Indywidualne Porady Prawne – ePorady24

Specjaliści z różnych dziedzin

Zadanie pytania do niczego nie zobowiązuje!  /  Pracujemy 7 dni w tygodniu

Załącznik 1:
+ Dodaj następny załącznik

. . .
Maksymalny rozmiar pojedynczego
załącznika to 15 Mb.
Jeśli Twój plik jest większy
prosimy go przesłać mailem
na adres pliki@eporady24.pl

Dlaczego warto?Numer telefonu pozwoli na kontakt
w przypadku podania nieprawidłowego emaila.
Otrzymasz SMS o wycenie i przygotowaniu
głównej odpowiedzi, a także w przypadku
problemów technicznych. Wiele razy podany
numer pomógł szybciej rozwiązać problem.

  Wycenę wyślemy do 1 godziny
* W dni robocze w godzinach od 7 do 20.
* W weekendy i święta do 4 godzin.

 • Tomasz Krupiński»

  Tomasz Krupiński

  Radca prawny, specjalizuje się w prawie nieruchomości i prawie lokalowym (wykup mieszkań, najem, eksmisje, zasiedzenia itp.) oraz w prawie rodzinnym (rozwody, alimenty, podział majątku itp.). Doradza też wspólnotom mieszkaniowym i zarządcom nieruchomości…

 • Eliza Rumowska»

  Eliza Rumowska

  Prawniczka związana z serwisem ePorady24 od początku jego istnienia, administrator, udziela porad w najbardziej złożonych sprawach. Specjalizuje się w prawie cywilnym, zwłaszcza w prawie konsumenckim (reklamacje, gwarancje itp.). Prowadzi własne biuro…

 • Hanna Żurowska»

  Hanna Żurowska

  Radca prawny od 1994 r., mediator. Udziela porad z zakresu prawa autorskiego i nowych technologii. Zajmuje się sporządzaniem regulaminów sprzedaży przez internet oraz umów z zakresu e-biznesu. Przygotowuje porady z prawa cywilnego, rodzinnego, pracy…

 • Jakub Bonowicz»

  Jakub Bonowicz

  Radca prawny obsługujący przedsiębiorców i osoby fizyczne w kraju i za granicą. W kręgu jego zainteresowań pozostają sprawy najbardziej kontrowersyjne. Specjalizuje się w prawie podatkowym (doradztwo w zakresie VAT, PIT, CIT, optymalizacja podatkowa…)

 • Wioletta Dyl»

  Wioletta Dyl

  Radca prawny. Udziela porad prawnych z zakresu prawa autorskiego, nowych technologii, ochrony danych osobowych, a także prawa konkurencji, podatkowego i pracy. Zajmuje się również sporządzaniem regulaminów oraz umów, szczególnie z zakresu e-biznesu…

 • Monika Wycykał»

  Monika Wycykał

  Prawniczka, specjalizuje się w prawie cywilnym, konsumenckim, prawie własności intelektualnej, mieszkaniowym i gospodarczym. Aktualnie doktorantka na Wydziale Prawa i Administracji UJ w Krakowie (w przygotowaniu rozprawa doktorska z zakresu prawa…

 • Pozostali prawnicy»

  Zespół ePorady24

  Zobacz opisy pozostałych prawników…

7 tysięcy pozytywnych opinii
zadowolonych klientów ›

Ponad 67 tysięcy
zrealizowanych zleceń ›

Pytania dodatkowe (do zakresu)
bez żadnych ograniczeń ›

 • Dajemy Ci 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy! Jeśli nie będziesz zadowolony z jakości otrzymanej porady – zwrócimy Ci 100% wpłaconej kwoty. Korzystając z naszych usług, nic nie ryzykujesz!

  Zobacz szczegóły
 • Boisz się, że porada może być zbyt zawiła lub niepełna? Nie martw się – po otrzymaniu porady możesz w nieograniczonym czasie zadawać nieograniczoną ilość nieodpłatnych pytań dodatkowych.

 • U nas zadanie pytania nic Cię nie kosztuje! Jeśli wycena porady nie będzie Cię satysfakcjonować – będziesz mógł bez konsekwencji zrezygnować z usługi.

 • Jeśli zależy Ci na błyskawicznej poradzie prawnej, to trafiłeś we właściwe miejsce. W typowych sprawach porad udzielamy do 24 godzin!

 • Masz niecodzienne pytanie prawne? Nasz zespół tworzy sztab specjalistów: doświadczeni prawnicy, radcy prawni, doradcy podatkowi, rzeczoznawcy i agenci celni, którzy nie tylko udzielą Ci wyczerpującej porady, ale w razie potrzeby będą reprezentować Cię w sądzie.

 • Porady prawne w naszym serwisie to przede wszystkim niezwykła wygoda – nie wychodzisz z domu, nie umawiasz się wcześniej z prawnikiem, a do tego masz stały dostęp do porady!

 • Masz krępujące pytanie? Wszedłeś w konflikt z prawem? Aby zadać pytanie, wystarczy, że podasz imię oraz e-mail. Prawnik, który udzieli Ci odpowiedzi, jest ponadto objęty bezwzględną tajemnicą powierzonych mu informacji – dzięki temu możesz być spokojny o poufność Waszej korespondencji.

 • Wydaje Ci się czasem, że prawnicy mówią obcym językiem? Nie u nas! W poradzie prawnej otrzymasz nie tylko cytaty z odpowiednich aktów prawnych, ale przede wszystkim ich jasnązrozumiałą interpretację w odniesieniu do Twojej konkretnej sytuacji.

 • W przeciwieństwie do tradycyjnych kancelarii prawnych
  u nas otrzymasz poradę w formie pisemnej, gotową
  do wydrukowania – dzięki temu masz pewność, że nic nie
  umknie Twojej pamięci, a w razie potrzeby możesz podeprzeć
  się wydrukowaną poradą w ewentualnym sporze z innymi.


Opinie naszych Klientów:

« ‹ Poprzednie
Następne › »
17.08.2011

Szybka i profesjonalna odpowiedź na zapytanie, z załączonymi aktami normatywnymi. Jestem bardzo zadowolona z usługi. Polecam eporady24.pl.

Ewa

16.08.2011

POLECAM, POLECAM wszystkim szybkie i bardzo pomocne odpowiedzi. Pełen profesjonalizm i duże doświadczenie w wykonywanej pracy, POLECAM wszystkim.

Agnieszka

16.08.2011

Otrzymałam poradę prawniczą, z której jestem zadowolona, tylko żałuję, że któryś z Panów Prawników z ePorady24.pl nie może poprowadzić mojej trudnej sprawy w sądzie rodzinnym, bo wierzę, że mogłabym uzyskać alimenty od męża, który mnie porzucił. Odczułam, że moja sprawa jest ważna i zależy Wam, żeby mi pomóc, za co serdeczne dziękuję.

Z poważaniem,

Elżbieta

16.08.2011

Bardzo profesjonalna i wyczerpująca odpowiedź na moje pytanie! Bardzo dziękuję za pomoc i jak najbardziej polecam wszystkim.

Alicja

16.08.2011

Bardzo dziękuję za wyczerpującą odpowiedź.

Pozdrawiam,

Grażyna

14.08.2011

Porada profesjonalna, usługa szybka i konkretna. Gorąco polecam!

Damian

14.08.2011

Bardzo cieszę się, że znalazłam Wasz serwis. Odpowiedź szybka, fachowa, profesjonalna. Dodatkowym atutem jest fakt, iż można zadawać pytania uzupełniające, co umożliwia dokładne zrozumienie postawionego przez siebie problemu. Jeżeli zajdzie potrzeba, skorzystam ponownie z usług serwisu eporady24.pl.

Violetta

13.08.2011

Dziękuję za fachową i rzeczową poradę. W przyszłości, jeżeli będę miał jakiekolwiek zapytania, w pierwszej kolejności zwrócę się do eporady.

Polecam i pozdrawiam,

łukasz

13.08.2011

Polecam usługi oferowane przez portal eporady. Uzyskana pomoc była fachowa i rzetelna. Jeśli w przyszłości będę potrzebowała porady prawnej, na pewno skorzystam z usług świadczonych przez eporady.

Ania

13.08.2011

Bardzo dziękuję za szybką i wyczerpującą informację. Oczywiście wszystkim polecam korzystanie z www.ePorady24.pl, a w szczególności z porad prawnych Pani Krystyny Nizioł.

Lech

12.08.2011

Bardzo polecam ten portal. Fachowa, rzetelna i szybka pomoc w interesujących tematach. Przepisy i przełożenie ich na język zrozumiały dla laików. Możliwość zadawania dodatkowych pytań – bezcenna i całkowicie satysfakcjonująca. Jestem bardzo zadowolona, z pewnością skorzystam jeszcze z porad na tym portalu.

Iwona

12.08.2011

Szybka odpowiedź na nurtujące wątpliwości prawne. I wydaje mi się, że poprawna, bo sąd zadecydował tak samo.

Andrzej

12.08.2011

Dla mnie bomba. Szybka odpowiedź i, co ważne, napisana językiem zrozumiałym dla laika. Możliwość zadania dodatkowych pytań jest kolejnym dużym atutem, polecam.

Arkadiusz

12.08.2011

Polecam. Szybka odpowiedź i, co ważne, napisana językiem zrozumiałym dla laika prawa. Możliwość zadania dodatkowych, uszczegóławiających pytań jest kolejnym, dużym atutem ePorady24.

Józef

11.08.2011

Udzielona opinia jest konkretna, zrozumiała i udzielająca odpowiedzi na zadane pytanie i wątpliwości. Czas realizacji także ekspresowy.

Agnieszka

11.08.2011

Dziękuję za udzielenie odpowiedzi na postawione przeze mnie pytanie. Nie ukrywam, że zanim poprosiłam Państwa o konsultację, sama próbowałam przekopać się przez paragrafy, chociaż w kwestii prawa jestem laikiem.
Wyjaśnienie, które otrzymałam, jest pełne i rzeczowe. Wyjaśnione zostały również moje dodatkowe wątpliwości, dostałam odpowiedzi na wszystkie zadane kolejne pytania. Obecnie czekam na dalszy rozwój wypadków o tyle spokojniej, że wiem już, czego się spodziewać. Cieszę się, że zanim podjęłam jakiekolwiek kroki, skorzystałam z serwisu eporady24, gdyż o mały włos pozbawiłabym się możliwości dociekania swoich praw.
Na marginesie chciałam dodać, że przy okazji mojej sprawy odczułam słuszność powszechnie znanego powiedzenia: „Nieznajomość prawa nie usprawiedliwia”. Nie każdy musi się na nim znać. Ale skoro są ludzie, którym nie jest ono obce, warto korzystać z ich wiedzy. Dzisiaj dzięki Państwu wiem, że prawo jest po mojej stronie, i wiem, jak z niego – mam nadzieję – skutecznie skorzystać. Sprawa znajdzie finał w sądzie. Będę miała okazję dowiedzieć się, czy sprawiedliwość rzeczywiście jest ślepa ;)

Małgorzata

10.08.2011

Bardzo dziękuję za wyczerpujące odpowiedzi. Korzystamy z Państwa usług od dłuższego czasu, zawsze byliśmy zadowoleni z porad, które były konkretne i skuteczne. Dlatego serdecznie polecam innym użytkownikom skorzystanie z Państwa porad prawnych.

Wiesia i Mietek

10.08.2011

Dziękuję za odpowiedzi. Myślę, że uzyskałem wyczerpującą odpowiedź. Nie rozwiązała ona co prawda mojego zasadniczego problemu, ale rozwiała wątpliwości, czy da się coś na to poradzić.

Pozdrawiam,

Adam

10.08.2011

Porada jasna, napisana językiem zrozumiałym, wyczerpująca temat. Jestem w pełni usatysfakcjonowana.

Leonarda

10.08.2011

Porada wystawiona rzetelnie i szybko. Otrzymałam również odpowiedź na moje dodatkowe pytania. Jedyny minus usługi to jej dosyć wysoka cena.

Iwona

« ‹ Poprzednie
Następne › »
wizytówka