Indywidualne Porady Prawne – ePorady24

Specjaliści z różnych dziedzin

Zadanie pytania do niczego nie zobowiązuje!  /  Pracujemy 7 dni w tygodniu

Załącznik 1:
+ Dodaj następny załącznik

. . .
Maksymalny rozmiar pojedynczego
załącznika to 15 Mb.
Jeśli Twój plik jest większy
prosimy go przesłać mailem
na adres pliki@eporady24.pl

Dlaczego warto?Numer telefonu pozwoli na kontakt
w przypadku podania nieprawidłowego emaila.
Otrzymasz SMS o wycenie i przygotowaniu
głównej odpowiedzi, a także w przypadku
problemów technicznych. Wiele razy podany
numer pomógł szybciej rozwiązać problem.

  Wycenę wyślemy do 1 godziny
* W dni robocze w godzinach od 7 do 20.
* W weekendy i święta do 4 godzin.

 • Tomasz Krupiński»

  Tomasz Krupiński

  Radca prawny, specjalizuje się w prawie nieruchomości i prawie lokalowym (wykup mieszkań, najem, eksmisje, zasiedzenia itp.) oraz w prawie rodzinnym (rozwody, alimenty, podział majątku itp.). Doradza też wspólnotom mieszkaniowym i zarządcom nieruchomości…

 • Eliza Rumowska»

  Eliza Rumowska

  Prawniczka związana z serwisem ePorady24 od początku jego istnienia, administrator, udziela porad w najbardziej złożonych sprawach. Specjalizuje się w prawie cywilnym, zwłaszcza w prawie konsumenckim (reklamacje, gwarancje itp.). Prowadzi własne biuro…

 • Hanna Żurowska»

  Hanna Żurowska

  Radca prawny od 1994 r., mediator. Udziela porad z zakresu prawa autorskiego i nowych technologii. Zajmuje się sporządzaniem regulaminów sprzedaży przez internet oraz umów z zakresu e-biznesu. Przygotowuje porady z prawa cywilnego, rodzinnego, pracy…

 • Jakub Bonowicz»

  Jakub Bonowicz

  Radca prawny obsługujący przedsiębiorców i osoby fizyczne w kraju i za granicą. W kręgu jego zainteresowań pozostają sprawy najbardziej kontrowersyjne. Specjalizuje się w prawie podatkowym (doradztwo w zakresie VAT, PIT, CIT, optymalizacja podatkowa…)

 • Wioletta Dyl»

  Wioletta Dyl

  Radca prawny. Udziela porad prawnych z zakresu prawa autorskiego, nowych technologii, ochrony danych osobowych, a także prawa konkurencji, podatkowego i pracy. Zajmuje się również sporządzaniem regulaminów oraz umów, szczególnie z zakresu e-biznesu…

 • Monika Wycykał»

  Monika Wycykał

  Prawniczka, specjalizuje się w prawie cywilnym, konsumenckim, prawie własności intelektualnej, mieszkaniowym i gospodarczym. Aktualnie doktorantka na Wydziale Prawa i Administracji UJ w Krakowie (w przygotowaniu rozprawa doktorska z zakresu prawa…

 • Pozostali prawnicy»

  Zespół ePorady24

  Zobacz opisy pozostałych prawników…

7 tysięcy pozytywnych opinii
zadowolonych klientów ›

Ponad 67 tysięcy
zrealizowanych zleceń ›

Pytania dodatkowe (do zakresu)
bez żadnych ograniczeń ›

Marcin Sądej

Prawnik, absolwent Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, ukończone studia podyplomowe z zakresu Przeciwdziałania Przestępczości Gospodarczej i Skarbowej oraz z zakresu Rachunkowości i Rewizji Finansowej. Współpracuje z kancelariami doradców podatkowych oraz biurami rachunkowymi. Na co dzień zajmuje się obsługą prawną spółek handlowych. Publikuje artykuły o tematyce podatkowej. Udziela porad z zakresu prawa podatkowego, handlowego oraz cywilnego.

 • Dajemy Ci 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy! Jeśli nie będziesz zadowolony z jakości otrzymanej porady – zwrócimy Ci 100% wpłaconej kwoty. Korzystając z naszych usług, nic nie ryzykujesz!

  Zobacz szczegóły
 • Boisz się, że porada może być zbyt zawiła lub niepełna? Nie martw się – po otrzymaniu porady możesz w nieograniczonym czasie zadawać nieograniczoną ilość nieodpłatnych pytań dodatkowych.

 • U nas zadanie pytania nic Cię nie kosztuje! Jeśli wycena porady nie będzie Cię satysfakcjonować – będziesz mógł bez konsekwencji zrezygnować z usługi.

 • Jeśli zależy Ci na błyskawicznej poradzie prawnej, to trafiłeś we właściwe miejsce. W typowych sprawach porad udzielamy do 24 godzin!

 • Masz niecodzienne pytanie prawne? Nasz zespół tworzy sztab specjalistów: doświadczeni prawnicy, radcy prawni, doradcy podatkowi, rzeczoznawcy i agenci celni, którzy nie tylko udzielą Ci wyczerpującej porady, ale w razie potrzeby będą reprezentować Cię w sądzie.

 • Porady prawne w naszym serwisie to przede wszystkim niezwykła wygoda – nie wychodzisz z domu, nie umawiasz się wcześniej z prawnikiem, a do tego masz stały dostęp do porady!

 • Masz krępujące pytanie? Wszedłeś w konflikt z prawem? Aby zadać pytanie, wystarczy, że podasz imię oraz e-mail. Prawnik, który udzieli Ci odpowiedzi, jest ponadto objęty bezwzględną tajemnicą powierzonych mu informacji – dzięki temu możesz być spokojny o poufność Waszej korespondencji.

 • Wydaje Ci się czasem, że prawnicy mówią obcym językiem? Nie u nas! W poradzie prawnej otrzymasz nie tylko cytaty z odpowiednich aktów prawnych, ale przede wszystkim ich jasnązrozumiałą interpretację w odniesieniu do Twojej konkretnej sytuacji.

 • W przeciwieństwie do tradycyjnych kancelarii prawnych
  u nas otrzymasz poradę w formie pisemnej, gotową
  do wydrukowania – dzięki temu masz pewność, że nic nie
  umknie Twojej pamięci, a w razie potrzeby możesz podeprzeć
  się wydrukowaną poradą w ewentualnym sporze z innymi.


Opinie naszych Klientów:

« ‹ Poprzednie
Następne › »
15.04.2011

Bez obaw, polecam wszystkim niedowiarkom ten portal. Na początku przyznam, że sama miałam pewne obawy, by skorzystać z tej formy usług, ale – jak się okazało – niepotrzebnie. Otrzymałam bardzo wyczerpującą poradę prawną na zadany temat, dodam jeszcze, że uzyskałam więcej informacji niż zadanych pytań – opartych na przepisach prawnych z podaniem norm prawnych czy tez obowiązujących ustaw. Ponadto informacje przesłano mi bardzo szybko, nie wychodząc z domu. Polecam :))

Dzięki,

Iwona

15.04.2011

Jestem zadowolona z odpowiedzi. Mogłam zadać dodatkowe pytania. Polecam na przyszłość.

Gabriela

15.04.2011

Jestem bardzo wdzięczny za cierpliwość i wyczerpujące odpowiedzi. Bardzo mi pomogliście. Nie mając czasu na wizytę u prawnika, osobiście uzyskałem fachową pomoc. Na pewno jeszcze skorzystam z Waszych porad.

Andrzej

14.04.2011

Jestem bardzo zadowolona. Porady pana Aleksandra Słysza z dziedziny prawa podatkowego były szybkie, rzetelne i wyczerpujące. Najważniejsze jest to, że dzięki nim jestem teraz spokojna, że w urzędzie skarbowym wszystko jest załatwione, jak trzeba.

Maria

14.04.2011

Profesjonalna i wyczerpująca odpowiedź. Dziękuję!

Zbigniew

14.04.2011

Dziękuję za opinię. Szczegółowa, obszerna i profesjonalna.

Bogumił

14.04.2011

Ocena 5

Zbigniew

14.04.2011

Polecam. Dziękuję za szybką i wyczerpującą odpowiedź.

Andrzej

13.04.2011

Jestem w pełni usatysfakcjonowana zarówno szybkością odpowiedzi, jak też wyjaśnieniami popartymi odpowiednimi przepisami prawnymi. Odpowiedzi były wyczerpujące, podane w sposób jasny i zrozumiały dla laików. Uważam, że taka forma porad jest niezwykle potrzebna dla ludzi mających trudności w pokonywaniu zawiłości prawnych. Poza tym na pochwałę zasługuje przystępna cena usług.

Dziękuję serdecznie,

Ewa

13.04.2011

Pierwszy raz korzystałam z porady prawnej przez internet i muszę przyznać, iż jestem bardzo mile zaskoczona. Serdecznie dziękuję za wyczerpującą i rzetelną odpowiedź oraz podpowiedzi z Państwa strony. W 100% sprawdziła się Wasza porada co do mojej sprawy. Gorąco polecam i myślę, że jeszcze nie raz skorzystam z Waszych usług ;)

Pozdrawiam,

Ania

13.04.2011

Dziękuję ślicznie za pomoc i rzetelne odpowiedzi na wszystkie moje pytania.

Pozdrawiam,

Lidia

13.04.2011

Wracam tu bardzo chętnie – formuła udzielania porad w serwisie eporady24 jest na medal, tak samo jak prawnicy tego serwisu udzielający porad. Profesjonalnie i rzeczowo, czyli rewelacja :)

Michał

12.04.2011

Dziękuję za cierpliwość i wyrozumiałość, dziękuję za bardzo poważne potraktowanie problemu, za odpowiedź na wszystkie postawione pytania. Pozdrawiam i przesyłam bukiet słonecznych żonkili – wiosna. Ponieważ program domaga się wystawienia oceny – 5. Uważam jednak, że laik nie może oceniać profesjonalisty.

Waldek

12.04.2011

Dziękuję za szczegółową i wyczerpującą poradę prawną, gorąco polecam.

Zbyszek

12.04.2011

Jestem zadowolony z podanych odpowiedzi, odpowiedzi były jasne i zrozumiałe i bardzo wyczerpujące na mój temat.

Zbyszek

12.04.2011

Ocena 5

STEFAN

12.04.2011

Drugi raz zasięgnąłem opinii Pana Jakuba Bonowicza i mogę tylko powiedzieć, że to profesjonalista w każdym calu. Niedługo spodziewam się wytoczenia niesłusznie przeciwko mnie sprawy sądowej i jeżeli tylko wyrazi zgodę, bez wahania powierzę mu ją do prowadzenia.

Arek

11.04.2011

Pierwszy raz korzystałam z porady prawnej za pomocą internetu. Miałam obawy, czy porada będzie rzetelna i uczciwa. Moje obawy zostały jednak bardzo szybko rozwiane. Otrzymałam bardzo wyczerpującą odpowiedź na moje pytanie. Poradzono mi, jak rozwiązać mój problem. To bardzo mi pomogło, bo nie musiałam się już dłużej stresować niepotrzebnie. Odpowiedź dostałam bardzo szybko. A tego się nie spodziewałam. Bardzo dziękuję.

Ewelina

11.04.2011

Drugi raz korzystam z serwisu www.eporady24.pl i za każdym razem osiągnęłam pomoc, którą trudno jest przełożyć na jakiekolwiek pieniądze, tym bardziej że moje problemy dotyczyły różnych spraw, pierwsza z prawa pracy, a druga z prawa cywilnego. Cieszę się ogromnie, że trafiłam na portal eporady24. Polecam wszystkim, którzy szukają profesjonalnej pomocy.

Dziękuję i pozdrawiam,

Elżbieta

11.04.2011

Super usługi, odpowiedzi bardzo rzeczowe, zrozumiałe dla zwykłego śmiertelnika, podparte bardzo rzetelnie aktami prawnymi. Wszystko na bardzo wysokim poziomie, z pełną kulturą. Szczególne podziękowania dla Pana Janusza Polanowskiego za odpowiedzi, jak również za podpowiedzi w pewnych sprawach. Jestem teraz spokojniejsza i bardziej pewna swoich racji. Serdecznie dziękuję, Panie Januszu.

Ania

« ‹ Poprzednie
Następne › »
wizytówka