ePorady24 – Indywidualne Porady Prawne

Specjaliści z konkretnych
dziedzin prawa

1. Opis sprawy i pytania do prawnika

Zadanie pytania do niczego nie zobowiązuje!  /  Pracujemy 7 dni w tygodniu

. . .
Maksymalny rozmiar pojedynczego
załącznika to 15 Mb.
Jeśli Twój plik jest większy
prosimy go przesłać mailem
na adres pliki@eporady24.pl

2. Dane kontaktowe

Imię:

E-mail:

Telefon:

Numer telefonu pozwoli na kontakt
w przypadku podania nieprawidłowego emaila.
Otrzymasz SMS o wycenie i przygotowaniu
głównej odpowiedzi, a także w przypadku
problemów technicznych. Wiele razy podany
numer pomógł szybciej rozwiązać problem.

  Wycenę otrzymasz do 1 godziny
* W dni robocze w godzinach od 7 do 20.
* W weekendy i święta do 4 godzin.

 • Bogusław NowakowskiNastępny prawnik

  Bogusław Nowakowski

  Radca prawny od 1993 r. Specjalizuje się głównie w prawie handlowym (spółki kapitałowe, zwłaszcza spółki z o.o. – odpowiedzialność członków spółek, operacje na udziałach spółek), prawie spadkowym oraz rodzinnym (rozwody i podziały majątkowe: małżeńskie, spadkowe, współwłasności)…

 • Tomasz KrupińskiNastępny prawnik

  Tomasz Krupiński

  Radca prawny, specjalizuje się w prawie nieruchomości i prawie lokalowym (wykup mieszkań, najem, eksmisje, zasiedzenia itp.) oraz w prawie rodzinnym (rozwody, alimenty, podział majątku itp.). Doradza też wspólnotom mieszkaniowym i zarządcom nieruchomości (sam również ma…

 • Eliza RumowskaNastępny prawnik

  Eliza Rumowska

  Prawniczka związana z serwisem ePorady24 od początku jego istnienia, administrator, udziela porad w najbardziej złożonych sprawach. Specjalizuje się w prawie cywilnym, zwłaszcza w prawie konsumenckim (reklamacje, gwarancje itp.). Prowadzi własne biuro prawne. Jako prokurent…

 • Hanna ŻurowskaNastępny prawnik

  Hanna Żurowska

  Radca prawny od 1994 r., mediator. Udziela porad z zakresu prawa autorskiego i nowych technologii. Zajmuje się sporządzaniem regulaminów sprzedaży przez internet oraz umów z zakresu e-biznesu. Przygotowuje porady z prawa cywilnego, rodzinnego, pracy oraz handlowego i gospodarczego…

 • Jakub BonowiczNastępny prawnik

  Jakub Bonowicz

  Radca prawny obsługujący przedsiębiorców i osoby fizyczne w kraju i za granicą. W kręgu jego zainteresowań pozostają sprawy najbardziej kontrowersyjne. Specjalizuje się w prawie podatkowym (doradztwo w zakresie VAT, PIT, CIT, optymalizacja podatkowa…)

 • Wioletta DylNastępny prawnik

  Wioletta Dyl

  Radca prawny. Udziela porad prawnych z zakresu prawa autorskiego, nowych technologii, ochrony danych osobowych, a także prawa konkurencji, podatkowego i pracy. Zajmuje się również sporządzaniem regulaminów oraz umów, szczególnie z zakresu e-biznesu…

 • Monika WycykałNastępny prawnik

  Monika Wycykał

  Prawniczka, specjalizuje się w prawie cywilnym, konsumenckim, prawie własności intelektualnej, mieszkaniowym i gospodarczym. Aktualnie doktorantka na Wydziale Prawa i Administracji UJ w Krakowie (w przygotowaniu rozprawa doktorska z zakresu prawa własności intelektualnej)…

 • Pozostali prawnicyNastępny prawnik

  Zespół ePorady24

  Zobacz opisy pozostałych prawników…

Tysiące pozytywnych opinii
zadowolonych klientów ›

Ponad 61 tysięcy
zrealizowanych zleceń ›

Pytania dodatkowe (do zakresu)
bez żadnych ograniczeń ›

 • Dajemy Ci 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy! Jeśli nie będziesz zadowolony z jakości otrzymanej porady – zwrócimy Ci 100% wpłaconej kwoty. Korzystając z naszych usług, nic nie ryzykujesz!

  Zobacz szczegóły
 • Boisz się, że porada może być zbyt zawiła lub niepełna? Nie martw się – po otrzymaniu porady możesz w nieograniczonym czasie zadawać nieograniczoną ilość nieodpłatnych pytań dodatkowych.

 • U nas zadanie pytania nic Cię nie kosztuje! Jeśli wycena porady nie będzie Cię satysfakcjonować – będziesz mógł bez konsekwencji zrezygnować z usługi.

 • Jeśli zależy Ci na błyskawicznej poradzie prawnej, to trafiłeś we właściwe miejsce. W typowych sprawach porad udzielamy do 24 godzin!

 • Masz niecodzienne pytanie prawne? Nasz zespół tworzy sztab specjalistów: doświadczeni prawnicy, radcy prawni, doradcy podatkowi, rzeczoznawcy i agenci celni, którzy nie tylko udzielą Ci wyczerpującej porady, ale w razie potrzeby będą reprezentować Cię w sądzie.

 • Porady prawne w naszym serwisie to przede wszystkim niezwykła wygoda – nie wychodzisz z domu, nie umawiasz się wcześniej z prawnikiem, a do tego masz stały dostęp do porady!

 • Masz krępujące pytanie? Wszedłeś w konflikt z prawem? Aby zadać pytanie, wystarczy, że podasz imię oraz e-mail. Prawnik, który udzieli Ci odpowiedzi, jest ponadto objęty bezwzględną tajemnicą powierzonych mu informacji – dzięki temu możesz być spokojny o poufność Waszej korespondencji.

 • Wydaje Ci się czasem, że prawnicy mówią obcym językiem? Nie u nas! W poradzie prawnej otrzymasz nie tylko cytaty z odpowiednich aktów prawnych, ale przede wszystkim ich jasnązrozumiałą interpretację w odniesieniu do Twojej konkretnej sytuacji.

 • W przeciwieństwie do tradycyjnych kancelarii prawnych
  u nas otrzymasz poradę w formie pisemnej, gotową
  do wydrukowania – dzięki temu masz pewność, że nic nie
  umknie Twojej pamięci, a w razie potrzeby możesz podeprzeć
  się wydrukowaną poradą w ewentualnym sporze z innymi.


Opinie naszych Klientów:

« ‹ Poprzednie
Następne › »
18.06.2009

Ocena 5

Adam

16.06.2009

Jestem bardzo zadowolony z porady jaką uzyskałem ponieważ mogłem bez większych kosztów i straty czasu przedstawić stan prawny w spornej kwestii moim współlokatorom dzięki czemu szybko doszliśmy do satysfakcjonującego nas rozwiązania.

Wiesław

16.06.2009

Dziękuję za odpowiedź, jestem usatysfakcjonowana, bardzo mi Państwo pomogli.

Anna

16.06.2009

Z udzielonych mi informacji na moje pytania jestem zadowolona, są dla mnie wyczerpujące i zrozumiałe. Serdecznie dziękuję.

Pozdrawiam

Zuzanna

16.06.2009

Opinia w temacie współpracy z Państwem to czysta przyjemność, polecam innym. Porady wyczerpujące zagadnienie, profesjonalne, bezstresowy kontakt. Przy realizacji zapłaty w tradycyjny sposób, bez korzystania z internetowego konta, gdyby była możliwość przefaksowania zrealizowanego przelewu , to wówczas można by szybciej uzyskać odpowiedź.

Pozdrawiam i dziękuję

Danuta

15.06.2009

Dziękuję bardzo. Porada bardzo przydatna.

Tomasz

15.06.2009

Dziękuję bardzo za precyzyjne odpowiedzi na pytania. Dzisiaj dostałem pismo uwzględniające mój wniosek o sprostowanie. Mam świadectwo z rozwiązaniem umowy za porozumieniem stron.

Irek

15.06.2009

Udzielona porada prawna w pełni mnie usatysfakcjonowała. Była ona rzeczowa, konkretna i napisana językiem zrozumiałym dla każdego. Wysoko oceniam szybkość udzielonej porady, która obowiązuje także w niedzielę i dni świąteczne. Opłatę należności dla mieszkańców strefy euro dokonano szybko i sprawnie bez dodatkowych biurokratycznych formalności. Wasze usługi polecam wszystkim zainteresowanym w udzieleniu szybkiej, taniej i fachowej pomocy prawnej.

Dorothea

14.06.2009

Bardzo serdecznie DZIĘKUJĘ Państwu za niezwykle wyczerpującą odpowiedź.

Z poważaniem

Joanna

14.06.2009

Bardzo dziękuję za udzielenie wyczerpującej odpowiedzi. Odnośnie sprawy podatku nie mam juz więcej pytań.

Z wyrazami szacunku

Irena

14.06.2009

Super profesjonalna porada!!!! Polecam wszystkim fachowców którzy na łamach tego portalu pomagają zwykłym „Kowalskim” w sprawach dla Nich trudnych i niezrozumiałych. Starannie z wielką dokładnością opisany problem został wytłumaczony i zaproponowany tok załatwienia problemu za co, z całego serca DZIĘKUJE!!!!

Tomasz

12.06.2009

Odpowiedź jasna i obszerna, dziękuję.

Ewa

12.06.2009

Wszystko ok na pewno jeśli będę miał w życiu kiedykolwiek wątpliwości to skorzystam z pewnością z Państwa usług. Pozdrawiam i dziękuję.

Gerard

12.06.2009

Dziękuję za pomoc w tak szybkim terminie i cierpliwość.

Grażyna

11.06.2009

Z pośród zebranych przeze mnie opinii ta okazała się najpełniejsza. Z pewnością będę polecał ten serwis wszystkim swoim znajomym (jakość i przystępna cena).

Dawid

10.06.2009

Jestem bardzo zadowolona z odpowiedzi oraz ceny i czasu którego nie musiałam tracić na szukanie adwokata. Będę korzystała częściej z tego typu usług.

Izabella

10.06.2009

Dziękuję za poradę. Jestem zadowolony.

Tomasz

« ‹ Poprzednie
Następne › »
wizytówka