Indywidualne Porady Prawne – ePorady24

Specjaliści z różnych dziedzin

Zadanie pytania do niczego nie zobowiązuje!  /  Pracujemy 7 dni w tygodniu

Załącznik 1:
+ Dodaj następny załącznik

. . .
Maksymalny rozmiar pojedynczego
załącznika to 15 Mb.
Jeśli Twój plik jest większy
prosimy go przesłać mailem
na adres pliki@eporady24.pl

Dlaczego warto?Numer telefonu pozwoli na kontakt
w przypadku podania nieprawidłowego emaila.
Otrzymasz SMS o wycenie i przygotowaniu
głównej odpowiedzi, a także w przypadku
problemów technicznych. Wiele razy podany
numer pomógł szybciej rozwiązać problem.

  Wycenę wyślemy do 1 godziny
* W dni robocze w godzinach od 7 do 20.
* W weekendy i święta do 4 godzin.

 • Tomasz Krupiński»

  Tomasz Krupiński

  Radca prawny, specjalizuje się w prawie nieruchomości i prawie lokalowym (wykup mieszkań, najem, eksmisje, zasiedzenia itp.) oraz w prawie rodzinnym (rozwody, alimenty, podział majątku itp.). Doradza też wspólnotom mieszkaniowym i zarządcom nieruchomości…

 • Eliza Rumowska»

  Eliza Rumowska

  Prawniczka związana z serwisem ePorady24 od początku jego istnienia, administrator, udziela porad w najbardziej złożonych sprawach. Specjalizuje się w prawie cywilnym, zwłaszcza w prawie konsumenckim (reklamacje, gwarancje itp.). Prowadzi własne biuro…

 • Hanna Żurowska»

  Hanna Żurowska

  Radca prawny od 1994 r., mediator. Udziela porad z zakresu prawa autorskiego i nowych technologii. Zajmuje się sporządzaniem regulaminów sprzedaży przez internet oraz umów z zakresu e-biznesu. Przygotowuje porady z prawa cywilnego, rodzinnego, pracy…

 • Jakub Bonowicz»

  Jakub Bonowicz

  Radca prawny obsługujący przedsiębiorców i osoby fizyczne w kraju i za granicą. W kręgu jego zainteresowań pozostają sprawy najbardziej kontrowersyjne. Specjalizuje się w prawie podatkowym (doradztwo w zakresie VAT, PIT, CIT, optymalizacja podatkowa…)

 • Wioletta Dyl»

  Wioletta Dyl

  Radca prawny. Udziela porad prawnych z zakresu prawa autorskiego, nowych technologii, ochrony danych osobowych, a także prawa konkurencji, podatkowego i pracy. Zajmuje się również sporządzaniem regulaminów oraz umów, szczególnie z zakresu e-biznesu…

 • Monika Wycykał»

  Monika Wycykał

  Prawniczka, specjalizuje się w prawie cywilnym, konsumenckim, prawie własności intelektualnej, mieszkaniowym i gospodarczym. Aktualnie doktorantka na Wydziale Prawa i Administracji UJ w Krakowie (w przygotowaniu rozprawa doktorska z zakresu prawa…

 • Pozostali prawnicy»

  Zespół ePorady24

  Zobacz opisy pozostałych prawników…

7 tysięcy pozytywnych opinii
zadowolonych klientów ›

Ponad 67 tysięcy
zrealizowanych zleceń ›

Pytania dodatkowe (do zakresu)
bez żadnych ograniczeń ›

 • Dajemy Ci 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy! Jeśli nie będziesz zadowolony z jakości otrzymanej porady – zwrócimy Ci 100% wpłaconej kwoty. Korzystając z naszych usług, nic nie ryzykujesz!

  Zobacz szczegóły
 • Boisz się, że porada może być zbyt zawiła lub niepełna? Nie martw się – po otrzymaniu porady możesz w nieograniczonym czasie zadawać nieograniczoną ilość nieodpłatnych pytań dodatkowych.

 • U nas zadanie pytania nic Cię nie kosztuje! Jeśli wycena porady nie będzie Cię satysfakcjonować – będziesz mógł bez konsekwencji zrezygnować z usługi.

 • Jeśli zależy Ci na błyskawicznej poradzie prawnej, to trafiłeś we właściwe miejsce. W typowych sprawach porad udzielamy do 24 godzin!

 • Masz niecodzienne pytanie prawne? Nasz zespół tworzy sztab specjalistów: doświadczeni prawnicy, radcy prawni, doradcy podatkowi, rzeczoznawcy i agenci celni, którzy nie tylko udzielą Ci wyczerpującej porady, ale w razie potrzeby będą reprezentować Cię w sądzie.

 • Porady prawne w naszym serwisie to przede wszystkim niezwykła wygoda – nie wychodzisz z domu, nie umawiasz się wcześniej z prawnikiem, a do tego masz stały dostęp do porady!

 • Masz krępujące pytanie? Wszedłeś w konflikt z prawem? Aby zadać pytanie, wystarczy, że podasz imię oraz e-mail. Prawnik, który udzieli Ci odpowiedzi, jest ponadto objęty bezwzględną tajemnicą powierzonych mu informacji – dzięki temu możesz być spokojny o poufność Waszej korespondencji.

 • Wydaje Ci się czasem, że prawnicy mówią obcym językiem? Nie u nas! W poradzie prawnej otrzymasz nie tylko cytaty z odpowiednich aktów prawnych, ale przede wszystkim ich jasnązrozumiałą interpretację w odniesieniu do Twojej konkretnej sytuacji.

 • W przeciwieństwie do tradycyjnych kancelarii prawnych
  u nas otrzymasz poradę w formie pisemnej, gotową
  do wydrukowania – dzięki temu masz pewność, że nic nie
  umknie Twojej pamięci, a w razie potrzeby możesz podeprzeć
  się wydrukowaną poradą w ewentualnym sporze z innymi.


Opinie naszych Klientów:

« ‹ Poprzednie
Następne › »
09.01.2011

Szukając w internecie prawników on-line, napotkałam zupełnie przypadkowo serwis eporady24 i przyznam, że miałam wątpliwości, czy skorzystać… Jednak portal wydał mi się bardzo przyjazny, zaryzykowałam… i warto było. Moje wątpliwości zostały rozwiane bardzo szybko. Na odpowiedź nie czekałam długo (przesłana była tego samego dnia). Warto zaznaczyć, iż odpowiedź na moje pytanie była poparta w pierwszej kolejności konkretnymi paragrafami, ale również wyjaśnieniami napisanymi „normalnym językiem”, tzn. w zrozumiały sposób. Bardzo profesjonalne podejście do klienta i jego sprawy. Jestem bardzo zadowolona. Portal godny polecenia.

Ania

09.01.2011

Dziękuję bardzo za szybką odpowiedź. Bardzo się cieszę, ponieważ odpowiedź napisana jest zwięźle, jasno i „po ludzku”, zrozumiale. Wszystkie inne portale odpowiadają bardzo chaotycznie i w końcu nie wiadomo, co z tego jest prawdą. Jestem bardzo zadowolona i na pewno skorzystam z tego portalu w przyszłości, jeżeli to będzie konieczne.

Grażyna

09.01.2011

Bardzo dużo pomógł mi prawnik. Oczekuję w chwili obecnej na odpowiedź i wyjaśnienia ze strony banku.

Dziękuję,

Joanna

09.01.2011

Opinia bardzo pomocna. Dzięki niej mam pewność, że moje poczucie sprawiedliwości nie jest wypaczone.

Pozdrawiam,

Krzysztof

08.01.2011

Chciałam bardzo podziękować za pomoc, odpowiedź jest zrozumiała, wyczerpująca. EPORADY24 to portal, do którego na pewno jeszcze się zwrócę z zapytaniem, bo naprawdę warto. JESZCZE RAZ BARDZO DZIĘKUJĘ.

Monika

08.01.2011

Bardzo dziękuję za wyczerpujące odpowiedzi na zadane pytania. Szybkie i rzeczowe.

Renata

08.01.2011

Gorąco polecam skorzystanie z usług; zwrotny kontakt był bardzo szybki, a opinia prawna w sposób wyczerpujący opisała daną sprawę. Na pewno skorzystam ponownie.

Pozdrawiam,

Norbert

08.01.2011

Ocena 5

Tomasz

08.01.2011

Byłam mile zaskoczona szybkością udzielonej mi odpowiedzi. Mój problem został szczegółowo wyjaśniony. Polecam wszystkim, którzy mają jakiekolwiek wątpliwości w dziedzinie prawa gospodarczego.

Irena

07.01.2011

Dziękuję za fachową i konkretną poradę. Nigdy nie zakładałem, że będę miał własnego prawnika. Wystawiam Pani i całemu serwisowi ocenę celującą!

Pozdrowienia,

Henryk

07.01.2011

Dziękuję za pełne zinterpretowanie przepisów, z którymi nie poradził sobie urząd skarbowy i Krajowa Informacja Podatkowa (kuriozum – oni żyją z naszych podatków!!!).

Pozdrawiam,

Piotr

07.01.2011

Dziękuję za pomoc, była niezbędna. Polecam wszystkim chcącym skorzystać z Państwa usług – nie zwlekajcie, uzyskacie odpowiedź szybko, profesjonalnie i rzetelnie.

Dziękuję i pozdrawiam,

Jolanta

07.01.2011

Nie wyobrażałem sobie, że jest taka instytucja, która z taką rzetelnością i tak profesjonalnie pomaga ludziom zagubionym w gąszczu naszych przepisów prawnych. Przejrzystość porad i ich skuteczność jest niesamowita przy bardzo przyzwoitych kosztach. Polecam wszystkim korzystanie z usług tego serwisu.
A samemu serwisowi życzę sukcesów w dalszej działalności i wszystkiego najlepszego w życiu prywatnym.

Pozdrawiam,

Jerzy

06.01.2011

Bardzo profesjonalne podejście do każdego klienta. Błyskawiczna odpowiedź prawnika. Bardzo dziękuję za szybkość działania i już wiem, że będę korzystał z portalu.
Pozdrawiam całe grono prawników.

Michał

06.01.2011

EPORADY są superpomysłem. Nie zawiodłam się, chociaż z natury jestem nieufna. Otrzymałam poradę, wskazówki i pocieszenie. Może gdyby była jeszcze pomoc psychologiczna? Dziękuję zwłaszcza Pani Elżbiecie Gołąb i przepraszam za zakłócenie Wigilii Bożego Narodzenia.
Pozdrawiam i sukcesów w nowym 2011 roku życzę.

Ewa

06.01.2011

Bardzo dziękuję i przyłączam się do pozostałych zadowolonych klientów. Polecam!

Andrzej

06.01.2011

Jesteście Państwo profesjonalistami przez duże P. Obsługa błyskawiczna, oparta o konkretne przepisy, podbudowana odpowiednimi wyrokami sądowymi (z podaniem sygnatur). Bardzo dziękuję. Z dużą przyjemnością mogę polecić Państwa usługi.

Pozdrawiam,

Danuta

06.01.2011

Bardzo profesjonalne podejście! Jestem bardzo zadowolony! Polecam! Po co biegać po „adwokatach”!

Ryszard

06.01.2011

Bardzo szybka odpowiedź, polecam wszystkim.

Krzysztof

06.01.2011

Dziękuję bardzo za pomoc. Odpowiedź w zupełności wyczerpuje zagadnienie postawione w pytaniu.

Pozdrawiam,

Arek

« ‹ Poprzednie
Następne › »
wizytówka