ePorady24 – Indywidualne Porady Prawne

Specjaliści z konkretnych
dziedzin prawa

1. Opis sprawy i pytania do prawnika

Zadanie pytania do niczego nie zobowiązuje!  /  Pracujemy 7 dni w tygodniu

. . .
Maksymalny rozmiar pojedynczego
załącznika to 15 Mb.
Jeśli Twój plik jest większy
prosimy go przesłać mailem
na adres pliki@eporady24.pl

2. Dane kontaktowe

Imię:

E-mail:

Telefon:

Numer telefonu pozwoli na kontakt
w przypadku podania nieprawidłowego emaila.
Otrzymasz SMS o wycenie i przygotowaniu
głównej odpowiedzi, a także w przypadku
problemów technicznych. Wiele razy podany
numer pomógł szybciej rozwiązać problem.

  Wycenę otrzymasz do 1 godziny
* W dni robocze w godzinach od 7 do 20.
* W weekendy i święta do 4 godzin.

 • Bogusław NowakowskiNastępny prawnik

  Bogusław Nowakowski

  Radca prawny od 1993 r. Specjalizuje się głównie w prawie handlowym (spółki kapitałowe, zwłaszcza spółki z o.o. – odpowiedzialność członków spółek, operacje na udziałach spółek), prawie spadkowym oraz rodzinnym (rozwody i podziały majątkowe: małżeńskie, spadkowe, współwłasności)…

 • Tomasz KrupińskiNastępny prawnik

  Tomasz Krupiński

  Radca prawny, specjalizuje się w prawie nieruchomości i prawie lokalowym (wykup mieszkań, najem, eksmisje, zasiedzenia itp.) oraz w prawie rodzinnym (rozwody, alimenty, podział majątku itp.). Doradza też wspólnotom mieszkaniowym i zarządcom nieruchomości (sam również ma…

 • Eliza RumowskaNastępny prawnik

  Eliza Rumowska

  Prawniczka związana z serwisem ePorady24 od początku jego istnienia, administrator, udziela porad w najbardziej złożonych sprawach. Specjalizuje się w prawie cywilnym, zwłaszcza w prawie konsumenckim (reklamacje, gwarancje itp.). Prowadzi własne biuro prawne. Jako prokurent…

 • Hanna ŻurowskaNastępny prawnik

  Hanna Żurowska

  Radca prawny od 1994 r., mediator. Udziela porad z zakresu prawa autorskiego i nowych technologii. Zajmuje się sporządzaniem regulaminów sprzedaży przez internet oraz umów z zakresu e-biznesu. Przygotowuje porady z prawa cywilnego, rodzinnego, pracy oraz handlowego i gospodarczego…

 • Jakub BonowiczNastępny prawnik

  Jakub Bonowicz

  Radca prawny obsługujący przedsiębiorców i osoby fizyczne w kraju i za granicą. W kręgu jego zainteresowań pozostają sprawy najbardziej kontrowersyjne. Specjalizuje się w prawie podatkowym (doradztwo w zakresie VAT, PIT, CIT, optymalizacja podatkowa…)

 • Wioletta DylNastępny prawnik

  Wioletta Dyl

  Radca prawny. Udziela porad prawnych z zakresu prawa autorskiego, nowych technologii, ochrony danych osobowych, a także prawa konkurencji, podatkowego i pracy. Zajmuje się również sporządzaniem regulaminów oraz umów, szczególnie z zakresu e-biznesu…

 • Monika WycykałNastępny prawnik

  Monika Wycykał

  Prawniczka, specjalizuje się w prawie cywilnym, konsumenckim, prawie własności intelektualnej, mieszkaniowym i gospodarczym. Aktualnie doktorantka na Wydziale Prawa i Administracji UJ w Krakowie (w przygotowaniu rozprawa doktorska z zakresu prawa własności intelektualnej)…

 • Pozostali prawnicyNastępny prawnik

  Zespół ePorady24

  Zobacz opisy pozostałych prawników…

Tysiące pozytywnych opinii
zadowolonych klientów ›

Ponad 61 tysięcy
zrealizowanych zleceń ›

Pytania dodatkowe (do zakresu)
bez żadnych ograniczeń ›

 • Dajemy Ci 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy! Jeśli nie będziesz zadowolony z jakości otrzymanej porady – zwrócimy Ci 100% wpłaconej kwoty. Korzystając z naszych usług, nic nie ryzykujesz!

  Zobacz szczegóły
 • Boisz się, że porada może być zbyt zawiła lub niepełna? Nie martw się – po otrzymaniu porady możesz w nieograniczonym czasie zadawać nieograniczoną ilość nieodpłatnych pytań dodatkowych.

 • U nas zadanie pytania nic Cię nie kosztuje! Jeśli wycena porady nie będzie Cię satysfakcjonować – będziesz mógł bez konsekwencji zrezygnować z usługi.

 • Jeśli zależy Ci na błyskawicznej poradzie prawnej, to trafiłeś we właściwe miejsce. W typowych sprawach porad udzielamy do 24 godzin!

 • Masz niecodzienne pytanie prawne? Nasz zespół tworzy sztab specjalistów: doświadczeni prawnicy, radcy prawni, doradcy podatkowi, rzeczoznawcy i agenci celni, którzy nie tylko udzielą Ci wyczerpującej porady, ale w razie potrzeby będą reprezentować Cię w sądzie.

 • Porady prawne w naszym serwisie to przede wszystkim niezwykła wygoda – nie wychodzisz z domu, nie umawiasz się wcześniej z prawnikiem, a do tego masz stały dostęp do porady!

 • Masz krępujące pytanie? Wszedłeś w konflikt z prawem? Aby zadać pytanie, wystarczy, że podasz imię oraz e-mail. Prawnik, który udzieli Ci odpowiedzi, jest ponadto objęty bezwzględną tajemnicą powierzonych mu informacji – dzięki temu możesz być spokojny o poufność Waszej korespondencji.

 • Wydaje Ci się czasem, że prawnicy mówią obcym językiem? Nie u nas! W poradzie prawnej otrzymasz nie tylko cytaty z odpowiednich aktów prawnych, ale przede wszystkim ich jasnązrozumiałą interpretację w odniesieniu do Twojej konkretnej sytuacji.

 • W przeciwieństwie do tradycyjnych kancelarii prawnych
  u nas otrzymasz poradę w formie pisemnej, gotową
  do wydrukowania – dzięki temu masz pewność, że nic nie
  umknie Twojej pamięci, a w razie potrzeby możesz podeprzeć
  się wydrukowaną poradą w ewentualnym sporze z innymi.


Opinie naszych Klientów:

« ‹ Poprzednie
...
Następne › »
30.09.2016

Dziękuję za wyczerpującą odpowiedź na nurtujące mnie pytanie.

Jestem bardzo wdzięczny.

Andrzej, technik, 52 lata

29.09.2016

Ocena 5

Barbara

29.09.2016

Na tym etapie jestem w pełni usatysfakcjonowana z otrzymanej informacji.

Anna

28.09.2016

Ocena 4

Krzysztof, 51 lat, emeryt

26.09.2016

Dziękuję bardzo za pomoc. Odpowiedź na moje pytania była szczera i rzetelna. Pomogła mi i mojej mamie podjąć decyzję o złożeniu wniosku o eksmisję. Na razie czekamy na sprawę. 

Pozdrawiam

Renata, nauczyciel, 44 lata

26.09.2016

Ocena 5

Jan, 65 lat, emerytowany nauczyciel

26.09.2016

Do serwisu trafiłam przez przypadek, szukając informacji w internecie na pewien temat. Przeczytałam odpowiedź na podobne do mojego pytanie, zamieszczoną na publicznie dostępnej części serwisu - w morzu niejasnych cytatów z prawodawstwa ta odpowiedź była najbardziej rzeczowa i na temat, dlatego postanowiłam sama poprosić o poradę. Jestem bardzo zadowolona z otrzymanej pomocy: serwis zadziałał bardzo szybko (odpowiedź w ciągu kilku godzin), na każdym etapie byłam informowana o kolejnych krokach (przyjęcie pytania, przyjęcie płatności itp.), na moją prośbę natychmiast wystawiono fakturę, a obsługa była miła i profesjonalna. Porada, którą otrzymałam, była fachowa, konkretna i zrozumiała dla osoby - jak ja - pozbawionej przygotowania prawniczego. Zaoszczędziło mi to co najmniej kilku godzin żmudnego samodzielnego wyszukiwania informacji i niepewności, czy dobrze te informacje zrozumiałam. Zdecydowanie dobrze zainwestowane pieniądze!

Agnieszka

26.09.2016

Bardzo rzeczowa i szczegółowa porada prawna. 

Polecam

Konrad, 36 lat, logistyk

24.09.2016

Bardzo dziękuję za rzetelną i wyczerpującą odpowiedź. Nie wspominając faktu iż taka porada prawna dodaje wiele otuchy i pozwala poczuć się pewnie osobie która nie zna się na prawie to na pewno jest bardzo pouczająca i wzbogacająca w informacje prawne na przyszłość.

Katarzyna, 39 lat

24.09.2016

Ocena 5

Ryszard, 57 lat, technik mechanik

23.09.2016

Dziękuję za profesjonalne i szybkie rozwiązanie mojej sprawy oraz szeroką wykładnię zagadnienia Będę polecać Państwa portal wszystkim poszukującym wiedzy prawniczej.

Halina, ekonomista, 63 lata

22.09.2016

Jak najbardziej polecam eporady24.pl. Pani radca Anna Sufin udziela profesjonalnych i rzetelnych porad. Porady s udzielane w terminie i na wysokim poziomie.

Ela

22.09.2016

Ocena 5

Marek

21.09.2016

Najlepszą opinią niech będzie taka, że w razie problemów prawnych będę je rozwiązywał korzystając z eporady24.pl

Paweł

20.09.2016

Ocena 5

Jerzy

20.09.2016

Usługa wykonana zdecydowanie, polecam jak najbardziej pomocne informacje i odpowiedzi udzielone klientowi.

Magdalena, 23 lata

19.09.2016

Zadowolona jestem z szybkiej reakcji na każde pytanie, jak również z możliwości komunikowania się jeszcze po uzyskaniu opinii - zawsze się jeszcze coś przypomni.

Aleksandra, 63 lata

18.09.2016

Szybka i konkretna informacja. Myślę że warto skorzystać.

Romuald

18.09.2016

Ocena 5

Kinga

18.09.2016

Ocena 5

Adam

« ‹ Poprzednie
...
Następne › »
wizytówka