ePorady24 – Indywidualne Porady Prawne

Specjaliści z konkretnych
dziedzin prawa

1. Opis sprawy i pytania do prawnika

Zadanie pytania do niczego nie zobowiązuje!  /  Pracujemy 7 dni w tygodniu

2. Dane kontaktowe

Imię:

E-mail:

Telefon:

Numer telefonu pozwoli na kontakt
w przypadku podania nieprawidłowego emaila.
Otrzymasz SMS o wycenie i przygotowaniu
głównej odpowiedzi, a także w przypadku
problemów technicznych. Wiele razy podany
numer pomógł szybciej rozwiązać problem.

  Wycenę otrzymasz do 1 godziny
* W dni robocze w godzinach od 7 do 20.
* W weekendy i święta do 4 godzin.

 • Bogusław NowakowskiNastępny prawnik

  Bogusław Nowakowski

  Absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu im. Mikołaja Kopernika w Toruniu, radca prawny od 1993 r., redaktor merytoryczny periodyku „Teczka spółki z o.o.”, autor wielu publikacji i właściciel kancelarii prawnej. Specjalizuje się głównie w prawie handlowym

 • Tomasz KrupińskiNastępny prawnik

  Tomasz Krupiński

  Administrator portalu ePorady24, radca prawny z 7-letnim doświadczeniem, magister prawa, absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Specjalizuje się w prawie nieruchomości i prawie lokalowym

 • Eliza RumowskaNastępny prawnik

  Eliza Rumowska

  Administrator portalu ePorady24, absolwentka Wydziału Prawa Uniwersytetu Warszawskiego prawniczka. Specjalizuje się w prawie cywilnym, zwłaszcza w prawie konsumenckim (reklamacje, gwarancje itp.). Z serwisem ePorady24 związana od początku…

 • Hanna ŻurowskaNastępny prawnik

  Hanna Żurowska

  Radca prawny od 1994 r., mediator, absolwentka Wydziału Prawa i Administracji UMK w Toruniu. Udziela porad prawnych z zakresu prawa autorskiego i nowych technologii. Zajmuje się sporządzaniem regulaminów sprzedaży przez internet…

 • Jakub BonowiczNastępny prawnik

  Jakub Bonowicz

  Radca prawny i pracownik naukowy Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego. Łączy zainteresowania teoretyczne i przygotowywanie rozprawy doktorskiej z pracą prawnika–praktyka. W kręgu jego zainteresowań pozostają…

 • Wioletta DylNastępny prawnik

  Wioletta Dyl

  Radca prawny, absolwentka prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Wrocławskiego. Udziela porad prawnych z zakresu prawa autorskiego, nowych technologii, ochrony danych osobowych, a także prawa konkurencji, podatkowego

 • Aleksander SłyszNastępny prawnik

  Aleksander Słysz

  Magister prawa, absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego, od 2010 r. wykwalifikowany doradca podatkowy (nr 11484). Doktorant na Wydziale Prawa i Administracji Krakowskiej Akademii im. A. Frycza Modrzewskiego…

 • Pozostali prawnicyNastępny prawnik

  Zespół ePorady24

  Zobacz opisy pozostałych prawników…

Gwarancja satysfakcji
Zobacz szczegóły ›

Prawie 50 tysięcy
zrealizowanych zleceń ›

Pytania dodatkowe (do zakresu)
bez żadnych ograniczeń ›

 • Masz niecodzienne pytanie prawne? Nasz zespół tworzy sztab specjalistów: doświadczeni prawnicy, radcy prawni, doradcy podatkowi, rzeczoznawcy i agenci celni, którzy nie tylko udzielą Ci wyczerpującej porady, ale w razie potrzeby będą reprezentować Cię w sądzie.

 • Dajemy Ci 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy! Jeśli nie będziesz zadowolony z jakości otrzymanej porady – zwrócimy Ci 100% wpłaconej kwoty. Korzystając z naszych usług, nic nie ryzykujesz!

  Zobacz szczegóły
 • Boisz się, że porada może być zbyt zawiła lub niepełna? Nie martw się – po otrzymaniu porady możesz w nieograniczonym czasie zadawać nieograniczoną ilość nieodpłatnych pytań dodatkowych.

 • U nas zadanie pytania nic Cię nie kosztuje! Jeśli wycena porady nie będzie Cię satysfakcjonować – będziesz mógł bez konsekwencji zrezygnować z usługi.

 • Jeśli zależy Ci na błyskawicznej poradzie prawnej, to trafiłeś we właściwe miejsce. W typowych sprawach porad udzielamy do 24 godzin!

 • Porady prawne w naszym serwisie to przede wszystkim niezwykła wygoda – nie wychodzisz z domu, nie umawiasz się wcześniej z prawnikiem, a do tego masz stały dostęp do porady!

 • Masz krępujące pytanie? Wszedłeś w konflikt z prawem? Aby zadać pytanie, wystarczy, że podasz imię oraz e-mail. Prawnik, który udzieli Ci odpowiedzi, jest ponadto objęty bezwzględną tajemnicą powierzonych mu informacji – dzięki temu możesz być spokojny o poufność Waszej korespondencji.

 • Wydaje Ci się czasem, że prawnicy mówią obcym językiem? Nie u nas! W poradzie prawnej otrzymasz nie tylko cytaty z odpowiednich aktów prawnych, ale przede wszystkim ich jasną i zrozumiałą interpretację w odniesieniu do Twojej konkretnej sytuacji.

 • W przeciwieństwie do tradycyjnych kancelarii prawnych
  u nas otrzymasz poradę w formie pisemnej, gotową
  do wydrukowania – dzięki temu masz pewność, że nic nie
  umknie Twojej pamięci, a w razie potrzeby możesz podeprzeć
  się wydrukowaną poradą w ewentualnym sporze z innymi.


Opinie naszych Klientów:

« ‹ Poprzednie
| | | | | | | | ...
Następne › »
13.09.2015

Dziękuję bardzo obszerna i rzeczowa odpowiedz, Pan Marek Gola to profesjonalista.

Izabella, inżynier architekt

12.09.2015

Porada przydatna, skorzystałem. Opinia wystawiona szybko. Bardzo sprawna obsługa.

Józef, inżynier budownictwa, 55 lat

12.09.2015

Bardzo szybko - co miało znaczenie i w sposób zrozumiały.

Stanisław, przedsiębiorca, 56 lat

12.09.2015

Dziękuję Państwu za udzieloną poradę, dzięki której w szybki i skuteczny sposób uporałam się z nowym i trudnym dla mnie problemem. Państwa porady okazały się bardzo konkretne, udzielone szybko, w przystępny sposób a jednocześnie niezwykle profesjonalnie. Dla mnie na wysokim poziomie znajomości tematu.

Z poważaniem

Irena, nauczycielka, 52 lata

12.09.2015

Rzetelna firma, kompetentni ludzie. Ceny za usługę - na poziomie. Polecam każdemu, kto potrzebuje pomocy prawnej.

Sylwia, 37 lat

12.09.2015

Odpowiedź na moje pytanie wyczerpująca i przydatna, omawiająca szczegółowo temat. Chciałam upewnić się czy dobrze zinterpretowałam przepisy dot. odliczania podatku VAT.

Stanisława

12.09.2015

Bardzo dziękuję za udzielenie fachowej porady, która rozwiała moje wątpliwości. Polecam korzystanie z portalu eporady24. Odpowiedzi konkretne i na temat. Jeżeli będę potrzebowała porad na pewno zwrócę się ponownie .

Alina

11.09.2015

Dziękuję za rzeczową, szczegółową, a przy tym szybką poradę. W rzeczy samej, skorzystałem również z możliwości zadania pytań uzupełniających bez konieczności uiszczania dodatkowych opłat. Również i na te otrzymałem satysfakcjonujące mnie odpowiedzi. Usługa warta jest polecania. Dodam, że moja sprawę interpretował Pan Krupiński.

Michał, 33 lata

11.09.2015

Bardzo dziękuję za udzielenie fachowej porady, która rozwiała moje wątpliwości, biorąc pod uwagę różne sprzeczne ze sobą opinie prawników w mojej sprawie. Uzyskałam rzetelną odpowiedź na moje pytania.

Dziękuje

Zofia, ekonomista

11.09.2015

Do tej pory nie korzystałem z tego typu porad. Żyjemy w dziwnym świecie, gdzie ludzie mimo iż rozumne to w rzeczywistości mało to ma z tym wspólnego. Porada prawna jak najbardziej prawnie poprawna. Problemy są na każdym kroku, także miejmy nadzieje, że nie będę musiał skupiać się na nich tylko spokojnie żyć.

Pozdrawiam wszystkich pływających w przepisach

Bartłomiej

10.09.2015

Na zadane pytanie otrzymałem profesjonalną i wyczerpującą odpowiedź która mnie satysfakcjonowała .Bez dodatkowych opłat otrzymałem również wyjaśnienie na dodatkowe pytania. Polecam korzystanie z portalu eporady24 jako profesjonalnego serwisu. Ja w przyszłości na pewno będę korzystał.

Bogusław, inżynier, 65 lat

05.09.2015

Fachowość i serdeczność w udzielaniu porad -przelewana na bardzo znacząca pomoc ludziom, którzy tej pomocy potrzebują. Szczegółowość porady - dokładna i precyzyjna ,dopasowana do potrzeb. Porady bardzo czytelne ,czas reakcji niezwykle szybki. Wspaniała pomoc w skomplikowanych sytuacjach prawnych. Bardzo duża znacząca możliwość uzupełniania opinii - poprzez pytania dodatkowe. Z wyrazami szacunku noemi z itali .

Z wyrazami szacunku

Noemi z Italii, 50 lat

05.09.2015

Świetny serwis, odpowiedzi konkretne i poparte podstawą prawną nie ma trudności z dodatkowym wyjaśnieniem niezrozumiałych dla pytającego kwestii prawnych szczerze polecam.

Ryszard

03.09.2015

Szybko i wyczerpująco. Bez ruszania się z domu.

Zbigniew

03.09.2015

Dziękuję za jasne i rzeczowe odpowiedzi na moje pytanie oraz za możliwość zadawania pytań dodatkowych.

Jola

02.09.2015

Szybko, konkretnie i na temat. 

Gorąco i serdecznie polecam

Błażej, pośrednik, 22 lata

02.09.2015

Dziękuję za współpracę, jestem zadowolony szczególnie z możliwości zadawania pytań uzupełniających co pozwala w wyczerpujący sposób poznać podstawy prawne interesującej nas sprawy.

Wojciech, inżynier budownictwa, 52 lata

31.08.2015

Uprzejmie dziękuję za obszerną i wyczerpującą odpowiedź. Jestem przekonana że dzięki fachowej pomocy będę mogła doprowadzić moją sprawę do pozytywnego końca.

Z wyrazami szacunku

Wiesława

30.08.2015

Dziękuję za rzeczowe, fachowe i komunikatywne porady oraz możliwość dyskusji o problemie.

Lucyna, 62 lata

28.08.2015

 Bardzo dziękuję za szczegółowe wyjaśnienie mojego pytania i cieszę się, że bez wychodzenia z domu można uzyskać rzetelną opinię prawną.

Jeszcze raz dziękuję

Maja

« ‹ Poprzednie
| | | | | | | | ...
Następne › »