Indywidualne Porady Prawne specjalistów

Odpowiadają Prawnicy
z dużym doświadczeniem

1. Tytuł pytania
2. Treść pytania

Zadanie pytania do niczego nie zobowiązuje!  /  Pracujemy 7 dni w tygodniu

Załącznik 1:
+ Dodaj następny załącznik
3. Dane kontaktowe

Imię:

E-mail:

Telefon:

Do wysyłki SMS-ów o gotowej wycenie
i przygotowaniu głównej odpowiedzi.
(Tylko polscy operatorzy komórkowi)

Wycenę otrzymasz do 1 godziny * W dni robocze w godzinach od 7 do 20.
* W weekendy i święta do 4 godzin.

 • Bogusław NowakowskiNastępny prawnik

  Bogusław Nowakowski

  Absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu im. Mikołaja Kopernika w Toruniu, radca prawny od 1993 r., redaktor merytoryczny periodyku „Teczka spółki z o.o.”, autor wielu publikacji i właściciel kancelarii prawnej. Specjalizuje się głównie w prawie handlowym

 • Tomasz KrupińskiNastępny prawnik

  Tomasz Krupiński

  Administrator portalu ePorady24, radca prawny z 7-letnim doświadczeniem, magister prawa, absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Specjalizuje się w prawie nieruchomości i prawie lokalowym

 • Eliza Rumowska<Następny prawnik

  Eliza Rumowska

  Administrator portalu ePorady24, absolwentka Wydziału Prawa Uniwersytetu Warszawskiego prawniczka. Specjalizuje się w prawie cywilnym, zwłaszcza w prawie konsumenckim (reklamacje, gwarancje itp.). Z serwisem ePorady24 związana od początku…

 • Hanna ŻurowskaNastępny prawnik

  Hanna Żurowska

  Radca prawny od 1994 r., mediator, absolwentka Wydziału Prawa i Administracji UMK w Toruniu. Udziela porad prawnych z zakresu prawa autorskiego i nowych technologii. Zajmuje się sporządzaniem regulaminów sprzedaży przez internet…

 • Jakub BonowiczNastępny prawnik

  Jakub Bonowicz

  Radca prawny i pracownik naukowy Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego. Łączy zainteresowania teoretyczne i przygotowywanie rozprawy doktorskiej z pracą prawnika–praktyka. W kręgu jego zainteresowań pozostają…

 • Wioletta DylNastępny prawnik

  Wioletta Dyl

  Radca prawny, absolwentka prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Wrocławskiego. Udziela porad prawnych z zakresu prawa autorskiego, nowych technologii, ochrony danych osobowych, a także prawa konkurencji, podatkowego

 • Aleksander SłyszNastępny prawnik

  Aleksander Słysz

  Magister prawa, absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego, od 2010 r. wykwalifikowany doradca podatkowy (nr 11484). Doktorant na Wydziale Prawa i Administracji Krakowskiej Akademii im. A. Frycza Modrzewskiego…

 • Pozostali prawnicyNastępny prawnik

  Zespół ePorady24

  Zobacz opisy pozostałych prawników…

 • Dajemy Ci 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy! Jeśli nie będziesz zadowolony z jakości otrzymanej porady – zwrócimy Ci 100% wpłaconej kwoty. Korzystając z naszych usług, nic nie ryzykujesz!

  Zobacz szczegóły
 • Boisz się, że porada może być zbyt zawiła lub niepełna? Nie martw się – po otrzymaniu porady możesz w nieograniczonym czasie zadawać nieograniczoną ilość nieodpłatnych pytań dodatkowych.

 • U nas zadanie pytania nic Cię nie kosztuje! Jeśli wycena porady nie będzie Cię satysfakcjonować – będziesz mógł bez konsekwencji zrezygnować z usługi.

 • Jeśli zależy Ci na błyskawicznej poradzie prawnej, to trafiłeś we właściwe miejsce. W typowych sprawach porad udzielamy do 24 godzin!

 • Masz niecodzienne pytanie prawne? Nasz zespół tworzy sztab specjalistów: doświadczeni prawnicy, radcy prawni, doradcy podatkowi, rzeczoznawcy i agenci celni, którzy nie tylko udzielą Ci wyczerpującej porady, ale w razie potrzeby będą reprezentować Cię w sądzie.

 • Porady prawne w naszym serwisie to przede wszystkim niezwykła wygoda – nie wychodzisz z domu, nie umawiasz się wcześniej z prawnikiem, a do tego masz stały dostęp do porady!

 • Masz krępujące pytanie? Wszedłeś w konflikt z prawem? Aby zadać pytanie, wystarczy, że podasz imię oraz e-mail. Prawnik, który udzieli Ci odpowiedzi, jest ponadto objęty bezwzględną tajemnicą powierzonych mu informacji – dzięki temu możesz być spokojny o poufność Waszej korespondencji.

 • Wydaje Ci się czasem, że prawnicy mówią obcym językiem? Nie u nas! W poradzie prawnej otrzymasz nie tylko cytaty z odpowiednich aktów prawnych, ale przede wszystkim ich jasną i zrozumiałą interpretację w odniesieniu do Twojej konkretnej sytuacji.

 • W przeciwieństwie do tradycyjnych kancelarii prawnych
  u nas otrzymasz poradę w formie pisemnej, gotową
  do wydrukowania – dzięki temu masz pewność, że nic nie
  umknie Twojej pamięci, a w razie potrzeby możesz podeprzeć
  się wydrukowaną poradą w ewentualnym sporze z innymi.


Opinie naszych Klientów:

« ‹ Poprzednie
| | | | |
Następne › »
30.09.2014

Witam! DZIĘKUJĘ ŚLICZNIE.SZYBKO,SPRAWNIE,TANIO... Pozdrawiam Edward.

27.09.2014

Bardzo profesjonalna pomoc, odpowiedź poparta nie tylko wskazaniem paragrafów i ustaw, ale orzecznictwem, praktyką sądową i przykładami, bardzo polecam i jednocześnie serdecznie dziękuję Marta.

27.09.2014

W pełni kompleksowa i profesjonalna obsługa prawna- chapeau bas! Jestem godna podziwu za cierpliwość i wyczerpującą odpowiedź. Być może dla niektórych zabrzmi to groteskowo, lecz jestem pracownikiem biurowym w kancelarii prawnej a dopiero na EPORADY24 uzyskałam pomoc i odpowiedź na nurtujące mnie pytania… Wyrazy szacunku i podziękowania dla Pana Mecenasa Tomasza Wójta. Hanna

26.09.2014

Odpowiedź potwierdziła moje obawy, że problem nie jest tak banalny jak mogłoby się wydawać. Mirosław.

25.09.2014

Nie potrafię wyrazić słowami uznania oraz wdzięczności dla Państwa portalu. Ja nie wierzyłam że  to może być prawdziwe, że otrzymam odpowiedz rzeczowa i profesjonalną, że Pani IZABELA NOWACKA -MARZEION to taki wspaniały zawodowiec. Moje najwyższe uznanie i wielka 5 dla Państwa. Bardzo dziękuję i jak będą problemy to tylko będę zwracać się do Państwa i do Pani IZABELI. Moje uszanowanie. Regina z Wielkiej Brytanii.

25.09.2014

Porada, którą uzyskałam w pełni mnie satysfakcjonuje! Elżbieta

24.09.2014

Jestem bardzo zadowolony z tej porady którą uzyskałem. Świadczy to tylko jakże o wysokim poziomie świadczenia usług w tym serwisie jak i o najwyższych kompetencjach Prawników. Teraz wiem gdzie mogę uzyskać najlepsze porady prawne. Bardzo dziękuje i Polecam.

Paweł, 27 lat kierowca zawodowy.
 

23.09.2014

Jestem bardzo wdzięczna portalowi eporady24 za profesjonalną i w pełni zadowalającą mnie poradę. Dzięki niej wybrnęłyśmy z córką z kłopotów. Będę polecała Was ilekroć usłyszę "czy znasz może jakiegoś dobrego i niedrogiego prawnika?". Anna, 52 lata księgowa.

23.09.2014

Otrzymaną opinię oceniam bardzo dobrze. Była uzasadniona konkretnymi przepisami obowiązującego w danym czasie prawa, skonstruowana w sposób zwarty, wyczerpujący i czytelny dla osoby spoza palestry prawniczej. Posłużyła taż dobrze radcy prawnemu, prowadzącemu inną sprawę, w której przedmiotowa opinia stanowiła jej - w sumie bardzo istotny - "odprysk". Wiedza, zawarta w ocenianej przeze mnie opinii, warta jest wiele, wiele razy więcej niż uiszczona opłata. Jeżeli dodam, że otrzymałem ją w ekspresowym tempie, mogę stwierdzić, że zrobiłem bardzo dobry interes. Z czystym sumieniem polecam usługi tej Kancelarii. Tomasz 68 lat.

 

23.09.2014

Dziękuję za szybką odpowiedź. Opinia wyczerpująca i zrozumiała. Trochę mi to zajęło czasu zanim państwa znalazłam ale nie żałuję. Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam Anna.

23.09.2014

Dziękuję Panu radcy prawnemu Markowi Goli za konkretna, rzeczową poradę. Bardzo dobry kontakt z prawnikiem, odpowiedzi/porady wykluczające wszelkie wątpliwości. Pozdrawiam, Beata.

22.09.2014

Polecam pełny profesjonalizm.

Izabela, działalność 37 lat.

21.09.2014

Bardzo jestem zadowolony z wydanej opinii prawnej Polecam każdemu kto ma problem i sam się meczy szukając przepisów. Opinia jest wydana w sposób prosty jasna czytelna i zrozumiała . Pozdrowienia i podziękowania dla autorów. Jan

19.09.2014

Sprawna ,merytoryczna porada pomogła zakończyć wydawałoby się trudny do wygrania konflikt z bankiem. POLECAM i wiem że w każdym trudnym prawnie przypadku skorzystam z e porad prawnych. Jeszcze raz dziękuję Pani Annie Sufin.
Grzegorz, stomatolog 58 lat.

16.09.2014

Na odpowiedź czekałam 2 dni jednakże zostałam wcześniej poinformowana o tym fakcie. Potem zadawałam następne pytania i na każde uzyskałam wyczerpującą odpowiedź. Polecam szczerze serwis, gdyż korzystając z porady prawników w kancelariach prawnych, za każdym razem kiedy miałam jakieś pytanie musiałam: umawiać się na wizytę, pojechać do prawnika, dodatkowo zapłacić. Dzięki serwisowi eporady24, zadaję pytanie nie wychodząc z domu, płacę tylko raz, mogę zadawać dodatkowe pytania bez dodatkowej zapłaty.

Urszula 29 lat.

15.09.2014

Profesjonalna porada. Bezpłatne pytania dodatkowe. Polecam!

Ewa

15.09.2014

Jestem bardzo usatysfakcjonowany zarówno wartością uzyskanej porady prawnej, jak i sprawnością działania Kancelarii. Wykorzystałem z powodzeniem Państwa opinię. Dalsza współpraca jest z mojej strony wysoce prawdopodobna. Łączę wyrazy uznania i szacunku. 

Marek, ekonomista 63 lata
 

13.09.2014

Serdecznie dziękuję Panu Radcy Tomaszowi Krupińskiemu za szybką, profesjonalną poradę udzieloną ze skrupulatnością i wielkim znawstwem przepisów. Dzięki temu sprawa dobrze się zakończyła. Przepraszam za późniejsze wpisanie oceny. Maria

12.09.2014

Dziękuję za profesjonalne przedstawienie wszystkich możliwości. Ta odpowiedz w pełni mnie satysfakcjonuje. Waldemar

12.09.2014

Jestem bardzo zadowolona z porad otrzymanych od Pana Aleksandra Słysza. Były bardzo rzetelne. Pozwoliły mi na pierwszy etap obrony. Nieograniczona Ilość pytań i czas ich zadawania są szczególnie cenne. Dziękuję bardzo za wszystkie odpowiedzi i ocenę sytuacji.

Hanna 56 lat
 

Opinie naszych Klientów ››

Zadane pytania:

 • 0
 • 3
 • 2
 • 4
 • 6
 • 7
 • 6
wizytówka