ePorady24 – Indywidualne Porady Prawne

Specjaliści z konkretnych
dziedzin prawa

1. Opis sprawy i pytania do prawnika

Zadanie pytania do niczego nie zobowiązuje!  /  Pracujemy 7 dni w tygodniu

. . .
Maksymalny rozmiar pojedynczego
załącznika to 15 Mb.
Jeśli Twój plik jest większy
prosimy go przesłać mailem
na adres pliki@eporady24.pl

2. Dane kontaktowe

Imię:

E-mail:

Telefon:

Numer telefonu pozwoli na kontakt
w przypadku podania nieprawidłowego emaila.
Otrzymasz SMS o wycenie i przygotowaniu
głównej odpowiedzi, a także w przypadku
problemów technicznych. Wiele razy podany
numer pomógł szybciej rozwiązać problem.

  Wycenę otrzymasz do 1 godziny
* W dni robocze w godzinach od 7 do 20.
* W weekendy i święta do 4 godzin.

 • Bogusław NowakowskiNastępny prawnik

  Bogusław Nowakowski

  Radca prawny od 1993 r. Specjalizuje się głównie w prawie handlowym (spółki kapitałowe, zwłaszcza spółki z o.o. – odpowiedzialność członków spółek, operacje na udziałach spółek), prawie spadkowym oraz rodzinnym (rozwody i podziały majątkowe: małżeńskie, spadkowe, współwłasności)…

 • Tomasz KrupińskiNastępny prawnik

  Tomasz Krupiński

  Radca prawny, specjalizuje się w prawie nieruchomości i prawie lokalowym (wykup mieszkań, najem, eksmisje, zasiedzenia itp.) oraz w prawie rodzinnym (rozwody, alimenty, podział majątku itp.). Doradza też wspólnotom mieszkaniowym i zarządcom nieruchomości (sam również ma…

 • Eliza RumowskaNastępny prawnik

  Eliza Rumowska

  Prawniczka związana z serwisem ePorady24 od początku jego istnienia, administrator, udziela porad w najbardziej złożonych sprawach. Specjalizuje się w prawie cywilnym, zwłaszcza w prawie konsumenckim (reklamacje, gwarancje itp.). Prowadzi własne biuro prawne. Jako prokurent

 • Hanna ŻurowskaNastępny prawnik

  Hanna Żurowska

  Radca prawny od 1994 r., mediator. Udziela porad z zakresu prawa autorskiego i nowych technologii. Zajmuje się sporządzaniem regulaminów sprzedaży przez internet oraz umów z zakresu e-biznesu. Przygotowuje porady z prawa cywilnego, rodzinnego, pracy oraz handlowego i gospodarczego

 • Jakub BonowiczNastępny prawnik

  Jakub Bonowicz

  Radca prawny obsługujący przedsiębiorców i osoby fizyczne w kraju i za granicą. W kręgu jego zainteresowań pozostają sprawy najbardziej kontrowersyjne. Specjalizuje się w prawie podatkowym (doradztwo w zakresie VAT, PIT, CIT, optymalizacja podatkowa…)

 • Wioletta DylNastępny prawnik

  Wioletta Dyl

  Radca prawny. Udziela porad prawnych z zakresu prawa autorskiego, nowych technologii, ochrony danych osobowych, a także prawa konkurencji, podatkowego i pracy. Zajmuje się również sporządzaniem regulaminów oraz umów, szczególnie z zakresu e-biznesu

 • Monika WycykałNastępny prawnik

  Monika Wycykał

  Prawniczka, specjalizuje się w prawie cywilnym, konsumenckim, prawie własności intelektualnej, mieszkaniowym i gospodarczym. Aktualnie doktorantka na Wydziale Prawa i Administracji UJ w Krakowie (w przygotowaniu rozprawa doktorska z zakresu prawa własności intelektualnej)…

 • Pozostali prawnicyNastępny prawnik

  Zespół ePorady24

  Zobacz opisy pozostałych prawników…

Tysiące pozytywnych opinii
zadowolonych klientów ›

Ponad 50 tysięcy
zrealizowanych zleceń ›

Pytania dodatkowe (do zakresu)
bez żadnych ograniczeń ›

 • Dajemy Ci 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy! Jeśli nie będziesz zadowolony z jakości otrzymanej porady – zwrócimy Ci 100% wpłaconej kwoty. Korzystając z naszych usług, nic nie ryzykujesz!

  Zobacz szczegóły
 • Boisz się, że porada może być zbyt zawiła lub niepełna? Nie martw się – po otrzymaniu porady możesz w nieograniczonym czasie zadawać nieograniczoną ilość nieodpłatnych pytań dodatkowych.

 • U nas zadanie pytania nic Cię nie kosztuje! Jeśli wycena porady nie będzie Cię satysfakcjonować – będziesz mógł bez konsekwencji zrezygnować z usługi.

 • Jeśli zależy Ci na błyskawicznej poradzie prawnej, to trafiłeś we właściwe miejsce. W typowych sprawach porad udzielamy do 24 godzin!

 • Masz niecodzienne pytanie prawne? Nasz zespół tworzy sztab specjalistów: doświadczeni prawnicy, radcy prawni, doradcy podatkowi, rzeczoznawcy i agenci celni, którzy nie tylko udzielą Ci wyczerpującej porady, ale w razie potrzeby będą reprezentować Cię w sądzie.

 • Porady prawne w naszym serwisie to przede wszystkim niezwykła wygoda – nie wychodzisz z domu, nie umawiasz się wcześniej z prawnikiem, a do tego masz stały dostęp do porady!

 • Masz krępujące pytanie? Wszedłeś w konflikt z prawem? Aby zadać pytanie, wystarczy, że podasz imię oraz e-mail. Prawnik, który udzieli Ci odpowiedzi, jest ponadto objęty bezwzględną tajemnicą powierzonych mu informacji – dzięki temu możesz być spokojny o poufność Waszej korespondencji.

 • Wydaje Ci się czasem, że prawnicy mówią obcym językiem? Nie u nas! W poradzie prawnej otrzymasz nie tylko cytaty z odpowiednich aktów prawnych, ale przede wszystkim ich jasną i zrozumiałą interpretację w odniesieniu do Twojej konkretnej sytuacji.

 • W przeciwieństwie do tradycyjnych kancelarii prawnych
  u nas otrzymasz poradę w formie pisemnej, gotową
  do wydrukowania – dzięki temu masz pewność, że nic nie
  umknie Twojej pamięci, a w razie potrzeby możesz podeprzeć
  się wydrukowaną poradą w ewentualnym sporze z innymi.


Opinie naszych Klientów:

« ‹ Poprzednie
| | | | | | | | ...
Następne › »
19.07.2016

Szanowny Panie, bardzo dziękuję za błyskawiczną odpowiedź ( zauważyła, że pisał Pan j w nocy szczegółowe wyjaśnienia). Pana opis tej zagmatwanej sprawy jest bardzo dla mnie pomocny i otwiera mi nowe spojrzenie na sprawę. Nadmienię, że w tej sprawie kontaktowałam się jeszcze w ubiegłym roku z dwoma prawnikami w kancelariach, ale z rozmowy pozostały mi tylko własne notatki, pisane tak jak rozumiałam przekaz i ile zdążyłam zapisać. Pana wyjaśnienia to nie tylko odpowiedź na zadane pytanie, ale cały wykład dotyczący zawiłości prawnych i ich rozwiązań w tej złożonej sprawie. Jestem bardzo zadowolona z Pana obszernej odpowiedzi, bowiem jest bardzo jasno i przystępnie napisana, zawiera równie wskazania na co powinnam zwrócić uwagę, wic mogę ją sobie do woli czytać i rozumiejąc zawiłość sprawy podejmować właściwą decyzję. Cieszę się, że trafiłam na Waszą stronę. Bardzo dziękuję i myślę, że do sprawy niebawem wrócimy. 

Dziękuję i pozdrawiam serdecznie.

Helena

17.07.2016

Natychmiastowe, szczegółowe porady za przystępną cenę. Polecam wszystkim zagubionym w dżungli prawa.

Witold, emerytowany inżynier elektronik, 69 lat

15.07.2016

Jestem bardzo zadowolona z usługi, szybkość i precyzja odpowiedzi.

Ewa, 53 lata

14.07.2016

Bardzo dziękuje za wyczerpującą odpowiedź. Jestem bardzo zadowolona z udzielonej informacji. Pozdrawiam i życzę owocnej pracy o zadowolenia klientów.

Z poważaniem

Helena

14.07.2016

Język prawniczy nie zawsze jest zrozumiany dla pytającego. W moim przypadku chętnie przeczytałabym wyjaśnienie prawnicze na przykładzie. Nie wszystkie tłumaczenia zrozumiałam, ale sens tak i to mi wystarczyło. Nie dopytywałam się szczegółów, bo nie było to dla mnie istotne. Na dodatkowe moje pytania prawnik odpowiadał szybko i rzetelnie. Z porady jestem zadowolona i polecam ten sposób zdobywania informacji prawniczych. PORADĘ OCENIAM NA 5 z porady internetowej warto korzystać, bo oszczędza się czas, a kontakt z prawnikiem jest niemal na bieżąco.

Serdecznie pozdrawiam.

Anna

12.07.2016

Szybkie. Proste i zrozumiale wyjaśnienie sytuacji. 

Dziękuję i polecam wszystkim. Pozdrawiam

Piotrek, kucharz, 34 lata

09.07.2016

Szybka merytoryczna i wyczerpująca odpowiedź poparta odpowiednimi przepisami. Otrzymałam również odpowiedź na dodatkowe pytanie.

Szczerze polecam

Krystyna

07.07.2016

Dziękuję! Otrzymałam nie tylko wyczerpującą odpowiedź na swoje pytania, ale i dodatkowe informacje i sugestie, które pomogą mi załatwić sprawę, o którą pytałam, zgodnie z moimi potrzebami. Nie żałuję ani jednej wydanej złotówki!

Małgorzata

07.07.2016

Szybko i bardzo profesjonalnie !

Pozdrawiam

Artur, prezes, 42 lata

06.07.2016

Bardzo profesjonalna porada !! Na medal :) jestem zaskoczony pozytywnie

Krzysztof, 30 lat

04.07.2016

Odpowiedz jest wyczerpująca, zrozumiała. 

Dziękuję pozdrawiam

Stefania

04.07.2016

Polecam ePorady24. Dzięki poradom otrzymanym od Państwa najprawdopodobniej uda mi się doprowadzić moją sprawę do szczęśliwego dla mnie zakończenia, choć nie było to tak jednoznaczne. Sprawa w toku, ale z dobrymi widokami.

Dziękuję za pomoc :)

Anna, księgowa, 46 lat

02.07.2016

Jestem bardzo zadowolony z obsługi zarówno z Pana Janusza jak i portalu.

Zdzisław, 60 lat

01.07.2016

Dziękuję za opinie o to właśnie chodziło jasno i treściwie.

Wojtek

01.07.2016

Bardzo Panu dziękuję za odpowiedz. Jeśli jednak coś będę chciała zapytać w tej kwestii, czy mogę pozwolić sobie do Pana napisać. Jestem bardzo wdzięczna za pomoc, jednak muszę się zastanowić co w tej kwestii zrobić.

Joanna

01.07.2016

Witam bardzo sprawnie szybko polecam.

Wiktor

30.06.2016

Dziękuje bardzo za szybką odpowiedź. Porada prawna bardzo mi się przydała, była podana w bardzo zrozumiały sposób, potwierdzona przepisami.

Maria, pracownik sklepu, 24 lata

30.06.2016

Bardzo pomocna porada prawna . Reklamacja dzięki temu została załatwiona w sposób pozytywny z przewoźnikiem. Polecam porady prawne na tej stronie.

Agnieszka, manager logistyki , 44 lata

30.06.2016

Bardzo dziękuję za szczegółową odpowiedz oraz różne warianty pomocy w naszej sytuacji. To nieocenione! Żaden prawnik do ,którego się udawaliśmy nie udzielił nam tak rzetelnych informacji!

Aleksandra, pracownik socjalny, 22 lata

29.06.2016

Odpowiedź jaką uzyskałam wyjaśnia wyczerpująco moją sytuację prawną. Gdybym znała ją wcześniej uniknęła bym niepotrzebnych dodatkowych kosztów. Dziękuję za szczegółowe objaśnienie zawiłości prawa dot. uzyskania renty rodzinnej dla dzieci.

Marian, 38 lat

« ‹ Poprzednie
| | | | | | | | ...
Następne › »