Indywidualne Porady Prawne specjalistów

Odpowiadają Prawnicy
z dużym doświadczeniem

1. Tytuł pytania
2. Treść pytania

Zadanie pytania do niczego nie zobowiązuje!  /  Pracujemy 7 dni w tygodniu

Załącznik 1:
+ Dodaj następny załącznik
3. Dane kontaktowe

Imię:

E-mail:

Telefon:

Do wysyłki SMS-ów o gotowej wycenie
i przygotowaniu głównej odpowiedzi.
(Tylko polscy operatorzy komórkowi)

Wycenę otrzymasz do 1 godziny * W dni robocze w godzinach od 7 do 20.
* W weekendy i święta do 4 godzin.

 • Bogusław NowakowskiNastępny prawnik

  Bogusław Nowakowski

  Absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu im. Mikołaja Kopernika w Toruniu, radca prawny od 1993 r., redaktor merytoryczny periodyku „Teczka spółki z o.o.”, autor wielu publikacji i właściciel kancelarii prawnej. Specjalizuje się głównie w prawie handlowym

 • Tomasz KrupińskiNastępny prawnik

  Tomasz Krupiński

  Administrator portalu ePorady24, radca prawny z 7-letnim doświadczeniem, magister prawa, absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Specjalizuje się w prawie nieruchomości i prawie lokalowym

 • Eliza Rumowska<Następny prawnik

  Eliza Rumowska

  Administrator portalu ePorady24, absolwentka Wydziału Prawa Uniwersytetu Warszawskiego prawniczka. Specjalizuje się w prawie cywilnym, zwłaszcza w prawie konsumenckim (reklamacje, gwarancje itp.). Z serwisem ePorady24 związana od początku…

 • Hanna ŻurowskaNastępny prawnik

  Hanna Żurowska

  Radca prawny od 1994 r., mediator, absolwentka Wydziału Prawa i Administracji UMK w Toruniu. Udziela porad prawnych z zakresu prawa autorskiego i nowych technologii. Zajmuje się sporządzaniem regulaminów sprzedaży przez internet…

 • Jakub BonowiczNastępny prawnik

  Jakub Bonowicz

  Radca prawny i pracownik naukowy Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego. Łączy zainteresowania teoretyczne i przygotowywanie rozprawy doktorskiej z pracą prawnika–praktyka. W kręgu jego zainteresowań pozostają…

 • Wioletta DylNastępny prawnik

  Wioletta Dyl

  Radca prawny, absolwentka prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Wrocławskiego. Udziela porad prawnych z zakresu prawa autorskiego, nowych technologii, ochrony danych osobowych, a także prawa konkurencji, podatkowego

 • Aleksander SłyszNastępny prawnik

  Aleksander Słysz

  Magister prawa, absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego, od 2010 r. wykwalifikowany doradca podatkowy (nr 11484). Doktorant na Wydziale Prawa i Administracji Krakowskiej Akademii im. A. Frycza Modrzewskiego…

 • Pozostali prawnicyNastępny prawnik

  Zespół ePorady24

  Zobacz opisy pozostałych prawników…

 • Dajemy Ci 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy! Jeśli nie będziesz zadowolony z jakości otrzymanej porady – zwrócimy Ci 100% wpłaconej kwoty. Korzystając z naszych usług, nic nie ryzykujesz!

  Zobacz szczegóły
 • Boisz się, że porada może być zbyt zawiła lub niepełna? Nie martw się – po otrzymaniu porady możesz w nieograniczonym czasie zadawać nieograniczoną ilość nieodpłatnych pytań dodatkowych.

 • U nas zadanie pytania nic Cię nie kosztuje! Jeśli wycena porady nie będzie Cię satysfakcjonować – będziesz mógł bez konsekwencji zrezygnować z usługi.

 • Jeśli zależy Ci na błyskawicznej poradzie prawnej, to trafiłeś we właściwe miejsce. W typowych sprawach porad udzielamy do 24 godzin!

 • Masz niecodzienne pytanie prawne? Nasz zespół tworzy sztab specjalistów: doświadczeni prawnicy, radcy prawni, doradcy podatkowi, rzeczoznawcy i agenci celni, którzy nie tylko udzielą Ci wyczerpującej porady, ale w razie potrzeby będą reprezentować Cię w sądzie.

 • Porady prawne w naszym serwisie to przede wszystkim niezwykła wygoda – nie wychodzisz z domu, nie umawiasz się wcześniej z prawnikiem, a do tego masz stały dostęp do porady!

 • Masz krępujące pytanie? Wszedłeś w konflikt z prawem? Aby zadać pytanie, wystarczy, że podasz imię oraz e-mail. Prawnik, który udzieli Ci odpowiedzi, jest ponadto objęty bezwzględną tajemnicą powierzonych mu informacji – dzięki temu możesz być spokojny o poufność Waszej korespondencji.

 • Wydaje Ci się czasem, że prawnicy mówią obcym językiem? Nie u nas! W poradzie prawnej otrzymasz nie tylko cytaty z odpowiednich aktów prawnych, ale przede wszystkim ich jasną i zrozumiałą interpretację w odniesieniu do Twojej konkretnej sytuacji.

 • W przeciwieństwie do tradycyjnych kancelarii prawnych
  u nas otrzymasz poradę w formie pisemnej, gotową
  do wydrukowania – dzięki temu masz pewność, że nic nie
  umknie Twojej pamięci, a w razie potrzeby możesz podeprzeć
  się wydrukowaną poradą w ewentualnym sporze z innymi.


Opinie naszych Klientów:

« ‹ Poprzednie
| | | | | | | | | |
Następne › »
28.01.2014

Wszystko jasne. Dziękuje bardzo i pozdrawiam.
Ryszard, informatyk, 28 lat

28.01.2014

Fachowa odpowiedz, krótki czas oczekiwania i cena, która jest o wiele tańsza niż te oferowane w typowych biurach prawnych. Szczerze polecam i trzymam kciuki za rozwój serwisu.Pozdrawiam.
Jacek, 36 lat

24.01.2014

Bardzo rzetelne i szybkie odpowiedzi (mniej niz 24 h). Raz zaplacilem 116 pln a kilka razy zadawalem pytania do tego tematu i zawsze otrzymalem wyczerpujace odpowiedzi. POLECAM.
Piotr, 40 lat

24.01.2014

Moja sprawa przez to, że rodzinna, jest bardzo trudna. Uzyskana pomoc była przede wszystkim szybka i dyskretna. Zostałem ukierunkowany w dalszym postępowaniu. Poznałem swoje prawa i ograniczenia. Miałem czas aby przeanalizować otrzymaną pomoc i wiedziałem o co pytać. Również odpowiedzi na pytania były wyczerpujące. Wszystko to za rozsądną cenę.
Mirek, rencista, 50 lat

24.01.2014

Otrzymałam bardzo szybko rzetelną i fachową poradę. Odpowiedź na pytanie dodatkowe rozwiała moje wszelkie wątpliwości. Sformułowana była w sposób jasny, konkretny. Właśnie tego oczekiwałam. Bardzo dziękuję!
Anna, 32 lata

23.01.2014

Serwis ePorady24.pl oceniamy po raz kolejny bardzo wysoko. Tym razem mieliśmy przyjemność kontaktu z Panią Katarzyną Siwiec, która udzieliła nam obszernych wyjaśnień w sposób profesjonalny, kompetentny i rzeczowy, a przy tym zrozumiały, wskazując jednocześnie na najlepsze rozwiązanie problemu. Do tych wartości należy dodać szybkość, 24-godzinną dostępność oraz możliwość zadawania pytań dodatkowych i nieograniczony wgląd w odpowiedź. Dla nas są to niepodważalne zalety serwisu nad bezpośrednim kontaktem z prawnikiem. Z pełną odpowiedzialnością gorąco polecamy.
Alicja, lekarz, 60 lat

23.01.2014

Otrzymałem wyczerpującą odpowiedź na moje pytanie. Może przydałaby się subiektywna rada prawnika, jakie rozwiązanie jest najlepsze, ale jednak zawsze jest to decyzja klienta.
Robert, manager, 44 lata

23.01.2014

Przepraszam,że dopiero teraz wystawiam opinię. Sprawa moja była i jest bardzo trudna.Początkowo nie wierzyłam,ze tak trudny problem mogę powierzyć prawnikom poprzez serwis.Okazało się że jak najbardziej to możliwe. Nie mogę znaleźć odpowiednich słów podziękowania i wdzięczności dla Pani Izabeli Nowackiej-Marzeion. Na każdym etapie obsługi przez serwis czułam,że ktoś mnie rozumie i profesjonalnie zajmuje się moim problemem. Pomimo trudnego okresu – Święta i Sylwester – Pani prawnik pisała moje pisma do Sądu i na każdym etapie miałam wgląd w sprawę i możliwość pytania i dopowiadania. Jest to bardzo profesjonalny serwis, dziękuję założycielom, że go stworzyli. Sytuacja praw i przepisów w Polsce jest tak trudna i skomplikowana,więc taki serwis z misją pomagania to prawdziwy skarb.Z każdą sprawą wymagającą opinii prawnej zwrócę się do serwisu ePorady24.pl. Już poleciłam go znajomym z mojego otoczenia, którzy również borykają się z problemami prawnymi. Jeszcze raz dziękuję.
Bogumiła, 51 lat

23.01.2014

Bardzo wyczerpująca, pełna i profesjonalna odpowiedź. Udzielona niezwykle sprawnie. Skorzystałem też z opcji "dopytania", bo pierwotne pytanie napisałem zapominając o jednej istotnej sprawie, co mogło nieco zmienić informację zwrotną. Mam też takie przemyślenie, że w sprawach prawnych (czasami konsekwencje błędów przy analizach samodzielnych mogą być bardzo poważne) warto jednak korzystać z usług płatnych, bo tylko one moim zdaniem gwarantują pełne ogarnięcie wszystkich ryzyk prawnych i identyfikację problemów :). Ja spędziłem kilka dni na samodzielnym googlowaniu mojego problemu, ale nigdzie nie doszukałem się poruszenia bardzo istotnych dla mnie kwestii, które szczegółowo przeanalizowała Pani Prawnik z tego portalu.Darmowa wiedza z GOOGLE kończy się tam, gdzie zaczynają się prawdziwe problemy.
Jarek, 38 lat

22.01.2014

Witam. Pan Tomasz Krupiński udzielił mi wyczerpującej informacji w zakresie sytuacji prawnej przedmiotowej drogi jak i w zakresie orzeczeń w podobnych przypadkach. Zdecydowanie polecam. Pozdrawiam.
Mirosław, 42 lata

21.01.2014

Jestem bardzo zadowolony z profesjonalnej, wyczerpującej wszystkie wątpliwości odpowiedzi na zadane pytania.Wszechstronność fachowców w różnych dziedzinach prawa w jednym miejscu jest nieoceniona. Serdecznie polecam.
Józef, 50 lat

20.01.2014

Odpowiedź jest zadowalająca i wyczerpująca. Takiej informacji oczekiwałem, konkretnej i rzeczowej. Dziękuję.
Marian, elektrotechnik, 50 lat

19.01.2014

Jestem bardzo zadowolona z profesjonalnej, wyczerpującej wszystkie wątpliwosci odpowiedzi na zadane pytanie. Wszystkim znajomym, którzy będą potrzebować porady prawnej polecę Wasz Serwis, bo widać wielki profesjonalizm w sprawach prawnych. Baardzo dziękuję.
Bronisława, ekonomistka (emerytka), 67 lat

18.01.2014

Jestem bardzo zadowolona z usługi. Polecam.
Anna, 26 lat

18.01.2014

Jestem bardzo zadowolony z kolejnej porady. Jak zwykle profesjonalna i wyczerpująca odpowiedź. Do tego można zadać pytania uzupełniające. Dziękuję.
Sławek, 40 lat

15.01.2014

Polecam wszystkim usługi oferowane przez serwis. Profesjonalna obsługa, niemal natychmiastowa. Warto zaufać. Ja się nie zwiodłam i jestem pod wrażeniem. Cena usług zapewne nie przewyższa cen innych kancelarii prawnych, a wszechstronność fachowców w różnych dziedzinach prawa w jednym miejscu jest nieoceniona. Serdecznie polecam.
Iwona, psycholog, 55 lat

15.01.2014

Bardzo szybka i profesjonalna odpowiedź, poparta odpowiednimi przykładami i orzecznictwem w podobnych sprawach. Radca, który udzielał odpowiedzi dogłębnie przeanalizował temat. Polecam wszystkim.
Artur, 49 lat

14.01.2014

Bardzo dziękuję za kolejną rzetelną poradę i wyczerpujące wyjaśnienia.
Wiesława

14.01.2014

Jestem mile zaskoczona. Polecam kazdemu, kto ma jakiekolwiek watpliwosci natury prawnej.
Aneta, 37 lat

14.01.2014

Odpowiedzi bardzo profesjonalne, sprawnie przygotowane, szybko udzielone. Dodatkowe pytania również bardzo czytelnie wyjaśnione.Pełna satysfakcja. BARDZO POLECAM.
Viola, ekonomista, 46 lat

Opinie naszych Klientów ››

Zadane pytania:

 • 0
 • 3
 • 2
 • 8
 • 4
 • 8
 • 3
wizytówka