Indywidualne Porady Prawne – ePorady24

Specjaliści z różnych dziedzin

Zadanie pytania do niczego nie zobowiązuje!  /  Pracujemy 7 dni w tygodniu

Załącznik 1:
+ Dodaj następny załącznik

. . .
Maksymalny rozmiar pojedynczego
załącznika to 15 Mb.
Jeśli Twój plik jest większy
prosimy go przesłać mailem
na adres pliki@eporady24.pl

Dlaczego warto?Numer telefonu pozwoli na kontakt
w przypadku podania nieprawidłowego emaila.
Otrzymasz SMS o wycenie i przygotowaniu
głównej odpowiedzi, a także w przypadku
problemów technicznych. Wiele razy podany
numer pomógł szybciej rozwiązać problem.

  Wycenę wyślemy do 1 godziny
* W dni robocze w godzinach od 7 do 20.
* W weekendy i święta do 4 godzin.

 • Tomasz Krupiński»

  Tomasz Krupiński

  Radca prawny, specjalizuje się w prawie nieruchomości i prawie lokalowym (wykup mieszkań, najem, eksmisje, zasiedzenia itp.) oraz w prawie rodzinnym (rozwody, alimenty, podział majątku itp.). Doradza też wspólnotom mieszkaniowym i zarządcom nieruchomości…

 • Eliza Rumowska»

  Eliza Rumowska

  Prawniczka związana z serwisem ePorady24 od początku jego istnienia, administrator, udziela porad w najbardziej złożonych sprawach. Specjalizuje się w prawie cywilnym, zwłaszcza w prawie konsumenckim (reklamacje, gwarancje itp.). Prowadzi własne biuro…

 • Hanna Żurowska»

  Hanna Żurowska

  Radca prawny od 1994 r., mediator. Udziela porad z zakresu prawa autorskiego i nowych technologii. Zajmuje się sporządzaniem regulaminów sprzedaży przez internet oraz umów z zakresu e-biznesu. Przygotowuje porady z prawa cywilnego, rodzinnego, pracy…

 • Jakub Bonowicz»

  Jakub Bonowicz

  Radca prawny obsługujący przedsiębiorców i osoby fizyczne w kraju i za granicą. W kręgu jego zainteresowań pozostają sprawy najbardziej kontrowersyjne. Specjalizuje się w prawie podatkowym (doradztwo w zakresie VAT, PIT, CIT, optymalizacja podatkowa…)

 • Wioletta Dyl»

  Wioletta Dyl

  Radca prawny. Udziela porad prawnych z zakresu prawa autorskiego, nowych technologii, ochrony danych osobowych, a także prawa konkurencji, podatkowego i pracy. Zajmuje się również sporządzaniem regulaminów oraz umów, szczególnie z zakresu e-biznesu…

 • Monika Wycykał»

  Monika Wycykał

  Prawniczka, specjalizuje się w prawie cywilnym, konsumenckim, prawie własności intelektualnej, mieszkaniowym i gospodarczym. Aktualnie doktorantka na Wydziale Prawa i Administracji UJ w Krakowie (w przygotowaniu rozprawa doktorska z zakresu prawa…

 • Pozostali prawnicy»

  Zespół ePorady24

  Zobacz opisy pozostałych prawników…

7 tysięcy pozytywnych opinii
zadowolonych klientów ›

Ponad 67 tysięcy
zrealizowanych zleceń ›

Pytania dodatkowe (do zakresu)
bez żadnych ograniczeń ›

 • Dajemy Ci 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy! Jeśli nie będziesz zadowolony z jakości otrzymanej porady – zwrócimy Ci 100% wpłaconej kwoty. Korzystając z naszych usług, nic nie ryzykujesz!

  Zobacz szczegóły
 • Boisz się, że porada może być zbyt zawiła lub niepełna? Nie martw się – po otrzymaniu porady możesz w nieograniczonym czasie zadawać nieograniczoną ilość nieodpłatnych pytań dodatkowych.

 • U nas zadanie pytania nic Cię nie kosztuje! Jeśli wycena porady nie będzie Cię satysfakcjonować – będziesz mógł bez konsekwencji zrezygnować z usługi.

 • Jeśli zależy Ci na błyskawicznej poradzie prawnej, to trafiłeś we właściwe miejsce. W typowych sprawach porad udzielamy do 24 godzin!

 • Masz niecodzienne pytanie prawne? Nasz zespół tworzy sztab specjalistów: doświadczeni prawnicy, radcy prawni, doradcy podatkowi, rzeczoznawcy i agenci celni, którzy nie tylko udzielą Ci wyczerpującej porady, ale w razie potrzeby będą reprezentować Cię w sądzie.

 • Porady prawne w naszym serwisie to przede wszystkim niezwykła wygoda – nie wychodzisz z domu, nie umawiasz się wcześniej z prawnikiem, a do tego masz stały dostęp do porady!

 • Masz krępujące pytanie? Wszedłeś w konflikt z prawem? Aby zadać pytanie, wystarczy, że podasz imię oraz e-mail. Prawnik, który udzieli Ci odpowiedzi, jest ponadto objęty bezwzględną tajemnicą powierzonych mu informacji – dzięki temu możesz być spokojny o poufność Waszej korespondencji.

 • Wydaje Ci się czasem, że prawnicy mówią obcym językiem? Nie u nas! W poradzie prawnej otrzymasz nie tylko cytaty z odpowiednich aktów prawnych, ale przede wszystkim ich jasnązrozumiałą interpretację w odniesieniu do Twojej konkretnej sytuacji.

 • W przeciwieństwie do tradycyjnych kancelarii prawnych
  u nas otrzymasz poradę w formie pisemnej, gotową
  do wydrukowania – dzięki temu masz pewność, że nic nie
  umknie Twojej pamięci, a w razie potrzeby możesz podeprzeć
  się wydrukowaną poradą w ewentualnym sporze z innymi.


Opinie naszych Klientów:

« ‹ Poprzednie
Następne › »
29.11.2011

Ocena 5

Bartek

28.11.2011

Pismo zostało opracowane błyskawicznie językiem prawniczym. Pozew złożyłem w sądzie i czekam na termin rozprawy. Wtedy poznam realną wartość opracowania. Cena nie jest wygórowana. Polecam. Moja ocena: super dobra. Wizyta u lokalnych prawników jest bardziej stresująca.

Edward

28.11.2011

Porada wyczerpująca moje pytanie, podany bardzo obszerny materiał w tym temacie.

Grażyna

28.11.2011

Jestem zadowolona z udzielonej mi przez Was porady prawniczej. Pomogła mi ona bardzo w czasie rozprawy, dzięki Wam wiedziałam, jakich argumentów użyć w rozmowie z sędzią. Sprawa została rozpatrzona po mojej myśli, w tej chwili oczekuję na pismo z sądu z wyrokiem.

Joanna

27.11.2011

Szczerze mówiąc, nie spodziewałem się takiej fachowej, a przede wszystkim indywidualnej porady. Nie otrzymałem zestawu suchych artykułów, zdań, porad kopiowanych (to się jednak czuje), a ku zaskoczeniu – naprawdę mądrą analizę sytuacji. Taką, jaką dostałbym od kogoś, można powiedzieć, zaprzyjaźnionego. Naprawdę serdecznie dziękuję.

raczej anonim

27.11.2011

Kontakt z Państwem nie wiele mi pomógł jestem w sytuacji wyjściowej - nadal z problemem którego nie da się nie załatwi - jestem w sytuacji szczególnej, brakuje mi lat do świadczenia i tak jak myślałam jedyne moje wyjście to dopracować brakujący okres do osiągnięcia wieku emerytalnego. Szkoda tylko że wcześniej nie wysłałam pozew do Sądu Pracy na pracodawcę.

26.11.2011

Polecam korzystanie z porad prawników serwisu ePorady24.pl. Opinia, którą otrzymałam, bardzo pomogła mi w przygotowaniu pisma, które w efekcie spowodowało odzyskanie należności i polubowne załatwienie sprawy bez konieczności kierowania jej na drogę postępowania sądowego. Bardzo dziękuję za pomoc i serdecznie pozdrawiam.

Marzena

26.11.2011

Odpowiedzi prawnika na zadane pytania, łącznie z wieloma pytaniami dodatkowymi, zgodne były z treścią i duchem oferty ePorady24.pl. Przytoczone komentarze pod względem merytorycznym oparte zostały o odpowiednie przepisy prawa oraz w odniesieniu do bezpośrednio i pośrednio opisanego zagadnienia i sytuacji były wyczerpujące i jednoznaczne. Całość odpowiedzi naprowadzała na właściwe rozumienie i postępowanie w sprawie. Wykazane zostało, że niektóre okoliczności w konkretnych przypadkach rozumiane przez pytającego jako korzystne rozpatrywane są przez sądy przeciwnie jako niekorzystne i dlaczego. Ogólnie suma odpowiedzi prawnika ePorady24.pl pozwala na samodzielne wyciągnięcie właściwych wniosków odnośnie poruszonych problemów i przyjęcie najlepszego wariantu decyzji, jak postąpić w sprawie i jakich skutków można się po niej spodziewać. Na koniec stwierdzam, że e-porada naprawdę warta była swojej ceny. Za e-poradę i za współpracę serdecznie dziękuję P. Izabeli Nowackiej-Marzeion.

Tadeusz

25.11.2011

Informacja, porada pozwoliła na szybkie rozwiązanie problemu, rzeczowa. Polecam.

Robert

24.11.2011

Usługa wykonana przez p. Jakuba. Porada profesjonalna, czytelna, z zastosowaniem przepisów prawa. Małe opóźnienie, być może ze względu na skomplikowane zagadnienie. Dobra współpraca z prawnikiem. Polecam!

Zbyszek

24.11.2011

Dziękuję Pani Krystynie za tak fachową, szybką i konkretną odpowiedź na zadane pytania. Jestem bardzo zadowolona, że zdobyłam wiedzę na nurtujące mnie pytania, i jestem pewna, że w przyszłości skorzystam z usług ePorady24. Jeszcze raz dziękuję :)

Paulina

24.11.2011

Dziękuję za poradę. Otrzymana odpowiedź była wyczerpująca.

Zbigniew

24.11.2011

Ocena 5

WIESŁAWA

24.11.2011

Bardzo dziękuję za szczegółowe wyjaśnienie interesującej nas sprawy. To bardzo budujące mieć kogoś, do kogo można się zwrócić o pomoc, kiedy samemu nie potrafi się poruszać w gąszczu przepisów i paragrafów. Pozdrawiam cały zespół.

Magdalena

24.11.2011

Bardzo szybka, konkretna i wyczerpująca odpowiedź na zadane pytania. Jestem bardzo zadowolony, zarówno z odpowiedzi, jak i związanych z tym kosztów. Bardzo polecam.

Henryk

24.11.2011

Odpowiedź w pełni satysfakcjonująca. Dziękuję.

Robert

23.11.2011

Jestem w pełni zadowolony z otrzymanej opinii prawnej. Rekomenduję korzystanie z usług eporad24.

Z poważaniem,

Stanisław

23.11.2011

Jestem zadowolony z udzielenia mi pomocy prawnej, co mi bardziej uwidoczniło ten mój problem niż pomoc ze strony urzędów, bardzo dziękuję.

Jan

23.11.2011

Odpowiedź Pana A. Słysza wyczerpała wszystkie moje wątpliwości. Dziękuję.

Halina

22.11.2011

Podziękowania dla Pana Bogusława Nowakowskiego za pomoc prawną, bardzo szybką i wyczerpującą odpowiedź. Bardzo dobrze, że istnieje taka strona. Pozdrawiam.

Bogumiła

« ‹ Poprzednie
Następne › »
wizytówka