Indywidualne Porady Prawne specjalistów

Odpowiadają Prawnicy
z dużym doświadczeniem

1. Tytuł pytania
2. Treść pytania

Zadanie pytania do niczego nie zobowiązuje!  /  Pracujemy 7 dni w tygodniu

Załącznik 1:
+ Dodaj następny załącznik
3. Dane kontaktowe

Imię:

E-mail:

Telefon:

Do wysyłki SMS-ów o gotowej wycenie
i przygotowaniu głównej odpowiedzi.
(Tylko polscy operatorzy komórkowi)

Wycenę otrzymasz do 1 godziny * W dni robocze w godzinach od 7 do 20.
* W weekendy i święta do 4 godzin.

 • Bogusław NowakowskiNastępny prawnik

  Bogusław Nowakowski

  Absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu im. Mikołaja Kopernika w Toruniu, radca prawny od 1993 r., redaktor merytoryczny periodyku „Teczka spółki z o.o.”, autor wielu publikacji i właściciel kancelarii prawnej. Specjalizuje się głównie w prawie handlowym

 • Tomasz KrupińskiNastępny prawnik

  Tomasz Krupiński

  Administrator portalu ePorady24, radca prawny z 7-letnim doświadczeniem, magister prawa, absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Specjalizuje się w prawie nieruchomości i prawie lokalowym

 • Eliza Rumowska<Następny prawnik

  Eliza Rumowska

  Administrator portalu ePorady24, absolwentka Wydziału Prawa Uniwersytetu Warszawskiego prawniczka. Specjalizuje się w prawie cywilnym, zwłaszcza w prawie konsumenckim (reklamacje, gwarancje itp.). Z serwisem ePorady24 związana od początku…

 • Hanna ŻurowskaNastępny prawnik

  Hanna Żurowska

  Radca prawny od 1994 r., mediator, absolwentka Wydziału Prawa i Administracji UMK w Toruniu. Udziela porad prawnych z zakresu prawa autorskiego i nowych technologii. Zajmuje się sporządzaniem regulaminów sprzedaży przez internet…

 • Jakub BonowiczNastępny prawnik

  Jakub Bonowicz

  Radca prawny i pracownik naukowy Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego. Łączy zainteresowania teoretyczne i przygotowywanie rozprawy doktorskiej z pracą prawnika–praktyka. W kręgu jego zainteresowań pozostają…

 • Wioletta DylNastępny prawnik

  Wioletta Dyl

  Radca prawny, absolwentka prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Wrocławskiego. Udziela porad prawnych z zakresu prawa autorskiego, nowych technologii, ochrony danych osobowych, a także prawa konkurencji, podatkowego

 • Aleksander SłyszNastępny prawnik

  Aleksander Słysz

  Magister prawa, absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego, od 2010 r. wykwalifikowany doradca podatkowy (nr 11484). Doktorant na Wydziale Prawa i Administracji Krakowskiej Akademii im. A. Frycza Modrzewskiego…

 • Pozostali prawnicyNastępny prawnik

  Zespół ePorady24

  Zobacz opisy pozostałych prawników…

 • Dajemy Ci 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy! Jeśli nie będziesz zadowolony z jakości otrzymanej porady – zwrócimy Ci 100% wpłaconej kwoty. Korzystając z naszych usług, nic nie ryzykujesz!

  Zobacz szczegóły
 • Boisz się, że porada może być zbyt zawiła lub niepełna? Nie martw się – po otrzymaniu porady możesz w nieograniczonym czasie zadawać nieograniczoną ilość nieodpłatnych pytań dodatkowych.

 • U nas zadanie pytania nic Cię nie kosztuje! Jeśli wycena porady nie będzie Cię satysfakcjonować – będziesz mógł bez konsekwencji zrezygnować z usługi.

 • Jeśli zależy Ci na błyskawicznej poradzie prawnej, to trafiłeś we właściwe miejsce. W typowych sprawach porad udzielamy do 24 godzin!

 • Masz niecodzienne pytanie prawne? Nasz zespół tworzy sztab specjalistów: doświadczeni prawnicy, radcy prawni, doradcy podatkowi, rzeczoznawcy i agenci celni, którzy nie tylko udzielą Ci wyczerpującej porady, ale w razie potrzeby będą reprezentować Cię w sądzie.

 • Porady prawne w naszym serwisie to przede wszystkim niezwykła wygoda – nie wychodzisz z domu, nie umawiasz się wcześniej z prawnikiem, a do tego masz stały dostęp do porady!

 • Masz krępujące pytanie? Wszedłeś w konflikt z prawem? Aby zadać pytanie, wystarczy, że podasz imię oraz e-mail. Prawnik, który udzieli Ci odpowiedzi, jest ponadto objęty bezwzględną tajemnicą powierzonych mu informacji – dzięki temu możesz być spokojny o poufność Waszej korespondencji.

 • Wydaje Ci się czasem, że prawnicy mówią obcym językiem? Nie u nas! W poradzie prawnej otrzymasz nie tylko cytaty z odpowiednich aktów prawnych, ale przede wszystkim ich jasną i zrozumiałą interpretację w odniesieniu do Twojej konkretnej sytuacji.

 • W przeciwieństwie do tradycyjnych kancelarii prawnych
  u nas otrzymasz poradę w formie pisemnej, gotową
  do wydrukowania – dzięki temu masz pewność, że nic nie
  umknie Twojej pamięci, a w razie potrzeby możesz podeprzeć
  się wydrukowaną poradą w ewentualnym sporze z innymi.


Opinie naszych Klientów:

« ‹ Poprzednie
| | | | |
Następne › »
22.09.2014

Polecam pełny profesjonalizm.

Izabela, działalność 37 lat.

21.09.2014

Bardzo jestem zadowolony z wydanej opinii prawnej Polecam każdemu kto ma problem i sam się meczy szukając przepisów. Opinia jest wydana w sposób prosty jasna czytelna i zrozumiała . Pozdrowienia i podziękowania dla autorów. Jan

19.09.2014

Sprawna ,merytoryczna porada pomogła zakończyć wydawałoby się trudny do wygrania konflikt z bankiem. POLECAM i wiem że w każdym trudnym prawnie przypadku skorzystam z e porad prawnych. Jeszcze raz dziękuję Pani Annie Sufin.
Grzegorz, stomatolog 58 lat.

16.09.2014

Na odpowiedź czekałam 2 dni jednakże zostałam wcześniej poinformowana o tym fakcie. Potem zadawałam następne pytania i na każde uzyskałam wyczerpującą odpowiedź. Polecam szczerze serwis, gdyż korzystając z porady prawników w kancelariach prawnych, za każdym razem kiedy miałam jakieś pytanie musiałam: umawiać się na wizytę, pojechać do prawnika, dodatkowo zapłacić. Dzięki serwisowi eporady24, zadaję pytanie nie wychodząc z domu, płacę tylko raz, mogę zadawać dodatkowe pytania bez dodatkowej zapłaty.

Urszula 29 lat.

15.09.2014

Profesjonalna porada. Bezpłatne pytania dodatkowe. Polecam!

Ewa

15.09.2014

Jestem bardzo usatysfakcjonowany zarówno wartością uzyskanej porady prawnej, jak i sprawnością działania Kancelarii. Wykorzystałem z powodzeniem Państwa opinię. Dalsza współpraca jest z mojej strony wysoce prawdopodobna. Łączę wyrazy uznania i szacunku. 

Marek, ekonomista 63 lata
 

13.09.2014

Serdecznie dziękuję Panu Radcy Tomaszowi Krupińskiemu za szybką, profesjonalną poradę udzieloną ze skrupulatnością i wielkim znawstwem przepisów. Dzięki temu sprawa dobrze się zakończyła. Przepraszam za późniejsze wpisanie oceny. Maria

12.09.2014

Dziękuję za profesjonalne przedstawienie wszystkich możliwości. Ta odpowiedz w pełni mnie satysfakcjonuje. Waldemar

12.09.2014

Jestem bardzo zadowolona z porad otrzymanych od Pana Aleksandra Słysza. Były bardzo rzetelne. Pozwoliły mi na pierwszy etap obrony. Nieograniczona Ilość pytań i czas ich zadawania są szczególnie cenne. Dziękuję bardzo za wszystkie odpowiedzi i ocenę sytuacji.

Hanna 56 lat
 

09.09.2014

Witam, odpowiedź na moje pytanie dostałam bardzo szybko i wyczerpującą .Moje problemy z byłym mężem jeszcze się nie rozwiązały więc trudno mi powiedzieć czy ta opinia mi się przydała. Jednak mimo wszystko mam nadzieję, że będzie dobrze. Pozdrawiam Lilianna

09.09.2014

Skorzystałam z porady i z cennych wskazówek PRZYSZŁOŚCI NA PEWNO JESZCZE SKORZYSTAM. Lucyna, 57 lat technik.

08.09.2014

Chcę bardzo podziękować za profesjonalizm w obsłudze oraz udzieleniu odpowiedzi (Pani Moniko bardzo dziękuję). Jestem bardzo zadowolona. Została mi udzielona pomoc w takim zakresie w jakim oczekiwałam. Dziękuję. Portal godny polecenia, Marta.

06.09.2014

Bardzo dziękuję, rozumiem, informacja pomoże mi w tej i w podobnych sprawach pracowniczych. Maria

04.09.2014

Miałem kłopot z sytuacją, w której sklep nie chciał zwrócić mi należnej kwoty za zamówienie. Zgłosiłem się po poradę właśnie tutaj i otrzymałem odpowiedź tak zaskakująco dla mnie wyczerpującą, że w tej chwili nie ma dla mnie już absolutnie żadnych niewiadomych. Jeśli ktoś ma wątpliwości, czy warto prosić tutaj o pomoc, to mówię: bardzo warto. Dostajesz odniesienia do konkretnych zapisów prawnych, ekspert udziela użytecznych rad nt. tego co masz zrobić a w dodatku wszystko dzieje się w bardzo wąskim horyzoncie czasowym, bo w ciągu doby od momentu wystawienia opinii i opłacenia jej otrzymałem znacznie więcej, niż oczekiwałem. Świetna strona, polecam Konrad.

03.09.2014

Odpowiedź na pytanie podstawowe pełna, nawet trochę więcej wiadomości niż pytałem, dodatkowe pytania też nie pozostały bez odpowiedzi. Spokojnie można korzystać z usług eporady24.pl

Krzysztof
 

03.09.2014

Jestem bardzo zadowolony z pomocy prawnej, analizy problemu jaki też zaleceń które to powinienem wykonać .W sposób bardzo przystępny prawnicy potrafią przeanalizować całość problemu co jest bardzo ważne bo zwykły śmiertelnik raczej nie jest z prawem jak i z jego zawiłościami obyty .Dziękuję i pozdrawiam serdecznie całe Eporady24.

Władysław 53 lata.
 

02.09.2014

Porada prawna udzielona przejrzyście wraz ze zrozumiałym opisem obowiązujących przepisów w zakresie zadanego pytania. Dzięki pomocy serwisu eporady24.pl jestem na dobrej drodze do satysfakcjonującego rozwiązania mojego problemu. Pozdrawiam Grzegorz, 48 lat.

02.09.2014

Usługi EPORADY24 były bardzo pomocne. Ponieważ mieszkam na stałe za granica, taka forma uzyskania informacji okazała się bardzo praktyczna. Odpowiedz uzyskałam szybko i pomimo kilku dodatkowych pytań, kolejne odpowiedzi były równie rzetelne i wyczerpujące. Dziękuję i polecam!

Ewa 42 lata.

02.09.2014

Jestem zadowolona z odpowiedzi - jest na temat, zawiera odwołania do przepisów i uzasadnienie.

Agata, architekt 42 lata.

01.09.2014

Dziękuję Panu Bogusławowi Nowakowskiemu za niezwykle rzetelną, zwięzłą i konkretną opinię prawną. Z czystym sumieniem polecam tego prawnika. W waszym serwisie już dwa razy otrzymałam pomoc. W obu przypadkach wszystkie przytaczane przepisy i ich interpretacje okazały się trafione w 100 procentach. Dziękuję, Dorota.

Opinie naszych Klientów ››

Zadane pytania:

 • 0
 • 3
 • 2
 • 3
 • 4
 • 7
 • 2
wizytówka