Indywidualne Porady Prawne – ePorady24

Specjaliści z różnych dziedzin

Zadanie pytania do niczego nie zobowiązuje!  /  Pracujemy 7 dni w tygodniu

Załącznik 1:
+ Dodaj następny załącznik

. . .
Maksymalny rozmiar pojedynczego
załącznika to 15 Mb.
Jeśli Twój plik jest większy
prosimy go przesłać mailem
na adres pliki@eporady24.pl

Dlaczego warto?Numer telefonu pozwoli na kontakt
w przypadku podania nieprawidłowego emaila.
Otrzymasz SMS o wycenie i przygotowaniu
głównej odpowiedzi, a także w przypadku
problemów technicznych. Wiele razy podany
numer pomógł szybciej rozwiązać problem.

  Wycenę wyślemy do 1 godziny
* W dni robocze w godzinach od 7 do 20.
* W weekendy i święta do 4 godzin.

 • Tomasz Krupiński»

  Tomasz Krupiński

  Radca prawny, specjalizuje się w prawie nieruchomości i prawie lokalowym (wykup mieszkań, najem, eksmisje, zasiedzenia itp.) oraz w prawie rodzinnym (rozwody, alimenty, podział majątku itp.). Doradza też wspólnotom mieszkaniowym i zarządcom nieruchomości…

 • Eliza Rumowska»

  Eliza Rumowska

  Prawniczka związana z serwisem ePorady24 od początku jego istnienia, administrator, udziela porad w najbardziej złożonych sprawach. Specjalizuje się w prawie cywilnym, zwłaszcza w prawie konsumenckim (reklamacje, gwarancje itp.). Prowadzi własne biuro…

 • Hanna Żurowska»

  Hanna Żurowska

  Radca prawny od 1994 r., mediator. Udziela porad z zakresu prawa autorskiego i nowych technologii. Zajmuje się sporządzaniem regulaminów sprzedaży przez internet oraz umów z zakresu e-biznesu. Przygotowuje porady z prawa cywilnego, rodzinnego, pracy…

 • Jakub Bonowicz»

  Jakub Bonowicz

  Radca prawny obsługujący przedsiębiorców i osoby fizyczne w kraju i za granicą. W kręgu jego zainteresowań pozostają sprawy najbardziej kontrowersyjne. Specjalizuje się w prawie podatkowym (doradztwo w zakresie VAT, PIT, CIT, optymalizacja podatkowa…)

 • Wioletta Dyl»

  Wioletta Dyl

  Radca prawny. Udziela porad prawnych z zakresu prawa autorskiego, nowych technologii, ochrony danych osobowych, a także prawa konkurencji, podatkowego i pracy. Zajmuje się również sporządzaniem regulaminów oraz umów, szczególnie z zakresu e-biznesu…

 • Monika Wycykał»

  Monika Wycykał

  Prawniczka, specjalizuje się w prawie cywilnym, konsumenckim, prawie własności intelektualnej, mieszkaniowym i gospodarczym. Aktualnie doktorantka na Wydziale Prawa i Administracji UJ w Krakowie (w przygotowaniu rozprawa doktorska z zakresu prawa…

 • Pozostali prawnicy»

  Zespół ePorady24

  Zobacz opisy pozostałych prawników…

7 tysięcy pozytywnych opinii
zadowolonych klientów ›

Ponad 67 tysięcy
zrealizowanych zleceń ›

Pytania dodatkowe (do zakresu)
bez żadnych ograniczeń ›

 • Dajemy Ci 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy! Jeśli nie będziesz zadowolony z jakości otrzymanej porady – zwrócimy Ci 100% wpłaconej kwoty. Korzystając z naszych usług, nic nie ryzykujesz!

  Zobacz szczegóły
 • Boisz się, że porada może być zbyt zawiła lub niepełna? Nie martw się – po otrzymaniu porady możesz w nieograniczonym czasie zadawać nieograniczoną ilość nieodpłatnych pytań dodatkowych.

 • U nas zadanie pytania nic Cię nie kosztuje! Jeśli wycena porady nie będzie Cię satysfakcjonować – będziesz mógł bez konsekwencji zrezygnować z usługi.

 • Jeśli zależy Ci na błyskawicznej poradzie prawnej, to trafiłeś we właściwe miejsce. W typowych sprawach porad udzielamy do 24 godzin!

 • Masz niecodzienne pytanie prawne? Nasz zespół tworzy sztab specjalistów: doświadczeni prawnicy, radcy prawni, doradcy podatkowi, rzeczoznawcy i agenci celni, którzy nie tylko udzielą Ci wyczerpującej porady, ale w razie potrzeby będą reprezentować Cię w sądzie.

 • Porady prawne w naszym serwisie to przede wszystkim niezwykła wygoda – nie wychodzisz z domu, nie umawiasz się wcześniej z prawnikiem, a do tego masz stały dostęp do porady!

 • Masz krępujące pytanie? Wszedłeś w konflikt z prawem? Aby zadać pytanie, wystarczy, że podasz imię oraz e-mail. Prawnik, który udzieli Ci odpowiedzi, jest ponadto objęty bezwzględną tajemnicą powierzonych mu informacji – dzięki temu możesz być spokojny o poufność Waszej korespondencji.

 • Wydaje Ci się czasem, że prawnicy mówią obcym językiem? Nie u nas! W poradzie prawnej otrzymasz nie tylko cytaty z odpowiednich aktów prawnych, ale przede wszystkim ich jasnązrozumiałą interpretację w odniesieniu do Twojej konkretnej sytuacji.

 • W przeciwieństwie do tradycyjnych kancelarii prawnych
  u nas otrzymasz poradę w formie pisemnej, gotową
  do wydrukowania – dzięki temu masz pewność, że nic nie
  umknie Twojej pamięci, a w razie potrzeby możesz podeprzeć
  się wydrukowaną poradą w ewentualnym sporze z innymi.


Opinie naszych Klientów:

« ‹ Poprzednie
Następne › »
08.11.2011

Nie będę się powtarzał po każdej odpowiedzi od Was. Napiszę tylko, że korzystałem z Waszego serwisu już trzy razy i otrzymałem odpowiedzi, które mnie w pełni satysfakcjonują i zadowalają. Polecam ten serwis i pozdrawiam.

Zygmunt

08.11.2011

Pierwszy raz skorzystałam z tej formy porady prawnej. Miałam pewne obawy, a zupełnie niepotrzebnie. Odpowiedź szybka, poparta paragrafami, a przede wszystkim zrozumiała. Bardzo dziękuję i pozdrawiam.

Beata

08.11.2011

Jestem bardzo zadowolona z udzielonej mi porady. Była opracowana w sposób fachowy i zawierała istotne informacje. Dzięki niej dysponowałam odpowiednim narzędziem obrony i, co najważniejsze, czułam się pewnie, wyjaśniając istotne sporne kwestie z przedstawicielem firmy. Udało mi się i za to dziękuję. Polecam wszystkim!!!

Sylwia

07.11.2011

Dziękuję za udzieloną mi odpowiedź do mojego pytania. Informacje, które otrzymałem, były w pełni wyczerpujące i przekazane w prostym i zrozumiałym języku.

Krzysztof

07.11.2011

Korzystam z porady z pewnymi obawami, lecz usługa jest bardzo przyjazna i uprzejma.

Polecam,

Edward

07.11.2011

Jestem w pełni zadowolony z udzielonych porad. Wiem, że jak znów będę w potrzebie, zgłoszę się na pewno tylko do Was. Dziękuję za współpracę.

Wojciech

07.11.2011

Pełen profesjonalizm. Wyrazy uznania. Nie potrzebowałem nawet pytań dodatkowych. Rzetelne odpowiedzi poparte ustawami i paragrafami.

Andrzej

07.11.2011

Dziękujemy za wyczerpującą odpowiedź, chyba wszystko, co jest dla nas najważniejsze, zostało wyżej napisane.

Pozdrawiam,

Mariusz

07.11.2011

Serdecznie dziękuję za udzielenie tak jednoznacznej i zrozumiałej odpowiedzi. Polecam korzystanie z usług serwisu.

Robert

07.11.2011

Ocena 5

Wanda

07.11.2011

Opinia wyczerpująca i w zupełności wystarczająca w tym momencie do dalszych działań.

Sławomir

07.11.2011

Dziękuję, odpowiedź na moje pytanie była bardzo satysfakcjonująca.

Bożena

06.11.2011

Jestem bardzo wdzięczna Panu Tomaszowi Krupińskiemu za poradę prawną, wyczerpującą i zrozumiałą oraz szybką. Porada ta pomogła mnie i mojej rodzinie zrozumieć, na czym stoimy. Dlatego szczególnie mnie opuścił stres wynikający z niewiedzy. Z czystym sumieniem polecam ten serwis, dużą zaletą jest możliwość zadawania dodatkowych pytań, a korzystam z usług już kolejny raz.

Z poważaniem,

Helena

06.11.2011

W mojej ocenie udzielona porada prawna jest profesjonalna i dzięki Państwu posiadam większą wiedzę i wiem, co powinnam zrobić.

Dziękuję,

Ewa

06.11.2011

Jestem zadowolony z pomocy prawnej, polecam innym.

Władysław

05.11.2011

Ocena 5

GRAŻYNA

05.11.2011

Ocena 5

GRAŻYNA

05.11.2011

Odpowiedź bardzo konkretna, pomocna i niedroga.

Magdalena

05.11.2011

Odpowiedź zadawalająca, czas oczekiwania super, portal tego rodzaju jest bardzo potrzebny.

Elżbieta

05.11.2011

Bardzo dziękuję za poradę, stanie się bardzo pomocna w podjęciu decyzji, czy składać pozew o kasację wyroku, ale dopiero jak będę miał odpis wyroku z uzasadnieniem. Wiem, że było pominiętych kilka kwestii przez mojego pełnomocnika, co bardzo szybko było zauważone przez wasz portal. Na pewno, jeśli będę miał jakikolwiek problem, skorzystam z waszych usług ponownie. Bardzo dziękuję raz jeszcze za poradę i na pewno polecę wasze porady, jeśli zajdzie taka potrzeba, moim znajomym.

Z poważaniem,

Janusz

« ‹ Poprzednie
Następne › »
wizytówka