Indywidualne Porady Prawne specjalistów

Odpowiadają Prawnicy
z dużym doświadczeniem

1. Opis sprawy i pytania do prawnika

Zadanie pytania do niczego nie zobowiązuje!  /  Pracujemy 7 dni w tygodniu

2. Dane kontaktowe

Imię:

E-mail:

Telefon:

Numer telefonu pozwoli na kontakt
w przypadku podania nieprawidłowego emaila.
Otrzymasz SMS o wycenie i przygotowaniu
głównej odpowiedzi, a także w przypadku
problemów technicznych. Wiele razy podany
numer pomógł szybciej rozwiązać problem.

  Wycenę otrzymasz do 1 godziny

 • Bogusław NowakowskiNastępny prawnik

  Bogusław Nowakowski

  Absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu im. Mikołaja Kopernika w Toruniu, radca prawny od 1993 r., redaktor merytoryczny periodyku „Teczka spółki z o.o.”, autor wielu publikacji i właściciel kancelarii prawnej. Specjalizuje się głównie w prawie handlowym

 • Tomasz KrupińskiNastępny prawnik

  Tomasz Krupiński

  Administrator portalu ePorady24, radca prawny z 7-letnim doświadczeniem, magister prawa, absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Specjalizuje się w prawie nieruchomości i prawie lokalowym

 • Eliza RumowskaNastępny prawnik

  Eliza Rumowska

  Administrator portalu ePorady24, absolwentka Wydziału Prawa Uniwersytetu Warszawskiego prawniczka. Specjalizuje się w prawie cywilnym, zwłaszcza w prawie konsumenckim (reklamacje, gwarancje itp.). Z serwisem ePorady24 związana od początku…

 • Hanna ŻurowskaNastępny prawnik

  Hanna Żurowska

  Radca prawny od 1994 r., mediator, absolwentka Wydziału Prawa i Administracji UMK w Toruniu. Udziela porad prawnych z zakresu prawa autorskiego i nowych technologii. Zajmuje się sporządzaniem regulaminów sprzedaży przez internet…

 • Jakub BonowiczNastępny prawnik

  Jakub Bonowicz

  Radca prawny i pracownik naukowy Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego. Łączy zainteresowania teoretyczne i przygotowywanie rozprawy doktorskiej z pracą prawnika–praktyka. W kręgu jego zainteresowań pozostają…

 • Wioletta DylNastępny prawnik

  Wioletta Dyl

  Radca prawny, absolwentka prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Wrocławskiego. Udziela porad prawnych z zakresu prawa autorskiego, nowych technologii, ochrony danych osobowych, a także prawa konkurencji, podatkowego

 • Aleksander SłyszNastępny prawnik

  Aleksander Słysz

  Magister prawa, absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego, od 2010 r. wykwalifikowany doradca podatkowy (nr 11484). Doktorant na Wydziale Prawa i Administracji Krakowskiej Akademii im. A. Frycza Modrzewskiego…

 • Pozostali prawnicyNastępny prawnik

  Zespół ePorady24

  Zobacz opisy pozostałych prawników…

Gwarancja satysfakcji
Zobacz szczegóły ›

Prawie 50 tysięcy
zrealizowanych zleceń ›

Pytania dodatkowe (do zakresu)
bez żadnych ograniczeń ›

 • Masz niecodzienne pytanie prawne? Nasz zespół tworzy sztab specjalistów: doświadczeni prawnicy, radcy prawni, doradcy podatkowi, rzeczoznawcy i agenci celni, którzy nie tylko udzielą Ci wyczerpującej porady, ale w razie potrzeby będą reprezentować Cię w sądzie.

 • Dajemy Ci 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy! Jeśli nie będziesz zadowolony z jakości otrzymanej porady – zwrócimy Ci 100% wpłaconej kwoty. Korzystając z naszych usług, nic nie ryzykujesz!

  Zobacz szczegóły
 • Boisz się, że porada może być zbyt zawiła lub niepełna? Nie martw się – po otrzymaniu porady możesz w nieograniczonym czasie zadawać nieograniczoną ilość nieodpłatnych pytań dodatkowych.

 • U nas zadanie pytania nic Cię nie kosztuje! Jeśli wycena porady nie będzie Cię satysfakcjonować – będziesz mógł bez konsekwencji zrezygnować z usługi.

 • Jeśli zależy Ci na błyskawicznej poradzie prawnej, to trafiłeś we właściwe miejsce. W typowych sprawach porad udzielamy do 24 godzin!

 • Porady prawne w naszym serwisie to przede wszystkim niezwykła wygoda – nie wychodzisz z domu, nie umawiasz się wcześniej z prawnikiem, a do tego masz stały dostęp do porady!

 • Masz krępujące pytanie? Wszedłeś w konflikt z prawem? Aby zadać pytanie, wystarczy, że podasz imię oraz e-mail. Prawnik, który udzieli Ci odpowiedzi, jest ponadto objęty bezwzględną tajemnicą powierzonych mu informacji – dzięki temu możesz być spokojny o poufność Waszej korespondencji.

 • Wydaje Ci się czasem, że prawnicy mówią obcym językiem? Nie u nas! W poradzie prawnej otrzymasz nie tylko cytaty z odpowiednich aktów prawnych, ale przede wszystkim ich jasną i zrozumiałą interpretację w odniesieniu do Twojej konkretnej sytuacji.

 • W przeciwieństwie do tradycyjnych kancelarii prawnych
  u nas otrzymasz poradę w formie pisemnej, gotową
  do wydrukowania – dzięki temu masz pewność, że nic nie
  umknie Twojej pamięci, a w razie potrzeby możesz podeprzeć
  się wydrukowaną poradą w ewentualnym sporze z innymi.


Opinie naszych Klientów:

« ‹ Poprzednie
| | | | | | | | ...
Następne › »
10.02.2016

Bardzo dobra, fachowa porada prawna. Szybka reakcja prawnika na nowe wątki w sprawie.

Andrzej, właściciel firmy, 58 lat

10.02.2016

Polecam. Poradę uzyskałam szybko, z profesjonalną odpowiedzią.

Dorota

10.02.2016

Porada udzielona w sposób rzetelny i przystępny. Świetny kontakt z administratorem systemu. Polecam usługi ePorady24.pl i bardzo dziękuję Pani Annie Sufin za przygotowanie profesjonalnego pisma.

Mariola

09.02.2016

Korzystałam po raz pierwszy z portalu. Jestem w pełni usatysfakcjonowana z uzyskanej odpowiedzi. Szybko, jasno i bardzo pomocnie. Skorzystałam z proponowanych mi rozwiązań i jestem bardzo zadowolona.

Polecam wszystkim!!!!

Katarzyna

09.02.2016

Dziękuje! Uzyskana odpowiedź rozwiała moje wątpliwości. Jestem bardzo zadowolony.

Andrzej

09.02.2016

Otrzymałam szybką, wyczerpującą odpowiedź na moje pytania, napisaną przystępnym, zrozumiałym językiem. Jestem kolejny raz bardzo zadowolona z porady. Ceny przystępne.

Elżbieta, lekarz dentysta, 40 lat

09.02.2016

Porada udzielona w sposób wyczerpujący i przystępny. Specjalista odpowiedział też na dodatkowe pytania, żeby ostatecznie rozwiać moje wątpliwości. Deklaracja 24 godzin na odpowiedź nie potwierdziła się w praktyce, ale i tak było bardzo szybko :) Świetny kontakt z administracją systemu i godna pochwały czujność nad przebiegiem udzielania porady.

Monika

08.02.2016

Bardzo profesjonalne podejście do przedstawionego problemu. Odpowiedź rzeczowa i wyjaśniająca wszystkie wątpliwości. Portal godny zaufania i polecenia.

Tomasz

07.02.2016

Jestem zadowolona ze skorzystania z panelu prawniczego eporady24.pl Fachowo i sprawnie udzielona porada.

Natalia, bankier, 46 lat

06.02.2016

Polecam! Profesjonalna pomoc i doradztwo polegające na dokładnej analizie faktów, szybkiej reakcji na zadawane pytania i przekazie informacji dodatkowych, o których wcześniej nawet nie wiedziałam. Podczas korespondencji miałam odczucie, że faktyczne moje interesy są w dobrych rękach i są należycie reprezentowane. Z pewnością skorzystam z serwisu, kiedy znów będę potrzebowała pomocy.

Malgorzata

04.02.2016

Szybko dostałem odpowiedź na swoje zapytania, bardzo wyczerpująco z podstawami, prawnymi, generalnie wiem na czym stoję. Niestety nie otrzymałem w 100% jednoznacznej odpowiedzi na zadane pytanie ale rozumiem to ponieważ moja sprawa jest bardzo skomplikowana  a przepisy mają róże interpretacje. Zostałem poinformowany gdzie się zwrócić i z jakim zapytaniem do którego urzędu. Opinie wystawiam jak najbardziej pozytywną, polecam każdemu.Za stosunkowo niewielkie pieniądze bez konieczności biegania po mieście.

Jarosław

28.01.2016

Pani Izabela Nowacka-Marzeion udzieliła mi szybkiej i rzeczowej porady. Jestem zadowolona z przekazanych rad i wykładni przepisów pomocnych w załatwieniu sprawy z sąsiadem.

Maria

27.01.2016

W pełni satysfakcjonująca ocena, plus miła obsługa Pana Marka Goli, TYLKO za długi czas oczekiwania.

Mariusz, wojskowy, 48 lat

26.01.2016

Bardzo dziękuję ze pomoc. Odpowiedzi były zawsze rzeczowe i konkretne! 

Gorąco polecam eporady24!

Karolina

25.01.2016

Bardzo Pani Mecenas dziękuję. Szybko, sprawnie i klarownie. 

Dziękuję bardzo

Dariusz

25.01.2016

Jestem zadowolony z udzielonych odpowiedzi. Odpowiedź mnie usatysfakcjonowała, precyzyjnie sformułowana, zrozumiała. W przyszłości, w przypadku zapytań prawnych na pewno będę korzystał z Państwa porad.

Pozdrawiam

Ewa

25.01.2016

Uzyskana odpowiedź w pełni rozwiała moje wątpliwości. Bardzo profesjonale i rzetelne podejście do sprawy. Jeśli kiedyś będę potrzebował opinii prawnej na pewno skorzystam z Państwa usług.

Andrzej

21.01.2016

Korzystam po raz pierwszy z portalu. Jestem w pełni usatysfakcjonowany z odpowiedzi. Warto skorzystać, można dzięki temu zaoszczędzić kłopotów w przyszłości:). 

Polecam!

Łukasz

20.01.2016

Dziękuję za szybką i wyczerpującą odpowiedź.

Zofia

19.01.2016

Po raz drugi korzystałam z pomocy prawnej serwisu i tak jak poprzednio, jestem bardzo zadowolona. Na pytanie o trudny dla mnie problem, otrzymałam jasną, konkretną odpowiedź, która w znaczący sposób pomogła załatwić mi moją sprawę.

Bardzo dziękuję

Grażyna

« ‹ Poprzednie
| | | | | | | | ...
Następne › »