Indywidualne Porady Prawne specjalistów

Odpowiadają Prawnicy
z dużym doświadczeniem

1. Opis sprawy i pytania do prawnika

Zadanie pytania do niczego nie zobowiązuje!  /  Pracujemy 7 dni w tygodniu

2. Dane kontaktowe

Imię:

E-mail:

Telefon:

Numer telefonu pozwoli na kontakt
w przypadku podania nieprawidłowego emaila.
Otrzymasz SMS o wycenie i przygotowaniu
głównej odpowiedzi, a także w przypadku
problemów technicznych. Wiele razy podany
numer pomógł szybciej rozwiązać problem.

  Wycenę otrzymasz do 1 godziny

 • Bogusław NowakowskiNastępny prawnik

  Bogusław Nowakowski

  Absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu im. Mikołaja Kopernika w Toruniu, radca prawny od 1993 r., redaktor merytoryczny periodyku „Teczka spółki z o.o.”, autor wielu publikacji i właściciel kancelarii prawnej. Specjalizuje się głównie w prawie handlowym

 • Tomasz KrupińskiNastępny prawnik

  Tomasz Krupiński

  Administrator portalu ePorady24, radca prawny z 7-letnim doświadczeniem, magister prawa, absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Specjalizuje się w prawie nieruchomości i prawie lokalowym

 • Eliza RumowskaNastępny prawnik

  Eliza Rumowska

  Administrator portalu ePorady24, absolwentka Wydziału Prawa Uniwersytetu Warszawskiego prawniczka. Specjalizuje się w prawie cywilnym, zwłaszcza w prawie konsumenckim (reklamacje, gwarancje itp.). Z serwisem ePorady24 związana od początku…

 • Hanna ŻurowskaNastępny prawnik

  Hanna Żurowska

  Radca prawny od 1994 r., mediator, absolwentka Wydziału Prawa i Administracji UMK w Toruniu. Udziela porad prawnych z zakresu prawa autorskiego i nowych technologii. Zajmuje się sporządzaniem regulaminów sprzedaży przez internet…

 • Jakub BonowiczNastępny prawnik

  Jakub Bonowicz

  Radca prawny i pracownik naukowy Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego. Łączy zainteresowania teoretyczne i przygotowywanie rozprawy doktorskiej z pracą prawnika–praktyka. W kręgu jego zainteresowań pozostają…

 • Wioletta DylNastępny prawnik

  Wioletta Dyl

  Radca prawny, absolwentka prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Wrocławskiego. Udziela porad prawnych z zakresu prawa autorskiego, nowych technologii, ochrony danych osobowych, a także prawa konkurencji, podatkowego

 • Aleksander SłyszNastępny prawnik

  Aleksander Słysz

  Magister prawa, absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego, od 2010 r. wykwalifikowany doradca podatkowy (nr 11484). Doktorant na Wydziale Prawa i Administracji Krakowskiej Akademii im. A. Frycza Modrzewskiego…

 • Pozostali prawnicyNastępny prawnik

  Zespół ePorady24

  Zobacz opisy pozostałych prawników…

Gwarancja satysfakcji
Zobacz szczegóły ›

Prawie 50 tysięcy
zrealizowanych zleceń ›

Pytania dodatkowe (do zakresu)
bez żadnych ograniczeń ›

 • Masz niecodzienne pytanie prawne? Nasz zespół tworzy sztab specjalistów: doświadczeni prawnicy, radcy prawni, doradcy podatkowi, rzeczoznawcy i agenci celni, którzy nie tylko udzielą Ci wyczerpującej porady, ale w razie potrzeby będą reprezentować Cię w sądzie.

 • Dajemy Ci 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy! Jeśli nie będziesz zadowolony z jakości otrzymanej porady – zwrócimy Ci 100% wpłaconej kwoty. Korzystając z naszych usług, nic nie ryzykujesz!

  Zobacz szczegóły
 • Boisz się, że porada może być zbyt zawiła lub niepełna? Nie martw się – po otrzymaniu porady możesz w nieograniczonym czasie zadawać nieograniczoną ilość nieodpłatnych pytań dodatkowych.

 • U nas zadanie pytania nic Cię nie kosztuje! Jeśli wycena porady nie będzie Cię satysfakcjonować – będziesz mógł bez konsekwencji zrezygnować z usługi.

 • Jeśli zależy Ci na błyskawicznej poradzie prawnej, to trafiłeś we właściwe miejsce. W typowych sprawach porad udzielamy do 24 godzin!

 • Porady prawne w naszym serwisie to przede wszystkim niezwykła wygoda – nie wychodzisz z domu, nie umawiasz się wcześniej z prawnikiem, a do tego masz stały dostęp do porady!

 • Masz krępujące pytanie? Wszedłeś w konflikt z prawem? Aby zadać pytanie, wystarczy, że podasz imię oraz e-mail. Prawnik, który udzieli Ci odpowiedzi, jest ponadto objęty bezwzględną tajemnicą powierzonych mu informacji – dzięki temu możesz być spokojny o poufność Waszej korespondencji.

 • Wydaje Ci się czasem, że prawnicy mówią obcym językiem? Nie u nas! W poradzie prawnej otrzymasz nie tylko cytaty z odpowiednich aktów prawnych, ale przede wszystkim ich jasną i zrozumiałą interpretację w odniesieniu do Twojej konkretnej sytuacji.

 • W przeciwieństwie do tradycyjnych kancelarii prawnych
  u nas otrzymasz poradę w formie pisemnej, gotową
  do wydrukowania – dzięki temu masz pewność, że nic nie
  umknie Twojej pamięci, a w razie potrzeby możesz podeprzeć
  się wydrukowaną poradą w ewentualnym sporze z innymi.


Opinie naszych Klientów:

« ‹ Poprzednie
| | | | |
Następne › »
01.07.2015

Bardzo szybki kontakt, merytoryczna i jasna odpowiedź, pracownicy bardzo pomocni, super!!!

Jolanta, projektant 40 lat.

29.06.2015

Porada fachowa i wyczerpująca serdecznie dziękuję. Urszula

29.06.2015

Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu .Szybkość działania i uważam że skorzystanie z waszych usług było dobrym wyborem. Będę polecał ten sposób pomocy. Pozdrawiam cały zespół. Marian, rolnik 50 lat.

29.06.2015

Jestem zadowolona. Dziękuję za cierpliwość i bezstronność. Lutosława

28.06.2015

Szybka i profesjonalna porada. Gorąco polecam. Jacek, dyrektor 44 lata.

27.06.2015

Porada wyczerpująca łatwa w zrozumieniu, szybka, fachowa. Rudolf elektryk.

27.06.2015

Otrzymałam podpowiedzi rozwiązania problemu, jednak w danej chwili nie mogłam skorzystać z porad, chociaż porady te są dobra opcją jego rozwiązania, dziękuję, Helga.

25.06.2015

Serwis: rzeczowy, solidny, wiarygodny i poważnie traktujący petenta, a do tego miły i cierpliwy Pan, który wodzi za rękę komputerowych niedouków. Zofia, emerytowany nauczyciel 71 lat. 

25.06.2015

Pismo bardzo rzeczowe, Zakończyłam sprawę szybko niekrzywdzącym wyrokiem sądowym. Dziękuję bardzo. Jeżeli będę potrzebowała pomocy prawnej na pewno skorzystam i polecę znajomym. Tu się opłaca, warto. Sławomira.

25.06.2015

Bardzo dziękuję za przesłaną interpretację. Jest ona dla mnie wystarczająca i transparentna. Z poważaniem Piotr.

25.06.2015

Serdecznie Witam, chciałam bardzo podziękować, sprawa skończyła się dla mnie pomyślnie. Moja firma chciała pozbawić mnie 3- miesięcznej odprawy podsuwając mi do podpisania porozumienie, a nie wypowiedzenie. Po 19 latach pracy w jednym zakładzie człowiek nabrał zaufania do ludzi i porozumienie podpisałam ufając, że odprawa mi się należy. Przeliczyłam się - gdyby nie portal z doświadczonymi prawnikami jakich tu znalazłam nic bym nie dostała. Odpowiedzi i porady były konkretne i rzeczowe, po piśmie napisanym przez prawników - moja firma nie miała szans i na drodze sadowej by przegrała. ePorady24 znalazłam przez przypadek szukając w internecie jakiegoś prawnika i trafiłam w dziesiątkę - będę wszystkim zachwalać Państwa portal. Jeszcze raz dziękuję Pozdrawiam, Stanisława, 53 lata.

24.06.2015

Odpowiedzi na moje pytania były bardzo trafne i profesjonalnie wytłumaczone. Pomogły mi zrozumieć cały etap postępowania przygotowawczego w sprawie mojego syna. Polecam każdemu! Pozdrawiam cały zespół, Leszek 50 lat.

24.06.2015

Dziękuję za poradę. Jestem z niej bardzo zadowolona. Potwierdziła słuszność naszego działania i w znacznym stopniu przyczyniła się do rozstrzygnięcia opisanego problemu zgodnie z naszym oczekiwaniem. Porada i odpowiedzi na pytania dodatkowe udzielone zostały błyskawicznie. Pani prawnik - kompetentna i rzeczowa. Grażyna

23.06.2015

Pani Anna Sufin jest najwyższej klasy specjalistą w swojej dziedzinie. Mój problem przeanalizowała maksymalnie szczegółowo oraz wytłumaczyła w przystępny sposób. Paweł

23.06.2015

Bardzo konkretna, rzeczowa odpowiedź, warta swojej ceny. Paweł

23.06.2015

Jestem bardzo zadowolona za udzielenie informacji odnośnie mojego przypadku. Pan wyczerpująco nakierował mnie jak umotywować wniosek. Dziś sprawa w sadzie została pozytywnie zakończona. Bardzo dziękuję. Katarzyna 36 lat.

23.06.2015

Rzetelna, konkretna wypowiedz Fachowca. Jestem bardzo zadowolona i wdzięczna za poważne podejście do mojej sprawy. Pozdrawiam, Krystyna.

23.06.2015

Odpowiedź profesjonalna , wyczerpująca, zrozumiała. Pismo sporządzone rzeczowo. Dziękuję Panu Markowi Goli. Polecam eporady24, bardzo dobry sposób na załatwienie spraw bez wychodzenia z domu . Usługi wykonane rzetelnie. Korzystam po raz drugi i jestem zadowolona, jeśli będę miała jakiś problem na pewno skorzystam.

Teresa bibliotekarka.
 

23.06.2015

Opinia bardzo wyczerpująca, miły kontakt, jestem zadowolona z usługi i polecam :) 

Joanna

22.06.2015

Szybka i profesjonalna odpowiedz, polecam. Anita