Indywidualne Porady Prawne specjalistów

Odpowiadają Prawnicy
z dużym doświadczeniem

1. Opis sprawy i pytania do prawnika

Zadanie pytania do niczego nie zobowiązuje!  /  Pracujemy 7 dni w tygodniu

2. Dane kontaktowe

Imię:

E-mail:

Telefon:

Numer telefonu pozwoli na kontakt
w przypadku podania nieprawidłowego emaila.
Otrzymasz SMS o wycenie i przygotowaniu
głównej odpowiedzi, a także w przypadku
problemów technicznych. Wiele razy podany
numer pomógł szybciej rozwiązać problem.

  Wycenę otrzymasz do 1 godziny

 • Bogusław NowakowskiNastępny prawnik

  Bogusław Nowakowski

  Absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu im. Mikołaja Kopernika w Toruniu, radca prawny od 1993 r., redaktor merytoryczny periodyku „Teczka spółki z o.o.”, autor wielu publikacji i właściciel kancelarii prawnej. Specjalizuje się głównie w prawie handlowym

 • Tomasz KrupińskiNastępny prawnik

  Tomasz Krupiński

  Administrator portalu ePorady24, radca prawny z 7-letnim doświadczeniem, magister prawa, absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Specjalizuje się w prawie nieruchomości i prawie lokalowym

 • Eliza RumowskaNastępny prawnik

  Eliza Rumowska

  Administrator portalu ePorady24, absolwentka Wydziału Prawa Uniwersytetu Warszawskiego prawniczka. Specjalizuje się w prawie cywilnym, zwłaszcza w prawie konsumenckim (reklamacje, gwarancje itp.). Z serwisem ePorady24 związana od początku…

 • Hanna ŻurowskaNastępny prawnik

  Hanna Żurowska

  Radca prawny od 1994 r., mediator, absolwentka Wydziału Prawa i Administracji UMK w Toruniu. Udziela porad prawnych z zakresu prawa autorskiego i nowych technologii. Zajmuje się sporządzaniem regulaminów sprzedaży przez internet…

 • Jakub BonowiczNastępny prawnik

  Jakub Bonowicz

  Radca prawny i pracownik naukowy Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego. Łączy zainteresowania teoretyczne i przygotowywanie rozprawy doktorskiej z pracą prawnika–praktyka. W kręgu jego zainteresowań pozostają…

 • Wioletta DylNastępny prawnik

  Wioletta Dyl

  Radca prawny, absolwentka prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Wrocławskiego. Udziela porad prawnych z zakresu prawa autorskiego, nowych technologii, ochrony danych osobowych, a także prawa konkurencji, podatkowego

 • Aleksander SłyszNastępny prawnik

  Aleksander Słysz

  Magister prawa, absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego, od 2010 r. wykwalifikowany doradca podatkowy (nr 11484). Doktorant na Wydziale Prawa i Administracji Krakowskiej Akademii im. A. Frycza Modrzewskiego…

 • Pozostali prawnicyNastępny prawnik

  Zespół ePorady24

  Zobacz opisy pozostałych prawników…

Gwarancja satysfakcji
Zobacz szczegóły ›

Prawie 50 tysięcy
zrealizowanych zleceń ›

Pytania dodatkowe (do zakresu)
bez żadnych ograniczeń ›

 • Masz niecodzienne pytanie prawne? Nasz zespół tworzy sztab specjalistów: doświadczeni prawnicy, radcy prawni, doradcy podatkowi, rzeczoznawcy i agenci celni, którzy nie tylko udzielą Ci wyczerpującej porady, ale w razie potrzeby będą reprezentować Cię w sądzie.

 • Dajemy Ci 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy! Jeśli nie będziesz zadowolony z jakości otrzymanej porady – zwrócimy Ci 100% wpłaconej kwoty. Korzystając z naszych usług, nic nie ryzykujesz!

  Zobacz szczegóły
 • Boisz się, że porada może być zbyt zawiła lub niepełna? Nie martw się – po otrzymaniu porady możesz w nieograniczonym czasie zadawać nieograniczoną ilość nieodpłatnych pytań dodatkowych.

 • U nas zadanie pytania nic Cię nie kosztuje! Jeśli wycena porady nie będzie Cię satysfakcjonować – będziesz mógł bez konsekwencji zrezygnować z usługi.

 • Jeśli zależy Ci na błyskawicznej poradzie prawnej, to trafiłeś we właściwe miejsce. W typowych sprawach porad udzielamy do 24 godzin!

 • Porady prawne w naszym serwisie to przede wszystkim niezwykła wygoda – nie wychodzisz z domu, nie umawiasz się wcześniej z prawnikiem, a do tego masz stały dostęp do porady!

 • Masz krępujące pytanie? Wszedłeś w konflikt z prawem? Aby zadać pytanie, wystarczy, że podasz imię oraz e-mail. Prawnik, który udzieli Ci odpowiedzi, jest ponadto objęty bezwzględną tajemnicą powierzonych mu informacji – dzięki temu możesz być spokojny o poufność Waszej korespondencji.

 • Wydaje Ci się czasem, że prawnicy mówią obcym językiem? Nie u nas! W poradzie prawnej otrzymasz nie tylko cytaty z odpowiednich aktów prawnych, ale przede wszystkim ich jasną i zrozumiałą interpretację w odniesieniu do Twojej konkretnej sytuacji.

 • W przeciwieństwie do tradycyjnych kancelarii prawnych
  u nas otrzymasz poradę w formie pisemnej, gotową
  do wydrukowania – dzięki temu masz pewność, że nic nie
  umknie Twojej pamięci, a w razie potrzeby możesz podeprzeć
  się wydrukowaną poradą w ewentualnym sporze z innymi.


Opinie naszych Klientów:

« ‹ Poprzednie
| | | | | | | | ...
Następne › »
28.07.2015

Pomoc prawna suuuper .Spodziewałem się krótkiej odpowiedzi, a uzyskałem pomoc od A do Z. Polecam, szczególnie że koszty są nieadekwatnie małe w stosunku do uzyskanej pomocy. Na pewno będę korzystał. Szybko tanio i rzetelnie. 

Dziekuję

Marcin

28.07.2015

Dziękuję serdecznie za pomoc. Kilkakrotnie korzystałem z pomocy Państwa firmy i jak zawsze jestem zadowolony.

Dariusz

28.07.2015

Moja sprawa dotyczyła przedłużenia rejestracji pojazdu w powiązaniu ze sprawą spadkową po śmiercią mej małżonki (a uprzednio wpisanej do dowodu rejestracyjnego jako właściciel pojazdu). Załączona opinia prawna, dostarczyła mnie właściwych argumentów i ukierunkowała na pozytywne zakończenie mej sprawy.

Andrzej

27.07.2015

Bardzo szybka reakcja na problem. Pomocna, rzetelna i wyczerpująca odpowiedź. 

Iwona

27.07.2015

Dziękuję bardzo za bardzo profesjonalną i wyczerpującą odpowiedź. Super serwis. 

Polecam!

Irena

26.07.2015

Odpowiedzi bardzo konkretne wyczerpujące. Super serwis. Szczerze polecam wszystkim którzy potrzebują porad.

Dariusz

25.07.2015

Czy jestem zadowolony, chyba tak dostałem odpowiedź wygląda na fachową.

Mirosław, elektronik

25.07.2015

Dziekuję :))))))) Chyba juz wreszcie będzie koniec z pytaniami :)

Pozdrawiam serdecznie

Ola, bankowiec

24.07.2015

Porada profesjonalna, wyczerpująca i rzetelna -serdecznie dziękuję za pomoc.

Janusz

24.07.2015

Nie po raz pierwszy współpracowałem z Kancelarią. Bardzo jestem zadowolony, jak zawsze. Otrzymałem obszerne, cenne informacje. Zdecydowanie Państwa polecam.

Dariusz, 51 lat

23.07.2015

Serwis eporady24 jest naprawdę wspaniały. Nie mieszkam w kraju i byłoby mi ciężko kontaktować się ciągle z adwokatem. W serwisie mogłam wszystko dokładnie opisać i otrzymałam poradę bardzo, bardzo zrozumiałą i konkretną. Pan Mecenas napisał mi również pismo, które teraz mogę wysłać i czekać na odpowiedz. Myślę, że będę nadal korzystała z serwisu. Już poleciłam swoim znajomym mieszkającym w Niemczech. Naprawdę warto korzystać z tego serwisu.

Hanna

22.07.2015

Dziękuję bardzo za odpowiedzi, które wyjaśniły mi wątpliwości i dodały nowej wiedzy. Odpowiedzi otrzymałem w bardzo krótkim czasie od chwili złożenia zapytania. Odpowiedzi na pytania dodatkowe, uzupełniające do pytania głównego, otrzymałem bezpłatnie.

Jerzy

21.07.2015

Świetna odpowiedź dana przez dobrego prawnika. Można przeprowadzić korespondencję i nie mam tego odczucia, że prawnik próbuje ode mnie wyciągnąć tylko pieniądze.

Piotr, inżynier oprogramowania, 33 lata

21.07.2015

Witam zainteresowanych! Korzystałem z serwisu eporady24.pl ponieważ szukałem doradztwa z zakresu prawa spadkowego. Do mojego problemu specjaliści podeszli poważnie, szybko, profesjonalnie i jak się okazało, mieli słuszność. Błyskawicznie (bo dzień był wolny od pracy) otrzymałem również odpowiedzi na pytania dodatkowe. Polecam.

Z poważaniem,

Marek

20.07.2015

Rzetelna wyczerpująca odpowiedź, pełne zadowolenie z usługi.

Wojciech, drukarz

17.07.2015

Otrzymana opinia pomogła mi w podjęciu decyzji. Odpowiedz jasna i wyczerpująca poparta fachową wiedzą. Jestem zadowolona i polecam usługi ta drogą.

Aleksandra, nauczyciel

17.07.2015

Naprawdę, porada expressowa. Mam jeszcze kilka pytań i jestem pewna, że otrzymam odpowiedź, która pomoże załatwić mi moja sprawę.

Hanna

17.07.2015

Dziękuję za dotychczasowe porady .Sprawa jest w toku, 7 sierpnia mamy wizytę u notariusza (większość rodzeństwa mieszka za granicą ). Jaki będzie ostateczny finał - nie wiem . Z państwa pomocy jestem bardzo zadowolony .

Karol, 55 lat

17.07.2015

Uzyskana porada w sposób wyczerpujący wyjaśniła mi mój problem i przygotowała do wykonania następnych kroków prawnych.

Wiesław, inżynier, 64 lata

16.07.2015

Z uzyskanej porady jestem zadowolona. Poradę uzyskałam szybko i potwierdziła ona moją wcześniejszą wiedzę, dotyczącą interesującego mnie problemu. Choć problem prawny nie został rozwiązany (takie mamy prawo) otrzymana porada pomogła mi w podjęciu decyzji związanej z moim problemem i planowaną sprawą sądową. Przystępna cena porady jest dodatkowym atutem i jestem przekonana, że w przyszłości, w przypadku jakichkolwiek wątpliwości prawnych, skorzystam również z tej formy pomocy prawnej.

Krystyna

« ‹ Poprzednie
| | | | | | | | ...
Następne › »