ePorady24 – Indywidualne Porady Prawne

Specjaliści z konkretnych
dziedzin prawa

1. Opis sprawy i pytania do prawnika

Zadanie pytania do niczego nie zobowiązuje!  /  Pracujemy 7 dni w tygodniu

. . .
Maksymalny rozmiar pojedynczego
załącznika to 15 Mb.
Jeśli Twój plik jest większy
prosimy go przesłać mailem
na adres pliki@eporady24.pl

2. Dane kontaktowe

Imię:

E-mail:

Telefon:

Numer telefonu pozwoli na kontakt
w przypadku podania nieprawidłowego emaila.
Otrzymasz SMS o wycenie i przygotowaniu
głównej odpowiedzi, a także w przypadku
problemów technicznych. Wiele razy podany
numer pomógł szybciej rozwiązać problem.

  Wycenę otrzymasz do 1 godziny
* W dni robocze w godzinach od 7 do 20.
* W weekendy i święta do 4 godzin.

 • Bogusław NowakowskiNastępny prawnik

  Bogusław Nowakowski

  Radca prawny od 1993 r. Specjalizuje się głównie w prawie handlowym (spółki kapitałowe, zwłaszcza spółki z o.o. – odpowiedzialność członków spółek, operacje na udziałach spółek), prawie spadkowym oraz rodzinnym (rozwody i podziały majątkowe: małżeńskie, spadkowe, współwłasności)…

 • Tomasz KrupińskiNastępny prawnik

  Tomasz Krupiński

  Radca prawny, specjalizuje się w prawie nieruchomości i prawie lokalowym (wykup mieszkań, najem, eksmisje, zasiedzenia itp.) oraz w prawie rodzinnym (rozwody, alimenty, podział majątku itp.). Doradza też wspólnotom mieszkaniowym i zarządcom nieruchomości (sam również ma…

 • Eliza RumowskaNastępny prawnik

  Eliza Rumowska

  Prawniczka związana z serwisem ePorady24 od początku jego istnienia, administrator, udziela porad w najbardziej złożonych sprawach. Specjalizuje się w prawie cywilnym, zwłaszcza w prawie konsumenckim (reklamacje, gwarancje itp.). Prowadzi własne biuro prawne. Jako prokurent…

 • Hanna ŻurowskaNastępny prawnik

  Hanna Żurowska

  Radca prawny od 1994 r., mediator. Udziela porad z zakresu prawa autorskiego i nowych technologii. Zajmuje się sporządzaniem regulaminów sprzedaży przez internet oraz umów z zakresu e-biznesu. Przygotowuje porady z prawa cywilnego, rodzinnego, pracy oraz handlowego i gospodarczego…

 • Jakub BonowiczNastępny prawnik

  Jakub Bonowicz

  Radca prawny obsługujący przedsiębiorców i osoby fizyczne w kraju i za granicą. W kręgu jego zainteresowań pozostają sprawy najbardziej kontrowersyjne. Specjalizuje się w prawie podatkowym (doradztwo w zakresie VAT, PIT, CIT, optymalizacja podatkowa…)

 • Wioletta DylNastępny prawnik

  Wioletta Dyl

  Radca prawny. Udziela porad prawnych z zakresu prawa autorskiego, nowych technologii, ochrony danych osobowych, a także prawa konkurencji, podatkowego i pracy. Zajmuje się również sporządzaniem regulaminów oraz umów, szczególnie z zakresu e-biznesu…

 • Monika WycykałNastępny prawnik

  Monika Wycykał

  Prawniczka, specjalizuje się w prawie cywilnym, konsumenckim, prawie własności intelektualnej, mieszkaniowym i gospodarczym. Aktualnie doktorantka na Wydziale Prawa i Administracji UJ w Krakowie (w przygotowaniu rozprawa doktorska z zakresu prawa własności intelektualnej)…

 • Pozostali prawnicyNastępny prawnik

  Zespół ePorady24

  Zobacz opisy pozostałych prawników…

Tysiące pozytywnych opinii
zadowolonych klientów ›

Ponad 61 tysięcy
zrealizowanych zleceń ›

Pytania dodatkowe (do zakresu)
bez żadnych ograniczeń ›

 • Dajemy Ci 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy! Jeśli nie będziesz zadowolony z jakości otrzymanej porady – zwrócimy Ci 100% wpłaconej kwoty. Korzystając z naszych usług, nic nie ryzykujesz!

  Zobacz szczegóły
 • Boisz się, że porada może być zbyt zawiła lub niepełna? Nie martw się – po otrzymaniu porady możesz w nieograniczonym czasie zadawać nieograniczoną ilość nieodpłatnych pytań dodatkowych.

 • U nas zadanie pytania nic Cię nie kosztuje! Jeśli wycena porady nie będzie Cię satysfakcjonować – będziesz mógł bez konsekwencji zrezygnować z usługi.

 • Jeśli zależy Ci na błyskawicznej poradzie prawnej, to trafiłeś we właściwe miejsce. W typowych sprawach porad udzielamy do 24 godzin!

 • Masz niecodzienne pytanie prawne? Nasz zespół tworzy sztab specjalistów: doświadczeni prawnicy, radcy prawni, doradcy podatkowi, rzeczoznawcy i agenci celni, którzy nie tylko udzielą Ci wyczerpującej porady, ale w razie potrzeby będą reprezentować Cię w sądzie.

 • Porady prawne w naszym serwisie to przede wszystkim niezwykła wygoda – nie wychodzisz z domu, nie umawiasz się wcześniej z prawnikiem, a do tego masz stały dostęp do porady!

 • Masz krępujące pytanie? Wszedłeś w konflikt z prawem? Aby zadać pytanie, wystarczy, że podasz imię oraz e-mail. Prawnik, który udzieli Ci odpowiedzi, jest ponadto objęty bezwzględną tajemnicą powierzonych mu informacji – dzięki temu możesz być spokojny o poufność Waszej korespondencji.

 • Wydaje Ci się czasem, że prawnicy mówią obcym językiem? Nie u nas! W poradzie prawnej otrzymasz nie tylko cytaty z odpowiednich aktów prawnych, ale przede wszystkim ich jasnązrozumiałą interpretację w odniesieniu do Twojej konkretnej sytuacji.

 • W przeciwieństwie do tradycyjnych kancelarii prawnych
  u nas otrzymasz poradę w formie pisemnej, gotową
  do wydrukowania – dzięki temu masz pewność, że nic nie
  umknie Twojej pamięci, a w razie potrzeby możesz podeprzeć
  się wydrukowaną poradą w ewentualnym sporze z innymi.


Opinie naszych Klientów:

« ‹ Poprzednie
...
Następne › »
31.03.2017

Wyczerpujące odpowiedzi na pytania przy cenie znacznie niższej, niż podejrzewałem. Na pewno skorzystam z tej strony ponownie w przypadku następnego ewentualnego problemu prawnego. 

Polecam

Adrian

31.03.2017

Udzielona odpowiedź była zrozumiała i rzeczowa. Rozwiała moje wątpliwości i pozwoliła na dokonanie spokojnej analizy obecnego stanu rzeczy.

Nauczyciel

31.03.2017

Wiedza prawniczki przeszła moje oczekiwanie. Jestem zafascynowany.

Stanisław

31.03.2017

Udzielona odpowiedź w mojej sprawie wyjaśniła dogłębnie mój problem. Tak szybka i bardzo rzetelna oraz fachowa porada zasługuje na wysoką ocenę. Polecam i zachęcam do skorzystania przedstawiając swoje problemy. 

Krystyna, 64 lata

31.03.2017

Jestem bardzo zadowolona z wyczerpującej odpowiedzi, zwięzłej i zrozumiałej.

Joanna

31.03.2017

Ocena 5

Agnieszka

31.03.2017

Bardzo podoba mi się pomysł porad prawnych przez internet. Otrzymałem wyczerpującą odpowiedź na moje pytanie. Byłem informowany na bieżąco o postępach przygotowywania.

Artur

31.03.2017

Od pytania ogólnego, z prośbą o pomoc, do rozwiązania problemu minęło trochę czasu, ze względu na całą otoczkę. Każdy problem, wokoło wątku głównego, był sukcesywnie rozwiązywany, i w każdej kwestii można było liczyć na pomoc/podpowiedź od prawnika. Zależało mnie na czasie - odpowiedzi były szybkie i precyzyjne. Po całej konwersacji czułem, że Pani prawnik naprawdę chce pomóc, była przy tym życzliwa i odpowiadała na wszystkie pytania. Jestem w 100% zadowolony z Państwa serwisu, uważam że powierzając pomoc Państwu bardzo dobrze \"zainwestowałem\" swoje pieniądze.

Dominik, programista, 29 lat

31.03.2017

Ocena 5

Adam, historyk

31.03.2017


Katarzyna

30.03.2017

Bardzo fachowa i rzetelna pomoc na najwyższym poziomie. 

Bardzo dziękuję za pomoc i serdecznie polecam

Beata

30.03.2017

Super. Rzeczowa i szybka odpowiedz. 

Polecam

Grażyna

30.03.2017

Ocena 5

Krzysztof, pracownik administracji

30.03.2017

Korzystam nie pierwszy raz z pomocy prawnej na tym portalu. Jak zwykle obsługę prawną - oceniam na najwyższym poziomie.

Michał

29.03.2017

Ocena 5

Tadeusz, pracownik umyslowy

29.03.2017

Dziękuję za opinię. Rozwiała moje wątpliwości.

Grażyna

29.03.2017

Jest to bardzo wygodny sposób na otrzymanie porady. W sobotę napisałam pytanie a w niedzielę miałam już fachową odpowiedź, napisaną zrozumiałym językiem, całkowicie wyczerpującą zadany temat. Polecam serwis eporady24 i dziękuję Panu Piotrowi Brożyńskiemu za rzetelną informację (choć nie do końca po mojej myśli, ale wiem już na czym stoję i z całą pewnością pomoże mi to w dalszych negocjacjach).

Małgorzata, 43 lata

28.03.2017

Dzięki rzetelnej pomocy prawnej Pana Łukasza wyegzekwowanie należnych kwot od PZU miało swój pozytywny finał. 

Serdecznie dziękuje

Tomasz

28.03.2017

Szybko i rzetelnie.

Krzysztof

28.03.2017

W zasadzie uzyskałam potwierdzenie dla wiedzy którą już w dużym stopniu posiadałam. Liczyłam , że wypali droga skrócona, ale to się dopiero okaże. Bardzo mi się podoba możliwość uzupełnień. Bo właściwie postawione pytanie/nazwany problem to połowa sukcesu. \"Jakie pytanie-taka odpowiedź\"- Do prostych i oczywistych rozwiązań dochodzi się często bardzo okrężną drogą. Moim marzeniem jest by była ona jednak jak najmniej okrężna- to na przyszłość.

Maria, inżynier , były prezes małej spółki teraz współwłaściciel małej firmy, 67 lat

« ‹ Poprzednie
...
Następne › »
wizytówka