Indywidualne Porady Prawne – ePorady24

Specjaliści z różnych dziedzin

Zadanie pytania do niczego nie zobowiązuje!  /  Pracujemy 7 dni w tygodniu

Załącznik 1:
+ Dodaj następny załącznik

. . .
Maksymalny rozmiar pojedynczego
załącznika to 15 Mb.
Jeśli Twój plik jest większy
prosimy go przesłać mailem
na adres pliki@eporady24.pl

Dlaczego warto?Numer telefonu pozwoli na kontakt
w przypadku podania nieprawidłowego emaila.
Otrzymasz SMS o wycenie i przygotowaniu
głównej odpowiedzi, a także w przypadku
problemów technicznych. Wiele razy podany
numer pomógł szybciej rozwiązać problem.

  Wycenę wyślemy do 1 godziny
* W dni robocze w godzinach od 7 do 20.
* W weekendy i święta do 4 godzin.

 • Tomasz Krupiński»

  Tomasz Krupiński

  Radca prawny, specjalizuje się w prawie nieruchomości i prawie lokalowym (wykup mieszkań, najem, eksmisje, zasiedzenia itp.) oraz w prawie rodzinnym (rozwody, alimenty, podział majątku itp.). Doradza też wspólnotom mieszkaniowym i zarządcom nieruchomości…

 • Eliza Rumowska»

  Eliza Rumowska

  Prawniczka związana z serwisem ePorady24 od początku jego istnienia, administrator, udziela porad w najbardziej złożonych sprawach. Specjalizuje się w prawie cywilnym, zwłaszcza w prawie konsumenckim (reklamacje, gwarancje itp.). Prowadzi własne biuro…

 • Hanna Żurowska»

  Hanna Żurowska

  Radca prawny od 1994 r., mediator. Udziela porad z zakresu prawa autorskiego i nowych technologii. Zajmuje się sporządzaniem regulaminów sprzedaży przez internet oraz umów z zakresu e-biznesu. Przygotowuje porady z prawa cywilnego, rodzinnego, pracy…

 • Jakub Bonowicz»

  Jakub Bonowicz

  Radca prawny obsługujący przedsiębiorców i osoby fizyczne w kraju i za granicą. W kręgu jego zainteresowań pozostają sprawy najbardziej kontrowersyjne. Specjalizuje się w prawie podatkowym (doradztwo w zakresie VAT, PIT, CIT, optymalizacja podatkowa…)

 • Wioletta Dyl»

  Wioletta Dyl

  Radca prawny. Udziela porad prawnych z zakresu prawa autorskiego, nowych technologii, ochrony danych osobowych, a także prawa konkurencji, podatkowego i pracy. Zajmuje się również sporządzaniem regulaminów oraz umów, szczególnie z zakresu e-biznesu…

 • Monika Wycykał»

  Monika Wycykał

  Prawniczka, specjalizuje się w prawie cywilnym, konsumenckim, prawie własności intelektualnej, mieszkaniowym i gospodarczym. Aktualnie doktorantka na Wydziale Prawa i Administracji UJ w Krakowie (w przygotowaniu rozprawa doktorska z zakresu prawa…

 • Pozostali prawnicy»

  Zespół ePorady24

  Zobacz opisy pozostałych prawników…

7 tysięcy pozytywnych opinii
zadowolonych klientów ›

Ponad 67 tysięcy
zrealizowanych zleceń ›

Pytania dodatkowe (do zakresu)
bez żadnych ograniczeń ›

Marcin Sądej

Prawnik, absolwent Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, ukończone studia podyplomowe z zakresu Przeciwdziałania Przestępczości Gospodarczej i Skarbowej oraz z zakresu Rachunkowości i Rewizji Finansowej. Współpracuje z kancelariami doradców podatkowych oraz biurami rachunkowymi. Na co dzień zajmuje się obsługą prawną spółek handlowych. Publikuje artykuły o tematyce podatkowej. Udziela porad z zakresu prawa podatkowego, handlowego oraz cywilnego.

 • Dajemy Ci 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy! Jeśli nie będziesz zadowolony z jakości otrzymanej porady – zwrócimy Ci 100% wpłaconej kwoty. Korzystając z naszych usług, nic nie ryzykujesz!

  Zobacz szczegóły
 • Boisz się, że porada może być zbyt zawiła lub niepełna? Nie martw się – po otrzymaniu porady możesz w nieograniczonym czasie zadawać nieograniczoną ilość nieodpłatnych pytań dodatkowych.

 • U nas zadanie pytania nic Cię nie kosztuje! Jeśli wycena porady nie będzie Cię satysfakcjonować – będziesz mógł bez konsekwencji zrezygnować z usługi.

 • Jeśli zależy Ci na błyskawicznej poradzie prawnej, to trafiłeś we właściwe miejsce. W typowych sprawach porad udzielamy do 24 godzin!

 • Masz niecodzienne pytanie prawne? Nasz zespół tworzy sztab specjalistów: doświadczeni prawnicy, radcy prawni, doradcy podatkowi, rzeczoznawcy i agenci celni, którzy nie tylko udzielą Ci wyczerpującej porady, ale w razie potrzeby będą reprezentować Cię w sądzie.

 • Porady prawne w naszym serwisie to przede wszystkim niezwykła wygoda – nie wychodzisz z domu, nie umawiasz się wcześniej z prawnikiem, a do tego masz stały dostęp do porady!

 • Masz krępujące pytanie? Wszedłeś w konflikt z prawem? Aby zadać pytanie, wystarczy, że podasz imię oraz e-mail. Prawnik, który udzieli Ci odpowiedzi, jest ponadto objęty bezwzględną tajemnicą powierzonych mu informacji – dzięki temu możesz być spokojny o poufność Waszej korespondencji.

 • Wydaje Ci się czasem, że prawnicy mówią obcym językiem? Nie u nas! W poradzie prawnej otrzymasz nie tylko cytaty z odpowiednich aktów prawnych, ale przede wszystkim ich jasnązrozumiałą interpretację w odniesieniu do Twojej konkretnej sytuacji.

 • W przeciwieństwie do tradycyjnych kancelarii prawnych
  u nas otrzymasz poradę w formie pisemnej, gotową
  do wydrukowania – dzięki temu masz pewność, że nic nie
  umknie Twojej pamięci, a w razie potrzeby możesz podeprzeć
  się wydrukowaną poradą w ewentualnym sporze z innymi.


Opinie naszych Klientów:

« ‹ Poprzednie
Następne › »
10.12.2010

Polecam porady prawne. Otrzymałam szczegółowe i poparte prawnie odpowiedzi na moje pytania.

Ania

10.12.2010

Bardzo Państwu dziękuję. Porady udzielone bardzo szybko. W sposób fachowy i wyczerpujący.

Danuta

10.12.2010

Bardzo przejrzyste wytłumaczenie tematu, w języku zrozumiałym dla człowieka niemającego nic wspólnego z literą prawa. Wyczerpujące odpowiedzi i naprawdę bardzo szybki i profesjonalny serwis. Serdecznie polecam wszystkim niezdecydowanym.

Pozdrawiam,

Marcin

09.12.2010

Wyczerpująco. Szybko. Mądrze. Z indywidualnym podejściem do klienta. Miałam wrażenie, jakbym rozmawiała z p. Izabelą bezpośrednio. DZIĘKUJĘ.

Joanna

09.12.2010

Szybka i bardzo profesjonalna porada. Nie wszyscy są prawnikami, a oni potrafią wytłumaczyć wszystko na tzw. chłopski rozum.

Bartek

09.12.2010

Rewelacja!!! Błyskawiczna reakcja, superkontakt i profesjonalizm. Uzgodniliśmy stanowisko w ramach porady prawnej i przystępujemy do dalszego działania – w moim przypadku zamawiam sporządzenie stosownej umowy. Z pewnością w przyszłości będę korzystać z usług ePorady24.pl – to oszczędność czasu, a „czas to pieniądz”. Gratuluję pomysłu na formę usługi. Doradzał mi Pan Arkadiusz Dudkiewicz. Dziękuję serdecznie i pozdrawiam cały Zespół.

Grażyna

09.12.2010

Bardzo dziękuję za profesjonalną i szybką odpowiedź na moje pytanie.

Aneta

09.12.2010

Kompetentni i rzetelni prawnicy – polecam wszystkim chcącym uzyskać poradę prawną. Bardzo wysoko oceniam Pana Dariusza Kostyrę. Moja ocena: 5.

Z wyrazami szacunku,

Henryk

08.12.2010

Polecam w szczególności dlatego, że można zadawać pytania, ewentualnie je modyfikować, dopytywać, a wszystko mam w formie pisanej odpowiedzi, mogę wydrukować, zachować na później, przeanalizować i przygotować się do spraw na wokandzie. Natomiast w realu mecenas wyrzuca z siebie strumień formułek, paragrafów, które jest niemożliwością zapisać i zapamiętać. To jest dla mnie bardzo duży plus, czarno na białym pisane…

Rajmund

08.12.2010

Odpowiedź na zadane pytanie otrzymałem w ciągu dwóch godzin. Odpowiedzi na dodatkowe pytania otrzymałem równie szybko. Jestem bardzo zadowolony z oferowanych usług i ich jakości. Eporady24 polecam bez wahania wszystkim moim znajomym.

Rafał

08.12.2010

Super. Profesjonalnie. Szybko. Bez wyjścia z domu. Już spieszę zadać kolejne pytanie.

Joanna

08.12.2010

Bardzo dziękuję za profesjonalną i bardzo konkretną wypowiedź na moje pytanie.

Zbigniew

08.12.2010

Bardzo dziękuję za wyczerpującą informację, jestem usatysfakcjonowana tak precyzyjnym i dokładnym opisem opartym na przepisach prawnych. Życzę powodzenia w dalszej pracy i jak najwięcej zadowolonych internautów.

Z wyrazami szacunku,

Maria

08.12.2010

Bardzo dziękuję, jestem bardzo zadowolona!

Joanna

08.12.2010

Bardzo dziękuję za pomoc i jasną i wyczerpującą odpowiedź.

Małgorzata

08.12.2010

Jestem z Państwa usługi zadowolony, ponieważ otrzymałem pełne i zrozumiałe odpowiedzi na moje pytania, za co bardzo dziękuję. Polecam.

Jarosław

07.12.2010

Na temat, rzeczowo i sprawnie, nic dodać, nic ująć, jeszcze raz dziękuję za odpowiedzi.

Pozdrawiam,

Przemysław

07.12.2010

Dziękuję bardzo za przesłane mi fachowe wiadomości z komentarzem, z poradą, w pełni mnie uświadamiających. Po ich przespaniu i przegryzieniu moja droga do celu nie będzie bardzo prosta, ale jaśniejsza.

Jan

07.12.2010

Ocena 5

Wiesława

07.12.2010

Jestem bardzo zadowolona z tego, iż zdecydowałam się skorzystać z usług EPORADY24. Klarowne wyjaśnienie problemu i porady, jak postępować, wyczerpujące odpowiedzi oraz tanie usługi to naprawdę wspaniała zaleta portalu. Zwłaszcza jeśli mieszkasz za granicą i musisz borykać się z różnymi problemami. Serdecznie polecam i na pewno nie raz jeszcze skorzystam. Dziękuję.

Pozdrawiam,

Marzena

« ‹ Poprzednie
Następne › »
wizytówka