Indywidualne Porady Prawne specjalistów

Odpowiadają Prawnicy
z dużym doświadczeniem

1. Tytuł pytania
2. Treść pytania

Zadanie pytania do niczego nie zobowiązuje!  /  Pracujemy 7 dni w tygodniu

Załącznik 1:
+ Dodaj następny załącznik
3. Dane kontaktowe

Imię:

E-mail:

Telefon:

Do wysyłki SMS-ów o gotowej wycenie
i przygotowaniu głównej odpowiedzi.
(Tylko polscy operatorzy komórkowi)

Wycenę otrzymasz do 1 godziny * W dni robocze w godzinach od 7 do 20.
* W weekendy i święta do 4 godzin.

 • Bogusław NowakowskiNastępny prawnik

  Bogusław Nowakowski

  Absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu im. Mikołaja Kopernika w Toruniu, radca prawny od 1993 r., redaktor merytoryczny periodyku „Teczka spółki z o.o.”, autor wielu publikacji i właściciel kancelarii prawnej. Specjalizuje się głównie w prawie handlowym

 • Tomasz KrupińskiNastępny prawnik

  Tomasz Krupiński

  Administrator portalu ePorady24, radca prawny z 7-letnim doświadczeniem, magister prawa, absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Specjalizuje się w prawie nieruchomości i prawie lokalowym

 • Eliza Rumowska<Następny prawnik

  Eliza Rumowska

  Administrator portalu ePorady24, absolwentka Wydziału Prawa Uniwersytetu Warszawskiego prawniczka. Specjalizuje się w prawie cywilnym, zwłaszcza w prawie konsumenckim (reklamacje, gwarancje itp.). Z serwisem ePorady24 związana od początku…

 • Hanna ŻurowskaNastępny prawnik

  Hanna Żurowska

  Radca prawny od 1994 r., mediator, absolwentka Wydziału Prawa i Administracji UMK w Toruniu. Udziela porad prawnych z zakresu prawa autorskiego i nowych technologii. Zajmuje się sporządzaniem regulaminów sprzedaży przez internet…

 • Jakub BonowiczNastępny prawnik

  Jakub Bonowicz

  Radca prawny i pracownik naukowy Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego. Łączy zainteresowania teoretyczne i przygotowywanie rozprawy doktorskiej z pracą prawnika–praktyka. W kręgu jego zainteresowań pozostają…

 • Wioletta DylNastępny prawnik

  Wioletta Dyl

  Radca prawny, absolwentka prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Wrocławskiego. Udziela porad prawnych z zakresu prawa autorskiego, nowych technologii, ochrony danych osobowych, a także prawa konkurencji, podatkowego

 • Aleksander SłyszNastępny prawnik

  Aleksander Słysz

  Magister prawa, absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego, od 2010 r. wykwalifikowany doradca podatkowy (nr 11484). Doktorant na Wydziale Prawa i Administracji Krakowskiej Akademii im. A. Frycza Modrzewskiego…

 • Pozostali prawnicyNastępny prawnik

  Zespół ePorady24

  Zobacz opisy pozostałych prawników…

 • Dajemy Ci 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy! Jeśli nie będziesz zadowolony z jakości otrzymanej porady – zwrócimy Ci 100% wpłaconej kwoty. Korzystając z naszych usług, nic nie ryzykujesz!

  Zobacz szczegóły
 • Boisz się, że porada może być zbyt zawiła lub niepełna? Nie martw się – po otrzymaniu porady możesz w nieograniczonym czasie zadawać nieograniczoną ilość nieodpłatnych pytań dodatkowych.

 • U nas zadanie pytania nic Cię nie kosztuje! Jeśli wycena porady nie będzie Cię satysfakcjonować – będziesz mógł bez konsekwencji zrezygnować z usługi.

 • Jeśli zależy Ci na błyskawicznej poradzie prawnej, to trafiłeś we właściwe miejsce. W typowych sprawach porad udzielamy do 24 godzin!

 • Masz niecodzienne pytanie prawne? Nasz zespół tworzy sztab specjalistów: doświadczeni prawnicy, radcy prawni, doradcy podatkowi, rzeczoznawcy i agenci celni, którzy nie tylko udzielą Ci wyczerpującej porady, ale w razie potrzeby będą reprezentować Cię w sądzie.

 • Porady prawne w naszym serwisie to przede wszystkim niezwykła wygoda – nie wychodzisz z domu, nie umawiasz się wcześniej z prawnikiem, a do tego masz stały dostęp do porady!

 • Masz krępujące pytanie? Wszedłeś w konflikt z prawem? Aby zadać pytanie, wystarczy, że podasz imię oraz e-mail. Prawnik, który udzieli Ci odpowiedzi, jest ponadto objęty bezwzględną tajemnicą powierzonych mu informacji – dzięki temu możesz być spokojny o poufność Waszej korespondencji.

 • Wydaje Ci się czasem, że prawnicy mówią obcym językiem? Nie u nas! W poradzie prawnej otrzymasz nie tylko cytaty z odpowiednich aktów prawnych, ale przede wszystkim ich jasną i zrozumiałą interpretację w odniesieniu do Twojej konkretnej sytuacji.

 • W przeciwieństwie do tradycyjnych kancelarii prawnych
  u nas otrzymasz poradę w formie pisemnej, gotową
  do wydrukowania – dzięki temu masz pewność, że nic nie
  umknie Twojej pamięci, a w razie potrzeby możesz podeprzeć
  się wydrukowaną poradą w ewentualnym sporze z innymi.


Opinie naszych Klientów:

« ‹ Poprzednie
| | | | | | | | | |
Następne › »
12.11.2013

Jestem pozytywnie zaskoczony merytorycznym poziomem uzyskanej porady. Przyznaję, że spodziewałem się jakichś ogólników, a otrzymałem profesjonalną odpowiedź na moje pytanie. Poza tym miłą rzeczą jest możliwość negocjowania ceny porady prawnej! Dziękuję i życzę Państwu dalszego rozwoju serwisu. Pozdrawiam.
Tomek, pracownik biurowy, 41 lat

12.11.2013

Dziękuję za kompetentną, zaangażowaną pomoc. Wskazówki przekazane wykorzystałam w praktyce – okazały się przydatne.
Anna, księgowa, 30 lat

11.11.2013

Bardzo wysoko oceniam działanie ePorad24. Dzięki otrzymanym informacjom, wygrałem b. ważną sprawę w sądzie.Bardzo wysoki profesjonalizm. B. dziękuję. Pozdrawiam.
Wiesław, 60 lat

11.11.2013

Nie mam słów dla okazania wdzięczności za pomoc, jaką otrzymałam na tym portalu. Portal RZETELNY, PROFESJONALNY i stworzony przez UCZCIWYCH ludzi i "dla" ludzi (nie tylko dla pieniędzy). Skorzystałam dwukrotnie z portalu ePorady24.pl w dwóch różnych sprawach. I dwukrotnie udało mi się załatwić swoje sprawy z korzyścią dla siebie i z możliwością wyegzekwowania swoich praw i należności. Prowadząca moje sprawy Pani IZABELA NOWACKA-MARZEION była osobą cierpliwą, rzeczową i odpowiadała szybko, w sposób wyczerpujący i jasny na każde moje drobne pytanie. A było ich naprawdę niemało. Poleciłabym każdemu skorzystanie z pomocy portalu ePorady24.pl. BARDZO DZIĘKUJĘ za wszystko.
Maria, psycholog, 46 lat

10.11.2013

Skorzystałam z portalu. Pani Monika Cieszyńska odpowiedziała szybko i wnikliwie. Polecam.
Joanna

08.11.2013

Dziękuję bardzo za porady, które uzyskałam u Państwa, a w szczególności Panu Januszowi Polanowskiemu, który skutecznie doradził mi podjecie właściwej decyzji oraz za życzliwe dążenie dania wyczerpującej odpowiedzi, polecam wszystkim niezdecydowanym.
Kasia

08.11.2013

W maju korzystałem z usług firmy ePorady24.pl. Pani Prawnik udzieliła mi wyczerpującej porady, postąpiłem dokładnie tak,jak doradziła specjalistka i to był przysłowiowy "strzał w dziesiątkę", dziś moje problemy prawie nie istnieją. Bardzo dziękuję i polecam. Firma działa szybko i profesjonalnie. Na pewno skorzystam ponownie, jeżeli zajdzie taka potrzeba. Pozdrawiam.
Ryszard, 50 lat

06.11.2013

Pan adwokat Tomasz Wójt jest bardzo kompetentną osobą. Udzielił mi odpowiedzi i informacji na wszystkie zadane pytania. Informacje były podane w sposób przejrzysty, dostępny, jak również obiektywny. Nie musiałam czekać długo na odpowiedzi, jestem bardzo zadowolona z usług Pana adwokata. Polecam.
Maja, 28 lat

06.11.2013

Witam! Odpowiedź na moje pytanie w pełni satysfakcjonująca, dała mi pełniejszą orientację co do możliwości rozwiązania problemu.Pozdrawiam.
Leszek, 56 lat

04.11.2013

Uważam, że w dzisiejszych, "zaganianych" czasach jest rzeczą znakomitą, że można korespondować z prawnikiem – specjalistą w potrzebnym zakresie w taki sposób, jak to Państwo zorganizowaliście. Dzięki możliwości zadawania pytań dodatkowych osoba, niebędąca prawnikiem, może stopniowo wyjaśniać swoje problemy – bez dodatkowych kosztów – po przemyśleniu wcześniejszej porady. W przypadku "jednorazowej" wizyty u prawnika nie byłoby to możliwe, a i koszt zapewne byłby wyższy. Przy pomocy Pana Bogusława Nowakowskiego przeprowadziliśmy bardzo dla nas – nieprofesjonalistów – skomplikowany proces zmian w naszej Spółce. Kolejne odpowiedzi otrzymywaliśmy naprawdę bardzo szybko, i zawierały one dokładnie takie informacje, jakie były nam potrzebne. Naprawdę uważam, że takie działanie to profesjonalizm w najwyższym stopniu. Dziękuję bardzo.
Ewa, inżynier telekomunikacji, 65 lat

04.11.2013

Ogromne słowa uznania dla Pani Mecenas Anny Sochaj-Majewskiej. Profesjonalna i rzetelna odpowiedź. Bardzo szczegółowo rozpisana, przyznam, że więcej pytań dodatkowych nie mogłem mieć.Pozdrawiam i życzę wielu sukcesów !!!
Michał, 32 lata

04.11.2013

Ponownie ogromne słowa uznania dla Pana Marka Goli.Profesjonalne podejście do tematu.Pozdrawiam, Michał – stały klient.
Michał, 32 lata

04.11.2013

Ogromne słowa uznania dla Pana Janusza Polanowskiego. Profesjonalne podejście do przedstawionego problemu.Miły kontakt, cierpliwość i wyrozumiałość... POLECAM KAŻDEMU !!!
Michał, 32 lata

03.11.2013

Bardzo wygodny sposób na uzyskanie pomocy prawnej. Mimo ze trafiłem na e-porady24 w piątek wieczorem, w sobotę rano miałem już odpowiedz na zadane pytania. Odpowiedzi wyczerpujące i zrozumiałe. Na razie jestem z nich zadowolony, i pozostaje mi tylko podziękować.
Janek

25.10.2013

Kolejny raz przekonałem się o solidności i fachowości eporady24. Uzyskałem odpowiedzi na wszystkie zadane pytania w sposób wyczerpujący co bardzo ułatwiło mi prowadzenie sprawy.

24.10.2013

Szybka, kompetentna odpowiedz. Wyjasniono przejrzyście moje wątpliwości. Mec. Nowakowskiemu bardzo dziekuje.

23.10.2013

Udzielono mi wyczerpujacej odpowiedzi polecam

21.10.2013

Na szczęście nie potrzebuje częstych porad Prawnych, ale jeśli jest taka potrzeba to korzystam z tego portalu. Nigdy się nie zawiodłem. I tym razem odpowiedź była pełna na moje pytanie i szybka odpowiedź na pytania dodatkowe.

19.10.2013

Rzetelna odpowiedź, szybkość oraz zrozumiały język. Udzielanie odpowiedzi na dodatkowe pytanie również w jak najlepszym tonie.

19.10.2013

Sprawnie, szybko, bezproblemowo, a przede wszystkim bardzo fachowo, inaczej mówiąc po prostu fajnie-normalnie. Pozdrawiam
Marek Jarecki

Opinie naszych Klientów ››

Zadane pytania:

 • 0
 • 2
 • 9
 • 6
 • 7
 • 5
 • 8
wizytówka