Indywidualne Porady Prawne – ePorady24

Specjaliści z różnych dziedzin

Zadanie pytania do niczego nie zobowiązuje!  /  Pracujemy 7 dni w tygodniu

Załącznik 1:
+ Dodaj następny załącznik

. . .
Maksymalny rozmiar pojedynczego
załącznika to 15 Mb.
Jeśli Twój plik jest większy
prosimy go przesłać mailem
na adres pliki@eporady24.pl

Dlaczego warto?Numer telefonu pozwoli na kontakt
w przypadku podania nieprawidłowego emaila.
Otrzymasz SMS o wycenie i przygotowaniu
głównej odpowiedzi, a także w przypadku
problemów technicznych. Wiele razy podany
numer pomógł szybciej rozwiązać problem.

  Wycenę wyślemy do 1 godziny
* W dni robocze w godzinach od 7 do 20.
* W weekendy i święta do 4 godzin.

 • Tomasz Krupiński»

  Tomasz Krupiński

  Radca prawny, specjalizuje się w prawie nieruchomości i prawie lokalowym (wykup mieszkań, najem, eksmisje, zasiedzenia itp.) oraz w prawie rodzinnym (rozwody, alimenty, podział majątku itp.). Doradza też wspólnotom mieszkaniowym i zarządcom nieruchomości…

 • Eliza Rumowska»

  Eliza Rumowska

  Prawniczka związana z serwisem ePorady24 od początku jego istnienia, administrator, udziela porad w najbardziej złożonych sprawach. Specjalizuje się w prawie cywilnym, zwłaszcza w prawie konsumenckim (reklamacje, gwarancje itp.). Prowadzi własne biuro…

 • Hanna Żurowska»

  Hanna Żurowska

  Radca prawny od 1994 r., mediator. Udziela porad z zakresu prawa autorskiego i nowych technologii. Zajmuje się sporządzaniem regulaminów sprzedaży przez internet oraz umów z zakresu e-biznesu. Przygotowuje porady z prawa cywilnego, rodzinnego, pracy…

 • Jakub Bonowicz»

  Jakub Bonowicz

  Radca prawny obsługujący przedsiębiorców i osoby fizyczne w kraju i za granicą. W kręgu jego zainteresowań pozostają sprawy najbardziej kontrowersyjne. Specjalizuje się w prawie podatkowym (doradztwo w zakresie VAT, PIT, CIT, optymalizacja podatkowa…)

 • Wioletta Dyl»

  Wioletta Dyl

  Radca prawny. Udziela porad prawnych z zakresu prawa autorskiego, nowych technologii, ochrony danych osobowych, a także prawa konkurencji, podatkowego i pracy. Zajmuje się również sporządzaniem regulaminów oraz umów, szczególnie z zakresu e-biznesu…

 • Monika Wycykał»

  Monika Wycykał

  Prawniczka, specjalizuje się w prawie cywilnym, konsumenckim, prawie własności intelektualnej, mieszkaniowym i gospodarczym. Aktualnie doktorantka na Wydziale Prawa i Administracji UJ w Krakowie (w przygotowaniu rozprawa doktorska z zakresu prawa…

 • Pozostali prawnicy»

  Zespół ePorady24

  Zobacz opisy pozostałych prawników…

7 tysięcy pozytywnych opinii
zadowolonych klientów ›

Ponad 67 tysięcy
zrealizowanych zleceń ›

Pytania dodatkowe (do zakresu)
bez żadnych ograniczeń ›

 • Dajemy Ci 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy! Jeśli nie będziesz zadowolony z jakości otrzymanej porady – zwrócimy Ci 100% wpłaconej kwoty. Korzystając z naszych usług, nic nie ryzykujesz!

  Zobacz szczegóły
 • Boisz się, że porada może być zbyt zawiła lub niepełna? Nie martw się – po otrzymaniu porady możesz w nieograniczonym czasie zadawać nieograniczoną ilość nieodpłatnych pytań dodatkowych.

 • U nas zadanie pytania nic Cię nie kosztuje! Jeśli wycena porady nie będzie Cię satysfakcjonować – będziesz mógł bez konsekwencji zrezygnować z usługi.

 • Jeśli zależy Ci na błyskawicznej poradzie prawnej, to trafiłeś we właściwe miejsce. W typowych sprawach porad udzielamy do 24 godzin!

 • Masz niecodzienne pytanie prawne? Nasz zespół tworzy sztab specjalistów: doświadczeni prawnicy, radcy prawni, doradcy podatkowi, rzeczoznawcy i agenci celni, którzy nie tylko udzielą Ci wyczerpującej porady, ale w razie potrzeby będą reprezentować Cię w sądzie.

 • Porady prawne w naszym serwisie to przede wszystkim niezwykła wygoda – nie wychodzisz z domu, nie umawiasz się wcześniej z prawnikiem, a do tego masz stały dostęp do porady!

 • Masz krępujące pytanie? Wszedłeś w konflikt z prawem? Aby zadać pytanie, wystarczy, że podasz imię oraz e-mail. Prawnik, który udzieli Ci odpowiedzi, jest ponadto objęty bezwzględną tajemnicą powierzonych mu informacji – dzięki temu możesz być spokojny o poufność Waszej korespondencji.

 • Wydaje Ci się czasem, że prawnicy mówią obcym językiem? Nie u nas! W poradzie prawnej otrzymasz nie tylko cytaty z odpowiednich aktów prawnych, ale przede wszystkim ich jasnązrozumiałą interpretację w odniesieniu do Twojej konkretnej sytuacji.

 • W przeciwieństwie do tradycyjnych kancelarii prawnych
  u nas otrzymasz poradę w formie pisemnej, gotową
  do wydrukowania – dzięki temu masz pewność, że nic nie
  umknie Twojej pamięci, a w razie potrzeby możesz podeprzeć
  się wydrukowaną poradą w ewentualnym sporze z innymi.


Opinie naszych Klientów:

« ‹ Poprzednie
Następne › »
29.05.2011

Bardzo dziękuję za pomoc i odpowiedź w spodziewanym czasie. Opinia wydaje mi się wyczerpująca. Duży plus za przygotowanie gotowego wzoru umowy. Jeszcze raz bardzo dziękuję.

Adam

28.05.2011

Rzetelne i szybkie porady, polecam.

Michał

27.05.2011

Dziękuję za poradę prawną. Okazała się bardzo przydatna i co najważniejsze – skuteczna. Do tej pory próbowałam na własną rękę poznać przepisy Kodeksu pracy, ale niestety ich interpretacja przerosła mnie. Dzięki waszemu portalowi uzyskałam odpowiedzi na nurtujące mnie pytania. Wielkim plusem jest to, iż można zadać jeszcze dodatkowe pytania i do tego nie potrzeba wychodzić z domu. Porada pojawiła się już tego samego dnia. Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam.

Monia

27.05.2011

SUPER. Cztery lata czekałem, żeby coś się ruszyło, i jest. Superprofesjonalnie, tanio i szybko. Jeszce raz serdecznie dziękuję.

Wiesław

27.05.2011

Jestem bardzo zadowolona, odpowiedź szybka, poparta podstawami prawnymi, szybkie i rzeczowe odpowiedzi również na zadawane dodatkowe pytania. Polecam!

Elżbieta

27.05.2011

Ocena 5

Bogusława

27.05.2011

Pragnę wszystkim gorąco polecić eporady24. Odpowiedź na zadane pytanie była bardzo wyczerpująca i kompetentna. Bardzo dziękuję Panu Marcinowi Góreckiemu za wszystkie informacje. Odpowiedzi na zadawane pytania przychodzą bardzo szybko. Jeżeli w przyszłości będę miała jakiś problem natury prawnej, na pewno zwrócę się o poradę do Państwa :) Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam cały zespół.

Wioletta

26.05.2011

Bardzo dziękuję za pomoc, wspaniały serwis, fachowe porady. Szybko, miło i wygodnie. Jeszcze raz dziękuję. Pozdrawiam.

Piotr

26.05.2011

Porada wystawiona w ekspresowym tempie, co ma duże znaczenie w przypadku, kiedy się załatwia skomplikowane sprawy i potrzebna jest szybka, mądra decyzja. Pani prawnik wyczerpująco odpowiedziała na moje pytania. Jestem bardzo zadowolony z funkcjonowania portalu i spokojnie mogę go polecić innym, którzy potrzebują fachowej porady prawnej.

Sławomir

26.05.2011

Bardzo rzetelna, szybka odpowiedź, bardzo polecam wszystkim poszkodowanym i nie tylko. Dziękuję.

Hanna

26.05.2011

Ocena 5

Teresa

26.05.2011

Jestem zadowolona, że można w szybkim tempie dowiedzieć się tak dużo i za rozsądną cenę :-)))

Pozdrawiam cały zespół pracujących prawników!!

Marta

25.05.2011

Bardzo dziękuję za pomoc. Odpowiedź państwa pomogła mi w rozwiązaniu mojego problemu.

Pozdrawiam,

Elżbieta

25.05.2011

Bardzo serdecznie dziękuję za pomoc. Prawnik, który wyjaśniał mi moją sytuację, zrobił to w sposób bardzo dokładny, pokazując wszystkie możliwe rozwiązania trudnej dla mnie sytuacji. Czas oczekiwania na odpowiedź był dla mnie miłym zaskoczeniem – moja odpowiedź pojawiła się na mojej skrzynce w niedzielę 1 maja!!! Bardzo rzeczowe i fachowe, a do tego wszystkiego bardzo życzliwe i otwarte podejście prawnika pozwoliło mi zrozumieć moją sytuację i uniknąć problemów dotyczących nieznajomości prawa. Jeśli kiedykolwiek będę potrzebowała pomocy prawnika, z wielką przyjemnością skorzystam ponownie z Państwa usług.

Małgorzata

25.05.2011

Szybko, rzetelnie i profesjonalnie. Bardzo wygodna forma korzystania z porad prawnych. POLECAM!!!

Edyta

25.05.2011

Dziękuję bardzo. Fachowa odpowiedź.

Maciej

24.05.2011

Wszystko super, naprawdę profesjonalna pomoc. Polecam.

Mirosław

24.05.2011

Bardzo dobra i rzetelna porada. Gra była warta świeczki!

Siergiej

24.05.2011

Z braku czasu wybrania się do tradycyjnego prawnika wybrałam taką formę porady prawnej. Nie spodziewałam się wiele, postanowiłam zaryzykować. Ku mojemu zaskoczeniu odpowiedzi udzielono mi błyskawicznie, profesjonalnie, zrozumiałym językiem wraz z oryginalnymi cytatami ustaw i przykładami z życia.
Polecam i sama pewnie w przyszłości również jeszcze niejednokrotnie skorzystam z serwisu eporady.

Agata

24.05.2011

Polecam serwis prawny eporady24.pl. Uzyskałem fachową informację za przystępną cenę i bez problemu wyjaśniłem wątpliwości związane z zakresem usługi. Jeszcze raz polecam!

Janusz

« ‹ Poprzednie
Następne › »
wizytówka