Opinie naszych klientów

« ‹ Poprzednie
| | | | | | | | ...
Następne › »

 

19.07.2016

Szanowny Panie, bardzo dziękuję za błyskawiczną odpowiedź ( zauważyła, że pisał Pan j w nocy szczegółowe wyjaśnienia). Pana opis tej zagmatwanej sprawy jest bardzo dla mnie pomocny i otwiera mi nowe spojrzenie na sprawę. Nadmienię, że w tej sprawie kontaktowałam się jeszcze w ubiegłym roku z dwoma prawnikami w kancelariach, ale z rozmowy pozostały mi tylko własne notatki, pisane tak jak rozumiałam przekaz i ile zdążyłam zapisać. Pana wyjaśnienia to nie tylko odpowiedź na zadane pytanie, ale cały wykład dotyczący zawiłości prawnych i ich rozwiązań w tej złożonej sprawie. Jestem bardzo zadowolona z Pana obszernej odpowiedzi, bowiem jest bardzo jasno i przystępnie napisana, zawiera równie wskazania na co powinnam zwrócić uwagę, wic mogę ją sobie do woli czytać i rozumiejąc zawiłość sprawy podejmować właściwą decyzję. Cieszę się, że trafiłam na Waszą stronę. Bardzo dziękuję i myślę, że do sprawy niebawem wrócimy. 

Dziękuję i pozdrawiam serdecznie.

Helena

 

17.07.2016

Natychmiastowe, szczegółowe porady za przystępną cenę. Polecam wszystkim zagubionym w dżungli prawa.

Witold, emerytowany inżynier elektronik, 69 lat

 

15.07.2016

Jestem bardzo zadowolona z usługi, szybkość i precyzja odpowiedzi.

Ewa, 53 lata

 

14.07.2016

Bardzo dziękuje za wyczerpującą odpowiedź. Jestem bardzo zadowolona z udzielonej informacji. Pozdrawiam i życzę owocnej pracy o zadowolenia klientów.

Z poważaniem

Helena

 

14.07.2016

Język prawniczy nie zawsze jest zrozumiany dla pytającego. W moim przypadku chętnie przeczytałabym wyjaśnienie prawnicze na przykładzie. Nie wszystkie tłumaczenia zrozumiałam, ale sens tak i to mi wystarczyło. Nie dopytywałam się szczegółów, bo nie było to dla mnie istotne. Na dodatkowe moje pytania prawnik odpowiadał szybko i rzetelnie. Z porady jestem zadowolona i polecam ten sposób zdobywania informacji prawniczych. PORADĘ OCENIAM NA 5 z porady internetowej warto korzystać, bo oszczędza się czas, a kontakt z prawnikiem jest niemal na bieżąco.

Serdecznie pozdrawiam.

Anna

 

12.07.2016

Szybkie. Proste i zrozumiale wyjaśnienie sytuacji. 

Dziękuję i polecam wszystkim. Pozdrawiam

Piotrek, kucharz, 34 lata

 

09.07.2016

Szybka merytoryczna i wyczerpująca odpowiedź poparta odpowiednimi przepisami. Otrzymałam również odpowiedź na dodatkowe pytanie.

Szczerze polecam

Krystyna

 

07.07.2016

Dziękuję! Otrzymałam nie tylko wyczerpującą odpowiedź na swoje pytania, ale i dodatkowe informacje i sugestie, które pomogą mi załatwić sprawę, o którą pytałam, zgodnie z moimi potrzebami. Nie żałuję ani jednej wydanej złotówki!

Małgorzata

 

07.07.2016

Szybko i bardzo profesjonalnie !

Pozdrawiam

Artur, prezes, 42 lata

 

06.07.2016

Bardzo profesjonalna porada !! Na medal :) jestem zaskoczony pozytywnie

Krzysztof, 30 lat

 

04.07.2016

Odpowiedz jest wyczerpująca, zrozumiała. 

Dziękuję pozdrawiam

Stefania

 

04.07.2016

Polecam ePorady24. Dzięki poradom otrzymanym od Państwa najprawdopodobniej uda mi się doprowadzić moją sprawę do szczęśliwego dla mnie zakończenia, choć nie było to tak jednoznaczne. Sprawa w toku, ale z dobrymi widokami.

Dziękuję za pomoc :)

Anna, księgowa, 46 lat

 

02.07.2016

Jestem bardzo zadowolony z obsługi zarówno z Pana Janusza jak i portalu.

Zdzisław, 60 lat

 

01.07.2016

Dziękuję za opinie o to właśnie chodziło jasno i treściwie.

Wojtek

 

01.07.2016

Bardzo Panu dziękuję za odpowiedz. Jeśli jednak coś będę chciała zapytać w tej kwestii, czy mogę pozwolić sobie do Pana napisać. Jestem bardzo wdzięczna za pomoc, jednak muszę się zastanowić co w tej kwestii zrobić.

Joanna

 

01.07.2016

Witam bardzo sprawnie szybko polecam.

Wiktor

 

30.06.2016

Dziękuje bardzo za szybką odpowiedź. Porada prawna bardzo mi się przydała, była podana w bardzo zrozumiały sposób, potwierdzona przepisami.

Maria, pracownik sklepu, 24 lata

 

30.06.2016

Bardzo pomocna porada prawna . Reklamacja dzięki temu została załatwiona w sposób pozytywny z przewoźnikiem. Polecam porady prawne na tej stronie.

Agnieszka, manager logistyki , 44 lata

 

30.06.2016

Bardzo dziękuję za szczegółową odpowiedz oraz różne warianty pomocy w naszej sytuacji. To nieocenione! Żaden prawnik do ,którego się udawaliśmy nie udzielił nam tak rzetelnych informacji!

Aleksandra, pracownik socjalny, 22 lata

 

29.06.2016

Odpowiedź jaką uzyskałam wyjaśnia wyczerpująco moją sytuację prawną. Gdybym znała ją wcześniej uniknęła bym niepotrzebnych dodatkowych kosztów. Dziękuję za szczegółowe objaśnienie zawiłości prawa dot. uzyskania renty rodzinnej dla dzieci.

Marian, 38 lat

 

« ‹ Poprzednie
| | | | | | | | ...
Następne › »