Indywidualne Porady Prawne – ePorady24

Specjaliści z różnych dziedzin

Zadanie pytania do niczego nie zobowiązuje!  /  Pracujemy 7 dni w tygodniu

Załącznik 1:
+ Dodaj następny załącznik

. . .
Maksymalny rozmiar pojedynczego
załącznika to 15 Mb.
Jeśli Twój plik jest większy
prosimy go przesłać mailem
na adres pliki@eporady24.pl

Dlaczego warto?Numer telefonu pozwoli na kontakt
w przypadku podania nieprawidłowego emaila.
Otrzymasz SMS o wycenie i przygotowaniu
głównej odpowiedzi, a także w przypadku
problemów technicznych. Wiele razy podany
numer pomógł szybciej rozwiązać problem.

  Wycenę wyślemy do 1 godziny
* W dni robocze w godzinach od 7 do 20.
* W weekendy i święta do 4 godzin.

 • Tomasz Krupiński»

  Tomasz Krupiński

  Radca prawny, specjalizuje się w prawie nieruchomości i prawie lokalowym (wykup mieszkań, najem, eksmisje, zasiedzenia itp.) oraz w prawie rodzinnym (rozwody, alimenty, podział majątku itp.). Doradza też wspólnotom mieszkaniowym i zarządcom nieruchomości…

 • Eliza Rumowska»

  Eliza Rumowska

  Prawniczka związana z serwisem ePorady24 od początku jego istnienia, administrator, udziela porad w najbardziej złożonych sprawach. Specjalizuje się w prawie cywilnym, zwłaszcza w prawie konsumenckim (reklamacje, gwarancje itp.). Prowadzi własne biuro…

 • Hanna Żurowska»

  Hanna Żurowska

  Radca prawny od 1994 r., mediator. Udziela porad z zakresu prawa autorskiego i nowych technologii. Zajmuje się sporządzaniem regulaminów sprzedaży przez internet oraz umów z zakresu e-biznesu. Przygotowuje porady z prawa cywilnego, rodzinnego, pracy…

 • Jakub Bonowicz»

  Jakub Bonowicz

  Radca prawny obsługujący przedsiębiorców i osoby fizyczne w kraju i za granicą. W kręgu jego zainteresowań pozostają sprawy najbardziej kontrowersyjne. Specjalizuje się w prawie podatkowym (doradztwo w zakresie VAT, PIT, CIT, optymalizacja podatkowa…)

 • Wioletta Dyl»

  Wioletta Dyl

  Radca prawny. Udziela porad prawnych z zakresu prawa autorskiego, nowych technologii, ochrony danych osobowych, a także prawa konkurencji, podatkowego i pracy. Zajmuje się również sporządzaniem regulaminów oraz umów, szczególnie z zakresu e-biznesu…

 • Monika Wycykał»

  Monika Wycykał

  Prawniczka, specjalizuje się w prawie cywilnym, konsumenckim, prawie własności intelektualnej, mieszkaniowym i gospodarczym. Aktualnie doktorantka na Wydziale Prawa i Administracji UJ w Krakowie (w przygotowaniu rozprawa doktorska z zakresu prawa…

 • Pozostali prawnicy»

  Zespół ePorady24

  Zobacz opisy pozostałych prawników…

7 tysięcy pozytywnych opinii
zadowolonych klientów ›

Ponad 67 tysięcy
zrealizowanych zleceń ›

Pytania dodatkowe (do zakresu)
bez żadnych ograniczeń ›

 • Dajemy Ci 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy! Jeśli nie będziesz zadowolony z jakości otrzymanej porady – zwrócimy Ci 100% wpłaconej kwoty. Korzystając z naszych usług, nic nie ryzykujesz!

  Zobacz szczegóły
 • Boisz się, że porada może być zbyt zawiła lub niepełna? Nie martw się – po otrzymaniu porady możesz w nieograniczonym czasie zadawać nieograniczoną ilość nieodpłatnych pytań dodatkowych.

 • U nas zadanie pytania nic Cię nie kosztuje! Jeśli wycena porady nie będzie Cię satysfakcjonować – będziesz mógł bez konsekwencji zrezygnować z usługi.

 • Jeśli zależy Ci na błyskawicznej poradzie prawnej, to trafiłeś we właściwe miejsce. W typowych sprawach porad udzielamy do 24 godzin!

 • Masz niecodzienne pytanie prawne? Nasz zespół tworzy sztab specjalistów: doświadczeni prawnicy, radcy prawni, doradcy podatkowi, rzeczoznawcy i agenci celni, którzy nie tylko udzielą Ci wyczerpującej porady, ale w razie potrzeby będą reprezentować Cię w sądzie.

 • Porady prawne w naszym serwisie to przede wszystkim niezwykła wygoda – nie wychodzisz z domu, nie umawiasz się wcześniej z prawnikiem, a do tego masz stały dostęp do porady!

 • Masz krępujące pytanie? Wszedłeś w konflikt z prawem? Aby zadać pytanie, wystarczy, że podasz imię oraz e-mail. Prawnik, który udzieli Ci odpowiedzi, jest ponadto objęty bezwzględną tajemnicą powierzonych mu informacji – dzięki temu możesz być spokojny o poufność Waszej korespondencji.

 • Wydaje Ci się czasem, że prawnicy mówią obcym językiem? Nie u nas! W poradzie prawnej otrzymasz nie tylko cytaty z odpowiednich aktów prawnych, ale przede wszystkim ich jasnązrozumiałą interpretację w odniesieniu do Twojej konkretnej sytuacji.

 • W przeciwieństwie do tradycyjnych kancelarii prawnych
  u nas otrzymasz poradę w formie pisemnej, gotową
  do wydrukowania – dzięki temu masz pewność, że nic nie
  umknie Twojej pamięci, a w razie potrzeby możesz podeprzeć
  się wydrukowaną poradą w ewentualnym sporze z innymi.


Opinie naszych Klientów:

« ‹ Poprzednie
...
Następne › »
03.07.2017

Pomoc otrzymałem w postaci sporządzenia pisma. W sądzie wszystko poszło po mojej myśli, więc pomoc okazała się skuteczna. Jednakże na postawione przeze mnie na początku konkretne pytania nie otrzymałem wyczerpującej odpowiedzi, chociaż umówiona opłata zawierała również poradę prawną. Mimo wszystko wystawiam ocenę dobrą.

Maciej, 51 lat

02.07.2017

Kolejny raz korzystam z usług serwisu i kolejny raz jestem bardzo zadowolony. Jak zwykle - szybkie i wyczerpujące odpowiedzi w przystępnej cenie. 

Polecam

Adrian

02.07.2017

Witam. Porada spełniła moje oczekiwania. Zgodnie z podpowiedzią Pani Katarzyny Siwiec udałem się na policje i złożyłem zawiadomienie. Obecnie czekam na odpowiedź policji i dalsze postępowanie. 

Polecam wszystkim ePorady24

Tomasz, rencista, 46 lat

30.06.2017

wszystko ok

Jan, 53 lata, kelner

30.06.2017

Ocena 5

Kasia, urzędnik samorządowy

30.06.2017

Dziękuję. Przekazana odpowiedź jest zgodna z oczekiwaniami i potwierdza moją znajomość zagadnień w tym temacie. 

Pozdrawiam

Narcyza

30.06.2017

Brawo eprady24. Odpowiedzi na moje pytania bardzo rzeczowe i pogłębione wykładniami SN. Portal bardzo pomocny bo ze spokojem można przygotować pytanie a odpowiedzi czyta się ze zrozumieniem nie mając wykształcenia prawniczego 

Roman, właściciel, 60 lat

30.06.2017

Ocena 5

Ryszard

29.06.2017

Ocena 5

Katarzyna

29.06.2017

Ocena 5

Aleksandra

29.06.2017

Jesteście najlepsi pozdrowiłam. Polecam wszystkim na 10 punktów skali.... Daję 10.

Marek

29.06.2017

Ocena 5

Elzbieta, 47 lat, właściciel firmy

28.06.2017

Ocena 5

Piotr

28.06.2017

Jestem zadowolony z udzielonej odpowiedzi ( opisu od strony prawnej ) na przedstawiony problem.

Dariusz, elektronik, 50 lat

27.06.2017

Serdecznie dziękuję za rozstrzygnięcie sprawy. Odpowiedź zawiera wiele szczegółów, czyli całkowicie rozpatruje zagadnienie. Wielka szkoda, ze nie wiedziałam o istnieniu ePorad24 rok wcześniej, kiedy to borykałam się z zawiła sprawą samotnie. Sprawę w sądzie przegrałam, ale nie czuję się przegrana. Uważam, że istnienie tak pomocnych fachowców znaczy bardzo wiele w obliczu prawnych meandrów/zawiłości. 

Dziękuję

Hanna, rolnik/informatyk, 61 lat

25.06.2017

Ocena 5

Joanna

25.06.2017

Dziękuję, odpowiedź mnie satysfakcjonuje. 

Pozdrawiam

Eugeniusz

24.06.2017

Nie bardzo wierzyłam ,że będzie szybko i \"tanio\" dla kieszeni. Tymczasem otrzymałam wyczerpującą odpowiedź zawierającą podpowiedzi ,których nie brałam w ogóle pod uwagę. Kompetentnie i szybko, zajęto się moją sprawą, a przede wszystkim za przystępną cenę. Jestem bardzo zadowolona z udzielonej mi odpowiedzi, w razie potrzeby na pewno ponownie skorzystam, a także polecę Wasze usługi znajomym.

Halina, emeryt

24.06.2017

Ocena 5

Przemysław, 33 lata

23.06.2017

Odpowiedź zgodna z moimi oczekiwaniami. 

Dziękuję

Jan, przedsiębiorca

« ‹ Poprzednie
...
Następne › »
wizytówka