ePorady24 – Indywidualne Porady Prawne

Specjaliści z konkretnych
dziedzin prawa

1. Opis sprawy i pytania do prawnika

Zadanie pytania do niczego nie zobowiązuje!  /  Pracujemy 7 dni w tygodniu

. . .
Maksymalny rozmiar pojedynczego
załącznika to 15 Mb.
Jeśli Twój plik jest większy
prosimy go przesłać mailem
na adres pliki@eporady24.pl

2. Dane kontaktowe

Imię:

E-mail:

Telefon:

Numer telefonu pozwoli na kontakt
w przypadku podania nieprawidłowego emaila.
Otrzymasz SMS o wycenie i przygotowaniu
głównej odpowiedzi, a także w przypadku
problemów technicznych. Wiele razy podany
numer pomógł szybciej rozwiązać problem.

  Wycenę otrzymasz do 1 godziny
* W dni robocze w godzinach od 7 do 20.
* W weekendy i święta do 4 godzin.

 • Bogusław NowakowskiNastępny prawnik

  Bogusław Nowakowski

  Radca prawny od 1993 r. Specjalizuje się głównie w prawie handlowym (spółki kapitałowe, zwłaszcza spółki z o.o. – odpowiedzialność członków spółek, operacje na udziałach spółek), prawie spadkowym oraz rodzinnym (rozwody i podziały majątkowe: małżeńskie, spadkowe, współwłasności)…

 • Tomasz KrupińskiNastępny prawnik

  Tomasz Krupiński

  Radca prawny, specjalizuje się w prawie nieruchomości i prawie lokalowym (wykup mieszkań, najem, eksmisje, zasiedzenia itp.) oraz w prawie rodzinnym (rozwody, alimenty, podział majątku itp.). Doradza też wspólnotom mieszkaniowym i zarządcom nieruchomości (sam również ma…

 • Eliza RumowskaNastępny prawnik

  Eliza Rumowska

  Prawniczka związana z serwisem ePorady24 od początku jego istnienia, administrator, udziela porad w najbardziej złożonych sprawach. Specjalizuje się w prawie cywilnym, zwłaszcza w prawie konsumenckim (reklamacje, gwarancje itp.). Prowadzi własne biuro prawne. Jako prokurent

 • Hanna ŻurowskaNastępny prawnik

  Hanna Żurowska

  Radca prawny od 1994 r., mediator. Udziela porad z zakresu prawa autorskiego i nowych technologii. Zajmuje się sporządzaniem regulaminów sprzedaży przez internet oraz umów z zakresu e-biznesu. Przygotowuje porady z prawa cywilnego, rodzinnego, pracy oraz handlowego i gospodarczego

 • Jakub BonowiczNastępny prawnik

  Jakub Bonowicz

  Radca prawny obsługujący przedsiębiorców i osoby fizyczne w kraju i za granicą. W kręgu jego zainteresowań pozostają sprawy najbardziej kontrowersyjne. Specjalizuje się w prawie podatkowym (doradztwo w zakresie VAT, PIT, CIT, optymalizacja podatkowa…)

 • Wioletta DylNastępny prawnik

  Wioletta Dyl

  Radca prawny. Udziela porad prawnych z zakresu prawa autorskiego, nowych technologii, ochrony danych osobowych, a także prawa konkurencji, podatkowego i pracy. Zajmuje się również sporządzaniem regulaminów oraz umów, szczególnie z zakresu e-biznesu

 • Monika WycykałNastępny prawnik

  Monika Wycykał

  Prawniczka, specjalizuje się w prawie cywilnym, konsumenckim, prawie własności intelektualnej, mieszkaniowym i gospodarczym. Aktualnie doktorantka na Wydziale Prawa i Administracji UJ w Krakowie (w przygotowaniu rozprawa doktorska z zakresu prawa własności intelektualnej)…

 • Pozostali prawnicyNastępny prawnik

  Zespół ePorady24

  Zobacz opisy pozostałych prawników…

Tysiące pozytywnych opinii
zadowolonych klientów ›

Ponad 50 tysięcy
zrealizowanych zleceń ›

Pytania dodatkowe (do zakresu)
bez żadnych ograniczeń ›

 • Dajemy Ci 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy! Jeśli nie będziesz zadowolony z jakości otrzymanej porady – zwrócimy Ci 100% wpłaconej kwoty. Korzystając z naszych usług, nic nie ryzykujesz!

  Zobacz szczegóły
 • Boisz się, że porada może być zbyt zawiła lub niepełna? Nie martw się – po otrzymaniu porady możesz w nieograniczonym czasie zadawać nieograniczoną ilość nieodpłatnych pytań dodatkowych.

 • U nas zadanie pytania nic Cię nie kosztuje! Jeśli wycena porady nie będzie Cię satysfakcjonować – będziesz mógł bez konsekwencji zrezygnować z usługi.

 • Jeśli zależy Ci na błyskawicznej poradzie prawnej, to trafiłeś we właściwe miejsce. W typowych sprawach porad udzielamy do 24 godzin!

 • Masz niecodzienne pytanie prawne? Nasz zespół tworzy sztab specjalistów: doświadczeni prawnicy, radcy prawni, doradcy podatkowi, rzeczoznawcy i agenci celni, którzy nie tylko udzielą Ci wyczerpującej porady, ale w razie potrzeby będą reprezentować Cię w sądzie.

 • Porady prawne w naszym serwisie to przede wszystkim niezwykła wygoda – nie wychodzisz z domu, nie umawiasz się wcześniej z prawnikiem, a do tego masz stały dostęp do porady!

 • Masz krępujące pytanie? Wszedłeś w konflikt z prawem? Aby zadać pytanie, wystarczy, że podasz imię oraz e-mail. Prawnik, który udzieli Ci odpowiedzi, jest ponadto objęty bezwzględną tajemnicą powierzonych mu informacji – dzięki temu możesz być spokojny o poufność Waszej korespondencji.

 • Wydaje Ci się czasem, że prawnicy mówią obcym językiem? Nie u nas! W poradzie prawnej otrzymasz nie tylko cytaty z odpowiednich aktów prawnych, ale przede wszystkim ich jasną i zrozumiałą interpretację w odniesieniu do Twojej konkretnej sytuacji.

 • W przeciwieństwie do tradycyjnych kancelarii prawnych
  u nas otrzymasz poradę w formie pisemnej, gotową
  do wydrukowania – dzięki temu masz pewność, że nic nie
  umknie Twojej pamięci, a w razie potrzeby możesz podeprzeć
  się wydrukowaną poradą w ewentualnym sporze z innymi.


Opinie naszych Klientów:

« ‹ Poprzednie
| | | | | | | | ...
Następne › »
22.12.2015

Dziękuję

Ewa, operator wtryskarek, 54 lata

20.12.2015

Dzięki, wiem już wszystko. 

Stefan

19.12.2015

System porad prawnych przez internet bardzo dobrze funkcjonuje. Odpowiedzi są wyczerpujące. Cena porad przystępna.

Leszek, HANDLOWIEC, 61 LAT

18.12.2015

Dziękuje! Otrzymałam bardzo wyczerpującą odpowiedź, na zadane przeze mnie pytania dotyczące mojego problemu.

Krystyn

15.12.2015

Jestem z PORTALU EPORADY24 bardzo zadowolona i dzięki temu zespołowi mam dobre szanse na wygranie mojej sprawy. Szczególnie chciałabym podziękować Pani Annie Sufin, bo naprawdę starała się żeby mi jak najlepiej pomóc. Dlatego też życzę całemu zespołowi WESOLYCH ŚWIĄT i pomyślnego Nowego Roku 2016. Jeżeli ktoś z Państwa potrzebuje porady prawnej - to bardzo polecam każdemu ten PORTAL. 

Christine, rencistka, 61 lat

15.12.2015

Polecam za profesjonalizm.

Wojtek

15.12.2015

Jestem bardzo zadowolona z obsługi, która przebiegła bardzo sprawnie i rzeczowo. Wyjaśnienia pomogły mi bardzo w rozwiązaniu mojego problemu. Polecam korzystanie z tych porad.

Pozdrawiam

Danuta, 56 lat

13.12.2015

Szanowni Państwo, jestem w pełni usatysfakcjonowana z udzielonej odpowiedzi. Z uwagi na fakt, że nie które pytania wymagają… obszernych odpowiedzi, prosiłabym o elastyczne podejście do czasu oczekiwania na odpowiedź, tak aby osoby, które je przygotowują… miały możliwość‡ sprawdzenia tekstu i poprawy ewentualnych literówek, przed jego wysłaniem. Nie zalecałabym stresu w tej sytuacji.

Z poważaniem

Grażyna, nauczyciel, 52 lata

13.12.2015

Dziękuję™ za opinię™, ale odpowiedź średnio mi się™ przydała. Ja nie mogę™ sądowi wskazać‡ innego adresu aniżeli ten w KRS jako adresu do doręczeń. Może to jedynie uczynić‡ podmiot (u mnie pozwany), wpisany do KRS, ale prowadzący swą… działalność pod innym adresem. Na etapie egzekucji mogą™ wskazać‡ ten adres.

Pozdrawiam

Ewa

12.12.2015

Dziękuję™ bardzo z odpowiedź. Jest ona bardzo wyczerpująca i w całości wyjaśniająca moje pytanie. Szybkość w udzielaniu odpowiedzi i przystępna cena i jakość‡ czyni z Państwa godnych zaufania.

Polecam

Monika, 39 lat

10.12.2015

Bardzo dziękuję™ za wszechstronną… analizę™ prawną… przedstawionego przeze mnie problemu i wyczerpującą… odpowiedź.

z wyrazami należnego szacunku

Anna

09.12.2015

 Jestem bardzo zadowolona z szybkości i profesjonalnej obsługi, przystępnej ceny, świetnie działającej strony. Bardzo użyteczny portal- załatwiam ważne sprawy bez straty czasu i wychodzenia z domu, a kontakt jest przyjemniejszy i lepszy niż bezpośrednio w kancelarii, gdzie często się™ czułam jak natręt, zadający zbędne pytania. 

Pozdrawiam

Marzena, 49 lat

09.12.2015

Pan Jakub Bronowicz udzielił mi fachowej i szybkiej porady. Po raz drugi Radca pomógł mi w ważnej sprawie. Mam duże uznanie dla wiedzy i doświadczenia zawodowego Radcy. Wystawiłabym ocenę celującą, ale nie ma jej w podanej skali ocen. Wielokrotnie korzystałam z pomocy prawnej portalu ePorady24 i nadal będę prosić o radę, gdy będzie taka potrzeba. 

Z poważaniem

Maria, nauczyciel

08.12.2015

Jestem bardzo zadowolona z obsługi wyczerpującej i szybkiej. Polecam wszystkim potrzebującym porady prawnej.

Alicja, ekonomista, 75 lat

08.12.2015

Szybko i profesjonalnie. Pomoc na gruncie prawa cywilnego. Dzięki pomocy Pani Katarzyny problem został‚ rozwiązany w satysfakcjonujący mnie sposób.

Jarosław, 50 lat

07.12.2015

Porada prawna w 100 % satysfakcjonująca.

Polecam

Iwona

06.12.2015

Witam serdecznie. Jestem bardzo zadowolona z porady prawnej. Porada była rzetelna i wyczerpująca, a na dodatkowe moje pytanie otrzymałam wyjaśnienie, również poparte odpowiednimi przepisami prawnymi. Godne polecenia również ze względu na szybkość działania, jak i przystępną cenę.

Serdecznie dziękuję i pozdrawiam

Renata, 57 lat

04.12.2015

Dziękuję bardzo za przygotowanie przez Państwa kolejnego pisma, po raz kolejny mogłem liczyć na szybką i rzetelną poradę wraz z pismem do sadu. Jeżeli ktoś z Państwa, potencjalnych klientów czyta opinie i się zastanawia czy warto. Zapewniam i gwarantuje, że tak i nie ma się nad czym dłużej zastanawiać tylko skorzystać z porad portalu. Dopóki nie trafiłem tutaj, korzystałem z pomocy prawników z tradycyjnych kancelarii. I teraz porównując wcześniejszą pomoc z tą co oferuję portal ePorady24, różnica jest bardzo duża, oczywiście na korzyść ePorady24. Korzystam z ich usług już od kilku lat. Sprawy dotyczą różnej materii i jak zawsze jestem zadowolony z porad, wyjaśnień i przygotowywanych dla mnie pism.

Paweł stały klient, przedsiębiorca, 32 lata

04.12.2015

Skorzystałam z usług tego portalu i nadal korzystam, bo moja sprawa nie jest jeszcze zakończona. Jestem szczęśliwa, przez internet mogę te sprawy załatwiać . Polecam tym którzy potrzebują fachowej porady . Szczególnie chciałabym podziękować Pani Annie Sufin , ze włożyła tyle pracy co dotyczy mojej sprawy.

Jeszcze raz serdecznie dziękuje i pozdrawiam cały zespól.

Christine, rencistka, 61 lat

04.12.2015

Polecam tą… stronę. Pomoc szybka, nawet nie trzeba wychodzić‡ z domu.

Aleksandra

« ‹ Poprzednie
| | | | | | | | ...
Następne › »