Indywidualne Porady Prawne – ePorady24

Specjaliści z różnych dziedzin

Zadanie pytania do niczego nie zobowiązuje!  /  Pracujemy 7 dni w tygodniu

Załącznik 1:
+ Dodaj następny załącznik

. . .
Maksymalny rozmiar pojedynczego
załącznika to 15 Mb.
Jeśli Twój plik jest większy
prosimy go przesłać mailem
na adres pliki@eporady24.pl

Dlaczego warto?Numer telefonu pozwoli na kontakt
w przypadku podania nieprawidłowego emaila.
Otrzymasz SMS o wycenie i przygotowaniu
głównej odpowiedzi, a także w przypadku
problemów technicznych. Wiele razy podany
numer pomógł szybciej rozwiązać problem.

  Wycenę wyślemy do 1 godziny
* W dni robocze w godzinach od 7 do 20.
* W weekendy i święta do 4 godzin.

 • Tomasz Krupiński»

  Tomasz Krupiński

  Radca prawny, specjalizuje się w prawie nieruchomości i prawie lokalowym (wykup mieszkań, najem, eksmisje, zasiedzenia itp.) oraz w prawie rodzinnym (rozwody, alimenty, podział majątku itp.). Doradza też wspólnotom mieszkaniowym i zarządcom nieruchomości…

 • Eliza Rumowska»

  Eliza Rumowska

  Prawniczka związana z serwisem ePorady24 od początku jego istnienia, administrator, udziela porad w najbardziej złożonych sprawach. Specjalizuje się w prawie cywilnym, zwłaszcza w prawie konsumenckim (reklamacje, gwarancje itp.). Prowadzi własne biuro…

 • Hanna Żurowska»

  Hanna Żurowska

  Radca prawny od 1994 r., mediator. Udziela porad z zakresu prawa autorskiego i nowych technologii. Zajmuje się sporządzaniem regulaminów sprzedaży przez internet oraz umów z zakresu e-biznesu. Przygotowuje porady z prawa cywilnego, rodzinnego, pracy…

 • Jakub Bonowicz»

  Jakub Bonowicz

  Radca prawny obsługujący przedsiębiorców i osoby fizyczne w kraju i za granicą. W kręgu jego zainteresowań pozostają sprawy najbardziej kontrowersyjne. Specjalizuje się w prawie podatkowym (doradztwo w zakresie VAT, PIT, CIT, optymalizacja podatkowa…)

 • Wioletta Dyl»

  Wioletta Dyl

  Radca prawny. Udziela porad prawnych z zakresu prawa autorskiego, nowych technologii, ochrony danych osobowych, a także prawa konkurencji, podatkowego i pracy. Zajmuje się również sporządzaniem regulaminów oraz umów, szczególnie z zakresu e-biznesu…

 • Monika Wycykał»

  Monika Wycykał

  Prawniczka, specjalizuje się w prawie cywilnym, konsumenckim, prawie własności intelektualnej, mieszkaniowym i gospodarczym. Aktualnie doktorantka na Wydziale Prawa i Administracji UJ w Krakowie (w przygotowaniu rozprawa doktorska z zakresu prawa…

 • Pozostali prawnicy»

  Zespół ePorady24

  Zobacz opisy pozostałych prawników…

7 tysięcy pozytywnych opinii
zadowolonych klientów ›

Ponad 67 tysięcy
zrealizowanych zleceń ›

Pytania dodatkowe (do zakresu)
bez żadnych ograniczeń ›

 • Dajemy Ci 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy! Jeśli nie będziesz zadowolony z jakości otrzymanej porady – zwrócimy Ci 100% wpłaconej kwoty. Korzystając z naszych usług, nic nie ryzykujesz!

  Zobacz szczegóły
 • Boisz się, że porada może być zbyt zawiła lub niepełna? Nie martw się – po otrzymaniu porady możesz w nieograniczonym czasie zadawać nieograniczoną ilość nieodpłatnych pytań dodatkowych.

 • U nas zadanie pytania nic Cię nie kosztuje! Jeśli wycena porady nie będzie Cię satysfakcjonować – będziesz mógł bez konsekwencji zrezygnować z usługi.

 • Jeśli zależy Ci na błyskawicznej poradzie prawnej, to trafiłeś we właściwe miejsce. W typowych sprawach porad udzielamy do 24 godzin!

 • Masz niecodzienne pytanie prawne? Nasz zespół tworzy sztab specjalistów: doświadczeni prawnicy, radcy prawni, doradcy podatkowi, rzeczoznawcy i agenci celni, którzy nie tylko udzielą Ci wyczerpującej porady, ale w razie potrzeby będą reprezentować Cię w sądzie.

 • Porady prawne w naszym serwisie to przede wszystkim niezwykła wygoda – nie wychodzisz z domu, nie umawiasz się wcześniej z prawnikiem, a do tego masz stały dostęp do porady!

 • Masz krępujące pytanie? Wszedłeś w konflikt z prawem? Aby zadać pytanie, wystarczy, że podasz imię oraz e-mail. Prawnik, który udzieli Ci odpowiedzi, jest ponadto objęty bezwzględną tajemnicą powierzonych mu informacji – dzięki temu możesz być spokojny o poufność Waszej korespondencji.

 • Wydaje Ci się czasem, że prawnicy mówią obcym językiem? Nie u nas! W poradzie prawnej otrzymasz nie tylko cytaty z odpowiednich aktów prawnych, ale przede wszystkim ich jasnązrozumiałą interpretację w odniesieniu do Twojej konkretnej sytuacji.

 • W przeciwieństwie do tradycyjnych kancelarii prawnych
  u nas otrzymasz poradę w formie pisemnej, gotową
  do wydrukowania – dzięki temu masz pewność, że nic nie
  umknie Twojej pamięci, a w razie potrzeby możesz podeprzeć
  się wydrukowaną poradą w ewentualnym sporze z innymi.


Opinie naszych Klientów:

« ‹ Poprzednie
Następne › »
13.01.2012

Chciałam wyrazić moje podziękowanie Panu Nowakowskiemu za poświecenie mi czasu oraz udzielenie tak ważnych dla mnie porad prawnych w tak szerokim i dokładnym zakresie. Decydując się na kontakt z Państwem nie myślałam, że otrzymam taką pomoc i tak szybko. Jeżeli bedę miała tylko okazję polecić Waszą firmę, to na pewno to zrobię. Zapewne jest dużo osób z podobnym problemem i nie mają odwagi podjąć kontaktu z Waszą firmą, ale ja z własnego doświadczenia mogę polecić firmę ePorady24 każdemu, kto potrzebuje pomocy prawnej. Moja ocena w skali 1-10 jest 10+.

Z poważaniem,

Ewa

12.01.2012

Odpowiedzi na zadane przeze mnie pytania były bardzo rzetelne i szczegółowe. Jestem bardzo zadowolona z Państwa usług. Ponieważ pracuję jako nauczyciel/szkoleniowiec, mam możliwość i chętnie informuję swoich słuchaczy, gdzie mogą szukać fachowych porad w trudnych sprawach.

Anna

12.01.2012

Bardzo wyczerpująca odpowiedź na zasadnicze jak również dodatkowe pytanie. Jestem bardzo zadowolona z usługi.

Celina

11.01.2012

Bardzo fachowe doradztwo. Szybka i jasna odpowiedź. Polecam ten serwis osobom chcącym uzyskać fachową poradę prawną. Polecam!

Sebastian

11.01.2012

Serdeczne podziękowania dla Pani Małgorzaty Rybarczyk! Miła i fachowa porada, gratuluję takich pracowników!

Z wyrazami szacunku dla całego portalu,

Ewelina

11.01.2012

Bardzo dziękuję za szybką i wyczerpującą odpowiedź, która rozwiała wszelkie moje wątpliwości. Pierwszy raz korzystam z takiego serwisu i jestem bardzo zadowolona z udzielonej odpowiedzi. Oceniam serwis bardzo wysoko.

Z poważaniem,

Halina

10.01.2012

Serwis ePorady24.pl to wykwalifikowani prawnicy, którzy w przeciągu nocy udzielili obszernej odpowiedzi na moje pytanie i pytania pokrewne związane z moim, o które nawet nie prosiłem, a okazały się niesamowicie pomocne. Dostałem to, co chciałem, a nawet więcej. Dzięki odpowiedzi uzyskanej od prawnika wiem jak rozwiązać sytuację, którą blokuje Kodeks pracy. Serdecznie polecam!

Paweł

09.01.2012

Jestem niezmiernie zadowolona, że trafiłam do Państwa serwisu. Pan Tomasz Ciasnocha jasno i zwięźle przedstawił sytuację prawną, która dla mnie była wcześniej zupełnie niepojęta. Mogę teraz podjąć właściwe decyzje, choć zanosi się na to, że moja sprawa trwać będzie jeszcze bardzo długo. Pytałam o mój problem wielu prawników, lecz nie otrzymałam tak rzeczowej, przejrzystej i – co najważniejsze – udokumentowanej aktami prawnymi odpowiedzi. Wysokość honorarium za poradę też jest satysfakcjonująca. Życzę Państwu wielu sukcesów, serwis ten jest niezwykle pomocny!

Anna

09.01.2012

Informacje, które uzyskałem, były klarowne, dzięki czemu w stosunkowo niedługim czasie zostały mi wyjaśnione wszelkie zagadnienia z zakresu obejmującego poradę. Zdecydowanie polecam usługę.

Mateusz

09.01.2012

Bardzo dziękuję za szybką i konkretną odpowiedź, rozwiała moje wątpliwości. Polecam wszystkim ten serwis. Oceniam go bardzo wysoko. Pozdrawiam cały zespół, szczególnie Pana Aleksandra Słysza, który się zajął moim pytaniem.

Z poważaniem,

Krystyna

09.01.2012

Pragnę podziękować Państwu za szybką i fachową opinię prawną. Otrzymana odpowiedź jest bardzo wyczerpująca i wnikliwie omawia problem. Przygotowujecie Państwo odpowiedzi w bardzo krótkim czasie i stosujecie przystępne ceny porad. Okazuje się, że poznanie prawa nie stanowi takiego problemu, jak się powszechnie sądzi. Jeszcze raz serdecznie dziękuję i zapewniam, że zawsze będę polecała Państwa serwis ePorady24.pl.

Ilona

09.01.2012

Podziwiam znakomity poziom usług. Na moje pytania otrzymałem odpowiedzi bardzo rzeczowe, fachowe, a do tego przesyłane w bardzo krótkim czasie. Jeszcze raz bardzo dziękuję za udzielone mi porady.

Janusz

08.01.2012

Nawet weekend nie był przeszkodą, aby otrzymać błyskawiczną i pełną, a zarazem zrozumiałą dla mnie odpowiedź na nurtujący mnie prawny dylemat. Co więcej, Pani Elżbieta Gołąb przytoczyła sentencje wyroku apelacyjnego w porównywalnej, a nawet można by powiedzieć identycznej sprawie, co jeszcze bardziej utwierdza mnie w poprawności udzielonej mi porady prawnej. Myślę, że znalazłem najlepszą kancelarię prawną!

Dziękuję i polecam wszystkim,

Andrzej

08.01.2012

Chciałbym podziękować Panu Januszowi Polanowskiemu za pomoc w mojej sprawie. Dzięki niemu mogłem wysłać do sądu profesjonalnie przygotowany wniosek z bardzo wszechstronnym spojrzeniem na sprawę. Uwzględnił Pan w piśmie rzeczy, które pewnie nigdy nie przyszłyby mi do głowy, a jak się okazało, jakże były ważne. Mogę z czystym sumieniem polecić ten portal wszystkim potrzebującym pomocy prawnej. A dla mnie dodatkową korzyścią jest to, że przebywając za granicą mogłem skorzystać z pomocy polskich prawników, nie wychodząc nawet z domu.
P.S. Nie wspomnę już o miłych upominkach typu darmowy ebook do pobrania.

Maciej

07.01.2012

Wyrazy uznania i serdeczne podziękowania dla Pani Elżbiety Gołąb. Uzyskałam szczegółowe informacje, błyskawiczne, z dnia na dzień, odpowiedzi na niezliczoną ilość pytań dodatkowych i wyjaśnienia wszelkich wątpliwości. Dla laika w kwestiach prawa – bezcenne, a przy tym z ogromną życzliwością i cierpliwością. Na pewno skorzystam ponownie, jeśli będę miała problem. Wszystkim, którzy poszukują profesjonalnej, rzetelnej i szybkiej porady prawnej, zdecydowanie polecam. Fantastyczny serwis.

Pozdrawiam,

Ania

07.01.2012

Dziękuję za obszerną i przejrzystą dla mnie odpowiedź. Interesujące mnie informacje są dla mnie zrozumiałe, co jest sprawą ważną dla laika. Dziękuję i życzę wielu pomyślnie zakończonych spraw. Moja rozstrzygnie się na początku lutego – życzcie mi jej pomyślnego zakończenia.
Wszystkiego dobrego w Nowym Roku.

Halina

06.01.2012

Dziękuję serdecznie Panu Nowakowskiemu i Wszystkim z serwisu ePorady24 za wyczerpującą odpowiedź. Będę Państwa szczerze polecał.

Pozdrawiam

Krzysztof

06.01.2012

Dotychczasowa odpowiedź dodała mi otuchy i nadziei! Dowiadywałem się w mojej sprawie w moim otoczeniu, ale tu już właściwie wydano na mnie wyrok! Czekam na dalsze odpowiedzi i nie tracę danej mi nadziei! Właśnie tak sobie zawsze wyobrażałem pracę adwokatów – profesjonalne traktowanie klienta, rozpatrzenie wszystkich za i przeciw, a nie zbycie ogólnikami. Dziękuję!

Sławomir

06.01.2012

No cóż – posłaniec był zwiastunem złych wieści dla mnie, ale rzetelność, szybkość i fachowość udzielonej porady prawnej zasługuje na ocenę jaką wystawiłem, czyli 5.

Grzegorz

06.01.2012

Ocena 5

Maria

« ‹ Poprzednie
Następne › »
wizytówka