Indywidualne Porady Prawne specjalistów

Odpowiadają Prawnicy
z dużym doświadczeniem

1. Opis sprawy i pytania do prawnika

Zadanie pytania do niczego nie zobowiązuje!  /  Pracujemy 7 dni w tygodniu

2. Dane kontaktowe

Imię:

E-mail:

Telefon:

Numer telefonu pozwoli na kontakt
w przypadku podania nieprawidłowego emaila.
Otrzymasz SMS o wycenie i przygotowaniu
głównej odpowiedzi, a także w przypadku
problemów technicznych. Wiele razy podany
numer pomógł szybciej rozwiązać problem.

  Wycenę otrzymasz do 1 godziny

 • Bogusław NowakowskiNastępny prawnik

  Bogusław Nowakowski

  Absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu im. Mikołaja Kopernika w Toruniu, radca prawny od 1993 r., redaktor merytoryczny periodyku „Teczka spółki z o.o.”, autor wielu publikacji i właściciel kancelarii prawnej. Specjalizuje się głównie w prawie handlowym

 • Tomasz KrupińskiNastępny prawnik

  Tomasz Krupiński

  Administrator portalu ePorady24, radca prawny z 7-letnim doświadczeniem, magister prawa, absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Specjalizuje się w prawie nieruchomości i prawie lokalowym

 • Eliza RumowskaNastępny prawnik

  Eliza Rumowska

  Administrator portalu ePorady24, absolwentka Wydziału Prawa Uniwersytetu Warszawskiego prawniczka. Specjalizuje się w prawie cywilnym, zwłaszcza w prawie konsumenckim (reklamacje, gwarancje itp.). Z serwisem ePorady24 związana od początku…

 • Hanna ŻurowskaNastępny prawnik

  Hanna Żurowska

  Radca prawny od 1994 r., mediator, absolwentka Wydziału Prawa i Administracji UMK w Toruniu. Udziela porad prawnych z zakresu prawa autorskiego i nowych technologii. Zajmuje się sporządzaniem regulaminów sprzedaży przez internet…

 • Jakub BonowiczNastępny prawnik

  Jakub Bonowicz

  Radca prawny i pracownik naukowy Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego. Łączy zainteresowania teoretyczne i przygotowywanie rozprawy doktorskiej z pracą prawnika–praktyka. W kręgu jego zainteresowań pozostają…

 • Wioletta DylNastępny prawnik

  Wioletta Dyl

  Radca prawny, absolwentka prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Wrocławskiego. Udziela porad prawnych z zakresu prawa autorskiego, nowych technologii, ochrony danych osobowych, a także prawa konkurencji, podatkowego

 • Aleksander SłyszNastępny prawnik

  Aleksander Słysz

  Magister prawa, absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego, od 2010 r. wykwalifikowany doradca podatkowy (nr 11484). Doktorant na Wydziale Prawa i Administracji Krakowskiej Akademii im. A. Frycza Modrzewskiego…

 • Pozostali prawnicyNastępny prawnik

  Zespół ePorady24

  Zobacz opisy pozostałych prawników…

Gwarancja satysfakcji
Zobacz szczegóły ›

Prawie 50 tysięcy
zrealizowanych zleceń ›

Pytania dodatkowe (do zakresu)
bez żadnych ograniczeń ›

 • Masz niecodzienne pytanie prawne? Nasz zespół tworzy sztab specjalistów: doświadczeni prawnicy, radcy prawni, doradcy podatkowi, rzeczoznawcy i agenci celni, którzy nie tylko udzielą Ci wyczerpującej porady, ale w razie potrzeby będą reprezentować Cię w sądzie.

 • Dajemy Ci 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy! Jeśli nie będziesz zadowolony z jakości otrzymanej porady – zwrócimy Ci 100% wpłaconej kwoty. Korzystając z naszych usług, nic nie ryzykujesz!

  Zobacz szczegóły
 • Boisz się, że porada może być zbyt zawiła lub niepełna? Nie martw się – po otrzymaniu porady możesz w nieograniczonym czasie zadawać nieograniczoną ilość nieodpłatnych pytań dodatkowych.

 • U nas zadanie pytania nic Cię nie kosztuje! Jeśli wycena porady nie będzie Cię satysfakcjonować – będziesz mógł bez konsekwencji zrezygnować z usługi.

 • Jeśli zależy Ci na błyskawicznej poradzie prawnej, to trafiłeś we właściwe miejsce. W typowych sprawach porad udzielamy do 24 godzin!

 • Porady prawne w naszym serwisie to przede wszystkim niezwykła wygoda – nie wychodzisz z domu, nie umawiasz się wcześniej z prawnikiem, a do tego masz stały dostęp do porady!

 • Masz krępujące pytanie? Wszedłeś w konflikt z prawem? Aby zadać pytanie, wystarczy, że podasz imię oraz e-mail. Prawnik, który udzieli Ci odpowiedzi, jest ponadto objęty bezwzględną tajemnicą powierzonych mu informacji – dzięki temu możesz być spokojny o poufność Waszej korespondencji.

 • Wydaje Ci się czasem, że prawnicy mówią obcym językiem? Nie u nas! W poradzie prawnej otrzymasz nie tylko cytaty z odpowiednich aktów prawnych, ale przede wszystkim ich jasną i zrozumiałą interpretację w odniesieniu do Twojej konkretnej sytuacji.

 • W przeciwieństwie do tradycyjnych kancelarii prawnych
  u nas otrzymasz poradę w formie pisemnej, gotową
  do wydrukowania – dzięki temu masz pewność, że nic nie
  umknie Twojej pamięci, a w razie potrzeby możesz podeprzeć
  się wydrukowaną poradą w ewentualnym sporze z innymi.


Opinie naszych Klientów:

« ‹ Poprzednie
| | | | | | | | ...
Następne › »
24.05.2016

Odpowiedź szybka i wyczerpująca. System działa sprawnie. Jestem usatysfakcjonowana.

Anna

20.05.2016

Polecam z czystym sumieniem portal ePorady24. Konkretna bardzo wyczerpująca odpowiedź na zadane pytanie wyjaśnione rzetelnie o co chodzi gdzie był popełniony błąd a najważniejsze wskazanie korzystnego rozwiązania problemu. Teraz wiem że mamy jakieś wyjście z sytuacji i konkretnie napisane co trzeba zrobić. Dziękuję i na pewno skorzystam z portalu w przyszłości jeśli będzie taka potrzeba.

Katarzyna, rolnik, 38 lat

19.05.2016

Bardzo dziękuję Pani Marcie Handzlik za pomoc. Informacje, które otrzymałam były dla mnie nieocenione. Jakość porady, jasność i przejrzystość przekazu - super. Brakuje mi skali do oceny profesjonalizmu Pani Marty - 6 to zdecydowanie za nisko. Polecam korzystanie z pomocy Pani Marty Handzlik. Naprawdę warto.

Jolanta, 53 lata

18.05.2016

Polecam portal eporady24.pl. Szybko uzyskałam bardzo precyzyjna i wyczerpującą odpowiedź na nurtujące mnie pytanie. Na pewno jeszcze skorzystam z wiedzy prawników tego portalu, gdyby nie porada mi tu udzielona pewnie wierzyłabym w to, co chcą nam wmówić pracodawcy co do naszych praw. Za tą cenę naprawdę warto.

Dziękuję serdecznie

Paulina

14.05.2016

 Odpowiedź na moje pytanie szybka, rzetelna i wyczerpująca. Naprawdę warto korzystać z tego serwisu. 

Pozdrawiam

Sabina

12.05.2016

Bardzo szybka, profesjonalna i wyczerpująca odpowiedź. Naprawdę polecam.

Beata, 38 lat

11.05.2016

Bardzo wyczerpująca i obszerna odpowiedź, szeroki komentarz. Bardzo pomocna.

Jolanta

10.05.2016

Dziękuję™ bardzo za pełną odpowiedź. Jest ona bardzo wyczerpująca i w całości wyjaśniająca moje pytanie. Szybkość w udzielaniu odpowiedzi i przystępna cena i jakość‡ czyni z Państwa godnych zaufania.

Polecam

Ela

08.05.2016

 

Anna

08.05.2016

Skorzystałam z porady i jestem bardzo zadowolona. Pan mecenas Janusz Polanowski w sposób zrozumiały /ważne/ i wyczerpująco odpowiedział na moje pytanie. Będę usatysfakcjonowana, jeśli na kolejne pytanie / a muszę je zadać/, odpowiedział właśnie ten Pan mecenas:) 

Polecam serdecznie

Bronisława

07.05.2016

Jestem bardzo zadowolony z uzyskanej porady.

Wojciech

06.05.2016

Dziękuję za precyzyjną odpowiedź.

Ewa

05.05.2016

Bardzo dziękuję za wyczerpującą odpowiedź. Wszystkie moje wątpliwości zostały dokładnie wyjaśnione. Już po raz drugi korzystałam z eporady24 i być może nie ostatni.

Dziękuję serdecznie

Krystyna, nauczyciel, 59 lat

05.05.2016

Bardzo szybki i sprawny kontakt. Pismo sporządzone z wielką starannością. Oczywiście eporady24 pomogły nam bardzo. Dzisiaj został odczytany wyrok ,oczywiście na naszą korzyść.

Polecam i dziękuję

Monika, wyższe ekonomiczne, 39 lat

05.05.2016

Dziękuję, to wyczerpuje moje pytanie w 100%. 

Pozdrawiam

Krzysztof, Dyrektor IT, 32 lata

05.05.2016

Naprawdę polecam portal eporady24.pl jest naprawdę dobrze zorganizowany serwis świetni prawnicy potrzebowałem szybkiej reakcji i Pan Mirosław właściciel serwisu odebrał telefon nawet w Niedziele gdyż potrzebowałem szybkiej reakcji na moja sprawę i tak też się stało. 

Bardzo dziękuje

Paweł, kierowca, 28 lat

04.05.2016

Serdecznie dziękuje za szybką i czytelną odpowiedź na moje pytanie. Zamierzałam zapytać o kolejność działań np. czy najpierw rozdzielność majątkowa ( zdecydowaliśmy się jednak na separację) a potem wykup. Ale uzyskałam wyczerpujące informacje w przesłanej do mnie odpowiedzi.

Maryla

02.05.2016

Super, tego się spodziewałem, dokładnie i szczegółowo opisane, teraz wiem co mogę a co nie. Mogę się przygotować na wszelką ewentualność i obrać odpowiednią linie obrony lub ataku.

Dziękuję.

Jacek, elektronik, 61 lat

02.05.2016

Odpowiedź zadawalająca, wyczerpująca i przywracająca spokój rodzinie.

Bardzo dziękuję.

Helena

30.04.2016

Dziękuję, porady i wyjaśnienia, które otrzymałam od Państwa są jasne, czytelne, a najważniejsze bardzo pomocne.

Wanda

« ‹ Poprzednie
| | | | | | | | ...
Następne › »