Indywidualne Porady Prawne specjalistów

Odpowiadają Prawnicy
z dużym doświadczeniem

1. Opis sprawy i pytania do prawnika

Zadanie pytania do niczego nie zobowiązuje!  /  Pracujemy 7 dni w tygodniu

2. Dane kontaktowe

Imię:

E-mail:

Telefon:

Numer telefonu pozwoli na kontakt
w przypadku podania nieprawidłowego emaila.
Otrzymasz SMS o wycenie i przygotowaniu
głównej odpowiedzi, a także w przypadku
problemów technicznych. Wiele razy podany
numer pomógł szybciej rozwiązać problem.

  Wycenę otrzymasz do 1 godziny

 • Bogusław NowakowskiNastępny prawnik

  Bogusław Nowakowski

  Absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu im. Mikołaja Kopernika w Toruniu, radca prawny od 1993 r., redaktor merytoryczny periodyku „Teczka spółki z o.o.”, autor wielu publikacji i właściciel kancelarii prawnej. Specjalizuje się głównie w prawie handlowym

 • Tomasz KrupińskiNastępny prawnik

  Tomasz Krupiński

  Administrator portalu ePorady24, radca prawny z 7-letnim doświadczeniem, magister prawa, absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Specjalizuje się w prawie nieruchomości i prawie lokalowym

 • Eliza RumowskaNastępny prawnik

  Eliza Rumowska

  Administrator portalu ePorady24, absolwentka Wydziału Prawa Uniwersytetu Warszawskiego prawniczka. Specjalizuje się w prawie cywilnym, zwłaszcza w prawie konsumenckim (reklamacje, gwarancje itp.). Z serwisem ePorady24 związana od początku…

 • Hanna ŻurowskaNastępny prawnik

  Hanna Żurowska

  Radca prawny od 1994 r., mediator, absolwentka Wydziału Prawa i Administracji UMK w Toruniu. Udziela porad prawnych z zakresu prawa autorskiego i nowych technologii. Zajmuje się sporządzaniem regulaminów sprzedaży przez internet…

 • Jakub BonowiczNastępny prawnik

  Jakub Bonowicz

  Radca prawny i pracownik naukowy Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego. Łączy zainteresowania teoretyczne i przygotowywanie rozprawy doktorskiej z pracą prawnika–praktyka. W kręgu jego zainteresowań pozostają…

 • Wioletta DylNastępny prawnik

  Wioletta Dyl

  Radca prawny, absolwentka prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Wrocławskiego. Udziela porad prawnych z zakresu prawa autorskiego, nowych technologii, ochrony danych osobowych, a także prawa konkurencji, podatkowego

 • Aleksander SłyszNastępny prawnik

  Aleksander Słysz

  Magister prawa, absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego, od 2010 r. wykwalifikowany doradca podatkowy (nr 11484). Doktorant na Wydziale Prawa i Administracji Krakowskiej Akademii im. A. Frycza Modrzewskiego…

 • Pozostali prawnicyNastępny prawnik

  Zespół ePorady24

  Zobacz opisy pozostałych prawników…

Gwarancja satysfakcji
Zobacz szczegóły ›

Prawie 50 tysięcy
zrealizowanych zleceń ›

Pytania dodatkowe (do zakresu)
bez żadnych ograniczeń ›

 • Masz niecodzienne pytanie prawne? Nasz zespół tworzy sztab specjalistów: doświadczeni prawnicy, radcy prawni, doradcy podatkowi, rzeczoznawcy i agenci celni, którzy nie tylko udzielą Ci wyczerpującej porady, ale w razie potrzeby będą reprezentować Cię w sądzie.

 • Dajemy Ci 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy! Jeśli nie będziesz zadowolony z jakości otrzymanej porady – zwrócimy Ci 100% wpłaconej kwoty. Korzystając z naszych usług, nic nie ryzykujesz!

  Zobacz szczegóły
 • Boisz się, że porada może być zbyt zawiła lub niepełna? Nie martw się – po otrzymaniu porady możesz w nieograniczonym czasie zadawać nieograniczoną ilość nieodpłatnych pytań dodatkowych.

 • U nas zadanie pytania nic Cię nie kosztuje! Jeśli wycena porady nie będzie Cię satysfakcjonować – będziesz mógł bez konsekwencji zrezygnować z usługi.

 • Jeśli zależy Ci na błyskawicznej poradzie prawnej, to trafiłeś we właściwe miejsce. W typowych sprawach porad udzielamy do 24 godzin!

 • Porady prawne w naszym serwisie to przede wszystkim niezwykła wygoda – nie wychodzisz z domu, nie umawiasz się wcześniej z prawnikiem, a do tego masz stały dostęp do porady!

 • Masz krępujące pytanie? Wszedłeś w konflikt z prawem? Aby zadać pytanie, wystarczy, że podasz imię oraz e-mail. Prawnik, który udzieli Ci odpowiedzi, jest ponadto objęty bezwzględną tajemnicą powierzonych mu informacji – dzięki temu możesz być spokojny o poufność Waszej korespondencji.

 • Wydaje Ci się czasem, że prawnicy mówią obcym językiem? Nie u nas! W poradzie prawnej otrzymasz nie tylko cytaty z odpowiednich aktów prawnych, ale przede wszystkim ich jasną i zrozumiałą interpretację w odniesieniu do Twojej konkretnej sytuacji.

 • W przeciwieństwie do tradycyjnych kancelarii prawnych
  u nas otrzymasz poradę w formie pisemnej, gotową
  do wydrukowania – dzięki temu masz pewność, że nic nie
  umknie Twojej pamięci, a w razie potrzeby możesz podeprzeć
  się wydrukowaną poradą w ewentualnym sporze z innymi.


Opinie naszych Klientów:

« ‹ Poprzednie
| | | | | | | | ...
Następne › »
02.05.2016

Super, tego się spodziewałem, dokładnie i szczegółowo opisane, teraz wiem co mogę a co nie. Mogę się przygotować na wszelką ewentualność i obrać odpowiednią linie obrony lub ataku.

Dziękuję.

Jacek, elektronik, 61 lat

27.04.2016

Korzystam z usług portalu po raz drugi dziękuje bardzo za pomoc, w obu przypadkach uzyskane odpowiedzi były rzetelne konkretne i zrozumiałe. 

Polecam wszystkim

Ewa

26.04.2016

Bardzo dziękuję Panu za bardzo obszerne wyjaśnienie . Niestety ponieważ jestem laikiem , rozszyfrowanie wielu zagadnień zajęło mi trochę czasu . Chciałbym Panu podziękować za włożoną pracę i zapewniam , że otrzymana odpowiedź jest wyczerpująca . W przypadku dodatkowych problemów na pewno będę korzystał z Państwa usług i Waszego serwisu.

Z wyrazami podziękowania

Piotr, pracownik budowlany, 48 lat

26.04.2016

Szybkie fachowe i profesjonalne podejście do sprawy bardzo dobry kontakt potrafią znaleźć wyjście z sytuacji.

POLECAM

Paweł

24.04.2016

Szybka odpowiedz, jasno i klarownie przedstawiona sprawa ( w języku dla laika zrozumiałym).

Dziękuję polecam

Józef, gazownik, 48 lat

24.04.2016

Opinia bardzo wyczerpująca problem. 

Dziękuję

Wiesław, inżynier, 65 lat

23.04.2016

Wszystko przebiegło zgodnie z opisem.

POLECAM

Teresa

23.04.2016

Sprawnie, bez ruszania się z domu miałam dostęp do specjalisty, który przeanalizował moje pytanie w szerokim zakresie. Otrzymałam przykłady podobnych spraw , które już miały miejsce i zostały rozpatrzone w sądach. A na koniec odpowiedź dokładnie na pytanie o moją sprawę. Na dodatkowe pytanie też szybka odpowiedź.

Anna, ekonomista, 61 lat

21.04.2016

Otrzymałem wyczerpującą odpowiedź na moje pytania. Na moją prośbę odpowiedzi zostały wyjaśnione zrozumiałym dla mnie językiem a nie językiem prawniczym . Na dodatkowe pytania odpowiedzi otrzymywałem w przeciągu 5 min od zadania pytania - polecam!

Grzegorz, inżynier budownictwa, 34 lata

20.04.2016

Bardzo szybka i trafna odpowiedz na moje pytania. Dziękuję.

Dominik, 30 lat

20.04.2016

 Bardzo profesjonalna rzetelna odpowiedź. 

POLECAM

Marzena, 34 lata

20.04.2016

 Pełen profesjonalizm, szybka odpowiedź. 

Polecam

Marzena

20.04.2016

Jestem bardzo zadowolona z usług. Na pewno skorzystam jeszcze nie raz. Pełen profesjonalizm.

Marzena, specjalista ds. administracji i logistyki

20.04.2016

Bardzo pomocna i wyczerpująca opinia.

Majka

19.04.2016

Odpowiedź na zadane pytanie bardzo wyczerpująca - przedstawiona w sposób jasny i przejrzysty. Szybie odpowiedzi na dodatkowe pytania. Polecam wszystkim, którzy wahają się czy warto zapłacić za usługę.

Nina, księgowa, 40 lat

17.04.2016

Jestem w pełni zadowolona z porady. Była konkretna, prawniczka zaangażowana, kontakt bardzo sympatyczny. 

Gorąco polecam!!!

Ewa, 33 lata

15.04.2016

Obszerna i wyczerpująca odpowiedź na moje nie zbyt precyzyjne pytanie. Pomogło mi to zorientować się w sytuacji. Jestem zadowolona z odpowiedzi.

Małgorzata, nauczyciel, 55 lat

13.04.2016

Wasze porady i opinie w mojej bardzo skomplikowanej sprawie wiele mi wyjaśniły . Rzetelność w ocenie i szybkie działanie sprawiły, iż z pewnością będę korzystać z Waszych usług.

Serdeczne podziękowania.

Natalia

12.04.2016

Bardzo rzetelna I profesjonalna firma, siedzisz w domu wysyłasz swoje pytanie za parę godzin odpowiedź.

Katarzyna

11.04.2016

Opinia może być tylko pozytywna. Porady udzielane są szybko i fachowo. Na każde dodatkowe pytanie uzyskiwałem zawsze wyczerpujące odpowiedzi. W przyszłości, jeżeli zajdzie taka potrzeba, z pewnością jeszcze raz skorzystam. 

Gorąco polecam

Dariusz, nauczyciel, 55 lat

« ‹ Poprzednie
| | | | | | | | ...
Następne › »