Indywidualne Porady Prawne – ePorady24

Specjaliści z różnych dziedzin

Zadanie pytania do niczego nie zobowiązuje!  /  Pracujemy 7 dni w tygodniu

Załącznik 1:
+ Dodaj następny załącznik

. . .
Maksymalny rozmiar pojedynczego
załącznika to 15 Mb.
Jeśli Twój plik jest większy
prosimy go przesłać mailem
na adres pliki@eporady24.pl

Dlaczego warto?Numer telefonu pozwoli na kontakt
w przypadku podania nieprawidłowego emaila.
Otrzymasz SMS o wycenie i przygotowaniu
głównej odpowiedzi, a także w przypadku
problemów technicznych. Wiele razy podany
numer pomógł szybciej rozwiązać problem.

  Wycenę wyślemy do 1 godziny
* W dni robocze w godzinach od 7 do 20.
* W weekendy i święta do 4 godzin.

 • Tomasz Krupiński»

  Tomasz Krupiński

  Radca prawny, specjalizuje się w prawie nieruchomości i prawie lokalowym (wykup mieszkań, najem, eksmisje, zasiedzenia itp.) oraz w prawie rodzinnym (rozwody, alimenty, podział majątku itp.). Doradza też wspólnotom mieszkaniowym i zarządcom nieruchomości…

 • Eliza Rumowska»

  Eliza Rumowska

  Prawniczka związana z serwisem ePorady24 od początku jego istnienia, administrator, udziela porad w najbardziej złożonych sprawach. Specjalizuje się w prawie cywilnym, zwłaszcza w prawie konsumenckim (reklamacje, gwarancje itp.). Prowadzi własne biuro…

 • Hanna Żurowska»

  Hanna Żurowska

  Radca prawny od 1994 r., mediator. Udziela porad z zakresu prawa autorskiego i nowych technologii. Zajmuje się sporządzaniem regulaminów sprzedaży przez internet oraz umów z zakresu e-biznesu. Przygotowuje porady z prawa cywilnego, rodzinnego, pracy…

 • Jakub Bonowicz»

  Jakub Bonowicz

  Radca prawny obsługujący przedsiębiorców i osoby fizyczne w kraju i za granicą. W kręgu jego zainteresowań pozostają sprawy najbardziej kontrowersyjne. Specjalizuje się w prawie podatkowym (doradztwo w zakresie VAT, PIT, CIT, optymalizacja podatkowa…)

 • Wioletta Dyl»

  Wioletta Dyl

  Radca prawny. Udziela porad prawnych z zakresu prawa autorskiego, nowych technologii, ochrony danych osobowych, a także prawa konkurencji, podatkowego i pracy. Zajmuje się również sporządzaniem regulaminów oraz umów, szczególnie z zakresu e-biznesu…

 • Monika Wycykał»

  Monika Wycykał

  Prawniczka, specjalizuje się w prawie cywilnym, konsumenckim, prawie własności intelektualnej, mieszkaniowym i gospodarczym. Aktualnie doktorantka na Wydziale Prawa i Administracji UJ w Krakowie (w przygotowaniu rozprawa doktorska z zakresu prawa…

 • Pozostali prawnicy»

  Zespół ePorady24

  Zobacz opisy pozostałych prawników…

7 tysięcy pozytywnych opinii
zadowolonych klientów ›

Ponad 67 tysięcy
zrealizowanych zleceń ›

Pytania dodatkowe (do zakresu)
bez żadnych ograniczeń ›

 • Dajemy Ci 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy! Jeśli nie będziesz zadowolony z jakości otrzymanej porady – zwrócimy Ci 100% wpłaconej kwoty. Korzystając z naszych usług, nic nie ryzykujesz!

  Zobacz szczegóły
 • Boisz się, że porada może być zbyt zawiła lub niepełna? Nie martw się – po otrzymaniu porady możesz w nieograniczonym czasie zadawać nieograniczoną ilość nieodpłatnych pytań dodatkowych.

 • U nas zadanie pytania nic Cię nie kosztuje! Jeśli wycena porady nie będzie Cię satysfakcjonować – będziesz mógł bez konsekwencji zrezygnować z usługi.

 • Jeśli zależy Ci na błyskawicznej poradzie prawnej, to trafiłeś we właściwe miejsce. W typowych sprawach porad udzielamy do 24 godzin!

 • Masz niecodzienne pytanie prawne? Nasz zespół tworzy sztab specjalistów: doświadczeni prawnicy, radcy prawni, doradcy podatkowi, rzeczoznawcy i agenci celni, którzy nie tylko udzielą Ci wyczerpującej porady, ale w razie potrzeby będą reprezentować Cię w sądzie.

 • Porady prawne w naszym serwisie to przede wszystkim niezwykła wygoda – nie wychodzisz z domu, nie umawiasz się wcześniej z prawnikiem, a do tego masz stały dostęp do porady!

 • Masz krępujące pytanie? Wszedłeś w konflikt z prawem? Aby zadać pytanie, wystarczy, że podasz imię oraz e-mail. Prawnik, który udzieli Ci odpowiedzi, jest ponadto objęty bezwzględną tajemnicą powierzonych mu informacji – dzięki temu możesz być spokojny o poufność Waszej korespondencji.

 • Wydaje Ci się czasem, że prawnicy mówią obcym językiem? Nie u nas! W poradzie prawnej otrzymasz nie tylko cytaty z odpowiednich aktów prawnych, ale przede wszystkim ich jasnązrozumiałą interpretację w odniesieniu do Twojej konkretnej sytuacji.

 • W przeciwieństwie do tradycyjnych kancelarii prawnych
  u nas otrzymasz poradę w formie pisemnej, gotową
  do wydrukowania – dzięki temu masz pewność, że nic nie
  umknie Twojej pamięci, a w razie potrzeby możesz podeprzeć
  się wydrukowaną poradą w ewentualnym sporze z innymi.


Opinie naszych Klientów:

« ‹ Poprzednie
...
Następne › »
11.08.2017

Porady za każdym razem trafione , zrozumiałe i bardzo przydatne. Jestem bardzo zadowolony z serwisu i podziękowania dla Pana Marka.

Piotr, magazynier, 41 lat

11.08.2017

Ocena 5

Robert, 53 lata, emeryt

11.08.2017

Ocena 5

Andrzej, 61 lat

10.08.2017

Bardzo rzetelnie i profesjonalnie udzielono mi odpowiedzi na moje pytania. Szybko i wyczerpująco uzyskałam również odpowiedzi na moje wszystkie dodatkowe wątpliwości. Jestem bardzo zadowolona z porad radcy prawnego, który zajmował się moją sprawą. Jeżeli w przyszłości będę potrzebowała fachowej pomocy, to na pewno skorzystam z usług ekspertów Waszego serwisu. 

Dziękuję bardzo za pomoc.

Małgorzata

10.08.2017

Proszę Państwa na razie bardzo mi się podobała współpraca jednakże ostateczną ocenę dam jak pójdę z tą umowa do notariusza w celu sporządzenia do niej aktu notarialnego i notariusz nie będzie miał zastrzeżeń wtedy ocenie.

Dziękuje bardzo

Maria

10.08.2017

Opinia konkretna, oparta na solidnych argumentach. dokładnie takiej informacji oczekiwałam. Chętnie skorzystam w przyszłości z usług serwisu. 

Pozdrawiam

Jadwiga, ekonomista, 59 lat

10.08.2017

Korzystam już drugi raz z Waszych usług i jestem bardzo zadowolona. Konkretna odpowiedź, rzetelne i indywidualne potraktowanie każdego problemu. Każdemu polecam , szczególnie pana mecenasa Marka Golę. Z najbliższą sprawą również zwrócę się do eporady24. 

Pozdrawiam

Daria, kierownik sklepu, 52 lata

10.08.2017

Serdecznie dziękuję! Chętnie skorzystam w przyszłości znowu i bardzo chętnie polecę . 

Serdecznie pozdrawiam

Eva

09.08.2017

Ocena 5

Antoni

09.08.2017

Serwis super odpowiedz na pytania wyczerpująca i szybka, pytania dodatkowe jeszcze szybsza odpowiedz. Jestem w szoku! W porównaniu do radców prawnych u których byłem to niebo a ziemia!!! Polecam wszystkim! PS. Oprócz odpowiedzi na moje pytania dostałem też częściową odpowiedz na pytanie zupełnie z innej dziedziny;-)

Paweł, 31 lat

08.08.2017

Odpowiedź na moje pytanie była szybka, konkretna i wyczerpująca. Cena za usługę przystępna. 

Polecam wszystkim!

Maria, nauczyciel

08.08.2017

Ocena 5

RADOSŁAW, 27 lat

07.08.2017

Porada w pełni satysfakcjonująca, polecam

Wiesława

07.08.2017

Konkretna i szybka odpowiedź

Michał

06.08.2017

Ocena 4

Katarzyna

06.08.2017

Ocena 5 Profesjonalne podejście do problemu. Odpowiedzi na pytania były wyczerpujące.

Elżbieta

06.08.2017

Odpowiedź otrzymałem szybko, zgodnie z Regulaminem. Po zadaniu dodatkowego pytania wyczerpującą dodatkową poradę otrzymałem już po kilkunastu minutach.

Krzysztof, terapeuta, 63 lata

06.08.2017

Kontakt i pomoc prawnika jest nieoceniona, nadzwyczaj konkretna, błyskawiczna i bardzo sensowna.

Ola, tłumacz, 64

06.08.2017

Bardzo szybka i rzetelną odpowiedź

Krzysztof

05.08.2017

Ocena 5

Alina

« ‹ Poprzednie
...
Następne › »
wizytówka