Indywidualne Porady Prawne – ePorady24

Specjaliści z różnych dziedzin

Zadanie pytania do niczego nie zobowiązuje!  /  Pracujemy 7 dni w tygodniu

Załącznik 1:
+ Dodaj następny załącznik

. . .
Maksymalny rozmiar pojedynczego
załącznika to 15 Mb.
Jeśli Twój plik jest większy
prosimy go przesłać mailem
na adres pliki@eporady24.pl

Dlaczego warto?Numer telefonu pozwoli na kontakt
w przypadku podania nieprawidłowego emaila.
Otrzymasz SMS o wycenie i przygotowaniu
głównej odpowiedzi, a także w przypadku
problemów technicznych. Wiele razy podany
numer pomógł szybciej rozwiązać problem.

  Wycenę wysyłamy do 1 godziny
* W dni robocze w godzinach od 7 do 20.
* W weekendy i święta do 4 godzin.

 • Bogusław Nowakowski»

  Bogusław Nowakowski

  Radca prawny od 1993 r. Specjalizuje się głównie w prawie handlowym (spółki kapitałowe, zwłaszcza spółki z o.o. – odpowiedzialność członków spółek, operacje na udziałach spółek), prawie spadkowym oraz rodzinnym (rozwody i podziały majątkowe: małżeńskie…

 • Tomasz Krupiński»

  Tomasz Krupiński

  Radca prawny, specjalizuje się w prawie nieruchomości i prawie lokalowym (wykup mieszkań, najem, eksmisje, zasiedzenia itp.) oraz w prawie rodzinnym (rozwody, alimenty, podział majątku itp.). Doradza też wspólnotom mieszkaniowym i zarządcom nieruchomości…

 • Eliza Rumowska»

  Eliza Rumowska

  Prawniczka związana z serwisem ePorady24 od początku jego istnienia, administrator, udziela porad w najbardziej złożonych sprawach. Specjalizuje się w prawie cywilnym, zwłaszcza w prawie konsumenckim (reklamacje, gwarancje itp.). Prowadzi własne biuro…

 • Hanna Żurowska»

  Hanna Żurowska

  Radca prawny od 1994 r., mediator. Udziela porad z zakresu prawa autorskiego i nowych technologii. Zajmuje się sporządzaniem regulaminów sprzedaży przez internet oraz umów z zakresu e-biznesu. Przygotowuje porady z prawa cywilnego, rodzinnego, pracy…

 • Jakub Bonowicz»

  Jakub Bonowicz

  Radca prawny obsługujący przedsiębiorców i osoby fizyczne w kraju i za granicą. W kręgu jego zainteresowań pozostają sprawy najbardziej kontrowersyjne. Specjalizuje się w prawie podatkowym (doradztwo w zakresie VAT, PIT, CIT, optymalizacja podatkowa…)

 • Wioletta Dyl»

  Wioletta Dyl

  Radca prawny. Udziela porad prawnych z zakresu prawa autorskiego, nowych technologii, ochrony danych osobowych, a także prawa konkurencji, podatkowego i pracy. Zajmuje się również sporządzaniem regulaminów oraz umów, szczególnie z zakresu e-biznesu…

 • Monika Wycykał»

  Monika Wycykał

  Prawniczka, specjalizuje się w prawie cywilnym, konsumenckim, prawie własności intelektualnej, mieszkaniowym i gospodarczym. Aktualnie doktorantka na Wydziale Prawa i Administracji UJ w Krakowie (w przygotowaniu rozprawa doktorska z zakresu prawa…

 • Pozostali prawnicy»

  Zespół ePorady24

  Zobacz opisy pozostałych prawników…

7 tysięcy pozytywnych opinii
zadowolonych klientów ›

Ponad 67 tysięcy
zrealizowanych zleceń ›

Pytania dodatkowe (do zakresu)
bez żadnych ograniczeń ›

 • Dajemy Ci 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy! Jeśli nie będziesz zadowolony z jakości otrzymanej porady – zwrócimy Ci 100% wpłaconej kwoty. Korzystając z naszych usług, nic nie ryzykujesz!

  Zobacz szczegóły
 • Boisz się, że porada może być zbyt zawiła lub niepełna? Nie martw się – po otrzymaniu porady możesz w nieograniczonym czasie zadawać nieograniczoną ilość nieodpłatnych pytań dodatkowych.

 • U nas zadanie pytania nic Cię nie kosztuje! Jeśli wycena porady nie będzie Cię satysfakcjonować – będziesz mógł bez konsekwencji zrezygnować z usługi.

 • Jeśli zależy Ci na błyskawicznej poradzie prawnej, to trafiłeś we właściwe miejsce. W typowych sprawach porad udzielamy do 24 godzin!

 • Masz niecodzienne pytanie prawne? Nasz zespół tworzy sztab specjalistów: doświadczeni prawnicy, radcy prawni, doradcy podatkowi, rzeczoznawcy i agenci celni, którzy nie tylko udzielą Ci wyczerpującej porady, ale w razie potrzeby będą reprezentować Cię w sądzie.

 • Porady prawne w naszym serwisie to przede wszystkim niezwykła wygoda – nie wychodzisz z domu, nie umawiasz się wcześniej z prawnikiem, a do tego masz stały dostęp do porady!

 • Masz krępujące pytanie? Wszedłeś w konflikt z prawem? Aby zadać pytanie, wystarczy, że podasz imię oraz e-mail. Prawnik, który udzieli Ci odpowiedzi, jest ponadto objęty bezwzględną tajemnicą powierzonych mu informacji – dzięki temu możesz być spokojny o poufność Waszej korespondencji.

 • Wydaje Ci się czasem, że prawnicy mówią obcym językiem? Nie u nas! W poradzie prawnej otrzymasz nie tylko cytaty z odpowiednich aktów prawnych, ale przede wszystkim ich jasnązrozumiałą interpretację w odniesieniu do Twojej konkretnej sytuacji.

 • W przeciwieństwie do tradycyjnych kancelarii prawnych
  u nas otrzymasz poradę w formie pisemnej, gotową
  do wydrukowania – dzięki temu masz pewność, że nic nie
  umknie Twojej pamięci, a w razie potrzeby możesz podeprzeć
  się wydrukowaną poradą w ewentualnym sporze z innymi.


Opinie naszych Klientów:

« ‹ Poprzednie
...
Następne › »
08.03.2017

Ocena 5

Halina

06.03.2017

Bardzo dziękuje, porada spełniła moje oczekiwania.

Krystyna

06.03.2017

Ocena 5

Adrian

05.03.2017

Porada była bardzo dobrze opracowana. Czy będzie korzystna dla mnie to się okaże dopiero w kwietniu 2017. Wtedy napiszę coś więcej. 

Pozdrawiam

Jadwiga

05.03.2017

Ocena 5

Anna

05.03.2017

Ocena 5

Maciej, 27 lat, Programista

05.03.2017

Dziękuję za obszerną i bardzo pomocną odpowiedź. Będzie bardzo przydatna w dalszym działaniu.

Tadeusz, 66 lat

05.03.2017

Ocena 5

Renata, 56 lat, pracownik administracyjny

04.03.2017

Ocena 5

Maciej

03.03.2017

Witam! Bardzo dziękuję za opinię prawno-podatkową. Współpraca z Państwa firmą zaoszczędziła mi kilkanaście godzin w mojej pracy księgowej. Klienci są niecierpliwi a fiskus stale dodaje obowiązków. Szczególnie dziękuję za błyskawiczną realizację zlecenia. 

Pozdrawiam

Bogumiła

02.03.2017

Odpowiedź była szybka i wyczerpująca. 

Dziękuję

Józef, 65 LAT

01.03.2017

Porada okazała się pełna, fachowa i wyjaśniająca kilka kwestii jednocześnie. Osoba odpowiedzialna za poradę rozszerzyła moje podstawowe pytania i wyjaśniła wszystkie kwestie sporne, opierając się na konkretnych artykułach, wyrokach NSA i dodając do tego własny komentarz by wszystko było bardziej zrozumiałe. 

Jestem bardzo zadowolony i szczerze polecam.

Robert, pracownik umysłowy, 28 lat

01.03.2017

Opinia dotyczy części batalii, z urzędnikami miasta, bardzo dobre uzasadnienie w piśmie od państwa nie zakończyło sprawy ale w dalszym postępowaniu przed SKO dało podstawy do wyroku na naszą korzyść. Ostatecznie sprawa zakończona sukcesem.

Daniel, 38 LAT

01.03.2017

Pomoc w uzasadnieniu zgodnej z prawdą sprawy, dziękuję.

Daniel, 38 LAT

01.03.2017

Jestem bardzo zadowolony, sprawa bardzo trudna Prezydent Miasta ze swoimi urzędnikami chciał nas zaszczuć i zamknąć naszą firmę abyśmy grunty sprzedali ich znajomemu deweloperowi. Dzięki poradom i skutecznym od wołaniom od decyzji urzędników, sędziowie SKO podjęli satysfakcjonujący dla nas wyrok. Miasto przestało się odwoływać.

dANIEL

01.03.2017

Witam! Otrzymałem od Państwa szybką, konkretną odpowiedź. Polecam innym tą formę obsługi prawnej. 

Pozdrawiam

Krzysztof, 42 lata

01.03.2017

Ocena 5

Danuta, 56 lat, nauczyciel

28.02.2017

Ocena 5

Danuta

28.02.2017

Otrzymałam wyczerpujące wyjaśnienie zawiłego problemu prawnego, z którym się zwróciłam oraz szczegółowe odpowiedzi na dodatkowe pytania, które pojawiły się w wyniku analizy tego wyjaśnienia.

Maria

28.02.2017

Wydawało mi się iż, szukanie porady przez Internet to trochę lekkomyślność, ale jestem pełen uznania dla tego portalu. Szybko, konkretnie i z zaangażowaniem, nawet z pomocą w naprostowaniu moich złych posunięć. 

Dziękuję i polecam

Artur, 48 lat

« ‹ Poprzednie
...
Następne › »
wizytówka