Indywidualne Porady Prawne specjalistów

Odpowiadają Prawnicy
z dużym doświadczeniem

1. Opis sprawy i pytania do prawnika

Zadanie pytania do niczego nie zobowiązuje!  /  Pracujemy 7 dni w tygodniu

2. Dane kontaktowe

Imię:

E-mail:

Telefon:

Numer telefonu pozwoli na kontakt
w przypadku podania nieprawidłowego emaila.
Otrzymasz SMS o wycenie i przygotowaniu
głównej odpowiedzi, a także w przypadku
problemów technicznych. Wiele razy podany
numer pomógł szybciej rozwiązać problem.

  Wycenę otrzymasz do 1 godziny

 • Bogusław NowakowskiNastępny prawnik

  Bogusław Nowakowski

  Absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu im. Mikołaja Kopernika w Toruniu, radca prawny od 1993 r., redaktor merytoryczny periodyku „Teczka spółki z o.o.”, autor wielu publikacji i właściciel kancelarii prawnej. Specjalizuje się głównie w prawie handlowym

 • Tomasz KrupińskiNastępny prawnik

  Tomasz Krupiński

  Administrator portalu ePorady24, radca prawny z 7-letnim doświadczeniem, magister prawa, absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Specjalizuje się w prawie nieruchomości i prawie lokalowym

 • Eliza Rumowska<Następny prawnik

  Eliza Rumowska

  Administrator portalu ePorady24, absolwentka Wydziału Prawa Uniwersytetu Warszawskiego prawniczka. Specjalizuje się w prawie cywilnym, zwłaszcza w prawie konsumenckim (reklamacje, gwarancje itp.). Z serwisem ePorady24 związana od początku…

 • Hanna ŻurowskaNastępny prawnik

  Hanna Żurowska

  Radca prawny od 1994 r., mediator, absolwentka Wydziału Prawa i Administracji UMK w Toruniu. Udziela porad prawnych z zakresu prawa autorskiego i nowych technologii. Zajmuje się sporządzaniem regulaminów sprzedaży przez internet…

 • Jakub BonowiczNastępny prawnik

  Jakub Bonowicz

  Radca prawny i pracownik naukowy Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego. Łączy zainteresowania teoretyczne i przygotowywanie rozprawy doktorskiej z pracą prawnika–praktyka. W kręgu jego zainteresowań pozostają…

 • Wioletta DylNastępny prawnik

  Wioletta Dyl

  Radca prawny, absolwentka prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Wrocławskiego. Udziela porad prawnych z zakresu prawa autorskiego, nowych technologii, ochrony danych osobowych, a także prawa konkurencji, podatkowego

 • Aleksander SłyszNastępny prawnik

  Aleksander Słysz

  Magister prawa, absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego, od 2010 r. wykwalifikowany doradca podatkowy (nr 11484). Doktorant na Wydziale Prawa i Administracji Krakowskiej Akademii im. A. Frycza Modrzewskiego…

 • Pozostali prawnicyNastępny prawnik

  Zespół ePorady24

  Zobacz opisy pozostałych prawników…

Gwarancja satysfakcji
Zobacz szczegóły ›

Prawie 50 tysięcy
zrealizowanych zleceń ›

Pytania dodatkowe (do zakresu)
bez żadnych ograniczeń ›

 • Masz niecodzienne pytanie prawne? Nasz zespół tworzy sztab specjalistów: doświadczeni prawnicy, radcy prawni, doradcy podatkowi, rzeczoznawcy i agenci celni, którzy nie tylko udzielą Ci wyczerpującej porady, ale w razie potrzeby będą reprezentować Cię w sądzie.

 • Dajemy Ci 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy! Jeśli nie będziesz zadowolony z jakości otrzymanej porady – zwrócimy Ci 100% wpłaconej kwoty. Korzystając z naszych usług, nic nie ryzykujesz!

  Zobacz szczegóły
 • Boisz się, że porada może być zbyt zawiła lub niepełna? Nie martw się – po otrzymaniu porady możesz w nieograniczonym czasie zadawać nieograniczoną ilość nieodpłatnych pytań dodatkowych.

 • U nas zadanie pytania nic Cię nie kosztuje! Jeśli wycena porady nie będzie Cię satysfakcjonować – będziesz mógł bez konsekwencji zrezygnować z usługi.

 • Jeśli zależy Ci na błyskawicznej poradzie prawnej, to trafiłeś we właściwe miejsce. W typowych sprawach porad udzielamy do 24 godzin!

 • Porady prawne w naszym serwisie to przede wszystkim niezwykła wygoda – nie wychodzisz z domu, nie umawiasz się wcześniej z prawnikiem, a do tego masz stały dostęp do porady!

 • Masz krępujące pytanie? Wszedłeś w konflikt z prawem? Aby zadać pytanie, wystarczy, że podasz imię oraz e-mail. Prawnik, który udzieli Ci odpowiedzi, jest ponadto objęty bezwzględną tajemnicą powierzonych mu informacji – dzięki temu możesz być spokojny o poufność Waszej korespondencji.

 • Wydaje Ci się czasem, że prawnicy mówią obcym językiem? Nie u nas! W poradzie prawnej otrzymasz nie tylko cytaty z odpowiednich aktów prawnych, ale przede wszystkim ich jasną i zrozumiałą interpretację w odniesieniu do Twojej konkretnej sytuacji.

 • W przeciwieństwie do tradycyjnych kancelarii prawnych
  u nas otrzymasz poradę w formie pisemnej, gotową
  do wydrukowania – dzięki temu masz pewność, że nic nie
  umknie Twojej pamięci, a w razie potrzeby możesz podeprzeć
  się wydrukowaną poradą w ewentualnym sporze z innymi.


Opinie naszych Klientów:

« ‹ Poprzednie
| | | | |
Następne › »
26.05.2015

Bardzo dziękuję za pomoc. Uzyskałam potrzebne informacje. Będę polecać znajomym skorzystanie z serwisu. Leo

26.05.2015

Rzetelne i błyskawicznie udzielane porady, pomoc nawet w bardzo skomplikowanych sprawach, pismo sporządzone profesjonalnie, w ciągu 48h. Bardzo dziękuję za pomoc i serdecznie polecam każdemu. Karolina, przedsiębiorca 28 lat.

26.05.2015

Szanowni Państwo, Jestem pod wielkim wrażeniem profesjonalizmu na najwyższym poziomie oraz udzielenie mi odpowiedzi tak bardzo szerokiej i wyczerpującej. Mam spore doświadczenie w kontaktach z prawnikami, ale porada jaką otrzymałam tutaj jest najlepsza i najbardziej wyczerpująca. Bardzo cenię sobie też odpowiedzialność prawnika zajmującego się moją sprawą: nie chcąc robić nic "po łebkach" i byle jak, zadał mi przed udzieleniem odpowiedzi szczegółowe pytania dotyczące mojej sprawy. Będę szeroko reklamowała Państwa portal, bo wiem, że osoby potrzebujące zawsze znajdą tu profesjonalną pomoc. Brawa na stojąco.

Barbara, romanistka 62 lata.
 

25.05.2015

Super kontakt wyjaśniają wszelkie wątpliwości, można dopytać. Miła współpraca. Szczegółowe odpowiedzi. Polecam !!!!! Beata

25.05.2015

Witam bardzo dziękuję za pomoc dotychczas chodziłam od urzędu do urzędu i w każdym mówiono mi co innego w mojej sprawie spadkowej. Od państwa otrzymałam obszerne wyjaśnienie dotyczące mojej sprawy DZIĘKUJĘ Alicja, emeryt 79 lat.

24.05.2015

Fachowa i szybka odpowiedz. Zenon 60 lat.

24.05.2015

Dziękuję za rzetelne fachowe i z pełnym zaangażowaniem czasowym podejście do mojej sprawy.

Michał 50la lat.
 

24.05.2015

Porady bez wychodzenia z domu, szybko. Jeżeli zajdzie potrzeba skorzystam ponownie. Polecę znajomym. Sławomira

23.05.2015

Odpowiedzi były szybkie, precyzyjne i wyczerpujące. Beata, inżynier 54 lata.

22.05.2015

Sprawna i zwięzła odpowiedz na pytanie z przewołaniem korzystnych orzeczeń SN. Piotr 42 lata.

21.05.2015

Opinia moja odnośnie wykonanej usługi jest oceniona wzorowo. Temat trudny został rozwiązany, jestem zadowolona z pisemnej korespondencji z Panią Mecenas, na pewno w przyszłości w miarę potrzeb będę się kontaktować w różnych sprawach. Serdecznie dziękuję z poważaniem Danuta.

21.05.2015

Dziękuję za pomoc: najpierw szczegółowe zapoznanie z podstawami prawnymi a następnie udzielenie wyjaśnień i wskazówek i porad - kilkakrotnych - związanych już tylko z tym problemem, Bardzo mi to pomogło. Na ile - czas pokaże, bo młyny sądów działają nierychliwie..Zofia

20.05.2015

Jestem zadowolona z usług serwisu, szkoda tylko też tak późno z niego skorzystałam. Urszula 42 lata.

20.05.2015

Jestem bardzo zadowolona z porad na tej stronie. Pani Adwokat Katarzyna Siwiec szczegółowo wyjaśniła mi przebieg mojej sprawy i porady te pomogły mi zrozumieć wiele rzeczy. Opłata niewielka. Polecam wszystkim Państwu, naprawdę warto. Żałuję, że tak późno dowiedziałam się o tej stronie i nie poprosiłam o reprezentowanie mnie w Sądzie. Dziękuję i pozdrawiam :) Barbara, administracja 37 lat.

20.05.2015

Serwis jest bardzo profesjonalny i z cierpliwością oraz sumiennością tłumaczy wszelkie zagadnienia prawne. Obsługa portalu nie boi się trudnych spraw i dociekliwych, wykraczających czasem poza zakres pytań. Prawnicy pracujący dla portalu prezentują wysoką jakość, posiadają bardzo dużą wiedzę. Nie utrudniają komunikacji, wyjaśniają temat nawet przez dłuższy czas. Temat prowadzi jedna osoba, co tylko podnosi jakość usługi. Gorąco polecam Maciej, inżynier 31 lat.

18.05.2015

Jestem bardzo zadowolona z udzielonej mi porady gdyż dzięki Państwu sprawa została rozstrzygnięta dość szybko z korzyścią dla mnie. Polecam każdemu tak fachową pomoc. Dziękuję i pozdrawiam Krystyna, księgowa 48 lat.

18.05.2015

Rzetelna, wyczerpująca odpowiedz. Jestem zadowolona z otrzymanej pomocy. Pozdrawiam Lidia, pracownik umysłowy 54 lata.

18.05.2015

Jestem bardzo zadowolony z państwa usługi za szybkie załatwienie mojej sprawy .Jesteście rzetelną Firmą która warto polecić, mimo ze była to niedziela sprawa została załatwiona pozytywnie .Jesteście czuli na problemy ludzi i tak trzymać. Stanisław, elektromechanik 57 lat.

18.05.2015

Po zadaniu pytania na temat dokumentu którego nie rozumiałem dostałem odpowiedz z jeszcze większą ilością tekstu niezrozumiałego dla mnie. Jednak w kolejnej wiadomości wszystko zostało czysto i przejrzyście wytłumaczone. Łukasz, programista 27 lat.

16.05.2015

Szybka i fachowa pomoc prawna. Szczególnie dziękuję Pani Elizie Rumowskiej, która wykazała duże zainteresowanie moją sprawą, udzieliła wyczerpujących odpowiedzi na wiele zadanych pytań dotyczących Kodeksu pracy a przy tym dodała mi wsparcia i otuchy w trudnej sytuacji. Polecam wszystkim serwis Eporady24.pl. Alina

wizytówka