Opinie naszych klientów

« ‹ Poprzednie
...
Następne › »

 

22.11.2013

Ocena 5

Agata

 

22.11.2013

Ocena 5

Agnieszka

 

22.11.2013

Ocena 5

Danuta

 

21.11.2013

Dziękuję za bardzo szybką i profesjonalną odpowiedź na zadane pytanie. Uzyskana porada prawna pomogła nam ukierunkować dalsze nasze poczynania. Mam nadzieję w przyszłości również korzystać z tej formy porad prawnych.

Beata

 

21.11.2013

Ocena 5

Bartłomiej, 26 lat

 

19.11.2013

Bardzo profesjonalne podejście do mojego problemu Pana Marka Goli pozwoliło mi na opanowanie problemu, zrozumienie. Dziękuję też za wielką cierpliwość tego Pana, jako że nie należałam do cierpliwych klientów z racji goniącego mnie terminu, o którym nie miałam pojęcia, a tak zdążyłam w ostatniej chwili. Polecam każdemu i dziękuję.

Zofia

 

19.11.2013

Bardzo dziękuję za wyczerpującą odpowiedz… Teraz juz wiemy na czym stoimy… Bardzo nam Pani pomogła, jestesmy wdzięczni. Na pewno jeszcze sie odezwiemy o dalsze porady. Oczywiście za odpłatnością. Pozdrawiamy. Polecamy wszystkim, ktorzy maja problemy a nie maja czasu biegać do adwokatów. Podziękowania dla Pani Anny Sochaj-Majewskiej. Pisaliśmy z bratem dużo, o problemach, kłopotach, stresie… jednak Pani Anna wysłuchała nas i otrzymaliśmy odpowiedz o jaka nam chodziło. Dziękujemy raz jeszcze.

Romana, 45 lat

 

19.11.2013

Wycena – bardzo szybka. Przygotowanie pisma (w tym porada) – realnie do 2 dni roboczych (gotowe przed 15:00, więc na upartego, do 16:00 można nawet złożyć osobiście). Czyli znów – zgodnie z obietnicą zawartą na stronie. Ceny – nie są wygórowane, najważniejsze iż nie zależą od wartości kwoty o którą spór się toczy. Jest dobrze. Największy plus – szybki dostęp do wielu prawników: radców, adwokatów ze specjalizacją z wielu dziedzin, każdy w swojej; w tradycyjnym modelu kancelarii jest 2-3 adwokatów (radców) i aplikant (potocznie sekretarka: przynieś, podaj, pozamiataj), trzeba chodzić do różnych miejsc aby coś załatwić.

Krzysztof, przedsiębiorca, 32 lata

 

19.11.2013

Bardzo szybka porada prawna, skuteczna, merytoryczna. BARDZO DZIĘKUJĘ PANI MONIKO. POZDRAWIAM.

Krzysztof, przedsiębiorca, 54 lata

 

18.11.2013

Ocena 4

Leszek, 56 lat, inżynier budowlany

 

16.11.2013

Jestem bardzo zadowolony z otrzymanej odpowiedzi na mój problem! Z pewnością polecę Waszą stronę znajomym, którzy mogą mieć pytania dotyczące rozliczeń z US. Dziękuję Panu Nowakowskiemu za pomoc i cierpliwość w udzielaniu odpowiedzi do zadawanych przeze mnie pytań. z pozdrowieniami.

Piotr, emeryt, 63 lata

 

16.11.2013

Dziękuję bardzo za wyczerpującą odpowiedź na moje pytanie. Bardzo pomogła mi w podjęciu decyzji w przedmiotowej sprawie.

Paulina, 78 lat

 

14.11.2013

Jestem zachwycona!!! Błyskawiczna porada, napisana językiem zrozumiałym dla laika. Polecam wszystkim!!!

Danuta, księgowa, 58 lat

 

14.11.2013

Jestem zadowolony z usług ePorad24. Z początku z moim problemem udałem się do prawnika, oczywisćie wstępną (czyli nie ostatnią) rozmowę ustalił na 100 zł; po godzinie czekania zdenerwowany wyszedłem z gabinetu (choć byłem umówiony na 16 to szanowna pani adwokat z kancelarii w mieście Czeladz-Piaski przyjmowała jeszcze innych interesantów do godziny 18, więc doszedłem do wniosku, że skoro tak traktuje swoich klientów, tak też będzie wyglądało jej zainteresowanie moim problemem). Po dłuższym namyśle i pewnych obawach – chodzi o koszt – zdecydowałem się na ePorady24 i tu miłe zaskoczenie, dostałem fachową pomoc od Pani Marty H., która odpowiedziała na wszystkie moje pytania, których dotyczył mój problem, zupełnie nie wychodząc z domu, w przyszłości na pewno jeszcze skorzystam. Pozdrawiam.

Adam

 

14.11.2013

Ocena 5

Ryszard, 48 lat

 

12.11.2013

Polecam moim znajomym Państwa stronę. Zespół pracuje rzetelnie, fachowo, solidnie. Nawet w kryzysowej sytuacji (kilka osób było chorych) Pani Mecenas powiadomiła mnie, ze dobę pozniej otrzymam odpowiedz. Wiem, jak szukac, poruszac sie w źródlach, materialach prawniczych, bo na studiach ekonomicznych mialam zajecia 3 lata z prawa. Potrzebowalam potwierdzenia od profesjonalisty, gdyż moja sytuacja (jako rencistki i inwalidki) diametralnie uległa zmianie. Zostalam na rok zwolniona z opłat przez Panią Prezydent Warszawy. Jeszcze raz dziekuje, bo jak ma sie wsparcie ze strony Państwa, to czlowiek staje sie bardziej pewny i spokojny.

Kinga, ekonomistka handlu zagranicznego, 49 lat

 

12.11.2013

Jestem pozytywnie zaskoczony merytorycznym poziomem uzyskanej porady. Przyznaję, że spodziewałem się jakichś ogólników, a otrzymałem profesjonalną odpowiedź na moje pytanie. Poza tym miłą rzeczą jest możliwość negocjowania ceny porady prawnej! Dziękuję i życzę Państwu dalszego rozwoju serwisu. Pozdrawiam.

Tomek, pracownik biurowy, 41 lat

 

12.11.2013

Dziękuję za kompetentną, zaangażowaną pomoc. Wskazówki przekazane wykorzystałam w praktyce – okazały się przydatne.

Anna, księgowa, 30 lat

 

11.11.2013

Bardzo wysoko oceniam działanie ePorad24. Dzięki otrzymanym informacjom, wygrałem b. ważną sprawę w sądzie.Bardzo wysoki profesjonalizm. B. dziękuję. Pozdrawiam.

Wiesław, 60 lat

 

11.11.2013

Nie mam słów dla okazania wdzięczności za pomoc, jaką otrzymałam na tym portalu. Portal RZETELNY, PROFESJONALNY i stworzony przez UCZCIWYCH ludzi i "dla" ludzi (nie tylko dla pieniędzy). Skorzystałam dwukrotnie z portalu ePorady24.pl w dwóch różnych sprawach. I dwukrotnie udało mi się załatwić swoje sprawy z korzyścią dla siebie i z możliwością wyegzekwowania swoich praw i należności. Prowadząca moje sprawy Pani IZABELA NOWACKA-MARZEION była osobą cierpliwą, rzeczową i odpowiadała szybko, w sposób wyczerpujący i jasny na każde moje drobne pytanie. A było ich naprawdę niemało. Poleciłabym każdemu skorzystanie z pomocy portalu ePorady24.pl. BARDZO DZIĘKUJĘ za wszystko.

Maria, psycholog, 46 lat

 

« ‹ Poprzednie
...
Następne › »