ePorady24 – Indywidualne Porady Prawne

Specjaliści z konkretnych
dziedzin prawa

1. Opis sprawy i pytania do prawnika

Zadanie pytania do niczego nie zobowiązuje!  /  Pracujemy 7 dni w tygodniu

. . .
Maksymalny rozmiar pojedynczego
załącznika to 15 Mb.
Jeśli Twój plik jest większy
prosimy go przesłać mailem
na adres pliki@eporady24.pl

2. Dane kontaktowe

Imię:

E-mail:

Telefon:

Numer telefonu pozwoli na kontakt
w przypadku podania nieprawidłowego emaila.
Otrzymasz SMS o wycenie i przygotowaniu
głównej odpowiedzi, a także w przypadku
problemów technicznych. Wiele razy podany
numer pomógł szybciej rozwiązać problem.

  Wycenę otrzymasz do 1 godziny
* W dni robocze w godzinach od 7 do 20.
* W weekendy i święta do 4 godzin.

 • Bogusław NowakowskiNastępny prawnik

  Bogusław Nowakowski

  Radca prawny od 1993 r. Specjalizuje się głównie w prawie handlowym (spółki kapitałowe, zwłaszcza spółki z o.o. – odpowiedzialność członków spółek, operacje na udziałach spółek), prawie spadkowym oraz rodzinnym (rozwody i podziały majątkowe: małżeńskie, spadkowe, współwłasności)…

 • Tomasz KrupińskiNastępny prawnik

  Tomasz Krupiński

  Radca prawny, specjalizuje się w prawie nieruchomości i prawie lokalowym (wykup mieszkań, najem, eksmisje, zasiedzenia itp.) oraz w prawie rodzinnym (rozwody, alimenty, podział majątku itp.). Doradza też wspólnotom mieszkaniowym i zarządcom nieruchomości (sam również ma…

 • Eliza RumowskaNastępny prawnik

  Eliza Rumowska

  Prawniczka związana z serwisem ePorady24 od początku jego istnienia, administrator, udziela porad w najbardziej złożonych sprawach. Specjalizuje się w prawie cywilnym, zwłaszcza w prawie konsumenckim (reklamacje, gwarancje itp.). Prowadzi własne biuro prawne. Jako prokurent…

 • Hanna ŻurowskaNastępny prawnik

  Hanna Żurowska

  Radca prawny od 1994 r., mediator. Udziela porad z zakresu prawa autorskiego i nowych technologii. Zajmuje się sporządzaniem regulaminów sprzedaży przez internet oraz umów z zakresu e-biznesu. Przygotowuje porady z prawa cywilnego, rodzinnego, pracy oraz handlowego i gospodarczego…

 • Jakub BonowiczNastępny prawnik

  Jakub Bonowicz

  Radca prawny obsługujący przedsiębiorców i osoby fizyczne w kraju i za granicą. W kręgu jego zainteresowań pozostają sprawy najbardziej kontrowersyjne. Specjalizuje się w prawie podatkowym (doradztwo w zakresie VAT, PIT, CIT, optymalizacja podatkowa…)

 • Wioletta DylNastępny prawnik

  Wioletta Dyl

  Radca prawny. Udziela porad prawnych z zakresu prawa autorskiego, nowych technologii, ochrony danych osobowych, a także prawa konkurencji, podatkowego i pracy. Zajmuje się również sporządzaniem regulaminów oraz umów, szczególnie z zakresu e-biznesu…

 • Monika WycykałNastępny prawnik

  Monika Wycykał

  Prawniczka, specjalizuje się w prawie cywilnym, konsumenckim, prawie własności intelektualnej, mieszkaniowym i gospodarczym. Aktualnie doktorantka na Wydziale Prawa i Administracji UJ w Krakowie (w przygotowaniu rozprawa doktorska z zakresu prawa własności intelektualnej)…

 • Pozostali prawnicyNastępny prawnik

  Zespół ePorady24

  Zobacz opisy pozostałych prawników…

Tysiące pozytywnych opinii
zadowolonych klientów ›

Ponad 61 tysięcy
zrealizowanych zleceń ›

Pytania dodatkowe (do zakresu)
bez żadnych ograniczeń ›

 • Dajemy Ci 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy! Jeśli nie będziesz zadowolony z jakości otrzymanej porady – zwrócimy Ci 100% wpłaconej kwoty. Korzystając z naszych usług, nic nie ryzykujesz!

  Zobacz szczegóły
 • Boisz się, że porada może być zbyt zawiła lub niepełna? Nie martw się – po otrzymaniu porady możesz w nieograniczonym czasie zadawać nieograniczoną ilość nieodpłatnych pytań dodatkowych.

 • U nas zadanie pytania nic Cię nie kosztuje! Jeśli wycena porady nie będzie Cię satysfakcjonować – będziesz mógł bez konsekwencji zrezygnować z usługi.

 • Jeśli zależy Ci na błyskawicznej poradzie prawnej, to trafiłeś we właściwe miejsce. W typowych sprawach porad udzielamy do 24 godzin!

 • Masz niecodzienne pytanie prawne? Nasz zespół tworzy sztab specjalistów: doświadczeni prawnicy, radcy prawni, doradcy podatkowi, rzeczoznawcy i agenci celni, którzy nie tylko udzielą Ci wyczerpującej porady, ale w razie potrzeby będą reprezentować Cię w sądzie.

 • Porady prawne w naszym serwisie to przede wszystkim niezwykła wygoda – nie wychodzisz z domu, nie umawiasz się wcześniej z prawnikiem, a do tego masz stały dostęp do porady!

 • Masz krępujące pytanie? Wszedłeś w konflikt z prawem? Aby zadać pytanie, wystarczy, że podasz imię oraz e-mail. Prawnik, który udzieli Ci odpowiedzi, jest ponadto objęty bezwzględną tajemnicą powierzonych mu informacji – dzięki temu możesz być spokojny o poufność Waszej korespondencji.

 • Wydaje Ci się czasem, że prawnicy mówią obcym językiem? Nie u nas! W poradzie prawnej otrzymasz nie tylko cytaty z odpowiednich aktów prawnych, ale przede wszystkim ich jasnązrozumiałą interpretację w odniesieniu do Twojej konkretnej sytuacji.

 • W przeciwieństwie do tradycyjnych kancelarii prawnych
  u nas otrzymasz poradę w formie pisemnej, gotową
  do wydrukowania – dzięki temu masz pewność, że nic nie
  umknie Twojej pamięci, a w razie potrzeby możesz podeprzeć
  się wydrukowaną poradą w ewentualnym sporze z innymi.


Opinie naszych Klientów:

« ‹ Poprzednie
...
Następne › »
01.12.2016

Szybko, sprawnie, zrozumiale. Nic dodać nic ująć. R E W E L A C JA. Będę POLECAŁ i na pewno skorzystam ponownie. 

Pozdrawiam serdecznie

Krzysztof

01.12.2016

Odpowiedz konkretna i pomocna. Sprecyzowała informacje i rozwiała wątpliwości jakie miałam po przejrzeniu Internetu.

Przemysław

01.12.2016

Ocena 4

Tadeusz

01.12.2016

Super szybka porada!

Sabina

01.12.2016

Pierwszy raz korzystałem z usług ePorady24 i nie zawiodłem się. Odpowiedź jaką otrzymałem była precyzyjna i dokładnie wytłumaczono mi mój problem. Prawnicy skrupulatnie podchodzą do sprawy , wszystko zakończyło się w ciągu 24 godzin. Szczególnie chciałbym podziękować 

Pani Katarzynie Nosal Polecam i wiem, że drugi raz nie będę się zastanawiał czy warto ...

Mariusz, ratownik medyczny, 45 lat

30.11.2016

Opinia na temat odpowiedzi jest bardzo pozytywna .Rzeczowa i wyczerpująca.

Anna

29.11.2016

Bardzo wyczerpująca odpowiedz na zadane pytanie pozwoliła mi na podjęcie konkretnych decyzji w sprawie. Dodatkowo niskie koszty. Jestem bardzo zadowolony z usługi. Polecam korzystanie z tej formy innym. Moja ocena - pięć.

Dziękuję serdecznie

Ojciec, emeryt, 70 lat

29.11.2016

Super szybka rzeczowa odpowiedź na nurtujące mnie wątpliwości w sprawie egzekucji długu od dłużnika nie posiadającego obecnie majątku, sprawa dosyć złożona - czekam na dalszą odpowiedź. 

Polecam oczywiście

Jolanta, ekonomista - księgowość

29.11.2016

Jestem w pełni zadowolona z udzielonej porady. Konkretna, na temat. Ogólnie bez zastrzeżeń. 

Pozdrawiam

Teresa

28.11.2016

Ocena 5

Hanna, 60 lat, prawie emeryt

27.11.2016

Ocena 5

Wacław, 71 lat, inż. mechanik

27.11.2016

Wasza opinia pozwoliła mi utwierdzić się w przekonaniu, że istnieje możliwość ze skorzystania z prawa dla swoich potrzeb w trudnych sprawach. Inna rzeczą jest kto zwykłemu obywatelowi w tym pomoże, bo takich prawników jak wy macie trudno znaleźć.

Marzena, inżynier, 68 lat

26.11.2016

Ocena 5

Barbara

26.11.2016

Usługi przez Państwa świadczone są na jak najwyższym poziomie. Pełen profesjonalizm! Odpowiedź konkretna, rzetelna i wyczerpującą! Będę polecać Państwa usługi innym!

Olga

25.11.2016

Korzystam z usług firmy eporady24 po raz kolejny. Jestem pod ogromnym wrażeniem z jakości wykonania zamówionego pisma procesowego. Rzetelna, szczegółowa i merytoryczna konstrukcja zażalenia, które zamówiłem, wzbudza mój wielki szacunek i uznanie dla Pani Mecenas Anny SUFIN. Niezwykle zaangażowanie, dogłębna analiza faktów które przedstawiłem i właściwe ich umocowanie w zażaleniu, wzbudza zaufanie do tej firmy a Panią Mecenas Annę Sufin stawia w ścisłej czołówce palestry adwokackiej. Jeszcze raz dziękuję i życzę Pani Mecenas wszelkiej pomyślności.

Z poważaniem

Zenon

24.11.2016

Ocena 5

Jarosław

24.11.2016

Ocena 4

Zofia

23.11.2016

Porady szybkie, na temat, rzeczowe. I szybkie! Jestem zadowolona ,pomimo, że nie mieli dla mnie pomyślnych wiadomości. Ale przynajmniej wiedziałam na czym stoję. Pozdrawiam cały zespól eporady24 i życzę sobie bym nigdy więcej nie musiała z ich porad korzystać. Jeśli jednak będę kiedyś potrzebowała porady prawnej zaklikam do nich na pewno.

Polecam!

Mariola, handlowiec, 52 lata

23.11.2016

Ocena 5

Ewelina, 26 lat

23.11.2016

Szybka, rewelacyjna, bardzo pomocna. Na pewno będę Państwa polecać i jeśli zajdzie taka potrzeba ma pewno to do Was wrócę. 

Pozdrawiam

Anna

« ‹ Poprzednie
...
Następne › »
wizytówka