Opinie naszych klientów

« ‹ Poprzednie
...
Następne › »

 

21.05.2013

Gdy jeszcze raz będę musiał skorzystać – to z przyjemnością!

Szymon, home manager, 34 lata

 

21.05.2013

Uffff. Było ciężko, Pan Marek Gola się ze mną namęczył. Jednak jego profesjonalizm, zaangażowanie i ogromna wiedza, ale również życzliwość i sympatia sprawiły, że problem mój rozwiązał i przedstawił w perfekcyjny sposób. Panie Marku, dziękuję za poświęcony czas. Bardzo dziękuję!!! Podkreślę po raz kolejny: nie spotkałem się nigdzie z tak rzetelną i fachową obsługą prawną.

Tomek, 38 lat

 

21.05.2013

Wszystko w najlepszym porządku.

Maciej, wiceprezes zarządu

 

20.05.2013

Opinia na temat usługi jak najbardziej pozytywna. Serdecznie dziękuję za pomoc w podjęciu decyzji oraz za obiektywizm w ocenie sytuacji.

Barbara, 37 lat

 

20.05.2013

Byłem mile zaskoczony szybkim udzieleniem wyczerpującej porady prawnej w ciągu weekendu na główne pytanie, jak i następnie szybką reakcją na pytanie dodatkowe do tematu. Jestem zadowolony z wyboru serwisu ePorady24.pl.

Janusz

 

19.05.2013

Muszę przyznać, że bardzo mi pomogliście. Proste, rzetelne odpowiedzi, a co ważne – szybko i bez wychodzenia z domu. Polecam gorąco. Na pewno jeszcze nie raz skorzystam. Dziękuję.

Iwona, 42 lata

 

19.05.2013

Bardzo szybka, konkretna, fachowa porada. Otrzymałem wyjaśnienia i odpowiedzi na wszystkie zadane pytania.

Rafał

 

17.05.2013

Witam! Odpowiedzi na moje pytania oceniam bardzo wysoko. Otrzymałem je bardzo szybko i w sposób zrozumiały dla osoby nieposiadającej wykształcenia prawniczego. Ponownie dziękuję. Pozdrawiam.

Jarosław, 46 lat

 

16.05.2013

Ocena 4

Andrzej, 60 lat, inżynier

 

16.05.2013

Bardzo dobry serwis. Odpowiedź rzeczowa i poparta aktualnymi przepisami. Dobry kontakt oraz możliwość wyjaśniania w razie wątpliwości. Polecam ePorady24.pl.

Leszek, 58 lat

 

16.05.2013

Skorzystałam z serwisu ePorady24.pl po raz pierwszy i jestem bardzo pozytywnie zaskoczona pełnym profesjonalizmem Pani Iryny Kowalczuk, która zajęła się moim problemem. Odpowiedź na zadane pytanie była bardzo wyczerpująca, poparta wieloma artykułami K.c., a także wyrokami Sądu Najwyższego orzekanymi w podobnych sprawach. Również odpowiedź na zadane dodatkowe pytanie dotyczące mojej sprawy była szybka i rzetelna. Polecam ten serwis, zwłaszcza że wycena tak cennej porady nie jest wygórowana. Dostałam także dodatkowo (bezpłatnie) wzory pism procesowych, a także darmowy eBook. Jeszcze raz gorąco polecam.

Ewa, urzędnik państwowy, 60 lat

 

16.05.2013

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Panem Polanowskim. Otrzymałem wyczerpujące odpowiedzi na mój problem. Wielkie dzięki. Pozdrawiam całą „drużynę” ePorady24.pl.

Jan, rencista, 63 lata

 

15.05.2013

Ocena 4

Zbigniew, 52 lata, handlowiec

 

14.05.2013

W mojej opinii udzielone mi przez Państwa odpowiedzi i porady są profesjonalne, rzeczowe i w dużej mierze pomogły mi w rozwiązaniu problemu. Dziękuję. W przyszłości, jeśli będę potrzebowała porady, to bez wątpienia skorzystam właśnie z Państwa usług.

Jolanta

 

14.05.2013

Drugi raz już korzystam z porady prawnika i znowu jestem pod ogromnym wrażeniem. Bardzo rzetelnie, wyczerpująco, z poruszeniem najmniejszych detali, do tego bardzo zrozumiałym językiem, co dla osoby niezajmującej się prawem jest bardzo ważne i czytelne. Wierzę, że kierując się Waszymi wskazówkami, doprowadzę swoją sprawę szczęśliwie do końca. Bardzo dziękuję i pozdrawiam.

Maria

 

14.05.2013

Bardzo dziękuję. Szybko, jasno i na temat. Pozdrawiam.

Ewelina, 36 lat

 

12.05.2013

Serdecznie dziękuję za błyskawiczne i kompetentne odpowiedzi na pytanie główne i dodatkowe trzy pytania. Jestem pod wrażeniem tego, że zajęliście się moją sprawą i nawet w niedzielę uzyskuję odpowiedzi na nurtujące mnie wątpliwości. Nie wiem, jak poradziłabym sobie bez Was. Serdeczne dzięki.

Ania

 

11.05.2013

Bardzo szybka, a co najważniejsze: konkretna, rzetelna oraz fachowa pomoc i porada. Otrzymałam wyjaśnienia i odpowiedzi na wszystkie nurtujące mnie pytania. Dlatego polecam, a i sama z pewnością ponownie skorzystam, gdyby zaistniała taka konieczność.

Barbara

 

11.05.2013

Portal ten to wspaniała rzecz, osobiście jestem bardzo zadowolony z wyczerpującej odpowiedzi i takiej formy pomocy. Wiele jest przeciętnych osób, szczególnie tych, co mało mieli lub mają kontaktu i orientacji w przepisach prawa. Dla nich jest to wielka pomoc. Waszą stronę mam wklejoną do ulubionych linków (kto wie, może jeszcze będę musiał zasięgnąć opinii prawnej). Osobiście polecam ten portal wszystkim moim znajomym, gdyby potrzebowali takiej formy pomocy z dziedziny prawa. W tym miejscu jeszcze raz chcę podziękować szczególnie Pani Małgorzacie Rybarczyk, która zajmowała się moim przypadkiem i w sposób wyczerpujący udzieliła odpowiedzi na ważne dla mnie kwestie. Taka strona internetowa potwierdza, że Internet to nie tylko miejsce prostej rozrywki, ale też miejsce, gdzie można znaleźć fachową pomoc! Gratuluję wspaniałego pomysłu wszystkim, którzy tworzą Wasz portal.

Roman, wolny zawód, 47 lat

 

11.05.2013

Usługa świadczona profesjonalnie i szybko, odpowiedzi i komentarze wyczerpujące. Dziękuję.

Jan

 

« ‹ Poprzednie
...
Następne › »