzięki temu masz pewność, że nic nie
  umknie Twojej pamięci, a w razie potrzeby możesz podeprzeć
  się wydrukowaną poradą w ewentualnym sporze z innymi.


Opinie naszych Klientów:

« ‹ Poprzednie
Następne › »
15.03.2011

Otrzymałem szybko profesjonalną wykładnię, stanowiącą odpowiedź na moje pytania. Jestem pod wrażeniem fachowości, zdolności percepcyjnych Pani Gołąb oraz niezwykłej umiejętności wczucia się w naszą sytuację prawną, a co za tym idzie – zasugerowanie nam istotnych wątków sprawy w kontekście konstruowania naszej linii postępowania w sądzie z przywołaniem przepisów Kodeksu cywilnego. Pani pomoc pozwoliła nam zrozumieć sytuację, w której się nagle i niespodziewanie znaleźliśmy wskutek nieoczekiwanego pozwu sądowego. Rozumiemy także, jakie mamy możliwości działania i skąd wynikają ograniczenia.

Z poważaniem,

Zbigniew

15.03.2011

Oceniam pracę serwisu na bardzo dobrze. Odpowiedź na moje główne pytanie oraz na pytania dodatkowe otrzymałam wyczerpującą, zrozumiałą oraz podpartą konkretnymi przepisami prawa.

Jolanta

15.03.2011

Jestem pod wielkim wrażeniem szybkiej i profesjonalnej obsługi! Choć trochę kosztowała, nie żałuję, że zdecydowałam się ponieść te koszty, warto było. Dla mnie rewelacja! Polecam!

Renata

15.03.2011

Odpowiedź została napisana w miarę przystępnym językiem i poparta odpowiednimi paragrafami. Ważny jest również krótki czas, w jakim jej udzielono. No i bez wychodzenia z domu.

Elżbieta

15.03.2011

Jestem zadowolony z otrzymanej porady. Uzyskałem ją szybko i zawierała meritum mojej sprawy oraz była poparta odpowiednimi paragrafami. Na zadawane uzupełniające pytania też uzyskałem wyczerpujące wyjaśnienia. Polecam.

Adam

14.03.2011

Trudno mi się było zgodzić z decyzją MOPS. Wasza wyczerpująca odpowiedź pomogła mi to zrozumieć. Teraz wiem, że postąpiono zgodnie z prawem.

Maja

14.03.2011

Bardzo szybka i kompetentna odpowiedź.

Eugeniusz

14.03.2011

Na zapytanie dotyczące umorzenia akcji otrzymałam wyczerpującą i zrozumiałą odpowiedź. Dziękuję. Myślę, że wkrótce zwrócę się do Państwa ponownie o pomoc celem kontynuowania działań w sprawie rozwiązania mojego problemu.

łączę pozdrowienia,

Ewa

14.03.2011

Chciałam bardzo podziękować za wyczerpującą poradę. Jestem bardzo zadowolona. To godny polecenia portal za uczciwą cenę.

Alicja

14.03.2011

Bardzo profesjonalne podejście do klienta, jestem niezwykle miło zaskoczony i bardzo doceniam taki stosunek do klienta. Odpowiedź udzielona językiem w pełni zrozumiałym dla każdego, system informowania o statusie odpowiedzi także daje poczucie bardzo indywidualnego podejścia do klienta. Chętnie pozostanę klientem i polecam korzystanie z porad serwisu. Serdecznie pozdrawiam Pana Tomasza!

Jurek

14.03.2011

Profesjonalny serwis. Dziękuję p. Tomaszowi za odpowiedź. Z czystym sumieniem polecam eporady.

Monika

13.03.2011

Drogie ePorady, dziękuję Wam za konkretne, szybkie i profesjonalne podejście do mojego zagadnienia. To przyjemność współpracować z profesjonalistami.

Pozdrawiam,

Andrzej

13.03.2011

Dziękuję za wyczerpującą odpowiedź na moje pytanie.

Pozdrawiam,

Marzena

13.03.2011

Jestem pod ogromnym wrażeniem, z jakim profesjonalnym podejściem traktują Państwo wysyłane do Was sprawy, zapytania. Jestem bardzo zadowolona z szybkiej pomocy i wyczerpujących odpowiedzi. Bardzo mi pomogliście. I to wszystko bez wychodzenia z domu, bez szukania odpowiedniej osoby, instytucji. Wszystko to znalazłam tutaj, w jednym miejscu, za jednym kliknięciem myszki. Polecam każdemu ePorady24.Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję.

Wioleta

13.03.2011

Jeśli ktoś ma pytania do prawnika, to nie potrzeba nigdzie szukać, umawiać się i jechać na spotkanie z prawnikiem. Ta strona, ePorady24, załatwi wszystko. Jestem zadowolony i polecam wszystkim.

Waldemar

13.03.2011

Bardzo dziękuję Pani Elizie za szybkie i wyczerpujące odpowiedzi na moje pytania, za dobrą, profesjonalną, szczegółową odpowiedź i jednoznaczne wyjaśnienie problemu. Wyjaśnienie dokładne i jasne, porada jest obszerna i w przejrzysty sposób przekazana i, co najważniejsze, daje odpowiedź na moje wątpliwości.
Bardzo polecam skorzystanie z porady prawnej na portalu eporady24.pl. Sama również będę pamiętać o takiej możliwości w razie konieczności w przyszłości. Bez wychodzenia z domu można otrzymać wyczerpującą i profesjonalną poradę prawną. Bardzo wysoko oceniam Wasz serwis. Dziękuję :)))

Dorota

13.03.2011

Bardzo dziękuję za poradę prawną. Moja sprawa jest w trakcie załatwiania, mam nadzieję, że pomyślnie. Serdecznie pozdrawiam z ciepłego Hobart na Tasmanii.

Krystyna

12.03.2011

Odpowiedź została udzielona szybko i konkretnie. Jestem bardzo zadowolony. Polecam wszystkim mającym wątpliwości.

Robert

11.03.2011

Jestem bardzo zadowolona z szybkiej odpowiedzi. Dziękuję.

Monika

11.03.2011

Polecam firmę, 100% rzetelność.

Ignacy

« ‹ Poprzednie
Następne › »
wizytówka