ePorady24 – Indywidualne Porady Prawne

Specjaliści z konkretnych
dziedzin prawa

1. Opis sprawy i pytania do prawnika

Zadanie pytania do niczego nie zobowiązuje!  /  Pracujemy 7 dni w tygodniu

. . .
Maksymalny rozmiar pojedynczego
załącznika to 15 Mb.
Jeśli Twój plik jest większy
prosimy go przesłać mailem
na adres pliki@eporady24.pl

2. Dane kontaktowe

Imię:

E-mail:

Telefon:

Numer telefonu pozwoli na kontakt
w przypadku podania nieprawidłowego emaila.
Otrzymasz SMS o wycenie i przygotowaniu
głównej odpowiedzi, a także w przypadku
problemów technicznych. Wiele razy podany
numer pomógł szybciej rozwiązać problem.

  Wycenę otrzymasz do 1 godziny
* W dni robocze w godzinach od 7 do 20.
* W weekendy i święta do 4 godzin.

 • Bogusław NowakowskiNastępny prawnik

  Bogusław Nowakowski

  Radca prawny od 1993 r. Specjalizuje się głównie w prawie handlowym (spółki kapitałowe, zwłaszcza spółki z o.o. – odpowiedzialność członków spółek, operacje na udziałach spółek), prawie spadkowym oraz rodzinnym (rozwody i podziały majątkowe: małżeńskie, spadkowe, współwłasności)…

 • Tomasz KrupińskiNastępny prawnik

  Tomasz Krupiński

  Radca prawny, specjalizuje się w prawie nieruchomości i prawie lokalowym (wykup mieszkań, najem, eksmisje, zasiedzenia itp.) oraz w prawie rodzinnym (rozwody, alimenty, podział majątku itp.). Doradza też wspólnotom mieszkaniowym i zarządcom nieruchomości (sam również ma…

 • Eliza RumowskaNastępny prawnik

  Eliza Rumowska

  Prawniczka związana z serwisem ePorady24 od początku jego istnienia, administrator, udziela porad w najbardziej złożonych sprawach. Specjalizuje się w prawie cywilnym, zwłaszcza w prawie konsumenckim (reklamacje, gwarancje itp.). Prowadzi własne biuro prawne. Jako prokurent

 • Hanna ŻurowskaNastępny prawnik

  Hanna Żurowska

  Radca prawny od 1994 r., mediator. Udziela porad z zakresu prawa autorskiego i nowych technologii. Zajmuje się sporządzaniem regulaminów sprzedaży przez internet oraz umów z zakresu e-biznesu. Przygotowuje porady z prawa cywilnego, rodzinnego, pracy oraz handlowego i gospodarczego

 • Jakub BonowiczNastępny prawnik

  Jakub Bonowicz

  Radca prawny obsługujący przedsiębiorców i osoby fizyczne w kraju i za granicą. W kręgu jego zainteresowań pozostają sprawy najbardziej kontrowersyjne. Specjalizuje się w prawie podatkowym (doradztwo w zakresie VAT, PIT, CIT, optymalizacja podatkowa…)

 • Wioletta DylNastępny prawnik

  Wioletta Dyl

  Radca prawny. Udziela porad prawnych z zakresu prawa autorskiego, nowych technologii, ochrony danych osobowych, a także prawa konkurencji, podatkowego i pracy. Zajmuje się również sporządzaniem regulaminów oraz umów, szczególnie z zakresu e-biznesu

 • Monika WycykałNastępny prawnik

  Monika Wycykał

  Prawniczka, specjalizuje się w prawie cywilnym, konsumenckim, prawie własności intelektualnej, mieszkaniowym i gospodarczym. Aktualnie doktorantka na Wydziale Prawa i Administracji UJ w Krakowie (w przygotowaniu rozprawa doktorska z zakresu prawa własności intelektualnej)…

 • Pozostali prawnicyNastępny prawnik

  Zespół ePorady24

  Zobacz opisy pozostałych prawników…

Tysiące pozytywnych opinii
zadowolonych klientów ›

Ponad 50 tysięcy
zrealizowanych zleceń ›

Pytania dodatkowe (do zakresu)
bez żadnych ograniczeń ›

 • Dajemy Ci 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy! Jeśli nie będziesz zadowolony z jakości otrzymanej porady – zwrócimy Ci 100% wpłaconej kwoty. Korzystając z naszych usług, nic nie ryzykujesz!

  Zobacz szczegóły
 • Boisz się, że porada może być zbyt zawiła lub niepełna? Nie martw się – po otrzymaniu porady możesz w nieograniczonym czasie zadawać nieograniczoną ilość nieodpłatnych pytań dodatkowych.

 • U nas zadanie pytania nic Cię nie kosztuje! Jeśli wycena porady nie będzie Cię satysfakcjonować – będziesz mógł bez konsekwencji zrezygnować z usługi.

 • Jeśli zależy Ci na błyskawicznej poradzie prawnej, to trafiłeś we właściwe miejsce. W typowych sprawach porad udzielamy do 24 godzin!

 • Masz niecodzienne pytanie prawne? Nasz zespół tworzy sztab specjalistów: doświadczeni prawnicy, radcy prawni, doradcy podatkowi, rzeczoznawcy i agenci celni, którzy nie tylko udzielą Ci wyczerpującej porady, ale w razie potrzeby będą reprezentować Cię w sądzie.

 • Porady prawne w naszym serwisie to przede wszystkim niezwykła wygoda – nie wychodzisz z domu, nie umawiasz się wcześniej z prawnikiem, a do tego masz stały dostęp do porady!

 • Masz krępujące pytanie? Wszedłeś w konflikt z prawem? Aby zadać pytanie, wystarczy, że podasz imię oraz e-mail. Prawnik, który udzieli Ci odpowiedzi, jest ponadto objęty bezwzględną tajemnicą powierzonych mu informacji – dzięki temu możesz być spokojny o poufność Waszej korespondencji.

 • Wydaje Ci się czasem, że prawnicy mówią obcym językiem? Nie u nas! W poradzie prawnej otrzymasz nie tylko cytaty z odpowiednich aktów prawnych, ale przede wszystkim ich jasną i zrozumiałą interpretację w odniesieniu do Twojej konkretnej sytuacji.

 • W przeciwieństwie do tradycyjnych kancelarii prawnych
  u nas otrzymasz poradę w formie pisemnej, gotową
  do wydrukowania – dzięki temu masz pewność, że nic nie
  umknie Twojej pamięci, a w razie potrzeby możesz podeprzeć
  się wydrukowaną poradą w ewentualnym sporze z innymi.


Opinie naszych Klientów:

« ‹ Poprzednie
| | | | | | | | ...
Następne › »
15.01.2016

Bardzo profesjonalny portal, idealny dla osób chcących szybkiej, wyczerpującej porady prawnej bez wychodzenia z domu.

Katarzyna

14.01.2016

Jestem zadowolony w 100% z odpowiedzi dość wyczerpującej, temat został jasno zilustrowany i wyjaśniony:)

Polecam i skorzystam ponownie na pewno!!!

Maciej, zootechnik, 28 lat

14.01.2016

Bardzo żałuję, że nie wiedziałam wcześniej o istnieniu ,EPORADY24.PL. Pozwoliłoby mi to na zasięgnięcie profesjonalnej opinii, związanej z moimi problemami i uniknięciu wielu błędów. Odpowiedź na pytanie otrzymałam w ciągu zaledwie kilku godzin, o czym zostałam poinformowana drogą smsową. (Warto podać nr telefonu). Moją sprawą zajęła się Pani Izabela Nowacka-Marzeion, która bardzo precyzyjnie odpowiedziała mi na pytanie i udzieliła odpowiedzi jakie mam w mojej sytuacji możliwości rozwiązania problemu, a co bardzo istotne, co w danej sytuacji zupełnie nie ma sensu i może przysporzyć mi tylko kolejnych problemów. Przekonałam się, że nawet bardzo dobry adwokat, który w danej dziedzinie się nie specjalizuje, nie potrafi udzielić jednoznacznej odpowiedzi na zadane pytanie a porada również kosztuje! Natomiast w Państwa Firmie są zatrudnieni specjaliści w różnych dziedzinach i udzielają odpowiedzi zgodnie ze swoimi specjalizacjami, posiadając niezbędną wiedzę na zadane pytanie. Jeszcze raz serdecznie dziękuję i polecam Wasze usługi każdemu, kto potrzebuje pomocy prawnej.

Łączę wyrazy szacunku i serdecznie pozdrawiam WSZYSTKICH EKSPERTÓW

Jadwiga

13.01.2016

Dzień Dobry Dziękuję za wyczerpującą odpowiedź z której jestem zadowolona bo wyczerpała meritum sprawy. Możliwe, że skorzystam z pomocy przy przygotowaniu pism procesowych.

Irena

12.01.2016

Jestem w pełni usatysfakcjonowana z odpowiedzi. Możliwość zadawania dodatkowych pytań, które mogą nasunąć się po pewnym czasie to niezaprzeczalny plus i oczywiście cena-niższa od wizyty u prawnika oraz brak stresu, który towarzyszył mi kiedy byłam zmuszona udać się po poradę prawną.

Polecam

Sylwia

12.01.2016

Pięknie dziękuje za szybką i wyczerpującą odpowiedź, Możliwość kontaktu z doświadczonym prawnikiem bez wychodzenia z domu- bezcenna. Wątpliwości zostały rozwiane, uzyskałam cenną poradę co dalej z "tym fantem "zrobić.

Bardzo dziękuję, Polecam!

Małgorzata

11.01.2016

Jestem bardzo zadowolona z usługi. Nie musiałam wychodzić z domu i tracić czasu na dojazd do prawnika. Wyczerpująca i jasna odpowiedz. Polecam wszystkim gorąco. Jeszcze nie raz skorzystam z usług :)

Patrycja, historyk, 41 lat

11.01.2016

Bardzo szybka , fachowa i wyczerpująca odpowiedź na wszystkie pytania. Dziękuję serdecznie za udzieloną pomoc, która sprawiła, że nie mam już obaw dotyczących mojej sprawy. Polecam laikom prawniczym Wasz portal.

W Nowym Roku życzę pomyślności

Regina

10.01.2016

Jestem bardzo zadowolona z kompetencji i szybkiej porady.

Jagoda

10.01.2016

Po kilku wizytach u lokalnych prawników, którzy traktowali mnie "z góry" straciłam nadzieję na życzliwe podejście. Szukałam sama w internecie jakichś wskazówek, które pomogłyby rozwiązać problem. Trafiłam na ePorady24.pl i postanowiłam zadać pytanie. Bardzo szybka odpowiedź i przystępne ceny zachęciły mnie do skorzystania z usługi. Nie zawiodłam się. Profesjonalne i rzetelne potraktowanie tematu. Dzięki takiemu podejściu miałam wrażenie, że nie jestem tylko kolejnym zleceniem. Możliwość zadawania dodatkowych pytań pozwalała na lepsze zrozumienie zagadnienia. 

Szczerze polecam korzystanie z profesjonalnej pomocy

Grażyna

09.01.2016

Serdecznie polecam!

Tomasz

08.01.2016

Naprawdę warto skorzystać warto zadawać pytania na które otrzymujesz konkretną odpowiedź  chodź jestem wybredny to jestem zadowolony.

Pozdrawiam

Czesław, budowlaniec, 56 lat

07.01.2016

Jestem średnio zadowolona z Waszych usług. Otrzymałam odpowiedź na pytanie i owszem, ale każda dodatkowa kwestia była sprowadzona do pierwotnego pytania, jakbyście czekali na dodatkowe opaty za dodatkowe pytanie. Żadnych wskazówek co robi dalej, tylko pytanie - odpowiedź. Znacznie więcej dała mi wizyta u prawnika w realu. I tasza, i przyjemniejsza. Więcej z eporad nie skorzystam, nie warto.

Brygida

05.01.2016

Dziękuję, jestem bardzo zadowolona z odpowiedzi szybkiej i konkretnej.

Pozdrawiam serdecznie

Halina, ageny Ubezpieczeniowy

05.01.2016

Bardzo dziękuję za szybką i wyczerpującą odpowiedź. Przyznam, że pozwoli mi to na spokojniejszy sen.

Jeszcze raz dziękuję i życzę wszystkiego najlepszego w nowym roku.

Waldemar

05.01.2016

Na razie to wszystko to stawia mnie trochę na „nogi” , gdyż do tej pory to już prawie przestałem wierzyć mecenasowi. Ale dzisiaj rozmawiałem z nim osobiście i potwierdził ze ta sprawa będzie ruszona.

Marek, średnie zawodowe, 65 lat

05.01.2016

Opinia otrzymana nieprzydatna - to wszystko co zostało mi przesłane, można przeczytać bez problemu w internecie. Uważam, że pieniądze wydane na opinię, to dla mnie strata. 

Pozdrawiam

Mariusz

04.01.2016

Jestem niezmiernie wdzięczna za szczegółową i profesjonalną odpowiedz na moje pytanie. Fachowa, miła i szybka obsługa z jaką się spotkałam na ePorady24, jest zdecydowanie najlepszą i szybką dla każdego kto ma jakikolwiek problem. Dziękuję serdecznie Panu Markowi Goli, który udzielił mi obszernej odpowiedzi, oraz całemu zespołowi za to że jesteście. Wszystkim ludziom w potrzebie jak najbardziej POLECAM...w 100 % Profesjonalny zespół ludzi prawa.

Tamara

04.01.2016

Pytanie zgłosiłem w niedzielę o 14.00. Potrzebowałem odpowiedzi na 9.00 rano w poniedziałek. Po zgłoszeniu telefonicznym tej potrzeby o godzinie 8.00 rano w poniedziałek, w ciągu godziny miałem odpowiedź na skrzynce. Profesjonalnie. Ponadto udało mi się szerzej dopytać w sprawie mojego problemu.

Piotr

04.01.2016

Dziękuje bardzo za poradę, okazała się na dzień dzisiejszy pomocna.

Halina

« ‹ Poprzednie
| | | | | | | | ...
Następne › »