ePorady24 – Indywidualne Porady Prawne

Specjaliści z konkretnych
dziedzin prawa

1. Opis sprawy i pytania do prawnika

Zadanie pytania do niczego nie zobowiązuje!  /  Pracujemy 7 dni w tygodniu

. . .
Maksymalny rozmiar pojedynczego
załącznika to 15 Mb.
Jeśli Twój plik jest większy
prosimy go przesłać mailem
na adres pliki@eporady24.pl

2. Dane kontaktowe

Imię:

E-mail:

Telefon:

Numer telefonu pozwoli na kontakt
w przypadku podania nieprawidłowego emaila.
Otrzymasz SMS o wycenie i przygotowaniu
głównej odpowiedzi, a także w przypadku
problemów technicznych. Wiele razy podany
numer pomógł szybciej rozwiązać problem.

  Wycenę otrzymasz do 1 godziny
* W dni robocze w godzinach od 7 do 20.
* W weekendy i święta do 4 godzin.

 • Bogusław NowakowskiNastępny prawnik

  Bogusław Nowakowski

  Radca prawny od 1993 r. Specjalizuje się głównie w prawie handlowym (spółki kapitałowe, zwłaszcza spółki z o.o. – odpowiedzialność członków spółek, operacje na udziałach spółek), prawie spadkowym oraz rodzinnym (rozwody i podziały majątkowe: małżeńskie, spadkowe, współwłasności)…

 • Tomasz KrupińskiNastępny prawnik

  Tomasz Krupiński

  Radca prawny, specjalizuje się w prawie nieruchomości i prawie lokalowym (wykup mieszkań, najem, eksmisje, zasiedzenia itp.) oraz w prawie rodzinnym (rozwody, alimenty, podział majątku itp.). Doradza też wspólnotom mieszkaniowym i zarządcom nieruchomości (sam również ma…

 • Eliza RumowskaNastępny prawnik

  Eliza Rumowska

  Prawniczka związana z serwisem ePorady24 od początku jego istnienia, administrator, udziela porad w najbardziej złożonych sprawach. Specjalizuje się w prawie cywilnym, zwłaszcza w prawie konsumenckim (reklamacje, gwarancje itp.). Prowadzi własne biuro prawne. Jako prokurent

 • Hanna ŻurowskaNastępny prawnik

  Hanna Żurowska

  Radca prawny od 1994 r., mediator. Udziela porad z zakresu prawa autorskiego i nowych technologii. Zajmuje się sporządzaniem regulaminów sprzedaży przez internet oraz umów z zakresu e-biznesu. Przygotowuje porady z prawa cywilnego, rodzinnego, pracy oraz handlowego i gospodarczego

 • Jakub BonowiczNastępny prawnik

  Jakub Bonowicz

  Radca prawny obsługujący przedsiębiorców i osoby fizyczne w kraju i za granicą. W kręgu jego zainteresowań pozostają sprawy najbardziej kontrowersyjne. Specjalizuje się w prawie podatkowym (doradztwo w zakresie VAT, PIT, CIT, optymalizacja podatkowa…)

 • Wioletta DylNastępny prawnik

  Wioletta Dyl

  Radca prawny. Udziela porad prawnych z zakresu prawa autorskiego, nowych technologii, ochrony danych osobowych, a także prawa konkurencji, podatkowego i pracy. Zajmuje się również sporządzaniem regulaminów oraz umów, szczególnie z zakresu e-biznesu

 • Monika WycykałNastępny prawnik

  Monika Wycykał

  Prawniczka, specjalizuje się w prawie cywilnym, konsumenckim, prawie własności intelektualnej, mieszkaniowym i gospodarczym. Aktualnie doktorantka na Wydziale Prawa i Administracji UJ w Krakowie (w przygotowaniu rozprawa doktorska z zakresu prawa własności intelektualnej)…

 • Pozostali prawnicyNastępny prawnik

  Zespół ePorady24

  Zobacz opisy pozostałych prawników…

Tysiące pozytywnych opinii
zadowolonych klientów ›

Ponad 50 tysięcy
zrealizowanych zleceń ›

Pytania dodatkowe (do zakresu)
bez żadnych ograniczeń ›

 • Dajemy Ci 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy! Jeśli nie będziesz zadowolony z jakości otrzymanej porady – zwrócimy Ci 100% wpłaconej kwoty. Korzystając z naszych usług, nic nie ryzykujesz!

  Zobacz szczegóły
 • Boisz się, że porada może być zbyt zawiła lub niepełna? Nie martw się – po otrzymaniu porady możesz w nieograniczonym czasie zadawać nieograniczoną ilość nieodpłatnych pytań dodatkowych.

 • U nas zadanie pytania nic Cię nie kosztuje! Jeśli wycena porady nie będzie Cię satysfakcjonować – będziesz mógł bez konsekwencji zrezygnować z usługi.

 • Jeśli zależy Ci na błyskawicznej poradzie prawnej, to trafiłeś we właściwe miejsce. W typowych sprawach porad udzielamy do 24 godzin!

 • Masz niecodzienne pytanie prawne? Nasz zespół tworzy sztab specjalistów: doświadczeni prawnicy, radcy prawni, doradcy podatkowi, rzeczoznawcy i agenci celni, którzy nie tylko udzielą Ci wyczerpującej porady, ale w razie potrzeby będą reprezentować Cię w sądzie.

 • Porady prawne w naszym serwisie to przede wszystkim niezwykła wygoda – nie wychodzisz z domu, nie umawiasz się wcześniej z prawnikiem, a do tego masz stały dostęp do porady!

 • Masz krępujące pytanie? Wszedłeś w konflikt z prawem? Aby zadać pytanie, wystarczy, że podasz imię oraz e-mail. Prawnik, który udzieli Ci odpowiedzi, jest ponadto objęty bezwzględną tajemnicą powierzonych mu informacji – dzięki temu możesz być spokojny o poufność Waszej korespondencji.

 • Wydaje Ci się czasem, że prawnicy mówią obcym językiem? Nie u nas! W poradzie prawnej otrzymasz nie tylko cytaty z odpowiednich aktów prawnych, ale przede wszystkim ich jasną i zrozumiałą interpretację w odniesieniu do Twojej konkretnej sytuacji.

 • W przeciwieństwie do tradycyjnych kancelarii prawnych
  u nas otrzymasz poradę w formie pisemnej, gotową
  do wydrukowania – dzięki temu masz pewność, że nic nie
  umknie Twojej pamięci, a w razie potrzeby możesz podeprzeć
  się wydrukowaną poradą w ewentualnym sporze z innymi.


Opinie naszych Klientów:

« ‹ Poprzednie
| | | | | | | | ...
Następne › »
03.11.2015

Jestem zadowolony z opinii prawnej - z prawa w tym przypadku nie, bo nie jest dla ludzi.

Z poważaniem

Jan, technik budowlany, 62 lata

30.10.2015

Serwis działa bez zarzutu. Jest profesjonalny, błyskawiczny i polecam go każdemu.

Tomasz

30.10.2015

Otrzymałam szybka i wyczerpującą odpowiedz . Jestem bardzo zadowolona i przekonana o wysokiej jakości usług prawników  eporady24.

30.10.2015

Na dzień dzisiejszy pomoc jaką uzyskałam od Pana Tomasza Krupińskiego jest bardzo pomocna. Dużo moich niepewności, a właściwie brak informacji na interesujący mnie temat został mi wytłumaczony w prosty i dokładny sposób. Odpowiedzi zarówno na główne, pierwsze pytanie, jak i dodatkowe otrzymałam w ekspresowym tempie.

Jak na razie bardzo dziękuję i liczę na dalszą pomoc.

Anna

29.10.2015

Korzystałem z porad prawnych Pani mecenas Elizy Rumowskiej i bardzo polecam każdemu, kto ma problemy prawne. Porady Pani Rudowskiej są zrozumiałe, przystępne a sama Pani mecenas jest wyrozumiała. Moja sytuacja jest bardzo skomplikowana, ale otrzymałem wiele porad, aby w przyszłości postępować mądrze i umieć się bronić. Dziękuję też EPORADY24 za możliwość kontaktu z tak miła i fachową prawniczka.

Pozdrowienia dla Pani Elizy

Włodzimierz, prac. umysłowy, 65 lat

29.10.2015

Dzięki pomocy mogłem zorientować się w moim problemie. Odpowiedzi były wyczerpujące i nawet parę tygodni po podstawowym pytaniu otrzymałem wyczerpujące odpowiedzi na dodatkowe pytania. To wszystko w jednej cenie. Odpowiedzi były szybkie i treściwe. Po prostu 5-cio gwiazdkowy portal DZIEKUJE!!!

Tomasz, 48 lat

28.10.2015

Dokładna i szybka odpowiedź

Mariusz

27.10.2015

Kochani napisze krótko Pani Anna Sufin, nadspodziewanie wkłada nie tylko prace ale i serce w to co robi. Ma dobre podejście do klienta, ma talent negocjatora i widać że miała dobrych nauczycieli może i miała trudniejsze zapytania, ale uważam ze moja kwestia , to niezły ORZECH dla niej, jeszcze raz dziękuję Pani ANNO.

Wes, kierowca tira, 56 lat

26.10.2015

Informacja bardzo rzetelna. Odpowiedź otrzymałam jeszcze tego samego dnia. Ceny bardzo dostępne. Polecam wszystkim potrzebującym porady prawnej.

Bożena, urzędnik państwowy, 53 lata

26.10.2015

Bardzo dziękuję za tak wyczerpującą odpowiedź. Jestem zaskoczona taką ilością cennych rad i podpowiedzi. Mam nadzieję, że sprawa zakończy się pomyślnie dla mnie

Pozdrawiam

Teresa, księgowa, 49 lat

26.10.2015

Jestem bardzo zadowolony z udzielenia mi porady, ponieważ moja sprawa jest nieco zagmatwana zadawałem dodatkowe pytania i każdorazowo natychmiast dostawałem odpowiedź i wskazówki do dalszego działania.

Z całą odpowiedzialnością polecam powyższy serwis

Kazimierz, emeryt, 71 lat

25.10.2015

Porady zwięzłe, rzeczowe, jednoznaczne. Krótkie terminy udzielanych porad, ceny konkurencyjne. Obsługa profesjonalna.

Andrzej, inżynier transportu, 56 lat

24.10.2015

Świetna i profesjonalna strona.

Łukasz, marynarz, 35 lat

21.10.2015

Jestem zadowolona z porady online w tym serwisie. Otrzymałam odpowiedź kompletną. Ponadto byłam w stałym kontakcie z prawnikiem, który pomagał mi w rozwiązaniu problemu. Polecam porady prawne w tym serwisie. Ja z pewnością będę nadal korzystać z niego by rozwiązywać wątpliwości zawodowe, których w mojej branży nie brakuje.

Joanna, montażysta filmowy

20.10.2015

Witam, chciałbym podziękować portalowi eporady24 za szybką i wyczerpująca informację na zadane pytanie.

Andrzej, 44 lata

20.10.2015

Bardzo jasna i czytelna odpowiedz na moje pytanie. Polecam!!!

Krzysztof

19.10.2015

Mimo że porada prawna odbywa się przez internet to odpowiedź jest bardzo wyczerpująca i na temat. Mogę bez problemu wrócić za kilka dni do problemu i nadal dopytać w podanej sprawie i zawsze otrzymuję odpowiedź. Na prawdę nie spodziewałam się że otrzymam odpowiedzi na wszystkie pytania. Jestem bardzo miło zaskoczona.

Dziękuję i pozdrawiam!

Ewa, konsultant, 32 lata

19.10.2015

Ocena bardzo dobra

Małgorzata, bankowość, 50 lat

19.10.2015

Z eporad24 korzystałem już kilkakrotnie, zawsze są to odpowiedzi pełne, zrozumiałe i na dobrym poziomie. Byłem zainteresowany poradami z zakresu spraw cywilnych i służbowych. Prowadzę średniej wielkości Spółkę, te porady są dla mnie uzupełnieniem do opinii moich prawników. Niektóre problemy nie są jednoznaczne wymagają głębszej analizy czasem przez dwóch niezależnych prawników. To uzyskacie na eporady24.

Czesław, prezes

18.10.2015

Z eporady24 korzystałem już kilkakrotnie, zawsze są to odpowiedzi pełne, zrozumiałe i na dobrym poziomie. Byłem zainteresowany poradami z zakresu spraw cywilnych i służbowych. Prowadzę średniej wielkości Spółkę, te porady są dla mnie uzupełnieniem do opinii moich prawników. Niektóre problemy nie są jednoznaczne wymagają głębszej analizy czasem przez dwóch niezależnych prawników. To uzyskacie na eporady24. KlientacUdzielona odpowiedź jest w pełni wyczerpująca do zadanego pytania. Podoba mi się szybkość działania i załatwienie sprawy co jest niezmiernie ważne i potrzebne. Takie metody załatwiania potrzeb interesantów są dziś niezbędne. Dziękuję Pani Izabeli Nowackiej-Marzeion za cierpliwość i wyrozumiałość.

Pozdrawiam

Jan, przedsiębiorca, 51 lat

« ‹ Poprzednie
| | | | | | | | ...
Następne › »