ePorady24 – Indywidualne Porady Prawne

Specjaliści z konkretnych
dziedzin prawa

1. Opis sprawy i pytania do prawnika

Zadanie pytania do niczego nie zobowiązuje!  /  Pracujemy 7 dni w tygodniu

. . .
Maksymalny rozmiar pojedynczego
załącznika to 15 Mb.
Jeśli Twój plik jest większy
prosimy go przesłać mailem
na adres pliki@eporady24.pl

2. Dane kontaktowe

Imię:

E-mail:

Telefon:

Numer telefonu pozwoli na kontakt
w przypadku podania nieprawidłowego emaila.
Otrzymasz SMS o wycenie i przygotowaniu
głównej odpowiedzi, a także w przypadku
problemów technicznych. Wiele razy podany
numer pomógł szybciej rozwiązać problem.

  Wycenę otrzymasz do 1 godziny
* W dni robocze w godzinach od 7 do 20.
* W weekendy i święta do 4 godzin.

 • Bogusław NowakowskiNastępny prawnik

  Bogusław Nowakowski

  Radca prawny od 1993 r. Specjalizuje się głównie w prawie handlowym (spółki kapitałowe, zwłaszcza spółki z o.o. – odpowiedzialność członków spółek, operacje na udziałach spółek), prawie spadkowym oraz rodzinnym (rozwody i podziały majątkowe: małżeńskie, spadkowe, współwłasności)…

 • Tomasz KrupińskiNastępny prawnik

  Tomasz Krupiński

  Radca prawny, specjalizuje się w prawie nieruchomości i prawie lokalowym (wykup mieszkań, najem, eksmisje, zasiedzenia itp.) oraz w prawie rodzinnym (rozwody, alimenty, podział majątku itp.). Doradza też wspólnotom mieszkaniowym i zarządcom nieruchomości (sam również ma…

 • Eliza RumowskaNastępny prawnik

  Eliza Rumowska

  Prawniczka związana z serwisem ePorady24 od początku jego istnienia, administrator, udziela porad w najbardziej złożonych sprawach. Specjalizuje się w prawie cywilnym, zwłaszcza w prawie konsumenckim (reklamacje, gwarancje itp.). Prowadzi własne biuro prawne. Jako prokurent…

 • Hanna ŻurowskaNastępny prawnik

  Hanna Żurowska

  Radca prawny od 1994 r., mediator. Udziela porad z zakresu prawa autorskiego i nowych technologii. Zajmuje się sporządzaniem regulaminów sprzedaży przez internet oraz umów z zakresu e-biznesu. Przygotowuje porady z prawa cywilnego, rodzinnego, pracy oraz handlowego i gospodarczego…

 • Jakub BonowiczNastępny prawnik

  Jakub Bonowicz

  Radca prawny obsługujący przedsiębiorców i osoby fizyczne w kraju i za granicą. W kręgu jego zainteresowań pozostają sprawy najbardziej kontrowersyjne. Specjalizuje się w prawie podatkowym (doradztwo w zakresie VAT, PIT, CIT, optymalizacja podatkowa…)

 • Wioletta DylNastępny prawnik

  Wioletta Dyl

  Radca prawny. Udziela porad prawnych z zakresu prawa autorskiego, nowych technologii, ochrony danych osobowych, a także prawa konkurencji, podatkowego i pracy. Zajmuje się również sporządzaniem regulaminów oraz umów, szczególnie z zakresu e-biznesu…

 • Monika WycykałNastępny prawnik

  Monika Wycykał

  Prawniczka, specjalizuje się w prawie cywilnym, konsumenckim, prawie własności intelektualnej, mieszkaniowym i gospodarczym. Aktualnie doktorantka na Wydziale Prawa i Administracji UJ w Krakowie (w przygotowaniu rozprawa doktorska z zakresu prawa własności intelektualnej)…

 • Pozostali prawnicyNastępny prawnik

  Zespół ePorady24

  Zobacz opisy pozostałych prawników…

Tysiące pozytywnych opinii
zadowolonych klientów ›

Ponad 61 tysięcy
zrealizowanych zleceń ›

Pytania dodatkowe (do zakresu)
bez żadnych ograniczeń ›

 • Dajemy Ci 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy! Jeśli nie będziesz zadowolony z jakości otrzymanej porady – zwrócimy Ci 100% wpłaconej kwoty. Korzystając z naszych usług, nic nie ryzykujesz!

  Zobacz szczegóły
 • Boisz się, że porada może być zbyt zawiła lub niepełna? Nie martw się – po otrzymaniu porady możesz w nieograniczonym czasie zadawać nieograniczoną ilość nieodpłatnych pytań dodatkowych.

 • U nas zadanie pytania nic Cię nie kosztuje! Jeśli wycena porady nie będzie Cię satysfakcjonować – będziesz mógł bez konsekwencji zrezygnować z usługi.

 • Jeśli zależy Ci na błyskawicznej poradzie prawnej, to trafiłeś we właściwe miejsce. W typowych sprawach porad udzielamy do 24 godzin!

 • Masz niecodzienne pytanie prawne? Nasz zespół tworzy sztab specjalistów: doświadczeni prawnicy, radcy prawni, doradcy podatkowi, rzeczoznawcy i agenci celni, którzy nie tylko udzielą Ci wyczerpującej porady, ale w razie potrzeby będą reprezentować Cię w sądzie.

 • Porady prawne w naszym serwisie to przede wszystkim niezwykła wygoda – nie wychodzisz z domu, nie umawiasz się wcześniej z prawnikiem, a do tego masz stały dostęp do porady!

 • Masz krępujące pytanie? Wszedłeś w konflikt z prawem? Aby zadać pytanie, wystarczy, że podasz imię oraz e-mail. Prawnik, który udzieli Ci odpowiedzi, jest ponadto objęty bezwzględną tajemnicą powierzonych mu informacji – dzięki temu możesz być spokojny o poufność Waszej korespondencji.

 • Wydaje Ci się czasem, że prawnicy mówią obcym językiem? Nie u nas! W poradzie prawnej otrzymasz nie tylko cytaty z odpowiednich aktów prawnych, ale przede wszystkim ich jasnązrozumiałą interpretację w odniesieniu do Twojej konkretnej sytuacji.

 • W przeciwieństwie do tradycyjnych kancelarii prawnych
  u nas otrzymasz poradę w formie pisemnej, gotową
  do wydrukowania – dzięki temu masz pewność, że nic nie
  umknie Twojej pamięci, a w razie potrzeby możesz podeprzeć
  się wydrukowaną poradą w ewentualnym sporze z innymi.


Opinie naszych Klientów:

« ‹ Poprzednie
...
Następne › »
08.05.2017

Ocena 5

Klaudia

07.05.2017

Ocena 5

Barbara

07.05.2017

Ocena 5

Grzegorz, 32 lata, wolny

07.05.2017

Opinie i oceny prawne bardzo profesjonalne, Doradztwo jest niemal natychmiastowe. Mimo dni wolnych otrzymałam potrzebne informacje z kodeksu prawa cywilnego . 

Polecam ePorady24 wszystkim internautom i nie tylko.!!! Oceniam na celujący na szóstkę.

Krystyna, pedagog, ponad 70 lat

07.05.2017

Temat trudny i zawiły, niejasny i skomplikowany ale jak zawsze "nie wychodzę z tego biura" z pustymi rękoma. 

Dziękuję!

Iwona, magento developer, 32 lata

07.05.2017

Bardzo dziękuję za szybką i profesjonalną odpowiedź. Do skorzystania z Państwa usług zachęciła mnie bardzo dobrze i przyjaźnie przygotowana Wasza strona internetowa. Przy wyborze kierowałam się swoją intuicją i nie zawiodłam się. Bardzo polecam Państwa usługi. Bardzo dobrze je zorganizowaliście i co bardzo istotne, szanujecie klienta.

Pozdrawiam

Barbara, elektronik, 69 lat

06.05.2017

Ocena 5

Anna

06.05.2017

Ocena 5

Ewa

06.05.2017

Bardzo dziękuję za odpowiedź i mam nadzieję, iż brak negatywnej opinii o wyborze opcji na jaką się zdecydowałam jest sygnałem, że jest to dobry kierunek :-) 

Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję

Joanna

05.05.2017

Porada w stylu akademickim , co jest pozytywne , jest bardzo dokładna i precyzyjna ale dla mnie zrozumiała. Mam nadzieję , że po otrzymania protokołu pokontrolnego rady będą rzeczowe.

Janusz, mgr inz. chemii, 56 lat

05.05.2017

Najwyższa jakość usług odpowiedz zrozumiała i fachowa poparta orzecznictwem i przepisami.

Emilia

05.05.2017

Ocena 4

Janusz

05.05.2017

Ocena 5

Katarzyna, 48 lat, optometrysta

05.05.2017

Otrzymaną odpowiedź oceniam pozytywnie; w szczególności odpowiedzi są jasne i konkretne, wskazują przepisy prawne, krótki termin oczekiwania na odpowiedź. 

Uprzejmie dziękuję,

Jerzy

05.05.2017

Ocena 5

Barbara, 46 lat, księgowa

04.05.2017

Jestem mile zaskoczony , rzetelność i profesjonalność dodając do tego szybkość porad i odpowiedzi pozwala na szybkie podejmowanie decyzji i odpowiedzi . 

Tak trzymać !

Zdzisław, technik budowlany, 67 lat

04.05.2017

Ocena 5

Ewa, nauczyciel akademicki

04.05.2017

Ocena 5

KAZIMIERZ

04.05.2017

Ocena 5

KAZIMIERZ

04.05.2017

Ocena 5

Anna

« ‹ Poprzednie
...
Następne › »
wizytówka