Indywidualne Porady Prawne specjalistów

Odpowiadają Prawnicy
z dużym doświadczeniem

1. Tytuł pytania
2. Treść pytania

Zadanie pytania do niczego nie zobowiązuje!  /  Pracujemy 7 dni w tygodniu

Załącznik 1:
+ Dodaj następny załącznik
3. Dane kontaktowe

Imię:

E-mail:

Telefon:

Do wysyłki SMS-ów o gotowej wycenie
i przygotowaniu głównej odpowiedzi.
(Tylko polscy operatorzy komórkowi)

Wycenę otrzymasz do 1 godziny * W dni robocze w godzinach od 7 do 20.
* W weekendy i święta do 4 godzin.

 • Bogusław NowakowskiNastępny prawnik

  Bogusław Nowakowski

  Absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu im. Mikołaja Kopernika w Toruniu, radca prawny od 1993 r., redaktor merytoryczny periodyku „Teczka spółki z o.o.”, autor wielu publikacji i właściciel kancelarii prawnej. Specjalizuje się głównie w prawie handlowym

 • Tomasz KrupińskiNastępny prawnik

  Tomasz Krupiński

  Administrator portalu ePorady24, radca prawny z 7-letnim doświadczeniem, magister prawa, absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Specjalizuje się w prawie nieruchomości i prawie lokalowym

 • Eliza Rumowska<Następny prawnik

  Eliza Rumowska

  Administrator portalu ePorady24, absolwentka Wydziału Prawa Uniwersytetu Warszawskiego prawniczka. Specjalizuje się w prawie cywilnym, zwłaszcza w prawie konsumenckim (reklamacje, gwarancje itp.). Z serwisem ePorady24 związana od początku…

 • Hanna ŻurowskaNastępny prawnik

  Hanna Żurowska

  Radca prawny od 1994 r., mediator, absolwentka Wydziału Prawa i Administracji UMK w Toruniu. Udziela porad prawnych z zakresu prawa autorskiego i nowych technologii. Zajmuje się sporządzaniem regulaminów sprzedaży przez internet…

 • Jakub BonowiczNastępny prawnik

  Jakub Bonowicz

  Radca prawny i pracownik naukowy Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego. Łączy zainteresowania teoretyczne i przygotowywanie rozprawy doktorskiej z pracą prawnika–praktyka. W kręgu jego zainteresowań pozostają…

 • Wioletta DylNastępny prawnik

  Wioletta Dyl

  Radca prawny, absolwentka prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Wrocławskiego. Udziela porad prawnych z zakresu prawa autorskiego, nowych technologii, ochrony danych osobowych, a także prawa konkurencji, podatkowego

 • Aleksander SłyszNastępny prawnik

  Aleksander Słysz

  Magister prawa, absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego, od 2010 r. wykwalifikowany doradca podatkowy (nr 11484). Doktorant na Wydziale Prawa i Administracji Krakowskiej Akademii im. A. Frycza Modrzewskiego…

 • Pozostali prawnicyNastępny prawnik

  Zespół ePorady24

  Zobacz opisy pozostałych prawników…

 • Dajemy Ci 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy! Jeśli nie będziesz zadowolony z jakości otrzymanej porady – zwrócimy Ci 100% wpłaconej kwoty. Korzystając z naszych usług, nic nie ryzykujesz!

  Zobacz szczegóły
 • Boisz się, że porada może być zbyt zawiła lub niepełna? Nie martw się – po otrzymaniu porady możesz w nieograniczonym czasie zadawać nieograniczoną ilość nieodpłatnych pytań dodatkowych.

 • U nas zadanie pytania nic Cię nie kosztuje! Jeśli wycena porady nie będzie Cię satysfakcjonować – będziesz mógł bez konsekwencji zrezygnować z usługi.

 • Jeśli zależy Ci na błyskawicznej poradzie prawnej, to trafiłeś we właściwe miejsce. W typowych sprawach porad udzielamy do 24 godzin!

 • Masz niecodzienne pytanie prawne? Nasz zespół tworzy sztab specjalistów: doświadczeni prawnicy, radcy prawni, doradcy podatkowi, rzeczoznawcy i agenci celni, którzy nie tylko udzielą Ci wyczerpującej porady, ale w razie potrzeby będą reprezentować Cię w sądzie.

 • Porady prawne w naszym serwisie to przede wszystkim niezwykła wygoda – nie wychodzisz z domu, nie umawiasz się wcześniej z prawnikiem, a do tego masz stały dostęp do porady!

 • Masz krępujące pytanie? Wszedłeś w konflikt z prawem? Aby zadać pytanie, wystarczy, że podasz imię oraz e-mail. Prawnik, który udzieli Ci odpowiedzi, jest ponadto objęty bezwzględną tajemnicą powierzonych mu informacji – dzięki temu możesz być spokojny o poufność Waszej korespondencji.

 • Wydaje Ci się czasem, że prawnicy mówią obcym językiem? Nie u nas! W poradzie prawnej otrzymasz nie tylko cytaty z odpowiednich aktów prawnych, ale przede wszystkim ich jasną i zrozumiałą interpretację w odniesieniu do Twojej konkretnej sytuacji.

 • W przeciwieństwie do tradycyjnych kancelarii prawnych
  u nas otrzymasz poradę w formie pisemnej, gotową
  do wydrukowania – dzięki temu masz pewność, że nic nie
  umknie Twojej pamięci, a w razie potrzeby możesz podeprzeć
  się wydrukowaną poradą w ewentualnym sporze z innymi.


Opinie naszych Klientów:

« ‹ Poprzednie
| | | | | | | | | |
Następne › »
28.02.2014

Szybka i bardzo wyczerpująca odpowiedź. Portal godny polecenia. Z pewnością w razie potrzeby raz jeszcze skorzystam!
Grzegorz, kierownik sprzedaży, 32 lata

26.02.2014

Po raz drugi korzystałem z usług portalu, po raz drugi z obawami, ponieważ koszty nie są najmniejsze, ale po raz drugi jestem BARDZO zadowolony z wyczerpującej pomocy prawnej. GORĄCO POLECAM, WARTO !!!!!!!!!!!!
Tomasz, przedsiębiorca, 28 lat

25.02.2014

Opinia prawna, którą otrzymałam, w pełni mnie zadowoliła. Dziękuję za pomoc.
Teresa, pracownik socjalny, 47 lat

24.02.2014

Po raz kolejny dziękuję za fachową opinię prawną, przełożoną na język laika, jak i dokładne wyjaśnienie problemu, z którym zwróciłem się do Państwa. Drugi raz skorzystałem z Waszej pomocy i pewnie jeżeli będzie taka potrzeba zrobię to ponownie. Dzięki otrzymanej wykładni na temat mojego pytania, problem którego ono dotyczyło, jak szybko się pojawił, tak szybko zniknął. Dziękuję jeszcze raz za pomoc. Jak najbardziej polecam wszystkim. Pozdrawiam.
Grzegorz

24.02.2014

Wstępne zaspokojenie mojej wiedzy na zadane pytanie oceniam na pozytywne, serdecznie dziękuję.
Stanisław, 67 lat

23.02.2014

Jestem bardzo zadowolona z porady prawnej, jakiej udzieliła mi za pośrednictwem serwisu ePorady24 Pani Iryna Kowalczuk. Odpowiedź była rzeczowa, bardzo profesjonalna i mogłam faktycznie zadawać dodatkowe pytania aż do wyjaśnienia nawet najbardziej banalnych aspektów dotyczących mojej sprawy.
Lidka, informatyk, 55 lat

23.02.2014

Witam serdecznie. Musze wystawić państwu ocenę neutralna czyli 3 w skali 5. Otrzymana odpowiedz była tylko potwierdzeniem informacji które wcześniej wyczytałem na innych forach. Pomogła mi jednak zrozumieć problem który mam.

20.02.2014

Bardzo dziękuję za szybką i fachową poradę. Odpowiedzi, jakie otrzymałam na pytanie główne i dopytania były wyczerpujące i wyjaśniły moje wątpliwości w rozstrzygnięciu mojego problemu. Polecam.
Janina

20.02.2014

Odpowiedź spełniła moje oczekiwania. Dziękuję.
Kamil

20.02.2014

Odpowiedź konkretna i wyczerpująca. Tego mi brakowało aby zamknąć ten trudny dla mnie temat. Dziękuję.
Kamil, inżynier, 46 lat

20.02.2014

Dziękuję za wyczerpujące i fachowe odpowiedzi.
Tadeusz

19.02.2014

Dziękuję serwisowi ePorady24 i jednocześnie polecam wszystkim korzystanie z tej formy pomocy prawnej. Szybko i rzeczowo. Pozdrawiam.
Wioletta, 42 lata

18.02.2014

Jestem bardzo zadowolona. W sposób szybki i bardzo fachowy uzyskałam odpowiedzi na nurtujące mnie wątpliwości. Bardzo dziękuję.
Maria, 56 lat

15.02.2014

Bardzo rzeczowo i konkretnie, odpowiedź błyskawiczna, za dodatkowe pytania do ogólnie zadanego problemu nie pobierają dodatkowych opłat. Polecam.
Rafał, 40 lat

14.02.2014

Szybka i rzetelna informacja.
Krzysiek

13.02.2014

Serwis działa bardzo dobrze; szybko, sprawnie i wyczerpująco odpowiadają prawnicy na pytania. dziękuję za pomoc.
Klaudia, 35 lat

11.02.2014

Pozytywnie oceniam fachowość i rzetelność, choć nie dowiedziałem się więcej niż sam wyszperałem w internecie. Pytania i tematyka jakie mnie nurtowały są bardzo popularne w Polsce w związku z masową emigracją zarobkową. Odpowiedź była wyczerpująca i w pełni zrozumiała. Polecam.

Irek
 

11.02.2014

Poradę oceniam bardzo pozytywnie za rzeczowość i fachowość w podejsciu do tematu. Pozdrawiam.
Wojciech, pracownik dozoru, 45 lat

10.02.2014

Odpowiedź wyczerpująca. Jestem zadowolony.
Dariusz, 36 lat

10.02.2014

Serwis naprawdę warty polecenia :)Nigdy dotąd nie miałam styczności z sądem i rozprawami, gdy więc przyszło mi się z tym zmierzyć poczułam narastającą panikę. Szukałam pomocy... kogoś kto by mi jasno i zrozumiale wytłumaczył te wszystkie kruczki, druczki, prawa i obowiązki.Bogu dziękuję, że znalazłam ePorady24.pl. Zadałam pytanie i w krótkim czasie miałam już odpowiedź... pełną, rzetelną, w zasadzie tak wyczerpującą, że nie musiałam zadawać zbyt wielu następnych pytań. Za przystępną cenę dostałam pełny "pakiet" informacji wraz z odpowiednim wzorem pisma, pod którym musiałam jedynie się podpisać. Panie Tomaszu jestem Panu ogromnie wdzięczna za pomoc i sposób, w jaki mi ta pomoc została udzielona, bowiem nie tylko miałam jasny obraz sytuacji, ale też pozwoliło mi to opanować nerwy i z większą pewnością siebie patrzeć w przyszłość :)Raz jeszcze DZIĘKUJĘ.
Dorota, 52 lata

Opinie naszych Klientów ››

Zadane pytania:

 • 0
 • 3
 • 3
 • 3
 • 7
 • 2
 • 1
wizytówka