ePorady24 – Indywidualne Porady Prawne

Specjaliści z konkretnych
dziedzin prawa

1. Opis sprawy i pytania do prawnika

Zadanie pytania do niczego nie zobowiązuje!  /  Pracujemy 7 dni w tygodniu

. . .
Maksymalny rozmiar pojedynczego
załącznika to 15 Mb.
Jeśli Twój plik jest większy
prosimy go przesłać mailem
na adres pliki@eporady24.pl

2. Dane kontaktowe

Imię:

E-mail:

Telefon:

Numer telefonu pozwoli na kontakt
w przypadku podania nieprawidłowego emaila.
Otrzymasz SMS o wycenie i przygotowaniu
głównej odpowiedzi, a także w przypadku
problemów technicznych. Wiele razy podany
numer pomógł szybciej rozwiązać problem.

  Wycenę otrzymasz do 1 godziny
* W dni robocze w godzinach od 7 do 20.
* W weekendy i święta do 4 godzin.

 • Bogusław NowakowskiNastępny prawnik

  Bogusław Nowakowski

  Radca prawny od 1993 r. Specjalizuje się głównie w prawie handlowym (spółki kapitałowe, zwłaszcza spółki z o.o. – odpowiedzialność członków spółek, operacje na udziałach spółek), prawie spadkowym oraz rodzinnym (rozwody i podziały majątkowe: małżeńskie, spadkowe, współwłasności)…

 • Tomasz KrupińskiNastępny prawnik

  Tomasz Krupiński

  Radca prawny, specjalizuje się w prawie nieruchomości i prawie lokalowym (wykup mieszkań, najem, eksmisje, zasiedzenia itp.) oraz w prawie rodzinnym (rozwody, alimenty, podział majątku itp.). Doradza też wspólnotom mieszkaniowym i zarządcom nieruchomości (sam również ma…

 • Eliza RumowskaNastępny prawnik

  Eliza Rumowska

  Prawniczka związana z serwisem ePorady24 od początku jego istnienia, administrator, udziela porad w najbardziej złożonych sprawach. Specjalizuje się w prawie cywilnym, zwłaszcza w prawie konsumenckim (reklamacje, gwarancje itp.). Prowadzi własne biuro prawne. Jako prokurent

 • Hanna ŻurowskaNastępny prawnik

  Hanna Żurowska

  Radca prawny od 1994 r., mediator. Udziela porad z zakresu prawa autorskiego i nowych technologii. Zajmuje się sporządzaniem regulaminów sprzedaży przez internet oraz umów z zakresu e-biznesu. Przygotowuje porady z prawa cywilnego, rodzinnego, pracy oraz handlowego i gospodarczego

 • Jakub BonowiczNastępny prawnik

  Jakub Bonowicz

  Radca prawny obsługujący przedsiębiorców i osoby fizyczne w kraju i za granicą. W kręgu jego zainteresowań pozostają sprawy najbardziej kontrowersyjne. Specjalizuje się w prawie podatkowym (doradztwo w zakresie VAT, PIT, CIT, optymalizacja podatkowa…)

 • Wioletta DylNastępny prawnik

  Wioletta Dyl

  Radca prawny. Udziela porad prawnych z zakresu prawa autorskiego, nowych technologii, ochrony danych osobowych, a także prawa konkurencji, podatkowego i pracy. Zajmuje się również sporządzaniem regulaminów oraz umów, szczególnie z zakresu e-biznesu

 • Monika WycykałNastępny prawnik

  Monika Wycykał

  Prawniczka, specjalizuje się w prawie cywilnym, konsumenckim, prawie własności intelektualnej, mieszkaniowym i gospodarczym. Aktualnie doktorantka na Wydziale Prawa i Administracji UJ w Krakowie (w przygotowaniu rozprawa doktorska z zakresu prawa własności intelektualnej)…

 • Pozostali prawnicyNastępny prawnik

  Zespół ePorady24

  Zobacz opisy pozostałych prawników…

Tysiące pozytywnych opinii
zadowolonych klientów ›

Ponad 50 tysięcy
zrealizowanych zleceń ›

Pytania dodatkowe (do zakresu)
bez żadnych ograniczeń ›

 • Dajemy Ci 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy! Jeśli nie będziesz zadowolony z jakości otrzymanej porady – zwrócimy Ci 100% wpłaconej kwoty. Korzystając z naszych usług, nic nie ryzykujesz!

  Zobacz szczegóły
 • Boisz się, że porada może być zbyt zawiła lub niepełna? Nie martw się – po otrzymaniu porady możesz w nieograniczonym czasie zadawać nieograniczoną ilość nieodpłatnych pytań dodatkowych.

 • U nas zadanie pytania nic Cię nie kosztuje! Jeśli wycena porady nie będzie Cię satysfakcjonować – będziesz mógł bez konsekwencji zrezygnować z usługi.

 • Jeśli zależy Ci na błyskawicznej poradzie prawnej, to trafiłeś we właściwe miejsce. W typowych sprawach porad udzielamy do 24 godzin!

 • Masz niecodzienne pytanie prawne? Nasz zespół tworzy sztab specjalistów: doświadczeni prawnicy, radcy prawni, doradcy podatkowi, rzeczoznawcy i agenci celni, którzy nie tylko udzielą Ci wyczerpującej porady, ale w razie potrzeby będą reprezentować Cię w sądzie.

 • Porady prawne w naszym serwisie to przede wszystkim niezwykła wygoda – nie wychodzisz z domu, nie umawiasz się wcześniej z prawnikiem, a do tego masz stały dostęp do porady!

 • Masz krępujące pytanie? Wszedłeś w konflikt z prawem? Aby zadać pytanie, wystarczy, że podasz imię oraz e-mail. Prawnik, który udzieli Ci odpowiedzi, jest ponadto objęty bezwzględną tajemnicą powierzonych mu informacji – dzięki temu możesz być spokojny o poufność Waszej korespondencji.

 • Wydaje Ci się czasem, że prawnicy mówią obcym językiem? Nie u nas! W poradzie prawnej otrzymasz nie tylko cytaty z odpowiednich aktów prawnych, ale przede wszystkim ich jasną i zrozumiałą interpretację w odniesieniu do Twojej konkretnej sytuacji.

 • W przeciwieństwie do tradycyjnych kancelarii prawnych
  u nas otrzymasz poradę w formie pisemnej, gotową
  do wydrukowania – dzięki temu masz pewność, że nic nie
  umknie Twojej pamięci, a w razie potrzeby możesz podeprzeć
  się wydrukowaną poradą w ewentualnym sporze z innymi.


Opinie naszych Klientów:

« ‹ Poprzednie
| | | | | | | | ...
Następne › »
25.11.2015

Super szybko i rzeczowo.

Ewa, Inżynier chemik, 60 lat

25.11.2015

Jestem bardzo zadowolona z jasności odpowiedzi na podstawie której mogłam podjąć odpowiednie czynności, oraz szybkiego czasu, w jakim została udzielona. Także odpowiedź na dodatkowe pytanie została udzielona bezzwłocznie. Jeżeli w przyszłości będę potrzebowała porady, skorzystam z pomocy portalu.

Anna

25.11.2015

Dziękuję bardzo za profesjonalną odpowiedź i pismo do firmy. Polecam usługi ePoady24.pl i dziękuję bardzo Pani Elizie Rumowskiej.

Jadwiga, emeryt

25.11.2015

Dziękuję bardzo za pocieszającą odpowiedź.

Jadwiga

23.11.2015

Jestem bardzo zadowolona z jakości i szybkości usług.

Marta, 26 lat

20.11.2015

Jestem zadowolona z udzielonej porady widać ze profesjonaliści bardzo pomocni.

Katarzyna

19.11.2015

Cieszę się że mogłam szybko i bez straty czasu otrzymać wyczerpującą odpowiedź prawnika - fachowca który wszystkie swoje porady podparł odpowiednimi paragrafami prawnymi. Radca prawny Pan Marek Gola przekonał mnie że nie mam racji i ustrzegł mnie przed popełnieniem "błędu" który mógłby mnie wiele kosztować.

Bardzo temu Panu dziękuję!

Barbara

18.11.2015

Skorzystałem z usługi tego portalu i jestem zadowolonym klientem. Serdecznie pozdrawiam Panią Martę Handzlik, która szybko i profesjonalnie poprowadziła moją sprawę. Polecam korzystanie z eporady24 szczególnie osobom, które nie mogą(lub nie chcą ) korzystać z kancelarii adwokackich z uwagi na ich niedostępność lub warunki finansowe.

Antoni, emeryt

18.11.2015

Bardzo dobra fachowa i wyczerpująca odpowiedź. Bardzo dobry kontakt. Jest to firma naprawdę GODNA POLECENIA!!!! Dziękuję całej załodze w szczególności Panu Januszowi Polanowskiemu.

Pozdrawiam serdecznie

Aneta, fizjoterapeuta, 44 lata

17.11.2015

Dziękuję Pani Katarzynie Siwiec za dogłębne wyjaśnienie problemu i wyczerpujące odpowiedzi na zadane pytania. Z całą pewnością skorzystam z Państwa usług w przyszłości.

Wszystkim szukającym pomocy prawnej polecam ten portal

Piotr, 41 lat

16.11.2015

Wspaniały kontakt. Wyczerpujące informacje.

Adam

15.11.2015

Jestem Bardzo zadowolona!!! Ludzie którzy tu pracują posiadają szczegółową wiedzę. W szybkim czasie udzielono mi odpowiedzi.

Beata, technik technologii żywienia

15.11.2015

Profesjonalnie i wyczerpująco.

Dziękuję

Marcin, kierowca, 40 lat

13.11.2015

Jestem bardzo zadowolona z usług tej firmy. Odpowiedź przyszła szybko i była bardzo wyczerpująca. Można było zadawać dodatkowe pytania. Polecam ten serwis wszystkim.

Dziękuję bardzo

Grażyna, pedagog

12.11.2015

Jestem bardzo zadowolona z profesjonalnej obsługi.

Natasza

12.11.2015

Bardzo dziękuję za pomoc. Odpowiedzi były udzielane szybko i rzeczowo. Nawet na pytania, które bezpośrednio nie dotyczyły tematu.

Polecam wszystkim

Dawid, manager, 36 lat

12.11.2015

Bardzo dziękuję za szczegółową odpowiedź na moje pytanie. Pomimo, że w internecie znalazłam wyroki sądu na tematy zbliżone i wydawało mi się, że już jakoś może sobie z moim problemem poradzę, to jednak profesjonalna odpowiedź udzielona przez Panią Wiolettę Dyl radcę prawnego z portalu eporady24.pl bardzo pomogła mi uporządkować wiedzę, wykorzystać uzyskane informacje do rozwiązania mojego problemu.

Bożena

10.11.2015

Rzetelnie i bardzo wyczerpująco. Informacje poparte przepisami ustaw. Możliwość zadawania dodatkowych - bezpłatnych pytań dotyczących wątku - dla mnie miało ogromne znaczenie. Posumowanie bardzo czytelne - szczególne ułatwienie dla "laików ustawowych".

Polecam portal eporady24.pl

Jolanta

10.11.2015

Bardzo wyczerpująca odpowiedź.

Małgorzata, księgowa, 60 lat

10.11.2015

Dziękuję za odpowiedź, teraz już wiem co ma robić, dużo mi to pomogło itd...

Mariusz, dekorator, 38 lat

« ‹ Poprzednie
| | | | | | | | ...
Następne › »