ePorady24 – Indywidualne Porady Prawne

Specjaliści z konkretnych
dziedzin prawa

1. Opis sprawy i pytania do prawnika

Zadanie pytania do niczego nie zobowiązuje!  /  Pracujemy 7 dni w tygodniu

. . .
Maksymalny rozmiar pojedynczego
załącznika to 15 Mb.
Jeśli Twój plik jest większy
prosimy go przesłać mailem
na adres pliki@eporady24.pl

2. Dane kontaktowe

Imię:

E-mail:

Telefon:

Numer telefonu pozwoli na kontakt
w przypadku podania nieprawidłowego emaila.
Otrzymasz SMS o wycenie i przygotowaniu
głównej odpowiedzi, a także w przypadku
problemów technicznych. Wiele razy podany
numer pomógł szybciej rozwiązać problem.

  Wycenę otrzymasz do 1 godziny
* W dni robocze w godzinach od 7 do 20.
* W weekendy i święta do 4 godzin.

 • Bogusław NowakowskiNastępny prawnik

  Bogusław Nowakowski

  Radca prawny od 1993 r. Specjalizuje się głównie w prawie handlowym (spółki kapitałowe, zwłaszcza spółki z o.o. – odpowiedzialność członków spółek, operacje na udziałach spółek), prawie spadkowym oraz rodzinnym (rozwody i podziały majątkowe: małżeńskie, spadkowe, współwłasności)…

 • Tomasz KrupińskiNastępny prawnik

  Tomasz Krupiński

  Radca prawny, specjalizuje się w prawie nieruchomości i prawie lokalowym (wykup mieszkań, najem, eksmisje, zasiedzenia itp.) oraz w prawie rodzinnym (rozwody, alimenty, podział majątku itp.). Doradza też wspólnotom mieszkaniowym i zarządcom nieruchomości (sam również ma…

 • Eliza RumowskaNastępny prawnik

  Eliza Rumowska

  Prawniczka związana z serwisem ePorady24 od początku jego istnienia, administrator, udziela porad w najbardziej złożonych sprawach. Specjalizuje się w prawie cywilnym, zwłaszcza w prawie konsumenckim (reklamacje, gwarancje itp.). Prowadzi własne biuro prawne. Jako prokurent

 • Hanna ŻurowskaNastępny prawnik

  Hanna Żurowska

  Radca prawny od 1994 r., mediator. Udziela porad z zakresu prawa autorskiego i nowych technologii. Zajmuje się sporządzaniem regulaminów sprzedaży przez internet oraz umów z zakresu e-biznesu. Przygotowuje porady z prawa cywilnego, rodzinnego, pracy oraz handlowego i gospodarczego

 • Jakub BonowiczNastępny prawnik

  Jakub Bonowicz

  Radca prawny obsługujący przedsiębiorców i osoby fizyczne w kraju i za granicą. W kręgu jego zainteresowań pozostają sprawy najbardziej kontrowersyjne. Specjalizuje się w prawie podatkowym (doradztwo w zakresie VAT, PIT, CIT, optymalizacja podatkowa…)

 • Wioletta DylNastępny prawnik

  Wioletta Dyl

  Radca prawny. Udziela porad prawnych z zakresu prawa autorskiego, nowych technologii, ochrony danych osobowych, a także prawa konkurencji, podatkowego i pracy. Zajmuje się również sporządzaniem regulaminów oraz umów, szczególnie z zakresu e-biznesu

 • Monika WycykałNastępny prawnik

  Monika Wycykał

  Prawniczka, specjalizuje się w prawie cywilnym, konsumenckim, prawie własności intelektualnej, mieszkaniowym i gospodarczym. Aktualnie doktorantka na Wydziale Prawa i Administracji UJ w Krakowie (w przygotowaniu rozprawa doktorska z zakresu prawa własności intelektualnej)…

 • Pozostali prawnicyNastępny prawnik

  Zespół ePorady24

  Zobacz opisy pozostałych prawników…

Tysiące pozytywnych opinii
zadowolonych klientów ›

Ponad 50 tysięcy
zrealizowanych zleceń ›

Pytania dodatkowe (do zakresu)
bez żadnych ograniczeń ›

 • Dajemy Ci 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy! Jeśli nie będziesz zadowolony z jakości otrzymanej porady – zwrócimy Ci 100% wpłaconej kwoty. Korzystając z naszych usług, nic nie ryzykujesz!

  Zobacz szczegóły
 • Boisz się, że porada może być zbyt zawiła lub niepełna? Nie martw się – po otrzymaniu porady możesz w nieograniczonym czasie zadawać nieograniczoną ilość nieodpłatnych pytań dodatkowych.

 • U nas zadanie pytania nic Cię nie kosztuje! Jeśli wycena porady nie będzie Cię satysfakcjonować – będziesz mógł bez konsekwencji zrezygnować z usługi.

 • Jeśli zależy Ci na błyskawicznej poradzie prawnej, to trafiłeś we właściwe miejsce. W typowych sprawach porad udzielamy do 24 godzin!

 • Masz niecodzienne pytanie prawne? Nasz zespół tworzy sztab specjalistów: doświadczeni prawnicy, radcy prawni, doradcy podatkowi, rzeczoznawcy i agenci celni, którzy nie tylko udzielą Ci wyczerpującej porady, ale w razie potrzeby będą reprezentować Cię w sądzie.

 • Porady prawne w naszym serwisie to przede wszystkim niezwykła wygoda – nie wychodzisz z domu, nie umawiasz się wcześniej z prawnikiem, a do tego masz stały dostęp do porady!

 • Masz krępujące pytanie? Wszedłeś w konflikt z prawem? Aby zadać pytanie, wystarczy, że podasz imię oraz e-mail. Prawnik, który udzieli Ci odpowiedzi, jest ponadto objęty bezwzględną tajemnicą powierzonych mu informacji – dzięki temu możesz być spokojny o poufność Waszej korespondencji.

 • Wydaje Ci się czasem, że prawnicy mówią obcym językiem? Nie u nas! W poradzie prawnej otrzymasz nie tylko cytaty z odpowiednich aktów prawnych, ale przede wszystkim ich jasną i zrozumiałą interpretację w odniesieniu do Twojej konkretnej sytuacji.

 • W przeciwieństwie do tradycyjnych kancelarii prawnych
  u nas otrzymasz poradę w formie pisemnej, gotową
  do wydrukowania – dzięki temu masz pewność, że nic nie
  umknie Twojej pamięci, a w razie potrzeby możesz podeprzeć
  się wydrukowaną poradą w ewentualnym sporze z innymi.


Opinie naszych Klientów:

« ‹ Poprzednie
| | | | | | | | ...
Następne › »
21.10.2016

Otrzymałam rzetelną i wyczerpującą odpowiedź na moje pytanie, dzięki której stałam się bardziej świadoma swoich praw oraz rozwiązałam pomyślnie mój problem. 

Dziękuję

Maria

20.10.2016

Sporządzona przez serwis ePorady24 opinia prawna oraz przygotowane pismo odwoławcze są bardzo profesjonalne i terminowo, i pozwoliły nam sprzeciwić się niesłusznej, naszym zdaniem, decyzji urzędu. Mam nadzieję, że nasza sprawa się szybko zakończy, a jeśli nie, to będziemy w dalszym ciągu korzystali z usług serwisu aż do skutku.

Grażyna, 64 lata

18.10.2016

Bardzo dziękuję za poradę - fachowo, szybko i ze szczegółami :)

Ewa, lingwista, 55 lat

17.10.2016

Bardzo miła i szybka obsługa, polecam.

Bożena

16.10.2016

Porada przesłana szybko i rzetelnie . W odpowiedzi Pana Mecenasa zawarte wszystkie potrzebne porady a nawet wyjście poza ramy pytania i naprowadzenie na ewentualną dalszą drogę postępowania. Jak najbardziej polecam-fachowo, szybko, tanio. No i zawsze możesz wrócić do tematu.

Marek, działalność gospodarcza, 56 lat

13.10.2016

Dziękuję za bardzo profesjonalną obsługę prawną. Jeżeli w przyszłości będę miał problemy wymagające porady prawnej to chętnie skorzystam z państwa usług. 

Z przyjemnością polecę Was znajomym, pozdrawiam

Wiesław

13.10.2016

Dostałam to czego chciałam. Odpowiedź, która rozwiała wszystkie moje wątpliwości. Bardzo się cieszę, że dzięki Państwu wiem na czym stoję. Na pewno jeśli będę znów potrzebowała pomocy, skorzystam z waszym usług ponownie a gdy zajdzie potrzeba, polecę waszą stronę innym, którzy również jak ja będą potrzebowali pomocy. 

Pozdrawiam serdecznie.

Joanna

11.10.2016

Wszystko zrozumiale i w pełni wytłumaczone, bardzo dziękuję i polecam wszystkim!

Patrycja, konsultant, 23 lata

11.10.2016

Dziękuję za wyczerpującą opinię. Skorzystam z podpowiedzi o deklaracji PCC i zapłaceniu podatku wraz z odsetkami.

Wojciech

10.10.2016

Bardzo jestem zadowolona z porady, szybko, bardzo zrozumiałe wyjaśniono mi moją sprawę. Będę polecała ePorady24 wszystkim moim znajomym. Szczególnie bardzo serdecznie chce podziękować Pani Izabeli Nowackiej-Marzeion. Bardzo zrozumiale i z wytrwałością odpowiadała na moje pytania. Bardzo, bardzo dziękuję Pani Izabelo. 

Barbara

06.10.2016

Jak najbardziej polecam. Szybko, konkretnie i w sposób prosty wyjaśnione zawiłości prawa.

Anna, 47 lat

06.10.2016

Szybka, konkretna, doskonała odpowiedź. Jestem bardzo wdzięczna.

Joanna

06.10.2016

Jestem bardzo zadowolona, iż profesjonalną odpowiedź otrzymałam w bardzo krótkim czasie (bez wychodzenia z domu i umawiania się na poradę prawną). Przedstawione przepisy prawne zostały przedstawione w takiej kolejności, iż z łatwością mogłam zorientować się w zagadnieniach. Dla mnie ważną sprawą była możliwość zadania dodatkowych pytań (bez dodatkowych opłat) , które nasunęły się po kilku dniach od otrzymania pierwszej odpowiedzi. Usługi godne polecenia.

Renata, pracownik administracyjno-biurowy, 46 lat

05.10.2016

Witam, jestem bardzo zadowolona z przesłanej opinii. Rzeczowo, jasnym językiem odpowiedz na zadane pytanie. Na pewno jeszcze skorzystam z tego portalu. 

Polecam

Edyta, ekonomista, 45 lat

04.10.2016

Podoba mi się to, jak szybko uzyskałam odpowiedź na moje pytanie. Nie do przeceniania jest możliwość zadawania dodatkowych, powiązanych pytań. Dzięki temu można doprecyzować informacje oraz wyjaśnić wątpliwości, upewnić się, że dobrze rozumiem przekazane informacje. Dzięki temu porada jest precyzyjna, związana z moją konkretną sytuacją. Jestem bardzo zadowolona z tego, że zdecydowałam się zasięgnąć porady poprzez internet, co okazało się być wygodnym, szybkim i satysfakcjonującym sposobem.

Katarzyna, manager, 40 lat

04.10.2016

Otrzymałam jasną, zrozumiałą i wyczerpującą odpowiedź na moje pytanie. 

Dziękuję!!

Małgorzata

03.10.2016

Wszystko w porządku. Profesjonalnie

Stanisława

03.10.2016

Korzystam już drugi raz z porady24 z tym samym satysfakcjonującym efektem. Trudno opisać cala skomplikowana sprawę dla nas ludzi nie znających prawa, ale możliwość zadawania dodatkowych pytań pozwala na wyczerpujące wyjaśnienia. Wielkim atutem jest to ze możemy zadawać pytania bez wychodzenia z domu i w krótkim czasie otrzymujemy odpowiedz. Również wyjaśnienie prostym jeżykiem powoduje ze nasze skomplikowane problemy, staja się proste do zrozumienia i wiemy co robić. Podziękowania dla Pana Marka Goli za szczególną cierpliwość w wyjaśnieniach , oraz dla całej ekipy.

Polecam

Magdalena, kelnerka, 50 lat

03.10.2016

Dziękuję. Bardzo szybka i fachowa porada, jesteście bardzo fachowi i rzetelni.

Pozdrawiam

Zbyszek

01.10.2016

Bardzo fachowa pomoc, polecam!!!!

Emilia, pracownik biurowy, 36 lat

« ‹ Poprzednie
| | | | | | | | ...
Następne › »