Indywidualne Porady Prawne – ePorady24

Specjaliści z różnych dziedzin

Zadanie pytania do niczego nie zobowiązuje!  /  Pracujemy 7 dni w tygodniu

Załącznik 1:
+ Dodaj następny załącznik

. . .
Maksymalny rozmiar pojedynczego
załącznika to 15 Mb.
Jeśli Twój plik jest większy
prosimy go przesłać mailem
na adres pliki@eporady24.pl

Dlaczego warto?Numer telefonu pozwoli na kontakt
w przypadku podania nieprawidłowego emaila.
Otrzymasz SMS o wycenie i przygotowaniu
głównej odpowiedzi, a także w przypadku
problemów technicznych. Wiele razy podany
numer pomógł szybciej rozwiązać problem.

  Wycenę wyślemy do 1 godziny
* W dni robocze w godzinach od 7 do 20.
* W weekendy i święta do 4 godzin.

 • Tomasz Krupiński»

  Tomasz Krupiński

  Radca prawny, specjalizuje się w prawie nieruchomości i prawie lokalowym (wykup mieszkań, najem, eksmisje, zasiedzenia itp.) oraz w prawie rodzinnym (rozwody, alimenty, podział majątku itp.). Doradza też wspólnotom mieszkaniowym i zarządcom nieruchomości…

 • Eliza Rumowska»

  Eliza Rumowska

  Prawniczka związana z serwisem ePorady24 od początku jego istnienia, administrator, udziela porad w najbardziej złożonych sprawach. Specjalizuje się w prawie cywilnym, zwłaszcza w prawie konsumenckim (reklamacje, gwarancje itp.). Prowadzi własne biuro…

 • Hanna Żurowska»

  Hanna Żurowska

  Radca prawny od 1994 r., mediator. Udziela porad z zakresu prawa autorskiego i nowych technologii. Zajmuje się sporządzaniem regulaminów sprzedaży przez internet oraz umów z zakresu e-biznesu. Przygotowuje porady z prawa cywilnego, rodzinnego, pracy…

 • Jakub Bonowicz»

  Jakub Bonowicz

  Radca prawny obsługujący przedsiębiorców i osoby fizyczne w kraju i za granicą. W kręgu jego zainteresowań pozostają sprawy najbardziej kontrowersyjne. Specjalizuje się w prawie podatkowym (doradztwo w zakresie VAT, PIT, CIT, optymalizacja podatkowa…)

 • Wioletta Dyl»

  Wioletta Dyl

  Radca prawny. Udziela porad prawnych z zakresu prawa autorskiego, nowych technologii, ochrony danych osobowych, a także prawa konkurencji, podatkowego i pracy. Zajmuje się również sporządzaniem regulaminów oraz umów, szczególnie z zakresu e-biznesu…

 • Monika Wycykał»

  Monika Wycykał

  Prawniczka, specjalizuje się w prawie cywilnym, konsumenckim, prawie własności intelektualnej, mieszkaniowym i gospodarczym. Aktualnie doktorantka na Wydziale Prawa i Administracji UJ w Krakowie (w przygotowaniu rozprawa doktorska z zakresu prawa…

 • Pozostali prawnicy»

  Zespół ePorady24

  Zobacz opisy pozostałych prawników…

7 tysięcy pozytywnych opinii
zadowolonych klientów ›

Ponad 67 tysięcy
zrealizowanych zleceń ›

Pytania dodatkowe (do zakresu)
bez żadnych ograniczeń ›

 • Dajemy Ci 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy! Jeśli nie będziesz zadowolony z jakości otrzymanej porady – zwrócimy Ci 100% wpłaconej kwoty. Korzystając z naszych usług, nic nie ryzykujesz!

  Zobacz szczegóły
 • Boisz się, że porada może być zbyt zawiła lub niepełna? Nie martw się – po otrzymaniu porady możesz w nieograniczonym czasie zadawać nieograniczoną ilość nieodpłatnych pytań dodatkowych.

 • U nas zadanie pytania nic Cię nie kosztuje! Jeśli wycena porady nie będzie Cię satysfakcjonować – będziesz mógł bez konsekwencji zrezygnować z usługi.

 • Jeśli zależy Ci na błyskawicznej poradzie prawnej, to trafiłeś we właściwe miejsce. W typowych sprawach porad udzielamy do 24 godzin!

 • Masz niecodzienne pytanie prawne? Nasz zespół tworzy sztab specjalistów: doświadczeni prawnicy, radcy prawni, doradcy podatkowi, rzeczoznawcy i agenci celni, którzy nie tylko udzielą Ci wyczerpującej porady, ale w razie potrzeby będą reprezentować Cię w sądzie.

 • Porady prawne w naszym serwisie to przede wszystkim niezwykła wygoda – nie wychodzisz z domu, nie umawiasz się wcześniej z prawnikiem, a do tego masz stały dostęp do porady!

 • Masz krępujące pytanie? Wszedłeś w konflikt z prawem? Aby zadać pytanie, wystarczy, że podasz imię oraz e-mail. Prawnik, który udzieli Ci odpowiedzi, jest ponadto objęty bezwzględną tajemnicą powierzonych mu informacji – dzięki temu możesz być spokojny o poufność Waszej korespondencji.

 • Wydaje Ci się czasem, że prawnicy mówią obcym językiem? Nie u nas! W poradzie prawnej otrzymasz nie tylko cytaty z odpowiednich aktów prawnych, ale przede wszystkim ich jasnązrozumiałą interpretację w odniesieniu do Twojej konkretnej sytuacji.

 • W przeciwieństwie do tradycyjnych kancelarii prawnych
  u nas otrzymasz poradę w formie pisemnej, gotową
  do wydrukowania – dzięki temu masz pewność, że nic nie
  umknie Twojej pamięci, a w razie potrzeby możesz podeprzeć
  się wydrukowaną poradą w ewentualnym sporze z innymi.


Opinie naszych Klientów:

« ‹ Poprzednie
Następne › »
17.05.2011

Ocena 5

Wiesław

17.05.2011

Najważniejsze w tym systemie jest to, że można na spokojnie się zastanowić i zadać dodatkowe pytania po pewnym czasie. W czasie normalnej rozmowy można na nie zwyczajnie nie wpaść. Po kontakcie personalnym z adwokatem czuje się zazwyczaj niedosyt lub żal do samego siebie, że nie zadało się tych pytań, które należało. Jest to szczególnie istotne dla osób, które nie mają kontaktu z materią prawną i muszą całą sprawę powoli przemyśleć. W przypadku internetu pracuje to idealnie. Polecam.

Dawid

17.05.2011

Bardzo dobry kontakt z P. Słyszem. Merytoryczne odpowiedzi na zadane pytania poparte wyciągiem z prawa podatkowego. Jestem zadowolony z porady i chętnie zlecę sporą windykację, choć sprawa trudna i niejedna firma wysiadła.
Polecam ten portal innym osobom, które nie mają czasu na bieganie po mieście w poszukiwaniu kompetentnej osoby zajmującej się niuansami prawa. Tutaj znajdziecie odpowiedzi i pomoc na nurtujące pytania.

Marek

16.05.2011

Odpowiedź precyzyjna i dokładna, nic dodać, nic ująć, w pełni zaspokoiła moją ciekawość na nurtujący mnie temat. Dziękuję bardzo Panu Jakubowi Bonowiczowi za tak wyczerpującą poradę.

Pozdrawiam,

Ula

16.05.2011

Kolejny raz jestem usatysfakcjonowana z usług serwisu. Pani Izabela udzieliła odpowiedzi na moje pytania oraz udzieliła wskazówek pomocnych w rozwiązaniu mojego problemu. Polecam.

Anna

16.05.2011

Profesjonalnie i szybko.

Przemek

16.05.2011

Odpowiedzi szybkie i rzeczowe.

Robert

16.05.2011

Porada prawna rzetelna i wyczerpująca. Polecam.

Iwona

16.05.2011

Uważam swoją decyzję zwrócenia się o pomoc prawną w mojej trudnej sprawie za pośrednictwem internetu za wyjątkowo trafną.
Pomimo wątpliwości co do usług świadczonych w tym trybie Państwa EPORADY okazały się w stosunku do porad prawników uzyskiwanych w kontaktach osobistych nieporównywalnie cenniejsze. Otrzymałam odpowiedzi na zadane pytania podane w sposób profesjonalny z przywołaniem podstaw prawnych, co umożliwiło mi ich samodzielną konfrontację. Odpowiedzi były podane bardzo czytelnym językiem dla osób spoza profesji prawniczych, zawierały komentarze, oraz sugerowały możliwe rozwiązania w obecnym ustawodawstwie. Wprawdzie nie wszystkie można będzie wykorzystać w mojej sytuacji, lecz umożliwiło mi to znalezienie ścieżki prawnej bez wątpliwości.
Niebagatelne znaczenie miała również możliwość polemiki na dany temat, co w przypadku spokojnego podejścia do tematu jest bardziej efektywne niż w rozmowie bezpośredniej, gdzie obliguje nas czas, oraz w jakiś sposób rozmówca.
Wielkie uznanie dla Pana Patrycjusza Miłaszewicza!!! Dziękuję za wspaniałą pomoc prawną. Polecam wszystkim tą formę porad. Gratuluję poziomu świadczonych usług. Życzę powodzenia całemu Zespołowi ePorad.

Ewa

16.05.2011

Bardzo szybka i rzeczowa odpowiedź. Wszystko zrozumiałym i prostym językiem. Na wszystkie dodatkowe pytania otrzymaliśmy szybkie i wyczerpujące odpowiedzi. Pełen profesjonalizm, naprawdę gorąco polecamy!!!

Karolina

16.05.2011

Odpowiedź bardzo precyzyjna i wyczerpująca. Bardzo dziękuję.

Edward

14.05.2011

Pragnę serdecznie podziękować panu Januszowi Polanowskiemu za tak wyczerpujące informacje. Było dla mnie ogromnym i miłym zaskoczeniem potraktowanie mojego problemu tak poważnie i profesjonalnie. Na pewno teraz, mając tyle wiadomości, łatwiej mi będzie podjąć decyzje, co dalej z tym fantem zrobić. Jeszcze raz serdeczne dzięki, jesteście WIELCY.

Dorota

14.05.2011

Jestem wdzięczny Panu Jakubowi Bonowiczowi. Jak zwykle profesjonalnie i na najwyższym poziomie.

Arek

13.05.2011

Oceniam odpowiedź średnio. Zbyt mało informacji dotyczących mojej sytuacji, a zbyt wiele ogólnych, które można uzyskać za darmo w internecie.

Danuta

13.05.2011

Polecam – fachowa, solidna obsługa prawna, bardzo dobry kontakt.

Janusz

13.05.2011

Bardzo dziękuje za szybką odpowiedź. Otrzymałam wyczerpującą odpowiedź na zadane pytanie. Polecam wszystkim korzystanie z eporady24.

Pozdrawiam,

Ewa

12.05.2011

Dziękuję za merytoryczną odpowiedź. Potwierdziło to moje przypuszczenie. DZIĘKUJĘ.

Małgorzata

12.05.2011

Polecam zainteresowanym korzystanie z usług serwisu ePorady24.pl – usługi wykonywane są profesjonalnie i terminowo, opinia pozytywna.

Pozdrawiam,

Andrzej

11.05.2011

Dzięki za szybką odpowiedź. Już za pierwszym podejściem wyczerpała dogłębnie moje wątpliwości. Pozdrawiam Wasz Zespół.

Zbigniew

11.05.2011

Polecam wszystkim! Odpowiedź jasna, zrozumiała, poparta odpowiednimi przepisami. A poza tym wszystko błyskawicznie! POLECAM i dziękuję. Nigdy jeszcze nie spotkałam się z takim profesjonalizmem!

Anna

« ‹ Poprzednie
Następne › »
wizytówka