Indywidualne Porady Prawne specjalistów

Odpowiadają Prawnicy
z dużym doświadczeniem

1. Tytuł pytania
2. Treść pytania

Zadanie pytania do niczego nie zobowiązuje!  /  Pracujemy 7 dni w tygodniu

Załącznik 1:
+ Dodaj następny załącznik
3. Dane kontaktowe

Imię:

E-mail:

Telefon:

Do wysyłki SMS-ów o gotowej wycenie
i przygotowaniu głównej odpowiedzi.
(Tylko polscy operatorzy komórkowi)

Wycenę otrzymasz do 1 godziny * W dni robocze w godzinach od 7 do 20.
* W weekendy i święta do 4 godzin.

 • Bogusław NowakowskiNastępny prawnik

  Bogusław Nowakowski

  Absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu im. Mikołaja Kopernika w Toruniu, radca prawny od 1993 r., redaktor merytoryczny periodyku „Teczka spółki z o.o.”, autor wielu publikacji i właściciel kancelarii prawnej. Specjalizuje się głównie w prawie handlowym

 • Tomasz KrupińskiNastępny prawnik

  Tomasz Krupiński

  Administrator portalu ePorady24, radca prawny z 7-letnim doświadczeniem, magister prawa, absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Specjalizuje się w prawie nieruchomości i prawie lokalowym

 • Eliza Rumowska<Następny prawnik

  Eliza Rumowska

  Administrator portalu ePorady24, absolwentka Wydziału Prawa Uniwersytetu Warszawskiego prawniczka. Specjalizuje się w prawie cywilnym, zwłaszcza w prawie konsumenckim (reklamacje, gwarancje itp.). Z serwisem ePorady24 związana od początku…

 • Hanna ŻurowskaNastępny prawnik

  Hanna Żurowska

  Radca prawny od 1994 r., mediator, absolwentka Wydziału Prawa i Administracji UMK w Toruniu. Udziela porad prawnych z zakresu prawa autorskiego i nowych technologii. Zajmuje się sporządzaniem regulaminów sprzedaży przez internet…

 • Jakub BonowiczNastępny prawnik

  Jakub Bonowicz

  Radca prawny i pracownik naukowy Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego. Łączy zainteresowania teoretyczne i przygotowywanie rozprawy doktorskiej z pracą prawnika–praktyka. W kręgu jego zainteresowań pozostają…

 • Wioletta DylNastępny prawnik

  Wioletta Dyl

  Radca prawny, absolwentka prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Wrocławskiego. Udziela porad prawnych z zakresu prawa autorskiego, nowych technologii, ochrony danych osobowych, a także prawa konkurencji, podatkowego

 • Aleksander SłyszNastępny prawnik

  Aleksander Słysz

  Magister prawa, absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego, od 2010 r. wykwalifikowany doradca podatkowy (nr 11484). Doktorant na Wydziale Prawa i Administracji Krakowskiej Akademii im. A. Frycza Modrzewskiego…

 • Pozostali prawnicyNastępny prawnik

  Zespół ePorady24

  Zobacz opisy pozostałych prawników…

 • Dajemy Ci 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy! Jeśli nie będziesz zadowolony z jakości otrzymanej porady – zwrócimy Ci 100% wpłaconej kwoty. Korzystając z naszych usług, nic nie ryzykujesz!

  Zobacz szczegóły
 • Boisz się, że porada może być zbyt zawiła lub niepełna? Nie martw się – po otrzymaniu porady możesz w nieograniczonym czasie zadawać nieograniczoną ilość nieodpłatnych pytań dodatkowych.

 • U nas zadanie pytania nic Cię nie kosztuje! Jeśli wycena porady nie będzie Cię satysfakcjonować – będziesz mógł bez konsekwencji zrezygnować z usługi.

 • Jeśli zależy Ci na błyskawicznej poradzie prawnej, to trafiłeś we właściwe miejsce. W typowych sprawach porad udzielamy do 24 godzin!

 • Masz niecodzienne pytanie prawne? Nasz zespół tworzy sztab specjalistów: doświadczeni prawnicy, radcy prawni, doradcy podatkowi, rzeczoznawcy i agenci celni, którzy nie tylko udzielą Ci wyczerpującej porady, ale w razie potrzeby będą reprezentować Cię w sądzie.

 • Porady prawne w naszym serwisie to przede wszystkim niezwykła wygoda – nie wychodzisz z domu, nie umawiasz się wcześniej z prawnikiem, a do tego masz stały dostęp do porady!

 • Masz krępujące pytanie? Wszedłeś w konflikt z prawem? Aby zadać pytanie, wystarczy, że podasz imię oraz e-mail. Prawnik, który udzieli Ci odpowiedzi, jest ponadto objęty bezwzględną tajemnicą powierzonych mu informacji – dzięki temu możesz być spokojny o poufność Waszej korespondencji.

 • Wydaje Ci się czasem, że prawnicy mówią obcym językiem? Nie u nas! W poradzie prawnej otrzymasz nie tylko cytaty z odpowiednich aktów prawnych, ale przede wszystkim ich jasną i zrozumiałą interpretację w odniesieniu do Twojej konkretnej sytuacji.

 • W przeciwieństwie do tradycyjnych kancelarii prawnych
  u nas otrzymasz poradę w formie pisemnej, gotową
  do wydrukowania – dzięki temu masz pewność, że nic nie
  umknie Twojej pamięci, a w razie potrzeby możesz podeprzeć
  się wydrukowaną poradą w ewentualnym sporze z innymi.


Opinie naszych Klientów:

« ‹ Poprzednie
| | | | | | | | | |
Następne › »
16.10.2013

Pragnę serdecznie podziękować za udzielenie wielu cennych porad, które rozwiały wiele wątpliwości. Muszę przyznać, że tak skrupulatnych odpowiedzi nie otrzymałam od żadnych "fachowców" z tej dziedziny. Jeszcze raz serdecznie dziękuję.
Marzena, 44 lata

16.10.2013

Szanowne ePorady24, jestem zadowolona z merytorycznej odpowiedzi, która nie wymagała z mojej strony dodatkowych pytań. Wystawiam ocenę bardzo dobrą. Z poważaniem.
Maria, nauczyciel

15.10.2013

Witam. Bardzo wyczerpujące opracowanie na zadane pytanie oceniam jako profesjonalne. Bardzo miła obsługa i życzliwe dążenie do dania wyczerpujących odpowiedzi. Jestem zadowolony z usługi. Polecam skorzystać z porad.
Stefan, technik mechanik, 57 lat

15.10.2013

Rzeczowa, konkretna opinia. Wnikliwa ocena sytuacji prawnej, wskazująca nie tylko szanse jednej strony, ale również możliwości drugiej. Nie stwarza iluzji, że ewentualny proces to pewna wygrana.
Edward, inżynier mechanik, 61 lat

15.10.2013

Bardzo szybka, rzetelna i fachowa porada. Dziękuję.
Dawid, pracownik logistyki, 28 lat

10.10.2013

Dziekuje bardzo za porady, które uzyskałam u Państwa, a w szczególności Panu Januszowi Polanowskiemu, który skutecznie odradził mi podjecie złych decyzji spowodowanych nieświadomoscią prawa. Piszę "porady", ponieważ bylo ich sporo i odpowiedzi na dodatkowe pytania dostawalam błyskawicznie. Były rzetelne i wyczerpujaco objasniały co mogę dalej robić. Cieszę się, ze skorzystałam z Państwa serwisu i polecam wszystkim!
Bogna

07.10.2013

Witam, szczerze mówiąc na początku mialam wątpliwości, że przez internet moge otrzymać wyczerpującą odpowiedź na zadane pytanie, tym bardziej ze chodzi o sprawy prawne ale w tej chwili z czystym sumieniem polecam wszystkim, którzy szukają porad prawnych, aby szukali odpowiedzi na swoje problemy tutaj. Spółce tej mozna całkowicie zaufać. Ja otrzymalam bardzo szybko wyczerpującą i zadawalającą mnie odpowiedź prawną za co tutaj chciałam serdecznie podziękować. Do tego po wycenie mojego pytania otrzymalam jeszcze rabat cenowy. Naprawdę SUPER.
Gabriela, 58 lat

07.10.2013

Porada została udzielona w sposób wyczerpujący i dobry. Dziękuję i polecam.
Janusz

06.10.2013

Po raz drugi mialam przyjemność korzystania z portalu ePorady24. Dziękując pozdrawiam caly zespół. Udzielona mi porada jest wyczerpujaca i jestem z niej bardzo zadowolona, z czystym sumieniem moge polecić wszystkim potrzebującym pomocy w zawiłościach prawnych.
Maria, emerytka, 61 lat

06.10.2013

Odpowiedź wyczerpująca i fachowa. Polecam.
Ryszard

06.10.2013

Jestem bardzo zadowolona z usług portalu prawnego ePorady24. Obawiałam się takiej formy porady prawnej i długo się zastanawiałam, czy z niej skorzystać, tym bardziej, że w moim przypadku otrzymana wycena przewyższała koszt jednorazowej porady tradycyjnej. Ostatecznie zadecydowała możliwość zadawania dodatkowych pytań i pisemna forma porady – wiem jak to wygląda na zwykłej poradzie: nie zawsze jest czas wszystko zapisać, po wyjściu okazuje się, że jeszcze nie wszystko jest jasne albo wyłaniają się dalsze pytania. W serwisie ePorady24.pl otrzymalam odpowiedź jeszcze tego samego dnia wieczorem – nie spodziewałam się jej tak szybko! Była bardzo wyczerpująca – prawnik odnosił się po kolei do wszystkich moich pytań i wątpliwości (a pytanie dotyczyło podziału majątku i opis sytuacji jaki wysłałam był bardzo obszerny). Odpowiedź oprócz odniesień prawnych zawierała też "ludzki element" - czułam, że prawnik naprawdę bierze pod uwagę moja sytuację i możliwości i szuka, doradza najlepsze dla mnie rozwiązanie (także biorąc pod uwagę moje możliwości finansowe). Dzięki tej poradzie dowiedziałam się, co mi się należy z majątku, o co warto walczyć, a na co nie mam szans. Podkreślę, że moja sytuacja była skomplikowana, bo w grę wchodziła działalność gospodarcza z majątkiem firmy, majątek wspólny, majątek odrębny męża, nakłady moje na majątek męża, nierówność uzyskiwanych przychodów i jeszcze wspólne kredyty i leasingi. Prawnik pomógł mi przyjąć wersję najlepszą dla mnie i uniknąć bezsensownej, długiej i kosztownej walki w sądzie o to, czego i tak prawdopodobnie bym nie uzyskała. Za to wynegocjowałam z mężem to, co było realne i na czym mi zależało. Dziś jestem już po podziale majątku notarialnym i odbyło się to bez problemów. Mimo nierównego podziału (na korzyść męża) nie mam poczucia straty, tylko wiem, że to była moja świadoma decyzja, podjęta w oparciu o rzetelne rozeznanie prawne mojej sytuacji. Dodatkowe pytania po poradzie naprawdę działają – chociaż nie były już tak szczegółowo omówione jak pierwsza odpowiedź. Biorąc wszystko pod uwagę mogę polecić ten serwis!
Beata

02.10.2013

Bardzo się cieszę, ze trafiłam na ePorady24.pl, odpowiedź na moje pytania była wyczerpująca i rzeczowa, zaoszczędziła mi wielu wędrówek po urzędach, a koszty niewielkie w stosunku do udzielonych mi porad, polecam wszystkim ePorady24.pl, pozdrawiam cały zespół.
Halina, księgowa, 59 lat

01.10.2013

Po raz pierwszy w zyciu musiałem skorzystac z porady prawnej, trafiłem na ten portal i jestem pod wielkim wrażeniem. Na pytania zasadnicze oraz na wiele dodatkowych pytań otrzymalem bardzo szybko wyczerpujące odpowiedzi, dokładne analizy prawne i porady. Wszystkie odpowiedzi i porady były napisane prosto i zrozumiale. Portal ePorady24.pl zasługuje na najwyższe słowa uznania, POLECAM WSZYSTKIM.
Andrzej, emeryt, 60 lat

01.10.2013

Bardzo dziękuję za wyczerpującą odpowiedź. Pozdrawiam.
Grzegorz, 48 lat

29.09.2013

Bardzo dziękuję za bardzo szczegółową, profesjonalną odpowiedź na moje pytanie. Pozdrawiam serdecznie.
Alicja, 45 lat

28.09.2013

Moja opinia o odpowiedzi dobra, natomiast o firmie – bardzo dobra.
Bogumił, inżynier, 58 lat

28.09.2013

Jestem bardzo zadowolony z uzyskanej porady prawnej. Porada została napisana w sposób prosty i zrozumiały nawet dla totalnego laika w kwestiach prawnych. Duże wrażenie zrobił na mnie czas uzyskania porady – dosłownie w dwie godziny miałem wszystko gotowe! Nadmienię, że swoje pytanie zadałem w godzinach wieczornych – tym większy plus :) Ogólnie z czystym sumieniem polecam serwis ePorady24.pl każdemu, kto ma jakieś wątpliwości prawne – lepiej zapłacić parę złotych tutaj niż później odkręcać różne zawirowania i płacić jakieś kary…
Andrzej

27.09.2013

Bardzo serdecznie chciałam podziękować portalowi za fachową, niezwykle szybką obsługę, Pozdrawiam serdecznie wszystkie osoby, które przyczyniają się do takiego funkcjonowania serwisu ePorady24.pl i dbają o nasze prawa!!! Porady są profesjonalne na każdym poziomie. Choć moja sprawa zaczyna się dopiero toczy i mam nadzieję na dobry finał, to pomoc okazała się dla mnie niezwykle cenna nie tylko od strony prawnej, ale także psychicznej. Może to nawet więcej znaczy w mojej sytuacji, gdy człowiek jest bezradny i nie widzi wyjścia, a sprawa dziecka jest dla mnie najważniejsza w życiu. Szczególne podziękowania składam Panu radcy prawnemu Jakubowi Bonowicz , za jego cierpliwość i zaangażowanie. Pan Jakub nigdy nie zlekceważył moich pytań, skrupulatnie wdrażał się w moje załączniki , pokazał mój błąd , drogę wyjścia z niego, kierował się do mnie przepisami prawa, pomógł napisać pismo do sądu. Dziękuję z całego serca Panu. W razie potrzeby ponownie wrócę z pełnym przekonaniem do Pana o porady, a poznany serwis portalu eporady24.pl, polecam wszystkim. Pozdrawiam serdecznie
Przemysław

27.09.2013

Skorzystałam z analizy prawnej prawników z tego portalu w kontekście prawa autorskiego i prasowego. Odpowiedzi udzielił mi Pan mecenas Jakub Bonowicz. Uważam usługę za profesjonalną, analiza była bardzo obszerna wraz z napisaniem wprowadzenia co do zagadnienia o które prosiłam (prawo cytatu), najpierw szeroko opisano co to jest i skąd się bierze, a dopiero potem odniesiono się do konkretnych sytuacji o które pytałam. Dziś właśnie wysłałam jeszcze kilka pytań doprecyzowujących, bo podobno można je bezpłatnie zadać w ramach usługi. Zobaczymy czy i jak odpowiedzą?Ale nawet już na tym etapie polecam korzystanie z analiz poprzez ten portal. Byłam bardzo sceptyczna co do zamawiania usługi prawniczej przez net, do tego tyle pozytywnych opinii wyglądało mi na jakieś własne wpisy pochwalne portalu, ale teraz widzę, że może to być prawda. A porównanie cen z kilkoma kancelariami z Warszawy specjalizującymi się w prawie autorskim i prasowym przekonało mnie, że warto skorzystać z portalu. Naprawdę jestem zadowolona
Marlena

27.09.2013

Odpowiedź Pani Mecenas była rzeczowa i realistyczna. Pani Mecenas dogłębnie przeanalizowała także pytania dodatkowe. Jestem bardzo zadowolony i w przyszłości, gdy będzie potrzeba, na pewno skorzystam z porad portalu.

Opinie naszych Klientów ››


Odpowiadają Prawnicy
z dużym doświadczeniem:

Tomasz Krupiński Tomasz
Krupiński
Eliza Rumowska Eliza
Rumowska
Iryna Kowalczuk Iryna
Kowalczuk  
Izabela Nowacka-Marzeion Izabela
Nowacka-
-Marzeion
Krzysztof Bigoszewski Krzysztof
Bigoszewski
Jakub Bonowicz Jakub
Bonowicz
Tomek Ciasnocha Tomek
Ciasnocha
Monika Cieszyńska Monika
Cieszyńska
Arkadiusz Dudkiewicz Arkadiusz
Dudkiewicz
Wioletta Dyl Wioletta
Dyl
Marek Gola Marek
Gola
Marta Handzlik Marta
Handzlik
Elżbieta Jędruczyk Elżbieta
Jędruczyk
Karol Jokiel Karol
Jokiel
Ewa Nizioł Krystyna
Ewa Nizioł
Katarzyna Nosal Katarzyna
Nosal
Bogusław Nowakowski Bogusław
Nowakowski
Janusz Polanowski Janusz
Polanowski
Aleksander Słysz Aleksander
Słysz
Barbara Wallas Barbara
Wallas
Tomasz Wójt Tomasz
Wójt
Hanna Żurowska Hanna
Żurowska

Zadane pytania:

wizytówka