Opinie naszych klientów

« ‹ Poprzednie
...
Następne › »

 

06.06.2013

Na początku podszedłem do tego sceptycznie, ale po zadaniu kilku dodatkowych pytań i otrzymaniu na nie odpowiedzi jestem zadowolony ze świadczonej usługi. W przyszłości jak będzie potrzeba to na pewno skorzystam.

Andrzej, 51 lat

 

05.06.2013

Dziękuję Panu radcy prawnemu Markowi Goli. Pomógł mi bardzo. Zawsze gdy będę miał potrzebę uzyskania pomocy prawnej będę „pukał” do Państwa. Jak będzie już widac koniec mojej sprawy, powiadomię. Mam nadzieje, że do sądu nie będę musiał chodzić, zobaczymy. Dziękuję za prezent :-) Pozdrawiam serdecznie.

Sławek, technik, 59 lat

 

05.06.2013

Porada była wystarczająca, szkoda tylko że mamy tak słabe prawo, co powoduje, że nie kazdy obywatel jest traktowany jednakowo i powstaje sytuacja, że mamy państwo w państwie. Pozdrawiam!

Kazimierz, instruktor nauki jazdy, 53 lata

 

05.06.2013

Dziękuję za udzielone porady prawne. Pomogły mi w rozwiązywaniu moich problemów. Szczególnie dziękuję za upominki. Z poważaniem.

Bogdan, emeryt, 76 lat

 

05.06.2013

Jestem bardzo zadowolony z usług portalu. Porada prawna w pełni wyjaśniła mi moje wątpliwości. Polecam.

łukasz, 25 lat

 

05.06.2013

Witam serdecznie, jestem bardzo zadowolony z porad serwisu, fachowa opinia bardzo pomogła mi w mojej sprawie, gorąco polecam innym użytkownikom. Szybko, sprawnie i fachowo. Pozdrawiam.

Jan, 45 lat

 

04.06.2013

Zdecydowałem się na skorzystanie z serwisu ePorady24.pl, ponieważ miałem nietypowy temat rodzinny wymagający znajomości niemieckiego języka i prawa. Wiedziałem, że nie uzyskam kompletnej pomocy w kancelarii prawnej, ponieważ kolejne wątpliwości wychodzą w trakcie rozwiązywania tematu i trzeba na bieżąco zadawać pytania, a zadałem ich bardzo dużo, moja korespondencja z prawnikiem trwała MIESIĄC, odpowiedzi były przede wszystkim szybkie, starannie przygotowane i zrozumiałe. Poczułem wielką ulgę po rozwiązaniu mojego tematu mając świadomość, że zostało to załatwione profesjonalnie za przystępną cenę i tutaj muszę dodać, że nie wyobrażam sobie ilości wizyt w kancelarii prawnej, żeby tak kompleksowo załatwić moją sprawę, a nie wspomnę już o kosztach i poświęconym czasie. Nie ulega wątpliwości, profesjonalizm i zaangażowanie na najwyższym poziomie, brakuje mi słów, aby wyrazić moją wdzięczność i zadowolenie za pomoc dla Pana Grzegorza Gęborka – właściwym będzie określenie megaeksperta, jeszcze raz WIELKIE DZIĘKI!!! Nie skorzystam już z innej formy pomocy prawnej, ponieważ wrócę do serwisu ePorady24.pl i zachęcam do korzystania osoby, które wahają się i mają wątpliwości. Naprawdę można rozwiązać problem, nie wychodząc z domu, mając do dyspozycji domowy spokój oraz nieograniczony czas na przemyślenia i zadawanie nasuwających się pytań, to wielki komfort. Pozdrawiam serdecznie wszystkie osoby, które przyczyniają się do takiego funkcjonowania serwisu ePorady24.pl i dbają o nasze prawa!!!

Mariusz, 42 lata

 

02.06.2013

Dziękuję za porade, gdyż nie wiedziałem, jakie kroki mam poczynić, jako że po raz pierwszy mam do czynienia ze zgłoszeniem problemu do sądu.

Władysław, emeryt, jednoosobowa działalność gospodarcza, 69 lat

 

02.06.2013

Na swoje pytanie dotyczace prawa do zasiłku przedemerytalnego uzyskałam wszechstronną i wyczerpującą poradę od p. Marty Handzlik. Odpowiedź była jasna, zrozumiała i napisana jezykiem „dla ludzi”. Jestem w 100% zadowolonym klientem, dlatego polecam Wasz serwis każdemu. Dziękuję.

Maria

 

31.05.2013

Bardzo kompetentny prawnik. Jestem pod wrażeniem zarówno tempa odpowiedzi na moje pytania, jak i staranności, z jaką odpowiedzi zostały przygotowane. Nie mam watpliwości, że mam do czynienia z profesjonalistą.

Szymon

 

31.05.2013

Ocena 5

Kamila, 27 lat, oddzialowa

 

30.05.2013

Witam! Cóż można rzec. Pełen profesjonalizm, wspaniałe podejście do klienta, naprawdę pierwszy raz spotykam się z tak miłą kadrą i pełnym profesjonalizmem za bardzo rozsądną cenę, bo w dzisiejszych czasach to też ważne. Jestem wdzięczny za tak szybkie odpowiedzi ponieważ nie zadałem ich mało. Gorąco polecam. Nie ma co się zastanawiać. Jeżeli będę jeszcze potrzebował porad prawnych na pewno się zgłoszę. Pozdrawiam i zachęcam wszystkich niezdecydowanych.

Paweł, 27 lat

 

29.05.2013

Ocena 5

Justyna, 41 lat

 

29.05.2013

Ocena 5

Marek, 40 lat, właściciel firmy

 

29.05.2013

Profesjonalizm, profesjonalizm, profesjonalizm… i tak dalej. Jest serwis ePorady24.pl i później wielka, czarna dziura. Otrzymałem, korzystając z pewnej podrzędnej kancelarii, informację, że moje zachowanie może nosić znamiona czynu zabronionego. Szok!!! Ocena fachowców z serwisu ePorady24.pl zgoła odmienna, poparta orzeczeniami. Okazuje się, że sprawa czysta jak łza!!! Polecam!!!

Tomek, 38 lat

 

29.05.2013

Borykałam się ze wspólnotą mieszkaniową. Odpowiedź na mój problem utwierdziła mnie w przekonaniu, że działam słusznie. Przekazana odpowiedź była wyczerpująca, dała mi podstawę prawną oraz wskazała kierunek dalszych działań. Z przyjemnością powiększam grono Państwa zadowolonych klientów. W przyszłości na pewno tylko w serwisie ePorady24.pl będę szukała pomocy. Pozdrawiam serdecznie.

Bożena, ekonomista, 56 lat

 

29.05.2013

Ocena 4

Janina, matematyk

 

28.05.2013

Ocena 5

Lidia

 

28.05.2013

Porada prawna na wysokim poziomie. Zadałem również pytanie dodatkowe, na które otrzymałem satysfakcjonującą odpowiedź. Bardzo dobry kontakt. Bardzo dziękuję Panu Jakubowi Bonowiczowi za porady.

Jerzy

 

28.05.2013

Porada dokonana w sposób bardzo szybki oraz dokładny. Język zrozumiały dla zwykłego człowieka.

Lucyna, emerytka, 60 lat

 

« ‹ Poprzednie
...
Następne › »