ePorady24 – Indywidualne Porady Prawne

Specjaliści z konkretnych
dziedzin prawa

1. Opis sprawy i pytania do prawnika

Zadanie pytania do niczego nie zobowiązuje!  /  Pracujemy 7 dni w tygodniu

. . .
Maksymalny rozmiar pojedynczego
załącznika to 15 Mb.
Jeśli Twój plik jest większy
prosimy go przesłać mailem
na adres pliki@eporady24.pl

2. Dane kontaktowe

Imię:

E-mail:

Telefon:

Numer telefonu pozwoli na kontakt
w przypadku podania nieprawidłowego emaila.
Otrzymasz SMS o wycenie i przygotowaniu
głównej odpowiedzi, a także w przypadku
problemów technicznych. Wiele razy podany
numer pomógł szybciej rozwiązać problem.

  Wycenę otrzymasz do 1 godziny
* W dni robocze w godzinach od 7 do 20.
* W weekendy i święta do 4 godzin.

 • Bogusław NowakowskiNastępny prawnik

  Bogusław Nowakowski

  Radca prawny od 1993 r. Specjalizuje się głównie w prawie handlowym (spółki kapitałowe, zwłaszcza spółki z o.o. – odpowiedzialność członków spółek, operacje na udziałach spółek), prawie spadkowym oraz rodzinnym (rozwody i podziały majątkowe: małżeńskie, spadkowe, współwłasności)…

 • Tomasz KrupińskiNastępny prawnik

  Tomasz Krupiński

  Radca prawny, specjalizuje się w prawie nieruchomości i prawie lokalowym (wykup mieszkań, najem, eksmisje, zasiedzenia itp.) oraz w prawie rodzinnym (rozwody, alimenty, podział majątku itp.). Doradza też wspólnotom mieszkaniowym i zarządcom nieruchomości (sam również ma…

 • Eliza RumowskaNastępny prawnik

  Eliza Rumowska

  Prawniczka związana z serwisem ePorady24 od początku jego istnienia, administrator, udziela porad w najbardziej złożonych sprawach. Specjalizuje się w prawie cywilnym, zwłaszcza w prawie konsumenckim (reklamacje, gwarancje itp.). Prowadzi własne biuro prawne. Jako prokurent…

 • Hanna ŻurowskaNastępny prawnik

  Hanna Żurowska

  Radca prawny od 1994 r., mediator. Udziela porad z zakresu prawa autorskiego i nowych technologii. Zajmuje się sporządzaniem regulaminów sprzedaży przez internet oraz umów z zakresu e-biznesu. Przygotowuje porady z prawa cywilnego, rodzinnego, pracy oraz handlowego i gospodarczego…

 • Jakub BonowiczNastępny prawnik

  Jakub Bonowicz

  Radca prawny obsługujący przedsiębiorców i osoby fizyczne w kraju i za granicą. W kręgu jego zainteresowań pozostają sprawy najbardziej kontrowersyjne. Specjalizuje się w prawie podatkowym (doradztwo w zakresie VAT, PIT, CIT, optymalizacja podatkowa…)

 • Wioletta DylNastępny prawnik

  Wioletta Dyl

  Radca prawny. Udziela porad prawnych z zakresu prawa autorskiego, nowych technologii, ochrony danych osobowych, a także prawa konkurencji, podatkowego i pracy. Zajmuje się również sporządzaniem regulaminów oraz umów, szczególnie z zakresu e-biznesu…

 • Monika WycykałNastępny prawnik

  Monika Wycykał

  Prawniczka, specjalizuje się w prawie cywilnym, konsumenckim, prawie własności intelektualnej, mieszkaniowym i gospodarczym. Aktualnie doktorantka na Wydziale Prawa i Administracji UJ w Krakowie (w przygotowaniu rozprawa doktorska z zakresu prawa własności intelektualnej)…

 • Pozostali prawnicyNastępny prawnik

  Zespół ePorady24

  Zobacz opisy pozostałych prawników…

Tysiące pozytywnych opinii
zadowolonych klientów ›

Ponad 61 tysięcy
zrealizowanych zleceń ›

Pytania dodatkowe (do zakresu)
bez żadnych ograniczeń ›

 • Dajemy Ci 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy! Jeśli nie będziesz zadowolony z jakości otrzymanej porady – zwrócimy Ci 100% wpłaconej kwoty. Korzystając z naszych usług, nic nie ryzykujesz!

  Zobacz szczegóły
 • Boisz się, że porada może być zbyt zawiła lub niepełna? Nie martw się – po otrzymaniu porady możesz w nieograniczonym czasie zadawać nieograniczoną ilość nieodpłatnych pytań dodatkowych.

 • U nas zadanie pytania nic Cię nie kosztuje! Jeśli wycena porady nie będzie Cię satysfakcjonować – będziesz mógł bez konsekwencji zrezygnować z usługi.

 • Jeśli zależy Ci na błyskawicznej poradzie prawnej, to trafiłeś we właściwe miejsce. W typowych sprawach porad udzielamy do 24 godzin!

 • Masz niecodzienne pytanie prawne? Nasz zespół tworzy sztab specjalistów: doświadczeni prawnicy, radcy prawni, doradcy podatkowi, rzeczoznawcy i agenci celni, którzy nie tylko udzielą Ci wyczerpującej porady, ale w razie potrzeby będą reprezentować Cię w sądzie.

 • Porady prawne w naszym serwisie to przede wszystkim niezwykła wygoda – nie wychodzisz z domu, nie umawiasz się wcześniej z prawnikiem, a do tego masz stały dostęp do porady!

 • Masz krępujące pytanie? Wszedłeś w konflikt z prawem? Aby zadać pytanie, wystarczy, że podasz imię oraz e-mail. Prawnik, który udzieli Ci odpowiedzi, jest ponadto objęty bezwzględną tajemnicą powierzonych mu informacji – dzięki temu możesz być spokojny o poufność Waszej korespondencji.

 • Wydaje Ci się czasem, że prawnicy mówią obcym językiem? Nie u nas! W poradzie prawnej otrzymasz nie tylko cytaty z odpowiednich aktów prawnych, ale przede wszystkim ich jasnązrozumiałą interpretację w odniesieniu do Twojej konkretnej sytuacji.

 • W przeciwieństwie do tradycyjnych kancelarii prawnych
  u nas otrzymasz poradę w formie pisemnej, gotową
  do wydrukowania – dzięki temu masz pewność, że nic nie
  umknie Twojej pamięci, a w razie potrzeby możesz podeprzeć
  się wydrukowaną poradą w ewentualnym sporze z innymi.


Opinie naszych Klientów:

« ‹ Poprzednie
...
Następne › »
15.06.2016

Bardzo wyczerpująca informacja o którą prosiłam polecam porady prawne ePorady24 dziękuję bardzo mi to pomogło.

Monika

14.06.2016

Dziękuję za przygotowanie opinii, znalazło się w niej bardzo dużo przepisów oraz interpretacji, które są dla mnie przydatne.

Anna

14.06.2016

Odpowiedz bardzo konkretna dokładnie opisane jak postępować problem znika.

Pozdrawiam

Stanisław, 65 lat

14.06.2016

Dzień dobry, Bardzo dziękuję za wyczerpującą poradę wraz z przygotowaniem niezbędnych pism. Porada była bardzo rzeczowa i pomocna. W przyszłości na pewno skorzystam z Państwa usług i poleciłam również Państwa koleżance, która również już z nich korzystała. 

Anita, tłumacz, 42 LATA

13.06.2016

Ocena 5

Malgorzata

13.06.2016

Bardzo czytelnie udzielona odpowiedź na pytanie.

Grzegorz, kierownik sprzedaży, 35 lat

12.06.2016

Bardzo polecam. Jestem zadowolona, na wszystkie pytanie dostałam wyczerpujące odpowiedzi.

Sonia, 27 lat

11.06.2016

Dziękuję za pomoc, wyjaśnienie sprawy bardzo profesjonalne i szczegółowe.

Dariusz

11.06.2016

Porada prawna była precyzyjna i wyczerpująca, wszystkie nurtujące mnie pytania zostały wytłumaczone w przystępny sposób. 

Serdecznie polecam.

Mateusz

10.06.2016

Uzyskana porada była dla mnie niezwykle pomocna a forma korespondencji bardzo wygodna. Odpowiedzi na moje pytania otrzymywałam błyskawicznie. Bardzo korzystne jest to, że można kilka razy dopytywać o szczegóły w danej sprawie, nawet w przeciągu kilku dni. 

Jestem bardzo zadowolona z serwisu. Polecam.

Beata

10.06.2016

 Dziękuję pani mecenas Izabeli Nowackiej-Marzeion za wyczerpującą i fachową poradę. 

Polecam.

Jerzy

10.06.2016

Ocena 4

Tadeusz

09.06.2016

Ocena 5

Zofia, emerytka

08.06.2016

Pozwoliłam sobie wkleić ocenę /podziękowanie/, jaką wysłałam Panu Mecenasowi Januszowi Polanowskiemu. Panie Mecenasie, nie znajduję słów, którymi mogłabym Panu podziękować za udzielone mi porady. Jestem pod wielkim wrażeniem Pana podejścia do klienta. Odnosiłam wrażenie, że moja sprawa jest dla Pana najważniejsza i co za tym idzie , również ja-klientka, którą paragrafy i przepisy przerażają i przerastają , nie wspominając już o "języku prawniczym". To jest profesjonalizm ! Dziękuję i gratuluję! A Pana porady były "jasne i przejrzyste". Polecam portal ePorady24 /korzystałam nie jeden raz/ i Pana Mecenasa.

Bronisława, pedagog, 52 lata

07.06.2016

Ocena 5

Danuta, 66 lat, mgr farmacji

07.06.2016

Serdecznie polecam Państwa portal. Odpowiedź na zadane pytanie przekazywana jest w sposób bardzo konkretny i wyczerpujący. Wskazujecie Państwo konkretne rozwiązanie problemu, istnieje możliwość zadawania dodatkowych pytań na które bardzo szybko otrzymuje się odpowiedź. Dzięki Państwa pomocy udało się rozwiązać problem i uzyskać pozytywne dla mnie zakończenie sprawy. Bardzo serdecznie dziękuję Pani Ani za cierpliwość i fachową poradę. Jeszcze raz dziękuję, jeśli zajdzie taka potrzeba to na pewno skorzystam z Państwa usług i na pewno zarekomenduję Was wśród swoich znajomych.

Z pozdrowieniami

Beata, ekonomista, 42 lata

07.06.2016

Bardzo szybka i wyczerpująca odpowiedź na zadane pytania. Jestem bardzo zadowolona i polecam każdemu kto nie ma czasu czy możliwości uzyskania szybkiej porady - bez wychodzenia z domu.

Lucyna

06.06.2016

Jestem bardzo zadowolona z ePorady24 . Polecam Pana Janusza Polanowskiego. Szybko wręcz ekspresowo uzyskanie fachowej pomocy zrozumiałej dla mnie. Postąpiłam wg zaleceń i jestem ogromnie wdzięczna. Dobrze że jest taka instytucja jak Wasza która służy pomocą ludziom. 

Stenia, 66 lat

04.06.2016

Ocena 5

SYLWIA, 38 lat, TECHNOLOG ŻYWIENIA

04.06.2016

Bardzo rzetelna odpowiedź. Zespół specjalistów zapewnia kompleksową obsługę. Korzystając z wizyty u radcy prawnego możemy nie uzyskać wszystkich odpowiedzi, a zapłacimy za wizytę i dojazd. Ponowna wizyta może nas znowu kosztować. Eporady24 pozwalają nam na zadawanie pytań dodatkowych i szybko uzyskujemy na nie odpowiedzi.

Renata, 45 lat

« ‹ Poprzednie
...
Następne › »
wizytówka