Indywidualne Porady Prawne – ePorady24

Specjaliści z różnych dziedzin

Zadanie pytania do niczego nie zobowiązuje!  /  Pracujemy 7 dni w tygodniu

Załącznik 1:
+ Dodaj następny załącznik

. . .
Maksymalny rozmiar pojedynczego
załącznika to 15 Mb.
Jeśli Twój plik jest większy
prosimy go przesłać mailem
na adres pliki@eporady24.pl

Dlaczego warto?Numer telefonu pozwoli na kontakt
w przypadku podania nieprawidłowego emaila.
Otrzymasz SMS o wycenie i przygotowaniu
głównej odpowiedzi, a także w przypadku
problemów technicznych. Wiele razy podany
numer pomógł szybciej rozwiązać problem.

  Wycenę wyślemy do 1 godziny
* W dni robocze w godzinach od 7 do 20.
* W weekendy i święta do 4 godzin.

 • Tomasz Krupiński»

  Tomasz Krupiński

  Radca prawny, specjalizuje się w prawie nieruchomości i prawie lokalowym (wykup mieszkań, najem, eksmisje, zasiedzenia itp.) oraz w prawie rodzinnym (rozwody, alimenty, podział majątku itp.). Doradza też wspólnotom mieszkaniowym i zarządcom nieruchomości…

 • Eliza Rumowska»

  Eliza Rumowska

  Prawniczka związana z serwisem ePorady24 od początku jego istnienia, administrator, udziela porad w najbardziej złożonych sprawach. Specjalizuje się w prawie cywilnym, zwłaszcza w prawie konsumenckim (reklamacje, gwarancje itp.). Prowadzi własne biuro…

 • Hanna Żurowska»

  Hanna Żurowska

  Radca prawny od 1994 r., mediator. Udziela porad z zakresu prawa autorskiego i nowych technologii. Zajmuje się sporządzaniem regulaminów sprzedaży przez internet oraz umów z zakresu e-biznesu. Przygotowuje porady z prawa cywilnego, rodzinnego, pracy…

 • Jakub Bonowicz»

  Jakub Bonowicz

  Radca prawny obsługujący przedsiębiorców i osoby fizyczne w kraju i za granicą. W kręgu jego zainteresowań pozostają sprawy najbardziej kontrowersyjne. Specjalizuje się w prawie podatkowym (doradztwo w zakresie VAT, PIT, CIT, optymalizacja podatkowa…)

 • Wioletta Dyl»

  Wioletta Dyl

  Radca prawny. Udziela porad prawnych z zakresu prawa autorskiego, nowych technologii, ochrony danych osobowych, a także prawa konkurencji, podatkowego i pracy. Zajmuje się również sporządzaniem regulaminów oraz umów, szczególnie z zakresu e-biznesu…

 • Monika Wycykał»

  Monika Wycykał

  Prawniczka, specjalizuje się w prawie cywilnym, konsumenckim, prawie własności intelektualnej, mieszkaniowym i gospodarczym. Aktualnie doktorantka na Wydziale Prawa i Administracji UJ w Krakowie (w przygotowaniu rozprawa doktorska z zakresu prawa…

 • Pozostali prawnicy»

  Zespół ePorady24

  Zobacz opisy pozostałych prawników…

7 tysięcy pozytywnych opinii
zadowolonych klientów ›

Ponad 67 tysięcy
zrealizowanych zleceń ›

Pytania dodatkowe (do zakresu)
bez żadnych ograniczeń ›

 • Dajemy Ci 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy! Jeśli nie będziesz zadowolony z jakości otrzymanej porady – zwrócimy Ci 100% wpłaconej kwoty. Korzystając z naszych usług, nic nie ryzykujesz!

  Zobacz szczegóły
 • Boisz się, że porada może być zbyt zawiła lub niepełna? Nie martw się – po otrzymaniu porady możesz w nieograniczonym czasie zadawać nieograniczoną ilość nieodpłatnych pytań dodatkowych.

 • U nas zadanie pytania nic Cię nie kosztuje! Jeśli wycena porady nie będzie Cię satysfakcjonować – będziesz mógł bez konsekwencji zrezygnować z usługi.

 • Jeśli zależy Ci na błyskawicznej poradzie prawnej, to trafiłeś we właściwe miejsce. W typowych sprawach porad udzielamy do 24 godzin!

 • Masz niecodzienne pytanie prawne? Nasz zespół tworzy sztab specjalistów: doświadczeni prawnicy, radcy prawni, doradcy podatkowi, rzeczoznawcy i agenci celni, którzy nie tylko udzielą Ci wyczerpującej porady, ale w razie potrzeby będą reprezentować Cię w sądzie.

 • Porady prawne w naszym serwisie to przede wszystkim niezwykła wygoda – nie wychodzisz z domu, nie umawiasz się wcześniej z prawnikiem, a do tego masz stały dostęp do porady!

 • Masz krępujące pytanie? Wszedłeś w konflikt z prawem? Aby zadać pytanie, wystarczy, że podasz imię oraz e-mail. Prawnik, który udzieli Ci odpowiedzi, jest ponadto objęty bezwzględną tajemnicą powierzonych mu informacji – dzięki temu możesz być spokojny o poufność Waszej korespondencji.

 • Wydaje Ci się czasem, że prawnicy mówią obcym językiem? Nie u nas! W poradzie prawnej otrzymasz nie tylko cytaty z odpowiednich aktów prawnych, ale przede wszystkim ich jasnązrozumiałą interpretację w odniesieniu do Twojej konkretnej sytuacji.

 • W przeciwieństwie do tradycyjnych kancelarii prawnych
  u nas otrzymasz poradę w formie pisemnej, gotową
  do wydrukowania – dzięki temu masz pewność, że nic nie
  umknie Twojej pamięci, a w razie potrzeby możesz podeprzeć
  się wydrukowaną poradą w ewentualnym sporze z innymi.


Opinie naszych Klientów:

« ‹ Poprzednie
Następne › »
27.02.2010

Bardzo dziękuję za udzielenie odpowiedzi. Utwierdziła mnie, że wszystko jest na dobrej drodze. Pozdrawiam i mam nadzieję, że nie będę musiał więcej prosić was o pomoc.

Michał

26.02.2010

Dziękuję bardzo za udzielenie szczegółowej informacji w mojej sprawie, myślę, że w pełni mnie satysfakcjonuje, lecz jeśli pojawiłyby się kolejne wątpliwości, to na pewno skorzystam z Państwa usług.

Michał

26.02.2010

Szybkie i rzeczowe wyjaśnienie wątpliwości, szybka odpowiedź na pytanie dodatkowe. Cena „konkretna”, adekwatna do jakości usługi.

Agnieszka

25.02.2010

Dziękuję za udzielenie konkretnej odpowiedzi. Polecam gorąco i pozdrawiam.

Tomasz

25.02.2010

Bardzo dobrze, że istnieje taki portal, ponieważ znalezienie dobrego, a przede wszystkim kompetentnego prawnika nie jest sprawą łatwą. Wiem, bo szukałam pomocy u kilku prawników, którzy kompletnie nie byli zorientowani w temacie, i tylko wydałam niepotrzebnie pieniądze. Natomiast ePorady24.pl to zespół adwokatów, którzy udzielają bardzo wyczerpujących odpowiedzi na nie zawsze precyzyjnie zadawane pytania. Skomplikowany język prawniczy tłumaczą w sposób zrozumiały dla każdego laika. Specjalne podziękowania dla Pana Karola Jokiela za pomoc i szczególną cierpliwość.

Z poważaniem,

Halina

25.02.2010

Bardzo rzetelna i konkretna opinia i odpowiedź, jestem bardzo zadowolony.

Dariusz

25.02.2010

Odpowiedź fachowa i zrozumiała. Polecam.

Jan

25.02.2010

Bardzo dziękuję za fachową poradę. Jestem z usługi Pana Krzysztofa Bigoszewskiego zadowolona i polecam korzystanie z EPORADY24.PL. Dziękuję i pozdrawiam.

Ania

25.02.2010

Jestem bardzo zadowolony ze sposobu załatwienia mojej sprawy. Wyjaśnienie moich problemów jest zupełnie wystarczające i obszerne. Wyjaśnienie napisane jest zrozumiałym językiem. Zrozumienie treści nie nastręczyłoby nikomu żadnych problemów. Najwyższa ocena pozytywna. Wolałbym nie mieć problemów prawnych, ale gdyby się coś takiego trafiło, to na pewno zwrócę się do Waszej firmy. Na pewno zaś polecę Was moim znajomym, tyle że moi znajomi nie mają problemów prawnych, o których bym wiedział.

Z poważaniem,

Bogdan

25.02.2010

Uzyskałam szybką i wyczerpującą odpowiedź na interesujący mnie temat. Na dodatkowe pytanie także. Bardzo dobrze, że jesteście. Dziękuję.

Bożena

24.02.2010

Bardzo szczegółowa i pomocna porada. Na początku miałem wątpliwości do tego typu porad, ale okazało się, że otrzymałem rzetelną i profesjonalną poradę.

Artur

24.02.2010

Dziękuję za profesjonalną odpowiedź, bardzo mi pomogła, już wiem, jak mam postąpić, aby wyegzekwować własne prawa.

Ania

23.02.2010

Odpowiedzi na moje pytania były wyczerpujące i jasne oraz bardzo szybkie. Z pewnością pomogły mi w rozwiązaniu mojego problemu. Na pewno będę polecać usługi tej firmy swoim znajomym.

Mariola

23.02.2010

Porada Pana Artura Bubrowieckiego była w pełni profesjonalna i wyczerpująca. W jednym z punktów był niewielki spór, ale sprawa została wyjaśniona. Ogólnie jestem z usługi zadowolony (szybko i sprawnie) i bardzo dziękuję za pomoc. Serdecznie pozdrawiam.

Zbyszek

23.02.2010

Ogromne dzięki! Porada była mi bardzo pomocna, przede wszystkim podbudowała mnie i dodała pewności. Bardzo, bardzo dziękuję!

Elżbieta

23.02.2010

Troszkę czekałem na odpowiedź tym razem, jednak otrzymałem doskonałe merytorycznie wyjaśnienie na wszystkie moje pytania, łącznie z dodatkowymi. Wiedza i wszechstronność prawników eporady24 zasługuje na podziw. Polecam wszystkim gorąco!

Karol

23.02.2010

Obszerne wyjaśnienie art. 1040 w powiązaniu z art. 931. Dziękuję.

Edward

23.02.2010

Porady udzielane są szybko i wyczerpująco, ceny też umiarkowane, polecam.

Danuta

22.02.2010

Porady udzielone za pośrednictwem serwisu całkowicie wyczerpały zakres problematyki będącej przedmiotem mojego zainteresowania. Pozwoliło mi to poznać moje prawa oraz możliwości ich wyegzekwowania. Obszerne wyjaśnienia i interpretacje sprawiły, iż nauczyłem się czytać ustawy i rozporządzenia ze zrozumieniem niezbędnym do weryfikacji oczekiwań.

Daniel

22.02.2010

Dziękuję za udzielenie wyczerpującej odpowiedzi, głównie za wskazanie drogi prawnej do postępowania – wyjaśnienia tego problemu.

Pozdrawiam,

Teresa

« ‹ Poprzednie
Następne › »
wizytówka