Indywidualne Porady Prawne – ePorady24

Specjaliści z różnych dziedzin

Zadanie pytania do niczego nie zobowiązuje!  /  Pracujemy 7 dni w tygodniu

Załącznik 1:
+ Dodaj następny załącznik

. . .
Maksymalny rozmiar pojedynczego
załącznika to 15 Mb.
Jeśli Twój plik jest większy
prosimy go przesłać mailem
na adres pliki@eporady24.pl

Dlaczego warto?Numer telefonu pozwoli na kontakt
w przypadku podania nieprawidłowego emaila.
Otrzymasz SMS o wycenie i przygotowaniu
głównej odpowiedzi, a także w przypadku
problemów technicznych. Wiele razy podany
numer pomógł szybciej rozwiązać problem.

  Wycenę wyślemy do 1 godziny
* W dni robocze w godzinach od 7 do 20.
* W weekendy i święta do 4 godzin.

 • Tomasz Krupiński»

  Tomasz Krupiński

  Radca prawny, specjalizuje się w prawie nieruchomości i prawie lokalowym (wykup mieszkań, najem, eksmisje, zasiedzenia itp.) oraz w prawie rodzinnym (rozwody, alimenty, podział majątku itp.). Doradza też wspólnotom mieszkaniowym i zarządcom nieruchomości…

 • Eliza Rumowska»

  Eliza Rumowska

  Prawniczka związana z serwisem ePorady24 od początku jego istnienia, administrator, udziela porad w najbardziej złożonych sprawach. Specjalizuje się w prawie cywilnym, zwłaszcza w prawie konsumenckim (reklamacje, gwarancje itp.). Prowadzi własne biuro…

 • Hanna Żurowska»

  Hanna Żurowska

  Radca prawny od 1994 r., mediator. Udziela porad z zakresu prawa autorskiego i nowych technologii. Zajmuje się sporządzaniem regulaminów sprzedaży przez internet oraz umów z zakresu e-biznesu. Przygotowuje porady z prawa cywilnego, rodzinnego, pracy…

 • Jakub Bonowicz»

  Jakub Bonowicz

  Radca prawny obsługujący przedsiębiorców i osoby fizyczne w kraju i za granicą. W kręgu jego zainteresowań pozostają sprawy najbardziej kontrowersyjne. Specjalizuje się w prawie podatkowym (doradztwo w zakresie VAT, PIT, CIT, optymalizacja podatkowa…)

 • Wioletta Dyl»

  Wioletta Dyl

  Radca prawny. Udziela porad prawnych z zakresu prawa autorskiego, nowych technologii, ochrony danych osobowych, a także prawa konkurencji, podatkowego i pracy. Zajmuje się również sporządzaniem regulaminów oraz umów, szczególnie z zakresu e-biznesu…

 • Monika Wycykał»

  Monika Wycykał

  Prawniczka, specjalizuje się w prawie cywilnym, konsumenckim, prawie własności intelektualnej, mieszkaniowym i gospodarczym. Aktualnie doktorantka na Wydziale Prawa i Administracji UJ w Krakowie (w przygotowaniu rozprawa doktorska z zakresu prawa…

 • Pozostali prawnicy»

  Zespół ePorady24

  Zobacz opisy pozostałych prawników…

7 tysięcy pozytywnych opinii
zadowolonych klientów ›

Ponad 67 tysięcy
zrealizowanych zleceń ›

Pytania dodatkowe (do zakresu)
bez żadnych ograniczeń ›

 • Dajemy Ci 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy! Jeśli nie będziesz zadowolony z jakości otrzymanej porady – zwrócimy Ci 100% wpłaconej kwoty. Korzystając z naszych usług, nic nie ryzykujesz!

  Zobacz szczegóły
 • Boisz się, że porada może być zbyt zawiła lub niepełna? Nie martw się – po otrzymaniu porady możesz w nieograniczonym czasie zadawać nieograniczoną ilość nieodpłatnych pytań dodatkowych.

 • U nas zadanie pytania nic Cię nie kosztuje! Jeśli wycena porady nie będzie Cię satysfakcjonować – będziesz mógł bez konsekwencji zrezygnować z usługi.

 • Jeśli zależy Ci na błyskawicznej poradzie prawnej, to trafiłeś we właściwe miejsce. W typowych sprawach porad udzielamy do 24 godzin!

 • Masz niecodzienne pytanie prawne? Nasz zespół tworzy sztab specjalistów: doświadczeni prawnicy, radcy prawni, doradcy podatkowi, rzeczoznawcy i agenci celni, którzy nie tylko udzielą Ci wyczerpującej porady, ale w razie potrzeby będą reprezentować Cię w sądzie.

 • Porady prawne w naszym serwisie to przede wszystkim niezwykła wygoda – nie wychodzisz z domu, nie umawiasz się wcześniej z prawnikiem, a do tego masz stały dostęp do porady!

 • Masz krępujące pytanie? Wszedłeś w konflikt z prawem? Aby zadać pytanie, wystarczy, że podasz imię oraz e-mail. Prawnik, który udzieli Ci odpowiedzi, jest ponadto objęty bezwzględną tajemnicą powierzonych mu informacji – dzięki temu możesz być spokojny o poufność Waszej korespondencji.

 • Wydaje Ci się czasem, że prawnicy mówią obcym językiem? Nie u nas! W poradzie prawnej otrzymasz nie tylko cytaty z odpowiednich aktów prawnych, ale przede wszystkim ich jasnązrozumiałą interpretację w odniesieniu do Twojej konkretnej sytuacji.

 • W przeciwieństwie do tradycyjnych kancelarii prawnych
  u nas otrzymasz poradę w formie pisemnej, gotową
  do wydrukowania – dzięki temu masz pewność, że nic nie
  umknie Twojej pamięci, a w razie potrzeby możesz podeprzeć
  się wydrukowaną poradą w ewentualnym sporze z innymi.


Opinie naszych Klientów:

« ‹ Poprzednie
Następne › »
17.11.2011

Dziękuję za udzielenie porady. Pomogła mi w dogadaniu się ze stomatologiem w mojej sprawie.

Mieczysław

17.11.2011

Błyskawiczny kontakt, merytoryczne odpowiedzi, za naprawdę rozsądne pieniądze. Gorąco polecam korzystanie z usług portalu i prawników. Specjalne podziękowania dla Pana Patrycjusza Miłaszewicza za pomoc z dziedziny prawa pracy.

Robert

16.11.2011

Dziękuję! Otrzymałam wyczerpującą odpowiedź w interesującej mnie sprawie. Rzeczowy, błyskawiczny kontakt. Doświadczenie dla mnie – zawsze należy przedkładać dokumenty źródłowe, aby prawnik mógł właściwie ocenić stan prawny przed wydaniem opinii. Dziękuję i polecam.

Grażyna

16.11.2011

Dziękuję za pełną i rzeczową opinię prawną, pozwoliła ona ostrzec mnie przed pochopnym i błędnym działaniem. W razie potrzeby w przyszłości na pewno będę korzystał z Państwa opinii prawnych i będę polecał znajomym Państwa usługi.

Pozdrawiam,

Jan

16.11.2011

Bardzo rzetelne odpowiedzi, naprawdę pełen profesjonalizm. Na pewno tu wrócę, jeśli będzie taka konieczność, szczerze polecam.

Magda

16.11.2011

Chciałem bardzo podziękować Panu Bogusławowi Nowakowskiemu i portalowi ePorady24.pl za udzieloną mi pomoc prawną. Analiza umowy była bardzo szybka, sprawna i kompetentna. Odpowiedzi na moje dodatkowe pytania – bardzo szybkie (podkreślam to jeszcze raz, bo zaskoczyło mnie to), a mimo tego precyzyjne i dodatkowo sympatyczne, mimo że dopytywałem się zapewne (z punktu widzenia prawnika) po 3 razy o to samo, ale chciałem mieć pewność, że rozumiem wszystkie niuanse umowy.

Roman

16.11.2011

Bardzo chciałbym podziękować za udzielenie mi porad prawnych, to naprawdę znakomici profesjonaliści!!! W szczególności chciałbym podziękować pani Małgorzacie Rybarczyk, bo to ona udzieliła mi porad. Pozdrawiam.

CWIETA

16.11.2011

Dziękuję za udzielone wyczerpujące odpowiedzi. Niestety jestem zasmucony tym, że prawo nie jest prawem do końca.

Lech

15.11.2011

Bardzo dziękuję Panu Aleksandrowi Słyszowi za wyczerpującą poradę w mojej sprawie.

Krystyna

15.11.2011

Ocena 5

Marta

15.11.2011

Rzetelna i profesjonalna odpowiedź, która bardzo mi pomogła w podjęciu odpowiednich kroków związanych z własną firmą. Jak najbardziej polecam i jeszcze raz dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam,

Kamil

14.11.2011

Bardzo profesjonalna odpowiedź. Zrozumiała, czytelna, pełna.

Józef

14.11.2011

Nie mogę wystawić oceny innej niż NAJWYŻSZA – szybka, rzetelna i bardzo szczegółowa. Pan Nowakowski bardzo mi pomógł, chociaż mam nadzieję, że nie będę musiała z jego rad skorzystać.

Joanna

14.11.2011

Jestem zadowolona z opinii; wyczerpująca, profesjonalna, poparta aktami prawnymi. Mam tylko nadzieję, że nie będę musiała się na nią powoływać. Pozdrawiam Zespół.

Danuta

13.11.2011

Bardzo dziękuję za fachową poradę. W znacznym stopniu mnie ukierunkowała.

Ira

13.11.2011

Odpowiedź, jaką otrzymałem od prawnika eporady24.pl, zupełnie mnie zaskoczyła, gdyż nie spodziewałem się tak szybkiej reakcji i wyczerpującej na moje pytanie odpowiedzi. Prawnik serwisu eporady podszedł do mojego problemu fachowo i odpowiedzialnie, za co jestem wdzięczny.

Mieczysław

13.11.2011

Serdecznie dziękuję za poradę. Kontakt z Państwem to doświadczenie profesjonalnej usługi w nowoczesny sposób. Z pełnym przekonaniem polecam usługi serwisu innym klientom.

S.

12.11.2011

Bardzo profesjonalna odpowiedź. Zrozumiała, czytelna, pełna.

Anna

12.11.2011

Jestem naprawdę bardzo zadowolona z porady. Odpowiedź była rzetelna i konkretna, również wszystkie pytania dodatkowe nie pozostały bez komentarza. Bardzo mi to pomogło i zdecydowanie warto korzystać z tego portalu. Polecam wszystkim!!!

Monika

12.11.2011

Bardzo szybka i rzetelna porada prawna. Polecam.

Eleonora

« ‹ Poprzednie
Następne › »
wizytówka