Indywidualne Porady Prawne specjalistów

Odpowiadają Prawnicy
z dużym doświadczeniem

1. Opis sprawy i pytania do prawnika

Zadanie pytania do niczego nie zobowiązuje!  /  Pracujemy 7 dni w tygodniu

2. Dane kontaktowe

Imię:

E-mail:

Telefon:

Numer telefonu pozwoli na kontakt
w przypadku podania nieprawidłowego emaila.
Otrzymasz SMS o wycenie i przygotowaniu
głównej odpowiedzi, a także w przypadku
problemów technicznych. Wiele razy podany
numer pomógł szybciej rozwiązać problem.

  Wycenę otrzymasz do 1 godziny

 • Bogusław NowakowskiNastępny prawnik

  Bogusław Nowakowski

  Absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu im. Mikołaja Kopernika w Toruniu, radca prawny od 1993 r., redaktor merytoryczny periodyku „Teczka spółki z o.o.”, autor wielu publikacji i właściciel kancelarii prawnej. Specjalizuje się głównie w prawie handlowym

 • Tomasz KrupińskiNastępny prawnik

  Tomasz Krupiński

  Administrator portalu ePorady24, radca prawny z 7-letnim doświadczeniem, magister prawa, absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Specjalizuje się w prawie nieruchomości i prawie lokalowym

 • Eliza RumowskaNastępny prawnik

  Eliza Rumowska

  Administrator portalu ePorady24, absolwentka Wydziału Prawa Uniwersytetu Warszawskiego prawniczka. Specjalizuje się w prawie cywilnym, zwłaszcza w prawie konsumenckim (reklamacje, gwarancje itp.). Z serwisem ePorady24 związana od początku…

 • Hanna ŻurowskaNastępny prawnik

  Hanna Żurowska

  Radca prawny od 1994 r., mediator, absolwentka Wydziału Prawa i Administracji UMK w Toruniu. Udziela porad prawnych z zakresu prawa autorskiego i nowych technologii. Zajmuje się sporządzaniem regulaminów sprzedaży przez internet…

 • Jakub BonowiczNastępny prawnik

  Jakub Bonowicz

  Radca prawny i pracownik naukowy Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego. Łączy zainteresowania teoretyczne i przygotowywanie rozprawy doktorskiej z pracą prawnika–praktyka. W kręgu jego zainteresowań pozostają…

 • Wioletta DylNastępny prawnik

  Wioletta Dyl

  Radca prawny, absolwentka prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Wrocławskiego. Udziela porad prawnych z zakresu prawa autorskiego, nowych technologii, ochrony danych osobowych, a także prawa konkurencji, podatkowego

 • Aleksander SłyszNastępny prawnik

  Aleksander Słysz

  Magister prawa, absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego, od 2010 r. wykwalifikowany doradca podatkowy (nr 11484). Doktorant na Wydziale Prawa i Administracji Krakowskiej Akademii im. A. Frycza Modrzewskiego…

 • Pozostali prawnicyNastępny prawnik

  Zespół ePorady24

  Zobacz opisy pozostałych prawników…

Gwarancja satysfakcji
Zobacz szczegóły ›

Prawie 50 tysięcy
zrealizowanych zleceń ›

Pytania dodatkowe (do zakresu)
bez żadnych ograniczeń ›

 • Masz niecodzienne pytanie prawne? Nasz zespół tworzy sztab specjalistów: doświadczeni prawnicy, radcy prawni, doradcy podatkowi, rzeczoznawcy i agenci celni, którzy nie tylko udzielą Ci wyczerpującej porady, ale w razie potrzeby będą reprezentować Cię w sądzie.

 • Dajemy Ci 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy! Jeśli nie będziesz zadowolony z jakości otrzymanej porady – zwrócimy Ci 100% wpłaconej kwoty. Korzystając z naszych usług, nic nie ryzykujesz!

  Zobacz szczegóły
 • Boisz się, że porada może być zbyt zawiła lub niepełna? Nie martw się – po otrzymaniu porady możesz w nieograniczonym czasie zadawać nieograniczoną ilość nieodpłatnych pytań dodatkowych.

 • U nas zadanie pytania nic Cię nie kosztuje! Jeśli wycena porady nie będzie Cię satysfakcjonować – będziesz mógł bez konsekwencji zrezygnować z usługi.

 • Jeśli zależy Ci na błyskawicznej poradzie prawnej, to trafiłeś we właściwe miejsce. W typowych sprawach porad udzielamy do 24 godzin!

 • Porady prawne w naszym serwisie to przede wszystkim niezwykła wygoda – nie wychodzisz z domu, nie umawiasz się wcześniej z prawnikiem, a do tego masz stały dostęp do porady!

 • Masz krępujące pytanie? Wszedłeś w konflikt z prawem? Aby zadać pytanie, wystarczy, że podasz imię oraz e-mail. Prawnik, który udzieli Ci odpowiedzi, jest ponadto objęty bezwzględną tajemnicą powierzonych mu informacji – dzięki temu możesz być spokojny o poufność Waszej korespondencji.

 • Wydaje Ci się czasem, że prawnicy mówią obcym językiem? Nie u nas! W poradzie prawnej otrzymasz nie tylko cytaty z odpowiednich aktów prawnych, ale przede wszystkim ich jasną i zrozumiałą interpretację w odniesieniu do Twojej konkretnej sytuacji.

 • W przeciwieństwie do tradycyjnych kancelarii prawnych
  u nas otrzymasz poradę w formie pisemnej, gotową
  do wydrukowania – dzięki temu masz pewność, że nic nie
  umknie Twojej pamięci, a w razie potrzeby możesz podeprzeć
  się wydrukowaną poradą w ewentualnym sporze z innymi.


Opinie naszych Klientów:

« ‹ Poprzednie
| | | | | | | | ...
Następne › »
19.04.2015

Dziękuję za szybką, profesjonalną i fachową poradę.

Anna, 26 lat

19.04.2015

Porada rozwiała moje wątpliwości prawne, jednocześnie w świetle obowiązujących przepisów skorygowała moją interpretację tych przepisów. Dziękuję za szybkie i wyczerpujące wyjaśnienie zagadnienia.

Stanisław, inżynier, 62 lata

19.04.2015

EPORADY24 to zespół profesjonalnych prawników, którzy pomogli mi po raz kolejny rozwiązać mój problem. Pani, która zajęła się moją sprawą poinformowała mnie bardzo szczegółowo na temat rozwiązania umowy o usługi internetowe z niesolidnym dostawcą Internetu, który w sposób kpiący potraktował mnie jako klienta. Bardzo jestem rad, że istnieją tak dobrzy fachowcy, doskonale znający prawo, online, albowiem w moim przypadku, kiedy przebywam poza granicami kraju nie jestem w stanie skorzystać z żadnej innej formy porady. Jeszcze raz pragnę bardzo podziękować.

Jacek, marynarz

17.04.2015

Porada, o którą prosiłam została szybko udzielona w sposób wyczerpujący. Cena porady adekwatna do sytuacji. Pełna gotowość do reprezentacji. Profesjonalny serwis, dzięki któremu szybko można uzyskać informacje i wskazówki.

Anetta

16.04.2015

Bardzo szybka odpowiedź. Problem rozpatrzony bardzo szczegółowo i wyjaśniony w bardzo przystępny sposób. Polecam.

Pozdrawiam

Dariusz, agent nieruchomości

16.04.2015

Otrzymałam bardzo profesjonalną i wyczerpującą odpowiedź na moje zapytanie. Jeżeli w przyszłości będę potrzebowała porady prawnej to skorzystam z tego serwisu. Jeszcze raz dziękuje i polecam.

Lena

15.04.2015

Bardzo dziękuję za wyczerpującą i zrozumiałą odpowiedź . Szybko, sprawnie i na temat za przystępną cenę . Polecam EPORADY24 w 100%.

Bogdan, pracownik ochrony, 43 lata

15.04.2015

Dziękuję za wyczerpującą poradę prawną.

Dagmara

15.04.2015

Odpowiedz na moje pytanie była wyczerpująca zrozumiała dla mnie jako człowieka nie znającego się na prawie.

Dziękuję

Krystyna

14.04.2015

Witam. Profesjonalna porada w dobrej cenie. Kontaktowałem się z wieloma prawnikami ale nikt nie chciał zająć się moją sprawą. W tym serwisie bardzo szybko otrzymałem pomoc. Bardzo dziękuję i oczywiście polecam.

Marcin

13.04.2015

Porada na najwyższym poziomie, ekspresowe tempo, miła i solidna obsługa. Nie tylko wymienione artykuły, ale również, co najważniejsze, bardzo pomocne wskazówki praktyczne. Polecam wszystkim, którzy mają jakieś niejasności prawne.

Monika

13.04.2015

Bardzo dziękuję za poradę. Konkretnie , rzetelnie, treściwie.

Polecam

Teresa

12.04.2015

Otrzymana porada była bardzo rzeczowa i określiła sposób postępowania /szczególnie jasno określiła posiadanie ruchomości w dobrej wierze/

Jan, 55 lat

11.04.2015

Witam Początkowo miałam pewne obawy czy skorzystać z internetowej pomocy prawnej. Sprawa dopiero trafiła na wokandę sądową, a że nasze sądownictwo jest nieprzewidywalne więc finału nie sposób przewidzieć. Natomiast co do porady prawnej jestem usatysfakcjonowana. Wszystko odbywało się sprawnie, w mej ocenie fachowo. Koszty nie za wysokie, raczej przystępne dla normalnego człowieka, który potrzebuje takiej pomocy. Jak do tej pory, żaden adwokat z którym rozmawiałam, w różnych sprawach, nie zachował się tak przyzwoicie jak pracownicy z eporady24. Dlatego też zdecydowanie polecam tę formę porad prawnych.

Ala, pracownik umysłowy, 54 lata

11.04.2015

Wyczerpującą odpowiedź na zadanie pytanie otrzymałem w trybie expressowym. Radca Prawny Marek Gola wyjaśnił mi problem i przedstawił argumenty w taki sposób, że nie było możliwości nie zgodzić się z nimi zwłaszcza, że nie były zgodne z moimi poglądami na sprawę. Jestem za to bardzo wdzięczny Panu Radcy. Polecam każdemu korzystać z usług tego zespołu prawniczego zarówno ze względu na jakość usługi jak niewygórowaną cenę.

Józef, inż. mechanik, 74 lata

08.04.2015

Opinia bardzo pomocna, ważne że jest możliwość zadawania dodatkowych pytań.

Magda

08.04.2015

Otrzymałam od pani Katarzyny Siwiec bardzo rzetelną i wyczerpującą odpowiedź na zadane przeze mnie pytanie i to bardzo szybko, mimo że były święta. Dzięki niej wszystkie przeczytane przeze mnie dotychczas informacje nabrały kształtu i udało mi się zrozumieć istotne dla mnie zagadnienia prawne. Bez wychodzenia z domu, w dobrej cenie za poradę - dlatego z czystym sumieniem polecam zarówno panią Siwiec, jak i portal.

Urszula

08.04.2015

Odpowiedzi uzyskane na interesujące mnie zagadnienie zostały przedstawione w sposób zrozumiały. Uważam, że osoba udzielająca odpowiedzi wykazała się dużym doświadczeniem i znajomością problemu. Dziękuję za precyzyjne i szybkie wyjaśnienie mojego problemu.

Julita

08.04.2015

Bardzo dziękuję za wyczerpującą odpowiedź, bardzo mi Państwo pomogli w podjęciu decyzji co do dalszego postępowania w mojej sprawie, szkoda tylko , że Pani adwokat, która mnie reprezentowała nie wyjaśniła mi tych jak się okazuje oczywistych spraw. Jestem zadowolona , że postanowiłam skorzystać z porady w portalu eporady24.pl. Zapewniam ,że jeżeli będzie taka potrzeba skorzystam z porady jeszcze raz i będę polecać ten portal wszystkim znajomym.

Joanna

08.04.2015

 Bardzo rzeczowe i wyczerpujące porady. Polecam z czystym sumieniem.

Sabina

« ‹ Poprzednie
| | | | | | | | ...
Następne › »