Indywidualne Porady Prawne specjalistów

Odpowiadają Prawnicy
z dużym doświadczeniem

1. Tytuł pytania
2. Treść pytania

Zadanie pytania do niczego nie zobowiązuje!  /  Pracujemy 7 dni w tygodniu

Załącznik 1:
+ Dodaj następny załącznik
3. Dane kontaktowe

Imię:

E-mail:

Telefon:

Do wysyłki SMS-ów o gotowej wycenie
i przygotowaniu głównej odpowiedzi.
(Tylko polscy operatorzy komórkowi)

Wycenę otrzymasz do 1 godziny * W dni robocze w godzinach od 7 do 20.
* W weekendy i święta do 4 godzin.

 • Bogusław NowakowskiNastępny prawnik

  Bogusław Nowakowski

  Absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu im. Mikołaja Kopernika w Toruniu, radca prawny od 1993 r., redaktor merytoryczny periodyku „Teczka spółki z o.o.”, autor wielu publikacji i właściciel kancelarii prawnej. Specjalizuje się głównie w prawie handlowym

 • Tomasz KrupińskiNastępny prawnik

  Tomasz Krupiński

  Administrator portalu ePorady24, radca prawny z 7-letnim doświadczeniem, magister prawa, absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Specjalizuje się w prawie nieruchomości i prawie lokalowym

 • Eliza Rumowska<Następny prawnik

  Eliza Rumowska

  Administrator portalu ePorady24, absolwentka Wydziału Prawa Uniwersytetu Warszawskiego prawniczka. Specjalizuje się w prawie cywilnym, zwłaszcza w prawie konsumenckim (reklamacje, gwarancje itp.). Z serwisem ePorady24 związana od początku…

 • Hanna ŻurowskaNastępny prawnik

  Hanna Żurowska

  Radca prawny od 1994 r., mediator, absolwentka Wydziału Prawa i Administracji UMK w Toruniu. Udziela porad prawnych z zakresu prawa autorskiego i nowych technologii. Zajmuje się sporządzaniem regulaminów sprzedaży przez internet…

 • Jakub BonowiczNastępny prawnik

  Jakub Bonowicz

  Radca prawny i pracownik naukowy Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego. Łączy zainteresowania teoretyczne i przygotowywanie rozprawy doktorskiej z pracą prawnika–praktyka. W kręgu jego zainteresowań pozostają…

 • Wioletta DylNastępny prawnik

  Wioletta Dyl

  Radca prawny, absolwentka prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Wrocławskiego. Udziela porad prawnych z zakresu prawa autorskiego, nowych technologii, ochrony danych osobowych, a także prawa konkurencji, podatkowego

 • Aleksander SłyszNastępny prawnik

  Aleksander Słysz

  Magister prawa, absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego, od 2010 r. wykwalifikowany doradca podatkowy (nr 11484). Doktorant na Wydziale Prawa i Administracji Krakowskiej Akademii im. A. Frycza Modrzewskiego…

 • Pozostali prawnicyNastępny prawnik

  Zespół ePorady24

  Zobacz opisy pozostałych prawników…

 • Dajemy Ci 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy! Jeśli nie będziesz zadowolony z jakości otrzymanej porady – zwrócimy Ci 100% wpłaconej kwoty. Korzystając z naszych usług, nic nie ryzykujesz!

  Zobacz szczegóły
 • Boisz się, że porada może być zbyt zawiła lub niepełna? Nie martw się – po otrzymaniu porady możesz w nieograniczonym czasie zadawać nieograniczoną ilość nieodpłatnych pytań dodatkowych.

 • U nas zadanie pytania nic Cię nie kosztuje! Jeśli wycena porady nie będzie Cię satysfakcjonować – będziesz mógł bez konsekwencji zrezygnować z usługi.

 • Jeśli zależy Ci na błyskawicznej poradzie prawnej, to trafiłeś we właściwe miejsce. W typowych sprawach porad udzielamy do 24 godzin!

 • Masz niecodzienne pytanie prawne? Nasz zespół tworzy sztab specjalistów: doświadczeni prawnicy, radcy prawni, doradcy podatkowi, rzeczoznawcy i agenci celni, którzy nie tylko udzielą Ci wyczerpującej porady, ale w razie potrzeby będą reprezentować Cię w sądzie.

 • Porady prawne w naszym serwisie to przede wszystkim niezwykła wygoda – nie wychodzisz z domu, nie umawiasz się wcześniej z prawnikiem, a do tego masz stały dostęp do porady!

 • Masz krępujące pytanie? Wszedłeś w konflikt z prawem? Aby zadać pytanie, wystarczy, że podasz imię oraz e-mail. Prawnik, który udzieli Ci odpowiedzi, jest ponadto objęty bezwzględną tajemnicą powierzonych mu informacji – dzięki temu możesz być spokojny o poufność Waszej korespondencji.

 • Wydaje Ci się czasem, że prawnicy mówią obcym językiem? Nie u nas! W poradzie prawnej otrzymasz nie tylko cytaty z odpowiednich aktów prawnych, ale przede wszystkim ich jasną i zrozumiałą interpretację w odniesieniu do Twojej konkretnej sytuacji.

 • W przeciwieństwie do tradycyjnych kancelarii prawnych
  u nas otrzymasz poradę w formie pisemnej, gotową
  do wydrukowania – dzięki temu masz pewność, że nic nie
  umknie Twojej pamięci, a w razie potrzeby możesz podeprzeć
  się wydrukowaną poradą w ewentualnym sporze z innymi.


Opinie naszych Klientów:

« ‹ Poprzednie
| | | | |
Następne › »
20.07.2014

1) bardzo dobre podejście 2) profesjonalne przedstawienie sytuacji 3) przekonujące podstawy prawne. 

Mariusz

17.07.2014

Odpowiedź na pytanie rozwiało moje wątpliwości. Barbara.

16.07.2014

Polecam ten portal. Usługa błyskawiczna i kompetentna. Bardzo profesjonalne podejście do klienta, rzeczowe i wyczerpujące odpowiedzi. Nie unikano pytań dodatkowych. Naprawdę solidna firma.

Renata, polonistka 59 lat.
 

16.07.2014

Fachowa i szybka odpowiedź, cena od razu podana. Polecam Celina.

16.07.2014

Korzystam 2-gi raz, jestem może nie tak zadowolony jak pierwszy raz ale również odpowiedz spełnia moje kryteria. Jest to dobry serwis na wysokim poziomie. Polecam Tomasz, 25 lat.

13.07.2014

Byłem bardzo sceptycznie nastawiony do porady on-line,  gdyż spotkałem się w internecie z rożnymi opiniami ale postanowiłem zaryzykować i skorzystać z usług serwisu eporady24 - nie żałuje. Dziękuje i pozdrawiam. Mariusz 33 lata.

 

13.07.2014

Rzetelna ocena istniejącego stanu prawnego co potwierdziło, że takie molochy jak ZUS są instytucjami samymi dla siebie a nie dla tych którym mają jakoby służyć.

Bolesław 65 lat.

12.07.2014

Jestem bardzo zadowolony. Zdzisław, przedsiębiorca 70 lat.

10.07.2014

Rzetelny wyczerpujący profesjonalizm. Bolek, stolarz.

08.07.2014

Mecenas Tomasz Wójt bardzo mi pomógł. Odpowiedział na wszystkie moje pytania wyczerpująco, podając podstawy prawne i ich interpretacje - co bardzo pomogło mi w szybkim zrozumieniu tematu. Polecam wszystkim - profesjonalizm, szybkość w działaniu i wysoka kultura osobista. Ola, 40 lat.

07.07.2014

Profesjonalna obsługa prawnicza. Ceny atrakcyjne. Na pewno jeszcze skorzystam. Super, POLECAM !!! Lidia

03.07.2014

Profesjonalna, kompleksowa usługa. Polecam konkretne wyczerpujące porady.

Anna, pielęgniarka 47 lat.

03.07.2014

Usługa bardzo profesjonalna, polecam każdemu solidnie, szybko i wygodnie. Anna 26 lat.

02.07.2014

Dziękuję za konkretną i jasną poradę. Anna.

01.07.2014

Bardzo szybkie i profesjonalne poradnictwo. Polecam każdemu, kto potrzebuje szybkiej i rzetelnej porady prawniczej. W moim przypadku porada za skutkowała o wiele lepszą podstawą negocjacyjną, a w efekcie końcowym pozytywnym dla mnie zakończeniem kwestii:) 

Pozdrawiam Katarzyna, menadżer operacyjny 50 lat.

01.07.2014

Jestem zadowolona ze współpracy z Panią Izabelą Nowacką-Marzeion. Jej porady są wyczerpujące, spełniły moje oczekiwania. Polecam Zdzisława.

30.06.2014

Ponownie skorzystałam z usług serwisu i porady pani Marty Handzlik. Tak jak poprzednio jestem bardzo zadowolona. Pani Marta Handzlik wyjaśniła moja sprawę kompetentnie i szczegółowo. Udzieliła rzeczowych odpowiedzi także na pytania dodatkowe. Polecam Barbara.

30.06.2014

Po początkowym nieporozumieniu (zawinionym być może po części przeze mnie - być może niezbyt precyzyjnie sformułowałem pytanie) otrzymałem w pełni zadowalającą odpowiedź. Michał.

30.06.2014

Jestem bardzo zadowolony z porady. Jest merytoryczna, zrozumiała nawet dla mnie jako osoby nie mającej z kwestiami prawnymi żadnych doświadczeń. Zbyszek.

27.06.2014

Bardzo dziękuję Panu Januszowi Polanowskiemu .Profesjonalna, szybka i obszerna porada. Jestem bardzo zadowolona. Sama nie poradziła bym sobie z problemem, a miejscowym prawnikom zapewne musiała bym o wile więcej zapłacić. Komfortem jest też to iż zasiadam do komputera wtedy gdy mam czas i zadaję pytanie a odpowiedz jest w bardzo krótkim czasie. Polecam!!!! Małgorzata, 44 lata.

Opinie naszych Klientów ››


Odpowiadają Prawnicy
z dużym doświadczeniem:

Tomasz Krupiński Tomasz
Krupiński
Eliza Rumowska Eliza
Rumowska
Iryna Kowalczuk Iryna
Kowalczuk  
Izabela Nowacka-Marzeion Izabela
Nowacka-
-Marzeion
Krzysztof Bigoszewski Krzysztof
Bigoszewski
Jakub Bonowicz Jakub
Bonowicz
Tomek Ciasnocha Tomek
Ciasnocha
Monika Cieszyńska Monika
Cieszyńska
Arkadiusz Dudkiewicz Arkadiusz
Dudkiewicz
Wioletta Dyl Wioletta
Dyl
Marek Gola Marek
Gola
Marta Handzlik Marta
Handzlik
Elżbieta Jędruczyk Elżbieta
Jędruczyk
Karol Jokiel Karol
Jokiel
Ewa Nizioł Krystyna
Ewa Nizioł
Katarzyna Nosal Katarzyna
Nosal
Bogusław Nowakowski Bogusław
Nowakowski
Janusz Polanowski Janusz
Polanowski
Aleksander Słysz Aleksander
Słysz
Barbara Wallas Barbara
Wallas
Tomasz Wójt Tomasz
Wójt
Hanna Żurowska Hanna
Żurowska

Zadane pytania:

wizytówka