Indywidualne Porady Prawne – ePorady24

Specjaliści z różnych dziedzin

Zadanie pytania do niczego nie zobowiązuje!  /  Pracujemy 7 dni w tygodniu

Załącznik 1:
+ Dodaj następny załącznik

. . .
Maksymalny rozmiar pojedynczego
załącznika to 15 Mb.
Jeśli Twój plik jest większy
prosimy go przesłać mailem
na adres pliki@eporady24.pl

Dlaczego warto?Numer telefonu pozwoli na kontakt
w przypadku podania nieprawidłowego emaila.
Otrzymasz SMS o wycenie i przygotowaniu
głównej odpowiedzi, a także w przypadku
problemów technicznych. Wiele razy podany
numer pomógł szybciej rozwiązać problem.

  Wycenę wyślemy do 1 godziny
* W dni robocze w godzinach od 7 do 20.
* W weekendy i święta do 4 godzin.

 • Tomasz Krupiński»

  Tomasz Krupiński

  Radca prawny, specjalizuje się w prawie nieruchomości i prawie lokalowym (wykup mieszkań, najem, eksmisje, zasiedzenia itp.) oraz w prawie rodzinnym (rozwody, alimenty, podział majątku itp.). Doradza też wspólnotom mieszkaniowym i zarządcom nieruchomości…

 • Eliza Rumowska»

  Eliza Rumowska

  Prawniczka związana z serwisem ePorady24 od początku jego istnienia, administrator, udziela porad w najbardziej złożonych sprawach. Specjalizuje się w prawie cywilnym, zwłaszcza w prawie konsumenckim (reklamacje, gwarancje itp.). Prowadzi własne biuro…

 • Hanna Żurowska»

  Hanna Żurowska

  Radca prawny od 1994 r., mediator. Udziela porad z zakresu prawa autorskiego i nowych technologii. Zajmuje się sporządzaniem regulaminów sprzedaży przez internet oraz umów z zakresu e-biznesu. Przygotowuje porady z prawa cywilnego, rodzinnego, pracy…

 • Jakub Bonowicz»

  Jakub Bonowicz

  Radca prawny obsługujący przedsiębiorców i osoby fizyczne w kraju i za granicą. W kręgu jego zainteresowań pozostają sprawy najbardziej kontrowersyjne. Specjalizuje się w prawie podatkowym (doradztwo w zakresie VAT, PIT, CIT, optymalizacja podatkowa…)

 • Wioletta Dyl»

  Wioletta Dyl

  Radca prawny. Udziela porad prawnych z zakresu prawa autorskiego, nowych technologii, ochrony danych osobowych, a także prawa konkurencji, podatkowego i pracy. Zajmuje się również sporządzaniem regulaminów oraz umów, szczególnie z zakresu e-biznesu…

 • Monika Wycykał»

  Monika Wycykał

  Prawniczka, specjalizuje się w prawie cywilnym, konsumenckim, prawie własności intelektualnej, mieszkaniowym i gospodarczym. Aktualnie doktorantka na Wydziale Prawa i Administracji UJ w Krakowie (w przygotowaniu rozprawa doktorska z zakresu prawa…

 • Pozostali prawnicy»

  Zespół ePorady24

  Zobacz opisy pozostałych prawników…

7 tysięcy pozytywnych opinii
zadowolonych klientów ›

Ponad 67 tysięcy
zrealizowanych zleceń ›

Pytania dodatkowe (do zakresu)
bez żadnych ograniczeń ›

 • Dajemy Ci 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy! Jeśli nie będziesz zadowolony z jakości otrzymanej porady – zwrócimy Ci 100% wpłaconej kwoty. Korzystając z naszych usług, nic nie ryzykujesz!

  Zobacz szczegóły
 • Boisz się, że porada może być zbyt zawiła lub niepełna? Nie martw się – po otrzymaniu porady możesz w nieograniczonym czasie zadawać nieograniczoną ilość nieodpłatnych pytań dodatkowych.

 • U nas zadanie pytania nic Cię nie kosztuje! Jeśli wycena porady nie będzie Cię satysfakcjonować – będziesz mógł bez konsekwencji zrezygnować z usługi.

 • Jeśli zależy Ci na błyskawicznej poradzie prawnej, to trafiłeś we właściwe miejsce. W typowych sprawach porad udzielamy do 24 godzin!

 • Masz niecodzienne pytanie prawne? Nasz zespół tworzy sztab specjalistów: doświadczeni prawnicy, radcy prawni, doradcy podatkowi, rzeczoznawcy i agenci celni, którzy nie tylko udzielą Ci wyczerpującej porady, ale w razie potrzeby będą reprezentować Cię w sądzie.

 • Porady prawne w naszym serwisie to przede wszystkim niezwykła wygoda – nie wychodzisz z domu, nie umawiasz się wcześniej z prawnikiem, a do tego masz stały dostęp do porady!

 • Masz krępujące pytanie? Wszedłeś w konflikt z prawem? Aby zadać pytanie, wystarczy, że podasz imię oraz e-mail. Prawnik, który udzieli Ci odpowiedzi, jest ponadto objęty bezwzględną tajemnicą powierzonych mu informacji – dzięki temu możesz być spokojny o poufność Waszej korespondencji.

 • Wydaje Ci się czasem, że prawnicy mówią obcym językiem? Nie u nas! W poradzie prawnej otrzymasz nie tylko cytaty z odpowiednich aktów prawnych, ale przede wszystkim ich jasnązrozumiałą interpretację w odniesieniu do Twojej konkretnej sytuacji.

 • W przeciwieństwie do tradycyjnych kancelarii prawnych
  u nas otrzymasz poradę w formie pisemnej, gotową
  do wydrukowania – dzięki temu masz pewność, że nic nie
  umknie Twojej pamięci, a w razie potrzeby możesz podeprzeć
  się wydrukowaną poradą w ewentualnym sporze z innymi.


Opinie naszych Klientów:

« ‹ Poprzednie
Następne › »
23.08.2011

Dziękuję za konkretną i rzeczową odpowiedź, która rozwiała moje wątpliwości interpretacyjne. Dodatkowo pragnę podkreślić, że w mojej sprawie już jest wydane orzeczenie (na razie nieprawomocne), które w pełni odpowiada uzyskanym opiniom od Państwa.

Dziękuję i pozdrawiam,

Paweł

22.08.2011

Od kilku lat, jeśli tylko mam jakiekolwiek wątpliwości odnośnie panujących przepisów – korzystam z tego portalu. W każdej dziedzinie prawa profesjonalna odpowiedź i wyczerpujące odpowiedzi na dodatkowe pytania. Bardzo polecam.

Wiola

22.08.2011

Satysfakcjonuje mnie odpowiedź, ten sposób funkcjonowania jest bardzo dobry, jednakże jak dla mnie zbyt długo trzeba czekać na odpowiedź. Jednakże mimo to odpowiedź oceniam bardzo dobrze i wyczerpująco na postawione pytanie.

Wanda

22.08.2011

Moją sprawę prowadziła Pani Elżbieta Gołąb. Bardzo, bardzo jestem usatysfakcjonowana sposobem prowadzenia sprawy, rzetelnością, praktycznym podejściem, a przede wszystkim językiem odpowiedzi. Wszystko stało się jasne i oczywiste. Poświęciła mi bardzo dużo czasu i energii na wyjaśnienia. Forma korzystania z portalu oraz koszty pozostawiają poza dyskusją pytanie, czy korzystać z tego typu rozwiązań. Każdemu, kto ma jakiekolwiek wątpliwości, polecam ten sposób zasięgania porad. Pani Elżbiecie jeszcze raz dziękuję za poświęcony mi czas.

Krystyna

21.08.2011

Otrzymana odpowiedź była bardzo dobrze przygotowana, jasno i wyczerpująco przedstawiona. Jestem bardzo zadowolona z usług tego serwisu i polecam wszystkim, którzy mają jakiekolwiek zapytania, wątpliwości czy niejasności.

Anna

20.08.2011

Odpowiedź na moje pytanie jest rzeczowa i konkretna. Autor tematu nie traktuje jednak zdawkowo. Rozwiewa moje wszelkie wątpliwości oraz zwraca moją uwagę na aspekty sprawy, na które sama bym nie wpadła. Odpowiedź okazała się więc dla mnie w zupełni wystarczająca, bez potrzeby zadawania pytań dodatkowych, chociaż jestem przekonana, że nawet w razie potrzeby ich zadania odpowiedź na nie również spełniłaby moje oczekiwania. Polecam serwis!

Paulina

19.08.2011

Uważam, że serwis ePorady24.pl jest bardzo przydatny dla osób, które mają mało czasu i potrzebują szczegółowych porad prawnych.

Andrzej

19.08.2011

Jestem w pełni usatysfakcjonowana uzyskaną poradą prawną, a także mile zaskoczona sympatycznym podejściem i szybkim sposobem reagowania z Państwa strony. Jedynym minusem jest w mojej opinii dość wysoka cena, jednakże po uzyskaniu rabatu wydaje się już ona do zaakceptowania i adekwatna do poziomu świadczonych usług. Z przyjemnością polecę Państwa stronę znajomym.

Anna

19.08.2011

Bardzo szybka i wyczerpująca odpowiedź, która pomoże mi w odpowiednim pokierowaniu sprawy.

Tomasz

19.08.2011

Konkretna, rzeczowa odpowiedź na zadane pytanie. Jeżeli nie jest nam potrzebny osobisty kontakt i wielowątkowa dyskusja, to z czystym sumieniem można polecić usługi portalu eporady24.

Pozdrawiam,

Urszula

18.08.2011

Polecam – szybko, profesjonalnie udzielona odpowiedź, szczegółowo, z podaniem aktów normatywnych. Jeśli będę potrzebować w przyszłości pomocy, na pewno skorzystam powtórnie z pomocy EPORADY24.

Magda

18.08.2011

Informacje, jakie otrzymałam, były jasne, konkretne oraz wyczerpujące. Bardzo przydatne są dodatkowe pytania, bo w trakcie przeprowadzania mojej sprawy kilka się pojawiło. Dziękuję bardzo p. Elżbiecie Gołąb za porady, a całej firmie za cierpliwość. Z poważaniem, Antonina

Antonina

17.08.2011

Dziękuję za szczegółowe wyjaśnienie sprawy, co dało mi nadzieję na pozytywne zakończenie. Całe szczęście, że jest możliwość skorzystania z fachowej porady prawie w każdym momencie, daje to poczucie bezpieczeństwa i pewności w sytuacjach zagrożenia. Polecam skorzystanie, gdyż jestem przekonana o dobrej jakości usług.

Joanna

17.08.2011

Szybka i profesjonalna odpowiedź na zapytanie, z załączonymi aktami normatywnymi. Jestem bardzo zadowolona z usługi. Polecam eporady24.pl.

Ewa

16.08.2011

POLECAM, POLECAM wszystkim szybkie i bardzo pomocne odpowiedzi. Pełen profesjonalizm i duże doświadczenie w wykonywanej pracy, POLECAM wszystkim.

Agnieszka

16.08.2011

Otrzymałam poradę prawniczą, z której jestem zadowolona, tylko żałuję, że któryś z Panów Prawników z ePorady24.pl nie może poprowadzić mojej trudnej sprawy w sądzie rodzinnym, bo wierzę, że mogłabym uzyskać alimenty od męża, który mnie porzucił. Odczułam, że moja sprawa jest ważna i zależy Wam, żeby mi pomóc, za co serdeczne dziękuję.

Z poważaniem,

Elżbieta

16.08.2011

Bardzo profesjonalna i wyczerpująca odpowiedź na moje pytanie! Bardzo dziękuję za pomoc i jak najbardziej polecam wszystkim.

Alicja

16.08.2011

Bardzo dziękuję za wyczerpującą odpowiedź.

Pozdrawiam,

Grażyna

14.08.2011

Porada profesjonalna, usługa szybka i konkretna. Gorąco polecam!

Damian

14.08.2011

Bardzo cieszę się, że znalazłam Wasz serwis. Odpowiedź szybka, fachowa, profesjonalna. Dodatkowym atutem jest fakt, iż można zadawać pytania uzupełniające, co umożliwia dokładne zrozumienie postawionego przez siebie problemu. Jeżeli zajdzie potrzeba, skorzystam ponownie z usług serwisu eporady24.pl.

Violetta

« ‹ Poprzednie
Następne › »
wizytówka