Indywidualne Porady Prawne specjalistów

Odpowiadają Prawnicy
z dużym doświadczeniem

1. Opis sprawy i pytania do prawnika

Zadanie pytania do niczego nie zobowiązuje!  /  Pracujemy 7 dni w tygodniu

2. Dane kontaktowe

Imię:

E-mail:

Telefon:

Numer telefonu pozwoli na kontakt
w przypadku podania nieprawidłowego emaila.
Otrzymasz SMS o wycenie i przygotowaniu
głównej odpowiedzi, a także w przypadku
problemów technicznych. Wiele razy podany
numer pomógł szybciej rozwiązać problem.

  Wycenę otrzymasz do 1 godziny

 • Bogusław NowakowskiNastępny prawnik

  Bogusław Nowakowski

  Absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu im. Mikołaja Kopernika w Toruniu, radca prawny od 1993 r., redaktor merytoryczny periodyku „Teczka spółki z o.o.”, autor wielu publikacji i właściciel kancelarii prawnej. Specjalizuje się głównie w prawie handlowym

 • Tomasz KrupińskiNastępny prawnik

  Tomasz Krupiński

  Administrator portalu ePorady24, radca prawny z 7-letnim doświadczeniem, magister prawa, absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Specjalizuje się w prawie nieruchomości i prawie lokalowym

 • Eliza RumowskaNastępny prawnik

  Eliza Rumowska

  Administrator portalu ePorady24, absolwentka Wydziału Prawa Uniwersytetu Warszawskiego prawniczka. Specjalizuje się w prawie cywilnym, zwłaszcza w prawie konsumenckim (reklamacje, gwarancje itp.). Z serwisem ePorady24 związana od początku…

 • Hanna ŻurowskaNastępny prawnik

  Hanna Żurowska

  Radca prawny od 1994 r., mediator, absolwentka Wydziału Prawa i Administracji UMK w Toruniu. Udziela porad prawnych z zakresu prawa autorskiego i nowych technologii. Zajmuje się sporządzaniem regulaminów sprzedaży przez internet…

 • Jakub BonowiczNastępny prawnik

  Jakub Bonowicz

  Radca prawny i pracownik naukowy Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego. Łączy zainteresowania teoretyczne i przygotowywanie rozprawy doktorskiej z pracą prawnika–praktyka. W kręgu jego zainteresowań pozostają…

 • Wioletta DylNastępny prawnik

  Wioletta Dyl

  Radca prawny, absolwentka prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Wrocławskiego. Udziela porad prawnych z zakresu prawa autorskiego, nowych technologii, ochrony danych osobowych, a także prawa konkurencji, podatkowego

 • Aleksander SłyszNastępny prawnik

  Aleksander Słysz

  Magister prawa, absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego, od 2010 r. wykwalifikowany doradca podatkowy (nr 11484). Doktorant na Wydziale Prawa i Administracji Krakowskiej Akademii im. A. Frycza Modrzewskiego…

 • Pozostali prawnicyNastępny prawnik

  Zespół ePorady24

  Zobacz opisy pozostałych prawników…

Gwarancja satysfakcji
Zobacz szczegóły ›

Prawie 50 tysięcy
zrealizowanych zleceń ›

Pytania dodatkowe (do zakresu)
bez żadnych ograniczeń ›

 • Masz niecodzienne pytanie prawne? Nasz zespół tworzy sztab specjalistów: doświadczeni prawnicy, radcy prawni, doradcy podatkowi, rzeczoznawcy i agenci celni, którzy nie tylko udzielą Ci wyczerpującej porady, ale w razie potrzeby będą reprezentować Cię w sądzie.

 • Dajemy Ci 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy! Jeśli nie będziesz zadowolony z jakości otrzymanej porady – zwrócimy Ci 100% wpłaconej kwoty. Korzystając z naszych usług, nic nie ryzykujesz!

  Zobacz szczegóły
 • Boisz się, że porada może być zbyt zawiła lub niepełna? Nie martw się – po otrzymaniu porady możesz w nieograniczonym czasie zadawać nieograniczoną ilość nieodpłatnych pytań dodatkowych.

 • U nas zadanie pytania nic Cię nie kosztuje! Jeśli wycena porady nie będzie Cię satysfakcjonować – będziesz mógł bez konsekwencji zrezygnować z usługi.

 • Jeśli zależy Ci na błyskawicznej poradzie prawnej, to trafiłeś we właściwe miejsce. W typowych sprawach porad udzielamy do 24 godzin!

 • Porady prawne w naszym serwisie to przede wszystkim niezwykła wygoda – nie wychodzisz z domu, nie umawiasz się wcześniej z prawnikiem, a do tego masz stały dostęp do porady!

 • Masz krępujące pytanie? Wszedłeś w konflikt z prawem? Aby zadać pytanie, wystarczy, że podasz imię oraz e-mail. Prawnik, który udzieli Ci odpowiedzi, jest ponadto objęty bezwzględną tajemnicą powierzonych mu informacji – dzięki temu możesz być spokojny o poufność Waszej korespondencji.

 • Wydaje Ci się czasem, że prawnicy mówią obcym językiem? Nie u nas! W poradzie prawnej otrzymasz nie tylko cytaty z odpowiednich aktów prawnych, ale przede wszystkim ich jasną i zrozumiałą interpretację w odniesieniu do Twojej konkretnej sytuacji.

 • W przeciwieństwie do tradycyjnych kancelarii prawnych
  u nas otrzymasz poradę w formie pisemnej, gotową
  do wydrukowania – dzięki temu masz pewność, że nic nie
  umknie Twojej pamięci, a w razie potrzeby możesz podeprzeć
  się wydrukowaną poradą w ewentualnym sporze z innymi.


Opinie naszych Klientów:

« ‹ Poprzednie
| | | | | | | | ...
Następne › »
30.09.2015

W skali do 5 daje państwu 5, bez komentarza.

Dziękuje i polecam wszystkim

Krystyna

30.09.2015

Nie należy chwalić dnia przed zachodem słońca, a z p. mec. Januszem Polanowskim jeszcze koresponduję. Na większość swych pytań i wątpliwości uzyskałem już jednak wyczerpującą i fachową odpowiedź. Miałem wprawdzie możliwość uzyskania porady prawnej w interesującej mnie sprawie gdzie indziej za ponad dwukrotnie niższe honorarium, cena wyliczona przez portal ePorady24 nie jest jednak wygórowana, odpowiedzi pisemne pozwalają zaś na spokojne i - w razie konieczności - wielokrotne zapoznanie się z opinią prawną, w dodatku bez konieczności wychodzenia z domu. Zwraca też uwagę wysoka kultura osobista pana mecenasa, co nie jest bynajmniej zjawiskiem powszechnym.

Zbigniew

29.09.2015

Otrzymałem wyczerpującą i jasną odpowiedź na zadane pytanie, nie musiałem zadawać kolejnych. Mimo wcześniejszych wątpliwości odnośnie usług on-line zdecydowanie polecam.

Adam, 32 lata

29.09.2015

Jestem zadowolony z odpowiedzi - zrozumiałe dla laika. Miałem tyko kłopoty z odszukaniem w internecie aktualnych ustaw z przepisami na które powoływano się w odpowiedzi. Przydałby się link do konkretnej ustawy aby szukający był pewny, że czyta aktualną wersję. Rozumiem, że może to być trudne bo: Ministerstwo Finansów nie zamieszcza aktualnych ustaw a Wam nie wypada dawać linki do innych podmiotów. 

Pozdrawiam

Tadeusz, inżynier, 70 lat

29.09.2015

Można liczyć na pełen profesjonalizm .W skali 1 do 10 na pewno 10.Dziekuje i polecam wszystkim.

Krystyna

28.09.2015

Pani Wioleta Biel w sposób profesjonalny udzieliła mnie porady z zakresu przepisów prawa podatkowego. Stanowisko wnioskodawcy we wniosku o wydanie interpretacji indywidualnej zostało merytorycznie przedstawione i udokumentowane. Jestem bardzo wdzięczna za okazaną pomoc.

Maria

26.09.2015

Odpowiedź szybka i wyczerpująca. Pełen profesjonalizm.

Wojciech

26.09.2015

Współpraca z p. Mecenas jest profesjonalna oraz spotyka się z natychmiastowym zrozumieniem zagadnienia, to usługi na najwyższym poziomie. 

Jan

25.09.2015

Udzielona odpowiedź jest pełna wyczerpująca i konkretna do zapytania. Osobiście jestem zadowolony i będę zawsze z tego korzystał. Podoba mi się bardzo szybkość działania i sprawne załatwienie sprawy co jest niezmiernie dzisiaj potrzebne Takie metody załatwiania potrzeb interesantów są dziś niezbędne.

Dziękuję

Czesław, handel, 58 lat

25.09.2015

Jestem zadowolona z otrzymanej odpowiedzi. Wiadomo, że urzędy podatkowe mają pełną dowolność w uznaniu, czy podatnik może liczyć na pozytywne rozpatrzenie jego wniosku. Cuda się zdarzają i skoro jest możliwość, to spróbuję.

Pozdrawiam i dziękuję Pani Wiolecie Biel

Wanda

24.09.2015

Szybka i profesjonalna porada. 

Gorąco polecam !

Józef

24.09.2015

Dziękuję za opinię, która została sporządzona przede wszystkim szybko, zrozumiale. Jestem bardzo zadowolony z fachowej i szybkiej odpowiedzi.

Polecam !

Józef

24.09.2015

Skorzystałam z porady Pana Marka Goli w sprawach spadkowych. Sprawa była totalnie zakręcona. Fachowość, przystępny język, cierpliwość w odpowiadaniu na kolejne pytania to bardzo cenne cechy. Polecam wszystkim którzy szukają pomocy.

Jola, pielęgniarka, 41 lat

23.09.2015

Udzielono mi jasnej odpowiedzi. Wyczerpała ona moje wątpliwości prawne.

Andrzej

23.09.2015

Szybka odpowiedź i bardzo rzeczowa opinia w mojej sprawie.

Ewa, specjalista ds finansów, 42 lata

22.09.2015

Wszystko szybko, rzeczowo i na temat

Dziękuję

Eprinz

21.09.2015

Polecam gorąco portal EPORADY24.PL. Nurtujące mnie pytanie zadałam w niedzielę w południe, wieczorem miałam gotową i wyczerpującą odpowiedź. Pan Mecenas bardzo cierpliwie odpowiedział jeszcze na kilka dodatkowych pytań. Wszystko było zrozumiałe, dzięki czemu mogłam wraz z mężem się uspokoić, bo wiedziałam co musimy zrobić, aby wszystko było zgodnie z prawem i korzystnie dla nas.

Agnieszka, 46 lat

18.09.2015

Nie jestem zadowolona z odpowiedzi, gdyż taką odpowiedź znałam.

Elżbieta

18.09.2015

Porada prawa bardzo rzeczowa, konkretna i zrozumiała.

Magdalena

18.09.2015

Porady udzielane przez ten portal są rzeczowe i konkretne a proponowane rozwiązania bardzo praktyczne. Odpowiedzi na dodatkowe pytania są przesyłane dosyć szybko. Cena rozsądna. Wszystko jest tak, jak opisane na stronie głównej portalu.

Krzysztof, 50 lat

« ‹ Poprzednie
| | | | | | | | ...
Następne › »