Indywidualne Porady Prawne specjalistów

Odpowiadają Prawnicy
z dużym doświadczeniem

1. Tytuł pytania
2. Opis sprawy i pytania do prawnika

Zadanie pytania do niczego nie zobowiązuje!  /  Pracujemy 7 dni w tygodniu

Załącznik 1:
+ Dodaj następny załącznik
3. Dane kontaktowe

Imię:

E-mail:

Telefon:

Do wysyłki SMS-ów o gotowej wycenie
i przygotowaniu głównej odpowiedzi.
(Tylko polscy operatorzy komórkowi)

Wycenę otrzymasz do 1 godziny * W dni robocze w godzinach od 7 do 20.
* W weekendy i święta do 4 godzin.

 • Bogusław NowakowskiNastępny prawnik

  Bogusław Nowakowski

  Absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu im. Mikołaja Kopernika w Toruniu, radca prawny od 1993 r., redaktor merytoryczny periodyku „Teczka spółki z o.o.”, autor wielu publikacji i właściciel kancelarii prawnej. Specjalizuje się głównie w prawie handlowym

 • Tomasz KrupińskiNastępny prawnik

  Tomasz Krupiński

  Administrator portalu ePorady24, radca prawny z 7-letnim doświadczeniem, magister prawa, absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Specjalizuje się w prawie nieruchomości i prawie lokalowym

 • Eliza Rumowska<Następny prawnik

  Eliza Rumowska

  Administrator portalu ePorady24, absolwentka Wydziału Prawa Uniwersytetu Warszawskiego prawniczka. Specjalizuje się w prawie cywilnym, zwłaszcza w prawie konsumenckim (reklamacje, gwarancje itp.). Z serwisem ePorady24 związana od początku…

 • Hanna ŻurowskaNastępny prawnik

  Hanna Żurowska

  Radca prawny od 1994 r., mediator, absolwentka Wydziału Prawa i Administracji UMK w Toruniu. Udziela porad prawnych z zakresu prawa autorskiego i nowych technologii. Zajmuje się sporządzaniem regulaminów sprzedaży przez internet…

 • Jakub BonowiczNastępny prawnik

  Jakub Bonowicz

  Radca prawny i pracownik naukowy Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego. Łączy zainteresowania teoretyczne i przygotowywanie rozprawy doktorskiej z pracą prawnika–praktyka. W kręgu jego zainteresowań pozostają…

 • Wioletta DylNastępny prawnik

  Wioletta Dyl

  Radca prawny, absolwentka prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Wrocławskiego. Udziela porad prawnych z zakresu prawa autorskiego, nowych technologii, ochrony danych osobowych, a także prawa konkurencji, podatkowego

 • Aleksander SłyszNastępny prawnik

  Aleksander Słysz

  Magister prawa, absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego, od 2010 r. wykwalifikowany doradca podatkowy (nr 11484). Doktorant na Wydziale Prawa i Administracji Krakowskiej Akademii im. A. Frycza Modrzewskiego…

 • Pozostali prawnicyNastępny prawnik

  Zespół ePorady24

  Zobacz opisy pozostałych prawników…

 • Dajemy Ci 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy! Jeśli nie będziesz zadowolony z jakości otrzymanej porady – zwrócimy Ci 100% wpłaconej kwoty. Korzystając z naszych usług, nic nie ryzykujesz!

  Zobacz szczegóły
 • Boisz się, że porada może być zbyt zawiła lub niepełna? Nie martw się – po otrzymaniu porady możesz w nieograniczonym czasie zadawać nieograniczoną ilość nieodpłatnych pytań dodatkowych.

 • U nas zadanie pytania nic Cię nie kosztuje! Jeśli wycena porady nie będzie Cię satysfakcjonować – będziesz mógł bez konsekwencji zrezygnować z usługi.

 • Jeśli zależy Ci na błyskawicznej poradzie prawnej, to trafiłeś we właściwe miejsce. W typowych sprawach porad udzielamy do 24 godzin!

 • Masz niecodzienne pytanie prawne? Nasz zespół tworzy sztab specjalistów: doświadczeni prawnicy, radcy prawni, doradcy podatkowi, rzeczoznawcy i agenci celni, którzy nie tylko udzielą Ci wyczerpującej porady, ale w razie potrzeby będą reprezentować Cię w sądzie.

 • Porady prawne w naszym serwisie to przede wszystkim niezwykła wygoda – nie wychodzisz z domu, nie umawiasz się wcześniej z prawnikiem, a do tego masz stały dostęp do porady!

 • Masz krępujące pytanie? Wszedłeś w konflikt z prawem? Aby zadać pytanie, wystarczy, że podasz imię oraz e-mail. Prawnik, który udzieli Ci odpowiedzi, jest ponadto objęty bezwzględną tajemnicą powierzonych mu informacji – dzięki temu możesz być spokojny o poufność Waszej korespondencji.

 • Wydaje Ci się czasem, że prawnicy mówią obcym językiem? Nie u nas! W poradzie prawnej otrzymasz nie tylko cytaty z odpowiednich aktów prawnych, ale przede wszystkim ich jasną i zrozumiałą interpretację w odniesieniu do Twojej konkretnej sytuacji.

 • W przeciwieństwie do tradycyjnych kancelarii prawnych
  u nas otrzymasz poradę w formie pisemnej, gotową
  do wydrukowania – dzięki temu masz pewność, że nic nie
  umknie Twojej pamięci, a w razie potrzeby możesz podeprzeć
  się wydrukowaną poradą w ewentualnym sporze z innymi.


Opinie naszych Klientów:

« ‹ Poprzednie
| | | | | | | | | |
Następne › »
24.03.2014

Jestem bardzo zadowolony z usług, dostałem odpowiedź na wszystkie moje pytania i wszystko zrozumiałem. Polecam.
Sławomir

23.03.2014

Odpowiedź została przygotowana szybko, w sposób zrozumiały i była wyczerpująca. Polecam korzystanie z usług tego serwisu.
Irena, technolog żywności, 54 lata

23.03.2014

Gorąco polecam! Bardzo szybko otrzymałam fachową poradę, przekazaną komunikatywnym językiem, odwołującą się zarówno do litery prawa, jak też do mojej konkretnej sytuacji.
Bożena, nauczyciel

23.03.2014

Rzeczywiście można bardzo szybko uzyskać poradę. Szybko można też uzyskać odpowiedź na pytania uzupełniające, gdyż, jak to zwykle bywa, nie zawsze pierwsza porada jest wyczerpująca. Bardzo cenne jest to, że możliwy jest kontakt także w soboty i niedziele oraz że jest możliwość uzupełnienia informacji w ramach jednego zapytania.
Ewa

21.03.2014

JESTEM BARDZO ZADOWOLONY Z OTRZYMANEJ PORADY; BARDZO DOKLADNA ODPOWIEDZ NA MOJE PYTANIA; BARDZO SZYBKIE ODPOWIEDZI, WSPANIAŁA WSPÓŁPRACA; JESTEM BARDZO ZADOWOLONY I SZCZERZE POLECAM.
ZBIGNIEW, 50 LAT

21.03.2014

Dziękuję portalowi ePorady24, a szczególnie Panu Mirosławowi za pomoc. Bardzo miła obsługa.Odpowiedź przyszła błyskawicznie. Duże uznanie dla Pani Katarzyny Siwiec za profesjonalizm oparty na aktach prawnych z podaniem przepisów dla danej sprawy. Jestem niezmiernie wdzięczna. Polecam powyższe usługi. Korzystałam po raz trzeci i nigdy się nie zawiodłam. Zostanę długo, będę wracać. Wasza klientka.Pozdrawiam.
Marianna, sekretarka

20.03.2014

Moja opinia o Waszym serwisie jest bardzo pozytywna. Odpowiedź została udzielona bardzo szybko, wyczerpująco, jak również ważna jest możliwość zadania dodatkowych pytań (nieodpłatnie). Mogę polecić ePorady24 tym, którzy mają jakieś dylematy prawne i szukają możliwie szybkiego wyjaśnienia.
Wiesław, mgr inż. mechaniki

19.03.2014

Serdecznie dziękuję za szybką, wyczerpującą i zrozumiałą odpowiedź na moje pytania. Z poważaniem.
Małgorzata

18.03.2014

Znalazłam sie na stronie przez przypadek, szukajac aktow prawnych i przykladow ludzi, ktorzy mieli podobny problem jak ja. Czytajac ogolnodostepne pytania i odpowiedzi mozna sie zorientowac, jaki poziom utrzymuje prowadzona strona, co jest bardzo wazne. Ponadto wiele dobrych opinii przekonuje "zagladajacego" do skorzystania z oferty. Tym bardziej ze wciaz wielu ludzi ma problem z korzystaniem z uslug internetowych, platnosci przez internet, poniewaz boja sie oszustwa. Budowa strony, wszelkie dodatkowe informacje na telefon i maila budzą bardzo duze zaufanie. Powtórze sie jak wiele innych osob. Odpowiedzi na pytania byly obszerne i na temat. Pozdrawiam.
Maria, 25 lat

18.03.2014

Dziękuję za szczegółowe i wnikliwe omówienie mojego problemu.
Maria

18.03.2014

Szczerze polecam usługi tego serwisu. Jestem niezmiernie mile zaskoczona podejściem do klienta. Mój problem uważałam z góry za przegrany, jednak przesłana odpowiedź dała mi ogromną nadzieję. Szybka informacja zwrotna, obszerne wyjaśnienie zagadnień prawniczych. Przede wszystkim napisane w sposób przejrzysty, zrozumiały, wskazujące kilka możliwości rozwiązania problemu. Naprawdę warto skorzystać z usług fachowca, mnie osobiście przedstawione sposoby rozwiązania problemu nieco uspokoiły i pozwoliły spojrzeć na sprawę z innego punktu widzenia. Reasumując: fachowość, rzetelność i szybkie tempo. Polecam!
Beata, prac. biurowy, 40 lat

18.03.2014

Porada prawna została udzielona w krótkim terminie, temat został rzeczowo i wyczerpująco wyjaśniony i omówiony. Odpowiedzi na zadane pytania dodatkowe zostały przygotowane w równie profesjonalny sposób. Takie podejście zapewnia poczucie dołożenia wszelkich starań, by być najlepiej przygotowanym na oczekiwaną konfrontacją na sali sądowej. Szczerze polecam skorzystanie z serwisu i oferowanej pomocy.
Grzegorz

18.03.2014

Szybka, profesjonalna porada oraz miła obsługa.
Bronisław, nauczyciel, 54 lata

17.03.2014

Super! Dziekuje za wyczerpującą i fachową porade. Pozostane Waszym klientem.
Marek, przedsiębiorca, 70 lat

14.03.2014

Bardzo fachowa, rzeczowa i pomocna porada prawna. Polecam ten serwis prawny.
Stanisław

14.03.2014

Opinia prawna na zadany temat rzeczowa i wyczerpująca, a także szybka. Polecam.
Jan, emeryt, 68 lat

13.03.2014

Dostałam wyczerpującą odpowiedź zarówno na pytanie zasadnicze, jak też na liczne pytania dodatkowe. Wszystko było przedstawione językiem jasnym, zrozumiałym, pozbawionym prawniczych sformułowań. Cenne jest dla mnie również prawo do zadawania w głównej sprawie dodatkowych pytań w nieograniczonym czasowo terminie. Reasumując – polecam.
Maria, 60 lat

13.03.2014

Otrzymałam szybką, szczegółową i wyczerpującą odpowiedz.
Brygida, ekonomista, 47 lat

12.03.2014

Odpowiedz na pytanie profesjonalna, szczegółowa, szybka i przekazana językiem bardzo zrozumiałym, nie tylko dla prawnika.Serdecznie dziękuję.
Urszula, księgowa, 60+

12.03.2014

Dziękuje portalowi ePorady24 i Panu Mirosławowi Kielarowi za miłą, treściwą i rzeczową poradę w mojej sprawie. Myslę, że w przyszłości będę bez wahania sięgał tu po pomoc. Polecam wszystkim, bo warto!Pozdrawiam serdecznie.
Adam

Opinie naszych Klientów ››

Zadane pytania:

 • 0
 • 3
 • 3
 • 7
 • 1
 • 6
 • 8
wizytówka