Indywidualne Porady Prawne – ePorady24

Specjaliści z różnych dziedzin

Zadanie pytania do niczego nie zobowiązuje!  /  Pracujemy 7 dni w tygodniu

Załącznik 1:
+ Dodaj następny załącznik

. . .
Maksymalny rozmiar pojedynczego
załącznika to 15 Mb.
Jeśli Twój plik jest większy
prosimy go przesłać mailem
na adres pliki@eporady24.pl

Dlaczego warto?Numer telefonu pozwoli na kontakt
w przypadku podania nieprawidłowego emaila.
Otrzymasz SMS o wycenie i przygotowaniu
głównej odpowiedzi, a także w przypadku
problemów technicznych. Wiele razy podany
numer pomógł szybciej rozwiązać problem.

  Wycenę wyślemy do 1 godziny
* W dni robocze w godzinach od 7 do 20.
* W weekendy i święta do 4 godzin.

 • Tomasz Krupiński»

  Tomasz Krupiński

  Radca prawny, specjalizuje się w prawie nieruchomości i prawie lokalowym (wykup mieszkań, najem, eksmisje, zasiedzenia itp.) oraz w prawie rodzinnym (rozwody, alimenty, podział majątku itp.). Doradza też wspólnotom mieszkaniowym i zarządcom nieruchomości…

 • Eliza Rumowska»

  Eliza Rumowska

  Prawniczka związana z serwisem ePorady24 od początku jego istnienia, administrator, udziela porad w najbardziej złożonych sprawach. Specjalizuje się w prawie cywilnym, zwłaszcza w prawie konsumenckim (reklamacje, gwarancje itp.). Prowadzi własne biuro…

 • Hanna Żurowska»

  Hanna Żurowska

  Radca prawny od 1994 r., mediator. Udziela porad z zakresu prawa autorskiego i nowych technologii. Zajmuje się sporządzaniem regulaminów sprzedaży przez internet oraz umów z zakresu e-biznesu. Przygotowuje porady z prawa cywilnego, rodzinnego, pracy…

 • Jakub Bonowicz»

  Jakub Bonowicz

  Radca prawny obsługujący przedsiębiorców i osoby fizyczne w kraju i za granicą. W kręgu jego zainteresowań pozostają sprawy najbardziej kontrowersyjne. Specjalizuje się w prawie podatkowym (doradztwo w zakresie VAT, PIT, CIT, optymalizacja podatkowa…)

 • Wioletta Dyl»

  Wioletta Dyl

  Radca prawny. Udziela porad prawnych z zakresu prawa autorskiego, nowych technologii, ochrony danych osobowych, a także prawa konkurencji, podatkowego i pracy. Zajmuje się również sporządzaniem regulaminów oraz umów, szczególnie z zakresu e-biznesu…

 • Monika Wycykał»

  Monika Wycykał

  Prawniczka, specjalizuje się w prawie cywilnym, konsumenckim, prawie własności intelektualnej, mieszkaniowym i gospodarczym. Aktualnie doktorantka na Wydziale Prawa i Administracji UJ w Krakowie (w przygotowaniu rozprawa doktorska z zakresu prawa…

 • Pozostali prawnicy»

  Zespół ePorady24

  Zobacz opisy pozostałych prawników…

7 tysięcy pozytywnych opinii
zadowolonych klientów ›

Ponad 67 tysięcy
zrealizowanych zleceń ›

Pytania dodatkowe (do zakresu)
bez żadnych ograniczeń ›

 • Dajemy Ci 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy! Jeśli nie będziesz zadowolony z jakości otrzymanej porady – zwrócimy Ci 100% wpłaconej kwoty. Korzystając z naszych usług, nic nie ryzykujesz!

  Zobacz szczegóły
 • Boisz się, że porada może być zbyt zawiła lub niepełna? Nie martw się – po otrzymaniu porady możesz w nieograniczonym czasie zadawać nieograniczoną ilość nieodpłatnych pytań dodatkowych.

 • U nas zadanie pytania nic Cię nie kosztuje! Jeśli wycena porady nie będzie Cię satysfakcjonować – będziesz mógł bez konsekwencji zrezygnować z usługi.

 • Jeśli zależy Ci na błyskawicznej poradzie prawnej, to trafiłeś we właściwe miejsce. W typowych sprawach porad udzielamy do 24 godzin!

 • Masz niecodzienne pytanie prawne? Nasz zespół tworzy sztab specjalistów: doświadczeni prawnicy, radcy prawni, doradcy podatkowi, rzeczoznawcy i agenci celni, którzy nie tylko udzielą Ci wyczerpującej porady, ale w razie potrzeby będą reprezentować Cię w sądzie.

 • Porady prawne w naszym serwisie to przede wszystkim niezwykła wygoda – nie wychodzisz z domu, nie umawiasz się wcześniej z prawnikiem, a do tego masz stały dostęp do porady!

 • Masz krępujące pytanie? Wszedłeś w konflikt z prawem? Aby zadać pytanie, wystarczy, że podasz imię oraz e-mail. Prawnik, który udzieli Ci odpowiedzi, jest ponadto objęty bezwzględną tajemnicą powierzonych mu informacji – dzięki temu możesz być spokojny o poufność Waszej korespondencji.

 • Wydaje Ci się czasem, że prawnicy mówią obcym językiem? Nie u nas! W poradzie prawnej otrzymasz nie tylko cytaty z odpowiednich aktów prawnych, ale przede wszystkim ich jasnązrozumiałą interpretację w odniesieniu do Twojej konkretnej sytuacji.

 • W przeciwieństwie do tradycyjnych kancelarii prawnych
  u nas otrzymasz poradę w formie pisemnej, gotową
  do wydrukowania – dzięki temu masz pewność, że nic nie
  umknie Twojej pamięci, a w razie potrzeby możesz podeprzeć
  się wydrukowaną poradą w ewentualnym sporze z innymi.


Opinie naszych Klientów:

« ‹ Poprzednie
Następne › »
17.02.2012

No mile jestem zaskoczona – zwłaszcza pomocą udzieloną po mojej niecodziennej prośbie. Polecam, gdyż serwis jest rzetelny i profesjonalny, a proszę mi wierzyć – z moją prośbą było dużo zachodu.

Katarzyna

17.02.2012

Otrzymane opinie prawne były merytoryczne i wyczerpujące temat. Polecam wszystkim.

Teresa

17.02.2012

Dzień dobry Państwu. Dziękuję bardzo za wyczerpującą odpowiedż na moje pytanie. Nie wiem, czy tyle informacji uzyskałabym się w kancelarii prawnej,śmiem wątpić. Rzetelnie, rzeczowo i cierpliwie udzielaliście mi Państwo kolejnych odpowiedzi na moje kolejne pytania. Będę Państwa polecać moim znajomym. Robicie dobrą robotę i życzę Wam samych zadowolonych kliientów. Powodzenia w dalszej pracy.

Małgorzata

17.02.2012

Ocena 5

Michał

16.02.2012

Ocena 5

Krystyna

16.02.2012

Bardzo profesjonalne podejście do tematu. Otrzymałam wyczerpujące odpowiedzi na nurtujące mnie pytania. Szczerze polecam ePorady24.

Lidia

15.02.2012

Ocena 5

Justyna

15.02.2012

Pragniemy bardzo serdecznie podziękować Panu mec. Bogusławowi Nowakowskiemu za wyczerpujące odpowiedzi i dużą cierpliwość przy wyjaśnianiu nam naszego problemu. Wprawdzie sprawa nasza wymaga jeszcze dużo zachodu, ale bardzo fachowa porada i udzielone wskazówki pozwolą nam ją przemyśleć i podjąć dalsze działanie. Polecamy wszystkim, którzy potrzebują pomocy prawnej, portal ePorady24.pl - zasługuje on na najwyższą ocenę.

Pozdrawiamy,

Sabina i Jerzy

14.02.2012

W temacie, jak pozbyć się „aowego” słupa z małej działki, jestem skłonny wystawić dla Państwa profesjonalizmu ocenę w skali od 1- 10 – DUŻE JEDENAŚCIE!

Pozdrawiam,

Stanisław

14.02.2012

Dziękuję za tak szybką i zrozumiałą treść odpowiedzi.

Mateusz

14.02.2012

Witam, jestem bardzo zadowolony z odpowiedzi. Rozwiały one moje wątpliwości w temacie. Mimo że pytanie było jedno, to doszło jeszcze kilka dodatkowych, rozłożonych w czasie. Na wszystkie dostałem szybko rzeczowe odpowiedzi. Dziękuję i pozdrawiam pana Aleksandra Słysza.

Marek

14.02.2012

Chciałem wyrazić moje podziękowanie Pani Małgorzacie Rybarczyk za poświęcenie mi czasu oraz udzielenie tak ważnych dla mnie porad prawnych w szerokim i dokładnym zakresie. Decydując się na kontakt z Państwem, nie myślałem, że otrzymam taką pomoc i tak szybko. Jeżeli będę miał tylko okazję polecić Waszą firmę, to na pewno to zrobię. Zapewne jest dużo osób z podobnymi problemami i nie mają odwagi podjąć kontaktu z Waszą firmą. Ale ja z własnego doświadczenia mogę polecić firmę ePorady24 każdemu, kto potrzebuje pomocy prawnej. Moja ocena w skali 1-10 to cała 10.

Z poważaniem,

Robert

14.02.2012

Ocena 5

Joanna

14.02.2012

Pierwszy raz korzystam z Waszych usług i jestem mile zaskoczona szybkością i solidnością, z jaka pracujecie, no i przystępną ceną na każdą kieszeń! Porad prawnych udziela mi pan Bogusław Nowakowski i jestem tym zachwycona. Tak trzymać! W przyszłości będę korzystac z Waszych usług i będę polecać innym potrzebującym.

łączę walentynkowe pozdrowienia,

Magda

14.02.2012

Witam, jestem bardzo pozytywnie zaskoczona profesjonalizmem tego serwisu. Odpowiedź, którą otrzymałam, całkowicie mnie usatysfakcjonowała. Mam nadzieję, że na rozprawie stronę przeciwną, która jedynie bazuje na prawie polskim i niemieckim, a nie na prawie UE, powali na kolana. Nawet mając prawnika, warto wydać parę złotych i zwrócić sie do ePorad24.pl, żeby zweryfikować pewne kwestie, tak jak to było w moim przypadku. Pozdrawiam wszystkich i namawiam do skorzystania z tego serwisu.

Agnieszka

13.02.2012

Zgadza się – odpowiedź dobra.

Zdzisław

13.02.2012

Udzielona odpowiedź na moje pytanie byla wyczerpująca, napisana tak, że nie było problemu z interpretacją. Uzyskałam pomoc, jakiej oczekiwałam. Bardzo mi pomogliscie. Dziękuję!

Elżbieta

13.02.2012

Odpowiedź na moje pytanie otrzymałem zgodnie z terminem zagwarantowanym w Regulaminie. Informacje, o które pytałem, otrzymałem szybko. Zawarte w poradzie wiadomości były szczegółowo, profesjonalnie i w zrozumiałym języku rzetelnie omówione. Porada udzielona przez Panią prawnik bardzo mi pomogła i całkowicie spełniła moje oczekiwania. Szczerze wszystkim polecam, sam przy problemach na pewno skorzystam ponownie z Waszych usług. Dziękuję za poradę.

Paweł

13.02.2012

Witam, nie bardzo wierzyłam w takie metody rozwiązywania problemów, ale spróbowałam. I naprawdę nie żałuje, odpowiedzi na pytania były rzetelne, wyczerpujące. Dzięki e-poradom zrobiłam wielki krok do przodu, za co jestem bardzo wdzięczna i dziękuje. Jeśli ktoś się zastanawia ,to proszę mi wierzyć – miałam takie same obawy, dziś wiem że niesłusznie. Pełen profesjonalizm. Polecam, naprawdę warto.

Pozdrawiam,

Magdalena

13.02.2012

Bardzo rzeczowa i wyczerpujaca porada, z uwzględnieniem wyczerpujących odpowiedzi na pytania dodatkowe. Z czystym sumieniem polecam serwis.

Marcin

« ‹ Poprzednie
Następne › »
wizytówka