Indywidualne Porady Prawne specjalistów

Odpowiadają Prawnicy
z dużym doświadczeniem

1. Tytuł pytania
2. Treść pytania

Zadanie pytania do niczego nie zobowiązuje!  /  Pracujemy 7 dni w tygodniu

Załącznik 1:
+ Dodaj następny załącznik
3. Dane kontaktowe

Imię:

E-mail:

Telefon:

Do wysyłki SMS-ów o gotowej wycenie
i przygotowaniu głównej odpowiedzi.
(Tylko polscy operatorzy komórkowi)

Wycenę otrzymasz do 1 godziny * W dni robocze w godzinach od 7 do 20.
* W weekendy i święta do 4 godzin.

 • Bogusław NowakowskiNastępny prawnik

  Bogusław Nowakowski

  Absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu im. Mikołaja Kopernika w Toruniu, radca prawny od 1993 r., redaktor merytoryczny periodyku „Teczka spółki z o.o.”, autor wielu publikacji i właściciel kancelarii prawnej. Specjalizuje się głównie w prawie handlowym

 • Tomasz KrupińskiNastępny prawnik

  Tomasz Krupiński

  Administrator portalu ePorady24, radca prawny z 7-letnim doświadczeniem, magister prawa, absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Specjalizuje się w prawie nieruchomości i prawie lokalowym

 • Eliza Rumowska<Następny prawnik

  Eliza Rumowska

  Administrator portalu ePorady24, absolwentka Wydziału Prawa Uniwersytetu Warszawskiego prawniczka. Specjalizuje się w prawie cywilnym, zwłaszcza w prawie konsumenckim (reklamacje, gwarancje itp.). Z serwisem ePorady24 związana od początku…

 • Hanna ŻurowskaNastępny prawnik

  Hanna Żurowska

  Radca prawny od 1994 r., mediator, absolwentka Wydziału Prawa i Administracji UMK w Toruniu. Udziela porad prawnych z zakresu prawa autorskiego i nowych technologii. Zajmuje się sporządzaniem regulaminów sprzedaży przez internet…

 • Jakub BonowiczNastępny prawnik

  Jakub Bonowicz

  Radca prawny i pracownik naukowy Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego. Łączy zainteresowania teoretyczne i przygotowywanie rozprawy doktorskiej z pracą prawnika–praktyka. W kręgu jego zainteresowań pozostają…

 • Wioletta DylNastępny prawnik

  Wioletta Dyl

  Radca prawny, absolwentka prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Wrocławskiego. Udziela porad prawnych z zakresu prawa autorskiego, nowych technologii, ochrony danych osobowych, a także prawa konkurencji, podatkowego

 • Aleksander SłyszNastępny prawnik

  Aleksander Słysz

  Magister prawa, absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego, od 2010 r. wykwalifikowany doradca podatkowy (nr 11484). Doktorant na Wydziale Prawa i Administracji Krakowskiej Akademii im. A. Frycza Modrzewskiego…

 • Pozostali prawnicyNastępny prawnik

  Zespół ePorady24

  Zobacz opisy pozostałych prawników…

 • Dajemy Ci 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy! Jeśli nie będziesz zadowolony z jakości otrzymanej porady – zwrócimy Ci 100% wpłaconej kwoty. Korzystając z naszych usług, nic nie ryzykujesz!

  Zobacz szczegóły
 • Boisz się, że porada może być zbyt zawiła lub niepełna? Nie martw się – po otrzymaniu porady możesz w nieograniczonym czasie zadawać nieograniczoną ilość nieodpłatnych pytań dodatkowych.

 • U nas zadanie pytania nic Cię nie kosztuje! Jeśli wycena porady nie będzie Cię satysfakcjonować – będziesz mógł bez konsekwencji zrezygnować z usługi.

 • Jeśli zależy Ci na błyskawicznej poradzie prawnej, to trafiłeś we właściwe miejsce. W typowych sprawach porad udzielamy do 24 godzin!

 • Masz niecodzienne pytanie prawne? Nasz zespół tworzy sztab specjalistów: doświadczeni prawnicy, radcy prawni, doradcy podatkowi, rzeczoznawcy i agenci celni, którzy nie tylko udzielą Ci wyczerpującej porady, ale w razie potrzeby będą reprezentować Cię w sądzie.

 • Porady prawne w naszym serwisie to przede wszystkim niezwykła wygoda – nie wychodzisz z domu, nie umawiasz się wcześniej z prawnikiem, a do tego masz stały dostęp do porady!

 • Masz krępujące pytanie? Wszedłeś w konflikt z prawem? Aby zadać pytanie, wystarczy, że podasz imię oraz e-mail. Prawnik, który udzieli Ci odpowiedzi, jest ponadto objęty bezwzględną tajemnicą powierzonych mu informacji – dzięki temu możesz być spokojny o poufność Waszej korespondencji.

 • Wydaje Ci się czasem, że prawnicy mówią obcym językiem? Nie u nas! W poradzie prawnej otrzymasz nie tylko cytaty z odpowiednich aktów prawnych, ale przede wszystkim ich jasną i zrozumiałą interpretację w odniesieniu do Twojej konkretnej sytuacji.

 • W przeciwieństwie do tradycyjnych kancelarii prawnych
  u nas otrzymasz poradę w formie pisemnej, gotową
  do wydrukowania – dzięki temu masz pewność, że nic nie
  umknie Twojej pamięci, a w razie potrzeby możesz podeprzeć
  się wydrukowaną poradą w ewentualnym sporze z innymi.


Opinie naszych Klientów:

« ‹ Poprzednie
| | | | |
Następne › »
21.08.2014

Otrzymana odpowiedź pozwoliła mi na podjęcie właściwej decyzji. Uzyskane informacje spowodowały, że uniknęłam dużych kosztów. Bardzo dziękuję za pomoc. Polecam ten serwis wszystkim, którzy mają wątpliwości, brak, bądź niedostatek wiedzy prawniczej. Hanna

20.08.2014

Porady profesjonalne. Odpowiedzi udzielane szybko i co jest dla mnie istotne w formie pisemnej. 

Polecam Arek, inż. mechanik 57 lat.
 

19.08.2014

Jestem usatysfakcjonowana jasnym i rzetelnym objaśnieniem mojej sytuacji prawnej. Zapewne w przyszłości jeszcze raz skorzystam z serwisu eporady24.pl i będę go polecać znajomym. Magda.

18.08.2014

Dziękuję bardzo za profesjonalne porady.  Marzena

18.08.2014

Bardzo jestem zadowolona z odpowiedzi, chociaż sprawa była bardzo trudna. Byłam u kilku prawników w mieście ale nie bardzo chcieli się tą sprawą zająć. Tutaj kiedy tylko potrzebowałam odpowiedzi na dodatkowe pytanie bo sytuacja się zmieniła otrzymywałam ją nie omal od razu lub w ciągu kilku godzin bez względu na to czy to była niedziela, czy też późny wieczór. Bardzo jestem zadowolona. Dzięki, że taki portal istnieje.

Maria, księgowa 62 lata.

17.08.2014

Zwykle jestem sceptycznie nastawiona do usług świadczonych przez internet i tak też było w tym przypadku. Spotkało mnie miłe zaskoczenie, bo odpowiedź była wyczerpująca i pełna (z ograniczeniami wynikającymi z komunikacji na odległość). Generalnie- ok, polecam.

Magdalena, ekonomista, 48 lat.

15.08.2014

Dziękuję bardzo za udzielone odpowiedzi i informacje, dzięki którym zostałam na tyle "oświecona", że wiem jak powinnam dalej postępować w rozwiązaniu mojego problemu. Przyznaję, że zanim wysłałam zapytanie długo się wahałam, ale teraz nie żałuję. Pozdrawiam Bronisława

 

12.08.2014

Bardzo dziękuję za odpowiedź na moje pytanie, a właściwie pytania, które dotyczyły rozwodu, a więc bardzo osobistej sprawy. Ta, w zasadzie anonimowa, forma uzyskania porady prawnej w tego typu osobistych sprawach wydaje się bardzo dobrym pomysłem, oszczędza stresu nieuniknionego w rozmowie bezpośredniej z prawnikiem. Odpowiedź wyczerpująca i zrozumiała dla laika, z pewnością pomoże mi zdecydować, co dalej robić w mojej sytuacji. Jeszcze raz dziękuję. Renata.

10.08.2014

Dziękując za profesjonalną i szybka pomoc - zdecydowanie polecam usługi świadczone przez ePorady24.

Janusz, ekonomista 48 lat.

09.08.2014

Jestem bardzo zadowolona z portalu Eporady24 :) Na pytanie dostałam natychmiastową odpowiedz, bardzo wyczerpującą. Mogłam również zadawać dodatkowe pytania dotyczące sprawy bez extra kosztów. Zdecydowanie polecam portal i na pewno skorzystam ponownie jeśli będę potrzebowała pomocy prawnej. Pozdrawiam serdecznie :) Eliza.

 

07.08.2014

Solidna i fachowa obsługa, jestem zadowolony z w/w usługi. Pozdrawiam Franek.

07.08.2014

Dziękuję bardzo Panu Aleksandrowi Słyszowi za szybką i profesjonalną poradę prawną - co bardzo pomoże mi w dalszym zakończeniu i zamknięciu spółki. Firma rzetelna zatrudniająca prawników na bardzo wysokim poziomie. Na pewno jeszcze w przyszłości skorzystam z profesjonalnych porad prawnych jeśli zajdzie taka konieczność i będę polecała tą firmę innym. Barbara lat 58.

06.08.2014

Jak zwykle bardzo profesjonalna i sprawna odpowiedź polecam. Viola.

05.08.2014

Bardzo dobry serwis, profesjonalna obsługa, konkretne i dokładne (aż czasem za dokładne:) informacje. A co najważniejsze poprawne; akurat tak się złożyło, że eporady24 wykorzystałem jako kolejnego niezależnego prawnika i wszystkie porady były zbieżne z poprzednimi, tak że rzetelność jest. Na wszystkie dodatkowe pytania otrzymałem odpowiedź błyskawicznie mimo, że była już 22.00. Aha no i niskie ceny w porównaniu z innymi serwisami. Polecam i na pewno skorzystam, choć mam nadzieję w bardziej sympatycznych okolicznościach. Grzegorz, wykładowca 40 lat.

05.08.2014

Wszystko w najlepszym porządku. Expresowe odpowiedzi na pytania. Norbert.

04.08.2014

Bardzo się cieszę że mogłem w błyskawiczny sposób uzyskać wyczerpującą poradę. Na pewno w przyszłości gdy zajdzie taka potrzeba - ponownie skorzystam. Będę ten serwis polecał znajomym, bo przy naszych przepisach prawno-skarbowych nietrudno o błąd.

Andrzej, przedsiębiorca 57 lat.

04.08.2014

Jestem bardzo zadowolona - szybko, wyczerpująco temat, z orzecznictwem. Nieoceniona jest możliwość dopytania się w razie wątpliwości jakie mogą się pojawić po otrzymaniu odpowiedzi.

Barbara, menadżer 57 lat.

04.08.2014

Jestem bardzo zadowolona. Polecam Karolina.

31.07.2014

Dziękuję bardzo za wyczerpującą odpowiedź. Pozdrawiam Paweł, mechanik 59 lat.

30.07.2014

Bez zastanawiania się polecam z całego serca. Wielkim plusem jest również to, że można zadać dodatkowe pytanie dotyczące sprawy jeśli ma się jakieś wątpliwości. Na pewno będę jeszcze korzystać. Agata 36 lat.

Opinie naszych Klientów ››

Zadane pytania:

 • 0
 • 2
 • 9
 • 6
 • 5
 • 9
 • 5
wizytówka