Opinie naszych klientów

« ‹ Poprzednie
| | | | | | | | ...
Następne › »

 

21.10.2016

Otrzymałam rzetelną i wyczerpującą odpowiedź na moje pytanie, dzięki której stałam się bardziej świadoma swoich praw oraz rozwiązałam pomyślnie mój problem. 

Dziękuję

Maria

 

20.10.2016

Sporządzona przez serwis ePorady24 opinia prawna oraz przygotowane pismo odwoławcze są bardzo profesjonalne i terminowo, i pozwoliły nam sprzeciwić się niesłusznej, naszym zdaniem, decyzji urzędu. Mam nadzieję, że nasza sprawa się szybko zakończy, a jeśli nie, to będziemy w dalszym ciągu korzystali z usług serwisu aż do skutku.

Grażyna, 64 lata

 

18.10.2016

Bardzo dziękuję za poradę - fachowo, szybko i ze szczegółami :)

Ewa, lingwista, 55 lat

 

17.10.2016

Bardzo miła i szybka obsługa, polecam.

Bożena

 

16.10.2016

Porada przesłana szybko i rzetelnie . W odpowiedzi Pana Mecenasa zawarte wszystkie potrzebne porady a nawet wyjście poza ramy pytania i naprowadzenie na ewentualną dalszą drogę postępowania. Jak najbardziej polecam-fachowo, szybko, tanio. No i zawsze możesz wrócić do tematu.

Marek, działalność gospodarcza, 56 lat

 

13.10.2016

Dziękuję za bardzo profesjonalną obsługę prawną. Jeżeli w przyszłości będę miał problemy wymagające porady prawnej to chętnie skorzystam z państwa usług. 

Z przyjemnością polecę Was znajomym, pozdrawiam

Wiesław

 

13.10.2016

Dostałam to czego chciałam. Odpowiedź, która rozwiała wszystkie moje wątpliwości. Bardzo się cieszę, że dzięki Państwu wiem na czym stoję. Na pewno jeśli będę znów potrzebowała pomocy, skorzystam z waszym usług ponownie a gdy zajdzie potrzeba, polecę waszą stronę innym, którzy również jak ja będą potrzebowali pomocy. 

Pozdrawiam serdecznie.

Joanna

 

11.10.2016

Wszystko zrozumiale i w pełni wytłumaczone, bardzo dziękuję i polecam wszystkim!

Patrycja, konsultant, 23 lata

 

11.10.2016

Dziękuję za wyczerpującą opinię. Skorzystam z podpowiedzi o deklaracji PCC i zapłaceniu podatku wraz z odsetkami.

Wojciech

 

10.10.2016

Bardzo jestem zadowolona z porady, szybko, bardzo zrozumiałe wyjaśniono mi moją sprawę. Będę polecała ePorady24 wszystkim moim znajomym. Szczególnie bardzo serdecznie chce podziękować Pani Izabeli Nowackiej-Marzeion. Bardzo zrozumiale i z wytrwałością odpowiadała na moje pytania. Bardzo, bardzo dziękuję Pani Izabelo. 

Barbara

 

06.10.2016

Jak najbardziej polecam. Szybko, konkretnie i w sposób prosty wyjaśnione zawiłości prawa.

Anna, 47 lat

 

06.10.2016

Szybka, konkretna, doskonała odpowiedź. Jestem bardzo wdzięczna.

Joanna

 

06.10.2016

Jestem bardzo zadowolona, iż profesjonalną odpowiedź otrzymałam w bardzo krótkim czasie (bez wychodzenia z domu i umawiania się na poradę prawną). Przedstawione przepisy prawne zostały przedstawione w takiej kolejności, iż z łatwością mogłam zorientować się w zagadnieniach. Dla mnie ważną sprawą była możliwość zadania dodatkowych pytań (bez dodatkowych opłat) , które nasunęły się po kilku dniach od otrzymania pierwszej odpowiedzi. Usługi godne polecenia.

Renata, pracownik administracyjno-biurowy, 46 lat

 

05.10.2016

Witam, jestem bardzo zadowolona z przesłanej opinii. Rzeczowo, jasnym językiem odpowiedz na zadane pytanie. Na pewno jeszcze skorzystam z tego portalu. 

Polecam

Edyta, ekonomista, 45 lat

 

04.10.2016

Podoba mi się to, jak szybko uzyskałam odpowiedź na moje pytanie. Nie do przeceniania jest możliwość zadawania dodatkowych, powiązanych pytań. Dzięki temu można doprecyzować informacje oraz wyjaśnić wątpliwości, upewnić się, że dobrze rozumiem przekazane informacje. Dzięki temu porada jest precyzyjna, związana z moją konkretną sytuacją. Jestem bardzo zadowolona z tego, że zdecydowałam się zasięgnąć porady poprzez internet, co okazało się być wygodnym, szybkim i satysfakcjonującym sposobem.

Katarzyna, manager, 40 lat

 

04.10.2016

Otrzymałam jasną, zrozumiałą i wyczerpującą odpowiedź na moje pytanie. 

Dziękuję!!

Małgorzata

 

03.10.2016

Wszystko w porządku. Profesjonalnie

Stanisława

 

03.10.2016

Korzystam już drugi raz z porady24 z tym samym satysfakcjonującym efektem. Trudno opisać cala skomplikowana sprawę dla nas ludzi nie znających prawa, ale możliwość zadawania dodatkowych pytań pozwala na wyczerpujące wyjaśnienia. Wielkim atutem jest to ze możemy zadawać pytania bez wychodzenia z domu i w krótkim czasie otrzymujemy odpowiedz. Również wyjaśnienie prostym jeżykiem powoduje ze nasze skomplikowane problemy, staja się proste do zrozumienia i wiemy co robić. Podziękowania dla Pana Marka Goli za szczególną cierpliwość w wyjaśnieniach , oraz dla całej ekipy.

Polecam

Magdalena, kelnerka, 50 lat

 

03.10.2016

Dziękuję. Bardzo szybka i fachowa porada, jesteście bardzo fachowi i rzetelni.

Pozdrawiam

Zbyszek

 

01.10.2016

Bardzo fachowa pomoc, polecam!!!!

Emilia, pracownik biurowy, 36 lat

 

« ‹ Poprzednie
| | | | | | | | ...
Następne › »