Indywidualne Porady Prawne specjalistów

Odpowiadają Prawnicy
z dużym doświadczeniem

1. Opis sprawy i pytania do prawnika

Zadanie pytania do niczego nie zobowiązuje!  /  Pracujemy 7 dni w tygodniu

2. Dane kontaktowe

Imię:

E-mail:

Telefon:

Numer telefonu pozwoli na kontakt
w przypadku podania nieprawidłowego emaila.
Otrzymasz SMS o wycenie i przygotowaniu
głównej odpowiedzi, a także w przypadku
problemów technicznych. Wiele razy podany
numer pomógł szybciej rozwiązać problem.

  Wycenę otrzymasz do 1 godziny

 • Bogusław NowakowskiNastępny prawnik

  Bogusław Nowakowski

  Absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu im. Mikołaja Kopernika w Toruniu, radca prawny od 1993 r., redaktor merytoryczny periodyku „Teczka spółki z o.o.”, autor wielu publikacji i właściciel kancelarii prawnej. Specjalizuje się głównie w prawie handlowym

 • Tomasz KrupińskiNastępny prawnik

  Tomasz Krupiński

  Administrator portalu ePorady24, radca prawny z 7-letnim doświadczeniem, magister prawa, absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Specjalizuje się w prawie nieruchomości i prawie lokalowym

 • Eliza RumowskaNastępny prawnik

  Eliza Rumowska

  Administrator portalu ePorady24, absolwentka Wydziału Prawa Uniwersytetu Warszawskiego prawniczka. Specjalizuje się w prawie cywilnym, zwłaszcza w prawie konsumenckim (reklamacje, gwarancje itp.). Z serwisem ePorady24 związana od początku…

 • Hanna ŻurowskaNastępny prawnik

  Hanna Żurowska

  Radca prawny od 1994 r., mediator, absolwentka Wydziału Prawa i Administracji UMK w Toruniu. Udziela porad prawnych z zakresu prawa autorskiego i nowych technologii. Zajmuje się sporządzaniem regulaminów sprzedaży przez internet…

 • Jakub BonowiczNastępny prawnik

  Jakub Bonowicz

  Radca prawny i pracownik naukowy Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego. Łączy zainteresowania teoretyczne i przygotowywanie rozprawy doktorskiej z pracą prawnika–praktyka. W kręgu jego zainteresowań pozostają…

 • Wioletta DylNastępny prawnik

  Wioletta Dyl

  Radca prawny, absolwentka prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Wrocławskiego. Udziela porad prawnych z zakresu prawa autorskiego, nowych technologii, ochrony danych osobowych, a także prawa konkurencji, podatkowego

 • Aleksander SłyszNastępny prawnik

  Aleksander Słysz

  Magister prawa, absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego, od 2010 r. wykwalifikowany doradca podatkowy (nr 11484). Doktorant na Wydziale Prawa i Administracji Krakowskiej Akademii im. A. Frycza Modrzewskiego…

 • Pozostali prawnicyNastępny prawnik

  Zespół ePorady24

  Zobacz opisy pozostałych prawników…

Gwarancja satysfakcji
Zobacz szczegóły ›

Prawie 50 tysięcy
zrealizowanych zleceń ›

Pytania dodatkowe (do zakresu)
bez żadnych ograniczeń ›

 • Masz niecodzienne pytanie prawne? Nasz zespół tworzy sztab specjalistów: doświadczeni prawnicy, radcy prawni, doradcy podatkowi, rzeczoznawcy i agenci celni, którzy nie tylko udzielą Ci wyczerpującej porady, ale w razie potrzeby będą reprezentować Cię w sądzie.

 • Dajemy Ci 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy! Jeśli nie będziesz zadowolony z jakości otrzymanej porady – zwrócimy Ci 100% wpłaconej kwoty. Korzystając z naszych usług, nic nie ryzykujesz!

  Zobacz szczegóły
 • Boisz się, że porada może być zbyt zawiła lub niepełna? Nie martw się – po otrzymaniu porady możesz w nieograniczonym czasie zadawać nieograniczoną ilość nieodpłatnych pytań dodatkowych.

 • U nas zadanie pytania nic Cię nie kosztuje! Jeśli wycena porady nie będzie Cię satysfakcjonować – będziesz mógł bez konsekwencji zrezygnować z usługi.

 • Jeśli zależy Ci na błyskawicznej poradzie prawnej, to trafiłeś we właściwe miejsce. W typowych sprawach porad udzielamy do 24 godzin!

 • Porady prawne w naszym serwisie to przede wszystkim niezwykła wygoda – nie wychodzisz z domu, nie umawiasz się wcześniej z prawnikiem, a do tego masz stały dostęp do porady!

 • Masz krępujące pytanie? Wszedłeś w konflikt z prawem? Aby zadać pytanie, wystarczy, że podasz imię oraz e-mail. Prawnik, który udzieli Ci odpowiedzi, jest ponadto objęty bezwzględną tajemnicą powierzonych mu informacji – dzięki temu możesz być spokojny o poufność Waszej korespondencji.

 • Wydaje Ci się czasem, że prawnicy mówią obcym językiem? Nie u nas! W poradzie prawnej otrzymasz nie tylko cytaty z odpowiednich aktów prawnych, ale przede wszystkim ich jasną i zrozumiałą interpretację w odniesieniu do Twojej konkretnej sytuacji.

 • W przeciwieństwie do tradycyjnych kancelarii prawnych
  u nas otrzymasz poradę w formie pisemnej, gotową
  do wydrukowania – dzięki temu masz pewność, że nic nie
  umknie Twojej pamięci, a w razie potrzeby możesz podeprzeć
  się wydrukowaną poradą w ewentualnym sporze z innymi.


Opinie naszych Klientów:

« ‹ Poprzednie
| | | | | | | | ...
Następne › »
18.05.2015

Jestem bardzo zadowolony z państwa usługi za szybkie załatwienie mojej sprawy .Jesteście rzetelną Firmą która warto polecić, mimo ze była to niedziela sprawa została załatwiona pozytywnie .Jesteście czuli na problemy ludzi i tak trzymać.

Stanisław, elektromechanik, 57 lat

18.05.2015

Po zadaniu pytania na temat dokumentu którego nie rozumiałem dostałem odpowiedz z jeszcze większą ilością tekstu niezrozumiałego dla mnie. Jednak w kolejnej wiadomości wszystko zostało czysto i przejrzyście wytłumaczone.

łukasz, programista, 27 lat

16.05.2015

Szybka i fachowa pomoc prawna. Szczególnie dziękuję Pani Elizie Rumowskiej, która wykazała duże zainteresowanie moją sprawą, udzieliła wyczerpujących odpowiedzi na wiele zadanych pytań dotyczących Kodeksu pracy a przy tym dodała mi wsparcia i otuchy w trudnej sytuacji. Polecam wszystkim serwis Eporady24.pl.

Alina

15.05.2015

Odpowiedz bardzo obszerna, uwzględniająca różne możliwości rozwiązania problemu. Wskazująca najkorzystniejsze, ale i uwzględniająca "łatwiejsze" rozwiązania. Ponadto odpowiedź udzielona językiem zrozumiałym, jakkolwiek profesjonalnym. Jestem bardzo zadowolona z udzielonej porady. Będę jeszcze korzystać z Państwa porad.

Barbara

14.05.2015

Bardzo dobra wykładnia prawa. Konkretna i rzeczowa odpowiedź.

Waldemar

14.05.2015

Serdecznie dziękuję za udzieloną odpowiedź, która jest zgodna z moim tokiem rozumowania. Moja konsternacja wynikła z interpretacji pracownika KO- tylko art. 9f, ust.2. Pozdrawiam serdecznie, polecam Wasz Serwis moim kolegom.

Grażyna, oświata

14.05.2015

Witam. Profesjonalna szybka odpowiedź w pełni wyczerpująca.

Mariusz, 47 lat

13.05.2015

Odpowiedz przyszła bardzo szybko mimo dnia świątecznego. Cena niemała, nieduża. Szkoda że w opiniach znajdują się wyłącznie pozytywne, to podważa ich wiarygodność opinii średniej, brutalnie mówiąc świadczy o ich filtrowaniu. Sama metoda jest super.

Jerzy, inżynier elektryk, 55 lat

13.05.2015

Podane informacje bardzo pomogły.

Janusz, emeryt

13.05.2015

Przez ostatnie 15 lat zajmowałam się między innymi oceną badania satysfakcji ( i lub lojalności ) klienta i nie było przypadku żebym dała najwyższą ocenę a w Państwa przypadku robię to z największą przyjemnością . Zdaję sobie sprawę , że moje pytania nie były z tych b.trudnych niemniej jednak sposób prowadzenia przez Państwa korespondencji z klientem jak i wypowiadanie w sposób prosty zawiłych problemów prawnych pozwolił mi na wystawienie takiej oceny.

Marianna, ekonomista, 70 lat

13.05.2015

Polecam bardzo rzetelna porada.

Krystyna, 55 lat

12.05.2015

Dziękuję bardzo za poradę prawną. Przy bardzo umiarkowanej cenie i wielokrotnych doprecyzowaniach pytania głównego otrzymałem wyczerpującą odpowiedź. Przed zadaniem pytania byłem sceptyczny do wystawianych pozytywnych opinii. Ku mojemu zdumieniu dobra jakość usługi skłania mnie do podtrzymania kontaktów z Waszą Firmą EPORADY24. Szczególnie dziękuję Pani Irynie. Jesteście Państwo warci znaku RZETELNA FIRMA.

Pozdrawiam,

Jacek z Warszawy

12.05.2015

Szybka i profesjonalna obsługa za niewielkie pieniądze. Wyczerpujące odpowiedzi.

Polecam

Grażyna

12.05.2015

Bardzo szybka odpowiedź na pytanie i odpowiedź na każde pytanie dodatkowe. Na pewno portal eporady24 jest wart polecenia.

Małgorzata

12.05.2015

Witam, sprawa jest jeszcze niezakończona ale jestem zadowolony z obsługi.

Andrzej

12.05.2015

Pan Bogusław Nowakowski również zajmuje się trudnymi sprawami z prawa gospodarczego, dlatego też gorąco polecam !!!

Michał

12.05.2015

Pani Kasiu, bardzo dziękuję. Z naszego powodu Rada Gminy zmieniła Uchwałę !!! Super !!! Mamy ogromną satysfakcję z tego powodu. DZIĘKUJĘ !!!

Michał

12.05.2015

Do Pana Jakuba Bonowicza trafiają moje trudne zagadnienia z dziedziny szeroko pojętego prawa handlowego i celnego. Zawsze dostaję szczegółowe odpowiedzi. POLECAM !!!

Michał

12.05.2015

Ogromne słowa uznania dla Pani Marty Handzlik. Dziękuję za fachową pomoc. Nasz problem został załatwiony pozytywnie, za co Pani BARDZO DZIĘKUJĘ !!!

Michał

12.05.2015

 Super fachowa pomoc. Dziękuję Pani Agacie za cierpliwość ))). Opinie Pani Agaty są rzeczowe i profesjonalne. Polecam 100 %.

Michał

« ‹ Poprzednie
| | | | | | | | ...
Następne › »