Indywidualne Porady Prawne – ePorady24

Specjaliści z różnych dziedzin

Zadanie pytania do niczego nie zobowiązuje!  /  Pracujemy 7 dni w tygodniu

Załącznik 1:
+ Dodaj następny załącznik

. . .
Maksymalny rozmiar pojedynczego
załącznika to 15 Mb.
Jeśli Twój plik jest większy
prosimy go przesłać mailem
na adres pliki@eporady24.pl

Dlaczego warto?Numer telefonu pozwoli na kontakt
w przypadku podania nieprawidłowego emaila.
Otrzymasz SMS o wycenie i przygotowaniu
głównej odpowiedzi, a także w przypadku
problemów technicznych. Wiele razy podany
numer pomógł szybciej rozwiązać problem.

  Wycenę wyślemy do 1 godziny
* W dni robocze w godzinach od 7 do 20.
* W weekendy i święta do 4 godzin.

 • Tomasz Krupiński»

  Tomasz Krupiński

  Radca prawny, specjalizuje się w prawie nieruchomości i prawie lokalowym (wykup mieszkań, najem, eksmisje, zasiedzenia itp.) oraz w prawie rodzinnym (rozwody, alimenty, podział majątku itp.). Doradza też wspólnotom mieszkaniowym i zarządcom nieruchomości…

 • Eliza Rumowska»

  Eliza Rumowska

  Prawniczka związana z serwisem ePorady24 od początku jego istnienia, administrator, udziela porad w najbardziej złożonych sprawach. Specjalizuje się w prawie cywilnym, zwłaszcza w prawie konsumenckim (reklamacje, gwarancje itp.). Prowadzi własne biuro…

 • Hanna Żurowska»

  Hanna Żurowska

  Radca prawny od 1994 r., mediator. Udziela porad z zakresu prawa autorskiego i nowych technologii. Zajmuje się sporządzaniem regulaminów sprzedaży przez internet oraz umów z zakresu e-biznesu. Przygotowuje porady z prawa cywilnego, rodzinnego, pracy…

 • Jakub Bonowicz»

  Jakub Bonowicz

  Radca prawny obsługujący przedsiębiorców i osoby fizyczne w kraju i za granicą. W kręgu jego zainteresowań pozostają sprawy najbardziej kontrowersyjne. Specjalizuje się w prawie podatkowym (doradztwo w zakresie VAT, PIT, CIT, optymalizacja podatkowa…)

 • Wioletta Dyl»

  Wioletta Dyl

  Radca prawny. Udziela porad prawnych z zakresu prawa autorskiego, nowych technologii, ochrony danych osobowych, a także prawa konkurencji, podatkowego i pracy. Zajmuje się również sporządzaniem regulaminów oraz umów, szczególnie z zakresu e-biznesu…

 • Monika Wycykał»

  Monika Wycykał

  Prawniczka, specjalizuje się w prawie cywilnym, konsumenckim, prawie własności intelektualnej, mieszkaniowym i gospodarczym. Aktualnie doktorantka na Wydziale Prawa i Administracji UJ w Krakowie (w przygotowaniu rozprawa doktorska z zakresu prawa…

 • Pozostali prawnicy»

  Zespół ePorady24

  Zobacz opisy pozostałych prawników…

7 tysięcy pozytywnych opinii
zadowolonych klientów ›

Ponad 67 tysięcy
zrealizowanych zleceń ›

Pytania dodatkowe (do zakresu)
bez żadnych ograniczeń ›

 • Dajemy Ci 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy! Jeśli nie będziesz zadowolony z jakości otrzymanej porady – zwrócimy Ci 100% wpłaconej kwoty. Korzystając z naszych usług, nic nie ryzykujesz!

  Zobacz szczegóły
 • Boisz się, że porada może być zbyt zawiła lub niepełna? Nie martw się – po otrzymaniu porady możesz w nieograniczonym czasie zadawać nieograniczoną ilość nieodpłatnych pytań dodatkowych.

 • U nas zadanie pytania nic Cię nie kosztuje! Jeśli wycena porady nie będzie Cię satysfakcjonować – będziesz mógł bez konsekwencji zrezygnować z usługi.

 • Jeśli zależy Ci na błyskawicznej poradzie prawnej, to trafiłeś we właściwe miejsce. W typowych sprawach porad udzielamy do 24 godzin!

 • Masz niecodzienne pytanie prawne? Nasz zespół tworzy sztab specjalistów: doświadczeni prawnicy, radcy prawni, doradcy podatkowi, rzeczoznawcy i agenci celni, którzy nie tylko udzielą Ci wyczerpującej porady, ale w razie potrzeby będą reprezentować Cię w sądzie.

 • Porady prawne w naszym serwisie to przede wszystkim niezwykła wygoda – nie wychodzisz z domu, nie umawiasz się wcześniej z prawnikiem, a do tego masz stały dostęp do porady!

 • Masz krępujące pytanie? Wszedłeś w konflikt z prawem? Aby zadać pytanie, wystarczy, że podasz imię oraz e-mail. Prawnik, który udzieli Ci odpowiedzi, jest ponadto objęty bezwzględną tajemnicą powierzonych mu informacji – dzięki temu możesz być spokojny o poufność Waszej korespondencji.

 • Wydaje Ci się czasem, że prawnicy mówią obcym językiem? Nie u nas! W poradzie prawnej otrzymasz nie tylko cytaty z odpowiednich aktów prawnych, ale przede wszystkim ich jasnązrozumiałą interpretację w odniesieniu do Twojej konkretnej sytuacji.

 • W przeciwieństwie do tradycyjnych kancelarii prawnych
  u nas otrzymasz poradę w formie pisemnej, gotową
  do wydrukowania – dzięki temu masz pewność, że nic nie
  umknie Twojej pamięci, a w razie potrzeby możesz podeprzeć
  się wydrukowaną poradą w ewentualnym sporze z innymi.


Opinie naszych Klientów:

« ‹ Poprzednie
...
Następne › »
15.07.2017

Informacje udzielone były bardzo konkretnie na moje zapytania, a co najważniejsze  językiem zrozumiałym dla mnie

Bożena

15.07.2017

Dziękuję za profesjonalizm

15.07.2017

Odpowiedź na moje pytanie była wyczerpująca i spełniła moje oczekiwania.

Czesława

13.07.2017

Jestem bardzo wdzięczna za pomoc , porada rozwiązała moje problemy natury zbyt skomplikowanej żeby walczyć z nimi samodzielnie.

Jeszcze raz dziękuję

Mirella

13.07.2017

Szybkość .Od zadania pytania do odpowiedzi jasnej i przejrzystej upłyneło nie wiele czasu.Prawnik który udzielił mi wyczerpującej odpowiedzi sporządził mi też profesjonalnie napisane pismo co myślę że ja sama tego nie potrafiła bym napisać .Dziękuję P. Markowi Gola .W przyszłości jeżeli zajdzie potrzeba na pewno skorzystam z Państwa usług.

13.07.2017

Bardzo szerokie i fachowe odpowiedzi. Oprócz terminów prawnych, z którymi czasami człowiek nie potrafi sobie poradzić, problem opisany językiem potocznym. Dodatkowe pytania, które nasuwają się, zostają także szczegółowo opisane. 

Pozdrawiam serdecznie.

Edyta, właściciel firmy, 47 lat

12.07.2017

Ocena 5

Marek

12.07.2017

Wyczerpująca i dokładna odpowiedź.

Sławomir, 59 lat

12.07.2017

Dziękuję za wyczerpującą odpowiedź. Wynika z niej, że nie ma podstaw do odebrania mi praw do udziałów. Radziłam się wielu prawników , otrzymywałam różne odpowiedzi , ta porada jest dla mnie najbardziej konkretna i wyczerpująca. 

Jeszcze raz dziękuję i na pewno będę jeszcze korzystać z Państwa pomocy

Ewa

12.07.2017

Porada bardzo szczegółowa i kompletna. 

Bardzo dziękuję

Svitlana

12.07.2017

Ocena 5

Aleksandra

12.07.2017

Witam, nie jestem zadowolony z porady. Nie uzyskałem odpowiedzi na moje pytania dotyczące możliwości założenia siedliska w sąsiadującej gminie. Wcześniej korzystałem z Państwa porad w podobnym temacie i uzyskałem merytoryczne odpowiedzi. Dlatego bardzo proszę o przekazanie sprawy jeszcze raz do oceny Pani Izabeli Nowackiej-Marzeion. Czekam na szybką odpowiedź. Pozdrawiam

11.07.2017

Ocena 5

Barbara

11.07.2017

Porada Pana Marka Goli konkretna, napisana przystępnym językiem, w pełni mnie satysfakcjonująca. Brawo!

Janusz, emeryt, 58 lat

11.07.2017

Porady udzielane szybko, na temat. Jestem w pełni zadowolona ze współpracy.

Beata, 44 lata

11.07.2017

Jestem zadowolona z kompetentnej odpowiedzi udzielonej w przyzwoitym terminie. Dopytywałam o różne wersje mojej sprawy i też otrzymałam sprawnie satysfakcjonujące odpowiedzi.

Teresa

11.07.2017

Ocena 5

Leszek

11.07.2017

Jak zwykle szybko, wyczerpująco i cierpliwie.

Roman, 45 lat

10.07.2017

Dziękuję za owocną współpracę, jestem zadowolona z państwa usług i porad. Wasza wiedza bardzo pomogła mi dojść do wspólnych ustaleń i ominąć nieciekawe konsekwencje niedoszłego konfliktu.

Dorota, księgowa, 38 lat

10.07.2017

Ocena 5

Konrad

« ‹ Poprzednie
...
Następne › »
wizytówka