Indywidualne Porady Prawne – ePorady24

Specjaliści z różnych dziedzin

Zadanie pytania do niczego nie zobowiązuje!  /  Pracujemy 7 dni w tygodniu

Załącznik 1:
+ Dodaj następny załącznik

. . .
Maksymalny rozmiar pojedynczego
załącznika to 15 Mb.
Jeśli Twój plik jest większy
prosimy go przesłać mailem
na adres pliki@eporady24.pl

Dlaczego warto?Numer telefonu pozwoli na kontakt
w przypadku podania nieprawidłowego emaila.
Otrzymasz SMS o wycenie i przygotowaniu
głównej odpowiedzi, a także w przypadku
problemów technicznych. Wiele razy podany
numer pomógł szybciej rozwiązać problem.

  Wycenę wyślemy do 1 godziny
* W dni robocze w godzinach od 7 do 20.
* W weekendy i święta do 4 godzin.

 • Tomasz Krupiński»

  Tomasz Krupiński

  Radca prawny, specjalizuje się w prawie nieruchomości i prawie lokalowym (wykup mieszkań, najem, eksmisje, zasiedzenia itp.) oraz w prawie rodzinnym (rozwody, alimenty, podział majątku itp.). Doradza też wspólnotom mieszkaniowym i zarządcom nieruchomości…

 • Eliza Rumowska»

  Eliza Rumowska

  Prawniczka związana z serwisem ePorady24 od początku jego istnienia, administrator, udziela porad w najbardziej złożonych sprawach. Specjalizuje się w prawie cywilnym, zwłaszcza w prawie konsumenckim (reklamacje, gwarancje itp.). Prowadzi własne biuro…

 • Hanna Żurowska»

  Hanna Żurowska

  Radca prawny od 1994 r., mediator. Udziela porad z zakresu prawa autorskiego i nowych technologii. Zajmuje się sporządzaniem regulaminów sprzedaży przez internet oraz umów z zakresu e-biznesu. Przygotowuje porady z prawa cywilnego, rodzinnego, pracy…

 • Jakub Bonowicz»

  Jakub Bonowicz

  Radca prawny obsługujący przedsiębiorców i osoby fizyczne w kraju i za granicą. W kręgu jego zainteresowań pozostają sprawy najbardziej kontrowersyjne. Specjalizuje się w prawie podatkowym (doradztwo w zakresie VAT, PIT, CIT, optymalizacja podatkowa…)

 • Wioletta Dyl»

  Wioletta Dyl

  Radca prawny. Udziela porad prawnych z zakresu prawa autorskiego, nowych technologii, ochrony danych osobowych, a także prawa konkurencji, podatkowego i pracy. Zajmuje się również sporządzaniem regulaminów oraz umów, szczególnie z zakresu e-biznesu…

 • Monika Wycykał»

  Monika Wycykał

  Prawniczka, specjalizuje się w prawie cywilnym, konsumenckim, prawie własności intelektualnej, mieszkaniowym i gospodarczym. Aktualnie doktorantka na Wydziale Prawa i Administracji UJ w Krakowie (w przygotowaniu rozprawa doktorska z zakresu prawa…

 • Pozostali prawnicy»

  Zespół ePorady24

  Zobacz opisy pozostałych prawników…

7 tysięcy pozytywnych opinii
zadowolonych klientów ›

Ponad 67 tysięcy
zrealizowanych zleceń ›

Pytania dodatkowe (do zakresu)
bez żadnych ograniczeń ›

 • Dajemy Ci 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy! Jeśli nie będziesz zadowolony z jakości otrzymanej porady – zwrócimy Ci 100% wpłaconej kwoty. Korzystając z naszych usług, nic nie ryzykujesz!

  Zobacz szczegóły
 • Boisz się, że porada może być zbyt zawiła lub niepełna? Nie martw się – po otrzymaniu porady możesz w nieograniczonym czasie zadawać nieograniczoną ilość nieodpłatnych pytań dodatkowych.

 • U nas zadanie pytania nic Cię nie kosztuje! Jeśli wycena porady nie będzie Cię satysfakcjonować – będziesz mógł bez konsekwencji zrezygnować z usługi.

 • Jeśli zależy Ci na błyskawicznej poradzie prawnej, to trafiłeś we właściwe miejsce. W typowych sprawach porad udzielamy do 24 godzin!

 • Masz niecodzienne pytanie prawne? Nasz zespół tworzy sztab specjalistów: doświadczeni prawnicy, radcy prawni, doradcy podatkowi, rzeczoznawcy i agenci celni, którzy nie tylko udzielą Ci wyczerpującej porady, ale w razie potrzeby będą reprezentować Cię w sądzie.

 • Porady prawne w naszym serwisie to przede wszystkim niezwykła wygoda – nie wychodzisz z domu, nie umawiasz się wcześniej z prawnikiem, a do tego masz stały dostęp do porady!

 • Masz krępujące pytanie? Wszedłeś w konflikt z prawem? Aby zadać pytanie, wystarczy, że podasz imię oraz e-mail. Prawnik, który udzieli Ci odpowiedzi, jest ponadto objęty bezwzględną tajemnicą powierzonych mu informacji – dzięki temu możesz być spokojny o poufność Waszej korespondencji.

 • Wydaje Ci się czasem, że prawnicy mówią obcym językiem? Nie u nas! W poradzie prawnej otrzymasz nie tylko cytaty z odpowiednich aktów prawnych, ale przede wszystkim ich jasnązrozumiałą interpretację w odniesieniu do Twojej konkretnej sytuacji.

 • W przeciwieństwie do tradycyjnych kancelarii prawnych
  u nas otrzymasz poradę w formie pisemnej, gotową
  do wydrukowania – dzięki temu masz pewność, że nic nie
  umknie Twojej pamięci, a w razie potrzeby możesz podeprzeć
  się wydrukowaną poradą w ewentualnym sporze z innymi.


Opinie naszych Klientów:

« ‹ Poprzednie
Następne › »
10.08.2011

Porada jasna, napisana językiem zrozumiałym, wyczerpująca temat. Jestem w pełni usatysfakcjonowana.

Leonarda

10.08.2011

Porada wystawiona rzetelnie i szybko. Otrzymałam również odpowiedź na moje dodatkowe pytania. Jedyny minus usługi to jej dosyć wysoka cena.

Iwona

09.08.2011

Odpowiedź przygotowana profesjonalnie i jest moim zdaniem wyczerpująca. Nie mam obecnie dodatkowych pytań. Przewiduję korzystać jeszcze z tej usługi porad prawnych.

Eugeniusz

09.08.2011

Usługa godna polecenia. Odpowiedzi na pytania skrupulatnie i przystępnie wytłumaczone, pismo przygotowane profesjonalnie. Na pewno skorzystam raz jeszcze!

Marta

09.08.2011

Ocena 5

Marta

09.08.2011

Ocena 4

Danuta

08.08.2011

Bardzo szybka i profesjonalna odpowiedź, wszystko zostało wytłumaczone bardzo zrozumiale za pierwszym razem bez konieczności zadawania kolejnych pytań, jestem bardzo zadowolony z państwa usług.

Adam

08.08.2011

Ocena 5

Maciej

07.08.2011

Uzyskałem kompletne odpowiedzi na wszystkie aspekty zadanego pytania oraz pytań dodatkowych. Z pełnym przekonaniem polecam korzystanie z ePorady24.

Franciszek

07.08.2011

Polecam korzystanie z usług z serwisu epporady24.pl. Dostałem szybkie i jasne odpowiedzi na moje pytania.

Tomasz

06.08.2011

Porada była udzielona fachowo i bardzo szybko. Dziękuję za pomoc. Moja ocena to 5.

Halina

05.08.2011

Prosiłam o radę w dość delikatnym temacie. Otrzymałam zwięzłą odpowiedź. Dodatkowo otrzymałam wzór pism, jakie powinnam sporządzić. Mając jeszcze wątpliwości, dopytałam i również otrzymałam odpowiedź. Odpowiedź bardzo cenną i w dodatku otrzymałam ją naprawdę szybko. Wiem, że jeśli będę potrzebowała dalszej pomocy, mogę na nią liczyć. Polecam ten portal. Pomimo że można sobie wygooglować różne tematy, warto jednak skorzystać z opinii specjalistów w dziedzinie.

Pozdrawiam,

Ewa

05.08.2011

Polecam usługę oferowaną przez portal ePorady24.pl. Dla osób nieznających prawa to doskonała forma zasięgnięcia porady fachowców. Bez stresu i biegania po mieście w poszukiwaniu kompetentnego prawnika. Dziękuję i życzę powodzenia.

Paweł

05.08.2011

Pragnę serdecznie podziękować za profesjonalną i rzeczową poradę prawną, jaką otrzymałem od Państwa. Mimo braku z mojej strony pewnych dokumentów po przedstawieniu problemu otrzymałem pełną poradę z wyszczególnieniem przepisów z Kodeksu spółek handlowych i Kodeksu cywilnego. Możliwość wydruku tej porady z komentarzem prawnika w pełni mnie zadowoliła i jestem mu niezmiernie wdzięczny. Problemu, jak na razie, nie udało się rozwiązać. Mam jednak nadzieję, że ostatecznie podpowiedzi w tej kwestii doprowadzą do pozytywnego rozstrzygnięcia.

Pozdrawiam,

Ferdynand

05.08.2011

Ocena 5

Dariusz

04.08.2011

Fachowa i szybka opinia prawna nawet w dni wolne od pracy. Podane akty prawne, które można sobie wydrukować, przeanalizować. To pomaga w podjęciu decyzji o formie i trybie rozwiązania problemu prawnego. Polecam portal eporady.

Bogusława

03.08.2011

Najwyższa ocena, czyli 5, jest zdecydowanie za niską, aby właściwie ocenić jakość świadczonych usług w ePoradach24, najlepiej jednak przekonać się o tym samemu.

Maria

03.08.2011

Dziękuję za profesjonalną poradę, która wyjaśniła mi moje wątpliwości. Sprawa jest jeszcze niezałatwiona, dlatego że za wcześnie złożyłam wniosek o umorzenie podatku (nie miałam zaległości podatkowych). Bardzo szybkie porady dużo mi pomogły. Dziękuję.

Halina

03.08.2011

Szybka i rzeczowa odpowiedź, sprawny kontakt, dziękuję.

Kasia

03.08.2011

Jestem bardzo zadowolona z Państwa usług. Pani Kowalczuk cierpliwie i opisowo wyjaśniała mi wszelkie niezrozumiałe kwestie prawne dotąd, aż wszystko stało się jasne. Myślę, że w przyszłości, jeśli tylko będę miała jakiś problem, ponownie skorzystam z Państwa usług.

Pozdrawiam,

Justyna

« ‹ Poprzednie
Następne › »
wizytówka