Indywidualne Porady Prawne – ePorady24

Specjaliści z różnych dziedzin

Zadanie pytania do niczego nie zobowiązuje!  /  Pracujemy 7 dni w tygodniu

Załącznik 1:
+ Dodaj następny załącznik

. . .
Maksymalny rozmiar pojedynczego
załącznika to 15 Mb.
Jeśli Twój plik jest większy
prosimy go przesłać mailem
na adres pliki@eporady24.pl

Dlaczego warto?Numer telefonu pozwoli na kontakt
w przypadku podania nieprawidłowego emaila.
Otrzymasz SMS o wycenie i przygotowaniu
głównej odpowiedzi, a także w przypadku
problemów technicznych. Wiele razy podany
numer pomógł szybciej rozwiązać problem.

  Wycenę wyślemy do 1 godziny
* W dni robocze w godzinach od 7 do 20.
* W weekendy i święta do 4 godzin.

 • Tomasz Krupiński»

  Tomasz Krupiński

  Radca prawny, specjalizuje się w prawie nieruchomości i prawie lokalowym (wykup mieszkań, najem, eksmisje, zasiedzenia itp.) oraz w prawie rodzinnym (rozwody, alimenty, podział majątku itp.). Doradza też wspólnotom mieszkaniowym i zarządcom nieruchomości…

 • Eliza Rumowska»

  Eliza Rumowska

  Prawniczka związana z serwisem ePorady24 od początku jego istnienia, administrator, udziela porad w najbardziej złożonych sprawach. Specjalizuje się w prawie cywilnym, zwłaszcza w prawie konsumenckim (reklamacje, gwarancje itp.). Prowadzi własne biuro…

 • Hanna Żurowska»

  Hanna Żurowska

  Radca prawny od 1994 r., mediator. Udziela porad z zakresu prawa autorskiego i nowych technologii. Zajmuje się sporządzaniem regulaminów sprzedaży przez internet oraz umów z zakresu e-biznesu. Przygotowuje porady z prawa cywilnego, rodzinnego, pracy…

 • Jakub Bonowicz»

  Jakub Bonowicz

  Radca prawny obsługujący przedsiębiorców i osoby fizyczne w kraju i za granicą. W kręgu jego zainteresowań pozostają sprawy najbardziej kontrowersyjne. Specjalizuje się w prawie podatkowym (doradztwo w zakresie VAT, PIT, CIT, optymalizacja podatkowa…)

 • Wioletta Dyl»

  Wioletta Dyl

  Radca prawny. Udziela porad prawnych z zakresu prawa autorskiego, nowych technologii, ochrony danych osobowych, a także prawa konkurencji, podatkowego i pracy. Zajmuje się również sporządzaniem regulaminów oraz umów, szczególnie z zakresu e-biznesu…

 • Monika Wycykał»

  Monika Wycykał

  Prawniczka, specjalizuje się w prawie cywilnym, konsumenckim, prawie własności intelektualnej, mieszkaniowym i gospodarczym. Aktualnie doktorantka na Wydziale Prawa i Administracji UJ w Krakowie (w przygotowaniu rozprawa doktorska z zakresu prawa…

 • Pozostali prawnicy»

  Zespół ePorady24

  Zobacz opisy pozostałych prawników…

7 tysięcy pozytywnych opinii
zadowolonych klientów ›

Ponad 67 tysięcy
zrealizowanych zleceń ›

Pytania dodatkowe (do zakresu)
bez żadnych ograniczeń ›

 • Dajemy Ci 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy! Jeśli nie będziesz zadowolony z jakości otrzymanej porady – zwrócimy Ci 100% wpłaconej kwoty. Korzystając z naszych usług, nic nie ryzykujesz!

  Zobacz szczegóły
 • Boisz się, że porada może być zbyt zawiła lub niepełna? Nie martw się – po otrzymaniu porady możesz w nieograniczonym czasie zadawać nieograniczoną ilość nieodpłatnych pytań dodatkowych.

 • U nas zadanie pytania nic Cię nie kosztuje! Jeśli wycena porady nie będzie Cię satysfakcjonować – będziesz mógł bez konsekwencji zrezygnować z usługi.

 • Jeśli zależy Ci na błyskawicznej poradzie prawnej, to trafiłeś we właściwe miejsce. W typowych sprawach porad udzielamy do 24 godzin!

 • Masz niecodzienne pytanie prawne? Nasz zespół tworzy sztab specjalistów: doświadczeni prawnicy, radcy prawni, doradcy podatkowi, rzeczoznawcy i agenci celni, którzy nie tylko udzielą Ci wyczerpującej porady, ale w razie potrzeby będą reprezentować Cię w sądzie.

 • Porady prawne w naszym serwisie to przede wszystkim niezwykła wygoda – nie wychodzisz z domu, nie umawiasz się wcześniej z prawnikiem, a do tego masz stały dostęp do porady!

 • Masz krępujące pytanie? Wszedłeś w konflikt z prawem? Aby zadać pytanie, wystarczy, że podasz imię oraz e-mail. Prawnik, który udzieli Ci odpowiedzi, jest ponadto objęty bezwzględną tajemnicą powierzonych mu informacji – dzięki temu możesz być spokojny o poufność Waszej korespondencji.

 • Wydaje Ci się czasem, że prawnicy mówią obcym językiem? Nie u nas! W poradzie prawnej otrzymasz nie tylko cytaty z odpowiednich aktów prawnych, ale przede wszystkim ich jasnązrozumiałą interpretację w odniesieniu do Twojej konkretnej sytuacji.

 • W przeciwieństwie do tradycyjnych kancelarii prawnych
  u nas otrzymasz poradę w formie pisemnej, gotową
  do wydrukowania – dzięki temu masz pewność, że nic nie
  umknie Twojej pamięci, a w razie potrzeby możesz podeprzeć
  się wydrukowaną poradą w ewentualnym sporze z innymi.


Opinie naszych Klientów:

« ‹ Poprzednie
Następne › »
29.06.2010

Jestem bardzo zadowolony z porad prawnych serwisu ePorady24.pl. Wszystkie zawiłe prawne aspekty zostały przedstawione w sposób zrozumiały. Polecam ten serwis.

Grzegorz

28.06.2010

Bardzo polecamy kontakty z prawnikami z eporady24.pl. Na każde zadane pytanie otrzymaliśmy wyczerpującą odpowiedź, zrozumiałą dla laików.

Urszula

28.06.2010

Bardzo szybka reakcja na zadane pytanie. Rzetelna, wyczerpująca odpowiedź. Miła obsługa. Gorąco polecam.

Zdzisława

26.06.2010

Jestem bardzo zadowolona z uzyskanej porady, dziękuję za profesjonalną i szybką informację.

Pozdrawiam,

Marzena

26.06.2010

Odpowiedź na moje pytania otrzymałam bardzo jasno wytłumaczone, ale jeszcze nie skorzystałam z Waszej porady, przypuszczalnie wykorzystam Waszą wiedzę w miesiącu lipcu. Dziękuję i pozdrawiam.

Krystyna

25.06.2010

Dziękuję bardzo za udzielone porady. Odpowiedzi na moje pytania były rzetelne, wyczerpujące, poparte aktualnym stanem prawnym i przykładami. Bardzo pomogły mi w moich wątpliwościach. Ponownie dziękuję.

Magdalena

25.06.2010

Dziękuję za odpowiedzi na zadane pytania. Pragnę zaznaczyć, że czas oczekiwania na odpowiedź był bardzo krótki. Polecam korzystanie z eporad.

Piotr

25.06.2010

Jestem bardzo zadowolona z uzyskanej porady, na pewno wykorzystam jej warianty. Dziękuję.

Iwona

25.06.2010

Jestem zadowolony z odpowiedzi i odpowiedzi na pytania dodatkowe.

Dziękuję,

Paweł

24.06.2010

Jeżeli w poradach rozdawaliby Oskary, na pewno bym wysłał nominację do Oskara na eporady24.

Pozdrawiam,

Piotr

24.06.2010

Serwis godny polecenia, szybka odpowiedź, bardzo dobry kontakt, superpodejście do klienta.

Aldona

24.06.2010

Bardzo dziękuję za odpowiedź na moje pytanie. Obszerne wyjaśnienia, które otrzymałem, są podparte konkretnymi uchwałami i wyrokami SN, co dla mnie jest bardzo istotne. Dzięki eporadom dostałem przejrzystą argumentację, której w takiej formie nie otrzymywałem z tradycyjnych kancelarii adwokackich. Gorąco polecam wszystkim zainteresowanym tę formę porad prawnych, którą świadczy serwis ePorady24.pl.Ocena odpowiedzi: 5 w pięciostopniowej skali.
Panu Mirkowi Kielarowi i jego wspólnikom oraz całemu zespołowi życzę powodzenia i rozwoju. Stanowicie dobrą konkurencję dla tradycyjnych kancelarii adwokackich.

Pozdrawiam,

Andrzej

24.06.2010

Odpowiedź zgodna z oczekiwaniem, potwerdzona przez inne źródła.

Grażyna

24.06.2010

Korzystanie z usług serwisu eporady24 to czysta przyjemność. Pełen profesjonalizm, błyskawiczne odpowiedzi. Myślę, że nie naruszę w ten sposób zasad serwisu (a co za tym idzie – nie złamię prawa), ale chciałabym imiennie podziękować Panu Łukaszowi Mizerze za okazaną pomoc prawną, ale nie tylko – również bardzo serdecznie dziękuję za włożone serce, dyspozycyjność, okazane zrozumienie i, o co najtrudniej dzisiaj w świecie, zwykłą ludzką życzliwość i ciepło. Dziękuję bardzo serwisowi eporady24 i Panu Łukaszowi. Dziękuję za wszystko.

Wanda

22.06.2010

Ocena 5

Hanna

22.06.2010

Jestem bardzo zadowolona z fachowej porady i wyjaśnienia nurtujących mnie kwestii. Bardzo dziękuję za szybką i rzeczową odpowiedź. W razie jakichś problemów pozwolę sobie jeszcze na dodatkowe pytanie. Z góry dziękuję.

Teresa

21.06.2010

Superserwis. Bardzo polecam! Odpowiedź otrzymałem niespodziewanie szybko. Sprawa była dokładnie zbadana i opisana plus przedstawiono mi kilka rozwiązań. Cena jest nieco wysoka, ale naprawdę warto! Otrzymane porady bardzo się przydały. Dziękuję za pomoc i życzę dużo nowych klientów.

Anatol

21.06.2010

Bardzo dziękuję za fachową i w pełni wyczerpującą poradę, zarówno na pytanie zasadnicze, jak i pytania dodatkowe. Porada, której udzielił Pan Łukasz Mizera, była konkretna, precyzyjna i adekwatna do mojej sytuacji. Polecam korzystanie z EPORADY24, bo: szybko, solidnie, za rozsądną cenę.

Pozdrawiam,

Anna

21.06.2010

Fachowo i szybko, jestem zadowolony z udzielonych mi odpowiedzi.

Pozdrawiam,

Sebastian

19.06.2010

Szybka i fachowa odpowiedź na moje pytanie. Oby tak dalej. Dlaczego tak nie robią inni prawnicy?

Arkadiusz

« ‹ Poprzednie
Następne › »
wizytówka