Indywidualne Porady Prawne specjalistów

Odpowiadają Prawnicy
z dużym doświadczeniem

1. Tytuł pytania
2. Treść pytania

Zadanie pytania do niczego nie zobowiązuje!  /  Pracujemy 7 dni w tygodniu

Załącznik 1:
+ Dodaj następny załącznik
3. Dane kontaktowe

Imię:

E-mail:

Telefon:

Do wysyłki SMS-ów o gotowej wycenie
i przygotowaniu głównej odpowiedzi.
(Tylko polscy operatorzy komórkowi)

Wycenę otrzymasz do 1 godziny * W dni robocze w godzinach od 7 do 20.
* W weekendy i święta do 4 godzin.

 • Bogusław NowakowskiNastępny prawnik

  Bogusław Nowakowski

  Absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu im. Mikołaja Kopernika w Toruniu, radca prawny od 1993 r., redaktor merytoryczny periodyku „Teczka spółki z o.o.”, autor wielu publikacji i właściciel kancelarii prawnej. Specjalizuje się głównie w prawie handlowym

 • Tomasz KrupińskiNastępny prawnik

  Tomasz Krupiński

  Administrator portalu ePorady24, radca prawny z 7-letnim doświadczeniem, magister prawa, absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Specjalizuje się w prawie nieruchomości i prawie lokalowym

 • Eliza Rumowska<Następny prawnik

  Eliza Rumowska

  Administrator portalu ePorady24, absolwentka Wydziału Prawa Uniwersytetu Warszawskiego prawniczka. Specjalizuje się w prawie cywilnym, zwłaszcza w prawie konsumenckim (reklamacje, gwarancje itp.). Z serwisem ePorady24 związana od początku…

 • Hanna ŻurowskaNastępny prawnik

  Hanna Żurowska

  Radca prawny od 1994 r., mediator, absolwentka Wydziału Prawa i Administracji UMK w Toruniu. Udziela porad prawnych z zakresu prawa autorskiego i nowych technologii. Zajmuje się sporządzaniem regulaminów sprzedaży przez internet…

 • Jakub BonowiczNastępny prawnik

  Jakub Bonowicz

  Radca prawny i pracownik naukowy Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego. Łączy zainteresowania teoretyczne i przygotowywanie rozprawy doktorskiej z pracą prawnika–praktyka. W kręgu jego zainteresowań pozostają…

 • Wioletta DylNastępny prawnik

  Wioletta Dyl

  Radca prawny, absolwentka prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Wrocławskiego. Udziela porad prawnych z zakresu prawa autorskiego, nowych technologii, ochrony danych osobowych, a także prawa konkurencji, podatkowego

 • Aleksander SłyszNastępny prawnik

  Aleksander Słysz

  Magister prawa, absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego, od 2010 r. wykwalifikowany doradca podatkowy (nr 11484). Doktorant na Wydziale Prawa i Administracji Krakowskiej Akademii im. A. Frycza Modrzewskiego…

 • Pozostali prawnicyNastępny prawnik

  Zespół ePorady24

  Zobacz opisy pozostałych prawników…

 • Dajemy Ci 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy! Jeśli nie będziesz zadowolony z jakości otrzymanej porady – zwrócimy Ci 100% wpłaconej kwoty. Korzystając z naszych usług, nic nie ryzykujesz!

  Zobacz szczegóły
 • Boisz się, że porada może być zbyt zawiła lub niepełna? Nie martw się – po otrzymaniu porady możesz w nieograniczonym czasie zadawać nieograniczoną ilość nieodpłatnych pytań dodatkowych.

 • U nas zadanie pytania nic Cię nie kosztuje! Jeśli wycena porady nie będzie Cię satysfakcjonować – będziesz mógł bez konsekwencji zrezygnować z usługi.

 • Jeśli zależy Ci na błyskawicznej poradzie prawnej, to trafiłeś we właściwe miejsce. W typowych sprawach porad udzielamy do 24 godzin!

 • Masz niecodzienne pytanie prawne? Nasz zespół tworzy sztab specjalistów: doświadczeni prawnicy, radcy prawni, doradcy podatkowi, rzeczoznawcy i agenci celni, którzy nie tylko udzielą Ci wyczerpującej porady, ale w razie potrzeby będą reprezentować Cię w sądzie.

 • Porady prawne w naszym serwisie to przede wszystkim niezwykła wygoda – nie wychodzisz z domu, nie umawiasz się wcześniej z prawnikiem, a do tego masz stały dostęp do porady!

 • Masz krępujące pytanie? Wszedłeś w konflikt z prawem? Aby zadać pytanie, wystarczy, że podasz imię oraz e-mail. Prawnik, który udzieli Ci odpowiedzi, jest ponadto objęty bezwzględną tajemnicą powierzonych mu informacji – dzięki temu możesz być spokojny o poufność Waszej korespondencji.

 • Wydaje Ci się czasem, że prawnicy mówią obcym językiem? Nie u nas! W poradzie prawnej otrzymasz nie tylko cytaty z odpowiednich aktów prawnych, ale przede wszystkim ich jasną i zrozumiałą interpretację w odniesieniu do Twojej konkretnej sytuacji.

 • W przeciwieństwie do tradycyjnych kancelarii prawnych
  u nas otrzymasz poradę w formie pisemnej, gotową
  do wydrukowania – dzięki temu masz pewność, że nic nie
  umknie Twojej pamięci, a w razie potrzeby możesz podeprzeć
  się wydrukowaną poradą w ewentualnym sporze z innymi.


Opinie naszych Klientów:

« ‹ Poprzednie
| | | | | | | | | |
Następne › »
25.11.2013

Bardzo jestem zadowolona z profesjonalnej porady,serdecznie polecam
pielęgniarka, 57 lat

25.11.2013

Witam serdecznie Podobnie jak w pytaniu pierwszym w pełni potwierdzam swoje spostrzeżenia i uwagi. Informacja profesjonalna i moim zadaniem wszystko było O.K. niestety ze względu na postawę innych uczestników "konfliktu" nie we wszytskich aspektach są do wykorzystania. Serdecznie dziękuję za pomoc; niestety nie mogę stwierdzić że nie będę potrzebował Państwa pomocy w dalszej drodze do porozumienia. Życzę pomyślnośici i dalszego rozwoju.Pozdrawiam
Leszek, 56 lat
PSDziękuję za zainteresowanie i bieżący kontakt.

25.11.2013

Odpowiedź na moje pytanie została udzielona dokładnie i precyzyjnie. Nie potrzebowałam żadnych pytań uzupełniających. Bardzo dziękuję. Na pewno chętnie skorzystam z Waszego portalu w razie potrzeby. Pozdrawiam! Małgorzata, przedsiębiorca, 57 lat

25.11.2013

Uzyskana opinia prawna pomogła mi zrozumieć problem, co przy ambiwalentności tak samego prawa obowiązującego w Polsce jak i rozbieżnych decyzji US-ów i sądów jest już sporo.Pomocna jest też możliwość dopytania z której również skorzystałem.
Bogdan, 60 lat

24.11.2013

Chciałbym goroco podziękować za pomocj jaką uzyskałem. Bardzo pomogło mi to rozwiązać moje problemy. Doceniam pełen profesjonalizm oraz ludzkie podejście do sprawy. W mojej sytuacji nie miałem moiżliwości skorzystania z konwencjonalnej pomocy prawnej -tu wszystko sprawnie i szybko załatwiłem przez internet. Na słowa uznania zasługuje także rozbudowany panel klienta bardzo ułatwiający korzystanie z usług. Jeszcze raz serdecznie dziękuję i GORĄCO POLECAM
Maciej, 32 lata

21.11.2013

Dziękuję za bardzo szybką i profesjonalną odpowiedź na zadane pytanie. Uzyskana porada prawna pomogła nam ukierunkować dalsze nasze poczynania. Mam nadzieję w przyszłości również korzystać z tej formy porad prawnych.
Beata

19.11.2013

Bardzo dziękuję za wyczerpującą odpowiedz… Teraz juz wiemy na czym stoimy… Bardzo nam Pani pomogła, jestesmy wdzięczni. Na pewno jeszcze sie odezwiemy o dalsze porady. Oczywiście za odpłatnością. Pozdrawiamy. Polecamy wszystkim, ktorzy maja problemy a nie maja czasu biegać do adwokatów. Podziękowania dla Pani Anny Sochaj-Majewskiej. Pisaliśmy z bratem dużo, o problemach, kłopotach, stresie… jednak Pani Anna wysłuchała nas i otrzymaliśmy odpowiedz o jaka nam chodziło. Dziękujemy raz jeszcze.
Romana, 45 lat

19.11.2013

Wycena – bardzo szybka. Przygotowanie pisma (w tym porada) – realnie do 2 dni roboczych (gotowe przed 15:00, więc na upartego, do 16:00 można nawet złożyć osobiście). Czyli znów – zgodnie z obietnicą zawartą na stronie. Ceny – nie są wygórowane, najważniejsze iż nie zależą od wartości kwoty o którą spór się toczy. Jest dobrze. Największy plus – szybki dostęp do wielu prawników: radców, adwokatów ze specjalizacją z wielu dziedzin, każdy w swojej; w tradycyjnym modelu kancelarii jest 2-3 adwokatów (radców) i aplikant (potocznie sekretarka: przynieś, podaj, pozamiataj), trzeba chodzić do różnych miejsc aby coś załatwić.
Krzysztof, przedsiębiorca, 32 lata

19.11.2013

Bardzo szybka porada prawna, skuteczna, merytoryczna. BARDZO DZIĘKUJĘ PANI MONIKO. POZDRAWIAM.
Krzysztof, przedsiębiorca, 54 lata

16.11.2013

Jestem bardzo zadowolony z otrzymanej odpowiedzi na mój problem! Z pewnością polecę Waszą stronę znajomym, którzy mogą mieć pytania dotyczące rozliczeń z US. Dziękuję Panu Nowakowskiemu za pomoc i cierpliwość w udzielaniu odpowiedzi do zadawanych przeze mnie pytań. z pozdrowieniami.
Piotr, emeryt, 63 lata

14.11.2013

Jestem zachwycona!!! Błyskawiczna porada, napisana językiem zrozumiałym dla laika. Polecam wszystkim!!!
Danuta, księgowa, 58 lat

14.11.2013

Jestem zadowolony z usług ePorad24. Z początku z moim problemem udałem się do prawnika, oczywisćie wstępną (czyli nie ostatnią) rozmowę ustalił na 100 zł; po godzinie czekania zdenerwowany wyszedłem z gabinetu (choć byłem umówiony na 16 to szanowna pani adwokat z kancelarii w mieście Czeladz-Piaski przyjmowała jeszcze innych interesantów do godziny 18, więc doszedłem do wniosku, że skoro tak traktuje swoich klientów, tak też będzie wyglądało jej zainteresowanie moim problemem). Po dłuższym namyśle i pewnych obawach – chodzi o koszt – zdecydowałem się na ePorady24 i tu miłe zaskoczenie, dostałem fachową pomoc od Pani Marty H., która odpowiedziała na wszystkie moje pytania, których dotyczył mój problem, zupełnie nie wychodząc z domu, w przyszłości na pewno jeszcze skorzystam. Pozdrawiam.
Adam

12.11.2013

Polecam moim znajomym Państwa stronę. Zespół pracuje rzetelnie, fachowo, solidnie. Nawet w kryzysowej sytuacji (kilka osób było chorych) Pani Mecenas powiadomiła mnie, ze dobę pozniej otrzymam odpowiedz. Wiem, jak szukac, poruszac sie w źródlach, materialach prawniczych, bo na studiach ekonomicznych mialam zajecia 3 lata z prawa. Potrzebowalam potwierdzenia od profesjonalisty, gdyż moja sytuacja (jako rencistki i inwalidki) diametralnie uległa zmianie. Zostalam na rok zwolniona z opłat przez Panią Prezydent Warszawy. Jeszcze raz dziekuje, bo jak ma sie wsparcie ze strony Państwa, to czlowiek staje sie bardziej pewny i spokojny.
Kinga, ekonomistka handlu zagranicznego, 49 lat

12.11.2013

Jestem pozytywnie zaskoczony merytorycznym poziomem uzyskanej porady. Przyznaję, że spodziewałem się jakichś ogólników, a otrzymałem profesjonalną odpowiedź na moje pytanie. Poza tym miłą rzeczą jest możliwość negocjowania ceny porady prawnej! Dziękuję i życzę Państwu dalszego rozwoju serwisu. Pozdrawiam.
Tomek, pracownik biurowy, 41 lat

12.11.2013

Dziękuję za kompetentną, zaangażowaną pomoc. Wskazówki przekazane wykorzystałam w praktyce – okazały się przydatne.
Anna, księgowa, 30 lat

11.11.2013

Bardzo wysoko oceniam działanie ePorad24. Dzięki otrzymanym informacjom, wygrałem b. ważną sprawę w sądzie.Bardzo wysoki profesjonalizm. B. dziękuję. Pozdrawiam.
Wiesław, 60 lat

11.11.2013

Nie mam słów dla okazania wdzięczności za pomoc, jaką otrzymałam na tym portalu. Portal RZETELNY, PROFESJONALNY i stworzony przez UCZCIWYCH ludzi i "dla" ludzi (nie tylko dla pieniędzy). Skorzystałam dwukrotnie z portalu ePorady24.pl w dwóch różnych sprawach. I dwukrotnie udało mi się załatwić swoje sprawy z korzyścią dla siebie i z możliwością wyegzekwowania swoich praw i należności. Prowadząca moje sprawy Pani IZABELA NOWACKA-MARZEION była osobą cierpliwą, rzeczową i odpowiadała szybko, w sposób wyczerpujący i jasny na każde moje drobne pytanie. A było ich naprawdę niemało. Poleciłabym każdemu skorzystanie z pomocy portalu ePorady24.pl. BARDZO DZIĘKUJĘ za wszystko.
Maria, psycholog, 46 lat

10.11.2013

Skorzystałam z portalu. Pani Monika Cieszyńska odpowiedziała szybko i wnikliwie. Polecam.
Joanna

08.11.2013

Dziękuję bardzo za porady, które uzyskałam u Państwa, a w szczególności Panu Januszowi Polanowskiemu, który skutecznie doradził mi podjecie właściwej decyzji oraz za życzliwe dążenie dania wyczerpującej odpowiedzi, polecam wszystkim niezdecydowanym.
Kasia

08.11.2013

W maju korzystałem z usług firmy ePorady24.pl. Pani Prawnik udzieliła mi wyczerpującej porady, postąpiłem dokładnie tak,jak doradziła specjalistka i to był przysłowiowy "strzał w dziesiątkę", dziś moje problemy prawie nie istnieją. Bardzo dziękuję i polecam. Firma działa szybko i profesjonalnie. Na pewno skorzystam ponownie, jeżeli zajdzie taka potrzeba. Pozdrawiam.
Ryszard, 50 lat

Opinie naszych Klientów ››

Zadane pytania:

 • 0
 • 3
 • 2
 • 0
 • 7
 • 5
 • 8
wizytówka