Indywidualne Porady Prawne – ePorady24

Specjaliści z różnych dziedzin

Zadanie pytania do niczego nie zobowiązuje!  /  Pracujemy 7 dni w tygodniu

Załącznik 1:
+ Dodaj następny załącznik

. . .
Maksymalny rozmiar pojedynczego
załącznika to 15 Mb.
Jeśli Twój plik jest większy
prosimy go przesłać mailem
na adres pliki@eporady24.pl

Dlaczego warto?Numer telefonu pozwoli na kontakt
w przypadku podania nieprawidłowego emaila.
Otrzymasz SMS o wycenie i przygotowaniu
głównej odpowiedzi, a także w przypadku
problemów technicznych. Wiele razy podany
numer pomógł szybciej rozwiązać problem.

  Wycenę wyślemy do 1 godziny
* W dni robocze w godzinach od 7 do 20.
* W weekendy i święta do 4 godzin.

 • Tomasz Krupiński»

  Tomasz Krupiński

  Radca prawny, specjalizuje się w prawie nieruchomości i prawie lokalowym (wykup mieszkań, najem, eksmisje, zasiedzenia itp.) oraz w prawie rodzinnym (rozwody, alimenty, podział majątku itp.). Doradza też wspólnotom mieszkaniowym i zarządcom nieruchomości…

 • Eliza Rumowska»

  Eliza Rumowska

  Prawniczka związana z serwisem ePorady24 od początku jego istnienia, administrator, udziela porad w najbardziej złożonych sprawach. Specjalizuje się w prawie cywilnym, zwłaszcza w prawie konsumenckim (reklamacje, gwarancje itp.). Prowadzi własne biuro…

 • Hanna Żurowska»

  Hanna Żurowska

  Radca prawny od 1994 r., mediator. Udziela porad z zakresu prawa autorskiego i nowych technologii. Zajmuje się sporządzaniem regulaminów sprzedaży przez internet oraz umów z zakresu e-biznesu. Przygotowuje porady z prawa cywilnego, rodzinnego, pracy…

 • Jakub Bonowicz»

  Jakub Bonowicz

  Radca prawny obsługujący przedsiębiorców i osoby fizyczne w kraju i za granicą. W kręgu jego zainteresowań pozostają sprawy najbardziej kontrowersyjne. Specjalizuje się w prawie podatkowym (doradztwo w zakresie VAT, PIT, CIT, optymalizacja podatkowa…)

 • Wioletta Dyl»

  Wioletta Dyl

  Radca prawny. Udziela porad prawnych z zakresu prawa autorskiego, nowych technologii, ochrony danych osobowych, a także prawa konkurencji, podatkowego i pracy. Zajmuje się również sporządzaniem regulaminów oraz umów, szczególnie z zakresu e-biznesu…

 • Monika Wycykał»

  Monika Wycykał

  Prawniczka, specjalizuje się w prawie cywilnym, konsumenckim, prawie własności intelektualnej, mieszkaniowym i gospodarczym. Aktualnie doktorantka na Wydziale Prawa i Administracji UJ w Krakowie (w przygotowaniu rozprawa doktorska z zakresu prawa…

 • Pozostali prawnicy»

  Zespół ePorady24

  Zobacz opisy pozostałych prawników…

7 tysięcy pozytywnych opinii
zadowolonych klientów ›

Ponad 67 tysięcy
zrealizowanych zleceń ›

Pytania dodatkowe (do zakresu)
bez żadnych ograniczeń ›

 • Dajemy Ci 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy! Jeśli nie będziesz zadowolony z jakości otrzymanej porady – zwrócimy Ci 100% wpłaconej kwoty. Korzystając z naszych usług, nic nie ryzykujesz!

  Zobacz szczegóły
 • Boisz się, że porada może być zbyt zawiła lub niepełna? Nie martw się – po otrzymaniu porady możesz w nieograniczonym czasie zadawać nieograniczoną ilość nieodpłatnych pytań dodatkowych.

 • U nas zadanie pytania nic Cię nie kosztuje! Jeśli wycena porady nie będzie Cię satysfakcjonować – będziesz mógł bez konsekwencji zrezygnować z usługi.

 • Jeśli zależy Ci na błyskawicznej poradzie prawnej, to trafiłeś we właściwe miejsce. W typowych sprawach porad udzielamy do 24 godzin!

 • Masz niecodzienne pytanie prawne? Nasz zespół tworzy sztab specjalistów: doświadczeni prawnicy, radcy prawni, doradcy podatkowi, rzeczoznawcy i agenci celni, którzy nie tylko udzielą Ci wyczerpującej porady, ale w razie potrzeby będą reprezentować Cię w sądzie.

 • Porady prawne w naszym serwisie to przede wszystkim niezwykła wygoda – nie wychodzisz z domu, nie umawiasz się wcześniej z prawnikiem, a do tego masz stały dostęp do porady!

 • Masz krępujące pytanie? Wszedłeś w konflikt z prawem? Aby zadać pytanie, wystarczy, że podasz imię oraz e-mail. Prawnik, który udzieli Ci odpowiedzi, jest ponadto objęty bezwzględną tajemnicą powierzonych mu informacji – dzięki temu możesz być spokojny o poufność Waszej korespondencji.

 • Wydaje Ci się czasem, że prawnicy mówią obcym językiem? Nie u nas! W poradzie prawnej otrzymasz nie tylko cytaty z odpowiednich aktów prawnych, ale przede wszystkim ich jasnązrozumiałą interpretację w odniesieniu do Twojej konkretnej sytuacji.

 • W przeciwieństwie do tradycyjnych kancelarii prawnych
  u nas otrzymasz poradę w formie pisemnej, gotową
  do wydrukowania – dzięki temu masz pewność, że nic nie
  umknie Twojej pamięci, a w razie potrzeby możesz podeprzeć
  się wydrukowaną poradą w ewentualnym sporze z innymi.


Opinie naszych Klientów:

« ‹ Poprzednie
Następne › »
03.08.2011

Szybka i rzeczowa odpowiedź, sprawny kontakt, dziękuję.

Kasia

03.08.2011

Jestem bardzo zadowolona z Państwa usług. Pani Kowalczuk cierpliwie i opisowo wyjaśniała mi wszelkie niezrozumiałe kwestie prawne dotąd, aż wszystko stało się jasne. Myślę, że w przyszłości, jeśli tylko będę miała jakiś problem, ponownie skorzystam z Państwa usług.

Pozdrawiam,

Justyna

02.08.2011

Bardzo dziękuję za wyczerpującą odpowiedź na zadane pytania, które pomogły mi podjąć decyzję. Państwa EPORADY są profesjonalne, odpowiedzi szybkie i wytłumaczone w prosty i zrozumiały sposób. Będę Państwa polecać znajomym.

Pozdrawiam,

Krystyna

02.08.2011

Dziękuję za fachową i szybką realizację usługi. Bardzo mi się podobało Wasze zainteresowanie moim problemem. Dzięki temu lepiej spałem przed przesłuchaniem na policji :-))) Pozdrawiam całą kadrę i życzę miłej pracy.

Marcin

02.08.2011

Plus taki ,że opinia na zadane pytania została udzielona szybko. Jednak to, że podstawą odpowiedzi na zadane pytania są opinie i wyroki sądowe ogólnie dostępne w internecje nie wnosi nic nowego. Ot takie internetowe porady w oparciu o materiału publikowane w necie!

02.08.2011

W mojej ocenie najwyższy profesjonalizm. Z pewnością, jeśli będzie potrzeba, poproszę o pomoc kolejny raz. Dziękuję i pozdrawiam.

Renata

01.08.2011

Usługi na bardzo dobrym poziomie, szybko przygotowane, ale jednocześnie w sposób pełny i wyczerpujący temat. Jeśli mogę coś zasugerować: w odpowiedzi wystarczy ograniczyć opinie/orzecznictwo tylko do konkretnego przypadku podawanego w zapytaniu. Poza tym jest OK, doceniam krótki czas przygotowania opinii włącznie z odpowiedzią na pytania dodatkowe.

Pozdrawiam,

Alina

01.08.2011

Szybko, fachowo i bez żadnych problemów. Bardzo się cieszę, że można skorzystać z takiej usługi przez internet. Dziękuję. Jeżeli będę musiała jeszcze skorzystać kiedyś z porady prawnika, na pewno będą to eporady24. Pozdrawiam, Katarzyna.

Katarzyna

01.08.2011

Polecam serwis, odpowiedzi konkretne i na temat.

Pozdrawiam,

Ewa

31.07.2011

Sprawnie, szybko, wyczerpująco, kompetentnie.

Ilona

31.07.2011

Odpowiedź w pełni wyjaśniła moje wątpliwości. Szybko i sprawnie, dziękuję.

Katarzyna

30.07.2011

Dziękuję za szybką, fachową i wyczerpującą poradę. W sporządzonym odwołaniu dokładnie przedstawiony jest stan faktyczny i wszystkie aspekty sytuacji. Mam przekonanie, że odniesie spodziewany przeze mnie skutek.

Dorota

29.07.2011

Bardzo pomocna odpowiedź, warta swojej ceny! Polecam.

Agata

29.07.2011

Bardzo dziękuję za wyczerpującą, profesjonalną i bardzo szybką odpowiedź.

Marcin

29.07.2011

Po raz drugi korzystam z Państwa porad. Odpowiedź znów otrzymuję szybko, bardzo wyczerpującą, bardzo pomocną.
Doświadczenia moje z wizyty u adwokata nie są najlepsze. Porada kosztowna, należy przyjść na wyznaczoną godzinę (więc 1-dniowy urlop), dodatkowo nie mogłam uzyskać otrzymanej informacji na piśmie. Atmosfera pośpiechu, bo następny w kolejce czeka. Dobrze, że jesteście :)

Pozdrawiam,

Ala

29.07.2011

Po skorzystaniu z eporad szybko i profesjonalnie poinformowano mnie o istniejących możliwościach zakupu mieszkania i ewentualnych problemach. Odpowiedzą rozwiały się moje wątpliwości. Bardzo polecam skorzystanie z tych usług prawniczych.

Beata

29.07.2011

Jestem zadowolony z porady prawnej. Dużym plusem jest możliwość uzyskania odpowiedzi dodatkowych, gdy: nie zrozumiem, mam wątpliwości, wynikną nowe sytuacje w trakcie interesującej mnie sprawy. Skorzystanie z usługi było dla mnie wygodne i uzyskałem więcej informacji, niż się spodziewałem. Dziękuję i nie omieszkam skorzystać ponownie.

Stefan

29.07.2011

Zdecydowanie polecam serwis EPORADY24. Dziękuję Panu Bogusławowi Nowakowskiemu za szybkie, wyczerpujące odpowiedzi na moje pytania. Do zadanego pytania głównego miałem kilka pytań dodatkowych. Wszystkie odpowiedzi były bardzo szczegółowo opracowane, z podaniem odpowiednich przepisów i sugestii dotyczących rozwiązań. Ten serwis polecam wszystkim użytkownikom internetu mającym problemy prawne. Na pewno na tej stronie znajdą zadowalającą odpowiedź.

Janusz

29.07.2011

Bardzo szybka i rzetelna odpowiedź. Dziękuję i pozdrawiam.

Zofia

29.07.2011

Opinia jak najbardziej wyczerpująca i profesjonalna. Aczkolwiek ze względu na skomplikowany charakter sprawy – musiałem na nią czekać kilka dni. Mimo to bardzo polecam ePorady24. Z pewnością nie będziecie zawiedzeni.

Mateusz

« ‹ Poprzednie
Następne › »
wizytówka