Opinie naszych klientów

« ‹ Poprzednie
...
Następne › »

 

13.08.2013

Witam. Jestem zadowolony z usług portalu, bardzo mi pomogły w rozwiązaniu sprawy, pełny profesjonalizm i polecam innym korzystanie z usług tego serwisu. Dziękuję.

Adam, rolnik, 37 lat

 

12.08.2013

Szybka i bardzo rzeczowa interpretacja prawa.

Krystyna

 

12.08.2013

Nigdy nie miałem do czynienia z prawem, a tym bardziej aby coś napisać lub dowiedzieć się, jak się załatwia sprawy prawne, nie miałem zielonego pojęcia. Słyszałem od innych znajomych osób, jakie mieli problemy, jeżeli wykorzystywali rady adwokatów lub innych prawników polecanych przez inne osoby. Też próbowałem początkowo tej drogi, ale ona nie przyniosła efektu. Zacząłem szukać wiadomości w internecie i znalazłem stronę ePorady24.pl. Czytając opinie osób, które skorzystały z porad zrozumiałem, że to jest to, czego szukam. Na tej podstawie mój problem został rozwiązany w bardzo fachowy sposób i miałem pełne rozeznanie w nurtującej mnie sprawie. Wiadomo, że pierwsza odpowiedź nie była całkowicie zadowalająca, gdyż moje pytanie nie zawierało wszystkich konkretów. Dopiero po doprecyzowaniu moich wyjaśnień odnośnie pytania otrzymałem odpowiedzi, które w późniejszym okresie potwierdziły się trafnością nawet w prokuraturze, czym byłem bardzo zaskoczony. Ponieważ całość sprawy nie jest jeszcze zakończona, to wiem, że gdybym miał dalsze problemy, to zawsze mogę skorzystać z rad udzielanych na tym portalu. Polecam tę drogę wszystkim zainteresowanym, którzy mają jakieś problemy z rozwiązaniem swoich spraw, aby skorzystali, a na pewno nie będą żałowali swoich kroków.

Sylwester, inżynier elektromechanik, 60 lat

 

11.08.2013

Otrzymalam szybko wyczerpującą i profesjonalną odpowiedz. Wprawdzie była ona dla mnie niezbyt korzystna, jednakże pomogła mi w podejmowaniu dalszych decyzji. Dziękuję serdecznie. Jezeli zajdzie taka potrzeba, z pewnością skorzystam w przyszłosci z tego serwisu. Polecam.

Beata, 51 lat

 

09.08.2013

Ocena 3

Kazimiera

 

09.08.2013

Udzielone odpowiedzi pomogły mi w rozwiązywaniu swoich problemów. Jestem wdzięczna, doceniam profesjonalizm i bardzo szybki kontakt. Dziękuję i Pozdrawiam.

Alina

 

09.08.2013

Otrzymana odpowiedź była wyczerpująca, napisana zrozumiałym dla laika językiem. Jeżeli zdecydujemy się na likwidację na pewno poprosimy o pomoc prawną. Dziękujemy za dotychczasową współpracę.

Bożena, emerytka

 

08.08.2013

Bardzo szczegółowa i wyczerpująca porada.

Mirosław, 55 lat

 

08.08.2013

Odpowiedź jasna, klarowna i wyczerpująca. Serwis działa świetnie. Polecam innym użytkownikom.

Michał, nauczyciel, 49 lat

 

07.08.2013

Ocena 5

Adriana, 57 lat, Biegły Rewident

 

06.08.2013

Polecam z czystym sumieniem Pana Aleksandra Słysza, w moim odczuciu najbardziej wyczerpująca temat porada z trzech problemów, z jakimi sie zgłaszałam. Odpowiedz fachowa, równoczesnie dobrze wprowadzająca w temat laika, wyczerpująca; argumentacją i jednym pismem rozwiązałam problem na dwóch szczeblach: i US, i IS.

Agnieszka, inżynier, 43 lata

 

05.08.2013

Ocena 5

Jadwiga, 62 lata, psycholog

 

05.08.2013

Witam, odpowiedź prawnika przyszła szybko. Była wyczerpująca i zawierała przegląd potencjalnych sytuacji również w pokrewnych dziedzinach naszej działalności. Jestem mile zaskoczona, ponieważ pytanie swoje zawęziliśmy do 1 dziedziny, zaś prawnik przewidział również inne potencjalne problemy, które szczegółowo opisał.

Wioletta

 

05.08.2013

Witam! Dziękuję za wsparcie prawne w mojej sprawie, chciałbym wyraźnie zaznaczyć, iż z logicznego punktu widzenia moja sprawa wydawała się bardzo prosta, bo dwa przeciwstawne orzeczenia nie powinny mieć miejsca w praktyce sądowej, moje bardzo głębokie zaangażowanie, tj. czytanie akt sądowych, analiza artykułów kodeksów, a szczególnie rady Pana Mecenasa Janusza Polanowskiego dały mi nadzieję, że sąd w końcu rozwiąże ten "węzeł gordyjski". Z zagadnieniami prawnymi spotkałem się po raz pierwszy w życiu i nie myślałem, że zostanę nagle "wrzucony na głęboką wodę". Dziwi mnie jednak fakt, że w dobie pełnej cyfryzacji i komputeryzacji sądów powszechnych było możliwe popełnienie tak poważnych błędów formalnych ze strony sądu w tej sprawie, dlatego moje podejrzenie co do tendencyjności tak shierarchizowanej struktury sądu nadal pozostało. Rady prawne udzielone przez portal oceniam bardzo wysoko, ponieważ pozwoliły mi na doprecyzowanie zarzutów wyrażonych w pismach procesowych, oraz świadomość, że jeszcze bardzo daleka droga do ostatecznego rozstrzygnięcia.

Pozdrawiam

Janusz, inż. elektronik, 62 lata

 

04.08.2013

Obsługa bardzo szybka i uprzejma. Prawie wszystko jest na temat.

Krzysztof

 

03.08.2013

Jestem bardzo zadowolona z udzielonej przez Państwa porady. Szczerze powiem, chyba nawet nie spodziewałam się tak konkretnej i rzeczowej odpowiedzi. Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia.

Milena, księgowa, 36 lat

 

02.08.2013

Szybka odpowiedź na moje pytania i co najważniejsze - wyczerpująca. Cieszę się, że mogłem porozmawiać o swoim problemie. Jest to wielki ciężar tracić rodzinę. Jestem osobą, która otrzymała od rodzićów dobre wychowanie i wyższe wykształcenie. Sam pragnąłem mieć takie ciepło rodzinne, ale tak mi się układa. Szkoda, dla dobra dziecka trzeba poczynić należyty krok. Nie zdawałem sobie sprawy, że otrzymam tą drogą tak obszerną poradę. Umówiłem się z adwokatką, zrezygnowałem, gdyż stwierdziłem, że pójście tą drogą nada mi odpowiedni kierunek sprawy. Ocena za poradę jest doskonała. Polecam! Dziękuję za poradę.

Przemysław, magister ogrodnik, 42 lata

 

31.07.2013

Za wszystkie informacje dotyczące mojej sprawy b. dziękuję. Dobrze że istnieje taka PORADNIA, która stara się jak może pomóc w rozwiązaniach problemów prawnych, ktore sa tak sformułowane że potrzebują pomocy prawnika do ich interpretacji. Ile ludzi traci zdrowia, nerwow i czasu i pieniędzy by dojść, dojechac do prawnika; a tu proszę! Wszyscy Ci co potrzebujecie fachowej pomocy prawniczej, siadajcie przed ekranem swoim lub Wam bliskim, znajomym i załatwiajcie swoje sprawy. Przynajmniej zaoszczędzicie swoje zdrowie i czas, pieniadze to rzecz nabyta! POZDRAWIAM WSZYSTKICH.

Janek, emeryt, 59 lat

 

29.07.2013

Bardzo dziękuję Panu Tomaszowi Krupińskiemu za bardzo fachową i szczegółową odpowiedź na moje pytanie. Jestem bardzo zadowolona z Państwa pracy. Wszystkie sprawy prawne zostały mi wyjaśnione w sposób dla mnie zrozumiały. Dziękuję i polecam innym osobom.

Ewa

 

29.07.2013

Wszystkim polecam serwis, prawnicy na wysokim poziomie. Na moje pytanie dostałam wyczerpującą odpowiedź, za którą bardzo dziękuję.

Jolanta, 52 lata

 

« ‹ Poprzednie
...
Następne › »