Indywidualne Porady Prawne specjalistów

Odpowiadają Prawnicy
z dużym doświadczeniem

1. Opis sprawy i pytania do prawnika

Zadanie pytania do niczego nie zobowiązuje!  /  Pracujemy 7 dni w tygodniu

2. Dane kontaktowe

Imię:

E-mail:

Telefon:

Numer telefonu pozwoli na kontakt
w przypadku podania nieprawidłowego emaila.
Otrzymasz SMS o wycenie i przygotowaniu
głównej odpowiedzi, a także w przypadku
problemów technicznych. Wiele razy podany
numer pomógł szybciej rozwiązać problem.

  Wycenę otrzymasz do 1 godziny

 • Bogusław NowakowskiNastępny prawnik

  Bogusław Nowakowski

  Absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu im. Mikołaja Kopernika w Toruniu, radca prawny od 1993 r., redaktor merytoryczny periodyku „Teczka spółki z o.o.”, autor wielu publikacji i właściciel kancelarii prawnej. Specjalizuje się głównie w prawie handlowym

 • Tomasz KrupińskiNastępny prawnik

  Tomasz Krupiński

  Administrator portalu ePorady24, radca prawny z 7-letnim doświadczeniem, magister prawa, absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Specjalizuje się w prawie nieruchomości i prawie lokalowym

 • Eliza RumowskaNastępny prawnik

  Eliza Rumowska

  Administrator portalu ePorady24, absolwentka Wydziału Prawa Uniwersytetu Warszawskiego prawniczka. Specjalizuje się w prawie cywilnym, zwłaszcza w prawie konsumenckim (reklamacje, gwarancje itp.). Z serwisem ePorady24 związana od początku…

 • Hanna ŻurowskaNastępny prawnik

  Hanna Żurowska

  Radca prawny od 1994 r., mediator, absolwentka Wydziału Prawa i Administracji UMK w Toruniu. Udziela porad prawnych z zakresu prawa autorskiego i nowych technologii. Zajmuje się sporządzaniem regulaminów sprzedaży przez internet…

 • Jakub BonowiczNastępny prawnik

  Jakub Bonowicz

  Radca prawny i pracownik naukowy Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego. Łączy zainteresowania teoretyczne i przygotowywanie rozprawy doktorskiej z pracą prawnika–praktyka. W kręgu jego zainteresowań pozostają…

 • Wioletta DylNastępny prawnik

  Wioletta Dyl

  Radca prawny, absolwentka prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Wrocławskiego. Udziela porad prawnych z zakresu prawa autorskiego, nowych technologii, ochrony danych osobowych, a także prawa konkurencji, podatkowego

 • Aleksander SłyszNastępny prawnik

  Aleksander Słysz

  Magister prawa, absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego, od 2010 r. wykwalifikowany doradca podatkowy (nr 11484). Doktorant na Wydziale Prawa i Administracji Krakowskiej Akademii im. A. Frycza Modrzewskiego…

 • Pozostali prawnicyNastępny prawnik

  Zespół ePorady24

  Zobacz opisy pozostałych prawników…

Gwarancja satysfakcji
Zobacz szczegóły ›

Prawie 50 tysięcy
zrealizowanych zleceń ›

Pytania dodatkowe (do zakresu)
bez żadnych ograniczeń ›

 • Masz niecodzienne pytanie prawne? Nasz zespół tworzy sztab specjalistów: doświadczeni prawnicy, radcy prawni, doradcy podatkowi, rzeczoznawcy i agenci celni, którzy nie tylko udzielą Ci wyczerpującej porady, ale w razie potrzeby będą reprezentować Cię w sądzie.

 • Dajemy Ci 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy! Jeśli nie będziesz zadowolony z jakości otrzymanej porady – zwrócimy Ci 100% wpłaconej kwoty. Korzystając z naszych usług, nic nie ryzykujesz!

  Zobacz szczegóły
 • Boisz się, że porada może być zbyt zawiła lub niepełna? Nie martw się – po otrzymaniu porady możesz w nieograniczonym czasie zadawać nieograniczoną ilość nieodpłatnych pytań dodatkowych.

 • U nas zadanie pytania nic Cię nie kosztuje! Jeśli wycena porady nie będzie Cię satysfakcjonować – będziesz mógł bez konsekwencji zrezygnować z usługi.

 • Jeśli zależy Ci na błyskawicznej poradzie prawnej, to trafiłeś we właściwe miejsce. W typowych sprawach porad udzielamy do 24 godzin!

 • Porady prawne w naszym serwisie to przede wszystkim niezwykła wygoda – nie wychodzisz z domu, nie umawiasz się wcześniej z prawnikiem, a do tego masz stały dostęp do porady!

 • Masz krępujące pytanie? Wszedłeś w konflikt z prawem? Aby zadać pytanie, wystarczy, że podasz imię oraz e-mail. Prawnik, który udzieli Ci odpowiedzi, jest ponadto objęty bezwzględną tajemnicą powierzonych mu informacji – dzięki temu możesz być spokojny o poufność Waszej korespondencji.

 • Wydaje Ci się czasem, że prawnicy mówią obcym językiem? Nie u nas! W poradzie prawnej otrzymasz nie tylko cytaty z odpowiednich aktów prawnych, ale przede wszystkim ich jasną i zrozumiałą interpretację w odniesieniu do Twojej konkretnej sytuacji.

 • W przeciwieństwie do tradycyjnych kancelarii prawnych
  u nas otrzymasz poradę w formie pisemnej, gotową
  do wydrukowania – dzięki temu masz pewność, że nic nie
  umknie Twojej pamięci, a w razie potrzeby możesz podeprzeć
  się wydrukowaną poradą w ewentualnym sporze z innymi.


Opinie naszych Klientów:

« ‹ Poprzednie
| | | | | | | | ...
Następne › »
28.03.2015

Odpowiedz, którą otrzymałam potwierdziła informacje, które wcześniej miałam od swojego adwokata. Była przejrzysta, łatwa do zrozumienia, wyczerpała temat i rozwiała wszystkie moje wątpliwości. A zgłosiłam się do tego portalu, gdyż miałam pewne wątpliwości, no i paru znajomych "doradców". Myślę, że zawsze warto pytać PROFESJONALISTOW!

Ewa, geograf

28.03.2015

Dziękuję jestem zadowolony z odpowiedzi.

Jurek

27.03.2015

Jestem bardzo zadowolona z uzyskanej odpowiedzi na interesujący mnie problem. Odpowiedzi przychodziły bardzo szybko i były profesjonalne. Naprawdę portal bardzo pomocny. Dziękuję i pozdrawiam.

Bożena

25.03.2015

Profesjonalna odpowiedz i takież pismo do sadu.

Krzysztof

25.03.2015

Odpowiedzi Pani Izabeli Nowackiej-Marzeion na moje pytania były bardzo szczegółowe i skrupulatnie wytłumaczone. Jestem bardzo zadowolony za przemiłą obsługę moich pytań. Jestem też bardzo zadowolony za szybkość w odpisywaniu na pytania dodatkowe ponieważ gonił mnie czas. Jestem bardzo wdzięczny że to akurat Pani Izabela Nowacka-Marzeion profesjonalnie odpowiadała na moje pytania, nawet te dodatkowe. Pani Izabela Nowacka-Marzeion potrafi skrupulatnie przekonywać co do słuszności sprawy, pomimo tego, że ja i tak na siłę chciałem znaleźć przeciw wagę niekorzystnych dla mnie przepisów prawa. Dzięki Pani Izabeli Nowackiej-Marzeion oszczędziłem i czas i zdrowie. Jest bardzo dobrym i bardzo szczerym prawnikiem, który nie mydli oczu i radzi prawdziwie. Prawdziwość i Szczerość to są bardzo pożądane cechy w zawodzie prawniczym. Dobry prawnik nie musi wcale mieć znanego nazwiska bo wtedy już staje się celebrytą. Trzeba lubić i kochać prawo, zainteresowanie i to wcale nie z powodu zarobków ale dobrym a z pasji takim prawnikiem jest właśnie Pani Izabela Nowacka-Marzeion. Dziękuje z całego serca za okazanie mi fachowej porady prawnej.

Marek

25.03.2015

Profesjonalizm w każdym calu! Wyczerpująca odpowiedź, klarowność, przykłady orzecznictwa sądowego, do podobnej jak moja sytuacji, wskazanie algorytmu postępowania, krótki czas oczekiwania na odpowiedź, a przede wszystkim dziękuję Pani Katarzynie Nosal, za takie zwykłe ludzkie zaopiekowanie się mną, cierpliwość i takt. W takich trudnych momentach podejście do drugiego człowieka jest bezcenne. Gorąco polecam eporady24 :-)

Barbara

24.03.2015

Dziękuję za udzielone porady. Dzięki nim i całej korespondencji udało mi się precyzyjniej przemyśleć mój problem. Ogromną zaletą jest możliwość zadawania pytań dodatkowych. Odpowiedzi otrzymywałam bardzo szybko.

Pozdrawiam,

Anna

24.03.2015

Odpowiedź, którą uzyskałam na zadane pytanie sformułowana była w sposób klarowny i wyczerpujący. Podana była podstawa prawna, precedensy, ale również, co najważniejsze sugestia, jaką drogę powinnam obrać by uzyskać dla siebie najbardziej zadowalające rozwiązanie mojego problemu. Prawdę powiedziawszy nie spodziewałam się tak profesjonalnej i wyczerpującej odpowiedzi za pośrednictwem internetu. Dodatkowy atut to fakt, że nie musiałam nawet wychodzić z domu. Kancelarię będę polecać wszystkim moim znajomym.

Jolanta

24.03.2015

Szybka, profesjonalna odpowiedź , jednakże niewyczerpująca , zabrakło konkretnej odpowiedzi na drugie z pytań.

Magdalena

24.03.2015

Powiem krótko - nadspodziewanie wyczerpująca i obszerna odpowiedź no moje pytanie. Odpowiedź na konkretną sytuację a nie tylko cytowanie fragmentów prawa. Dziękuję Pani I.Kowalczuk. Pozdrawiam serdecznie, dziękuję i polecam.

Marek

24.03.2015

Pomoc jaką uzyskałem za pośrednictwem portalu eporady24.pl oceniam jako bardzo przydatną. Tak dogłębna analiza ustaw i przepisów (oraz ich interpretacji), dotyczących poruszonego przez mnie problemu w zupełności wyczerpuje temat, który przedstawiłem do oceny. Mam poczucie, że uzyskałem maksimum informacji, które są mi niezbędne do podjęcia dalszych działań w interesującej mnie sprawie. Bardzo istotny był dla mnie także krótki czas oczekiwania na odpowiedź oraz możliwość zadawania pytań dodatkowych tak, aby w pełni upewnić się co do właściwego zrozumienia obowiązujących przepisów oraz możliwych działań jakie mogę podjąć, aby rozwiązać moją sprawę. Polecam usługi portalu eporady24.pl

Rafał, przedsiębiorca, 40 lat

23.03.2015

Serwis bardzo rzetelny szybka i bardzo pomocna odpowiedz:)POLECAM

Anna, 31 lat

23.03.2015

Nie zadałam konkretnego pytania w sprawie a powierzchowne a dowiedziałam się więcej niż sadziłam. Jestem wdzięczna za tak wyczerpującą wypowiedz i wiem ze jeśli będę kiedyś potrzebowała porady to na pewno skorzystam. Koszty tez są niskie jak dla mnie. Dziękuję bardzo i polecam ePorady24 każdemu z problemem prawnym.

Lucyna, 32 lata

23.03.2015

Dziękuję, już po raz kolejny korzystam z Państwa pomocy prawnej i potwierdzam, że dewiza "...Dbamy o Twoje prawa..." jest prawdziwa. Pozdrawiam.

Agata

23.03.2015

Pan Radca Marek Gola profesjonalnie, a zarazem przystępnie, przybliżył aspekty prawne mojej sytuacji. Dzięki temu wiem już, jak działać, aby wszystko przebiegło zgodnie z prawem i w sposób dla mnie satysfakcjonujący. Bardzo dziękuję.

Katarzyna, muzyk

22.03.2015

Uzyskałam bardzo wyczerpującą odpowiedź,w chwili obecnej nawet nie mam dodatkowych pytań.Odpowiedź ta pomoże mi w czynnościach rozwodowych,wiem na co muszę zwrócić szczególną uwagę.Uzyskałam bardzo wyczerpującą odpowiedź, w chwili obecnej nawet nie mam dodatkowych pytań. Odpowiedź ta pomoże mi w czynnościach rozwodowych, wiem na co muszę zwrócić szczególną uwagę.

Irena

22.03.2015

Najlepszy portal na którym możesz zapytać a odpowiedź dostaniesz w mgnieniu oka. Szybko , sprawnie a kontakt z klientem do końca jego problemów i pytań. BARDZO POLECAM. MNIE POMOGLI I MYŚLĘ ZE WAM TEZ DADZĄ RADĘ.

Jolanta, nauczyciel-dyrektor

20.03.2015

Witam Przepraszam, że przekazuję opinię z małym opóźnieniem ale chciałbym Pani mecenas Katarzynie Siwiec serdecznie podziękować za otrzymaną bardzo profesjonalną i wyczerpującą odpowiedź na moje zapytanie. Jeżeli w przyszłości będę potrzebowała porady prawnej to skorzystam z tego serwisu. Ocena – 10 w skali do 10.

Czesław, chemik, 60 lat

19.03.2015

Dostałam całkowicie satysfakcjonującą odpowiedź na moje pytanie. Na pewno będę nadal korzystać z serwisu.

Daria

18.03.2015

Informacja pełna i przejrzysta.

Lech

« ‹ Poprzednie
| | | | | | | | ...
Następne › »