Indywidualne Porady Prawne specjalistów

Odpowiadają Prawnicy
z dużym doświadczeniem

1. Opis sprawy i pytania do prawnika

Zadanie pytania do niczego nie zobowiązuje!  /  Pracujemy 7 dni w tygodniu

2. Dane kontaktowe

Imię:

E-mail:

Telefon:

Numer telefonu pozwoli na kontakt
w przypadku podania nieprawidłowego emaila.
Otrzymasz SMS o wycenie i przygotowaniu
głównej odpowiedzi, a także w przypadku
problemów technicznych. Wiele razy podany
numer pomógł szybciej rozwiązać problem.

  Wycenę otrzymasz do 1 godziny

 • Bogusław NowakowskiNastępny prawnik

  Bogusław Nowakowski

  Absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu im. Mikołaja Kopernika w Toruniu, radca prawny od 1993 r., redaktor merytoryczny periodyku „Teczka spółki z o.o.”, autor wielu publikacji i właściciel kancelarii prawnej. Specjalizuje się głównie w prawie handlowym

 • Tomasz KrupińskiNastępny prawnik

  Tomasz Krupiński

  Administrator portalu ePorady24, radca prawny z 7-letnim doświadczeniem, magister prawa, absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Specjalizuje się w prawie nieruchomości i prawie lokalowym

 • Eliza RumowskaNastępny prawnik

  Eliza Rumowska

  Administrator portalu ePorady24, absolwentka Wydziału Prawa Uniwersytetu Warszawskiego prawniczka. Specjalizuje się w prawie cywilnym, zwłaszcza w prawie konsumenckim (reklamacje, gwarancje itp.). Z serwisem ePorady24 związana od początku…

 • Hanna ŻurowskaNastępny prawnik

  Hanna Żurowska

  Radca prawny od 1994 r., mediator, absolwentka Wydziału Prawa i Administracji UMK w Toruniu. Udziela porad prawnych z zakresu prawa autorskiego i nowych technologii. Zajmuje się sporządzaniem regulaminów sprzedaży przez internet…

 • Jakub BonowiczNastępny prawnik

  Jakub Bonowicz

  Radca prawny i pracownik naukowy Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego. Łączy zainteresowania teoretyczne i przygotowywanie rozprawy doktorskiej z pracą prawnika–praktyka. W kręgu jego zainteresowań pozostają…

 • Wioletta DylNastępny prawnik

  Wioletta Dyl

  Radca prawny, absolwentka prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Wrocławskiego. Udziela porad prawnych z zakresu prawa autorskiego, nowych technologii, ochrony danych osobowych, a także prawa konkurencji, podatkowego

 • Aleksander SłyszNastępny prawnik

  Aleksander Słysz

  Magister prawa, absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego, od 2010 r. wykwalifikowany doradca podatkowy (nr 11484). Doktorant na Wydziale Prawa i Administracji Krakowskiej Akademii im. A. Frycza Modrzewskiego…

 • Pozostali prawnicyNastępny prawnik

  Zespół ePorady24

  Zobacz opisy pozostałych prawników…

Gwarancja satysfakcji
Zobacz szczegóły ›

Prawie 50 tysięcy
zrealizowanych zleceń ›

Pytania dodatkowe (do zakresu)
bez żadnych ograniczeń ›

 • Masz niecodzienne pytanie prawne? Nasz zespół tworzy sztab specjalistów: doświadczeni prawnicy, radcy prawni, doradcy podatkowi, rzeczoznawcy i agenci celni, którzy nie tylko udzielą Ci wyczerpującej porady, ale w razie potrzeby będą reprezentować Cię w sądzie.

 • Dajemy Ci 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy! Jeśli nie będziesz zadowolony z jakości otrzymanej porady – zwrócimy Ci 100% wpłaconej kwoty. Korzystając z naszych usług, nic nie ryzykujesz!

  Zobacz szczegóły
 • Boisz się, że porada może być zbyt zawiła lub niepełna? Nie martw się – po otrzymaniu porady możesz w nieograniczonym czasie zadawać nieograniczoną ilość nieodpłatnych pytań dodatkowych.

 • U nas zadanie pytania nic Cię nie kosztuje! Jeśli wycena porady nie będzie Cię satysfakcjonować – będziesz mógł bez konsekwencji zrezygnować z usługi.

 • Jeśli zależy Ci na błyskawicznej poradzie prawnej, to trafiłeś we właściwe miejsce. W typowych sprawach porad udzielamy do 24 godzin!

 • Porady prawne w naszym serwisie to przede wszystkim niezwykła wygoda – nie wychodzisz z domu, nie umawiasz się wcześniej z prawnikiem, a do tego masz stały dostęp do porady!

 • Masz krępujące pytanie? Wszedłeś w konflikt z prawem? Aby zadać pytanie, wystarczy, że podasz imię oraz e-mail. Prawnik, który udzieli Ci odpowiedzi, jest ponadto objęty bezwzględną tajemnicą powierzonych mu informacji – dzięki temu możesz być spokojny o poufność Waszej korespondencji.

 • Wydaje Ci się czasem, że prawnicy mówią obcym językiem? Nie u nas! W poradzie prawnej otrzymasz nie tylko cytaty z odpowiednich aktów prawnych, ale przede wszystkim ich jasną i zrozumiałą interpretację w odniesieniu do Twojej konkretnej sytuacji.

 • W przeciwieństwie do tradycyjnych kancelarii prawnych
  u nas otrzymasz poradę w formie pisemnej, gotową
  do wydrukowania – dzięki temu masz pewność, że nic nie
  umknie Twojej pamięci, a w razie potrzeby możesz podeprzeć
  się wydrukowaną poradą w ewentualnym sporze z innymi.


Opinie naszych Klientów:

« ‹ Poprzednie
| | | | | | | | ...
Następne › »
06.03.2015

OK. Wszystko jasne. Temat możemy uznać za zamknięty. Dziękuję. Jestem zadowolony z otrzymanych informacji oraz pomocy.

Stanisław

06.03.2015

Dziękuję bardzo, moja sprawa nie była skomplikowana, ale jestem w pełni usatysfakcjonowany.

Romuald

05.03.2015

Bardzo wysoko cenię pomoc ePorad24, a w szczególności rady Pani Agaty Alberskiej. Nie tylko pomaga mi rozwiązywaniu mojego problemu, ale również wspiera i dodaje otuchy. Pani Agata na bieżąco jest informowana o przebiegu sprawy i zawsze z niecierpliwością czekam na odpowiedź od Niej. Sprawa oszustwa telefonicznego jeszcze nie jest zakończona ale mam nadzieję, że dzięki korzystaniu z ePortalu24 zakończy się dla mnie najmniej boleśnie. Mam również nadzieję, że będę mogła nadal zasięgać porad Pani Agaty i utrzymywać kontakt.

Z wyrazami szacunku

Krystyna, nauczyciel akademicki, 65 lat

04.03.2015

Super portal - odpowiedzi bardzo szybko, rzeczowo, konkretnie i wyczerpująco - można zapytać o każdą rzecz, jaka budzi wątpliwości i odpowiedź jest bardzo szybko, łącznie z wyjaśnieniem i doradzeniem co dalej i na jaki przepis prawny się powołać. Szkoda że tak późno go odkryłam - zmarnowałam mnóstwo czasu, pieniędzy na prawników (niestety nie zawsze kompetentnych) i kosztowało mnie to bardzo dużo zdrowia. Tutaj pytam i jeszcze później mogę zadać pytanie za te same pieniądze i nie marnując czasu na umówienie się z adwokatem. Nie zawsze w czasie wizyty u adwokata zada się wszystkie pytania - później przychodzą następne i tu nie trzeba za nie płacić jak przy wizycie u adwokata. Poleciłam portal już kilku znajomym i wszyscy są bardzo zadowoleni. Brawo!!!!!

Barbara, główna księgowa, 64 lata

04.03.2015

Chciałabym polecić portal: eporady24.pl. Uzyskałam w bardzo krótkim czasie odpowiedź, która była bardzo rzetelna i pomogła rozwiązać mój problem. Serdecznie Państwu dziękuję za pomoc.

Urszula

04.03.2015

Jestem zadowolona z udzielonej odpowiedzi.

Monika, marketing manager

04.03.2015

Pierwszy raz korzystałem z takiej formy pomocy prawnej i miałem pewne obawy. Jak się wkrótce okazało, zupełnie bezpodstawnie. Jestem zadowolony z udzielonej mi porady jak również z szybkości reakcji na moje pytania i co ważne – cierpliwości. Uważam, że cena jest do zaakceptowania biorąc pod uwagę czas jaki mi poświęcono jak również ilość pytań.

Dziękuję i pozdrawiam,

Jacek

03.03.2015

Pięknie dziękuję za odpowiedź. Pełna satysfakcja.

Leszek, marynarz, 64 lata

03.03.2015

Dziękuję za opinię. Uzyskałam ją bardzo szybko. Była konkretna i jasna.

Beata

03.03.2015

Rzetelna i fachowa porada prawna. Polecam wszystkim z korzystania serwisu.

Piotr, emeryt

03.03.2015

Polecam eporady24.pl Odpowiedzi wyczerpujące wraz z podaniem aktów prawnych na które należy się powoływać . Pełna kultura szybkie odpowiedzi. Ogólna ocena wszystkich odpowiedzi na 5

Urszula, ekonomista, 71 lat

02.03.2015

Porada bardzo obszerna, w zupełności wystarczająca, profesjonalna i szybka. Polecam te stronę. Nie zawaham się skorzystać z porady ponownie.

Pozdrawiam cały zespół –

Joanna

02.03.2015

Dzięki poradzie mój problem został rozwiązany.

Dziękuję

Zbigniew

02.03.2015

Z usługi jestem bardzo zadowolona. Odpowiedzi były czytelne i zrozumiałe, a także jak najbardziej pomocne. Nie musiałam długo czekać na kontakt od specjalisty z dziedziny, która dotyczyła mojego problemu, a co najważniejsze wszystkiego dowiedziałam się nie wychodząc z domu.

Pozdrawiam

Agata

02.03.2015

Bardzo polecam portal eporady24.pl. W moim przypadku zostałam wprowadzona w błąd przez księgową co mogło mieć bardzo nie miłe konsekwencje. Dzięki szybkiej profesjonalnej a przede wszystkim zrozumiałej odpowiedzi wiem jak teraz rozwiązać mój problem.

Emilia

01.03.2015

Dziękuję za istnienie Waszego Serwisu. Bez oporów korzystałam ze stworzonej możliwości zadawania pytań aż do momentu wyjaśnienia sobie całego problemu. Za tę możliwość dziękuję szczególnie. Odpowiedzi były empatyczne i wyczerpujące. Serwis pomógł mi podjąć decyzję.

Krystyna, doradca medyczny

28.02.2015

Usługa na dobrym poziomie. Cena porównywalna z poradami prawnymi na "mieście". Plusem jest szybka realizacja i dostęp on-line oraz możliwość doprecyzowania porady z wykorzystaniem pytania dodatkowego. Polecam w przypadku niezbyt skomplikowanych spraw.

Krzysztof

27.02.2015

Szybko i konkretnie. W zwięzły sposób opisana sytuacja prawna dotycząca pytania. Polecam EPORADY24.

Edward

27.02.2015

Po raz kolejny otrzymałam fachową i profesjonalną odpowiedź od Pana Mecenasa Marka Goli.

Serdecznie dziękuję,

Katarzyna – przedsiębiorca

27.02.2015

Pan Jakub Bonowicz bardzo precyzyjnie i wyczerpująco wyjaśnił wszystkie kwestie związane z kontrolą skarbową. Porada prawna zawierała oprócz teorii - wiele praktycznych kwestii i wskazówek. Pan Bonowicz cierpliwie odpowiadał na wszystkie zadawane przeze mnie pytania. Jestem bardzo zadowolona i w razie potrzeby bez zastanowienia skorzystam jeszcze raz z usług tego serwisu.

Justyna, pracownik biurowy

« ‹ Poprzednie
| | | | | | | | ...
Następne › »