Indywidualne Porady Prawne – ePorady24

Specjaliści z różnych dziedzin

Zadanie pytania do niczego nie zobowiązuje!  /  Pracujemy 7 dni w tygodniu

Załącznik 1:
+ Dodaj następny załącznik

. . .
Maksymalny rozmiar pojedynczego
załącznika to 15 Mb.
Jeśli Twój plik jest większy
prosimy go przesłać mailem
na adres pliki@eporady24.pl

Dlaczego warto?Numer telefonu pozwoli na kontakt
w przypadku podania nieprawidłowego emaila.
Otrzymasz SMS o wycenie i przygotowaniu
głównej odpowiedzi, a także w przypadku
problemów technicznych. Wiele razy podany
numer pomógł szybciej rozwiązać problem.

  Wycenę wysyłamy do 1 godziny
* W dni robocze w godzinach od 7 do 20.
* W weekendy i święta do 4 godzin.

 • Bogusław Nowakowski»

  Bogusław Nowakowski

  Radca prawny od 1993 r. Specjalizuje się głównie w prawie handlowym (spółki kapitałowe, zwłaszcza spółki z o.o. – odpowiedzialność członków spółek, operacje na udziałach spółek), prawie spadkowym oraz rodzinnym (rozwody i podziały majątkowe: małżeńskie…

 • Tomasz Krupiński»

  Tomasz Krupiński

  Radca prawny, specjalizuje się w prawie nieruchomości i prawie lokalowym (wykup mieszkań, najem, eksmisje, zasiedzenia itp.) oraz w prawie rodzinnym (rozwody, alimenty, podział majątku itp.). Doradza też wspólnotom mieszkaniowym i zarządcom nieruchomości…

 • Eliza Rumowska»

  Eliza Rumowska

  Prawniczka związana z serwisem ePorady24 od początku jego istnienia, administrator, udziela porad w najbardziej złożonych sprawach. Specjalizuje się w prawie cywilnym, zwłaszcza w prawie konsumenckim (reklamacje, gwarancje itp.). Prowadzi własne biuro…

 • Hanna Żurowska»

  Hanna Żurowska

  Radca prawny od 1994 r., mediator. Udziela porad z zakresu prawa autorskiego i nowych technologii. Zajmuje się sporządzaniem regulaminów sprzedaży przez internet oraz umów z zakresu e-biznesu. Przygotowuje porady z prawa cywilnego, rodzinnego, pracy…

 • Jakub Bonowicz»

  Jakub Bonowicz

  Radca prawny obsługujący przedsiębiorców i osoby fizyczne w kraju i za granicą. W kręgu jego zainteresowań pozostają sprawy najbardziej kontrowersyjne. Specjalizuje się w prawie podatkowym (doradztwo w zakresie VAT, PIT, CIT, optymalizacja podatkowa…)

 • Wioletta Dyl»

  Wioletta Dyl

  Radca prawny. Udziela porad prawnych z zakresu prawa autorskiego, nowych technologii, ochrony danych osobowych, a także prawa konkurencji, podatkowego i pracy. Zajmuje się również sporządzaniem regulaminów oraz umów, szczególnie z zakresu e-biznesu…

 • Monika Wycykał»

  Monika Wycykał

  Prawniczka, specjalizuje się w prawie cywilnym, konsumenckim, prawie własności intelektualnej, mieszkaniowym i gospodarczym. Aktualnie doktorantka na Wydziale Prawa i Administracji UJ w Krakowie (w przygotowaniu rozprawa doktorska z zakresu prawa…

 • Pozostali prawnicy»

  Zespół ePorady24

  Zobacz opisy pozostałych prawników…

7 tysięcy pozytywnych opinii
zadowolonych klientów ›

Ponad 67 tysięcy
zrealizowanych zleceń ›

Pytania dodatkowe (do zakresu)
bez żadnych ograniczeń ›

 • Dajemy Ci 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy! Jeśli nie będziesz zadowolony z jakości otrzymanej porady – zwrócimy Ci 100% wpłaconej kwoty. Korzystając z naszych usług, nic nie ryzykujesz!

  Zobacz szczegóły
 • Boisz się, że porada może być zbyt zawiła lub niepełna? Nie martw się – po otrzymaniu porady możesz w nieograniczonym czasie zadawać nieograniczoną ilość nieodpłatnych pytań dodatkowych.

 • U nas zadanie pytania nic Cię nie kosztuje! Jeśli wycena porady nie będzie Cię satysfakcjonować – będziesz mógł bez konsekwencji zrezygnować z usługi.

 • Jeśli zależy Ci na błyskawicznej poradzie prawnej, to trafiłeś we właściwe miejsce. W typowych sprawach porad udzielamy do 24 godzin!

 • Masz niecodzienne pytanie prawne? Nasz zespół tworzy sztab specjalistów: doświadczeni prawnicy, radcy prawni, doradcy podatkowi, rzeczoznawcy i agenci celni, którzy nie tylko udzielą Ci wyczerpującej porady, ale w razie potrzeby będą reprezentować Cię w sądzie.

 • Porady prawne w naszym serwisie to przede wszystkim niezwykła wygoda – nie wychodzisz z domu, nie umawiasz się wcześniej z prawnikiem, a do tego masz stały dostęp do porady!

 • Masz krępujące pytanie? Wszedłeś w konflikt z prawem? Aby zadać pytanie, wystarczy, że podasz imię oraz e-mail. Prawnik, który udzieli Ci odpowiedzi, jest ponadto objęty bezwzględną tajemnicą powierzonych mu informacji – dzięki temu możesz być spokojny o poufność Waszej korespondencji.

 • Wydaje Ci się czasem, że prawnicy mówią obcym językiem? Nie u nas! W poradzie prawnej otrzymasz nie tylko cytaty z odpowiednich aktów prawnych, ale przede wszystkim ich jasnązrozumiałą interpretację w odniesieniu do Twojej konkretnej sytuacji.

 • W przeciwieństwie do tradycyjnych kancelarii prawnych
  u nas otrzymasz poradę w formie pisemnej, gotową
  do wydrukowania – dzięki temu masz pewność, że nic nie
  umknie Twojej pamięci, a w razie potrzeby możesz podeprzeć
  się wydrukowaną poradą w ewentualnym sporze z innymi.


Opinie naszych Klientów:

« ‹ Poprzednie
...
Następne › »
10.05.2017

Ocena 5

Krystyna

09.05.2017

Szybka odpowiedź na zadane pytanie i bardzo rzeczowe i profesjonalne wyjaśnienie w sprawie dalszego postępowania. Jestem bardzo zadowolony z otrzymanej odpowiedzi.

Andrzej, inż. elektryk, 68 lat

09.05.2017

Ocena 5

Beata, 45 lat, ksiegowa

09.05.2017

Ocena 5

Janusz

09.05.2017

Jestem naprawdę zadowolony z odpowiedzi, dzięki raz jeszcze, SUPER>>>>

Stanisław, kierowca, 57 lat

09.05.2017

Ocena 5

Jacek, 62 lata, dziennikarz

08.05.2017

W trakcie załatwiania sprawy cały czas konsultowałam z prawnikiem podejmowane działania. Prawnik odpowiadał szybko i rzetelnie na wszystkie moje pytania i wątpliwości. Jestem bardzo zadowolona z tej współpracy.

Danuta, informatyk, 59 lat

08.05.2017

Jak do tej pory jestem zadowolona z otrzymanej opinii prawnej. Odpowiedź była konkretna i profesjonalna.

Grażyna, 63 lata

08.05.2017

Bardzo dziękuję za przydatną poradę. 

Pozdrawiam

Piotr

08.05.2017

Ocena 5

Anna, 33 lata

08.05.2017

Szybka obsługa - brak czasochłonnego jeżdżenia po mieście i poszukiwania specjalisty.

Klaudia

07.05.2017

Ocena 5

Barbara

07.05.2017

Ocena 5

Grzegorz, 32 lata, wolny

07.05.2017

Opinie i oceny prawne bardzo profesjonalne, Doradztwo jest niemal natychmiastowe. Mimo dni wolnych otrzymałam potrzebne informacje z kodeksu prawa cywilnego . 

Polecam ePorady24 wszystkim internautom i nie tylko.!!! Oceniam na celujący na szóstkę.

Krystyna, pedagog, ponad 70 lat

07.05.2017

Temat trudny i zawiły, niejasny i skomplikowany ale jak zawsze "nie wychodzę z tego biura" z pustymi rękoma. 

Dziękuję!

Iwona, magento developer, 32 lata

07.05.2017

Bardzo dziękuję za szybką i profesjonalną odpowiedź. Do skorzystania z Państwa usług zachęciła mnie bardzo dobrze i przyjaźnie przygotowana Wasza strona internetowa. Przy wyborze kierowałam się swoją intuicją i nie zawiodłam się. Bardzo polecam Państwa usługi. Bardzo dobrze je zorganizowaliście i co bardzo istotne, szanujecie klienta.

Pozdrawiam

Barbara, elektronik, 69 lat

06.05.2017

Ocena 5

Anna

06.05.2017

Ocena 5

Ewa

06.05.2017

Bardzo dziękuję za odpowiedź i mam nadzieję, iż brak negatywnej opinii o wyborze opcji na jaką się zdecydowałam jest sygnałem, że jest to dobry kierunek :-) 

Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję

Joanna

05.05.2017

Porada w stylu akademickim , co jest pozytywne , jest bardzo dokładna i precyzyjna ale dla mnie zrozumiała. Mam nadzieję , że po otrzymania protokołu pokontrolnego rady będą rzeczowe.

Janusz, mgr inz. chemii, 56 lat

« ‹ Poprzednie
...
Następne › »
wizytówka