Mamy 6714 opinii naszych Klientów
Zadaj pytanie »  Zadaj pytanie »

Sporządzanie pism


Jeżeli potrzebujesz pisma prawnego, przygotujemy je dla Ciebie!
Wpisz tutaj swoje pytanie, a trafi ono do naszego prawnika specjalisty.

Zobacz, czemu warto zlecić sporządzenie pisma na indywidualne zamówienie:

1. Pismo dopasowane do Twojej sytuacji

Zamówione przez Ciebie pismo w żadnym wypadku nie jest gotowym wzorem. „Gotowce” nigdy się nie sprawdzają, ponieważ każda sytuacja prawna jest inna, a co za tym idzie – każde pismo musi być inne.

Dlatego zamawiając pismo w naszym serwisie, możesz być pewien, że otrzymasz pismo ściśle dopasowane do sytuacji, w jakiej się znajdujesz, i uwzględniające wszystkie niezbędne informacje o Twojej sprawie.

2. Pismo sporządzone przez prawnika specjalistę

Sporządzaniem pism zajmują się wyłącznie prawnicy specjaliści. Jeśli np. Twoje pismo dotyczy sporu z zakresu prawa rodzinnego (pozew o alimenty, pozew o rozwód itp.) – przygotuje je prawnik specjalizujący się właśnie w tej dziedzinie prawa.

3. Pismo spełniające wymogi formalne

Zamawiając pismo, możesz też być spokojny o to, że sąd nie odrzuci pisma z braków formalnych. Prawnik, który sporządzi pismo dla Ciebie, dokładnie też Cię poinformuje, w jaki sposób i gdzie je złożyć.

Wszystko, co Ty będziesz musiał zrobić, to złożyć podpis na piśmie i dostarczyć je do odpowiedniego sądu.

Opinie naszych Klientów:

24.03.2017

Ocena 5

23.03.2017

Pan Marek Gola mimo otrzymanego obfitego materiału w sprawie , szybko odpowiedział na wszystkie moje pytania wykazując się przy tym dużą cierpliwością i wyrozumiałością . Dopytywałam wiele razy i na każde zadane dodatkowe pytanie otrzymałam odpowiedz . Swoimi odpowiedziami wskazał jasno kierunek jakim powinnam iść , umiejętnie pokierował mną , upewniając mnie o prawidłowości mojego toku rozumowania w toczącym się postępowaniu . Mam cichą nadzieje ,że wskazany kierunek działania będzie 100% skuteczny .Rozprawa dopiero przed mną i jestem dobrej myśli . Bardzo szkoda , że nie było prawnika współpracującego z serwisem ePorady24 w moim mieście , aby wspólnie kontynuować postępowanie przed Sądem. I tak jestem dozgonne bardzo wdzięczna za okazaną mi pomoc. Jeśli będę potrzebowała ponownie pomocy prawnej to na pewno skorzystam z ePorad24 a w szczególności porad Pana Marka Goli i polecę również moim znajomym. 

23.03.2017

Jestem raczej rozczarowana ze dzieci z rodzin patologicznych są traktowane na tych samych prawach co z normalnych. Ogólnie uważam odpowiedz na mój problem za niezbyt solidny.

23.03.2017

Bardzo dziękuję za pomoc i podanie kierunku działania. Wprowadziłam się na wieś i staram się pomoc ludziom tam zamieszkałym wyjść z problemów jakie ich przerastają. Opinia bardzo przejrzysta i dostępna. Bardzo dziękuję w imieniu mieszkańca. Sprawę dalej poprowadzi notariusz. 

22.03.2017

Otrzymana odpowiedź - na tym etapie - jest dla nas satysfakcjonująca a opis wyczerpujący i zrozumiały.

22.03.2017

Dziękuję za rzeczowe porady , które rozwiały moje wątpliwości.

22.03.2017

Otrzymałam szybką i wyczerpującą informację. Po kilku dniach \" dopytalam\" o parę szczegółów i też bezzwłocznie przyszła odpowiedź. Usługa warta ceny, myślę, ze skorzystam z tej formy porady jeszcze kiedyś w innej sprawie. Polecam!

21.03.2017

Ocena 5

21.03.2017

Witam, bardzo dziękuję za odpowiedź. 

21.03.2017

Ocena 5

wizytówka Szukamy prawników »