Indywidualne Porady Prawne – ePorady24

Specjaliści z różnych dziedzin

Zadanie pytania do niczego nie zobowiązuje!  /  Pracujemy 7 dni w tygodniu

Załącznik 1:
+ Dodaj następny załącznik

. . .
Maksymalny rozmiar pojedynczego
załącznika to 15 Mb.
Jeśli Twój plik jest większy
prosimy go przesłać mailem
na adres pliki@eporady24.pl

Dlaczego warto?Numer telefonu pozwoli na kontakt
w przypadku podania nieprawidłowego emaila.
Otrzymasz SMS o wycenie i przygotowaniu
głównej odpowiedzi, a także w przypadku
problemów technicznych. Wiele razy podany
numer pomógł szybciej rozwiązać problem.

  Wycenę wyślemy do 1 godziny
* W dni robocze w godzinach od 7 do 20.
* W weekendy i święta do 4 godzin.

 • Tomasz Krupiński»

  Tomasz Krupiński

  Radca prawny, specjalizuje się w prawie nieruchomości i prawie lokalowym (wykup mieszkań, najem, eksmisje, zasiedzenia itp.) oraz w prawie rodzinnym (rozwody, alimenty, podział majątku itp.). Doradza też wspólnotom mieszkaniowym i zarządcom nieruchomości…

 • Eliza Rumowska»

  Eliza Rumowska

  Prawniczka związana z serwisem ePorady24 od początku jego istnienia, administrator, udziela porad w najbardziej złożonych sprawach. Specjalizuje się w prawie cywilnym, zwłaszcza w prawie konsumenckim (reklamacje, gwarancje itp.). Prowadzi własne biuro…

 • Hanna Żurowska»

  Hanna Żurowska

  Radca prawny od 1994 r., mediator. Udziela porad z zakresu prawa autorskiego i nowych technologii. Zajmuje się sporządzaniem regulaminów sprzedaży przez internet oraz umów z zakresu e-biznesu. Przygotowuje porady z prawa cywilnego, rodzinnego, pracy…

 • Jakub Bonowicz»

  Jakub Bonowicz

  Radca prawny obsługujący przedsiębiorców i osoby fizyczne w kraju i za granicą. W kręgu jego zainteresowań pozostają sprawy najbardziej kontrowersyjne. Specjalizuje się w prawie podatkowym (doradztwo w zakresie VAT, PIT, CIT, optymalizacja podatkowa…)

 • Wioletta Dyl»

  Wioletta Dyl

  Radca prawny. Udziela porad prawnych z zakresu prawa autorskiego, nowych technologii, ochrony danych osobowych, a także prawa konkurencji, podatkowego i pracy. Zajmuje się również sporządzaniem regulaminów oraz umów, szczególnie z zakresu e-biznesu…

 • Monika Wycykał»

  Monika Wycykał

  Prawniczka, specjalizuje się w prawie cywilnym, konsumenckim, prawie własności intelektualnej, mieszkaniowym i gospodarczym. Aktualnie doktorantka na Wydziale Prawa i Administracji UJ w Krakowie (w przygotowaniu rozprawa doktorska z zakresu prawa…

 • Pozostali prawnicy»

  Zespół ePorady24

  Zobacz opisy pozostałych prawników…

7 tysięcy pozytywnych opinii
zadowolonych klientów ›

Ponad 67 tysięcy
zrealizowanych zleceń ›

Pytania dodatkowe (do zakresu)
bez żadnych ograniczeń ›

 • Dajemy Ci 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy! Jeśli nie będziesz zadowolony z jakości otrzymanej porady – zwrócimy Ci 100% wpłaconej kwoty. Korzystając z naszych usług, nic nie ryzykujesz!

  Zobacz szczegóły
 • Boisz się, że porada może być zbyt zawiła lub niepełna? Nie martw się – po otrzymaniu porady możesz w nieograniczonym czasie zadawać nieograniczoną ilość nieodpłatnych pytań dodatkowych.

 • U nas zadanie pytania nic Cię nie kosztuje! Jeśli wycena porady nie będzie Cię satysfakcjonować – będziesz mógł bez konsekwencji zrezygnować z usługi.

 • Jeśli zależy Ci na błyskawicznej poradzie prawnej, to trafiłeś we właściwe miejsce. W typowych sprawach porad udzielamy do 24 godzin!

 • Masz niecodzienne pytanie prawne? Nasz zespół tworzy sztab specjalistów: doświadczeni prawnicy, radcy prawni, doradcy podatkowi, rzeczoznawcy i agenci celni, którzy nie tylko udzielą Ci wyczerpującej porady, ale w razie potrzeby będą reprezentować Cię w sądzie.

 • Porady prawne w naszym serwisie to przede wszystkim niezwykła wygoda – nie wychodzisz z domu, nie umawiasz się wcześniej z prawnikiem, a do tego masz stały dostęp do porady!

 • Masz krępujące pytanie? Wszedłeś w konflikt z prawem? Aby zadać pytanie, wystarczy, że podasz imię oraz e-mail. Prawnik, który udzieli Ci odpowiedzi, jest ponadto objęty bezwzględną tajemnicą powierzonych mu informacji – dzięki temu możesz być spokojny o poufność Waszej korespondencji.

 • Wydaje Ci się czasem, że prawnicy mówią obcym językiem? Nie u nas! W poradzie prawnej otrzymasz nie tylko cytaty z odpowiednich aktów prawnych, ale przede wszystkim ich jasnązrozumiałą interpretację w odniesieniu do Twojej konkretnej sytuacji.

 • W przeciwieństwie do tradycyjnych kancelarii prawnych
  u nas otrzymasz poradę w formie pisemnej, gotową
  do wydrukowania – dzięki temu masz pewność, że nic nie
  umknie Twojej pamięci, a w razie potrzeby możesz podeprzeć
  się wydrukowaną poradą w ewentualnym sporze z innymi.


Opinie naszych Klientów:

« ‹ Poprzednie
Następne › »
21.02.2010

Bardzo dziękuję za odpowiedź i wyjaśnienie mojego problemu. Jestem zadowolona. Wyjaśnienie jest dla mnie bardzo zrozumiałe i konkretne. Pierwszy raz korzystałam z waszej pomocy i cieszę się, że jest taka strona z poradami.

Pozdrawiam,

Halina

21.02.2010

Odpowiedź jasna i wyczerpująca, dająca mi swiadomość, co mogę w tej chwili uczynić.

Podziękowania,

Władek

20.02.2010

Dziękuję za wyczerpujące i rzeczowe informacje na zadane pytania. Odpowiedzi były udzielane terminowo i podparte konkretnym przepisem, zrozumiałe nawet dla osoby, która nie ma na co dzień do czynienia z przepisami prawa. Już zastanawiam się, czy nie zadać następnego pytania.

Magdalena

20.02.2010

Bardzo dziękuję za szybką i konkretną odpowiedź.

Pozdrawiam,

Ewa

19.02.2010

Dzięki za profesjonalną i szybką odpowiedź. Jestem byłym oficerem policji i trochę liznąłem prawo cywilne, rodzinne i opiekuńcze. Myślałem, że są nowe jakieś uregulowania prawne w tym zakresie. Muszę sobie poradzić z tym problemem, ale Wasze doradztwo oceniam jako profesjonalne. Jeszcze raz serdeczne dzięki, również za przesłanie bardzo pomocnych plików.

Pozdrawiam,

Mirosław

19.02.2010

Bardzo szczerze polecam!!!!! Serdecznie dziękuję panu Karolowi za tak ludzkie podejście do sprawy i ogromną pomoc. Pomimo moich wahań sprawił Pan, że nabrałam pewności siebie. Portal polecił mi brat i teraz ja będę go polecała.

Serdecznie pozdrawiam.

Tomasz

19.02.2010

Odpowiedź szybka i wyczerpująca, w klarowny sposób wyjaśniająca problem. Jestem bardzo zadowolona i gorąco polecam ten sposób uzyskania porady.

Ewa

19.02.2010

Opinia przeszła moje najśmielsze oczekiwania. Jest bardzo dokładna, rzetelna, odwołująca się do konkretnych przepisów, które cytuje niekiedy wprost – a do tego pozostaje zrozumiała dla przeciętnego człowieka. Będzie dla mnie olbrzymią pomocą. Serdecznie dziękuję za poświęcony czas.

łukasz

18.02.2010

Bardzo szybka, fachowa i rzetelna porada, udzielona językiem zrozumiałym i jasnym dla laika. Polecam wszystkim.

Ewa

18.02.2010

Bardzo dziękuję za wyczerpujące odpowiedzi. Z pewnoscią skorzystam jeszcze nie raz z Państwa porad. Gratuluję błyskawicznego tempa działania.

Pozdrawiam,

Ewa

18.02.2010

Naprawdę super, ludzie pomogli mi w trudnej sprawie, dziękuję bardzo.

Ada

18.02.2010

Dziękuję bardzo za poradę, odetchnęłam z ulgą, bo bałam się, że będę musiała zapłacić spory podatek, a teraz okazuje się, że w ogóle nie muszę go płacić.

Jolanta

18.02.2010

Początkowo podchodziłem do tego sceptycznie – porady przez internet?! Stronę polecił mi znajomy, który bardzo chwalił Wasze usługi. Muszę przyznać, że otrzymałem fachową i przystępną informację na nurtujący mnie temat. Miałem możliwość zadania jednego, dodatkowego pytania bezpłatnie, niestety kolejne pytanie – również w temacie – wyceniono [dodatkowe pytania wykraczały poza zakres pierwotnej sprawy]. Za profesjonalną pomoc dziękuję i pozdrawiam!

Krzysztof

18.02.2010

Jestem bardzo zadowolona z fachowości i profesjonalizmu EPORADY24. Wprawdzie losy mojej sprawy potoczyły się trochę innym torem, ale porady Pana Łukasza wyjaśniły mi bardzo wiele skomplikowanych spraw spadkowych. Jeszcze raz serdecznie dziękuję. Podoba mi się również troska Pana Mirosława o klientów tego portalu. Życzę dalszej owocnej współpracy z potrzebującymi porad prawnych. Nie podobało mi się tylko zachęcenie do skorzystania podaniem wiadomości o „darmowych poradach prawnych” [w serwisie informujemy jedynie, że „Zadanie pytania nic nie kosztuje” – sama usługa porad prawnych jest usługą odpłatną, natomiast bezpłatna jest wycena pytania]. Prawdą jest, że koszt takiej usługi jest trochę mniejszy niż bezpośredni kontakt z prawnikiem, ale jednak bez pieniędzy nie da rady. Plusem jest tu możliwość negocjacji ceny. Jeszcze raz dziękuję i zapewne będę polecała Wasze usługi znajomym.

Mirosława

17.02.2010

Dziękuję za tak przejrzystą odpowiedź.

Anna

17.02.2010

Dziękuję za odpowiedzi na moje pytania. Polecam innym!

Pozdrawiam,

Urszula

17.02.2010

Dziękuję Panu Aleksandrowi za szybką, rzetelną i wyczerpującą odpowiedź, popartą paragrafami, a także za cierpliwość. Ogólnie pełen profesjonalizm i niewątpliwie dużym plusem jest możliwość zadawania pytań dodatkowych, na które otrzymałam konkretne odpowiedzi, a także świadomość, że jeśli będę jeszcze takie miała, a będą dotyczyły poruszanego problemu, mogę liczyć na odpowiedź. Szczerze polecam innym osobom, które szukają konkretnych i profesjonalnych porad prawnych. Pozdrowienia dla całego zespołu eporady24 i gratuluję genialnego pomysłu!!!

Lika

16.02.2010

Dziękuję serdecznie Pani Monice Cieszyńskiej, naprawdę warto było skorzystać z porady prawnej. Koleżanka raczej niechętnie była nastawiona do tego, ale jak zobaczyła tą profesjonalną poradę, treść wyczerpującą, rzetelną, niedrogą! Jeszcze raz bardzo dziękuję i serdecznie pozdrawiam!!!!

Ela

16.02.2010

Po kilku dodatkowych pytaniach otrzymałem zadowalającą odpowiedź.

Dziękuję,

Marek

16.02.2010

Dziękuję bardzo za poradę prawną, bardzo mi pomogła Państwa pomoc i na pewno jeszcze nie raz skorzystam z Państwa usług.

Pozdrawiam,

Maciej

« ‹ Poprzednie
Następne › »
wizytówka