Indywidualne Porady Prawne – ePorady24

Specjaliści z różnych dziedzin

Zadanie pytania do niczego nie zobowiązuje!  /  Pracujemy 7 dni w tygodniu

Załącznik 1:
+ Dodaj następny załącznik

. . .
Maksymalny rozmiar pojedynczego
załącznika to 15 Mb.
Jeśli Twój plik jest większy
prosimy go przesłać mailem
na adres pliki@eporady24.pl

Dlaczego warto?Numer telefonu pozwoli na kontakt
w przypadku podania nieprawidłowego emaila.
Otrzymasz SMS o wycenie i przygotowaniu
głównej odpowiedzi, a także w przypadku
problemów technicznych. Wiele razy podany
numer pomógł szybciej rozwiązać problem.

  Wycenę wyślemy do 1 godziny
* W dni robocze w godzinach od 7 do 20.
* W weekendy i święta do 4 godzin.

 • Tomasz Krupiński»

  Tomasz Krupiński

  Radca prawny, specjalizuje się w prawie nieruchomości i prawie lokalowym (wykup mieszkań, najem, eksmisje, zasiedzenia itp.) oraz w prawie rodzinnym (rozwody, alimenty, podział majątku itp.). Doradza też wspólnotom mieszkaniowym i zarządcom nieruchomości…

 • Eliza Rumowska»

  Eliza Rumowska

  Prawniczka związana z serwisem ePorady24 od początku jego istnienia, administrator, udziela porad w najbardziej złożonych sprawach. Specjalizuje się w prawie cywilnym, zwłaszcza w prawie konsumenckim (reklamacje, gwarancje itp.). Prowadzi własne biuro…

 • Hanna Żurowska»

  Hanna Żurowska

  Radca prawny od 1994 r., mediator. Udziela porad z zakresu prawa autorskiego i nowych technologii. Zajmuje się sporządzaniem regulaminów sprzedaży przez internet oraz umów z zakresu e-biznesu. Przygotowuje porady z prawa cywilnego, rodzinnego, pracy…

 • Jakub Bonowicz»

  Jakub Bonowicz

  Radca prawny obsługujący przedsiębiorców i osoby fizyczne w kraju i za granicą. W kręgu jego zainteresowań pozostają sprawy najbardziej kontrowersyjne. Specjalizuje się w prawie podatkowym (doradztwo w zakresie VAT, PIT, CIT, optymalizacja podatkowa…)

 • Wioletta Dyl»

  Wioletta Dyl

  Radca prawny. Udziela porad prawnych z zakresu prawa autorskiego, nowych technologii, ochrony danych osobowych, a także prawa konkurencji, podatkowego i pracy. Zajmuje się również sporządzaniem regulaminów oraz umów, szczególnie z zakresu e-biznesu…

 • Monika Wycykał»

  Monika Wycykał

  Prawniczka, specjalizuje się w prawie cywilnym, konsumenckim, prawie własności intelektualnej, mieszkaniowym i gospodarczym. Aktualnie doktorantka na Wydziale Prawa i Administracji UJ w Krakowie (w przygotowaniu rozprawa doktorska z zakresu prawa…

 • Pozostali prawnicy»

  Zespół ePorady24

  Zobacz opisy pozostałych prawników…

7 tysięcy pozytywnych opinii
zadowolonych klientów ›

Ponad 67 tysięcy
zrealizowanych zleceń ›

Pytania dodatkowe (do zakresu)
bez żadnych ograniczeń ›

 • Dajemy Ci 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy! Jeśli nie będziesz zadowolony z jakości otrzymanej porady – zwrócimy Ci 100% wpłaconej kwoty. Korzystając z naszych usług, nic nie ryzykujesz!

  Zobacz szczegóły
 • Boisz się, że porada może być zbyt zawiła lub niepełna? Nie martw się – po otrzymaniu porady możesz w nieograniczonym czasie zadawać nieograniczoną ilość nieodpłatnych pytań dodatkowych.

 • U nas zadanie pytania nic Cię nie kosztuje! Jeśli wycena porady nie będzie Cię satysfakcjonować – będziesz mógł bez konsekwencji zrezygnować z usługi.

 • Jeśli zależy Ci na błyskawicznej poradzie prawnej, to trafiłeś we właściwe miejsce. W typowych sprawach porad udzielamy do 24 godzin!

 • Masz niecodzienne pytanie prawne? Nasz zespół tworzy sztab specjalistów: doświadczeni prawnicy, radcy prawni, doradcy podatkowi, rzeczoznawcy i agenci celni, którzy nie tylko udzielą Ci wyczerpującej porady, ale w razie potrzeby będą reprezentować Cię w sądzie.

 • Porady prawne w naszym serwisie to przede wszystkim niezwykła wygoda – nie wychodzisz z domu, nie umawiasz się wcześniej z prawnikiem, a do tego masz stały dostęp do porady!

 • Masz krępujące pytanie? Wszedłeś w konflikt z prawem? Aby zadać pytanie, wystarczy, że podasz imię oraz e-mail. Prawnik, który udzieli Ci odpowiedzi, jest ponadto objęty bezwzględną tajemnicą powierzonych mu informacji – dzięki temu możesz być spokojny o poufność Waszej korespondencji.

 • Wydaje Ci się czasem, że prawnicy mówią obcym językiem? Nie u nas! W poradzie prawnej otrzymasz nie tylko cytaty z odpowiednich aktów prawnych, ale przede wszystkim ich jasnązrozumiałą interpretację w odniesieniu do Twojej konkretnej sytuacji.

 • W przeciwieństwie do tradycyjnych kancelarii prawnych
  u nas otrzymasz poradę w formie pisemnej, gotową
  do wydrukowania – dzięki temu masz pewność, że nic nie
  umknie Twojej pamięci, a w razie potrzeby możesz podeprzeć
  się wydrukowaną poradą w ewentualnym sporze z innymi.


Opinie naszych Klientów:

« ‹ Poprzednie
Następne › »
06.09.2010

Rewelacja – szybka, profesjonalna odpowiedź, zdecydowanie godny polecenia serwis dla wszystkich potrzebujących bezbłędnej porady prawnej.
Cena: 5/5, czas oczekiwania: 5/5, opracowanie: 5/5, profesjonalizm: 5/5, kontakt: 5/5!!!

Sebastian

05.09.2010

Jestem zadowolony z porady, chociaż jest dla mnie niekorzystna.

Witold

04.09.2010

Bardzo dziękuję za szybką i wyczerpującą odpowiedź na moje pytanie.

Pozdrawiam,

Tadeusz

04.09.2010

Dziękuję za odpowiedź. Co prawda nie po mojej myśli, ale usługa przeprowadzona fachowo.

Marek

04.09.2010

Dziękuję, satysfakcjonuje mnie ta odpowiedź.

Z poważaniem,

Krzysztof

02.09.2010

Jestem pod dużym wrażeniem skrupulatności i wnikliwości analizy prawnej mojego problemu. Sprawa moja niestety nie należy do prostych i przyjemnych, ale mimo to została dosłownie rozłożona na drobne części przez Pana Jakuba Bonowicza. Co prawda interperetacja niektórych wątków nie była dla mnie korzystna, ale w sumie o to mi chodziło: aby poznać możliwe wyjścia w świetle prawa, ale i ryzyko z tym związane.
Bardzo precyzyjne odpowiedzi na moje pytania dodatkowe poparte w każdym przypadku podstawą prawną. Dziękuję za pomoc.

Monika

02.09.2010

Bardzo rzetelna odpowiedź. Dziękuję.

Aleksander

02.09.2010

Serdecznie dziękuję za supernapisaną poradę prawną. Zawierała ona konkretne podstawy prawne, była ścisła i jasna. Na pewno bedę polecała wasze usługi innym.

Pozdrawiam,

Jola

01.09.2010

Polecam ten sposób porad prawnych, konkretni i kompetentni ludzie, szybko, zwięźle i na temat! No i trochę taniej niż u innych prawników, do których trzeba iść osobiście! Ja się o tym przekonałem.

Gorąco polecam,

Krzysztof

01.09.2010

Jestem bardzo zadowolona z porady:
- przede wszystkim za szybkość,
- ze sposobu informowania, kiedy należy spodziewać się odpowiedzi, a gdy potrzeba więcej czasu, to też jestem o tym poinformowana,
- za pomoc nawet po wydaniu odpowiedzi.

Anna

01.09.2010

Otrzymałam bardzo wyczerpującą i dokładną odpowiedź na moje pytanie oraz na pytanie dodatkowe, które zadałam. Jestem bardzo zadowolona i wszystkim gorąco polecam!

Sylwia

31.08.2010

Superporady, odpowiedzi pełne i jasne, w pełni zrozumiałe, pozdrawiam i polecam.

Paweł

31.08.2010

Dziękuję bardzo za wyczerpującą odpowiedź. Portal eporady24 bardzo mi pomógł w zrozumieniu mojej sprawy i już wiem, co mam robić. Dziękuję.

Celina

31.08.2010

Bardzo dobry kontakt i porady.

Marta

31.08.2010

Jestem bardzo zadowolony – szybko, profesjonalnie i o wiele taniej niż w kancelarii adwokackiej. Dziękuje i będę częściej z Waszej pomocy korzystał.

Marek

31.08.2010

Dziękuję za duże rozjaśnienie sprawy.

Pozdrawiam,

Wiktor

31.08.2010

Porady konkretne oraz rzeczowe. Udzielenie odpowiedzi w tym samym dniu. Polecam każdemu, kto natychmiast ich potrzebuje.

Agnieszka

31.08.2010

Dziękuję za poradę przygotowaną szybko i konkretnie. Jeśli w przyszłości będę mieć jakieś pytania, to skorzystam ponownie z tego serwisu.

Małgorzata

30.08.2010

Dziękuję za poradę, która okazała się bardzo skuteczna. Jestem już po rozprawie sądowej i sąd oddalił umorzenie prokuratury i skierował moją sprawę do ponownego rozpatrzenia przez prokuraturę, m.in. pod kątem art. 207 K.k. Porada Pani bardzo mi pomogła, była wyczerpująca i skuteczna.

Elżbieta

29.08.2010

Jestem bardzo zadowolony z Waszych porad prawnych. W przyszłości znów skorzystam z Waszych usług.

Z poważaniem,

Andrzej

« ‹ Poprzednie
Następne › »
wizytówka