Indywidualne Porady Prawne – ePorady24

Specjaliści z różnych dziedzin

Zadanie pytania do niczego nie zobowiązuje!  /  Pracujemy 7 dni w tygodniu

Załącznik 1:
+ Dodaj następny załącznik

. . .
Maksymalny rozmiar pojedynczego
załącznika to 15 Mb.
Jeśli Twój plik jest większy
prosimy go przesłać mailem
na adres pliki@eporady24.pl

Dlaczego warto?Numer telefonu pozwoli na kontakt
w przypadku podania nieprawidłowego emaila.
Otrzymasz SMS o wycenie i przygotowaniu
głównej odpowiedzi, a także w przypadku
problemów technicznych. Wiele razy podany
numer pomógł szybciej rozwiązać problem.

  Wycenę wyślemy do 1 godziny
* W dni robocze w godzinach od 7 do 20.
* W weekendy i święta do 4 godzin.

 • Tomasz Krupiński»

  Tomasz Krupiński

  Radca prawny, specjalizuje się w prawie nieruchomości i prawie lokalowym (wykup mieszkań, najem, eksmisje, zasiedzenia itp.) oraz w prawie rodzinnym (rozwody, alimenty, podział majątku itp.). Doradza też wspólnotom mieszkaniowym i zarządcom nieruchomości…

 • Eliza Rumowska»

  Eliza Rumowska

  Prawniczka związana z serwisem ePorady24 od początku jego istnienia, administrator, udziela porad w najbardziej złożonych sprawach. Specjalizuje się w prawie cywilnym, zwłaszcza w prawie konsumenckim (reklamacje, gwarancje itp.). Prowadzi własne biuro…

 • Hanna Żurowska»

  Hanna Żurowska

  Radca prawny od 1994 r., mediator. Udziela porad z zakresu prawa autorskiego i nowych technologii. Zajmuje się sporządzaniem regulaminów sprzedaży przez internet oraz umów z zakresu e-biznesu. Przygotowuje porady z prawa cywilnego, rodzinnego, pracy…

 • Jakub Bonowicz»

  Jakub Bonowicz

  Radca prawny obsługujący przedsiębiorców i osoby fizyczne w kraju i za granicą. W kręgu jego zainteresowań pozostają sprawy najbardziej kontrowersyjne. Specjalizuje się w prawie podatkowym (doradztwo w zakresie VAT, PIT, CIT, optymalizacja podatkowa…)

 • Wioletta Dyl»

  Wioletta Dyl

  Radca prawny. Udziela porad prawnych z zakresu prawa autorskiego, nowych technologii, ochrony danych osobowych, a także prawa konkurencji, podatkowego i pracy. Zajmuje się również sporządzaniem regulaminów oraz umów, szczególnie z zakresu e-biznesu…

 • Monika Wycykał»

  Monika Wycykał

  Prawniczka, specjalizuje się w prawie cywilnym, konsumenckim, prawie własności intelektualnej, mieszkaniowym i gospodarczym. Aktualnie doktorantka na Wydziale Prawa i Administracji UJ w Krakowie (w przygotowaniu rozprawa doktorska z zakresu prawa…

 • Pozostali prawnicy»

  Zespół ePorady24

  Zobacz opisy pozostałych prawników…

7 tysięcy pozytywnych opinii
zadowolonych klientów ›

Ponad 67 tysięcy
zrealizowanych zleceń ›

Pytania dodatkowe (do zakresu)
bez żadnych ograniczeń ›

 • Dajemy Ci 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy! Jeśli nie będziesz zadowolony z jakości otrzymanej porady – zwrócimy Ci 100% wpłaconej kwoty. Korzystając z naszych usług, nic nie ryzykujesz!

  Zobacz szczegóły
 • Boisz się, że porada może być zbyt zawiła lub niepełna? Nie martw się – po otrzymaniu porady możesz w nieograniczonym czasie zadawać nieograniczoną ilość nieodpłatnych pytań dodatkowych.

 • U nas zadanie pytania nic Cię nie kosztuje! Jeśli wycena porady nie będzie Cię satysfakcjonować – będziesz mógł bez konsekwencji zrezygnować z usługi.

 • Jeśli zależy Ci na błyskawicznej poradzie prawnej, to trafiłeś we właściwe miejsce. W typowych sprawach porad udzielamy do 24 godzin!

 • Masz niecodzienne pytanie prawne? Nasz zespół tworzy sztab specjalistów: doświadczeni prawnicy, radcy prawni, doradcy podatkowi, rzeczoznawcy i agenci celni, którzy nie tylko udzielą Ci wyczerpującej porady, ale w razie potrzeby będą reprezentować Cię w sądzie.

 • Porady prawne w naszym serwisie to przede wszystkim niezwykła wygoda – nie wychodzisz z domu, nie umawiasz się wcześniej z prawnikiem, a do tego masz stały dostęp do porady!

 • Masz krępujące pytanie? Wszedłeś w konflikt z prawem? Aby zadać pytanie, wystarczy, że podasz imię oraz e-mail. Prawnik, który udzieli Ci odpowiedzi, jest ponadto objęty bezwzględną tajemnicą powierzonych mu informacji – dzięki temu możesz być spokojny o poufność Waszej korespondencji.

 • Wydaje Ci się czasem, że prawnicy mówią obcym językiem? Nie u nas! W poradzie prawnej otrzymasz nie tylko cytaty z odpowiednich aktów prawnych, ale przede wszystkim ich jasnązrozumiałą interpretację w odniesieniu do Twojej konkretnej sytuacji.

 • W przeciwieństwie do tradycyjnych kancelarii prawnych
  u nas otrzymasz poradę w formie pisemnej, gotową
  do wydrukowania – dzięki temu masz pewność, że nic nie
  umknie Twojej pamięci, a w razie potrzeby możesz podeprzeć
  się wydrukowaną poradą w ewentualnym sporze z innymi.


Opinie naszych Klientów:

« ‹ Poprzednie
...
Następne › »
23.07.2017

Ocena 5

Piotr

21.07.2017

Ocena 5

Iwona

21.07.2017

Ocena 5

Anna, 64 lata, emerytka

20.07.2017

Porada spełniła moje oczekiwania, odpowiedź uzyskałam szybko, była rzetelna i konkretna, miałam możliwość dopytania w ramach jednej usługi. 

Chętnie skorzystam ponownie. Dziękuję

Adrianna

20.07.2017

Korzystałam z porady prawnej p. Mateusza Rzeszowskiego, udzielona odpowiedź wyczerpująca, przedstawiona w sposób czytelny i klarowny. Czas oczekiwania na odpowiedź naprawdę szybki. Szybka odpowiedź również na pytania dodatkowe, które zadawałam. 

Pełen profesjonalizm.

Elżbieta, 36 lat

20.07.2017

Witam wszystko w jak najlepszym porządku szybka odpowiedz gdzie właściwie to była niedziela jak tylko pieniądze zostały przelane zaraz otrzymałem odpowiedź polecam i pozdrawiam.

Sławomir

19.07.2017

Dziękuję. Jestem bardzo zadowolony z odpowiedzi.

Dominik

19.07.2017

Odpowiedź w pełni mnie satysfakcjonuje, tj. jasno i czytelnie ujmuje sedno sprawy, jest wyczerpująca. Przytoczone przepisy prawne zostały zinterpretowane w sposób jasny.

Sylwia, ekonomista, 28 lat

19.07.2017

Dziękuję pięknie za poradę, mam nadzieje ze sprawę uda mi się załatwić pozytywnie. Dzięki Państwa pomocy wiem na czym stoję. 

Jeszcze raz dziękuję

Barbara

19.07.2017

Mecenas Maciej Podgórski udzielił mi bardzo fachowej i rzeczowej porady w mojej sprawie , dzięki czemu otrzymałem od urzędów ( Urząd Miasta i Urząd Skarbowy ) to, czego się domagałem.

Antoni

18.07.2017

Wyjaśnienia i porada udzielona przez Pana Marka Golę, radcę prawnego z Waszego portalu doprowadziła do pozytywnego dla mnie wyroku, tzn. odstąpienia przez Sąd od wymierzenia kary zakazu prowadzenia pojazdów a jedynie ukarania mnie karą grzywny. 

Dziękuję za pomoc i polecam innym!

Adam

18.07.2017

Ocena 5

Jolanta

18.07.2017

Ocena 5

Halina, 33 lata

18.07.2017

Ocena 5

Anna

17.07.2017

Bardzo dobra, profesjonalna i szybka porada.

17.07.2017

Brak mi słów ,żeby opisać profesjonalną obsługę pani prawnik , fantastyczna osoba służąca pomocą bez zbędnych ceregieli. Zasypałam Panią mecenas tyloma załącznikami a ona skrupulatnie wszystko od deski do deski przeczytała, nakresliła moje złe postepowanie w sprawie a kierunki prawidłowego postępowania wytyczyła w pismach , zawiadomieniu do specjalnych instytucji no i super , cóż można sobie więcej życzyć . Dziekuję serdecznie za miłą współpracę . Pozdrawiam Maria i życzę Pani wiele sukcesów

17.07.2017

Ocena 5

Beata, 52 lata, prac biurowy

17.07.2017

Ocena 5

Henryk

16.07.2017

Ocena na 5 za szybką i rzetelną odpowiedź.

Zygmunt

16.07.2017

Pani mecenas Anna Sufin jak zwykle: PROFESJONALNA, RZETELNA, NIEZAWODNA i BARDZO SKUTECZNA. Dziękuje Z całego serca polecam innym potrzebującym pomocy prawnej Zenon Sydor.

« ‹ Poprzednie
...
Następne › »
wizytówka