ePorady24 – Indywidualne Porady Prawne

Specjaliści z konkretnych
dziedzin prawa

1. Opis sprawy i pytania do prawnika

Zadanie pytania do niczego nie zobowiązuje!  /  Pracujemy 7 dni w tygodniu

. . .
Maksymalny rozmiar pojedynczego
załącznika to 15 Mb.
Jeśli Twój plik jest większy
prosimy go przesłać mailem
na adres pliki@eporady24.pl

2. Dane kontaktowe

Imię:

E-mail:

Telefon:

Numer telefonu pozwoli na kontakt
w przypadku podania nieprawidłowego emaila.
Otrzymasz SMS o wycenie i przygotowaniu
głównej odpowiedzi, a także w przypadku
problemów technicznych. Wiele razy podany
numer pomógł szybciej rozwiązać problem.

  Wycenę otrzymasz do 1 godziny
* W dni robocze w godzinach od 7 do 20.
* W weekendy i święta do 4 godzin.

 • Bogusław NowakowskiNastępny prawnik

  Bogusław Nowakowski

  Radca prawny od 1993 r. Specjalizuje się głównie w prawie handlowym (spółki kapitałowe, zwłaszcza spółki z o.o. – odpowiedzialność członków spółek, operacje na udziałach spółek), prawie spadkowym oraz rodzinnym (rozwody i podziały majątkowe: małżeńskie, spadkowe, współwłasności)…

 • Tomasz KrupińskiNastępny prawnik

  Tomasz Krupiński

  Radca prawny, specjalizuje się w prawie nieruchomości i prawie lokalowym (wykup mieszkań, najem, eksmisje, zasiedzenia itp.) oraz w prawie rodzinnym (rozwody, alimenty, podział majątku itp.). Doradza też wspólnotom mieszkaniowym i zarządcom nieruchomości (sam również ma…

 • Eliza RumowskaNastępny prawnik

  Eliza Rumowska

  Prawniczka związana z serwisem ePorady24 od początku jego istnienia, administrator, udziela porad w najbardziej złożonych sprawach. Specjalizuje się w prawie cywilnym, zwłaszcza w prawie konsumenckim (reklamacje, gwarancje itp.). Prowadzi własne biuro prawne. Jako prokurent…

 • Hanna ŻurowskaNastępny prawnik

  Hanna Żurowska

  Radca prawny od 1994 r., mediator. Udziela porad z zakresu prawa autorskiego i nowych technologii. Zajmuje się sporządzaniem regulaminów sprzedaży przez internet oraz umów z zakresu e-biznesu. Przygotowuje porady z prawa cywilnego, rodzinnego, pracy oraz handlowego i gospodarczego…

 • Jakub BonowiczNastępny prawnik

  Jakub Bonowicz

  Radca prawny obsługujący przedsiębiorców i osoby fizyczne w kraju i za granicą. W kręgu jego zainteresowań pozostają sprawy najbardziej kontrowersyjne. Specjalizuje się w prawie podatkowym (doradztwo w zakresie VAT, PIT, CIT, optymalizacja podatkowa…)

 • Wioletta DylNastępny prawnik

  Wioletta Dyl

  Radca prawny. Udziela porad prawnych z zakresu prawa autorskiego, nowych technologii, ochrony danych osobowych, a także prawa konkurencji, podatkowego i pracy. Zajmuje się również sporządzaniem regulaminów oraz umów, szczególnie z zakresu e-biznesu…

 • Monika WycykałNastępny prawnik

  Monika Wycykał

  Prawniczka, specjalizuje się w prawie cywilnym, konsumenckim, prawie własności intelektualnej, mieszkaniowym i gospodarczym. Aktualnie doktorantka na Wydziale Prawa i Administracji UJ w Krakowie (w przygotowaniu rozprawa doktorska z zakresu prawa własności intelektualnej)…

 • Pozostali prawnicyNastępny prawnik

  Zespół ePorady24

  Zobacz opisy pozostałych prawników…

Tysiące pozytywnych opinii
zadowolonych klientów ›

Ponad 61 tysięcy
zrealizowanych zleceń ›

Pytania dodatkowe (do zakresu)
bez żadnych ograniczeń ›

 • Dajemy Ci 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy! Jeśli nie będziesz zadowolony z jakości otrzymanej porady – zwrócimy Ci 100% wpłaconej kwoty. Korzystając z naszych usług, nic nie ryzykujesz!

  Zobacz szczegóły
 • Boisz się, że porada może być zbyt zawiła lub niepełna? Nie martw się – po otrzymaniu porady możesz w nieograniczonym czasie zadawać nieograniczoną ilość nieodpłatnych pytań dodatkowych.

 • U nas zadanie pytania nic Cię nie kosztuje! Jeśli wycena porady nie będzie Cię satysfakcjonować – będziesz mógł bez konsekwencji zrezygnować z usługi.

 • Jeśli zależy Ci na błyskawicznej poradzie prawnej, to trafiłeś we właściwe miejsce. W typowych sprawach porad udzielamy do 24 godzin!

 • Masz niecodzienne pytanie prawne? Nasz zespół tworzy sztab specjalistów: doświadczeni prawnicy, radcy prawni, doradcy podatkowi, rzeczoznawcy i agenci celni, którzy nie tylko udzielą Ci wyczerpującej porady, ale w razie potrzeby będą reprezentować Cię w sądzie.

 • Porady prawne w naszym serwisie to przede wszystkim niezwykła wygoda – nie wychodzisz z domu, nie umawiasz się wcześniej z prawnikiem, a do tego masz stały dostęp do porady!

 • Masz krępujące pytanie? Wszedłeś w konflikt z prawem? Aby zadać pytanie, wystarczy, że podasz imię oraz e-mail. Prawnik, który udzieli Ci odpowiedzi, jest ponadto objęty bezwzględną tajemnicą powierzonych mu informacji – dzięki temu możesz być spokojny o poufność Waszej korespondencji.

 • Wydaje Ci się czasem, że prawnicy mówią obcym językiem? Nie u nas! W poradzie prawnej otrzymasz nie tylko cytaty z odpowiednich aktów prawnych, ale przede wszystkim ich jasnązrozumiałą interpretację w odniesieniu do Twojej konkretnej sytuacji.

 • W przeciwieństwie do tradycyjnych kancelarii prawnych
  u nas otrzymasz poradę w formie pisemnej, gotową
  do wydrukowania – dzięki temu masz pewność, że nic nie
  umknie Twojej pamięci, a w razie potrzeby możesz podeprzeć
  się wydrukowaną poradą w ewentualnym sporze z innymi.


Opinie naszych Klientów:

« ‹ Poprzednie
...
Następne › »
10.08.2016

 Szybka i pełna odpowiedź, wiem co mam robić.

Polecam

Marta, 53 lata

10.08.2016

Ocena 5

Edyta

10.08.2016

Ocena 5

Krzysztof, 49 lat, ekonomista

10.08.2016

Dziękuję, jak zawsze porada fachowa!

Jakub, 40 lat

09.08.2016

Odpowiedź rzeczowa, konkretna. Jestem zadowolony.

Mateusz

09.08.2016

Korzystam z usług Państwa już po raz któryś. Państwa odpowiedź jest zawsze pomocna. Ostatnia też zawiera wszystkie elementy wynikające z mojego zapytania. Poruszą także kilka dodatkowych aspektów.

Dziękuję

Piotr

09.08.2016

Odpowiedź bardzo profesjonalna , całkowicie mnie satysfakcjonująca.

Adriana

09.08.2016

Witam Szybko udzielona odpowiedź była konkretna, powołująca stosowne przepisy (co jest istotne) i dość szeroko traktowała zapytanie. Szczególnie cenna jest możliwość zadania dodatkowych pytań.

Dorota

09.08.2016

Wyczerpującą odpowiedź otrzymałam bardzo szybko. Temat potraktowano bardzo profesjonalnie.

Grażyna, pracownik samorządowy, 60 lat

08.08.2016

Pani Monika Wycykał - Prawnik, który przygotował umowy, skonstruowała je bardzo szybko i co najważniejsze, bardzo rzetelnie. W trakcie negocjacji z kontrahentem kilkakrotnie (nie zważając na trwające w tym czasie aż dwa weekendy), wprowadzała korekty i pisała wyczerpujące wyjaśnienia, wykazując się niesamowitą cierpliwością. Ogólnie rzecz ujmując, nie mógłbym być bardziej zadowolony.

Jacek, handlowiec, 51 lat

08.08.2016

Kolejny raz korzystałam z eporady24.pl. Zawsze bardzo szybko, niemal ekspresowo otrzymywałam wyczerpujące odpowiedzi poparte odpowiednimi przepisami. 

Gorąco polecam

Alina, emeryt, 65 lat

06.08.2016

Z największą przyjemnością bardzo wysoko oceniam pomoc Pani Marty Handzlik. Panią Handzlik cechuje profesjonalne podejście do sprawy i człowieka. Wykazuje wiele cierpliwości, zaangażowania i zrozumienia dla osoby oczekującej wsparcia. Bardzo szybko udziela porady, która zawsze jest fachowa i bardzo konkretna. Z pełną odpowiedzialnością polecam Panią Martę Handzlik. 

Bożena, 51 lat

06.08.2016

Udzielona porada rozwiała moje wątpliwości. Dzięki niej podjęłam kroki do rozwiązania sytuacji, w której się znalazłam. Pan Marek Gola udzielił mi wyczerpujących odpowiedzi i bardzo pomógł.

Małgorzata

04.08.2016

Bardzo dziękuję za szybką i wyczerpującą odpowiedź, popartą powołaniem na konkretne akty prawne. Ta opinia wyjaśniła wszystkie moje wątpliwości. Naprawdę wszystkim polecam korzystanie z tego portalu. Były prezes byłej spółki z o.o.

Janina, 63 lata

03.08.2016

W pełni jestem zadowolona z porady prawnej. Dokładnie i szczegółowo otrzymałam informacje rzetelne. Bardzo miłe podejście do klienta.

Ewa

03.08.2016

Ocena 5

Dorota, mgr inż. , nauczyciel

02.08.2016

Odpowiedzi, które otrzymałam pomogły mi w zrozumieniu pewnych kwestii i zaplanowaniu kolejnych kroków. Proponowana forma komunikacji jest dla mnie dużo bardziej komfortowa niż bezpośrednie spotkanie z prawnikiem. Nie czułam tego, że moja sprawa jest błaha i szkoda na nią czasu. 

Dziękuję za dotychczasową pomoc:)

Katarzyna, lekarz, 47 lat

02.08.2016

Ocena 5

Danuta, 56 lat

02.08.2016

Ocena 5

Henryk, ekonomista

02.08.2016

Korzystam po raz kolejny i się nie zawiodłam. Szybka, profesjonalna usługa.

Marzena

« ‹ Poprzednie
...
Następne › »
wizytówka