Indywidualne Porady Prawne specjalistów

Odpowiadają Prawnicy
z dużym doświadczeniem

1. Opis sprawy i pytania do prawnika

Zadanie pytania do niczego nie zobowiązuje!  /  Pracujemy 7 dni w tygodniu

Załącznik 1:
+ Dodaj następny załącznik
2. Dane kontaktowe

Imię:

E-mail:

Telefon:

Numer telefonu pozwoli na kontkakt
w przypadku podania nieprawidłowego emaila.
Otrzymasz SMS o wycenie i przygotowaniu
głównej odpowiedzi, a także w przypadku
problemów technicznych. Wiele razy podany
numer pomógł szybciej rozwiązać problem.

Wycenę otrzymasz do 1 godziny * W dni robocze w godzinach od 7 do 20.
* W weekendy i święta do 4 godzin.

 • Bogusław NowakowskiNastępny prawnik

  Bogusław Nowakowski

  Absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu im. Mikołaja Kopernika w Toruniu, radca prawny od 1993 r., redaktor merytoryczny periodyku „Teczka spółki z o.o.”, autor wielu publikacji i właściciel kancelarii prawnej. Specjalizuje się głównie w prawie handlowym

 • Tomasz KrupińskiNastępny prawnik

  Tomasz Krupiński

  Administrator portalu ePorady24, radca prawny z 7-letnim doświadczeniem, magister prawa, absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Specjalizuje się w prawie nieruchomości i prawie lokalowym

 • Eliza Rumowska<Następny prawnik

  Eliza Rumowska

  Administrator portalu ePorady24, absolwentka Wydziału Prawa Uniwersytetu Warszawskiego prawniczka. Specjalizuje się w prawie cywilnym, zwłaszcza w prawie konsumenckim (reklamacje, gwarancje itp.). Z serwisem ePorady24 związana od początku…

 • Hanna ŻurowskaNastępny prawnik

  Hanna Żurowska

  Radca prawny od 1994 r., mediator, absolwentka Wydziału Prawa i Administracji UMK w Toruniu. Udziela porad prawnych z zakresu prawa autorskiego i nowych technologii. Zajmuje się sporządzaniem regulaminów sprzedaży przez internet…

 • Jakub BonowiczNastępny prawnik

  Jakub Bonowicz

  Radca prawny i pracownik naukowy Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego. Łączy zainteresowania teoretyczne i przygotowywanie rozprawy doktorskiej z pracą prawnika–praktyka. W kręgu jego zainteresowań pozostają…

 • Wioletta DylNastępny prawnik

  Wioletta Dyl

  Radca prawny, absolwentka prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Wrocławskiego. Udziela porad prawnych z zakresu prawa autorskiego, nowych technologii, ochrony danych osobowych, a także prawa konkurencji, podatkowego

 • Aleksander SłyszNastępny prawnik

  Aleksander Słysz

  Magister prawa, absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego, od 2010 r. wykwalifikowany doradca podatkowy (nr 11484). Doktorant na Wydziale Prawa i Administracji Krakowskiej Akademii im. A. Frycza Modrzewskiego…

 • Pozostali prawnicyNastępny prawnik

  Zespół ePorady24

  Zobacz opisy pozostałych prawników…

 • Dajemy Ci 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy! Jeśli nie będziesz zadowolony z jakości otrzymanej porady – zwrócimy Ci 100% wpłaconej kwoty. Korzystając z naszych usług, nic nie ryzykujesz!

  Zobacz szczegóły
 • Boisz się, że porada może być zbyt zawiła lub niepełna? Nie martw się – po otrzymaniu porady możesz w nieograniczonym czasie zadawać nieograniczoną ilość nieodpłatnych pytań dodatkowych.

 • U nas zadanie pytania nic Cię nie kosztuje! Jeśli wycena porady nie będzie Cię satysfakcjonować – będziesz mógł bez konsekwencji zrezygnować z usługi.

 • Jeśli zależy Ci na błyskawicznej poradzie prawnej, to trafiłeś we właściwe miejsce. W typowych sprawach porad udzielamy do 24 godzin!

 • Masz niecodzienne pytanie prawne? Nasz zespół tworzy sztab specjalistów: doświadczeni prawnicy, radcy prawni, doradcy podatkowi, rzeczoznawcy i agenci celni, którzy nie tylko udzielą Ci wyczerpującej porady, ale w razie potrzeby będą reprezentować Cię w sądzie.

 • Porady prawne w naszym serwisie to przede wszystkim niezwykła wygoda – nie wychodzisz z domu, nie umawiasz się wcześniej z prawnikiem, a do tego masz stały dostęp do porady!

 • Masz krępujące pytanie? Wszedłeś w konflikt z prawem? Aby zadać pytanie, wystarczy, że podasz imię oraz e-mail. Prawnik, który udzieli Ci odpowiedzi, jest ponadto objęty bezwzględną tajemnicą powierzonych mu informacji – dzięki temu możesz być spokojny o poufność Waszej korespondencji.

 • Wydaje Ci się czasem, że prawnicy mówią obcym językiem? Nie u nas! W poradzie prawnej otrzymasz nie tylko cytaty z odpowiednich aktów prawnych, ale przede wszystkim ich jasną i zrozumiałą interpretację w odniesieniu do Twojej konkretnej sytuacji.

 • W przeciwieństwie do tradycyjnych kancelarii prawnych
  u nas otrzymasz poradę w formie pisemnej, gotową
  do wydrukowania – dzięki temu masz pewność, że nic nie
  umknie Twojej pamięci, a w razie potrzeby możesz podeprzeć
  się wydrukowaną poradą w ewentualnym sporze z innymi.


Opinie naszych Klientów:

« ‹ Poprzednie
| | | | | | | | | |
Następne › »
28.08.2014

Opinia dotycząca interesującej mnie sprawy była rzeczowa i ( po zadaniu pytań dodatkowych) wyczerpująca. Sugerowany tok postępowania okazał się słuszny, sporządzone pismo niewątpliwie przyczyniło się do korzystnego rozstrzygnięcia sprawy. POLECAM!

Marek
 

27.08.2014

Dziękuję za udzielone informacje. Jarosław

27.08.2014

Bardzo profesjonalna obsługa, szybko, treściwie i na temat. Michał

27.08.2014

W pełni profesjonalna, wyczerpująca i zrozumiała dla mnie porada prawna. Paweł 38 lat.

26.08.2014

Uzyskałam wyczerpujące odpowiedzi na moje pytania w bardzo krótkim czasie tak, że mogłam je zastosować do trwającej już sytuacji. Beata

26.08.2014

Otrzymałam poradę i odpowiedzi wyjaśniające moje wątpliwości. Trudny problem zabezpieczenia własności został wyczerpująco omówiony i przedstawiono skuteczne prawnie opcje. Wielkie podziękowania z mojej strony za cierpliwość w wyjaśnianiu niezrozumiałych dla mnie kwestii prawnych.

Beata, 50 lat nauczyciel
 

26.08.2014

Porada szybka, wyczerpująca i tańsza, niż u konkurencji :)

Zbigniew, 28 lat programista
 

25.08.2014

Jestem bardzo zadowolona ze świadczonych usług. Wycena problemu została przeprowadzona szybko a poziom pomocy był satysfakcjonujący. Serdecznie Polecam! Jadwiga, 58 lat.

25.08.2014

Odpowiedź fachowa, szybka i precyzyjna. Wyjaśnienia jasne i precyzyjne. Dziękuję za poradę Ewa.

21.08.2014

Otrzymana odpowiedź pozwoliła mi na podjęcie właściwej decyzji. Uzyskane informacje spowodowały, że uniknęłam dużych kosztów. Bardzo dziękuję za pomoc. Polecam ten serwis wszystkim, którzy mają wątpliwości, brak, bądź niedostatek wiedzy prawniczej. Hanna

20.08.2014

Porady profesjonalne. Odpowiedzi udzielane szybko i co jest dla mnie istotne w formie pisemnej. 

Polecam Arek, inż. mechanik 57 lat.
 

19.08.2014

Jestem usatysfakcjonowana jasnym i rzetelnym objaśnieniem mojej sytuacji prawnej. Zapewne w przyszłości jeszcze raz skorzystam z serwisu eporady24.pl i będę go polecać znajomym. Magda.

18.08.2014

Dziękuję bardzo za profesjonalne porady.  Marzena

18.08.2014

Bardzo jestem zadowolona z odpowiedzi, chociaż sprawa była bardzo trudna. Byłam u kilku prawników w mieście ale nie bardzo chcieli się tą sprawą zająć. Tutaj kiedy tylko potrzebowałam odpowiedzi na dodatkowe pytanie bo sytuacja się zmieniła otrzymywałam ją nie omal od razu lub w ciągu kilku godzin bez względu na to czy to była niedziela, czy też późny wieczór. Bardzo jestem zadowolona. Dzięki, że taki portal istnieje. Maria, księgowa 62 lata.

17.08.2014

Zwykle jestem sceptycznie nastawiona do usług świadczonych przez internet i tak też było w tym przypadku. Spotkało mnie miłe zaskoczenie, bo odpowiedź była wyczerpująca i pełna (z ograniczeniami wynikającymi z komunikacji na odległość). Generalnie- ok, polecam.

Magdalena, ekonomista, 48 lat.

15.08.2014

Dziękuję bardzo za udzielone odpowiedzi i informacje, dzięki którym zostałam na tyle "oświecona", że wiem jak powinnam dalej postępować w rozwiązaniu mojego problemu. Przyznaję, że zanim wysłałam zapytanie długo się wahałam, ale teraz nie żałuję. Pozdrawiam Bronisława

12.08.2014

Bardzo dziękuję za odpowiedź na moje pytanie, a właściwie pytania, które dotyczyły rozwodu, a więc bardzo osobistej sprawy. Ta, w zasadzie anonimowa, forma uzyskania porady prawnej w tego typu osobistych sprawach wydaje się bardzo dobrym pomysłem, oszczędza stresu nieuniknionego w rozmowie bezpośredniej z prawnikiem. Odpowiedź wyczerpująca i zrozumiała dla laika, z pewnością pomoże mi zdecydować, co dalej robić w mojej sytuacji. Jeszcze raz dziękuję. Renata.

10.08.2014

Dziękując za profesjonalną i szybka pomoc - zdecydowanie polecam usługi świadczone przez ePorady24.

Janusz, ekonomista 48 lat.

09.08.2014

Jestem bardzo zadowolona z portalu Eporady24 :) Na pytanie dostałam natychmiastową odpowiedz, bardzo wyczerpującą. Mogłam również zadawać dodatkowe pytania dotyczące sprawy bez extra kosztów. Zdecydowanie polecam portal i na pewno skorzystam ponownie jeśli będę potrzebowała pomocy prawnej. Pozdrawiam serdecznie :) Eliza.

 

07.08.2014

Solidna i fachowa obsługa, jestem zadowolony z w/w usługi. Pozdrawiam Franek.

Opinie naszych Klientów ››

Zadane pytania:

 • 0
 • 3
 • 5
 • 0
 • 2
 • 0
 • 2
wizytówka