Indywidualne Porady Prawne specjalistów

Odpowiadają Prawnicy
z dużym doświadczeniem

1. Opis sprawy i pytania do prawnika

Zadanie pytania do niczego nie zobowiązuje!  /  Pracujemy 7 dni w tygodniu

2. Dane kontaktowe

Imię:

E-mail:

Telefon:

Numer telefonu pozwoli na kontakt
w przypadku podania nieprawidłowego emaila.
Otrzymasz SMS o wycenie i przygotowaniu
głównej odpowiedzi, a także w przypadku
problemów technicznych. Wiele razy podany
numer pomógł szybciej rozwiązać problem.

  Wycenę otrzymasz do 1 godziny

 • Bogusław NowakowskiNastępny prawnik

  Bogusław Nowakowski

  Absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu im. Mikołaja Kopernika w Toruniu, radca prawny od 1993 r., redaktor merytoryczny periodyku „Teczka spółki z o.o.”, autor wielu publikacji i właściciel kancelarii prawnej. Specjalizuje się głównie w prawie handlowym

 • Tomasz KrupińskiNastępny prawnik

  Tomasz Krupiński

  Administrator portalu ePorady24, radca prawny z 7-letnim doświadczeniem, magister prawa, absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Specjalizuje się w prawie nieruchomości i prawie lokalowym

 • Eliza RumowskaNastępny prawnik

  Eliza Rumowska

  Administrator portalu ePorady24, absolwentka Wydziału Prawa Uniwersytetu Warszawskiego prawniczka. Specjalizuje się w prawie cywilnym, zwłaszcza w prawie konsumenckim (reklamacje, gwarancje itp.). Z serwisem ePorady24 związana od początku…

 • Hanna ŻurowskaNastępny prawnik

  Hanna Żurowska

  Radca prawny od 1994 r., mediator, absolwentka Wydziału Prawa i Administracji UMK w Toruniu. Udziela porad prawnych z zakresu prawa autorskiego i nowych technologii. Zajmuje się sporządzaniem regulaminów sprzedaży przez internet…

 • Jakub BonowiczNastępny prawnik

  Jakub Bonowicz

  Radca prawny i pracownik naukowy Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego. Łączy zainteresowania teoretyczne i przygotowywanie rozprawy doktorskiej z pracą prawnika–praktyka. W kręgu jego zainteresowań pozostają…

 • Wioletta DylNastępny prawnik

  Wioletta Dyl

  Radca prawny, absolwentka prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Wrocławskiego. Udziela porad prawnych z zakresu prawa autorskiego, nowych technologii, ochrony danych osobowych, a także prawa konkurencji, podatkowego

 • Aleksander SłyszNastępny prawnik

  Aleksander Słysz

  Magister prawa, absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego, od 2010 r. wykwalifikowany doradca podatkowy (nr 11484). Doktorant na Wydziale Prawa i Administracji Krakowskiej Akademii im. A. Frycza Modrzewskiego…

 • Pozostali prawnicyNastępny prawnik

  Zespół ePorady24

  Zobacz opisy pozostałych prawników…

Gwarancja satysfakcji
Zobacz szczegóły ›

Prawie 50 tysięcy
zrealizowanych zleceń ›

Pytania dodatkowe (do zakresu)
bez żadnych ograniczeń ›

 • Masz niecodzienne pytanie prawne? Nasz zespół tworzy sztab specjalistów: doświadczeni prawnicy, radcy prawni, doradcy podatkowi, rzeczoznawcy i agenci celni, którzy nie tylko udzielą Ci wyczerpującej porady, ale w razie potrzeby będą reprezentować Cię w sądzie.

 • Dajemy Ci 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy! Jeśli nie będziesz zadowolony z jakości otrzymanej porady – zwrócimy Ci 100% wpłaconej kwoty. Korzystając z naszych usług, nic nie ryzykujesz!

  Zobacz szczegóły
 • Boisz się, że porada może być zbyt zawiła lub niepełna? Nie martw się – po otrzymaniu porady możesz w nieograniczonym czasie zadawać nieograniczoną ilość nieodpłatnych pytań dodatkowych.

 • U nas zadanie pytania nic Cię nie kosztuje! Jeśli wycena porady nie będzie Cię satysfakcjonować – będziesz mógł bez konsekwencji zrezygnować z usługi.

 • Jeśli zależy Ci na błyskawicznej poradzie prawnej, to trafiłeś we właściwe miejsce. W typowych sprawach porad udzielamy do 24 godzin!

 • Porady prawne w naszym serwisie to przede wszystkim niezwykła wygoda – nie wychodzisz z domu, nie umawiasz się wcześniej z prawnikiem, a do tego masz stały dostęp do porady!

 • Masz krępujące pytanie? Wszedłeś w konflikt z prawem? Aby zadać pytanie, wystarczy, że podasz imię oraz e-mail. Prawnik, który udzieli Ci odpowiedzi, jest ponadto objęty bezwzględną tajemnicą powierzonych mu informacji – dzięki temu możesz być spokojny o poufność Waszej korespondencji.

 • Wydaje Ci się czasem, że prawnicy mówią obcym językiem? Nie u nas! W poradzie prawnej otrzymasz nie tylko cytaty z odpowiednich aktów prawnych, ale przede wszystkim ich jasną i zrozumiałą interpretację w odniesieniu do Twojej konkretnej sytuacji.

 • W przeciwieństwie do tradycyjnych kancelarii prawnych
  u nas otrzymasz poradę w formie pisemnej, gotową
  do wydrukowania – dzięki temu masz pewność, że nic nie
  umknie Twojej pamięci, a w razie potrzeby możesz podeprzeć
  się wydrukowaną poradą w ewentualnym sporze z innymi.


Opinie naszych Klientów:

« ‹ Poprzednie
| | | | | | | | ...
Następne › »
20.06.2015

Odpowiedź nadeszła szybko, poparta przepisami prawa.

Ewa

19.06.2015

Szybka i fachowa porada "bez wychodzenia z domu" możliwość zadania dodatkowych pytań, cena idealna , żadnych dodatkowych kosztów związanych z dojazdem itp. i przede wszystkim oszczędność czasu. Bede korzystać zawsze gdy zajdzie taka potrzeba.

Aleksandra, księgowa, 41 lat

18.06.2015

Od około roku korzystam z pomocy prawnej serwisu eporady24. Autorem wszystkich moich pism procesowych jest pan Janusz Polanowski, prawnik posiadający dużą wiedzę i praktykę. Jego pisma profesjonalne, błyskotliwe, i co najważniejsze skuteczne. W mojej sprawie o podział majątku po rozwodzie przełożyły się pozytywnie na werdykt sędzi. Ponadto, szybkie, wyczerpujące odpowiedzi, i to wszystko bez wychodzenia z domu. Gorąco polecam.

Andrzej, projektant, 63 lata

18.06.2015

Odpowiedź na zadane pytanie została udzielona bardzo szybko i w sposób wyczerpujący.

Polecam

Wojciech

17.06.2015

Po uzyskaniu odpowiedzi dalej nie wiem czy mi się należy zasiłek czy nie, nawet po odwołaniu się do sądu czy mam sprawę wygraną czy nie jestem trochę zawiedziona uzyskaną odpowiedzią spodziewałam się konkretów.

Lidia

17.06.2015

Odpowiedź na zadane pytanie została udzielona bardzo szybko i profesjonalnie.

Hanna, inżynier na emeryturze, 72 lata

17.06.2015

Moja opinia o uzyskanej poradzie, oraz sporządzonym piśmie może być jedynie bardzo pozytywna! Nie znam wyniku sporu w Sądzie Okręgowym, ale sam opinia, że może być różnie napawa mnie optymizmem w dalszych działaniach. Bardzo dziękuję Pani Izabeli Nowackiej-Marzeion za okazaną bardzo profesjonalną pomoc.

Pozdrawiam

Jan, przedsiębiorca, 51 lat

16.06.2015

Pani Anna jest po prostu niesamowita. Dziękuje raz jeszcze za Pani nieoceniony wkład i ciężka prace. Pozdrawiam serdecznie.

Paweł, analityk, 28 lat

15.06.2015

Bardzo szybka i profesjonalna odpowiedź w dodatku za niewielkie pieniądze. Jestem bardzo zadowolona. Dziękuję.

Dorota, 31 lat

14.06.2015

Bardzo dziękuję za pomoc w rozwiązaniu problemu. Dzięki poradom serwisu umocniłam się w przekonaniu o swojej racji. Pomoc fachowa i satysfakcjonująca, no i wygrałam. Chociaż trudniej się teraz pracuje, bo pamięć mam, niestety, dobrą.

Pozdrawiam

Dorota, nauczyciel, 57 lat

12.06.2015

Fantastyczni prawnicy. Nigdy w życiu nie umiałabym napisać pisma tak jak to zrobiła Pani Rumowska. Polecę każdemu tę kancelarię. Przestałam się tak bać problemu przynajmniej - nie taki diabeł straszny jak człowiek sam to widzi. Jeśli ktokolwiek nie próbuje bronić się z pomocą oszustwa lub przestępstwa to każda sytuacja może być wyjaśniona lub przynajmniej złagodzona.

Helena, emerytka, 65 lat

12.06.2015

Bardzo dziękuję za błyskawiczną odpowiedź. Jestem spokojna jeśli chodzi o moje zachowanie wobec pracodawcy a i on zapewne nie będzie miał żadnych obiekcji wobec mojej przyszłości w zakładzie.

Ewa, nauczyciel, 52 lata

12.06.2015

Jak zwykle szybka i dyskretna pomoc z Państwa strony.

Agata, 40 lat

11.06.2015

W pełni satysfakcjonująca odpowiedź, zawierająca wyczerpująco opisane zagadnienia zadanego pytania/tematu.

Bardzo dziękuję

Grzegorz

11.06.2015

Witam. Bardzo polecam portal EPORADY24. Znakomita kadra prawnicza, błyskawiczne działanie i zdumiewająca sumienność i rzetelność pracowników, no i dostępne ceny dla klientów.

Polecam i Pozdrawiam

Rafał, 34 lata

11.06.2015

Szybko, fachowo, rzetelnie. Nie ukrywam mogłoby być taniej. Serdecznie polecam.

Pozdrawiam

Leszek

10.06.2015

Zupełnie przypadkowo natrafiłam na stronę ePorady24 właśnie w momencie dla mnie ważnym. I ku mojemu zdziwieniu mimo to, że była to niedziela odezwał się Pan Marek Gola. Po wycenie porady za niewielką kwotę w poniedziałek otrzymałam wskazówki jak mam postąpić w mojej sprawie. I w następnych dniach też Pan M. Gola napisał udzielając mi kilku rad. Moja sprawa nie jest zakończona, nadal jest w załatwianiu, ale jak będę potrzebowała pomocy to wiem gdzie mogę się zwrócić. Niestety gdybym chciała skorzystać z porady w kancelarii to opłaty są b. wysokie, a czas na wypowiedzenie się krótki i ma się wrażenie, że prawnik bardzo się spieszy. Dziękuje i polecam skorzystać z tej formy pomocy. Na pewno będziecie Państwo zadowoleni.

Sabina, pracownik administracji

10.06.2015

Dzień dobry! Ponieważ korzystam już trzeci raz z usług EPORADY24 świadczy to o profesjonalności prawników i dużej pomocy dla klientów zagubionych w prawnych zagadnieniach. Bardzo dogodne jest zadawanie dodatkowych pytań które są bardzo pomocne w zrozumieniu trudnych prawniczych sformułowań. Dziękuję bardzo.

Marek

09.06.2015

Bardzo dziękuję Panu Piotrowi Gelińskiemu za pomoc w dość trudnej sprawie - profesjonalne zredagowanie pisma. Dziękuję także za cenne wskazówki, które pomogły wykonać wszystkie czynności wymagane przy wysyłaniu tego dokumentu oraz za podanie sygnatur orzeczeń w podobnych sprawach. Doceniam wiedzę i profesjonalizm Pana Doradcy.

Maria

09.06.2015

Wysyłając zapytanie nie spodziewałam się tak rzetelnego i profesjonalnego podejścia. Zachęcam wszystkie osoby które potrzebują pomocy prawnej do skorzystania z usług eporady24.pl

Anna

« ‹ Poprzednie
| | | | | | | | ...
Następne › »