ePorady24 – Indywidualne Porady Prawne

Specjaliści z konkretnych
dziedzin prawa

1. Opis sprawy i pytania do prawnika

Zadanie pytania do niczego nie zobowiązuje!  /  Pracujemy 7 dni w tygodniu

2. Dane kontaktowe

Imię:

E-mail:

Telefon:

Numer telefonu pozwoli na kontakt
w przypadku podania nieprawidłowego emaila.
Otrzymasz SMS o wycenie i przygotowaniu
głównej odpowiedzi, a także w przypadku
problemów technicznych. Wiele razy podany
numer pomógł szybciej rozwiązać problem.

  Wycenę otrzymasz do 1 godziny
* W dni robocze w godzinach od 7 do 20.
* W weekendy i święta do 4 godzin.

 • Bogusław NowakowskiNastępny prawnik

  Bogusław Nowakowski

  Absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu im. Mikołaja Kopernika w Toruniu, radca prawny od 1993 r., redaktor merytoryczny periodyku „Teczka spółki z o.o.”, autor wielu publikacji i właściciel kancelarii prawnej. Specjalizuje się głównie w prawie handlowym

 • Tomasz KrupińskiNastępny prawnik

  Tomasz Krupiński

  Administrator portalu ePorady24, radca prawny z 7-letnim doświadczeniem, magister prawa, absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Specjalizuje się w prawie nieruchomości i prawie lokalowym

 • Eliza RumowskaNastępny prawnik

  Eliza Rumowska

  Administrator portalu ePorady24, absolwentka Wydziału Prawa Uniwersytetu Warszawskiego prawniczka. Specjalizuje się w prawie cywilnym, zwłaszcza w prawie konsumenckim (reklamacje, gwarancje itp.). Z serwisem ePorady24 związana od początku…

 • Hanna ŻurowskaNastępny prawnik

  Hanna Żurowska

  Radca prawny od 1994 r., mediator, absolwentka Wydziału Prawa i Administracji UMK w Toruniu. Udziela porad prawnych z zakresu prawa autorskiego i nowych technologii. Zajmuje się sporządzaniem regulaminów sprzedaży przez internet…

 • Jakub BonowiczNastępny prawnik

  Jakub Bonowicz

  Radca prawny i pracownik naukowy Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego. Łączy zainteresowania teoretyczne i przygotowywanie rozprawy doktorskiej z pracą prawnika–praktyka. W kręgu jego zainteresowań pozostają…

 • Wioletta DylNastępny prawnik

  Wioletta Dyl

  Radca prawny, absolwentka prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Wrocławskiego. Udziela porad prawnych z zakresu prawa autorskiego, nowych technologii, ochrony danych osobowych, a także prawa konkurencji, podatkowego

 • Aleksander SłyszNastępny prawnik

  Aleksander Słysz

  Magister prawa, absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego, od 2010 r. wykwalifikowany doradca podatkowy (nr 11484). Doktorant na Wydziale Prawa i Administracji Krakowskiej Akademii im. A. Frycza Modrzewskiego…

 • Pozostali prawnicyNastępny prawnik

  Zespół ePorady24

  Zobacz opisy pozostałych prawników…

Gwarancja satysfakcji
Zobacz szczegóły ›

Prawie 50 tysięcy
zrealizowanych zleceń ›

Pytania dodatkowe (do zakresu)
bez żadnych ograniczeń ›

 • Masz niecodzienne pytanie prawne? Nasz zespół tworzy sztab specjalistów: doświadczeni prawnicy, radcy prawni, doradcy podatkowi, rzeczoznawcy i agenci celni, którzy nie tylko udzielą Ci wyczerpującej porady, ale w razie potrzeby będą reprezentować Cię w sądzie.

 • Dajemy Ci 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy! Jeśli nie będziesz zadowolony z jakości otrzymanej porady – zwrócimy Ci 100% wpłaconej kwoty. Korzystając z naszych usług, nic nie ryzykujesz!

  Zobacz szczegóły
 • Boisz się, że porada może być zbyt zawiła lub niepełna? Nie martw się – po otrzymaniu porady możesz w nieograniczonym czasie zadawać nieograniczoną ilość nieodpłatnych pytań dodatkowych.

 • U nas zadanie pytania nic Cię nie kosztuje! Jeśli wycena porady nie będzie Cię satysfakcjonować – będziesz mógł bez konsekwencji zrezygnować z usługi.

 • Jeśli zależy Ci na błyskawicznej poradzie prawnej, to trafiłeś we właściwe miejsce. W typowych sprawach porad udzielamy do 24 godzin!

 • Porady prawne w naszym serwisie to przede wszystkim niezwykła wygoda – nie wychodzisz z domu, nie umawiasz się wcześniej z prawnikiem, a do tego masz stały dostęp do porady!

 • Masz krępujące pytanie? Wszedłeś w konflikt z prawem? Aby zadać pytanie, wystarczy, że podasz imię oraz e-mail. Prawnik, który udzieli Ci odpowiedzi, jest ponadto objęty bezwzględną tajemnicą powierzonych mu informacji – dzięki temu możesz być spokojny o poufność Waszej korespondencji.

 • Wydaje Ci się czasem, że prawnicy mówią obcym językiem? Nie u nas! W poradzie prawnej otrzymasz nie tylko cytaty z odpowiednich aktów prawnych, ale przede wszystkim ich jasną i zrozumiałą interpretację w odniesieniu do Twojej konkretnej sytuacji.

 • W przeciwieństwie do tradycyjnych kancelarii prawnych
  u nas otrzymasz poradę w formie pisemnej, gotową
  do wydrukowania – dzięki temu masz pewność, że nic nie
  umknie Twojej pamięci, a w razie potrzeby możesz podeprzeć
  się wydrukowaną poradą w ewentualnym sporze z innymi.


Opinie naszych Klientów:

« ‹ Poprzednie
| | | | | | | | ...
Następne › »
10.10.2015

Otrzymałam wyczerpującą odpowiedź. Dziękuję. Złożyłam odwołanie do ubezpieczyciela i czekam na wynik sprawy.

Z poważaniem

Danuta

10.10.2015

Serdecznie Państwu dziękuję!!! Porada prawnicza została udzielona profesjonalnie przez Prawnika. Jestem zadowolona i polecam Was wśród swoich znajomych. 

Dziękuje za miłe upominki

Danuta, emerytka, 64 lata

09.10.2015

Jestem w tym samym miejscu co przed zadaniem pytania. Sytuacja patowa to powinna być już przy ocenie pytania. Pozdrawiam.

Aleksander

03.10.2015

Jestem zadowolona z odpowiedzi na zadane pytania.

Danuta

03.10.2015

Są takie chwile, że potrzebujesz pomocy prawnej w sprawach, które są dla Ciebie niełatwe i trudne. Szukasz wtedy pomocy prawnej. Tak było w mojej sprawie. Znalazłem w intrenecie stronę eporady24.pl. Z umieszczonych tam opisów porad wywnioskowałem - mogą mi pomóc - opisałem moje potrzeby. Po paru chwilach otrzymałem powiadomienie, że pomogą mi. I tak po 24 godzinach miałem odpowiedź zawierającą fachową zawodową poradę i zapewnienie o dalszej pomocy w tej mojej sprawie.

Wiktor, emeryt

02.10.2015

Odpowiedź na moje pytanie była profesjonalna, wyczerpująca i poparta przepisami prawa. Moja sprawa jest jeszcze w toku, lecz dzięki Państwa poradzie, wiem co mam robić i czego mogę domagać się od gminy. Dodaliście mi Państwo otuchy i wiary w to, że gmina nie zabierze mi części mojej własnej działki (księga wieczysta) na drogę gminną. Wszystkim osobom potrzebującym pomocy prawnej polecam Waszą stronę EPORADY24.PL - porady prawne.

Dziękuję serdecznie

Ewa, emerytka, 61 lat

02.10.2015

Odpowiedź na zadane pytania była bardzo zadowalająca wykonana w właściwym terminie, polecam innym do korzystania z tych usług.

Kazimierz, emeryt, 71 lat

01.10.2015

Fachowa i szybka pomoc :) 

Dziękuję serdecznie

Anna

01.10.2015

Już nie pierwszy raz korzystam z usług i zawsze jestem bardzo zadowolona.

Polecam . Ja na pewno skorzystam jeszcze nie raz

Aneta, własna firma, 49 lat

30.09.2015

W skali do 5 daje państwu 5, bez komentarza.

Dziękuje i polecam wszystkim

Krystyna

30.09.2015

Nie należy chwalić dnia przed zachodem słońca, a z p. mec. Januszem Polanowskim jeszcze koresponduję. Na większość swych pytań i wątpliwości uzyskałem już jednak wyczerpującą i fachową odpowiedź. Miałem wprawdzie możliwość uzyskania porady prawnej w interesującej mnie sprawie gdzie indziej za ponad dwukrotnie niższe honorarium, cena wyliczona przez portal ePorady24 nie jest jednak wygórowana, odpowiedzi pisemne pozwalają zaś na spokojne i - w razie konieczności - wielokrotne zapoznanie się z opinią prawną, w dodatku bez konieczności wychodzenia z domu. Zwraca też uwagę wysoka kultura osobista pana mecenasa, co nie jest bynajmniej zjawiskiem powszechnym.

Zbigniew

29.09.2015

Otrzymałem wyczerpującą i jasną odpowiedź na zadane pytanie, nie musiałem zadawać kolejnych. Mimo wcześniejszych wątpliwości odnośnie usług on-line zdecydowanie polecam.

Adam, 32 lata

29.09.2015

Jestem zadowolony z odpowiedzi - zrozumiałe dla laika. Miałem tyko kłopoty z odszukaniem w internecie aktualnych ustaw z przepisami na które powoływano się w odpowiedzi. Przydałby się link do konkretnej ustawy aby szukający był pewny, że czyta aktualną wersję. Rozumiem, że może to być trudne bo: Ministerstwo Finansów nie zamieszcza aktualnych ustaw a Wam nie wypada dawać linki do innych podmiotów. 

Pozdrawiam

Tadeusz, inżynier, 70 lat

29.09.2015

Można liczyć na pełen profesjonalizm .W skali 1 do 10 na pewno 10.Dziekuje i polecam wszystkim.

Krystyna

28.09.2015

Pani Wioleta Biel w sposób profesjonalny udzieliła mnie porady z zakresu przepisów prawa podatkowego. Stanowisko wnioskodawcy we wniosku o wydanie interpretacji indywidualnej zostało merytorycznie przedstawione i udokumentowane. Jestem bardzo wdzięczna za okazaną pomoc.

Maria

26.09.2015

Odpowiedź szybka i wyczerpująca. Pełen profesjonalizm.

Wojciech

26.09.2015

Współpraca z p. Mecenas jest profesjonalna oraz spotyka się z natychmiastowym zrozumieniem zagadnienia, to usługi na najwyższym poziomie. 

Jan

25.09.2015

Udzielona odpowiedź jest pełna wyczerpująca i konkretna do zapytania. Osobiście jestem zadowolony i będę zawsze z tego korzystał. Podoba mi się bardzo szybkość działania i sprawne załatwienie sprawy co jest niezmiernie dzisiaj potrzebne Takie metody załatwiania potrzeb interesantów są dziś niezbędne.

Dziękuję

Czesław, handel, 58 lat

25.09.2015

Jestem zadowolona z otrzymanej odpowiedzi. Wiadomo, że urzędy podatkowe mają pełną dowolność w uznaniu, czy podatnik może liczyć na pozytywne rozpatrzenie jego wniosku. Cuda się zdarzają i skoro jest możliwość, to spróbuję.

Pozdrawiam i dziękuję Pani Wiolecie Biel

Wanda

24.09.2015

Szybka i profesjonalna porada. 

Gorąco polecam !

Józef

« ‹ Poprzednie
| | | | | | | | ...
Następne › »