Opinie naszych klientów

« ‹ Poprzednie
...
Następne › »

 

24.07.2015

Porada profesjonalna, wyczerpująca i rzetelna -serdecznie dziękuję za pomoc.

Janusz

 

24.07.2015

Nie po raz pierwszy współpracowałem z Kancelarią. Bardzo jestem zadowolony, jak zawsze. Otrzymałem obszerne, cenne informacje. Zdecydowanie Państwa polecam.

Dariusz, 51 lat

 

23.07.2015

Serwis eporady24 jest naprawdę wspaniały. Nie mieszkam w kraju i byłoby mi ciężko kontaktować się ciągle z adwokatem. W serwisie mogłam wszystko dokładnie opisać i otrzymałam poradę bardzo, bardzo zrozumiałą i konkretną. Pan Mecenas napisał mi również pismo, które teraz mogę wysłać i czekać na odpowiedz. Myślę, że będę nadal korzystała z serwisu. Już poleciłam swoim znajomym mieszkającym w Niemczech. Naprawdę warto korzystać z tego serwisu.

Hanna

 

22.07.2015

Dziękuję bardzo za odpowiedzi, które wyjaśniły mi wątpliwości i dodały nowej wiedzy. Odpowiedzi otrzymałem w bardzo krótkim czasie od chwili złożenia zapytania. Odpowiedzi na pytania dodatkowe, uzupełniające do pytania głównego, otrzymałem bezpłatnie.

Jerzy

 

21.07.2015

Świetna odpowiedź dana przez dobrego prawnika. Można przeprowadzić korespondencję i nie mam tego odczucia, że prawnik próbuje ode mnie wyciągnąć tylko pieniądze.

Piotr, inżynier oprogramowania, 33 lata

 

21.07.2015

Witam zainteresowanych! Korzystałem z serwisu eporady24.pl ponieważ szukałem doradztwa z zakresu prawa spadkowego. Do mojego problemu specjaliści podeszli poważnie, szybko, profesjonalnie i jak się okazało, mieli słuszność. Błyskawicznie (bo dzień był wolny od pracy) otrzymałem również odpowiedzi na pytania dodatkowe. Polecam.

Z poważaniem,

Marek

 

20.07.2015

Rzetelna wyczerpująca odpowiedź, pełne zadowolenie z usługi.

Wojciech, drukarz

 

17.07.2015

Otrzymana opinia pomogła mi w podjęciu decyzji. Odpowiedz jasna i wyczerpująca poparta fachową wiedzą. Jestem zadowolona i polecam usługi ta drogą.

Aleksandra, nauczyciel

 

17.07.2015

Naprawdę, porada expressowa. Mam jeszcze kilka pytań i jestem pewna, że otrzymam odpowiedź, która pomoże załatwić mi moja sprawę.

Hanna

 

17.07.2015

Dziękuję za dotychczasowe porady .Sprawa jest w toku, 7 sierpnia mamy wizytę u notariusza (większość rodzeństwa mieszka za granicą ). Jaki będzie ostateczny finał - nie wiem . Z państwa pomocy jestem bardzo zadowolony .

Karol, 55 lat

 

17.07.2015

Uzyskana porada w sposób wyczerpujący wyjaśniła mi mój problem i przygotowała do wykonania następnych kroków prawnych.

Wiesław, inżynier, 64 lata

 

16.07.2015

Z uzyskanej porady jestem zadowolona. Poradę uzyskałam szybko i potwierdziła ona moją wcześniejszą wiedzę, dotyczącą interesującego mnie problemu. Choć problem prawny nie został rozwiązany (takie mamy prawo) otrzymana porada pomogła mi w podjęciu decyzji związanej z moim problemem i planowaną sprawą sądową. Przystępna cena porady jest dodatkowym atutem i jestem przekonana, że w przyszłości, w przypadku jakichkolwiek wątpliwości prawnych, skorzystam również z tej formy pomocy prawnej.

Krystyna

 

16.07.2015

Dziękuję bardzo za dokładną, szybką i profesjonalną odpowiedź .Jestem bardzo zadowolona będę polecała Państwa usługi każdemu kto będzie ich potrzebował. Cieszę się, że tak szybko dostałam wyczerpującą wiadomość.

Pozdrawiam

Bożena, emerytka, 64 lata

 

15.07.2015

Na razie odpowiedź jest jasna , ale wysłałam pytania dodatkowe ,w razie konieczności myślę, że skorzystam z dalszych usług.

Małgorzata, księgowa, 57 lat

 

15.07.2015

Pismo przygotowane szybko i fachowo - cieszę się, że skorzystałem z portalu i pomocy Prawnika, gdyż samemu tak jasno i zarazem "prawniczo" nie sporządziłbym dokumentu do Sądu. Dziękuje za dotychczasową pomoc.

Darek

 

15.07.2015

Bardzo dziękuje za dotychczasową pomoc. Szczególnie cenię sobie cierpliwość Prawników. Zdaję sobie sprawę z tego, że dla Prawnika większość zadawanych pytań jest "oczywistych" i tym bardziej cenię ich czas poświęcony na rozpoznanie problemu. Sam zadawałem kilkanaście pytań i na każde z nich otrzymywałem błyskawiczną, a co najważniejsze fachową poradę. Szczerze polecam korzystanie z tego portalu, gdyż pozwala on na chociaż częściowe zdobycie wiedzy w jakże zawiłych paragrafach naszego prawa. Jeszcze raz serdecznie dziękuję.

Darek

 

14.07.2015

Uważam że strona internetowa z dostępem do porad które możemy uzyskać od najlepszych adwokatów, radców prawnych to bardzo fajne rozwiązanie . Bez czekania, bez umawiania się na porady dosłownie w kilku pytaniach i odpowiedziach Pani Adwokat Anna Sufin szczegółowo wyjaśniła mi jak powinno wyglądać moje pismo, jakie zastosować artykuły i co powinnam w nim podnieść, na co zwrócić uwagę przy wnoszeniu sprzeciwu. Bezzwłoczne odpowiedzi na pytanie i każde pytanie dodatkowe, prosta forma wysyłki dokumentów celem zaznajomienia się z materiałem...to wszystko przemawia za poleceniem do korzystania z fachowej pomocy prawnej bez wychodzenia z domu a tym samym wiąże się z ochroną naszego cennego czasu. Naprawdę zasługują na miano RZETELNEJ FIRMY. Będę korzystała z serwisu ponieważ moja sprawa jest w toku a ja nie zamierzam się poddać. Nie mniej jednak na ten moment Serdecznie dziękuję za porady.

Wioletta, księgowa, 43 lata

 

14.07.2015

Szybko i konkretnie. Super alternatywa dla wszystkich których gonią terminy. Oszczędność czasu i pieniędzy.

Pozdrawiam i Dziękuję

Darek, 48 lat

 

14.07.2015

Odpowiedz na moje pytanie była konkretna.

Bernadeta, 46 lat

 

10.07.2015

Bardzo rzetelna i wyczerpująca odpowiedź. Krótki okres oczekiwania. Polecam wszystkim potrzebującym pomocy prawnej.

Danuta, emeryt

 

« ‹ Poprzednie
...
Następne › »